* Haluaisin aloittaa rokkirallin, mutta mistä saan kilpailunumeron?

Aloittaja Swoop, 28.04.11 - klo:23:45

« edellinen - seuraava »

Swoop

Ilmoittaudu kisaan lomakkeen kautta ja syöttämällä lomakkeeseen numeroksi 0 sinulle haetaan
luokastasi uusi numero. Lomake myös kysyy muut tarvittavat tiedot (tiimi,nimi,paikkakunta) ja tallentaa ne
kuljettajalistalle.

Jos on tarvetta jollekkin tietylle vapaalle numerolle niin ota yhteys Napriin tai Kaiukseen. Me talletamme tiedot kuljettajalistalle
ja sen jälkeen voit ilmoittautua lomakeella uudella numerollasi.

Sitten sinun ei tarvitsekaan osallistumismaksujen jälkeen kuin tulla ajoissa kisapaikalle, katsastuttaa tarvittaessa autosi, kuunnella tarkkaan kuljettajakokouksessa kerrotut asiat ja jännätä harjoituksien jälkeen ensimmäistä erääsi.
Vaikka autosi olisi juuri katsastettu (Kyseessä esim. laina-auto) mutta penkki tai vyöt on vaihdettu sinua varten, nämä on katsastettava sinun turvallisuuden vuoksi.

JOS autosi on täysin uusi, sinun tulee täyttää Katsastuslomake, joka löytyy tulostettavana Lomakkeet sivuilta www.rokkiralli.info sivuilta.
Katsastuslomake tulee olla tarkasti täytetty, kun saavut katsastukseen.

Sitten eikun jäitä kypärään ja kultaa kotiin  :)

-Swoop-
Rokkiralli Ry - Tiedotus, Rokkiralli infosivujen ylläpito ja päivitys, Rokki- ja Romuralli foorumin ylläpito sekä rekisteröinnit. Nyt myös Rokkiralli Ry löytyy facebookista

swoop77(at)outlook.com