Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
25.02.18 - klo:13:33
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: Rantasalmi II 19-20.9.15  (Luettu 10486 kertaa)
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« : 01.09.15 - klo:05:04 »

Ilmoittautuminen Rantasalmelle on käynnissä.

Päättyy  SUNNUNTAINA 13.9. KELLO 18.00

Lauantaina:  Super, kardaani ja lady
Sunnuntaina: Super, vetari ja junior

lomake  http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

puhelin  0500579729  klo 10-20  mieluusti soitot

TXT ja YV kuittaan OK.

Maksukuittiin VIESTIKENTTÄÄN VAIN KILPAILUNUMERO JA KILPAILUPAIKKAKUNTA!!

Esim:  L42 Rantasalmi
  jos maksaa useamman:  L42,V100,K67Rantasalmi

Super  60€/päivä
Kardaani ja vetari  60€/päivä TAI 100€/viikonloppu, jos ajat molemmat luokat
Lady  40€
Junior  Rokkiralli r.y. hoitaa

tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #1 : 04.09.15 - klo:11:16 »

Ilmoittautuneet 14.9. klo 13.40

Super LA:  41

3   Edi   Porvoo   Maranello Team   Starlet
5   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Autokorjaamo Ford STW
17   Junnila Sami   Mäntsälä   Print Race   BMW V8
19   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Mazda
32   Vuokio Juha   Otava   J&K Racing   Biimä Auto
33   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort
50   Mäkelä Janne   Riihimäki   CountrySideRacing   V8 Volvo
54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
55   Pöyry Henri   Hirvensalmi   HP Racing   Opel
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rallyteam Volvo V8
66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starletti
69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi   VolvoT4
71   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki   Nissan
72   Vidqvist Panu   Sastamala   Maranello Team   Emmin Kadett
81   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Beemer
82   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   VW Golf
84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   Heppilänpaja   
86   Kape   Otava   J&K Racing   Laina Lada
109   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacing Opel
116   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacing Ford RS
119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Vord
128   Rissanen Janne   Kuopio   Tykkireisinki   Toyota Corolla
130   Tolvanen Tero   Savonlinna   TTT-Service   Escort
156   Häkä   Suolahti   Camo Racing Team   Ford
164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   KöpöRacingVolvo
173   Sauvala Vesa   Heinola   …..   Ford
184   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
186   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Ford
187   Kuusisto Mici   Porvoo   Riverside Racing   Auto
202   Asikainen Petri   Jämsä   Veight Racing team   BMW
208   Vesanen Markus   Nurmijärvi   Kukko Racing   BMW
215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   Bemari
235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Bemari
241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers   BMW
245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   LintulaRacingFord
255   Paasto Ville   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Bemari
258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort STW
276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Escort




Super SU:  27

2   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Starlet
3   Edi   Porvoo   Maranello Team   Starlet
5   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Autokorjaamo Ford STW
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Mazda
32   Vuokio Juha   Otava   J&K Racing   Biimä Auto
33   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort
50   Mäkelä Janne   Riihimäki   CountrySideRacing   V8 Volvo
54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rallyteam Volvo V8
69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi   VolvoT4
77   Vidqvist Perttu   Ulvila   Maranello Team   Emmin Kadett
81   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Beemer
82   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   VW Golf
119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Vord
130   Tolvanen Tero   Savonlinna   TTT-Service   Escort
156   Häkä   Suolahti   Camo Racing Team   Ford
186   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Ford
196   Lukkarinen Antti   Rantasalmi   Karhu Racing   Starlet
204   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   BMW
208   Vesanen Markus   Nurmijärvi   Kukko Racing   BMW
217   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlet
219   Oksanen Jukka   Toivakka   Kukko Racing   Höyrysauna
230   Autio Marko   Jyväskylä   Vatipää crew racing   Beemari
234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
257   Valkonen Jarno   Varkaus   Valkonen racing team   Toyota Starlet
449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW
555   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo Racing   Subaru


Vetari:  33

2   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Vr6
3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   nomazdatietysti
4   Nykänen Tomi   Joroinen   Retu Racing   Rytö
7   Timi   Hamina   Devwil Racers   Carina e
9   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   nomazdatietysti
18   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Auto
22   Juki   Nastola   JH-Racing Team   Joku
25   Luoto Aarre   Jämsä   Kansitec racing   Mazda
33   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   Potkumopo
44   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
48   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   Matukka
59   Teemu   Rantasalmi   Karhu Racing   Mazda
61   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   PikkuMyyMazda
62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Mazda 232
72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   Iso Vaalee
89   Hartsa Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Mazda
104   Konola Marko   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Nissan Rimera  MAKSU OK
113   Tergu   Lahti   Kanaparvi   SalpaMedia Rellu
125   Luuri Antti   Kärkölä   Maranello Team   Mazda
137   Autio Mikko   Jyväskylä   Heppilänpaja   Toitsu
154   Ratilainen Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Muhku
157   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
160   Pulkkinen Pasi   Rantasalmi   Lintula Racing   Mazda
172   KP   Espoo   RK Racing Team   pito on irti
193   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Mazda
200   Kätkäläinen   Joroinen   Caranburu   Mazda
223   Lukkarinen Matti   Iisalmi   …..   Toyota
236   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team   Opel
240   Koikkalainen Kai   Jämsä   Kansitec racing   Kansitec Mazda
241   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Honda
426   Gröndahl Jouni   Loviisa   Team Tony Lassas   Mazda


Kardaani:  58

1   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Bascona
2   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Levännyt Tuksu
3   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
4   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Volvo
5   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
9   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Kakkosnelonen
11   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ford
12   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   EkaTojo
13   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Verutum
16   Uurainen Roope   Heinola   ..   Lada
17   Lukkarinen Antti   Rantasalmi   Karhu Racing   Bemari
19   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team   Automyynti Volvo
20   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Höyrykone
21   Kuhlman Manne   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
26   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Foortti
29   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Ford Sierra
30   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Fjord
34   Ylönen Antti   Juva   Laurkangas Racing   Escort
41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Lada
42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Volvo
46   Kaitsu   Nummenkylä   Sunday Cruisers   Volvo
70   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EM kaivuu ja konetyö Ford
128   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   Bmw
130   Loberg Jari   Saarijärvi   Tarvaalan Poijjaat   Tojotius
136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EM kaivuu ja konetyö Toyota
145   Laulainen Jarkko   Leppävirta   Joroisten MK   Toyota
154   Wenell Jani   Imatra   EKN Racing   Kilpavolvo
157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Kuhan Ajellaan   M3
174   Ikonen Roope   Lahti   MV Racing   JakosekasinVolvo
182   Kuitunen Tomi   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
183   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Possuvolvo
186   Kimmen   Tammisaari   ..   Mersu
204   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
213   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Afrikan mersu
218   Karvonen Esa   Joroinen   Karhu Racing   Ford
222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
241   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Sierra
246   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Volvo
247   Uski Teemu   Hollola   MV Racing   Volvo
249   Parkkonen Eerik   Toivakka   Välikorpi Racing team   Volvo
251   Virtanen Manne   Äänekoski   Virtasen rallitalli   Volga
255   Toivanen Lauri   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Opel
258   Nieminen Niko   Pertunmaa   …..   Mirahirviö
269   HauHau Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   YlläriMersu
271   Raappana Ismo   Kirkkonummi   TissiPoskiRacing   Kadett
272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   Ratto Racing team   Datsun
273   Tollola Jukka   Saarijärvi   RMS Rally Team   Lada
274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus Vesterinen Opel
276   Myllärinen Jesse   Hollola   MV Racing   DesperadoVolvo
280   Järvinen Santeri   Heinola   …   Sierra
286   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   ViittäVailleVolvo
287   Strid Paavo   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki   Bemari
291    Masa-Jussi   Korpilahti   Team Jarwen   Mazda 818
292   Henkka   Pieksämäki   Hans Racing Team   Escort
293   Pentikäinen Marko    Iisalmi   ….   BMW
355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Toyota


Junior:  19

2   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Masa
5   Häyrinen Teemu   Juva   PP Racing Team   Savukone
7   Sysi-Aho Jani   Loviisa   Riverside Racing   wnbbmw
9   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Honta vaimikäseoli
10   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   HYLKYHAAVI
11   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Ritsa
13   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
17   Manninen Leevi   Rantasalmi   Team Asikkalanpojat   Honda
20   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing   Pösö
24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
29   Top1   Toivakka   Kukko Racing   New Opelland
30   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
31   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Mazda
33   Järveläinen Roope   Viitasaari   ….   Sammakko
45   Akse   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
51   Kervinen Jesse    Varkaus   Nallen Talli   Auto
60   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Matukka
64   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
81   Julle   Rantasalmi   SieltäTänne racing   Possuvolvo


Lady: 16
1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   mizu3
2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
5   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   SalpaMedia Rellu
8   Milla   Tammisaari   ….   Kitty  
10   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Mazda
14   Katja    Heinola   Hardcore Heinola   Muru 6
24   Luoto Ira   Jämsä   Kansitec racing   Mazda
27   Luoto Eija   Jämsä   Kansitec racing   Mazda
38   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Lada
66   Rymy Kukko   Jyväskylä   Kukko Racing   Volmari
71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing   PikkuMyyMazda
73   Rissanen Sanna   Kuopio   JR Racing   BMW
107   Autio Virpi   Jyväskylä   Heppilänpaja   Toitsu
120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Opel




« Viimeksi muokattu: 15.09.15 - klo:10:47 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #2 : 15.09.15 - klo:10:48 »

Lisätty viimeisetkin listaan.

Korjaukset kisalistassa, ei forumilla.

Tänään tulee lähtölistoja.
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #3 : 16.09.15 - klo:12:47 »

LAUANTAITA PUKKAA:

         SUPERIT   41   
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort STW
A2   55   Pöyry Henri   Hirvensalmi   HP Racing   Opel
A3   202   Asikainen Petri   Jämsä   Veight Racing team   BMW
A4   276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Escort
A5   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
A6   82   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   VW Golf
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   19   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
B2   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starletti
B3   208   Vesanen Markus   Nurmijärvi   Kukko Racing   BMW
B4   17   Junnila Sami   Mäntsälä   Print Race   BMW V8
B5   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Mazda
B6   109   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   33   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort
C2   69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi   VolvoT4
C3   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   Bemari
C4   128   Rissanen Janne   Kuopio   Tykkireisinki   Toyota Corolla
C5   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Maranello Team   Emmin Kadett
C6   184   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   71   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki   Nissan
D2   86   Kape   Otava   J&K Racing   Laina Lada
D3   235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Bemari
D4   81   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Beemer
D5   116   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacing Ford RS
D6   32   Vuokio Juha   Otava   J&K Racing   Biimä Auto
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   Heppilänpaja   RMS Rallyteam Datsun
E2   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Vord
E3   241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers   BMW
E4   115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacing Opel
E5   164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   KöpöRacingVolvo
E6   3   Edi   Porvoo   Maranello Team   Starlet
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   156   Häkä   Suolahti   Camo Racing Team   Bemari
F2   130   Tolvanen Tero   Savonlinna   TTT-Service   Volvo 9000
F3   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   LintulaRacingFord
F4   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rallyteam Volvo V8
F5   50   Mäkelä Janne   Riihimäki   CountrySideRacing   V8 Volvo
F6   5   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Autokorjaamo Ford STW
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   187   Kuusisto Mici   Porvoo   Riverside Racing   Auto
G2   186   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Ford
G3   255   Paasto Ville   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Bemari
G4   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
G5   173   Sauvala Vesa   Heinola   …..   Ford
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #4 : 16.09.15 - klo:13:19 »

         KARDAANIT   59   
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   292   Henkka   Pieksämäki   Hans Racing Team   Escort
A2   205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
A3   276   Myllärinen Jesse   Hollola   MV Racing   DesperadoVolvo
A4   174   Ikonen Roope   Lahti   MV Racing   JakosekasinVolvo
A5   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Lada
A6   29   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Ford Sierra
A7   213   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Afrikan mersu
A8   183   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Possuvolvo
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   293   Pentikäinen Marko    Iisalmi   ….   BMW
B2   222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
B3   280   Järvinen Santeri   Heinola   …   Sierra
B4   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   Ratto Racing team   Datsun
B5   241   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Sierra
B6   19   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team   Automyynti Ford
B7   20   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Höyrykone
B8   9   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Kakkosnelonen
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Volvo
C2   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
C3   286   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   ViittäVailleVolvo
C4   136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EM kaivuu ja konetyö Toyota
C5   30   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Fjord
C6   5   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
C7   13   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Verutum
C8   2   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Levännyt Tuksu
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   46   Kaitsu   Nummenkylä   Sunday Cruisers   Volvo
D2   249   Parkkonen Eerik   Toivakka   Välikorpi Racing team   Volvo
D3   287   Strid Paavo   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki   Bemari
D4   251   Virtanen Manne   Äänekoski   Virtasen rallitalli   Volga
D5   17   Lukkarinen Antti   Rantasalmi   Karhu Racing   Bemari
D6   204   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
D7   3   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   182   Kuitunen Tomi   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
E2   258   Nieminen Niko   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki   Mirahirviö
E3   291    Masa-Jussi   Korpilahti   Team Jarwen   Mazda 818
E4   255   Toivanen Lauri   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Opel
E5   355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Toyota
E6   11   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ford
E7   4   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Volvo
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   218   Karvonen Esa   Joroinen   Karhu Racing   Ford
F2   271   Raappana Ismo   Kirkkonummi   TissiPoskiRacing   Kadett
F3   154   Wenell Jani   Imatra   EKN Racing   Kilpavolvo
F4   1   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Bascona
F5   186   Kimmen   Tammisaari   ..   Mersu
F6   246   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Volvo
F7   130   Loberg Jari   Saarijärvi   Tarvaalan Poijjaat   Tojotius
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   411   Teemu   Rantasalmi   Karhu Racing   BMW
G2   273   Tollola Jukka   Saarijärvi   RMS Rally Team   Volvo
G3   269   HauHau Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   YlläriMersu
G4   34   Ylönen Antti   Juva   Laurkangas Racing   Escort
G5   16   Uurainen Roope   Heinola   ..   Lada
G6   26   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Foortti
G7   12   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   EkaTojo
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Kuhan Ajellaan   M3
H2   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus Vesterinen Opel
H3   247   Uski Teemu   Hollola   MV Racing   Volvo
H4   70   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EM kaivuu ja konetyö Ford
H5   128   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   Bmw
H6   145   Laulainen Jarkko   Leppävirta   Joroisten MK   Toyota
H7   21   Kuhlman Manne   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #5 : 16.09.15 - klo:13:26 »

         LEIDIT   16   
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   73   Rissanen Sanna   Kuopio   JR Racing   BMW
A2   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing   PikkuMyyMazda
A3   46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Lada
A4   24   Luoto Ira   Jämsä   Kansitec racing   Mazda
A5   1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   mizu3
A6   14   Katja    Heinola   Hardcore Heinola   Muru 6
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   10   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Mazda
B2   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Heppilänpaja   Toitsu
B3   38   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
B4   8   Milla   Tammisaari   ….   Kitty   
B5   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   66   Rymy Kukko   Jyväskylä   Kukko Racing   Volmari
C2   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Opel
C3   27   Luoto Eija   Jämsä   Kansitec racing   Mazda
C4   5   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   SalpaMedia Rellu
C5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #6 : 16.09.15 - klo:13:41 »

SUNNUNTAITA:

         SUPERIT   27   
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   33   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort
A2   2   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Starlet
A3   208   Vesanen Markus   Nurmijärvi   Kukko Racing   BMW
A4   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rallyteam Volvo V8
A5   217   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlet
A6   3   Edi   Porvoo   Maranello Team   Starlet
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   156   Häkä   Suolahti   Camo Racing Team   Bemari
B2   69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi   VolvoT4
B3   219   Oksanen Jukka   Toivakka   Kukko Racing   Höyrysauna
B4   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
B5   204   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   BMW
B6   5   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Autokorjaamo Ford STW
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   196   Lukkarinen Antti   Rantasalmi   Karhu Racing   Starlet
C2   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Vord
C3   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
C4   77   Vidqvist Perttu   Ulvila   Maranello Team   Emmin Kadett
C5   50   Mäkelä Janne   Riihimäki   CountrySideRacing   V8 Volvo
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   257   Valkonen Jarno   Varkaus   Valkonen racing team   Toyota Starlet
D2   130   Tolvanen Tero   Savonlinna   TTT-Service   Volvo 9000
D3   449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW
D4   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Mazda
D5   82   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   VW Golf
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   555   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo Racing   Subaru
E2   186   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Ford
E3   81   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Beemer
E4   230   Autio Marko   Jyväskylä   Vatipää crew racing   Beemari
E5   32   Vuokio Juha   Otava   J&K Racing   Biimä Auto
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #7 : 16.09.15 - klo:14:03 »

         VETARIT   32   
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team   Opel
A2   160   Pulkkinen Pasi   Rantasalmi   Lintula Racing   Mazda
A3   236   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
A4   154   Ratilainen Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Muhku
A5   89   Hartsa Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Mazda
A6   22   Juki   Nastola   JH-Racing Team   Joku
A7   113   Tergu   Lahti   Kanaparvi   SalpaMedia Rellu
A8   157   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   240   Koikkalainen Kai   Jämsä   Kansitec racing   Kansitec Mazda
B2   241   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Honda
B3   426   Gröndahl Jouni   Loviisa   Team Tony Lassas   Mazda
B4   18   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Auto
B5   72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   Iso Vaalee
B6   193   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Mazda
B7   125   Luuri Antti   Kärkölä   Maranello Team   Mazda
B8   2   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Vr6
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   44   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
C2   104   Konola Marko   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Nissan Rimera
C3   223   Lukkarinen Matti   Iisalmi   …..   Toyota
C4   25   Luoto Aarre   Jämsä   Kansitec racing   Mazda
C5   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   Matukka
C6   61   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   PikkuMyyMazda
C7   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Mazda 232
C8   9   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   nomazdatietysti
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   48   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
D2   200   Kätkäläinen   Joroinen   Caranburu   Mazda
D3   137   Autio Mikko   Jyväskylä   Heppilänpaja   Toitsu
D4   59   Teemu   Rantasalmi   Karhu Racing   Mazda
D5   172   KP   Espoo   RK Racing Team   pito on irti
D6   7   Timi   Hamina   Devwil Racers   Carina e
D7   33   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   Potkumopo
D8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   nomazdatietysti
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #8 : 16.09.15 - klo:14:10 »

         JUNNUT   19   
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   17   Manninen Leevi   Rantasalmi   Team Asikkalanpojat   Honda
A2   81   Julle   Rantasalmi   SieltäTänne racing   Possuvolvo
A3   31   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Mazda
A4   11   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Ritsa
A5   7   Sysi-Aho Jani   Loviisa   Riverside Racing   wnbbmw
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
B2   64   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
B3   45   Akse   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B4   10   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   HYLKYHAAVI
B5   13   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   33   Järveläinen Roope   Viitasaari   ….   Sammakko
C2   5   Häyrinen Teemu   Juva   PP Racing Team   Savukone
C3   29   Top1   Toivakka   Kukko Racing   New Opelland
C4   60   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Matukka
C5   2   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Masa
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   51   Kervinen Jesse    Varkaus   Nallen Talli   Auto
D2   20   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing   Pösö
D3   9   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Honta vaimikäseoli
D4   30   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #9 : 17.09.15 - klo:18:40 »

Ja aikataulua:

8.00  Toimisto auki ja katsastus alkaa
9.30   Kuljettajakokous
11.00  Kisa alkaa

tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: