Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
22.10.19 - klo:10:18
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: KARSTULA 5.-6.10.2019  (Luettu 8164 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 111


Profiili
« : 23.09.19 - klo:11:07 »

Karstulassa ajetaan kesän viimeinen Rokkiralli kisa 5.-6.10.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Vetarit ja Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 23.9.2019 ja päättyy Sunnuntaina 29.9.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K100 Karstula
  

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle
« Viimeksi muokattu: 01.10.19 - klo:12:03 kirjoittanut kaius » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 111


Profiili
« Vastaus #1 : 23.09.19 - klo:11:08 »

#14 5.-6.10.2019

Karstula 5.-6.10.2019 Ilmoittautuneet:

su  6. lokakuuta 2019 10.20.15
Ilmoittautuneita: 250

Super Lauantai: 45

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   mazda
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jta-Asennus Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302S
33   Pinkki Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing/LevinneetLaitteet,   Camaro
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Volvo     (j)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
61   Nissinen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Bmw    (e)
74   Huugo,  Jämsänkoski,  Huugo Racing,   Sorsanpoika    (e)
75   Vainiomaa Marko,  Laukaa,  PUKE,   BMW
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   Some kind of racing vehicle
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bemari
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
149   Jere Hintikka,  Karstula,  JCRX Team ,   Honda
154   Juho viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Bmw
162   Esa Nieminen,  Karstula,  Hertta Racing Volvo,   Herttaracing Ford
167   Jesse Pehkonen ,  Joroinen,  ,   Ford fiesta
168   Asko Aho,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus V.Vesterinen pösö
170   Muhonen Risto,  Karstula,  K-Aho Racing,   Konepaja kaara    (e)
171   Hyvönen Kimmo,  Karstula,  K-Aho Racing,   Konepaja kaara    (e)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw
201   Jorma hipsu paananen,  Karstula,  Team voiman/pommikone ford,   Ford    (u)
211   Svan Jarmo,  Suolahti,  Camo Racing Team,   vara auto
213   Mika Hauta,  Kauhava,  ,   BMW E30    (u)
215   Aleksanteri Honkonen ,  Sumiainen ,  Kunto MotorSport,   Starlet
217   Captain morgan,  Utsjoki,  Team viimeinen vapaus,   Chevroletkö?    (u)
274   Hugo Junior,  Jämsä,  Hugo Racing,   Sorsanpoika    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
308   Igor Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Corolla     (j)
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Pösö


Super Sunnuntai: 46

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   mazda
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jta-Asennus Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
24   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   BMW
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
33   Pinkki Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing/LevinneetLaitteet,   Camaro
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Volvo     (j)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
61   Nissinen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Bmw    (e)
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Starlet
74   Huugo,  Jämsänkoski,  Huugo Racing,   Sorsanpoika    (e)
75   Vainiomaa Marko,  Laukaa,  PUKE,   BMW
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
90   Siirakki,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Lada    (j)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   Some kind of racing vehicle
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
118   Kapanen Heikki,  Karstula,  Vikke Racing,   205 Mi16
149   Jere Hintikka,  Karstula,  JCRX Team ,   Honda
154   Juho viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Bmw
162   Esa Nieminen,  Karstula,  Hertta Racing Volvo,   Herttaracing Ford
166   Tino Kiiskinen ,  Juva,  Tykkireisinki ,   Bmw325    (u)
168   Asko Aho,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus V.Vesterinen pösö
169   Valtoaho Juha,  Karstula,  MetsäkoneetValtoahoRacing,   MB sierra    (e)
170   Muhonen Risto,  Karstula,  K-Aho Racing,   Konepaja kaara    (e)
171   Hyvönen Kimmo,  Karstula,  K-Aho Racing,   Konepaja kaara    (e)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
176   Panu Valkeinen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   rms-rallyteam starlet    (u)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw
211   Svan Jarmo,  Suolahti,  Camo Racing Team,   vara auto
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Scarlet
216   Ville pommi rautiainen,  Karstula,  Team voiman/pommikone ford,   Ford    (e)
274   Hugo Junior,  Jämsä,  Hugo Racing,   Sorsanpoika    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
296   Pehkonen Miika,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford fiesta    (e)
301   Loberg Jari,  Uurainen,  Köpö racing,   Jta-asennus ford
308   Igor Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Corolla     (j)
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Pösö


Vetari: 49

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mitsu    [J2]
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Joku katiska
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]
13   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Svv Racing team,   Maza
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Leasing volvo    [L91]
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Suabilla
27   Pastori Paukku ,  Myllykoski ,  Paukku Team ,   Hoppakiesi II
34   Make,  Porvoo,  AllmostFastRacingTeam,   Mopoauto
36   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Mikroaaltouuni     [J60]
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
42   Pappa Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Vextra
46   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Hanneksen Museoajoneuvo    (e)
64   Kekki Janne,  Karstula,  Kituperä Racing,   Vectra
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Toyota
72   Vänninen Kari,  Joroinen,  Team SuSi,   Vectra    [J72]
78   Aleksi Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Volvo
80   Juha Valtoaho,  Karstula,  Metsäkoneet Valtoaho Racing,   Volvo
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Tikkurilan värikartta    [J52]
96   Juho Pirttinen,  Karstula,  Pirttiracing,   Pirttiracing Corolla Evo
105   Tero Savela,  Saarijärvi,  RMS  rallyteam,   Masta    [J24]
109   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
117   Renska ,  Konnevesi ,  Tpp Racing,   Opel getout    [J50]
118   Autio Risto,  Kannonkoski,  Autio Racing team,   Ranskan ihme    (e)
128   Marko stenberg,  Leivonmäki,  ,   Mazda
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi Vol 2    [L99]
137   Pekka Hovi,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Obel    [L162]
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
165   Kasperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
183   Toni Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä    (e)
185   Autio Tero,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Laina Honda    (e)
186   Sebu paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Kaarina    (u)
187   Sampsa Junka,  Petäjävesi,  ,   Ford Escort    (u)
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Lootavamma volkkari
194   Teemu soukka,  Saarijärvi,  RMS  rallyteam,   Nipponi    (u)
196   Jami Klemola,  Karstula,  JS Team,   Nipponi    (e)
200   Joonas Vainio,  Viitasaari,  ,   Escort    (j)
230   Antinaho Jari-Pekka,  Karstula,  Kituperä Racing,   kituperä racing volokkari    (e)
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
247   Satu Seijari,  Karstula,  JS Team,   Nipponi    (j)
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
280   Sari Kärkkäinen ,  Pieksämäki ,  Hans racing team ,   Mazda     (j)
288   Aaltokoski Markus,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Laina mazda    (j)
344   Tomi Oikari,  Karstula,  Hertta Racing  Mazda,   Auto    [J34]    (j)
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [L369]
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Honda    [L500]


Kardaani: 52

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Hv
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   JuhlaKALU
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Bemari     (j)
6   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Tappara
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Bubbla
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Jatke
12   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   0pel
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   No ooppeli
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Miun Siera
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Varaauto
24   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   lada
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Merssu
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   riesa
32   Oranen Jani,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Riesa
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Vanhus
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   Volvo
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Buimuri
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Öpossumi
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Wolsson
81   Jami Klemola,  Karstula,  JS Team,   Toyota corolla dx
87   Löytänä Marko,  Petäjävesi,  ML-Racing ,   ford sierra
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   volvo
115   Artturi Kaukoranta ,  ASIKKALA,  AllmostFastRacingTeam,   Hybridi
116   Pietari ,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesahan
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Bayerische Motoren Werke
144   Ilmari Kovanen,  Niemisjärvi,  Kiviset ja Soraset,   Mersu
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli
165   Ilpo Saari,  Kannonkoski,  Team Saari,   tojota    (e)
167   Karri Juvani,  Porvoo,  ,   Bemari
169   Häkkinen Marko,  Lannevesi,  Virtasen Rallitalli,   BMW    [L13]
170   Ville Järvelä,  Orimattila,  ,   Opel    (j)
174   Jussi Turpeinen,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Volovo
182   Tinippa,  Lahti,  Paukku team,   Riesa
185   Saku Karppanen,  Asikkala,  AlmostFastRacingTeam,   Ruttu
187   Jere Patrik,  Kylmälä,  Nenne raicing,   BWH Racing opel
195   Juha Äijälä,  Leppävesi,  ,   Bmw
199   Mikko Ryynänen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Volle
205   Henri Hagert,  Espoo,  ,   Bussman Racing Volvo
209   Eetu,  Lievestuore,  Välikorpi Racing team,   Baijerilainen
212   Vito paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Sierra
213   Juuso Lilja,  Äänekoski,  Virtasen RalliTalli,   VajaaKonttiVolle    (u)
214   Pekujeevits,  Siilinjärvi,  Piikki siili racing team,   Pihtari bemu    (u)
215   Paananen teemu,  Kannonkoski,  No more limits racing,   Bmw 325    (u)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   KuljetusV.Vesterinen Opel
316   Tomi Holländer,  Palokka,  Mehtäperä Reisinki,   Ford    (j)
324   Aaltokoski Markus,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Volvo    (j)
343   Lehtinen,  Kuivanto,  Team KukaOnRatissa,   Dx
355   Harju,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli    (e)
385   Nico Hänninen,  Vääksy,  AllmostFastRacingTeam,   Lada    (j)


Junior: 24

2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mitsu     [V2]
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   Rollaattori
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Majori
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Lumi-Aura
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   VajaaKonttiVolle
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   Nissan
16   Pöyry Lauri,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Volovo
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   joku vekotin
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Foordi
30   Jesse Loberg,  Uurainen,  Leepulandia,   Laada
31   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Simon auto racing team Mazda
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Teippihelvetti
34   Vihikangas Otto,  Karstula,  Hertta Racing,   Auto    [V344]    (j)
36   Cassandra Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Renault
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Nissan
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Foortti
47   Niclas Bergström,  porvoo,  maranello ,   Golf
50   Juuso Jokinen,  Uurainen,  ,   Opel getout    [V117]    (u)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Tikkurilan värikartta    [V83]
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   PrimeraCompact    [V36]
72   Sini Vänninen,  Joroinen,  Team Susi,   Vectra    [V72]    (u)
351   Roni Siistonen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Rotta    (u)


Lady: 34

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mafda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   BMW    [K169]
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
15   Anne,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Sähkötykkivatkain    (j)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
29   Sofia,  Kannonkoski,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Vulva
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Monni
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Joku katiska
37   Hannele,  Karstula,  Team Saari,   tojota    (j)
42   Iida Kauppinen,  Laukaa,  Kurko Racing,   Volovo    [J16]    (u)
44   Anu Lehmonen,  Karstula,  Kituperä Racing,   Toyota    (u)
47   Satu Seijari,  Karstula,  JS Team,   Nipponi    (e)
57   Autio Carita,  Petäjävesi,  ,   Peugeot    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Savukone
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata
91   SalmariSanni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Smurffiina    [V14]
99   Henna Jokinen ,  Hämeenkyrö ,  Team Laskeutumisvalo,   KakkosKilpuri    [V135]
119   Lilli,  Hollola,  Mv -racing,   Vesitaso
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   HooRatsu
162   Pauliina Vierre,  Karkku,  Team Laskeutumisvalo,   Laina vecculi    [V137]
222   Paula Vesterinen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus Vesterinen Ekkari    (u)
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [V369]
500   Honkanen Taru,  Espoo,  Kukko Racing,   Honda    [V500]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 75


Profiili
« Vastaus #2 : 01.10.19 - klo:14:51 »

Kauden päätöskisalle infoa :


Ilmoittautuminen ja katsastus alkaa  klo 8:00

Kuljettajakokous  klo 9:30

Kisat pärähtää käyntiin klo 10:30 !!!

Harjoituksia ei ajeta !!!!!

Varikolle pääsee perjantaina klo 16:30 alkaen.

SÄHKÖÄ EI VARIKOLLA OLE !!

Varikolla voi myös yöpyä, 4 metriä väliä viereisiin majoittujiin.

Tervetuloa  Pusu

Ihanat rakkaat kultamussukat...jos tiedätte jo perjantaina tai aiemminkin ,että kisat jää osaltasi väliin niin onko ihan hurjan vaikeaa laittaa viestiä, whatsappii,mesee, jos ei rohkene soittaa mulle Huh Pyörittää silmiään Helpottaisi moni asia kun tulisi tietoa  ELI 0400767875 . Kiitos Hymyilee
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 111


Profiili
« Vastaus #3 : 01.10.19 - klo:18:41 »

#14.2 5.-6.10.2019

Karstula  5.-6.10.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 44

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   201   Jorma hipsu paananen   Karstula   Team voiman/pommikone ford   Ford
A2   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302S
A3   314   Lasse bussman   Espoo   Bussman Racing   Pösö
A4   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
A5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
A6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   213   Mika Hauta   Kauhava      BMW E30
B2   33   Pinkki Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing/LevinneetLaitteet   Camaro
B3   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
B4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
B5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
B6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   217   Captain morgan   Utsjoki   Team viimeinen vapaus   Chevroletkö?
C2   149   Jere Hintikka   Karstula   JCRX Team    Honda
C3   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
C4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
C5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun Finn
C6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   61   Nissinen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Bmw
D2   154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Bmw
D3   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
D4   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bemari
D5   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
D6   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing   Sorsanpoika
E2   167   Jesse Pehkonen    Joroinen      Ford fiesta
E3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada
E4   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
E5   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja kaara
F2   168   Asko Aho   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus V.Vesterinen pösö
F3   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
F4   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   Some kind of racing vehicle
F5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja kaara
G2   211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   vara auto
G3   162   Esa Nieminen   Karstula   Hertta Racing Volvo   Herttaracing Ford
G4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
G5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing   Sorsanpoika
H2   215   Aleksanteri Honkonen    Sumiainen    Kunto MotorSport   Starlet
H3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
H4   6   Paananen Ville   Karstula      mazda
H5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Jta-Asennus Volvo


SUPER SU: 44

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   166   Tino Kiiskinen    Juva   Tykkireisinki    Bmw325
A2   296   Pehkonen Miika   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford fiesta
A3   314   Lasse bussman   Espoo   Bussman Racing   Pösö
A4   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
A5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
A6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   176   Panu Valkeinen   Karstula   OSSP Racing Team   rms-rallyteam starlet
B2   169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   MB sierra
B3   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
B4   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Starlet
B5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
B6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   61   Nissinen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Bmw
C2   33   Pinkki Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing/LevinneetLaitteet   Camaro
C3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada
C4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
C5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun Finn
C6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing   Sorsanpoika
D2   149   Jere Hintikka   Karstula   JCRX Team    Honda
D3   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
D4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
D5   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
D6   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja kaara
E2   154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Bmw
E3   162   Esa Nieminen   Karstula   Hertta Racing Volvo   Herttaracing Ford
E4   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   Some kind of racing vehicle
E5   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja kaara
F2   168   Asko Aho   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus V.Vesterinen pösö
F3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
F4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
F5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   216   Ville pommi rautiainen   Karstula   Team voiman/pommikone ford   Ford
G2   211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   vara auto
G3   118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   205 Mi16
G4   6   Paananen Ville   Karstula      mazda
G5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing   Sorsanpoika
H2   301   Loberg Jari   Uurainen   Köpö racing   Jta-asennus ford
H3   214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Scarlet
H4   24   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   BMW
H5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Jta-Asennus Volvo


KARDAANI: 49

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   213   Juuso Lilja   Äänekoski   Virtasen RalliTalli   VajaaKonttiVolle
A2   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
A3   212   Vito paukku   Jyväskylä   Paukku team   Sierra
A4   343   Lehtinen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   Dx
A5   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Jatke
A6   12   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   0pel
A7   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Bubbla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   214   Pekujeevits   Siilinjärvi   Piikki siili racing team   Pihtari bemu
B2   167   Karri Juvani   Porvoo      Bemari
B3   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Baijerilainen
B4   81   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Toyota corolla dx
B5   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Varaauto
B6   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B7   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   No ooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   215   Paananen teemu   Kannonkoski   No more limits racing   Bmw 325
C2   182   Tinippa   Lahti   Paukku team   Riesa
C3   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Bayerische Motoren Werke
C4   55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam   Volvo
C5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusV.Vesterinen Opel
C6   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Merssu
C7   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Hv

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
D2   185   Saku Karppanen   Asikkala   AlmostFastRacingTeam   Ruttu
D3   199   Mikko Ryynänen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Volle
D4   32   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Riesa
D5   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Buimuri
D6   6   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Tappara
D7   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Miun Siera

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   165   Ilpo Saari   Kannonkoski   Team Saari   tojota
E2   187   Jere Patrik   Kylmälä   Nenne raicing   BWH Racing opel
E3   169   Häkkinen Marko   Lannevesi   Virtasen Rallitalli   BMW
E4   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Wolsson
E5   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   riesa
E6   24   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   lada
E7   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   JuhlaKALU

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   87   Löytänä Marko   Petäjävesi   ML-Racing    ford sierra
F2   195   Juha Äijälä   Leppävesi      Bmw
F3   115   Artturi Kaukoranta    ASIKKALA   AllmostFastRacingTeam   Hybridi
F4   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   volvo
F5   174   Jussi Turpeinen   Pihtipudas   Svv Racing Team   Volovo
F6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Vanhus
F7   170   Ville Järvelä   Orimattila      Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   116   Pietari    Jyväskylä   Paukku Team   Riesahan
G2   205   Henri Hagert   Espoo      Bussman Racing Volvo
G3   144   Ilmari Kovanen   Niemisjärvi   Kiviset ja Soraset   Mersu
G4   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
G5   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
G6   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Öpossumi
G7   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Bemari


VETARI: 45

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   186   Sebu paukku   Jyväskylä   Paukku team   Kaarina
A2   196   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Nipponi
A3   72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   Vectra
A4   128   Marko stenberg   Leivonmäki      Mazda
A5   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A6   78   Aleksi Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Volvo
A7   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
A8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   187   Sampsa Junka   Petäjävesi      Ford Escort
B2   230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing   kituperä racing volokkari
B3   83   Janne Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Tikkurilan värikartta
B4   64   Kekki Janne   Karstula   Kituperä Racing   Vectra
B5   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Honda
B6   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi Vol 2
B7   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Leasing volvo
B8   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mitsu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   194   Teemu soukka   Saarijärvi   RMS  rallyteam   Nipponi
C2   46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Hanneksen Museoajoneuvo
C3   105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS  rallyteam   Masta
C4   96   Juho Pirttinen   Karstula   Pirttiracing   Pirttiracing Corolla Evo
C5   34   Make   Porvoo   AllmostFastRacingTeam   Mopoauto
C6   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Suabilla
C7   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Joku katiska
C8   280   Sari Kärkkäinen    Pieksämäki    Hans racing team    Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   118   Autio Risto   Kannonkoski   Autio Racing team   Ranskan ihme
D2   27   Pastori Paukku    Myllykoski    Paukku Team    Hoppakiesi II
D3   109   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin
D4   13   Järveläinen Roope   Viitasaari   Svv Racing team   Maza
D5   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
D6   36   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Mikroaaltouuni
D7   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   183   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä
E2   42   Pappa Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Vextra
E3   117   Renska    Konnevesi    Tpp Racing   Opel getout
E4   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Toyota
E5   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
E6   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Lootavamma volkkari
E7   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   185   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   Laina Honda
F2   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
F3   137   Pekka Hovi   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Obel
F4   165   Kasperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
F5   80   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing   Volvo
F6   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
F7   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti


LADY: 32

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   42   Iida Kauppinen   Laukaa   Kurko Racing   Volovo
A2   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
A3   500   Honkanen Taru   Espoo   Kukko Racing   Honda
A4   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   HooRatsu
A5   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
A6   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   44   Anu Lehmonen   Karstula   Kituperä Racing   Toyota
B2   29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit   Mazda
B3   13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   BMW
B4   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Vulva
B5   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
B6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   222   Paula Vesterinen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus Vesterinen Ekkari
C2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata
C3   35   Heli Ahola    Saarijärvi   RMS Rallyteam   Monni
C4   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
C5   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mafda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   47   Satu Seijari   Karstula   JS Team   Nipponi
D2   99   Henna Jokinen    Hämeenkyrö    Team Laskeutumisvalo   KakkosKilpuri
D3   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Joku katiska
D4   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
D5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   48   Hanna Saari   Kannonkoski   Team Saari   tojota
E2   119   Lilli   Hollola   Mv -racing   Vesitaso
E3   15   Anne   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
E4   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Savukone
E5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   57   Autio Carita   Petäjävesi      Peugeot
F2   162   Pauliina Vierre   Karkku   Team Laskeutumisvalo   Laina vecculi
F3   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
F4   91   SalmariSanni   Heinola   RMS Rallyteam   Smurffiina
F5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin


JUNIOR: 23

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   50   Juuso Jokinen   Uurainen      Opel getout
A2   36   Cassandra Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   Renault
A3   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   joku vekotin
A4   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   Foordi
A5   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   VajaaKonttiVolle
A6   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Majori

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   72   Sini Vänninen   Joroinen   Team Susi   Vectra
B2   47   Niclas Bergström   porvoo   maranello    Golf
B3   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
B4   31   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Simon auto racing team Mazda
B5   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   Rollaattori
B6   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   351   Roni Siistonen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Rotta
C2   16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volovo
C3   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Teippihelvetti
C4   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   PrimeraCompact
C5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Lumi-Aura
C6   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mitsu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   30   Jesse Loberg   Uurainen   Leepulandia   Laada
D2   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Tikkurilan värikartta
D3   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Foortti
D4   11   Otto Valkonen   Hans racing team   Pieksämäki   Nissan
D5   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka


tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 75


Profiili
« Vastaus #4 : 06.10.19 - klo:15:16 »

HUOMIO !!!
Sininen yksivärinen arpa nro 61 voitti arpajaisauton!
Voittajaa ei ole löytynyt joten ole hyvä ja ota yhteys Kilpailunjohtajaan p0400891260.
Jos voittajaa ei löydy niin kisojen päätyttyä arvotaan uusi arpa.
« Viimeksi muokattu: 06.10.19 - klo:15:20 kirjoittanut Napri » tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: