Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
22.09.17 - klo:12:00
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: Kausi 2017 kilpailunumeroita ja muuta tähdellistä tietoa  (Luettu 2889 kertaa)
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« : 15.01.17 - klo:11:14 »

Ninnukin on kaivanut koneen kaapin pohjalta ja muutama hommeli kautta 2017 varten opasteena.

Ilmoittautumiset menee jatkossa siten, että MAANANTAINA 2 VIIKKOA ENNEN KISAA alkaa ilmoittautuminen.
                                          päättyy;  PERJANTAINA 1 VIIKKO ENNEN KISAA.

Viikonlopun aikana viimeistään KISAA EDELTÄVÄNÄ MAANANTAINA on alkuerät forumilla.

Laitan alle TÄMÄN HETKEN NUMEROLISTAT.  Niitä on siistitty ankaralla kädellä.

Juniorit, SYNTYMÄAIKA TULEE ILMOITTAA NUMEROA HANKKIESSA!!
           OMAVASTUULOMAKKEESSA KISAPAIKALLA JUNNUT KIRJAAVAT SYNTYMÄAIKANSA LOMAKKEESEEN, VAIKKEI SILLE OLE OMAA KOHTAA.
           Loppuosaa ei tarvita, vain syntymäpäivä vuosiluvulla.

Muutoksena viime kauteen, entisen työssäkäymisen sijaan, joudun jopa olemaan työpaikalla, joten en aina pysty vastaamaan puhelimeen. Iltapäivällä helpoiten puhelut. Viestiä voi laittaa aina, vastaan kun pystyn.
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #1 : 15.01.17 - klo:11:22 »

Superin numerot;  HUOM!!!!!! 30 SAI NUMEROT PÖRSSIN MUKAAN!!!!

