Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
20.11.17 - klo:13:54
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: KARSTULA 2-3.9.2017  (Luettu 5763 kertaa)
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« : 22.08.17 - klo:04:27 »

Karstulan kisat ajetaan 2-3.9.2017

Lauantaina Super, vetari ja lady

Sunnuntaina  Super, kardaani ja junior

Ilmoittautuminen ON KÄYNNISSÄ ja PÄÄTTYY SUNNUNTAINA 27.8.  KELLO 18.00

TXT, YV, WhatsApp tai soitto 0500579729. Jos en vastaa, soitan takaisin.

Viestiin Kilpailunumero ja auto. Muista luokkakirjain.
   J4 Honda

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Jos päästelet kardaanin ja vetarin summa 100€/viikonloppu
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja KUSKI MAKSAA ITSE 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Karstula
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #1 : 23.08.17 - klo:06:53 »

Ilmoittautuneet 28.8.  klo 8.00


Super LA:  49

2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Volvo
73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
75   Vaininomaa Marko   Laukaa   PUKE   Bemari
81   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Protoni
85   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Pötkylä
94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
97   Moniala Vesku   Jyväskylä   s40 Racing   Hylkyosa Volvo
105   Silvonen Mikko   Soini   Moka Racing   Bmw
113   Tarkkanen Santeri   Vilppula   ….   Ford Escort
114   Honkonen Jarkko   Kalmari   Löpö Racing   Auto
115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacingFiat
119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
121   Kemppainen Kari   Karstula   ..   Ford
147   Peltola Mika   Vilppula   …   Toyota Starlet
148   Rautiainen Tapani   Heinola   Tykkireisinki   Inna-Emilia Starlet
161   Pullikka Juha-Matti   Alavus      Ford Escort
164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Ford MB
179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   BMW
181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing   Ford
184   Pastori   Karstula   Tykkireisinki   Inna-Emilia Starlet
195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Mazda
214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Auto
231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel gsi 16v
274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing   Corsa
283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   Escortti
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
316   Matinaho Teemu   Vilppula   …   Volvo
318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun



Super SU:  38

2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Volvo
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   Protoni
48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort
91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   Hylkyosa Volvo
94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacingFiat
118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   Peugeot 205 Mi16
119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
121   Kemppainen Kari   Karstula   ..   Ford
148   Rautiainen Tapani   Heinola   Tykkireisinki   Inna-Emilia Starlet
164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Ford MB
171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   LöpöRacingVolvo
179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   BMW
181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing   Ford
184   Pastori   Karstula   Tykkireisinki   Inna-Emilia Starlet
197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
201   Pietinen Niko   Karstula   Kituperä Racing   Escort
274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing   Corsa
276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford


Vetari: 38

1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   OS Racing Team   Mazda
8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen
9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Datsuni
10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   PikkuPiru
12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   evo2k17
25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazo
26   Pirttinen Juho   Karstula   Pirtti Racing   Toyota Corolla
36   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Mazda
38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Toyota
41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   SaBa
43   Kven Tatu   Hausjärvi   CountrySideRacing   mazda
45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Hel##tin OOPPELI
52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   SöpöHonda
56   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Mazda
64   Kekki Janne   Viitasaari   Kituperä Racing   Vectra
67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Maza
101   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   NoMazdaTietysti
108   Koskinen Oskari      PP Racing   Ford Mondeo
113   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing   Mazda
116   Valtoaho Ville      MetsäkoneetValtoahoRacing   Honda
118   Autio Risto   Kannonkoski   Autio Racing team   Ford
120   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing   LiimaMopo
135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
172   KP   Espoo   RK Racing Team   Mazerati
184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golffi
185   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   LainaHonda
222   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Ford
223   Lukkarinen Matti   Iisalmi   …..   Opeli
230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing   Toyota
231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   Opel
242   Niininen Aleksi   Jyväskylä   Paukku Team   PaukkuMatukka
251   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   Mazda
278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda


Kardaani:  46

1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bösöö
3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Pötkylä
4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   LorttoLahna
5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Pötkylä
6   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Volvo
8   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team   Säiliöhuolto Datsun
12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   TsernobylinKosto
14   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Toyota Corolla
16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
17   Loberg Jari   Saarijärvi   Tarvaalan Poijjaat   RellunRäppänä
19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
26   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Opel
41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
48   Vesterinen Ville   Jyväskylä   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus Westerinen Escort
71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli   Coche
72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   ApinaCoupe
77   Eme   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Opel
91   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing   Ford
97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BaijerinMoloWagen
101   Samanen Hannu   Saarijärvi   RMS Rally Team   Opel
105   Shemeikka Henri   Varkaus   Nallentalli   Siernautti
117   Niininen Arto   Puuppola   Paukku Team   PaukkuTeamRIESA
136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
146   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
152   Renlund Janne   Konnevesi   PP Racing   Volovo
173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
184   Antinaho Joni   Karstula   Kituperä Racing   Volvo
185   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Ascona
186   Leppämäki Markus   Saarijärvi      Takomo BMW
190   Hanka Mikko   Laihia   VE-EO Racing   Volovo
196   Soukka Jari   Saarijärvi   …   Ford
205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
214   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   HenGetön
222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
227   Avi   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   …   Korttiina
274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusVesterinenOpel
304   Kivelä Reijo   Uurainen   Norppa Racing   Toyota
309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
338   Puliville   Asikkala   Humppa motors   Lada
381   Jäkälä   Otava   Kelmi Racing   HirveeCorolla


Junior:  19

1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford
6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   JokuKulkine
8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Renault
21   Koskinen Jesperi   Konnevesi   PP Racing team   Mazda
24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   LaDa
33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
34   Vihikangas Otto   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacingOpel
46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   323GTI
57   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   toyota
60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Mazda
72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mazzda
75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Riesa
76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu


Lady:  20

1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   HäpeäpilkkuSininenSitruuna1,0
2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
8   Mallu   Hollola   MV-Racing   Pötkylä
12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing   Mazda
36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   KälynHonda
46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Dexii
57   Autio Carita   Petäjävesi   …   Pösö
71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   vaz2101EVO III
78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Mizu
87   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Vw Golf
89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing   Mazo
107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazo
135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta


Samaa Nastaa:

V135 ja L135
V25 ja L107
V88 ja L89
V278 ja L78
V101 ja L85
« Viimeksi muokattu: 28.08.17 - klo:17:54 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #2 : 28.08.17 - klo:11:44 »

Lauantain listaa:

      Super   LA 48         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   81   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Protoni
A2   75   Vaininomaa Marko   Laukaa   PUKE   Bemari
A3   181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing   Ford
A4   21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
A5   197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
A6   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   85   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Pötkylä
B2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
B3   211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Mazda
B4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
B5   2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
B6   6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   114   Honkonen Jarkko   Kalmari   Löpö Racing   Auto
C2   105   Silvonen Mikko   Soini   Moka Racing   Bmw
C3   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Auto
C4   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
C5   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
C6   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   121   Kemppainen Kari   Karstula   ..   Ford
D2   115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacingFiat
D3   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   Escortti
D4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
D5   318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
D6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   148   Rautiainen Tapani   Heinola   Tykkireisinki   Inna-Emilia Starlet
E2   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
E3   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
E4   48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
E5   164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
E6   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Ford MB
F2   147   Peltola Mika   Vilppula   …   Toyota Starlet
F3   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula   ….   Ford Escort
F4   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Volvo
F5   195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
F6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   184   Pastori   Karstula   Tykkireisinki   Inna-Emilia Starlet
G2   161   Pullikka Juha-Matti   Alavus      Ford Escort
G3   231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel gsi 16v
G4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
G5   27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
G6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing   Corsa
H2   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   BMW
H3   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
H4   316   Matinaho Teemu   Vilppula   …   Volvo
H5   18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
H6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #3 : 28.08.17 - klo:12:00 »

      Vetarit  LA 37         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   116   Valtoaho Ville      MetsäkoneetValtoahoRacing   Honda
A2   185   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   LainaHonda
A3   46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Hel##tin OOPPELI
A4   242   Niininen Aleksi   Jyväskylä   Paukku Team   PaukkuMatukka
A5   223   Lukkarinen Matti   Iisalmi   …..   Opeli
A6   251   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   Mazda
A7   12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   evo2k17
A8   1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   118   Autio Risto   Kannonkoski   Autio Racing team   Ford
B2   230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing   Toyota
B3   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   SöpöHonda
B4   38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
B5   108   Koskinen Oskari      PP Racing   Ford Mondeo
B6   36   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Mazda
B7   25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazo
B8   2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   26   Pirttinen Juho   Karstula   Pirtti Racing   Toyota Corolla
C2   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   Opel
C3   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
C4   172   KP   Espoo   RK Racing Team   Mazerati
C5   135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
C6   120   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing   LiimaMopo
C7   40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Toyota
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   64   Kekki Janne   Viitasaari   Kituperä Racing   Vectra
D2   43   Kven Tatu   Hausjärvi   CountrySideRacing   mazda
D3   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Esco
D4   222   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Ford
D5   56   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Mazda
D6   184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golffi
D7   8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   113   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing   Mazda
E2   41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   SaBa
E3   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
E4   101   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   NoMazdaTietysti
E5   10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   PikkuPiru
E6   9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Datsuni
E7   7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   OS Racing Team   Mazda
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #4 : 28.08.17 - klo:12:06 »

         LEIDIT  LA 20      
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   KälynHonda
A2   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
A3   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazo
A4   87   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Vw Golf
A5   7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   vaz2101EVO III
B2   18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing   Mazda
B3   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
B4   4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
B5   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
C2   57   Autio Carita   Petäjävesi   …   Pösö
C3   46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Dexii
C4   5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
C5   12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Mizu
D2   89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing   Mazo
D3   8   Mallu   Hollola   MV-Racing   Pötkylä
D4   3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
D5   1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   HäpeäpilkkuSininenSitruuna1,0
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #5 : 28.08.17 - klo:18:57 »

Sunnuntain listaa:

      Super  SU 39         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   121   Kemppainen Kari   Karstula   ..   Ford
A2   88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort
A3   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
A4   118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   Peugeot 205 Mi16
A5   164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
A6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   148   Rautiainen Tapani   Heinola   Tykkireisinki   Inna-Emilia Starlet
B2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
B3   21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
B4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
B5   322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
B6   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Ford MB
C2   115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacingFiat
C3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
C4   197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
C5   14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Volvo
C6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   184   Pastori   Karstula   Tykkireisinki   Inna-Emilia Starlet
D2   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
D3   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
D4   2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
D5   276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
D6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   201   Pietinen Niko   Karstula   Kituperä Racing   Escort
E2   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   BMW
E3   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
E4   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
E5   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing   Corsa
F2   181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing   Ford
F3   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   Hylkyosa Volvo
F4   318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
F5   6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   Protoni
G2   171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   LöpöRacingVolvo
G3   48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
G4   19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
G5   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee


      Kardaanit  SU 46         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   77   Eme   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Opel
A2   101   Samanen Hannu   Saarijärvi   RMS Rally Team   Opel
A3   105   Shemeikka Henri   Varkaus   Nallentalli   Siernautti
A4   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusVesterinenOpel
A5   8   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team   Säiliöhuolto Datsun
A6   72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   ApinaCoupe
A7   222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
A8   1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bösöö
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   117   Niininen Arto   Puuppola   Paukku Team   PaukkuTeamRIESA
B2   185   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Ascona
B3   227   Avi   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
B4   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
B5   149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
B6   136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
B7   47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B8   3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Pötkylä
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   152   Renlund Janne   Konnevesi   PP Racing   Volovo
C2   196   Soukka Jari   Saarijärvi   …   Ford
C3   262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   …   Korttiina
C4   214   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   HenGetön
C5   19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
C6   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
C7   6   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Volvo
C8   5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Pötkylä
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   184   Antinaho Joni   Karstula   Kituperä Racing   Volvo
D2   48   Vesterinen Ville   Jyväskylä   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus Westerinen Escort
D3   338   Puliville   Asikkala   Humppa motors   Lada
D4   381   Jäkälä   Otava   Kelmi Racing   HirveeCorolla
D5   173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
D6   17   Loberg Jari   Saarijärvi   Tarvaalan Poijjaat   RellunRäppänä
D7   91   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing   Ford
D8   28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Opel
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   186   Leppämäki Markus   Saarijärvi      Takomo BMW
E2   71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli   Coche
E3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
E4   304   Kivelä Reijo   Uurainen   Norppa Racing   Toyota
E5   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
E6   26   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
E7   12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   TsernobylinKosto
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   190   Hanka Mikko   Laihia   VE-TO Racing   Volovo
F2   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BaijerinMoloWagen
F3   146   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
F4   205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
F5   14   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Toyota Corolla
F6   16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
F7   4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   LorttoLahna


      Junior  SU 19         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   34   Vihikangas Otto   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacingOpel
A2   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Riesa
A3   33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
A4   2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
A5   6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   LaDa
B2   76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
B3   7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   JokuKulkine
B4   77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
B5   3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   323GTI
C2   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Mazda
C3   72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mazzda
C4   8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Renault
C5   1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   57   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   toyota
D2   24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
D3   21   Koskinen Jesperi   Konnevesi   PP Racing team   Mazda
D4   5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #6 : 30.08.17 - klo:21:23 »

Kisainfoa:


Varikon portit aukeaa PERJANTAINA KELLO 16.00.
Asuntoautojen välit 4 metriä.
Sähköä EI SAA.

Varikkoon liittyvät soitot Erkki Samanen p.0400891260

Kilpailutoimisto aukeaa ja katsastukset alkaa 7.30
Kuljettajakokous 9.30
Kisat alkaa     11.00

HARJOITUKSIA EI AJETA.
Uudet juniorit opastetaan paikan päällä.

Kilpailusihteerinä Napri p. 0400767875   peruutukset ja muut muutokset txt, whatsapp, soitto.
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: