Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
15.08.22 - klo:09:42
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: Kouvola 6-7.8.2022  (Luettu 9479 kertaa)
Napri
Aluevalvoja
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 109


Profiili
« : 18.07.22 - klo:18:17 »

Pientä ennakkoinfoa Tykkimäkeen:
Nyt olis yli +50v. mahdollisuus ajaa seniori-luokassa. Luokka ajetaan sarjapisteiden ulkopuolella yksittäisenä kisana, superin sovelletuilla säännöillä eli myyntivelvoitetta ei ole tässä luokassa ja EHDOTON kosketuskielto.
Taka/etuvetoiset autot, myyntiluokan sekä superin autot sallittuja. Autot tulee olla rokkirallin luokkasääntöjen mukaisesti katsastettu.
Ajetaan 3 lähtöä 6:n auton erissä, kolme kierrosta lisälenkillä.
Pisteet erissä sijoituksen mukaan. Osallistujamäärästä riippuen palkitaan 3/6 eniten pisteitä keränneet pokaalein. Maksimi kilpailijamäärä on 18. Jos tulee paljon ilmoittautuneita ja joudutaan alkaa karsimaan, niin ensisijalla tähän luokkaan ovat sellaiset kuskit jotka eivät viime vuosina ole ajaneet aktiivisesti.
Maksu 40€ joka maksetaan kilpailupäivän aamulla toimistossa käteisellä/kortilla.

Tämä on alustava kysely, jotta saadaan kartoitettua paljonko on halukkaita tähän luokkaan.
Ilmoita halukkuutesi sunnuntaihin 24.7. mennessä Naprille p. 0400 767875

tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 189


Profiili
« Vastaus #1 : 24.07.22 - klo:18:07 »

Kouvolassa ajetaan Rokkirallia 6.-7.8.2022

Lauantaina ajetaan  Superit, Kardaanit ja Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit ja Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 25.7.2022 ja loppuu Sunnuntaina 31.7.2022

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim: V20 Kouvola
 

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle

----
Jos sinulta on poistunut kisanumero tai sinulla ei ole ikinä sitä ollut
niin saat ilmoittautumisen yhteydessä itsellesi numeron antamalla
ilmoittautumisen ensimmäisellä sivullä numeroksi 0.

Jos sinulla on ollut viimekaudella numero katso oma Kuski ID
kuljettajalistalta ja syötä Kuski ID ilmoittautumisen toisella sivulla.

Kuski listoilla Kuski ID näkyy kuskitietojen rivin lopussa.
Numeronsa menettäneet on listattu kuskilistan loppuun

-Kaius
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 189


Profiili
« Vastaus #2 : 24.07.22 - klo:18:09 »

#9 6.-7.8.2022

Kouvola 6.-7.8.2022 Ilmoittautuneet:

su  7. elokuuta 2022 08.50.46
Ilmoittautuneita: 257

Super Lauantai: 57

2   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Jta Rally team,   Kaivutyö Salmela Oy Volvo
3   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8
4   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
8   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
9   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Fiesta T5
10   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Volkswagen Polo
14   Timantti,  Riihimäki,  CountrySideRacing,   V8LVO
18   Tino Kiiskinen,  Juva,  Shameless Racing,   "Merriitti"varmari
23   Ihalainen Mika,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ford escort
28   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   BMW
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302s
40   Oskari Laine,  Pori,  MonenLaine Motorsport,   BMW E36 Compact
41   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Mustaoranssi WeeCee
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Dexi
48   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Evo Matsu
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmw
56   Oscar selander,  Porvoo,  Os racing team,   Honda
57   Sami Junnila,  Mäntsälä,  RST Motorsport,   Volvo s40
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally pösö v8
59   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Bmw M3
62   Markus Aaltokoski ,  Pihtipudas ,  Pihtiputaan Ua,   Svv racing DATSUN
68   Heikki Vuorimaa,  Järvenpää,  Vuorimaaracing,   Toyota Corolla KE20
71   Kimi Pesonen,  Orimattila ,  Shameless Racing,   Kumiapu Ford    (e)
73   Artturi Kaukoranta,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   VW 1.4tsi
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
81   Niklas Nordman,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Nissan Micra
83   Nissinen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Bmw m3
86   Janne Solas,  Otalampi,  ,   Volvo 340    (e)
91   Saarinen Jukka,  Lappeenranta ,  ,   Volvo
92   Sami hakkarainen,  Kouvola,  Hole racing team,   Reikä racing ke30    (u)
93   Jari Klemettilä,  Kouvola,  KlemettiläRX,   BMW M3    (u)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
96   Romu-Ukko,  Mikkeli,  RM racing,   Volvo R    (u)
99   Joona,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Bemaro
104   Aleksi Huhtanen ,  Karstula,  Ale-power ,   Opel
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue bullets,   Escort
124   Andreas Stjernberg,  porvoo,  riverside racing,   peugeot 205
128   Eme Vesterinen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Auto    (j)
143   Möller Sakari,  Viljakkala,  Möller Racing,   BMW
144   Jarno Laukkanen ,  Hämeenlinna,  ,   Mustikka    (u)
156   Kostiainen Klaus,  Järvenpää,  Leepun paja Racing,    Toyota Celica gls    (e)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb 190
167   Jesse Pehkonen,  Joroinen,  ,   Ford Escort
172   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Mitsubishi
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  jta rally team,   V8 Lada Kspt
202   Tero Mauno,  Kouvola,  TMA Racing,   Ford Escort     (e)
206   Järvi Vesa,  Karstula,  NeverHomeReisinkitiimi,   Peugeot 206    (u)
213   Mika Hauta,  Kauhava,  ,   BMW 325i
238   Kinnunen Jani,  Tuusula,  Leepun paja racing,   Bmw 328    (e)
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   BMW     (e)
272   Verneri Marjakaarto,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw    (e)
305   Marko Koli,  Ohkola,  Koli Racing,   Opel astra    (e)
442   Tatu Kven,  Riihimäki,  Country side racing,   S40    (e)
500   Repa Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   Pösö 306
544   Lamponen Sami,  Lemi,  Lamponen MotorSport,   Volvo    (e)