1   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki
2   Paananen Ville   Karstula   ..
3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing
5   Nissinen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki
6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team
7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki
9   Vuokio Juha   Otava   MHJ Racing
10   Kulmala Joni   Keuruu   Suvinen Motorsport
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing
13   Asikainen Petri   Jämsä   Veight Racing team
14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis
15   Anttila Toni   Tuusula   TMW Motorsport
16   Ikonen Mikko   Kerava   Betomik Racing
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki
18   Junnila Sami   Mäntsälä   RST racing
19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing
20   Olli    Veikkola   Betomik Racing
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team
22   Kykkänen Mirko   Myllykoski   RautakorpiRacing
23   Klasu   Järvenpää   …..
24   Summanen Sampsa   Hollola   SS-Racing team
25   Henri Terävä   Tuusula   TMW Motorsport
26   Viljasalo Juha   Karstula   Hertta Racing
27   Grönvall Roni   Lohja   RST racing
28   Solas Janne   Vihti   ….
29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot
30   Irri Kaapo   Lahti   MainosVisitor
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues
32   Mäkelä Janne   Hausjärvi   CountrySideRacing
33   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing
34   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   
40   Voitto Hassi   Salo   ..
41   Mäkilä Mika   Orimattila   No Power Team
42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen
43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing
44   Humppi Tero   Vihti   Rämä racing   
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   
50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   
52   Ahola Joni   Heinola   Long Hand Racing Team   
55   Pöyry Henri   Hirvensalmi   HP Racing      
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   
62   Miseliini         
66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport      
68   Laitinen Tero   Varkaus   Holehead Racing
69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi
70   Mici   Rääkkylä   Maranello Team
71   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki
72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   
74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing      
78   Mikkola Niko   Jämsänkoski   Mikkola Racing
79   Mikkola Aki   Jämsänkoski   Mikkola Racing
80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing
81   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen      
84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   
86   Kape   Otava   J&K Racing      
89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen      
96   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing      
99   Joona    Mikkeli    JiiTiimi      
105   Silvonen Mikko   Soini   …..   
108   Tarkkanen Karo   Vilppula   ..
109   Perttula Sami   Hikiä   CountrySideRacing
110   Pietinen Jari   Karstula   Kituperä Racing   
114   Honkonen Jarkko   Kalmari   Löpö Racing
115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   
117   Sutinen Maro   Leppävirta   Sutii-Se Team
118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing
119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis
120   Ahokas Joonas   Muurame   Team Jarwen
121   Kemppainen Kari   Karstula   ..
122   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola      
125   Mononen Petri   Heinola   Selänkylä Racing      
128   Rissanen Janne   Kuopio   …..
129   Immonen Olli-Pekka   Varkaus   Niko Racing
130   Tolvanen Tero   Savonlinna   TTT-Service
131   Malinen Toni   Pieksämäki   TM Racing
132   Varpenius Petri   Tammisaari   Rämä racing
133   Kimmen   Tammisaari   ..      
136   Nupa   Porvoo   Maranello Team      
141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport      
148   Rautiainen Tapani   Heinola   ..   
150   Peku   Kirkkonummi   Golden Motorsport      
152   Simonen Pekka   Nurmijärvi      
156   Häkkinen Marko   Äänekoski   CamoVirtasenralliRacing
157   Rutanen Samu   Saarijärvi   RMS Rally Team
158   Kalmari Petri   Jyväskylä   TeamLadaMotörsport      
160   Antinaho Mika   Karstula   Unelmavävy Racing   
163   Nevala Marko   Lahti   Team Vekkuli Verstas
164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   
166   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team
167   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers
168   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team
169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing
170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing
171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   
173   Sauvala Vesa   Heinola   …..
174   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   
176   Majoinen Mikko      Tahvola Motorsport
177   Pessinen Mika   Jämsä   Härski Racing
178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi   …..
179   Kuhmonen Kari   Soini   Hertta Racing
180   Haapakoski Sami   Kalmari   Tokkura Racing Team
181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing
182   Antinaho Joni   Karstula   Kituperä Racing
183   Pirttinen Olli   Karstula   Pirtti Racing
184   Pastori   Karstula   Tykkireisinki
185   Lehtonen Seppo   Salo   Salainen Racing Team
186   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team
187   Kuusisto Mici   Porvoo   Riverside Racing
188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing
189   Rask Toni   Porvoo   Maranello Racing Team
190   Trogen Mika   Lohja   Printracing
191   Saastamoinen Jarmo   Lohja   Printracing
193   Pirttinen Juho   Karstula   Pirtti Racing
194   Gabrielsson Luukas   Porvoo   …
195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team
196   Lukkarinen Antti   Rantasalmi   Karhu Racing
197   Parviainen Oskari   Soini   Hertta Racing      
200   Väisänen Timo   Pornoo   Maranello PappaTeam
201   Pietinen Niko   Karstula   Kituperä Racing   
205   Björkqvist Henrik   Tammisaari   Nicke Power   
208   Mave Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   
210   Kononen Olli Pekka   Pori   Team Kononen
211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   
213   Kainulainen Jukka   Nurmijärvi   ……   
215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing
216   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team
217   Rautio Otto   Rutalahti   ….
218   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing
219   Oksanen Jukka   Toivakka   Kukko Racing
220   Jarkko Joonas   Heinola   ……
221   Suoja Jari   Hämeenkyrö   …..
222   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team
223   Härski   Jämsä   Härski Racing
224   Virtanen Tuukka   Rajamäki   …..      
226   Kärnä Teemu   Nurmijärvi   ….
227   Höntsi   Jämsä   Härski Racing
228   Härski Vävy   Jämsä   Härski Racing
229   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing
230   Autio Marko   Jyväskylä   Vatipää crew racing
231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   
233   Kontinen Harri   Tuusula   …..
234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing
235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing
236   Ala-Herttuala Ari   Vilppula   ….
237   Lyijynen Emppu   Lemi   Lyijynen Racing Team
238   Kinnunen Jani   Tuusula   TMW Motorsport
239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   TMW Motorsport
240   Nummela Mikko   Hausjärvi   BONK team
241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers
242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing
243   Kauppinen Henri   Suonenjoki   …
244   Bolander Kimmo   Suonenjoki   …
245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing
246   Latva Markus   Pohja   PRC
247   Sonntag Måns   Tammisaari   …
248   Gustafsson Ulf   Kolho   Uittosalmi Racing
249   Vitikainen Tuomas   Hirvensalmi   J&K Racing
250   Risto   Haukivuori   Kelmi Racing
251   OldiesButGoldies   Jyväskylä   K Racing
252   Koiranen Kimmo   Jämsänkoski   Petko Racing
253   Liukkonen Jukka   Hirvensalmi   ….   
255   Paasto Ville   Porvoo   Kuhan Ajellaan
256   Hannu Sladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport
257   Valkonen Jarno   Varkaus   Valkonen racing team
258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing
259   Mane   Korpilahti   Team Jarwen
260   Kauhanen Mika   Nurmijärvi   KS-Racing team r.y
261   Paaso Riku   Hyvinkää   Paaso Motorsport
262   Väre Antti   Tuusula   ….
263   Tulitikku Timo   Kellokoski   CountrySideRacing
264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat
265   Heiniluoma Samuli   Orimattila   Jönssi Power Team
266   Katajamäki Kosti   Alajärvi   …
267   Sonni      CountrySideRacing
268   Majoinen Mauri   Rääkkylä   Tahvola Motorsport
269   Laapotti Timo   Nurmijärvi   Kansiset
270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot
271   Pohja Paavo   Mänttä   HEMP
274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing
275   Peltola Riku   Pohja   PRC
276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team
277   Simonen Mikko   Rajamäki   ….      
279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy      
281   Kuusisto Karel   Kuopio   Kemat Racing
282   Snygg Riku   Tampere   ….
283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi
284   Viljanen Jaakko   Lapua   PRP Racing
285   Ahola Timo   Vihti   Team Huhmari
286   Koivistoinen Juho   Suonenjoki   Koivistoinen Racing Team
287   Rossi Tuomo   Äänekoski   ….
288   Vepsäläinen Marko   Suonenjoki   MAR-VE
289   Leppänen Jeremias   Alavus   …
290   Ahonen Sami   Mänttä   Suvinen Motorsport
291   Myllyvirta Timo   Jyväskylä   Emman Paja
292   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team
293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis
294   Riihonen Tommi   Karstula   ….
295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit
296   Pehkonen Miika   Joroinen   RevittävätSiilit
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing      
299   Pulkkinen Harri   Hyvinkää   TMW Motorsport
300   Riku Raiski   Alavus   …
301   Loberg Jari   Saarijärvi   Taivaalan Poiijjaat
302   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing
304   Pyyhtiä Risto   Oitti   BONK team
305   Koli Marko   Mäntsälä   ….
306   Koivu Ville   Nurmijärvi   ….
307   Mäkelä Erno   Pukkila   PukkiTeam
308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing
309   Mäkelä Jarno   Pukkila   PukkiTeam   
311   Sven Aslaksson   Göteborg   AslakRacingteam
312   Hirvonen Jarkko   Orimattila   Jönssi Power Team   
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Veight Racing team
315   Ståhl Keijo   Pyhtää   …
316   Matinaho Teemu   Vilppula   …
317   Reinikainen Risto   Korpilahti   Team Jarwen
318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing
319   Mäkinen Timo   Jyväskylä   Möhis Racing Team
320   Pohtinen Juha   Airaksela   …
321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   ….
322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing
323   Simonen Marko   Pieksämäki   MS-Racing
324   Kainulainen Jukka   Nurmijärvi   ….
335   Hannu Kukko   Joutsa   Kukko Racing
339   Korhonen Jesse   Hyvinkää   TMW Motorsport
340   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing      
342   Suojärvi Toni   Hollola         
344   Kainulainen Ville   Vantaa   ….
408   Liukkonen Joni   Joutsa   Kukko Racing      
432   Kapa   Heinola   LongHandRacingTeam
435   Ilves Kukko   Viroost   Kukko Racing
449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing
555   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo Racing
581   Samanen Kai   Saarijärvi   RMS Rally Team
582   Samanen Hannu   Saarijärvi   RMS Rally Team
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #2 : 15.01.17 - klo:11:32 »

Vetarit;

1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing
2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing
3   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers
4   Timi   Hamina   Devwil Racers
5   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing
6   Luuri Antti   Kärkölä   CountrySideRacing
7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   …
8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju
9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing
10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team
11   Tergujeff Kimmo   Lahti   Kanaparvi
12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team
13   Kotamäki Janne   Petäjävesi   ….
14   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola
15   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues
16   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing
17   Hanksi   Lahti   AlmostFastRacingTeam
18   Savolainen Timo   Kellokoski   CountrySideRacing
19   Björklund Kristian   Askola   Riverside Racing
20   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team
21   Luoto Aarre   Jämsä   Kansitec racing
22   Manninen Leevi   Rantasalmi   Asikkalan Pojat
23   Hynynen Veli-Pekka   Iisalmi   …
24   Tusse   Tammisaari   Roima Racing
25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team
26   Pirttinen Juho   Karstula   Pirtti Racing
27   Pinkki   Tammisaari   AlexRacingTeam
28   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing
29   Heinonen Toni   Porvoo   Riverside Racing
30   Teemu   Rantasalmi   Karhu Racing
31   Salmi Make   Porvoo   Riverside Racing
32   Hannula Juha   Heinola   Selänkylä Racing
33   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing
34   Lepa         
37   Väätänen Jussi   Saarijärvi   Heppilänpaja
38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing      
44   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat      
48   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   
50   TV Kokki   Hämeenlinna   Moukari Team   
59   Alanko Joonas   Heinola   Team Hardcore Heinola
60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing
61   Artsi Paukku   Puuppola   Paukku Team   
63   Tinippa  Lahti  AlmostFast
64   Kekki Janne   Viitasaari   Kituperä Racing
67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team
71   Lindström Mika   Espoo   RK Racing
72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi
74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   
77   Stigi   
78   Piippo Toni   Pieksämäki   Outlaw Racers   
80   Avikainen Toni   Vilppula   Kultsu Racing Team
81   Jartza   Rantasalmi   ……..
84   Atte   Järvenpää   CountrySideRacing
85   Karvonen Esa   Joroinen   Karhu Racing
86   Saarinen Jani   Vääksy   RS Racing
87   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
89   Hartsa Kukko   Toivakka   Kukko Racing
91   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing
97   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing
99   Mäkinen Eetu   Vilppula   Kultsu Racing Team
102   Laakso Ossi   Heinola   ..
104   Konola Marko   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   
112   Aittonen Jari   Vilppula   Kultsu Racing Team
115   Alastalo Olli-Pekka   Hikiä   CountrySideRacing
117   Sojakka Harri   Sipoo   Team Sipoon Pojat
119   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola
122   Ehrukainen Niko   Rääkkylä   Syrjäaho racing
125   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   
128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing      
133   Tarvainen Joni   Rantasalmi   Retu Racing      
135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo
136   Lilja Aki   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
137   Stimpe   Hausjärvi   CountrySideRacing   
145   Elmo    Sirppilä   CountrySideRacing
146   TakaPro Kukko   Heinola   Kukko Racing   
154   Ratilainen Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   
156   Laakso Nico   Anjala   Rokkitalli   
160   Pulkkinen Pasi   Rantasalmi   Lintula Racing
161   Aspelin Jonny   Sipoo   Team Sipoon Pojat
162   Saarman Marko   Vantaa   T&M Racing
163   Hugo Junior   Jämsänkoski   Hugo Racing   
168   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing
169   Make   Jämsä   Hugo Racing      
171   Hämäläinen Joona   Orimattila   Rectum Racing
172   KP   Espoo   RK Racing Team
173   Ahbrecht Timo      
174   Lehtinen Roope   Tampere   …..   
177   Heksa   Karstula   EMJ Racing   
179   Bågman Tarmo   Lievestuore   Kukko Racing   
182   Terppa   Otava   Kelmi Racing
183   Kyrtsi   Kytölä   Yytsi Racing
184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team
185   Autio Tero   Jyväskylä   Heppilänpaja
186   Jyri   Pieksämäki   Hans Racing Team
187   Järvinen Jyri   Jyväskylä   Paukku Team   
190   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team
191   Laakso Sami   Heinola   ….
192   Rannikko Jari   Heinola   ……
194   Rautiainen Timo   Jämsä   Söpö-Team   
196   Tuurala Juho   Pirkkala   Rähinä reisinki   
200   Kätkäläinen   Joroinen   Caranburu
201   Koivisto Teemu   Heinola   Osmo Team Heinola   
210   Seppälä Väinö   Lahti   Väiski Team Lahti   
212   Matilainen Pasi   Otava   Kelmi Racing
213   Sheikki   Lahti   Rokkitalli
214   Heinonen Petteri    Jämsänkoski   Mikkola Racing
215   Jesse   Pohja   PRC
216   Lehto Kimmo   Raasepori   MLV team   
218   Vallintaus Vili   Jämsä   Pönttö Reisinki
219   Niininen Arto   Puuppola   Paukku Team
220   Timonen Juha   Juankoski   Savon Piika Racing team
221   Voitto Hassi   Salo   ….
222   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers
223   Lukkarinen Matti   Iisalmi   …..
224   Leppänen Jarmo   Palokka   Puuppolan viritys ja vilppi
225   Viirumäki Aku   Alajärvi   EMJ Racing
226   Ilminen Mirco   Petäjävesi   ….
227   Heikkilä Martti   Karstula   EMJ RacingTeam
228   Roni   Järvelä   AlmostFastRacingTeam
229   Tonteri Roope   Kouvola   Moukari Team
230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing
231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   
233   Muhonen Risto   Karstula   K Aho racing team
234   Komi Jarmo   Lemi   Toukkala Racing
235   Tuurala Joonas   Pirkkala   Rähinä reisinki
236   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team
237   Määttä Kimmo   Lievestuore   Kanaparvi
238   Benjami   Heinola   Mylly Racing
239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team
240   Koikkalainen Kai   Jämsä   Kansitec racing
241   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing
242   Niininen Aleksi   Jyväskylä   Paukku Team
243   Mave Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing
244   Andrei Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing
245   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola
246   Aronen Jarkko   Virrat   …
247   Hanski   Pieksämäki   Hans Racing Team
248   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi
249   Jyri   Pieksämäki   Hans Racing Team
250   Tolvanen Tero   Rantasalmi   TTTService
251   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   
254   Halonen Kalle   Vantaa   ERT   
256   Paaso Riku   Hyvinkää   Paaso Motorsport
257   Autio Carita   Petäjävesi   Naapurin Akat Racing team      
259   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team
260   Ismo Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola
261   Kemppainen Lassi   Heinola   JH-Racing Team
262   Hoikkanen Harri   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team
263   Muhonen Heikki   Karstula   EMJ Racing      
265   Laakso Jani   Tampere   …
266   Rannikko Jukka   Kirkkonummi   …
267   Jone   Jämsänkoski   Söpö Team
269   Vesa   Järvelä   Team Hymynaama   
271   Sakke   Juva   RK Racing
272   Töytäri Paavo   Kotka   Womppi Racing
273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing
274   Happo Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
275   Savolainen Tim    Lahti   TeamKukaOnRatissa
276   Sipiläinen Kari   Mylsä   ….
277   Viirumäki Eetu   Karstula   EMJ Racing
278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing
279   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   
288   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team
289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team
290   Pakarinen Jani   Kouvola   Moukari Team
291   Oljemark Sebastian   Paippinen   Team Sipoon Pojat
292   Jimi   Varkaus   Hans Racing Team
293   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa      
313   Jylppy Paukku   Jyväskylä   Paukku Team      
327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing
341   Busse   Muurame   Team Jarwen
343   Hurskainen Markus   Tammijärvi   Kukko Racing
426   Gröndahl Jouni   Loviisa   Team Tony Lassas
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #3 : 15.01.17 - klo:11:39 »

Kardaanit;

1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit
2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team
3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing
4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team
5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing
6   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki
7   Uski Teemu   Hollola   MV Racing
8   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team
9   Masi   Korpilahti   Team Jarwen
10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing
11   Kuhlman Manne   Paippinen   Team Sipoon Pojat
12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing
13   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE
14   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team
15   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team
16   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team
17   Loberg Jari   Saarijärvi   Tarvaalan Poijjaat
18   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen
19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki
20   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team
21   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit
22   Varpenius Petri   Tammisaari   Rämä Racing
23   Paul Walker   Suonenjoki   Purolan puurtajat
24   Lukkarinen Antti   Rantasalmi   Karhu Racing
25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing
26   Laitinen Sami Kangasniemi   Kurko racing
27   Black Pete   Lohja   Rämä Racing
28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola
29   TV-Kokki   Nastola   Moukari Team
30   Kuusisto Miki   Askola   Riverside Racing
31   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   
33   Mäkilä Mika   Orimattila   Long Hand Racing Team
34   Ylönen Antti   Juva   Laurkangas Racing
35   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing
36   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat
37   Härski Vävy   Jämsä   Härski Racing
38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   
41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team
42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   
44   Hanski   Pieksämäki   Hans Racing Team   
46   Kaitsu   Nummenkylä   Sunday Cruisers   
49   Loberg Sami   Uurainen   Leepulandia   
54   Niinimäki Joni   Kouvola   EKN Racing   
57   Purmonen Tomi   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   
64   Mäkelä Janne   Hausjärvi   CountrySideRacing
65   Atte   Järvenpää   CountrySideRacing      
68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing      
72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   
74   Vilhunen Ville   Pieksämäki   Hans Racing Team   
78   Varpenius Sami   Tammisaari   ..   
83   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola
84   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing
85   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki
86   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   
88   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing
89   Kime   Pieksämäki   Hans Racing Team      
91   Engström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan
92   Uussilta Marko   Paimela   Viinamäki Racing   
94   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo Heinola
95   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing      
97   Härski   Jämsä   Härski Racing   
100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing
101   Samanen Hannu   Saarijärvi   RMS Rally Team
102   Laakso Ossi   Heinola   ..   
104   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   
108   Swoop   Järvenpää   KYR-12
109   SheikkiEduskuntaan   KaakkoisSuomi   Arkandianmäki Racing   
111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   
114   Heikkilä Taito   Pertunmaa   ..
115   Alastalo Olli-Pekka   Hikiä   CountrySideRacing
116   Sipoon vanha Kettu   Paippinen   Team Sipoon Pojat   
118   Oksanen Tapio   Pieksämäki   Hans Racing Team   
126   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   
128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing
129   Klen Jari   Otava   Kelmi Racing
130   Perttula Sami   Hikiä   CountrySideRacing   
134   Moukari Vaari   Kouvola   Moukari Team   
136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing
137   Stimpe   Hausjärvi   CountrySideRacing   
141   Dahlqvist Krister   Tammisaari   Rämä Racing   
145   Elmo    Sirppilä   CountrySideRacing   
149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli
150   Puhakka Matti   Hämeenkoski   …..
151   Touho    Jämsä   Tuomainen Racing   
154   Wenell Jani   Imatra   EKN Racing   
157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Riverside Racing   
159   Kainlauri Joonas   Luumäki   Jorni Racing   
169   Sipiläinen Kari   Kouvola   Team Rolling   
173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli
174   Ikonen Roope   Lahti   MV Racing   
177   Kukkola Pauli      Reisjärven UA
178   Malinen Toni   Pieksämäki   Säiliöhuolto Team
179   Ripa Falck   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   
182   Kuitunen Tomi   Kangasniemi   Kurko Racing
183   Jani     Tammisaari   Roima Racing   
193   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   
200   Oksa   Rantasalmi   SieltäTänneRacing
201   Helminen Joni   Jyväskylä   ….
204   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing
205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   
207   Tulitikku Timo   Kellokoski   CountrySideRacing
208   Kiikka Janne   Jämsänkoski   Team Jarwen
209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   
211   Veikka   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat
212   Hinkki   Kouvola   Moukari Team
213   Pönkkö Atte   Padasjoki   Humppa motors
214   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
215   Sopanen Teemu   Rantasalmi   Lintula Racing   
218   Karvonen Esa   Joroinen   Karhu Racing
219   Tolmunen Aapo   Lievestuore   Välikorpi Racing team
220   Timonen Juha   Juankoski   Savon Piika Racing team   
222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   
225   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing
226   Autio Mikko   Jyväskylä   Heppilän paja
227   Avi   Joroinen   Team RevittävätSiilit   
230   Leppänen Jesse   Onkiniemi   Rauhala Racing team
231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki      
233   Danne   Tammisaari   …..
234   Bemu Putte   Tammisaari   ….   
237   Ahola Timo   Vihti   Team Huhmari      
239   Lampila Pertti   Oitti   Sahanmäen Rytärit
240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing
241   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing
242   Pappa Jensen   Sipoo   Team Sipoon Pojat   
246   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rally Team   
248   Aittonen Jari   Vilppula   Kultsu Racing Team
249   Parkkonen Eerik   Toivakka   Välikorpi Racing team
250   Lindroth Henry   Vihti   Team Huhmari
251   Virtanen Manne   Äänekoski   Virtasen rallitalli
252   Harri   Lievestuore   Kanaparvi
253   Antinaho Jani   Karstula   Unelmavävy racing
254   Pulkkinen Ville   Mänttä     …
255   Toivanen Lauri   Joroinen   Team RevittävätSiilit
256   Murto Henri   Lappeenranta   Team JulkuPower
257   Puupponen Esa   Lievestuore   …
258   Nieminen Niko   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki
259   Heinänen Matias   Saarijärvi   Tarvaalan Poijjaat
260   Kantanen Markku   Järvenpää   ….
261   Jyri   Pieksämäki   Hans Racing Team
262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   …
263   Kähönen Veijo   Muurame   ….
264   Kama   Kankaanpää   Mylly Racing   
266   Metsäoja Jari   Heinola   Mylly Racing
267   Hintsanen Peter   Tammisaari   ….
268   Milla   Tammisaari   ….
269   HauHau Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing
270   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis
271   Raappana Ismo   Vihti   Team Huhmari
272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team
273   Tollola Jukka   Saarijärvi   RMS Rally Team
274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat
275   Nipuli Jani   Heinola   Team Osmo Heinola
276   Myllärinen Jesse   Hollola   MV Racing
277   Pikku Lasse   Lappohja   Roima Racing
278   Teva Joona   Heinola   Team Hardcore Heinola   
280   Järvinen Santeri   Heinola   …   
283   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team
284   Ritamäki Ville   Heinola   …
285   Muhonen Risto   Karstula   K Aho racing team   
287   Strid Paavo   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki
288   Lönn Jan-Erik   Valkeala   Texicali cruisers
289   Mäkinen Ville   Muurame   Team Jarwen
290   Kärki Anssi   Lohja   Team Huhmari
291    Masa-Jussi   Korpilahti   Team Jarwen
292   Henkka   Pieksämäki   Hans Racing Team
293   Pentikäinen Marko    Iisalmi   ….
294   Oksanen Antti   Heinola   Long Hand Racing Team
295   Ahvonen Juha-Pekka   Vantaa   …
296   Pirhonen Arto   Lammi   ….
297   Ahola Pekka   Reisjärvi   Team Huhmari
298   Laine Samuli   Järvenpää   Idea  
299   Miettinen Eric   Nurmijärvi   …
300   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power
301   Inkinen Kimmo   Hausjärvi   …..
302   Jääskeläinen Kari   Loppi   Heka Racing
303   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   ….
304   Kivelä Reijo   Uurainen   Norppa Racing
305   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Veight Racing team
306   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   
308   Toni   Pieksämäki   Outlaw Racers
309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet
310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing
311   Rehtori   Jämsä   Tuomainen Racing
312   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing
313   Aku Ankka   Tammisaari   Roima Racing
314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing
315   Koskiaita Jan   Rantasalmi   Lintula Racing
316   Tomi Holländer   Palokka   PUKE
317   Siponen Toni   Jyväskylä   Team Jarwen
318   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team
319   Leskinen Marja   Hollola   MV Racing
320   Jarno Myyryläinen   Pihtipudas   …
321   Pöllänen Marko   Varkaus   ….
322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing
323   Rautiainen Markku   Karstula   Pommikonen Racing
324   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team
325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing
326   Tusse   Tammisaari   Roima Racing
327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing
328   Rajala Kalle   Hämeenkoski   MV Racing
329   Speedy   Lohja   Rämä Racing
330   Turunen Santtu   Heinola   OsmoTeamHeinola      
332   Aadolf   Otava   Kelmi Racing
333   Lepsämänsiemenlinko   Nurmijärvi   PrintRacing
334   Salokoski Janne   Hollola   …
335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot
336   JokeriKuski   Lahti   MV Racing
337   Keijo   Jämsä   Härski Racing
338   Puli Ville   Asikkala   Humppa motors
339   Rajanen Iiro   Kärkölä   Ruttuset Racing team
340   Louhivuori Niko   Lievestuore   Välikorpi Racing team
341   Sojakka Harri   Sipoo   Team Sipoon Pojat
342   MatkaMies   Vantaa   Tuuliajo Team
343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa
344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit
345   Kinnunen Jami   Juva   RK Racing
346   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team
347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing
348   Jokela Jani   Lievestuore   ….
349   Jarkko   Jyväskylä   Kanaparvi
350   Järvinen Oskari   Helsinki   ….
351   Häkä   Äänekoski   Camo Racing VirtasenRallitalli
352   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing
353   Kaipainen Samuli   Lahti   …
354   Pitkänen Jukka   Kouvola   EKN Racing
355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit
356   Hämäläinen Jani   Lemi   Toukkala Racing      
393   Seppo   Joutsa   Kukko Racing
411   Teemu   Rantasalmi   Karhu Racing
426   Bluumis   Tammisaari   ..
« Viimeksi muokattu: 16.01.17 - klo:17:59 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #4 : 15.01.17 - klo:11:42 »

Ladyt;

1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team
2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team
3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing
4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi
5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing
6   Napri   Orimattila   Long Hand Racing Team
7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team
8   Leskinen Marja   Hollola   MV-Racing
9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team
10   Milla   Tammisaari   ….
11   Katja    Heinola   Devwil Racers   
14   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing
15   Meidän Mutzi   Joroinen   Caranburu
16   Niininen Mirva   Puuppola   Paukku Team
17   Eltsu   Lahti   AllmostFastRacingTeam   
24   Hoikkanen Minna   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team   
27   Pulkkinen Sanna   Mänttä   ….   
31   Etana Paukku   Jämsänkoski   Paukku Team   
34   Luuri-Soininen Jonna   Kärkölä   CountrySideRacing   
41   Tatjaana   Korpilahti   Team Jarwen   
43   Suhmura    Lievestuore   Kukko Racing   
45   Salo Veera   Hausjärvi   …..
46   Uurainen Sini   Heinola   ..   
53   Suvi   Hyvinkää   CountrySIdeRacing
54   Wenell Tiina   Imatra   EKN racing
55   Hentunen Emma   Joroinen   Team RevittävätSiilit   
57   Autio Carita   Petäjävesi   Naapurin Akat Racing team
58   Marakatti   Porvoo   Mirri Team      
61   Lindroth Leila   Vihti   Team Huhmari
62   Autio Sari   Jyväskylä   Autio Racing team
63   Muhonen Sirpa   Karstula   EMJ Racing   
66   Rymy Kukko   Jyväskylä   Kukko Racing
67   Sanna   Jämsänkoski   Söpö Team      
69   Nina      Järvelä   Blondit Ratissa Racing
70   Luumi Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing
71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing
72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team
73   Rissanen Sanna   Kuopio   JR Racing
74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   
77   Piipponen Jonna   Porvoo   ….
78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing
79   Pörre   Heinola   Team SattuuJaTapahtuu   
81   Pamaus   Porvoo   Maranello Team      
83   Sini   Kytölä   Yytsi Racing
84   Anni   Heinola   …
85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team
86   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team
87   Mustonen Nina   Jämsä   …
88   Kumpulainen Heidi   Pihtipudas   SVV Racing Team
89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing
90   Laura   Jyväskylä   Kanaparvi
92   Rannikko Kati   Heinola   ….
93   Campsu   Varkaus   AJT Racing
94   Liisa   Heinola   Mylly Racing
95   Kettunen Sofia   Lahti   TeamKukaOnRatissa
96   Ekku   Maalta   Sunday Cruisers      
107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team
108   Swoop   Järvenpää   KYR-12
112   Tenu Täti   Heinola   Noybody Racing
114   Justiina   Lievestuore   Kukko Racing
117   Päivi A         
120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team
121   Lindqvist Katarina   Sipoo   Team Sipoon Tytöt
122   Meiän Mamma   Heinola   Noybody Racing
131   Reetta   Rantasalmi   Maranello Team
135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo      
154   Wenell Jenni   Kouvola   ……
160   Ewalds Päivi   Porvoo   Maranello Team
169   Siltzu   Hirvensalmi   Kelmi Racing
170   Päivi     Jyväskylä   Mehtäperä reisinki
172   Lindström Heli   Espoo   RK Racing
177   MorsMaiu   Järvenpää   KohtaNaidutTeam
179   Bågman Sirpa   Lievestuore   Kukko Racing
193   Partanen Juuli   Iisalmi   …
212   Lampinen Anu   Hirvensalmi   …
228   Rosa L   Lahti   AllmostFastRacing
229   Hanna   Lahti   AllmostFastRacing
231   Katajainen Riikka   Heinola   Ryssärinne racing
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #5 : 15.01.17 - klo:11:52 »

Juniorit;   JOS PUUTTUU Se SYNTYMÄAIKA, PERÄSSÄ ON XX.   Osahan on jo noussut yleiseen, mutta, kuski ilmoittaa asian minulle.

1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat
2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing
3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing  XX
4   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki  
5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team  XX
6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team  XX
7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing
8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team  XX
9   Sysi-Aho Jani   Loviisa   Riverside Racing  XX
10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit  XX
11   Häyrinen Teemu   Juva   PP Racing team  XX
12   Anttila Janne   Hyvinkää   TMW Motorsport  XX
13   Oljemark Antton   Sipoo   Team Sipoon Pojat  XX
14   Niemi Jyri   Pihtipudas   …  XX   
17   Make   Huuvari   AlmostFastRacingTeam
18   Löfqvist Benjami   Jämsä   Pönttö Reisinki  XX      
20   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing  XX   
24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   
28   Lehtonen Arttu   Lievestuore   Kanaparvi   
30   Antinaho Niko   Karstula   Unelmavävy racing  XX
33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari  XX
35   Lahtinen Tommi   Jämsä   Arvaja Racing  XX   
42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   
46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing      
50   Koskela Ville   Paimela   Viinamäki Racing  XX
51   Latvanen Teemu   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki  XX
54   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
55   Alhonen Joni   Tammisaari   ..   XX
57   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing  XX
58   Eme   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat  XX   
60   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team  XX
62   Cessi   Tammisaari   …..   XX
63   Hietsalo Lauri   Elimäki   Elimäen Moottoriurheilijat  XX   
65         Nuori radalle
66         Nuori radalle
67   Jami   Karstula   Talotaikurit   XX
68   Ala-Niinimäki Jaakko   Jämsä   Härski Racing  XX
70   Wass Roni   Kouvola   Moukari Team  XX
71   Partanen Eetu   Joroinen   ….    XX
72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing  XX
73   Bolodin Mikko   Juva   TTT Service   XX
74   Antinaho Eetu   Karstula   Unelmavävy racing  XX
75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli  XX
76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team  XX
77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team  
78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing
79   Flinkman Kimi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli  XX
80   Hämäläinen Jonne      Toukkala racing  XX
81   Julle   Rantasalmi   SieltäTänne racing  XX      
99   Laaksonen Tino   Vantaa   T&M Racing  XX      
143   Ville   Jämsänkoski   Team Jarwen  XX
221   Nikander Carl   Riihimäki   Nurmijärven pihalaatta  XX   
258   Ruohoranta Leevi   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki  XX
289   Lilli   Hollola   Moukari Team  XX
« Viimeksi muokattu: 16.01.17 - klo:03:46 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #6 : 15.01.17 - klo:11:53 »

Ja tänään sunnuntaina 15.1.2017  olen tässä koneen lähellä noin 16 asti.

Saa siis soitella  Virnistää

p.0500579729
« Viimeksi muokattu: 15.01.17 - klo:12:02 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: