Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
22.10.19 - klo:11:35
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: VIPPULA 8.-9.6.2019  (Luettu 7829 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 111


Profiili
« : 24.05.19 - klo:14:31 »

Kesäkauden 2019 kolmas kisa ajetaan Vilpulassa 8.-9.6.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit ja Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 27.5.2019 ja päättyy Sunnuntaina 2.6.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K5 Vilppula
   

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 111


Profiili
« Vastaus #1 : 24.05.19 - klo:14:32 »

#8 8.-9.6.2019

Vilppula 8.-9.6.2019 Ilmoittautuneet:

to  6. kesäkuuta 2019 17.52.01
Ilmoittautuneita: 235

Super Lauantai: 47

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   oopel    (e)
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Grenkeleasing Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   #JonPower Datsun
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
22   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW    (e)
23   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  MV-Racing,   Kippoevo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Starlet
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW    (e)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford escort    (e)
122   antti styf,  tuusula,  ,   toyota starlet
130   Jukka Leinonen,  Ojakkala,  ,   BMW
152   Aaro Anttila,  Juuupajoki,  ,   ford escort    (e)
158   Aki Mäenpää,  Nurmijärvi,  ,   Mercedes Benz 190    (u)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (e)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada köpö racing team
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Starlet
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW    (e)
236   Ala-Herttuala Ari,  Vilppula,  ,   Ford    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford escort
305   Koli Marko,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Opel    (e)
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo
325   Marko Järvinen,  Jämsä,  ,   Golf T 5    (e)
582   Hannu Samanen,  Saarijärvi,  HP Team,   Volsa    (e)


Super Sunnuntai: 45

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Grenkeleasing Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   #JonPower Datsun
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW    (e)
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  MV-Racing,   Kippoevo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
66   Juoko?,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Starlet
73   Valtteri Mäenpää,  Jämsä,  ,   Mercedes Benz 190    (e)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW    (e)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford escort    (e)
118   Kapanen Heikki,  Karstula,  Vikke Racing,   Peugeot 205 Mi16    (e)
130   Jukka Leinonen,  Ojakkala,  ,   BMW
152   Aaro Anttila,  Juuupajoki,  ,   ford escort    (e)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (e)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada köpö racing team
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR
215   Aleksanteri Honkonen ,  Sumiainen ,  Kunto MotorSport,   Starlet    (u)
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW    (e)
236   Ala-Herttuala Ari,  Vilppula,  ,   Ford    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford escort
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo
341   Turpeinen Jussi,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta    (e)


Vetari: 41

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Rusina evo 3
7   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Ooppel
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   TynkäRytö
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [L10]
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazdaa    [L36]
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Opel Astra    [L135]
13   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Mazda    (j)
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Volvo evo1
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaabismiOnSairaus
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Misuli
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   pikku maza
31   Arttu Lehtonen,  Lievestuore,  JMT RALLY TEAM,   Nissani
34   Make,  Porvoo,  AllmostFastRacingTeam,   Mazda
36   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   NisuPulla    [J60]    (u)
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Vakio VW Jetta
71   Hanksi,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Nismo
74   JARSSE ,  Sirppil�,  Blue Bullets,   Masala     (e)
80   Juha Valtoaho,  Karstula,  Metsäkoneet Valtoaho Racing,   Honda
81   Matti Kauppinen,  Vilppula,  Irmeli Racing,   Ford Mondeo
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  FIAKK r. y,   Ehkä mazda    [L89]
96   Juho Pirttinen,  Karstula,  Pirttiracing,   Pirttiracing Toyota Corolla    (e)
98   Romu-ukko,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   vts sitikka
105   Tero Savela,  Saarijärvi,  RMS  rallyteam,   Nipponi    [J24]    (u)
108   Luoto Aarre,  Jämsä,  Steral racing,   Mazda
112   Henri Kallioniemi ,  Jämsä ,  Härski Racing ,   Mazda    (e)
116   Hannu Syrjä,  Järvelä,  Countryside racing,   Vesan fiesko    (e)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi    [L99]
136   Lilja Aki,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   VillaTumppu    (e)
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
164   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Kutosmaza
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Mazda
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda    [L78]
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [L369]
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Mazda    [L500]


Kardaani: 56

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Roskapönttö     (j)
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Kupla
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Volvo
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Volvo     (j)
6   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   ruttu
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Ooppeli
8   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Tyristori
12   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Volvo
13   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Volvo 245
16   Haukkala Juha,  Petäjävesi,  Mehtäperä Reisinki,   MörköVolvo    (e)
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila bmw
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Foortti
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   sieraa
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Ouppeli
24   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   volvo
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Pickup
27   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   Lorttolahna    [L12]    (e)
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Bmw
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Föörd
33   Välimäki Jan,  Hollola,  RS Racing,   Pitkäkatto    (j)
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
39   Kimmen,  Tammisaari,  ,   Kitty 2
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
43   Nevalainen Sami,  Järvelä,  Country Side Racing,   Doch
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW    (e)
47   Harri Hoikkanen,  Mäntsälä,  Hoikkanen Racing Team,   Lada 2105
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Buimuri
64   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Käkisalamen qatro
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Ootpeli
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Sierra
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   opel
75   Riku Soukkalahti,  Turenki,  4 evo race,   Fiat    (e)
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Sutzuki Sorsa
84   Kittipallo Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Opel Omega 1.2
87   Löytänä Marko,  Petäjävesi,  Pengerjoen UA,   Ford sierra    (e)
97   Härski,  Jämsä,  Härski Racing,   Härski racing volvo
104   Hannes Paukku,  Tikkakoski,  Paukku Team,   lydoon    (e)
109   Tomi Kujala,  Kouvostoliitto,  Team Löysät kukot,   BMW
111   Hullumpi,  Karjaa,  Rämä Racing,   bemari
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   BMW
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   Tenu
120   Tv Kokki,  Hollola,  MV-Racing,   volvo
122   Mikko Villa ,  Kotka,  KB-Racing,   KohokammioMotorsport Lada    (u)
124   kari virtanen. Kj,  hausjärvi,  country side racing,   Volvo    (j)
129   Benjami Löfqvist,  Jämsä,  Pönttöracing,   bmw    (e)
139   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Camo jäämistöä    (u)
141   henry korpinen,  nastola,  moukari team,   opel kadett    (u)
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   KuljetusV.Vesterinen  opel
322   Koikkalainen Kari,  Jämsä,  Kansitec racing,   Toyota    (e)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo 340
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
343   Lehtinen,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Volvo    (e)
450   Kukkonen Kai,  Mäntsälä,  Racing 45,   Dx


Junior: 16

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Nissan
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   smurffilauta
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Jatke
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   VillaTumppu
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnAkE
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   Nassin
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nissan
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   höndä
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Kumipäävasara
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Sierra
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   NisuPulla    [V36]
161   Manu Tamminen,  Padasjoki,  RS Racing,   PitkäselkäFoorti


Lady: 30

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mafda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
9   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [V9]
12   Mallu,  Lahti,  Moukari Team ,   Lahna
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Camo jäämistöä
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Mondeo     (j)
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   
23   Satu,  Karstula,  ,   Sutzuki Sorsa    [K78]
27   Martta Mestilä,  Jämsä,  raatoracing,   Madza    (u)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
32   Luoto Erja,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Mazda
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nizmo
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazdaa    [V10]
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    [V278]
89   Myyry Tanja,  Kotka,  FIAKK r.y,   Joku    [V88]
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Lainalaiva    [V14]
99   Henna Jokinen ,  Hämeenkyrö ,  Team Laskeutumisvalo,   Kilpuri    [V135]    (u)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [V369]
500   Honkanen Taru,  Espoo,  Kukko Racing,   Mazda    [V500]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 111


Profiili
« Vastaus #2 : 04.06.19 - klo:20:20 »

#8.2 8.-9.6.2019

Vilppula  8.-9.6.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 47

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   158   Aki Mäenpää   Nurmijärvi      Mercedes Benz 190
A2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
A3   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
A4   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
A5   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
A6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   582   Hannu Samanen   Saarijärvi   HP Team   Volsa
B2   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      Ford escort
B3   130   Jukka Leinonen   Ojakkala      BMW
B4   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
B5   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
B6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Grenkeleasing Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   325   Marko Järvinen   Jämsä      Golf T 5
C2   22   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
C3   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
C4   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
C5   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Starlet
C6   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   305   Koli Marko   Mäntsälä   Koli Racing   Opel
D2   6   Paananen Ville   Karstula      oopel
D3   214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Starlet
D4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
D5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   #JonPower Datsun
D6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
E2   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
E3   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford escort
E4   122   antti styf   tuusula      toyota starlet
E5   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   BMW
E6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   152   Aaro Anttila   Juuupajoki      ford escort
F2   54   Laine Jari   Hollola   MV-Racing   Kippoevo1
F3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada köpö racing team
F4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
F5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
F6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   236   Ala-Herttuala Ari   Vilppula      Ford
G2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
G3   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
G4   23   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
G5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
G6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
H2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
H3   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
H4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
H5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet


SUPER SU: 45

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   215   Aleksanteri Honkonen    Sumiainen    Kunto MotorSport   Starlet
A2   118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   Peugeot 205 Mi16
A3   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
A4   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
A5   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
A6   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   152   Aaro Anttila   Juuupajoki      ford escort
B2   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      Ford escort
B3   130   Jukka Leinonen   Ojakkala      BMW
B4   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
B5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   #JonPower Datsun
B6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   73   Valtteri Mäenpää   Jämsä      Mercedes Benz 190
C2   22   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
C3   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
C4   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
C5   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   BMW
C6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
D2   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
D3   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford escort
D4   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   Escort
D5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
D6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
E2   54   Laine Jari   Hollola   MV-Racing   Kippoevo1
E3   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
E4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
E5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
E6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   236   Ala-Herttuala Ari   Vilppula      Ford
F2   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
F3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada köpö racing team
F4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
F5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
G2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
G3   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
G4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
G5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
H2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
H3   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
H4   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
H5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Grenkeleasing Volvo


KARDAANI: 55

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   122   Mikko Villa    Kotka   KB-Racing   KohokammioMotorsport Lada
A2   87   Löytänä Marko   Petäjävesi   Pengerjoen UA   Ford sierra
A3   84   Kittipallo Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   Opel Omega 1.2
A4   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Sierra
A5   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Ouppeli
A6   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   opel
A7   64   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   Käkisalamen qatro
A8   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   139   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Camo jäämistöä
B2   75   Riku Soukkalahti   Turenki   4 evo race   Fiat
B3   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   Härski racing volvo
B4   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
B5   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45   Dx
B6   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B7   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Ooppeli
B8   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   141   henry korpinen   nastola   moukari team   opel kadett
C2   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
C3   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   bemari
C4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Buimuri
C5   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila bmw
C6   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
C7   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   BMW
C8   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   sieraa

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   104   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   lydoon
D2   27   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Lorttolahna
D3   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
D4   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   BMW
D5   12   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Volvo
D6   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Föörd
D7   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Pickup
D8   33   Välimäki Jan   Hollola   RS Racing   Pitkäkatto

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   129   Benjami Löfqvist   Jämsä   Pönttöracing   bmw
E2   16   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   MörköVolvo
E3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
E4   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   Tenu
E5   39   Kimmen   Tammisaari      Kitty 2
E6   30   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Bmw
E7   8   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Tyristori
E8   124   kari virtanen. Kj   hausjärvi   country side racing   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing   Toyota
F2   43   Nevalainen Sami   Järvelä   Country Side Racing   Doch
F3   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusV.Vesterinen  opel
F4   120   Tv Kokki   Hollola   MV-Racing   volvo
F5   6   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   ruttu
F6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
F7   13   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Volvo 245
F8   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Roskapönttö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   343   Lehtinen   Lahti   Team KukaOnRatissa   Volvo
G2   47   Harri Hoikkanen   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team   Lada 2105
G3   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo 340
G4   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Sutzuki Sorsa
G5   24   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   volvo
G6   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Foortti
G7   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Ootpeli


VETARI: 41

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   36   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   NisuPulla
A2   96   Juho Pirttinen   Karstula   Pirttiracing   Pirttiracing Toyota Corolla
A3   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Mazda
A4   31   Arttu Lehtonen   Lievestuore   JMT RALLY TEAM   Nissani
A5   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A6   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Opel Astra
A7   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Rusina evo 3

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS  rallyteam   Nipponi
B2   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Misuli
B3   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
B4   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
B5   108   Luoto Aarre   Jämsä   Steral racing   Mazda
B6   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   pikku maza
B7   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   112   Henri Kallioniemi    Jämsä    Härski Racing    Mazda
C2   34   Make   Porvoo   AllmostFastRacingTeam   Mazda
C3   98   Romu-ukko   Mikkeli   MRM Racing Team   vts sitikka
C4   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Vakio VW Jetta
C5   7   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Ooppel
C6   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö
C7   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   116   Hannu Syrjä   Järvelä   Countryside racing   Vesan fiesko
D2   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
D3   88   Suur-Uski Jani   Kotka   FIAKK r. y   Ehkä mazda
D4   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Volvo evo1
D5   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
D6   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
D7   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   74   Jari   Sirppil�   Blue Bullets   Masala
E2   71   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Nismo
E3   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
E4   80   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing   Honda
E5   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaabismiOnSairaus
E6   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazdaa
E7   13   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   136   Lilja Aki   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   VillaTumppu
F2   81   Matti Kauppinen   Vilppula   Irmeli Racing   Ford Mondeo
F3   164   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Kutosmaza
F4   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
F5   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Mazda
F6   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan


LADY: 30

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   27   Martta Mestilä   Jämsä   raatoracing   Madza
A2   23   Satu   Karstula      Sutzuki Sorsa
A3   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
A4   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
A5   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mafda
A6   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   99   Henna Jokinen    Hämeenkyrö    Team Laskeutumisvalo   Kilpuri
B2   32   Luoto Erja   Jämsä   SteralRacing   Mazda
B3   500   Honkanen Taru   Espoo   Kukko Racing   Mazda
B4   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
B5   9   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
B6   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   12   Mallu   Lahti   Moukari Team    Lahna
C2   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazdaa
C3   13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Camo jäämistöä
C4   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Lainalaiva
C5   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
C6   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
D2   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
D3   35   Heli Ahola    Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nizmo
D4   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
D5   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda
D6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   
E2   89   Myyry Tanja   Kotka   FIAKK r.y   Joku
E3   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Mazda
E4   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
E5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
E6   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Mondeo


JUNIOR: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nissan
A2   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
A3   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
A4   11   Otto Valkonen   Hans racing team   Pieksämäki   Nassin
A5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
A6   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   höndä
B2   161   Manu Tamminen   Padasjoki   RS Racing   PitkäselkäFoorti
B3   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnAkE
B4   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   VillaTumppu
B5   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Jatke

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Sierra
C2   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   NisuPulla
C3   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   smurffilauta
C4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Kumipäävasara
C5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda


tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 75


Profiili
« Vastaus #3 : 06.06.19 - klo:19:16 »

Infoa Vilppulaan :

7:30 toimisto aukeaa ja katsastukset alkaa

9:30 Kuljettaja kokous  ja lippumies palaveri

10:00 Harjoitukset

11:00 Kisat pärähtää käyntiin


Nyt näyttää ilmat sellaiselta että palella ei tarvitse kisoissa....Muistakaa aurinkorasvat pakata mukaan  Cool

TULENTEKO EHDOTTOMASTI KIELLETTY maastopalon vuoksi !

Perjantaina varikolle saa tulla klo 16 jälkeen

Ja muistakaa ilmoittaa jos ette pääse kisaan tai sitten kesken päivän auto hajoaa... p. 0400767875...tämä nopeuttaa päivän kulkua huomattavasti ettei turhaa tarvitse odotella !!!!!!!


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: