TAMMISAARI 27.-28.07.2024

Aloittaja kaius, 14.07.24 - klo:10:35

« edellinen - seuraava »

kaius

Rokkirallin seuraava kesäkisa ajetaan Tammisaaressa 27.-28.07.2024

Lauantaina ajavat: Superit, Kardaanit, Junnut
Sunnuntaina ajavat: Superit, Vetarit, Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 15.7.2024 ja loppuu Sunnuntaina 21.7.2024

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
  Esim:  V63 Tammisaari

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle

----

Jos sinulta on poistunut kisanumero tai sinulla ei ole ikinä sitä ollut
niin saat ilmoittautumisen yhteydessä itsellesi numeron antamalla
ilmoittautumisen ensimmäisellä sivullä numeroksi 0.

Jos sinulla on ollut viimekaudella numero katso oma Kuski ID
kuljettajalistalta ja syötä Kuski ID ilmoittautumisen toisella sivulla.

Kuski listoilla Kuski ID näkyy kuskitietojen rivin lopussa.
Numeronsa menettäneet on listattu kuskilistan loppuun.

kaius

#7 27.-28.07.2024

Tammisaari 27.-28.07.2024 Ilmoittautuneet:

ke 24. heinäkuuta 2024 20.59.39
Ilmoittautuneita: 171

Super Lauantai: 19

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Jesse Pehkonen,  Joroinen,  ,   Polo
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK Racing,   Datsun 1600 stw
6   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  JTA Rally Team,   Moottorityö J.Viitikko Volvo
7   Loponen Sami,  Iittala,  TK Racing,   Datsun finn
8   Tino Kiiskinen,  Juva,  Shameless Racing,   ÄssäVolvo
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK Racing,   Datsun finn
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302s
43   Robi  Sinha,  Espoo,  ,   Ford Escort
56   Oscar Selander,  Porvoo,  Os Racing Team,   Honda
71   Kimi Pesonen,  Orimattila ,  Shameless Racing,   Kuljetus Lari Liikonen Ford
81   Niklas Nordman,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Nissan Micra
99   Johnny Vesalainen ,  Mustio,  Racing team Vesalainen ,   Peugeot 205
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue Bullets,   Escort
123   Ari Gylden,  RAJAMÄKI,  ASG PRO Racing,   Volvo 343
164   Tomi Rinne,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200 S
222   Miseliini,  Otava,  ,   Volvo 16valve
233   Nyman Danne,  Tenhola,  ,   Volvo740 Special    (e)
265   Metallimies,  Tenhola,  Andersson Motorsport,   Darth Magotan    (e)


Super Sunnuntai: 19

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Jesse Pehkonen,  Joroinen,  ,   Polo
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK Racing,   Datsun 1600 stw
6   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  JTA Rally Team,   Kaivutyö Salmela Oy Volvo
7   Loponen Sami,  Iittala,  TK Racing,   Datsun finn
8   Tino Kiiskinen,  Juva,  Shameless Racing,   ÄssäVolvo
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK Racing,   Datsun finn
26   Kaius,  Järvenpää,  Herkka Racing,   Obel
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302s
43   Robi  Sinha,  Espoo,  ,   Ford Escort
71   Kimi Pesonen,  Orimattila ,  Shameless Racing,   Kuljetus Lari Liikonen Ford
81   Niklas Nordman,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Nissan Micra
99   Johnny Vesalainen ,  Mustio,  Racing team Vesalainen ,   Peugeot 205
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue Bullets,   Escort
119   Sebastian Holmström,  Porvoo,  Riverside Racing,   Peugeot 206
123   Ari Gylden,  RAJAMÄKI,  ASG PRO Racing,   Volvo 343
164   Tomi Rinne,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200 S
233   Nyman Danne,  Tenhola,  ,   Volvo740 Special    (e)
265   Metallimies,  Tenhola,  Andersson Motorsport,   Darth Magotan    (e)


Vetari: 47

1   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   ?
3   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi ,  Shameless x Herkka Racing,   Hespel Oy Nissan
5   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi Racing,   VeeSex
6   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   Mazda
10   Walter Hokkanen,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   SeMuseoPeli
11   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Ford
12   Jarmo Koivisto,  Riihimäki,  Country Side Racing,   Ooppeli
15   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing Team,   Pappa mobiili
18   Niko Hyvönen,  Rantasalmi,  Rähy Racing,   Fortti
19   Abel Karjala,  Järvenpää,  Karjala Racing,   Kauppakassi
22   Nicce Blomqvist,  Porvoo,  Riverside racing,   Mazda
23   Mikael ?sterholm,  Tammisaari ,  ,   Fiat Stilo    (e)
24   Aku Ilomäki,  Muurame,  Autio Racing Team,   Polkuauto
35   Saku Salminen,  Hollola,  Shameless Racing,   Mustaoranssi Sunny
40   Gustafsson Ulf,  Kolho,  Uittosalmi Racing ,   Uittosalmi racing foordi    (e)
46   Janne Manninen,  Rantasalmi,  J&J racing,   Honda
48   Turo Vitie,  Lahti,  Ramiracing,   Punainen Sonni
54   Leevi,  Hyvinkää ,  Blue Bullets,   NOOPPELI
65   Metallimies,  Tammisaari ,  Andersson Motorsport,   Darth MAUL
76   Adrian Granqvist ,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Rempattu volvo
79   Anssi Jantunen,  Tuusula,  Herkka Racing,   Pipsapossun auto
82   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda
84   Enberg,  Tenhola,  Swm,   Sa-ke-su ooopel    (e)
91   Pauli Hattunen,  Ohkola,  Koli Racing,   Maza
92   Roni,  Tammisaari,  Rämä Racing,   Golf
97   Ville Muilu,  Kerava,  Hipsu Racing Team,   Pätkä volvo    (u)
100   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Rossi
104   Marko Myllynen,  Nurmijärvi,  Laitumen Kankkuset,   Leipurin puuma
106   Alfred Granqvist ,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Nissan micra K11
109   Kristian illman,  Tenala,  Illman racing ,   VW golf
110   Tusse,  Tammisaari,  Rämä Racing,   Fiesko
128   Cisse nyberg,  Porvoo,  Dewilracers,   Honda
141   Ari Karjalainen,  Jyväskylä,  Hans Racing Team,   Voortti
161   Hintsanen,  Tenala,  K.Jousmaa,   UUPLEN    (u)
166   Voitto Hassi,  KISKO,  Huru Ukko team,   opel korsa 1,2 S
177   Niko Ilomäki,  Muurame,  Autio Racing team,   Pirkkavolkkari
190   Oscar Selander,  Porvoo,  Os Racing team ,   Pätkä
202   Anton Oljemark,  Sipoo,  Team Sipoon pojat,   Navetan Ykköstykki
206   Jarkko,  Mäntsälä,  Pirunkorpi Racing,   Rymy
208   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
215   Atte,  Kemiö,  Andersson Motorsport,   Flärbä Stårmiz    (u)
225   Pikku E,  Tuusula,  Herkka Racing,   Pirkka porche
265   Arvid Andersson ,  Tenhola,  Andersson Motorsport,   Darth Reto    (u)
267   Tulitikku Timo,  Kellokoski,  Sunday Cruisers,   Kaalimato
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Voorti
325   Frasse,  Tammisaari,  Team Trollywood,   K.Jousmaa Oy    (e)
441   Jarno,  Pieksämäki,  Hans Racing Team ,   Mitsu    (e)


Kardaani: 46

2   Axe,  Kannonjärvi,  Kannonjärven Kulkukollit,   Opel
3   Roope Järveläinen,  Viitasaari,  SVV Racing Team,   beemwii
4   Roistola,  Orimattila ,  Shameless Racing,   Mustaoranssi paholainen
6   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   BMW
7   Erpo,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet/Herkka Racing,   Riesa
8   Lehtinen,  Hämeenkoski ,  Team Kuka On Ratissa,   Hukka volvo
9   Otto Valkonen,  Pieksämäki ,  Hans Racing Team ,   Vihreevalakee
11   Rono Vesanen,  Hyvinkää,  Herkka Racing,   Hespel OY Pooppeli
15   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   BEEÄMVEE
26   Esamies,  Espoo,  Herkka Racing,   Sierra
27   Toni Lindström,  Espoo,  RK Racing Team,   Volovo
30   Perttu Minkkinen,  Saarijärvi,  JTA Rally Team,   Jullikkareising volvo
33   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Messias 2
39   Kimmen,  Tammisaari,  MultiTool Racing,   Bemari
41   Mika Mäkilä,  Pakaa,  Shameless Racing,   Mustaoranssi
52   Johnny Vesalainen,  Mustio ,  Racing Team Vesalainen ,   Fiesta
61   Jesse Pakarinen,  Kouvola,  Moukari Team,   Possu volvo    (j)
66   Mika Järvelä ,  Sysmä ,  ,   Opel Omega
72   Timantti ,  Loppi,  Country side racing ,   Pööppeli
73   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Shameless x Herkka Racing,   Hespel OY BMW
75   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Opel
78   Henri Hagert ,  Espoo ,  RST Motorsport,   Mazda
79   Vili Kinnunen,  Lahti,  Riesa Racing,   Sierrah
80   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Raato    (e)
82   Jarno Lauren,  Kouvola,  Fiakk,   City voort /, fiakk ry    (u)
83   Nicklas Björkqvist,  Tammisaari,  Björkqvist Racing Team,   Ascona    (e)
85   Alcohoolistig,  Heinola,  Alcohooligans Garage,   UP omega    (e)
86   David Aromaa,  Helsinki,  ,   Lada
89   Aki Kukkonen,  Järvenpää,  Sunday Cruisers,   Pedro pesukarhu
91   Lee Illman,  Tenhola,  Illman Racing,   Opel     (e)
92   Anton Oljemark,  Sipoo,  Team sipoon pojat,   Lantakasan Ykköstykki    (u)
94   Sampo,  Heinola,  Herkka Racing,   Theseuksen lada
97   Walter Hokkanen,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   KaksNeliKymppi
100   Atte,  Hollola,  Shameless Racing ,   MustaOranssi Loota
107   Jösse,  Tammisaari,  ,   Sierra    (e)
113   Jani Nieminen,  Porvoo,  ,   Bemari
128   Abel Karjala,  Järvenpää,  Karjala Racing,   Peltilehmä
160   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   Leppäkerttu    (e)
165   Metallimies,  Tammisaari ,  Andersson Motorsport,   Darth Vader
181   Malmen,  Tammisaari,  Rämä Racing,   Compact
197   Vesa Hellinen,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Sekotech
201   Sammalsaari Petri,  Tuusula,  ,   Nipponi
215   Atte,  Kemiö,  Andersson Motorsport,   Flärbä Voortti    (u)
241   Lauri Liukkonen,  Hyvinkää,  Herkka Racing,   Toijota
265   Arvid  Andersson,  Tenhola,  Andersson Motorsport,   Mandalorian    (e)
325   Miili Holmström,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Volvo    (e)


Junior: 18

2   Juho Tiihonen,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Volvo
3   Aku Uosukainen,  Myllyoja,  AKU Racing,   ÄFFÄ
5   Martti Linna,  Hyvinkää,  KS Racing Team ry/Herkka Racing,   Citroen Xsara
7   Topi Ryynänen,  Siilinjärvi ,  PiikkiSiili Racing Team,   Siilin autotalo mondeo
8   Shenninen,  Nurmijärvi ,  LevinneetLaitteet/Herkka Racing,   Matukka
11   Viggo Andersson ,  Tenhola,  Andersson Motorsport,   Darth Coupe
12   Juuso Linna,  Nurmijärvi,  KS Racing Team ry/Herkka Racing,   Nissan Primera
25   Aatu Maijala,  Torvoila,  Rocky Hill,   Ford Focus
32   Wera Hokkanen,  Sipoo,  Team Sipoon Tytöt,   WaltsunLeasing
34   Nova illman,  Tenala,  Illman racing ,   Audi     (u)
35   Rami Paljakka,  Loppi,  Ramiracing,   Punainen Härkä
44   Juho,  Pieksämäki,  Hans Racing Team ,   Väärä vetonen
52   Juho Suikkari,  Hikiä,  Country side racing ,   Pögötti
65   Elliot Andersson ,  Tenhola,  Andersson Motorsport,   V70 Special
75   Jere Rannikko,  Lahti,  Pro Racing Team,   Nipponi
85   Eemeli Uurainen,  Heinola,  Alcohooligans Garage,   UP omega    (u)
153   Joona Soukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   ööpööbel evo2
241   Miro Liukkonen,  Joutsa,  Herkka Racing,   Nissan    (u)


Lady: 22

1   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ykkösmazda
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Punainen pirssi
5   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Keltavihree
7   Iida Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   mysteerimikitin
8   Virpi Autio,  Äänekoski ,  RMS Rallyteam,   Mazda
9   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   MikäAutoTälläKertaa
10   Lilli,  Hollola,  Shameless Racing,   MustaOranssi ylläri
27   Axu,  Tammisaari,  Rämä Racing,   Völvö    (e)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Almera
30   Aino Kankkunen,  Heinävesi,  Peräkylän Mopo & Patteri,   Mersu
36   Autio Tiia,  Muurame,  Autio Racing Team,   Mazda
50   Henna Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Kilpuri
61   Lotta,  Mäntsälä,  Pirunkorpi Racing,   Rymy
68   Maria Vesalainen,  Svart?,  ,   Fiesta    (e)
70   Mäkelä Paula,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   PätkäVolvo
73   Annappalaa,  Hyvinkää,  Levinneet Laitteet,   Riesa    (j)
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Rossi
85   Taija Mustonen,  Mikkeli,  Shameless Racing,   Mustaoranssi
128   Tanja Inkiläinen,  Askola,  Dewilracers,   Honda
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Swingaava Sorsa
181   Annika Männikkö,  Raasepori ,  Rämä Racing,   Flavio Nippatore    (u)
325   Miili Holmström,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Volvo    (e)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella

Napri

#2
Aikataulua :

8.00-9.15 Toimisto auki ja katsastus
9.30  Kuljettajakokous
10.00 Harjoitukset
11.00 Startti

Varikolle saa tulla perjantaina klo 16 jälkeen.
Perjantaina ainoastaan kardaanit ja Junnut sekä Superin autot jotka ajaa lauantaina.
Isot kalustot: Soitto Black Pete p. 0400 838534

Peruutukset ym. Napri p.0400 767875

Grabbskogin Rata :
Tenholantie 416, 10620 Tammisaari

kaius

#7.2 27.-28.07.2024

Tammisaari  27.-28.07.2024 Lähtölistat:

SUPER LA: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   233   Nyman Danne   Tenhola      Volvo740 Special
A2   71   Kimi Pesonen   Orimattila    Shameless Racing   Kuljetus Lari Liikonen Ford
A3   43   Robi  Sinha   Espoo      Ford Escort
A4   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302s
A5   6   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   JTA Rally Team   Moottorityö J.Viitikko Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   265   Metallimies   Tenhola   Andersson Motorsport   Darth Magotan
B2   81   Niklas Nordman   Hanko   Multitool Racing Team   Nissan Micra
B3   123   Ari Gylden   RAJAMÄKI   ASG PRO Racing   Volvo 343
B4   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK Racing   Datsun 1600 stw
B5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   164   Tomi Rinne   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200 S
C2   99   Johnny Vesalainen    Mustio   Racing team Vesalainen    Peugeot 205
C3   56   Oscar Selander   Porvoo   Os Racing Team   Honda
C4   3   Jesse Pehkonen   Joroinen      Polo
C5   8   Tino Kiiskinen   Juva   Shameless Racing   ÄssäVolvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   222   Miseliini   Otava      Volvo 16valve
D2   117   Sirppi   Sirppilä   Blue Bullets   Escort
D3   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK Racing   Datsun finn
D4   7   Loponen Sami   Iittala   TK Racing   Datsun finn


KARDAANI: 45

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   82   Jarno Lauren   Kouvola   Fiakk   City voort /, fiakk ry
A2   265   Arvid  Andersson   Tenhola   Andersson Motorsport   Mandalorian
A3   66   Mika Järvelä    Sysmä       Opel Omega
A4   201   Sammalsaari Petri   Tuusula      Nipponi
A5   241   Lauri Liukkonen   Hyvinkää   Herkka Racing   Toijota
A6   27   Toni Lindström   Espoo   RK Racing Team   Volovo
A7   100   Atte   Hollola   Shameless Racing    MustaOranssi Loota
A8   3   Roope Järveläinen   Viitasaari   SVV Racing Team   beemwii

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   92   Anton Oljemark   Sipoo   Team sipoon pojat   Lantakasan Ykköstykki
B2   325   Miili Holmström   Hanko   Multitool Racing Team   Volvo
B3   75   KP   Espoo   RK Racing Team   Opel
B4   97   Walter Hokkanen   Sipoo   Team Sipoon Pojat   KaksNeliKymppi
B5   26   Esamies   Espoo   Herkka Racing   Sierra
B6   11   Rono Vesanen   Hyvinkää   Herkka Racing   Hespel OY Pooppeli
B7   78   Henri Hagert    Espoo    RST Motorsport   Mazda
B8   41   Mika Mäkilä   Pakaa   Shameless Racing   Mustaoranssi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   215   Atte   Kemiö   Andersson Motorsport   Flärbä Voortti
C2   80   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Raato
C3   86   David Aromaa   Helsinki      Lada
C4   72   Timantti    Loppi   Country side racing    Pööppeli
C5   89   Aki Kukkonen   Järvenpää   Sunday Cruisers   Pedro pesukarhu
C6   4   Roistola   Orimattila    Shameless Racing   Mustaoranssi paholainen
C7   7   Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet/Herkka Racing   Riesa
C8   2   Axe   Kannonjärvi   Kannonjärven Kulkukollit   Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   83   Nicklas Björkqvist   Tammisaari   Björkqvist Racing Team   Ascona
D2   160   Janne   Lohja   Rämä Racing   Leppäkerttu
D3   113   Jani Nieminen   Porvoo      Bemari
D4   73   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Shameless x Herkka Racing   Hespel OY BMW
D5   39   Kimmen   Tammisaari   MultiTool Racing   Bemari
D6   15   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   BEEÄMVEE
D7   6   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   BMW

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   85   Alcohoolistig   Heinola   Alcohooligans Garage   UP omega
E2   107   Jösse   Tammisaari      Sierra
E3   165   Metallimies   Tammisaari    Andersson Motorsport   Darth Vader
E4   79   Vili Kinnunen   Lahti   Riesa Racing   Sierrah
E5   94   Sampo   Heinola   Herkka Racing   Theseuksen lada
E6   128   Abel Karjala   Järvenpää   Karjala Racing   Peltilehmä
E7   8   Lehtinen   Hämeenkoski    Team Kuka On Ratissa   Hukka volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   91   Lee Illman   Tenhola   Illman Racing   Opel
F2   52   Johnny Vesalainen   Mustio    Racing Team Vesalainen    Fiesta
F3   181   Malmen   Tammisaari   Rämä Racing   Compact
F4   33   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Messias 2
F5   197   Vesa Hellinen   Lahti   Team KukaOnRatissa   Sekotech
F6   9   Otto Valkonen   Pieksämäki    Hans Racing Team    Vihreevalakee
F7   30   Perttu Minkkinen   Saarijärvi   JTA Rally Team   Jullikkareising volvo


VETARI: 47

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   97   Ville Muilu   Kerava   Hipsu Racing Team   Pätkä volvo
A2   84   Enberg   Tenhola   Swm   Sa-ke-su ooopel
A3   109   Kristian illman   Tenala   Illman racing    VW golf
A4   91   Pauli Hattunen   Ohkola   Koli Racing   Maza
A5   225   Pikku E   Tuusula   Herkka Racing   Pirkka porche
A6   208   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
A7   10   Walter Hokkanen   Sipoo   Team Sipoon Pojat   SeMuseoPeli
A8   19   Abel Karjala   Järvenpää   Karjala Racing   Kauppakassi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   161   Hintsanen   Tenala   K.Jousmaa   UUPLEN
B2   441   Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team    Mitsu
B3   110   Tusse   Tammisaari   Rämä Racing   Fiesko
B4   76   Adrian Granqvist    Sipoo   Team Sipoon Pojat   Rempattu volvo
B5   141   Ari Karjalainen   Jyväskylä   Hans Racing Team   Voortti
B6   166   Voitto Hassi   KISKO   Huru Ukko team   opel korsa 1,2 S
B7   24   Aku Ilomäki   Muurame   Autio Racing Team   Polkuauto
B8   190   Oscar Selander   Porvoo   Os Racing team    Pätkä

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   215   Atte   Kemiö   Andersson Motorsport   Flärbä Stårmiz
C2   23   Mikael ?sterholm   Tammisaari       Fiat Stilo
C3   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Voorti
C4   104   Marko Myllynen   Nurmijärvi   Laitumen Kankkuset   Leipurin puuma
C5   46   Janne Manninen   Rantasalmi   J&J racing   Honda
C6   6   Sami Nevalainen   Järvelä   Black Edition Racing Team   Mazda
C7   267   Tulitikku Timo   Kellokoski   Sunday Cruisers   Kaalimato
C8   11   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   265   Arvid Andersson    Tenhola   Andersson Motorsport   Darth Reto
D2   92   Roni   Tammisaari   Rämä Racing   Golf
D3   48   Turo Vitie   Lahti   Ramiracing   Punainen Sonni
D4   65   Metallimies   Tammisaari    Andersson Motorsport   Darth MAUL
D5   128   Cisse nyberg   Porvoo   Dewilracers   Honda
D6   3   Eetu Vesanen   Nurmijärvi    Shameless x Herkka Racing   Hespel Oy Nissan
D7   18   Niko Hyvönen   Rantasalmi   Rähy Racing   Fortti
D8   202   Anton Oljemark   Sipoo   Team Sipoon pojat   Navetan Ykköstykki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   40   Gustafsson Ulf   Kolho   Uittosalmi Racing    Uittosalmi racing foordi
E2   100   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Rossi
E3   79   Anssi Jantunen   Tuusula   Herkka Racing   Pipsapossun auto
E4   82   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda
E5   5   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi Racing   VeeSex
E6   15   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing Team   Pappa mobiili
E7   177   Niko Ilomäki   Muurame   Autio Racing team   Pirkkavolkkari
E8   1   Jesperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   ?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   325   Frasse   Tammisaari   Team Trollywood   K.Jousmaa Oy
F2   106   Alfred Granqvist    Sipoo   Team Sipoon Pojat   Nissan micra K11
F3   22   Nicce Blomqvist   Porvoo   Riverside racing   Mazda
F4   35   Saku Salminen   Hollola   Shameless Racing   Mustaoranssi Sunny
F5   206   Jarkko   Mäntsälä   Pirunkorpi Racing   Rymy
F6   54   Leevi   Hyvinkää    Blue Bullets   NOOPPELI
F7   12   Jarmo Koivisto   Riihimäki   Country Side Racing   Ooppeli


LADY: 21

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   181   Annika Männikkö   Raasepori    Rämä Racing   Flavio Nippatore
A2   10   Lilli   Hollola   Shameless Racing   MustaOranssi ylläri
A3   128   Tanja Inkiläinen   Askola   Dewilracers   Honda
A4   30   Aino Kankkunen   Heinävesi   Peräkylän Mopo & Patteri   Mersu
A5   9   Mira Nevalainen   Järvelä   Black Edition Racing Team   MikäAutoTälläKertaa
A6   36   Autio Tiia   Muurame   Autio Racing Team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   27   Axu   Tammisaari   Rämä Racing   Völvö
B2   61   Lotta   Mäntsälä   Pirunkorpi Racing   Rymy
B3   50   Henna Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Kilpuri
B4   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Almera
B5   7   Iida Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   mysteerimikitin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   68   Maria Vesalainen   Svart?      Fiesta
C2   70   Mäkelä Paula   Hausjärvi   Country Side Racing   PätkäVolvo
C3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Swingaava Sorsa
C4   8   Virpi Autio   Äänekoski    RMS Rallyteam   Mazda
C5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Punainen pirssi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   325   Miili Holmström   Hanko   Multitool Racing Team   Volvo
D2   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Rossi
D3   85   Taija Mustonen   Mikkeli   Shameless Racing   Mustaoranssi
D4   5   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Keltavihree
D5   1   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ykkösmazda


JUNIOR: 18

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   34   Nova illman   Tenala   Illman racing    Audi
A2   11   Viggo Andersson    Tenhola   Andersson Motorsport   Darth Coupe
A3   44   Juho   Pieksämäki   Hans Racing Team    Väärä vetonen
A4   35   Rami Paljakka   Loppi   Ramiracing   Punainen Härkä
A5   7   Topi Ryynänen   Siilinjärvi    PiikkiSiili Racing Team   Siilin autotalo mondeo
A6   3   Aku Uosukainen   Myllyoja   AKU Racing   ÄFFÄ

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   85   Eemeli Uurainen   Heinola   Alcohooligans Garage   UP omega
B2   25   Aatu Maijala   Torvoila   Rocky Hill   Ford Focus
B3   12   Juuso Linna   Nurmijärvi   KS Racing Team ry/Herkka Racing   Nissan Primera
B4   75   Jere Rannikko   Lahti   Pro Racing Team   Nipponi
B5   5   Martti Linna   Hyvinkää   KS Racing Team ry/Herkka Racing   Citroen Xsara
B6   2   Juho Tiihonen   Mikkeli   JiiTiimi   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   241   Miro Liukkonen   Joutsa   Herkka Racing   Nissan
C2   32   Wera Hokkanen   Sipoo   Team Sipoon Tytöt   WaltsunLeasing
C3   65   Elliot Andersson    Tenhola   Andersson Motorsport   V70 Special
C4   52   Juho Suikkari   Hikiä   Country side racing    Pögötti
C5   8   Shenninen   Nurmijärvi    LevinneetLaitteet/Herkka Racing   Matukka
C6   153   Joona Soukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   ööpööbel evo2