Super Sunnuntai: 53

2   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Jta Rally team,   Kaivutyö Salmela Oy Volvo
3   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8
4   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
8   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
9   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Fiesta T5
10   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Volkswagen Polo
14   Timantti,  Riihimäki,  CountrySideRacing,   V8LVO
18   Tino Kiiskinen,  Juva,  Shameless Racing,   "Merriitti"varmari
20   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford escort
22   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford escort
28   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   BMW
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302s
40   Oskari Laine,  Pori,  MonenLaine Motorsport,   BMW E36 Compact
41   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Volvo    (j)
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Dexi
48   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Evo Matsu
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmw
56   Oscar selander,  Porvoo,  Os racing team,   Honda
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally pösö v8
59   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Bmw M3
60   Kaapo Irri,  Lahti,  ,   Bmw m3    (e)
64   Keijo Laitamäki,  Pihtipudas ,  Pihtiputaan Ua,   Svv racing Datsun    (u)
73   Artturi Kaukoranta,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   VW 1.4tsi
79   Kurki Kyösti,  Myllykoski,  Ank Ua,   Toyota Starlet    (u)
81   Niklas Nordman,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Nissan Micra
82   Sebastian Holmström,  Porvoo,  Riverside Racing,   Peugeot 206
91   Saarinen Jukka,  Lappeenranta ,  ,   Volvo
92   Sami hakkarainen,  Kouvola,  Hole racing team,   Reikä racing ke30    (u)
93   Jari Klemettilä,  Kouvola,  KlemettiläRX,   BMW M3    (u)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
99   Joona,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Bemaro
104   Aleksi Huhtanen ,  Karstula,  Ale-power ,   Opel
105   The Pora,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   volvo    (e)
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue bullets,   Escort
124   Andreas Stjernberg,  porvoo,  riverside racing,   peugeot 205
143   Möller Sakari,  Viljakkala,  Möller Racing,   BMW
144   Jarno Laukkanen ,  Hämeenlinna,  ,   Mustikka    (u)
167   Jesse Pehkonen,  Joroinen,  ,   Ford Escort
172   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Mitsubishi
175   Toni Anttila,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw 328    (e)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  jta rally team,   V8 Lada Kspt
202   Tero Mauno,  Kouvola,  TMA Racing,   Ford Escort     (e)
213   Mika Hauta,  Kauhava,  ,   BMW 325i
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   BMW     (e)
273   Tomi Niemi,  Jokela,  Leepun Paja Racing,   Bmw    (e)
305   Marko Koli,  Ohkola,  Koli Racing,   Opel astra    (e)
328   Axe,  Kannonjärvi,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Auto    (j)
442   Tatu Kven,  Riihimäki,  Country side racing,   S40    (e)
500   Repa Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   Pösö 306
544   Lamponen Sami,  Lemi,  Lamponen MotorSport,   Volvo    (e)
801   Niko Kivistö ,  Mäntsälä ,  Blue Bullets,   Starlet    (e)


Vetari: 38

2   Toni Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mitsu
3   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
5   Tuominen Joni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Ruttu evo
6   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   VeeSex
11   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Ford
12   Sami Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Kasipätkä
13   Jesse Pakarinen,  Kouvola,  Moukari Team,   Ranskis    [L5]
15   Otto Hakomäki,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   VihreeValkee
16   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
19   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  Ps racing,   Öpel
21   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   PappaMobiili
24   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   Daihätsuu    [L369]
25   Riku Salainen,  Salo,  Salainen racing Team,   KilpaKonna
33   Hannes Paukku,  Vaajakoski,  Paukku Team,   Pikku-Musta    [L20]    (e)
37   Nico Laakso,  Myllykoski,  Paukku Team,   Nissan    (j)
50   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vekkuli    [L50]
58   Jonna Ekman,  Helsinki,  Paukku Team,   Tuttu vextra
60   Puuha-Pete,  Heinola,  Pro Racing team,   Voortti    (e)
62   Sepnu Salainen,  Salo,  Salainen Racing team,   AmpuvaNisse
66   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda
76   Adrian Granqvist ,  Sipoo,  Team Sipoon pojat,   Mazda 626    [V76]
82   Jan Hovi,  Elimäki,  Orjaamon dokut,   Opelix
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  J &J Racing,   Opel     [L53]
85   Saku Salminen,  Hollola,  Shameless Racing,   Mustaoranssi WeeCee
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  FIAKK r. y,   Esko    (e)
89   Jesse Suur-Uski,  Kotka,  ,   Honda    [L89]    (u)
91   Pauli Hattunen,  Ohkola,  Koli Racing,   Mazda    (e)
94   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda    (e)
95   Teemu Koivisto,  Heinola,  Team Osmo Heinola,   Mazda 626    (e)
111   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Mustaoranssi Nipsu
126   marko myllynen,  Nurmijärvi,  Laitumen Kankkuset,   Puuma
132   Jarmo koivisto,  Riihimäki,  Countryside racing,   Sunny
138   Lauri Hietsalo,  Elimäki,  Elimäen moottoriurheilijat,   Biili    (j)
175   Saku Rannikko,  Lahti,  Pro Racing Team,   Toyota Corolla    (u)
206   Jarkko,  Vesilahti,  Pirunkorpi Racing,   Voortti    [L61]
214   Atte,  Hollola,  Shameless Racing,   MustaOranssi F-Cup Honda
222   Janne  Huovila,  Ummeljoki,  Orjaamon dokut,   Pösjötti
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Voorti    [L78]


Kardaani: 58

4   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Datsun
6   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Ale-power avengeri
12   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Ford Sierra     (e)
14   Pasi Hines,  Mikkeli,  Mikkelin Romu Racing,   Bmw
15   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila Kakkosherkku
20   Höpöhöpö Kukko,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   Hinaus Oksman Starbulla
22   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   LahdenRomu FORD
25   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Wolvo
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Omega
27   Roope Järveläinen,  Viitasaari,  Svv Racing Team,   Toijota
29   Toni Lindström,  Espoo,  RK Racing Team,   Jumal ohc
30   Jesse Pakarinen,  Kouvola,  Moukari Team,   Bascona    (e)
34   Otto Valkonen,  Pieksämäki ,  Hans Racing Team ,   Rapantti
40   Kujala Mika,  Muhniemi,  KB-Racing,   Pub Lankila ykkösherkku
42   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
50   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Mese
55   Jica Budde,  Leppävirta,  AlmostFastRacingTeam,   Lada
57   Matti Kauppinen,  Jämsä,  Irmeli Racing,   Söpö    [J 57]
62   Jani saarinen,  Kataloinen,  RS racing,   Mersu
64   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Kaheli volvo
66   Tino Välimäki,  Kärkölä,  Hulttio Racing Team,   Haimersu    [J66]
68   Johnny Vesalainen ,  Svartå,  ,   Volvo 740    [L68]
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   sierra
71   Jemina Paalanen,  Kuivanto,  Team KukaOnRatissa,   Jospääsisviivalleasti
77   Niko nieminen,  Heinola,  Hillokinkama reisinki ,   Toyota     (e)
78   Henri Hagert ,  Espoo ,  ,   Matukka    (e)
79   Sulhanen,  Pertunmaa,  RyssänRinne Reisinki,   ShamelessMersu    (u)
80   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   BMW Auto    (e)
81   Mikko villa,  Kotka,  Kb-racing,   Pullukatsavustaa obeli    (e)
82   Cisse,  Porvoo,  Dewil Racers,   Joku tojota    (j)
93   kare kemppi,  kouvola,  Toukkala racing,   Escort    (j)
112   Marko Stenberg,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Laappana
117   Lauri Hietsalo,  Elimäki,  Elimäen Mu,   RäntsiRacing Obel
123   Awi Nikka,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Asennuspalvelu volvo    [J123]
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   mese
165   Metallimies,  Tammisaari ,  Andersson Motorsport,   VADER VW
168   Iltsu,  Hollola,  ,   Iltsutech daada    [J55]    (e)
170   Ville Järvelä,  Orimattila,  ,   Opel
197   Vesa Hellinen,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Karvanoppa
198   Lehtokumpu Vesa,  Hollola,  SS-Racing,   Mustaoranssi Volvo
199   Mikko Ryynänen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Autopiikki- BMW    (j)
202   Mika,  Heinola,  Shameless Racing,   Mustaoranssi Kippo
207   Jani Sietiö,  Kouvola,  orjaamon dokut,   Kukkopilli    (e)
211   Roistola,  Orimattila ,  Shameless Racing,   Mustaoranssi jarruraita
212   Vito paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Lainabemmi    (e)
219   Jani Liiri,  Ruuhimäki,  Möhis racing team,   Juulia
221   Lasse Loveson,  Hollola,  SS-Racing,   SS-Racing, mustaoranssi vakio
229   Juhana Riiheläinen ,  Nurmijärvi ,  Laitumenkankkuset ,   Sierra
231   Katajainen Arto,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Lada evo7
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   Bmw
241   Liukas Kukko,  Joutsa,  Kukko Racing,   Teeäxä
255   Miki Kuusisto ,  Porvoo,  Riverside racing ,   Volvo 740    (e)
309   Pinkkikukko,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Riesa    [J309]
311   Salla Mäkilä,  Pakaa,  Shameless Racing,   mustaoranssi
333   Frasse,  Tammisaari,  Team Trollywood,   AXELI VON KARDAN
343   Lehtinen,  Kuivanto,  Team KukaOnRatissa,   Simari
347   Lähdelahti Esa,  Nurmijärvi,  Viinamäki Racing,   Tenlane BMW


Junior: 19

1   Nicce Blomqvist,  Porvoo,  Riverside racing ,   Honda
5   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Shameless  x Kukko Racing,   Hinaus Oksman Major
8   Nicklas Björkqvist,  Tammisaari,  Björkqvist Racing Team,   Nissan
9   Juuso Jokinen,  Uurainen,  Jarruraita racing team,   KF-kuljetus Ford
11   Martti linna,  Hyvinkää,  Ks racing team ry,   Honda
13   Riku Mikkonen,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Punanenpaholainen
14   Juho,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Nelipyöräinen auto
15   Petja Henttinen,  Saarijärvi,  Jta Rally Team,   Ratakiree tiikeri
18   Juuso Nissinen,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Keinuvipu Nissani
20   Jani jokinen,  Saarijärvi,  Jta rally team,   KSPT Mazda    (u)
39   Elias Kumpulainen,  pihtipudas,  pihtiputaan ua,   Nipponi
51   Aku Uosukainen,  Myllyoja,  AKU Racing,   Kauppakassi
54   Sisu,  Mäntsälä,  ,   VVV
55   Joona Skog,  Lahti,  Iltsutech,   Iltsutech lada    [K168]    (e)
57   Jasu Taskinen,  Keuruu,  Taskinen motorsport,   Escort    (j)
66   Neea Haarma,  Kärkölä,  Hulttio Racing Team,   Haimersu    [K66]
105   Iida Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   mazda
123   Eetu Mynttinen,  Joroinen,  Team Revittävät siilit,   Asennuspalvelu Volvo    [K123]
309   Shenninen Kukko,  Nurmijärvi ,  Team levinneet laitteet/ Kukko Racing,   Riesa    [K309]


Lady: 32

1   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
2   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Peugeot 205
4   Virpi Autio,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   ranskalainen    [V13]    (e)
8   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazda
9   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Honda
10   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
11   Salla Mäkilä,  Pakaa,  Shameless Racing,   Lemppari <3    (j)
12   Mallu,  Kouvola,  Moukari Team,   TassuMobiili    (e)
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Nissani
19   Lilli,  Hollola,  Shameless Racing,   mustaoranssi
20   Outi Paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Herra 156    [V33]
22   Miisa Tuominen ,  Lahti,  Viinamäki racing,   bmw    [K240]
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Iskän WRC
29   Sofia,  Kannonkoski,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazda
30   Aino Kankkunen,  Heinävesi,  Peräkylän Mopo & Patteri,   Mersu    (u)
36   Miss Rokkiralli Autio Tiia,  Muurame,  Autio Racing team,   Missin Lamborziini
50   Henna Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Kilpuri
53   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  J&J Racing,   Opel     [V83]
56   Carita,  Kannonjärvi,  Kannonjärven kulkukollit,   Matukka 2.0
61   Lotta,  Vesilahti,  Pirunkorpi Racing,   Voortti    [V206]
62   Salla Ojanen,  Tampere,  ,   Opeliksi
65   Viivi,  Hämeenkoski,  Iltsutech,   Iltsutech lada    (e)
68   Maria Vesalainen,  Svartå,  ,   Volvo 740    [K68]
70   Mäkelä Paula,  Hausjärvi,  CountrySIdeRacing,   PätkäVolvo
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Voorti    [V278]
85   Taija Mustonen,  Mikkeli,  Shameless Racing,   Mustaoranssi    [V85]
89   Myyry Tanja,  Kotka,  ,   Honda    [V89]    (e)
91   Nina Hattunen,  Ohkola,  Koli Racing,   Masa    [V91]    (e)
111   Napri,  Pakaa,  Shameless Racing,   Musta oranssi Nipsu    (j)
162   Maarit Sund,  Kärkölä,  Rs Racing,   Mersu    (u)
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   Daihätsuu    [V24]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 109


Profiili
« Vastaus #3 : 01.08.22 - klo:20:06 »

Tykkimäen kisan aikataulua ja infoa:

7:30 - 9:15  Toimisto auki ja autojen katsastus
9:30 Kuljettajakokous

Ensikertalaiset junnut ajaa ajokokeen radalla ennen kisan alkua.
Harjoituksia ei ajeta.

10.00 STARTTI

Varikolle pääsee perjantaina klo 16:00 ja portit sulkeutuu klo 22:00.
Varikkopaikkoja ei voi varata etukäteen. Varikkopäällikkö Hannu osoittaa jokaiselle varikkopaikan, jos kysyttävää niin soita p. 0400 976980

Lauantaina ja sunnuntaina portit aukeaa klo 7:00. Perjantaina varikon portista ei pääse kulkemaan kävellen. Kun lipunmyynti alkaa lauantaina, kulku kävellen on mahdollista portista rannekkeen kanssa.


Traileriparkki TYKKIMÄEN SORAN piha, ei muualle. Eli ei missään nimessä väliparkkipaikalle missä usein ollut.

Sammuttimet tulee olla näkyvillä ja autojen alla pressut! Näistä ollaan tarkkoja, viranomaiset saattaa tehdä tarkastuksen.

Kuski + 2 huoltohenkilöä pääsee rannekkeella sisään. Jos enemmän huoltoväkeä autossa niin kuski voi ostaa ylimääräisille rannekkeen 5 e / hlö.
Varikolla tulee olla koko ajan ranneke kädessä, ilman ranneketta et pääse varikkoalueella liikkumaan ja jos poistut alueelta niin varmista että ranneke on mukanasi, muuten et takaisin varikolle pääse!

Huomio dronella kuvaajat: muistakaa huolehtia itse lupa lennättämiseen. Sotilaslentokenttä on niin lähellä, että tarkastajan tullessa joudutaan kisat keskeyttämään jos lupia ei ole.

Avotulen teko kielletty. Illalla saa käyttää grilliä varovaisuutta noudattaen.

Tykkimäen sauna Käyrälammella palvelee n. 1km päässä.

Peruutukset Naprille p. 0400 767875

Radan osoite: Tehontie 51, 45200 Kouvola
« Viimeksi muokattu: 02.08.22 - klo:09:19 kirjoittanut Napri » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 189


Profiili
« Vastaus #4 : 03.08.22 - klo:15:48 »

#9.2 6.-7.8.2022

Kouvola  6.-7.8.2022 Lähtölistat:

SUPER LA: 58

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   92   Sami hakkarainen   Kouvola   Hole racing team   Reikä racing ke30
A2   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   BMW
A3   117   Sirppi   Sirppilä   Blue bullets   Escort
A4   9   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Fiesta T5
A5   83   Nissinen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Bmw m3
A6   4   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   93   Jari Klemettilä   Kouvola   KlemettiläRX   BMW M3
B2   238   Kinnunen Jani   Tuusula   Leepun paja racing   Bmw 328
B3   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb 190
B4   68   Heikki Vuorimaa   Järvenpää   Vuorimaaracing   Toyota Corolla KE20
B5   43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   Dexi
B6   10   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   96   Romu-Ukko   Mikkeli   RM racing   Volvo R
C2   202   Tero Mauno   Kouvola   TMA Racing   Ford Escort
C3   213   Mika Hauta   Kauhava      BMW 325i
C4   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302s
C5   50   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bmw
C6   6   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   144   Jarno Laukkanen    Hämeenlinna      Mustikka
D2   156   Kostiainen Klaus   Järvenpää   Leepun paja Racing    Toyota Celica gls
D3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi   jta rally team   V8 Lada Kspt
D4   124   Andreas Stjernberg   porvoo   riverside racing   peugeot 205
D5   172   Eetu Partanen   Joroinen   Revittävät Siilit   Mitsubishi
D6   8   Snygg Riku   Tampere      Volvo S40

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   206   Järvi Vesa   Karstula   NeverHomeReisinkitiimi   Peugeot 206
E2   544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport   Volvo
E3   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Evo Matsu
E4   81   Niklas Nordman   Hanko   Multitool Racing Team   Nissan Micra
E5   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
E6   2   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Jta Rally team   Kaivutyö Salmela Oy Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   71   Kimi Pesonen   Orimattila    Shameless Racing   Kumiapu Ford
F2   41   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Mustaoranssi WeeCee
F3   143   Möller Sakari   Viljakkala   Möller Racing   BMW
F4   23   Ihalainen Mika   Joroinen   Revittävät siilit   Ford escort
F5   167   Jesse Pehkonen   Joroinen      Ford Escort
F6   3   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   V8

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   86   Janne Solas   Otalampi      Volvo 340
G2   59   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Bmw M3
G3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally pösö v8
G4   500   Repa Kukko   Espoo   Kukko Racing   Pösö 306
G5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Datsun Finn
G6   12   Paananen Ville   Karstula      Volkswagen Polo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   442   Tatu Kven   Riihimäki   Country side racing   S40
H2   73   Artturi Kaukoranta   Lahti   AlmostFastRacingTeam   VW 1.4tsi
H3   99   Joona   Mikkeli   JiiTiimi   Bemaro
H4   40   Oskari Laine   Pori   MonenLaine Motorsport   BMW E36 Compact
H5   14   Timantti   Riihimäki   CountrySideRacing   V8LVO
H6   128   Eme Vesterinen   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat Pojat   Auto

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   305   Marko Koli   Ohkola   Koli Racing   Opel astra
I2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
I3   62   Markus Aaltokoski    Pihtipudas    Pihtiputaan Ua   Svv racing DATSUN
I4   104   Aleksi Huhtanen    Karstula   Ale-power    Opel
I5   18   Tino Kiiskinen   Juva   Shameless Racing   "Merriitti"varmari

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
J1   272   Verneri Marjakaarto   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Bmw
J2   91   Saarinen Jukka   Lappeenranta       Volvo
J3   57   Sami Junnila   Mäntsälä   RST Motorsport   Volvo s40
J4   56   Oscar selander   Porvoo   Os racing team   Honda
J5   28   Ville Vuorisalo   Pyhäsalmi   Pyh UA   BMW



SUPER SU:
Sunnuntain lähtölista julkaistaan sunnuntai aamuna


KARDAANI: 59

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   79   Sulhanen   Pertunmaa   RyssänRinne Reisinki   ShamelessMersu
A2   77   Niko nieminen   Heinola   Hillokinkama reisinki    Toyota
A3   219   Jani Liiri   Ruuhimäki   Möhis racing team   Juulia
A4   25   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Wolvo
A5   165   Metallimies   Tammisaari    Andersson Motorsport   VADER VW
A6   211   Roistola   Orimattila    Shameless Racing   Mustaoranssi jarruraita
A7   311   Salla Mäkilä   Pakaa   Shameless Racing   mustaoranssi
A8   82   Cisse   Porvoo   Dewil Racers   Joku tojota

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   255   Miki Kuusisto    Porvoo   Riverside racing    Volvo 740
B2   30   Jesse Pakarinen   Kouvola   Moukari Team   Bascona
B3   229   Juhana Riiheläinen    Nurmijärvi    Laitumenkankkuset    Sierra
B4   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
B5   117   Lauri Hietsalo   Elimäki   Elimäen Mu   RäntsiRacing Obel
B6   221   Lasse Loveson   Hollola   SS-Racing   SS-Racing, mustaoranssi vakio
B7   42   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B8   93   kare kemppi   kouvola   Toukkala racing   Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   212   Vito paukku   Jyväskylä   Paukku team   Lainabemmi
C2   12   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford Sierra
C3   347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing   Tenlane BMW
C4   57   Matti Kauppinen   Jämsä   Irmeli Racing   Söpö
C5   241   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Teeäxä
C6   202   Mika   Heinola   Shameless Racing   Mustaoranssi Kippo
C7   15   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila Kakkosherkku
C8   199   Mikko Ryynänen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Autopiikki- BMW

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   207   Jani Sietiö   Kouvola   orjaamon dokut   Kukkopilli
D2   62   Jani saarinen   Kataloinen   RS racing   Mersu
D3   68   Johnny Vesalainen    Svartå      Volvo 740
D4   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   Bmw
D5   345   Kinnunen Jami   Ollikkala   Rk racing team   Savon Metsärahti Auto
D6   333   Frasse   Tammisaari   Team Trollywood   AXELI VON KARDAN
D7   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   mese

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   168   Iltsu   Hollola      Iltsutech daada
E2   66   Tino Välimäki   Kärkölä   Hulttio Racing Team   Haimersu
E3   231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Lada evo7
E4   55   Jica Budde   Leppävirta   AlmostFastRacingTeam   Lada
E5   40   Kujala Mika   Muhniemi   KB-Racing   Pub Lankila ykkösherkku
E6   343   Lehtinen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   Simari
E7   22   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   LahdenRomu FORD

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   81   Mikko villa   Kotka   Kb-racing   Pullukatsavustaa obeli
F2   71   Jemina Paalanen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   Jospääsisviivalleasti
F3   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   sierra
F4   198   Lehtokumpu Vesa   Hollola   SS-Racing   Mustaoranssi Volvo
F5   14   Pasi Hines   Mikkeli   Mikkelin Romu Racing   Bmw
F6   64   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Kaheli volvo
F7   27   Roope Järveläinen   Viitasaari   Svv Racing Team   Toijota

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   80   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   BMW Auto
G2   123   Awi Nikka   Joroinen   Revittävät siilit   Asennuspalvelu volvo
G3   170   Ville Järvelä   Orimattila      Opel
G4   112   Marko Stenberg   Leivonmäki   Kukko Racing   Laappana
G5   20   Höpöhöpö Kukko   Hyvinkää   Kukko Racing   Hinaus Oksman Starbulla
G6   34   Otto Valkonen   Pieksämäki    Hans Racing Team    Rapantti
G7   4   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Datsun

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   78   Henri Hagert    Espoo       Matukka
H2   197   Vesa Hellinen   Lahti   Team KukaOnRatissa   Karvanoppa
H3   29   Toni Lindström   Espoo   RK Racing Team   Jumal ohc
H4   50   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Mese
H5   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Omega
H6   309   Pinkkikukko   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Riesa
H7   6   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ale-power avengeri


VETARI: 36

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   89   Jesse Suur-Uski   Kotka      Honda
A2   91   Pauli Hattunen   Ohkola   Koli Racing   Mazda
A3   206   Jarkko   Vesilahti   Pirunkorpi Racing   Voortti
A4   50   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vekkuli
A5   66   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
A6   25   Riku Salainen   Salo   Salainen racing Team   KilpaKonna
A7   11   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ford
A8   2   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Mitsu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   175   Saku Rannikko   Lahti   Pro Racing Team   Toyota Corolla
B2   94   Mikko Mänttäri   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda
B3   111   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Mustaoranssi Nipsu
B4   132   Jarmo koivisto   Riihimäki   Countryside racing   Sunny
B5   58   Jonna Ekman   Helsinki   Paukku Team   Tuttu vextra
B6   24   Sami Nevalainen   Järvelä   Black Edition Racing Team   Daihätsuu
B7   15   Otto Hakomäki   Pieksämäki   Hans Racing Team   VihreeValkee

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   33   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   Pikku-Musta
C2   95   Teemu Koivisto   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda 626
C3   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Voorti
C4   126   marko myllynen   Nurmijärvi   Laitumen Kankkuset   Puuma
C5   13   Jesse Pakarinen   Kouvola   Moukari Team   Ranskis
C6   16   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
C7   5   Tuominen Joni   Heinola   RMS Rallyteam   Ruttu evo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   60   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Voortti
D2   76   Adrian Granqvist    Sipoo   Team Sipoon pojat   Mazda 626
D3   222   Janne  Huovila   Ummeljoki   Orjaamon dokut   Pösjötti
D4   19   Lukkarinen Antti   Iisalmi   Ps racing   Öpel
D5   85   Saku Salminen   Hollola   Shameless Racing   Mustaoranssi WeeCee
D6   21   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   PappaMobiili
D7   3   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   88   Suur-Uski Jani   Kotka   FIAKK r. y   Esko
E2   82   Jan Hovi   Elimäki   Orjaamon dokut   Opelix
E3   62   Sepnu Salainen   Salo   Salainen Racing team   AmpuvaNisse
E4   12   Sami Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Kasipätkä
E5   83   Janne Manninen   Rantasalmi   J &J Racing   Opel
E6   214   Atte   Hollola   Shameless Racing   MustaOranssi F-Cup Honda
E7   6   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   VeeSex


LADY: 30

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   30   Aino Kankkunen   Heinävesi   Peräkylän Mopo & Patteri   Mersu
A2   12   Mallu   Kouvola   Moukari Team   TassuMobiili
A3   50   Henna Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Kilpuri
A4   85   Taija Mustonen   Mikkeli   Shameless Racing   Mustaoranssi
A5   56   Carita   Kannonjärvi   Kannonjärven kulkukollit   Matukka 2.0
A6   4   Virpi Autio   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   162   Maarit Sund   Kärkölä   Rs Racing   Mersu
B2   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   ranskalainen
B3   53   Jessica Manninen   Rantasalmi   J&J Racing   Opel
B4   62   Salla Ojanen   Tampere      Opeliksi
B5   19   Lilli   Hollola   Shameless Racing   mustaoranssi
B6   9   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   65   Viivi   Hämeenkoski   Iltsutech   Iltsutech lada
C2   20   Outi Paukku   Jyväskylä   Paukku team   Herra 156
C3   61   Lotta   Vesilahti   Pirunkorpi Racing   Voortti
C4   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Voorti
C5   8   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
C6   36   Miss Rokkiralli Autio Tiia   Muurame   Autio Racing team   Missin Lamborziini

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   89   Myyry Tanja   Kotka      Honda
D2   22   Miisa Tuominen    Lahti   Viinamäki racing   bmw
D3   68   Maria Vesalainen   Svartå      Volvo 740
D4   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Nissani
D5   10   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
D6   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Iskän WRC

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   91   Nina Hattunen   Ohkola   Koli Racing   Masa
E2   29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit   Mazda
E3   70   Mäkelä Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing   PätkäVolvo
E4   2   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Peugeot 205
E5   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Black Edition Racing Team   Daihätsuu
E6   1   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda


JUNIOR: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   20   Jani jokinen   Saarijärvi   Jta rally team   KSPT Mazda
A2   18   Juuso Nissinen   Heinävesi   Tykkireisinki   Keinuvipu Nissani
A3   15   Petja Henttinen   Saarijärvi   Jta Rally Team   Ratakiree tiikeri
A4   39   Elias Kumpulainen   pihtipudas   pihtiputaan ua   Nipponi
A5   1   Nicce Blomqvist   Porvoo   Riverside racing    Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   55   Joona Skog   Lahti   Iltsutech   Iltsutech lada
B2   11   Martti linna   Hyvinkää   Ks racing team ry   Honda
B3   105   Iida Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   mazda
B4   13   Riku Mikkonen   Heinävesi   Tykkireisinki   Punanenpaholainen
B5   5   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Shameless  x Kukko Racing   Hinaus Oksman Major

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   66   Neea Haarma   Kärkölä   Hulttio Racing Team   Haimersu
C2   309   Shenninen Kukko   Nurmijärvi    Team levinneet laitteet/ Kukko Racing   Riesa
C3   51   Aku Uosukainen   Myllyoja   AKU Racing   Kauppakassi
C4   14   Juho   Mikkeli   JiiTiimi   Nelipyöräinen auto
C5   57   Jasu Taskinen   Keuruu   Taskinen motorsport   Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   123   Eetu Mynttinen   Joroinen   Team Revittävät siilit   Asennuspalvelu Volvo
D2   54   Sisu   Mäntsälä      VVV
D3   8   Nicklas Björkqvist   Tammisaari   Björkqvist Racing Team   Nissan
D4   9   Juuso Jokinen   Uurainen   Jarruraita racing team   KF-kuljetus Ford


tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 189


Profiili
« Vastaus #5 : 04.08.22 - klo:12:04 »

Lähtölistat uusittu koska mukana oli haamuja..
t. Kaius
tallennettu
tellu
Yleisvalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 554



Profiili
« Vastaus #6 : 04.08.22 - klo:18:10 »

Rokkiralliväki kokoontuu tulevana vkl Kouvolaan ja Tykkimäkeen tiätty. Lauantaina katsottavaa 78 lähdön verran sunnuntaina sit ehkä vähän vähemmä riippuen siitä miten kalusto kestää.
Alla olevista linkeistä voit seurata kisan lähes reaaliaikaista tulostaulua kännykällä ei kuitenkaan 3310:llä.

Kouvola lauantain 6.8. https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQrOxW3-OnUYT3999E-8hM66g7D9Nl7YBR5RcAE2TxUemu0D1uSFRl59QcKuF_uHTisagfdTwyCbNOw/pubhtml

Kouvola sunnuntai 7.8. https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vSKG8SyHDDgUIgP3HP3DvNu5_kFa8sDJ6ipe-BdkjEkmDp4b841CoZAuqHOGJjFf1rqytWT2TelQ5Ub/pubhtml
« Viimeksi muokattu: 06.08.22 - klo:13:41 kirjoittanut tellu » tallennettu
sallamainen
Hallitus
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 2


Profiili
« Vastaus #7 : 04.08.22 - klo:20:09 »

Senioreiden alkuerät on arvottu:

Seniorit alkuerä A:
K255 Jukka Kuusisto
V91 Pauli Hattunen
K8 Matti Varis
J14 Joni Tiihonen
K51 Romu-Pappa
K450 Kaitsu

Seniorit alkuerä B:
K62 Henry Korpinen
1 Macke Blomqvist
L111 Napri
K66 Tuija-Mummo
K41 Ari
K197 Mara-Kukko

Super-seniorit alkuerä A:
S58 Erkki Samanen
S82 Matts Holmström
S43 KJ Virtanen
S111 Grazy Mike
S156 Esko Arponen
S48 Jyrgen

Super-seniorit alkuerä B:
S105 The Pora
S4 Teijo Kulomäki
S128 Ilpo Vesterinen
S117 Sirppi
S178 Jarmo Hirvonen
S79 Kyösti Kurki
« Viimeksi muokattu: 04.08.22 - klo:20:41 kirjoittanut sallamainen » tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: