Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
26.11.22 - klo:18:22
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: JOUTSA 8.-9.10.2022  (Luettu 9281 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 196


Profiili
« : 25.09.22 - klo:09:31 »

Kauden viimeinen Rokkiralli kisa ajetaan Joutsassa 8.-9.10.2022

Lauantaina ajetaan  Superit, Vetarit ja Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 26.9.2022 ja loppuu Sunnuntaina 2.10.2022

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim: V78 Joutsa
 

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle

----
Jos sinulta on poistunut kisanumero tai sinulla ei ole ikinä sitä ollut
niin saat ilmoittautumisen yhteydessä itsellesi numeron antamalla
ilmoittautumisen ensimmäisellä sivullä numeroksi 0.

Jos sinulla on ollut viimekaudella numero katso oma Kuski ID
kuljettajalistalta ja syötä Kuski ID ilmoittautumisen toisella sivulla.

Kuski listoilla Kuski ID näkyy kuskitietojen rivin lopussa.
Numeronsa menettäneet on listattu kuskilistan loppuun

-Kaius
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 196


Profiili
« Vastaus #1 : 25.09.22 - klo:09:31 »

#12 8.-9.10.2022

Joutsa2 8.-9.10.2022 Ilmoittautuneet:

su  9. lokakuuta 2022 08.53.58
Ilmoittautuneita: 280

Super Lauantai: 53

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Datsun Finn
2   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Jta Rally team,   Kaivutyö Salmela Oy Volvo
3   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8
4   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
8   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
10   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Volkswagen Polo
14   Timantti,  Riihimäki,  CountrySideRacing,   KompressoriMaailma V8LVO
19   Teemu paananen,  KANNONKOSKI,  No More limits racing ,   Bmw
20   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford Escort    (j)
27   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Volvo LS
28   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   BMW M3
31   Aleksi Lilja,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TurboSaabi
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302s
40   Oskari Laine,  Pori,  MonenLaine Motorsport,   Ford Escort
41   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   mustaoranssi
48   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Evo Matsu
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmw
54   Laine Jari,  Hollola,  MV-Racing,   Jupin Auto
56   Oscar selander,  Porvoo,  Os racing team,   Honda
66   Mika Kauhanen,  Nurmijärvi,  Hespel oy,   Citroen Xsara
71   Kimi Pesonen,  Orimattila ,  Shameless Racing,   Kumiapu Ford
77   Markus Hurskainen,  Tammijärvi,  Kukko Racing,   Mercedes
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
85   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Äscorvette
86   Janne Solas,  Otalampi,  ,   Volvo 340
92   Sami hakkarainen,  Kouvola,  Hole racing team,   Rotolla ke 30
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
96   Romu-Ukko,  Mikkeli,  RM racing,   Volvo 240
99   Joona,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Bemaro
100   Jarno Puranen,  Kerkonjoensuu,  HämäräJopparit,   Volvo V40
101   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Escortti
102   Juuso Nissinen,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8DX
104   Aleksi Huhtanen ,  Karstula,  Ale-power ,   Volvo
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue bullets,   Escort
119   Sami Laine,  Iittala,  SLtec,   Pikku Corolla 13b
122   Rolf Putkonen,  Jyväskylä,  Putkonen motorsport,   Starlet
123   Ari Gylden,  RAJAMÄKI,  ASG PRO Racing,   Volvo 343
128   Eme Vesterinen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Datsun
132   Risto Kautto,  Äänekoski,  TRK power,   Sähkö Niskanen BMW    (u)
135   Tero Nikkinen,  Nurmijärvi,  ,   Toyota Corolla Gt    (u)
137   Jesse Simonen,  Viitasaari,  Simonen Motorsport,   BMW 320
142   Lipposen Lihavapoeka,  Karstula,  ,   Volvo    (u)
147   Nisula Matti,  Muurame,  Rally Team Palokka,   Mini    (u)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb 190
167   Jesse Pehkonen,  Joroinen,  ,   Ford Escort
172   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Mitsubishi
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   pösö
202   Tero Mauno,  Kouvola,  TMA Racing,   Ford Escort
283   Virtanen Antti,  Laukaa,  Antin tiimi,   fort escort
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Pösö
442   Tatu Kven,  Riihimäki,  Country side racing,   S40


Super Sunnuntai: 49

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Datsun Finn
2   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Jta Rally team,   Kaivutyö Salmela Oy Volvo
3   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8
4   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
8   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
9   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Fiesta T5
10   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Volkswagen Polo
14   Timantti,  Riihimäki,  CountrySideRacing,   KompressoriMaailma V8LVO
19   Teemu paananen,  KANNONKOSKI,  No More limits racing ,   Bmw
22   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford escort
23   Ihalainen Mika,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ford Escort    (j)
27   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Volvo LS
28   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   BMW M3
31   Aleksi Lilja,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TurboSaabi
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302s
40   Oskari Laine,  Pori,  MonenLaine Motorsport,   Ford Escort
41   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   mustaoranssi
48   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Evo Matsu
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmw
54   Laine Jari,  Hollola,  MV-Racing,   Jupin Auto
71   Kimi Pesonen,  Orimattila ,  Shameless Racing,   Kumiapu Ford
77   Markus Hurskainen,  Tammijärvi,  Kukko Racing,   Mercedes
82   Sebastian Holmström,  Porvoo,  Riverside Racing,   Peugeot 206
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
99   Joona,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Bemaro
100   Jarno Puranen,  Kerkonjoensuu,  HämäräJopparit,   Volvo V40
102   Juuso Nissinen,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8DX
104   Aleksi Huhtanen ,  Karstula,  Ale-power ,   Volvo
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue bullets,   Escort
119   Sami Laine,  Iittala,  SLtec,   Pikku Corolla 13b
122   Rolf Putkonen,  Jyväskylä,  Putkonen motorsport,   Starlet
123   Ari Gylden,  RAJAMÄKI,  ASG PRO Racing,   Volvo 343
128   Eme Vesterinen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Datsun
134   Jere Nikkinen,  Nurmijärvi,  ,   BMW E46
135   Tero Nikkinen,  Nurmijärvi,  ,   Toyota Corolla Gt    (u)
140   Toni Salonen,  Äänekoski,  TRK power,   Sähkö Niskanen BMW    (u)
146   Leppänen Jarmo,  Palokka,  Rally Team Palokka,   Mini    (u)
167   Jesse Pehkonen,  Joroinen,  ,   Ford Escort
172   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Mitsubishi
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   pösö
201   Ville Varis,  Pihtipudas ,  SVV Racing  Team,   Escortti    (e)
202   Tero Mauno,  Kouvola,  TMA Racing,   Ford Escort
206   Järvi Vesa,  Karstula,  NeverHomeReisinkitiimi,   Peugeot 206
248   Janne Mäkelä,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   TK leasing volvo    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Pösö
801   Niko Kivistö ,  Mäntsälä ,  Blue Bullets,   Starlet
921   Roope Henriksson,  Kouvola,  Hole Racing Team,   Toyota Corolla KE30


Vetari: 68

2   Toni Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Shitroen
3   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Ylläri
5   Tuominen Joni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Nismo
6   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   VeeSex
7   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  Ps racing,   Opel
11   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Ford
12   Sami Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Nissan
14   Tompsoni,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   Pytty tai mytty
15   Otto Hakomäki,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   VihreeValkee
18   Sami Puustinen,  Hollola,  RS Racing,   Hoo Perkule
19   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  Ps racing,   Opel
21   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   joku puimuri
22   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Opel
23   Juha Valtoaho,  Karstula,  Metsäkoneet Valtoaho Racing,   Volvo
24   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   Ral 9005
25   Riku Salainen,  Salo,  Salainen racing Team,   KilpaKonna
34   Höpöhöpö Kukko,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   Hinaus Oksman MysteeriKattila
50   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vekkuli    [L50]
53   Ville Vilhunen ,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Ooppeli    (e)
60   Puuha-Pete,  Heinola,  Pro Racing team,   Voortti
62   Sepnu Salainen,  Salo,  Salainen Racing team,   Nisse
66   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    [L78]
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Toyota
76   Adrian Granqvist ,  Sipoo,  Team Sipoon pojat,   volvo s40
81   Matti Kauppinen,  Jämsä,  Irmeli Racing,   Fiat    [L 81]
82   Jan Hovi,  Elimäki,  Orjaamon dokut,   Opelix
85   Saku Salminen,  Hollola,  Shameless Racing,   Mustaoranssi Nissan
91   Pauli Hattunen,  Ohkola,  Koli Racing,   Mazda
100   Walter Hokkanen,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Mazda    [V100]
102   Essi Hytti,  Kouvola,  Orjaamon dokut ,   Masda    [L32]
103   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   Kakkosjuttu pt. 2
108   Antti Styf,  Järvenpää,  Leepun paja Racing,   VOLVO S70
119   Lilli,  Hollola,  Shameless Racing,   mustaoranssi
123   Henry Korpinen,  lahti,  RS-Racing,   opelonpop    (u)
125   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Volvo RMS rally    (e)
126   marko myllynen,  Nurmijärvi,  Laitumen Kankkuset,   Kuuma Puuma
127   Timi Hietamäki ,  Lahti,  TH Racing,   MustaOranssi Matukka    (u)
130   Niclas Bergström,  Porvoo,  Maranelloteam,   Volkkari    (e)
132   Jarmo koivisto,  Riihimäki,  Countryside racing,   Sunny
133   Jani Lindfors,  Heinola,  Country Side Racing,   Opel    (u)
137   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Opel    (e)
139   Andreas Stjernberg,  PORVOO,  riverside racing,   honda    (e)
140   Harri Tyviö,  Toivakka,  Kukko Racing,   Mitsu    (e)
141   Ari Karjalainen,  Jyväskylä,  Hans Racing Team,   Mazda    (u)
142   Kasperi Koskinen,  Äänekoski,  TPP RACING,   Ford    (e)
150   Niko Kingelin,  Kangasniemi,  KingMotorSport,   Pösö    (j)
162   Janne Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Hyrysysy    [L62]
173   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV Racing  Team,   Mondeo    (j)
175   Saku Rannikko,  Lahti,  Pro Racing Team,   Corolla    [J75]
176   Aku Ilomäki,  Muurame,  Autio Racing team,   Appiukon PappaMobiili
177   Niko Ilomäki,  Muurame,  Autio Racing team,   Veltto
183   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi ,  Shameless  x Kukko Racing,   Hinaus Oksman Citroen    (u)
185   Tino Kiiskinen,  Juva,  Shameless Racing,   Ykköspyssy
193   Johan Järvisalo,  Elimäki,  Orjaamon dokut,   Nissan
206   Jarkko,  J?rvenp??,  Pirunkorpi Racing,   Voortti    [L61]
212   Petteri bergström,  Porvoo,  Maranelloteam,   Masa
214   Atte,  Hollola,  Shameless Racing,   MustaOranssi Honda
225   PikkuGerbiili,  Tuusula,  Kukko Racing,   Pirkka porche
230   Antinaho Jari-Pekka,  Karstula,  Kituperä Racing,   vw
266   Tumppi,  Hikiä,  Country Side Racing,   Mazda    (u)
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Voorti
285   Klasu,  Mikkeli,  Shameless Racing,   Mustaoranssi ruohonleikkuri
295   Vili Hyttinen,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   Shameless ford    (e)
313   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Ford
351   Sanna Sillman,  Nokia,  Team laskeutumisvalo,   Pööppeli    (u)
426   Marjo Argillander,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   Matukka    [L26]
469   Riku Paaso,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   Citroen    (u)


Kardaani: 57

1   Jäkälä,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   K1 2021    (e)
4   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
5   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   Ford Sierra
6   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Avenkeri
9   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
15   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila BeRolla
16   tero hietanen,  jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Tuhnu
17   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   ei oo mustaoranssi    (j)
19   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   BMW
22   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   LahdenRomu FORD
25   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Pihisevä Sumppi
27   Roope Järveläinen,  Viitasaari,  Svv Racing Team,   Mustalammas
29   Toni Lindström,  Espoo,  RK Racing Team,   Rolla
31   Tino Kiiskinen,  Juva,  Shameless Racing,   Isoin mustaoranssi    [L85]    (e)
33   Pessi Kääriäinen,  Otava,  Mikkelin romu racing,   omena
42   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
48   Ville Kosenoja,  Luumäki,  Luumäen UA,   Lada
50   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Asgobee
51   Romu Pappa,  Mikkeli,  RM racing,   kossu
53   Jussi Hauvala,  Leivonmäki,  Kukko racing,   Gulf Mese
64   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Tappisvote
72   Miili Holmström,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Volvo
78   Henri Hagert ,  Espoo ,  ,   Matukka
80   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Viis satku
81   Mikko villa,  Kotka,  Kb-racing,   Pub lankila oopeli
89   Ilkka Nummi,  Jyväskylä,  NeverHome reisinkitiimi,   Opel    (u)
90   Tommi Rusinen,  Vääksy,  Rs Racing,   Mertsu    (e)
91   Olli Mustonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   BMW    (u)
103   Aarni Juvonen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Opeli    (e)
106   Rajala Jouni,  Nastola,  Reikäpää Racing team,   1080    (e)
108   Matti Varis,  Pihtipudas,  SVV Racing  Team,   Volvo
112   Marko Stenberg,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Vaimon sponssaama
121   Sutki kukko,  Hartola,  kukko racing,   Beämwee
123   Awi Nikka,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Asennuspalvelu bmw
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Hattivatti
150   Puhakka Matti,  Hämeenkoski,  ,   Kupla
165   Metallimies,  Tammisaari ,  Andersson Motorsport,   Darth Wader EVO
168   Iltsu,  Hollola,  ,   Iltsutech lada
181   Malmen,  Tammisaari,  Nyrkkipaja Racing,   Nyrkkipaja special
197   Vesa Hellinen,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   VaraMosse
198   Lehtokumpu Vesa,  Hollola,  SS-Racing,   Mustaoranssi sierra
199   Mikko Ryynänen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Bemu    (j)
202   Mika,  Heinola,  Shameless Racing,   Mustaoranssi Rexi
207   Jani Sietiö,  Kouvola,  orjaamon dokut,   Kukkopilli
209   Eetu,  Lievestuore,  Välikorpi Racing team,   Laapotti
211   Roistola,  Orimattila ,  Shameless Racing,   Mustaoranssi mörkö
221   Lasse Loveson,  Hollola,  SS-Racing,   Mustaoranssi BMW
229   Juhana Riiheläinen ,  Nurmijärvi ,  Laitumenkankkuset ,   Matchbox    (j)
238   Aku Leppänen,  Viitasaari,  Pihtiputaan Ua,   Toyota
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   Bmw
241   Liukas Kukko,  Joutsa,  Kukko Racing,   auto    (j)
309   Pinkkikukko,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Riesa    (j)
311   Salla Mäkilä,  Pakaa,  Shameless Racing,   mustaoranssi
343   Lehtinen,  Kuivanto,  Team KukaOnRatissa,   #ajaavaa Volvo
345   Kinnunen Jami,  Ollikkala,  Rk racing team,   Savon Metsärahti volvo
666   Jani Vatanen,  Joroinen,  Team Revittävät siilit,   Team revittävät siilit Datsun    (e)


Junior: 16

1   Nicce Blomqvist,  Porvoo,  Riverside racing ,   Opel
9   Juuso Jokinen,  Uurainen,  Jarruraita racing team,   Mysteeri Sponsorin Nipponi
11   Martti Linna,  Hyvink??,  Ks racing team ry/Kukko racing,   Joku nopee
13   Riku Mikkonen,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Punanenpaholainen
15   Petja Henttinen,  Saarijärvi,  Jta Rally Team,   Ratakiree tiikeri
19   Joona Lindfors,  Lahti,  Country side racing ,   Opel    [V133]
39   Elias Kumpulainen,  pihtipudas,  pihtiputaan ua,   Nipponi
51   Aku Uosukainen,  Myllyoja,  AKU Racing,   Salama    [V511]
57   Jasu Taskinen,  Keuruu,  Taskinen motorsport,   Escortti
66   Neea Haarma,  Kärkölä,  Hulttio Racing Team,   LainaMersu    [K90]
75   Jere Rannikko,  Lahti,  Pro Racing Team,   Rotolla    [V175]
88   Leevi,  Hyvinkää,  Blue Bullets,   TikkaMasala
105   Iida Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   mazda
123   Eetu Mynttinen,  Joroinen,  Team Revittävät siilit,   Asennuspalvelu BMW
153   Joona Soukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   #isimaksaa
309   Shenninen Kukko,  Nurmijärvi ,  Team levinneet laitteet/ Kukko Racing,   Riesa    [K309]


Lady: 37

1   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
3   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Murunen    (e)
4   Virpi Autio,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
6   Flinkman Nina,  Leppävesi,  Autio Racing team,   Nissan
7   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   SpiceBuss
8   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazda
9   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Honda
10   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
12   Mallu,  Kouvola,  Moukari Team,   Romuläjä
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Nissani
19   Lilli,  Hollola,  Shameless Racing,   mustaoranssi
23   Emma,  Lievestuore,  Välikorpi racing team,   Nissan
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ylläri
26   Marjo Argillander,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   Matukka    [V426]
29   Sofia,  Kannonkoski,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazda
30   Aino Kankkunen,  Heinävesi,  Peräkylän Mopo & Patteri,   Mersu
32   Essi Hytti,  Kouvola,  Orjaamon dokut ,   Masda    [V102]
37   Jutta Kuosma,  Hartola,  AlmostFastRacingTeam,   laatikko
38   Iida Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   ?    (u)
50   Henna Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Ooppeli    [V50]
60   Mari Kivelä,  Vehniä,  KooKoo Racing,   Pinkkihirmu    (e)
61   Lotta,  J?rvenp??,  Pirunkorpi Racing,   LadyVoortti    [V206]
62   Salla Ojanen,  Tampere,  ,   Vekotin    [V162]
69   Nina,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   Kakkos juttu
70   Mäkelä Paula,  Hausjärvi,  CountrySIdeRacing,   PätkäVolvo
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Volvo
73   Elli varis,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Mondeo    (j)
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    [V66]
81   Tia Heiskanen,  Jämsä,  Irmeli Racing,   matukka    [V81]    (e)
85   Taija Mustonen,  Mikkeli,  Shameless Racing,   Mustaoranssi
131   Heidi Öhman,  Uurainen,  RMS Rallyteam,   Kaivutyö Salmela Oy Alfa
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Pööppeli
169   Maria Wiren,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Citroen    (u)
177   Heta Ahlgren,  Palokka,  Autio racing team,   veltto    (j)
200   Jäkälätär,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   Gti Pökäle
325   Miili Holmström,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Volvo
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   Ykkösherkku



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 113


Profiili
« Vastaus #2 : 03.10.22 - klo:15:18 »

Kisa infoo Joutsa 2 jonka järjestää Paukku Team !

7:30 - 9.20 Kilpailutoimisto aukeaa ja katsastukset alkaa

9:30 Kuljettaja kokous ja toimitsija kokous

10:00 Kilpailu alkaa

Perjantaina voi tulla jo varikolle klo 16 jälkeen.

Autojen käynnistäminen kielletty klo 22 - 06 välisenä aikana perjantaina sekä lauantaina. Ja muutenkin sallitaan kaikille Varikolla yöpyville yöunien mahdollisuus että ei huudateta esim musiikkia koko yötä.

Harjoituksia EI ajeta !

Sähköä ei ole saatavilla Varikolla.

Hitsaus omalla varikkopaikalla sallittu.Muista turvallisuus ja sammutin.

Sunnuntain autoja ei tuoda varikolle vasta kun lauantaina Kisojen jälkeen.

Vain terveenä paikalle.

Tervetuloa kauden päätöskisaan  Pusu

Peruutukset Naprille 0400-767875 .Myös kesken päivän ilmoita välittömästi jos autosi hajoaa.
« Viimeksi muokattu: 05.10.22 - klo:12:18 kirjoittanut Napri » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 196


Profiili
« Vastaus #3 : 05.10.22 - klo:16:42 »

#12.2 8.-9.10.2022

Joutsa2  8.-9.10.2022 Lähtölistat:

SUPER LA: 53

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   132   Risto Kautto   Äänekoski   TRK power   Sähkö Niskanen BMW
A2   92   Sami hakkarainen   Kouvola   Hole racing team   Rotolla ke 30
A3   314   Lasse bussman   Espoo   Bussman Racing   Pösö
A4   66   Mika Kauhanen   Nurmijärvi   Hespel oy   Citroen Xsara
A5   99   Joona   Mikkeli   JiiTiimi   Bemaro
A6   28   Ville Vuorisalo   Pyhäsalmi   Pyh UA   BMW M3

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   135   Tero Nikkinen   Nurmijärvi      Toyota Corolla Gt
B2   96   Romu-Ukko   Mikkeli   RM racing   Volvo 240
B3   202   Tero Mauno   Kouvola   TMA Racing   Ford Escort
B4   85   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Äscorvette
B5   19   Teemu paananen   KANNONKOSKI   No More limits racing    Bmw
B6   10   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   142   Lipposen Lihavapoeka   Karstula      Volvo
C2   101   Elli Varis   Pihtipudas   SVV Racing Team   Escortti
C3   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Evo Matsu
C4   86   Janne Solas   Otalampi      Volvo 340
C5   172   Eetu Partanen   Joroinen   Revittävät Siilit   Mitsubishi
C6   4   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   147   Nisula Matti   Muurame   Rally Team Palokka   Mini
D2   117   Sirppi   Sirppilä   Blue bullets   Escort
D3   123   Ari Gylden   RAJAMÄKI   ASG PRO Racing   Volvo 343
D4   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302s
D5   50   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bmw
D6   8   Snygg Riku   Tampere      Volvo S40

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   31   Aleksi Lilja   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TurboSaabi
E2   128   Eme Vesterinen   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat Pojat   Datsun
E3   27   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Volvo LS
E4   102   Juuso Nissinen   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
E5   167   Jesse Pehkonen   Joroinen      Ford Escort
E6   2   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Jta Rally team   Kaivutyö Salmela Oy Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   41   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   mustaoranssi
F2   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb 190
F3   137   Jesse Simonen   Viitasaari   Simonen Motorsport   BMW 320
F4   104   Aleksi Huhtanen    Karstula   Ale-power    Volvo
F5   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
F6   12   Paananen Ville   Karstula      Volkswagen Polo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   54   Laine Jari   Hollola   MV-Racing   Jupin Auto
G2   188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing   pösö
G3   119   Sami Laine   Iittala   SLtec   Pikku Corolla 13b
G4   56   Oscar selander   Porvoo   Os racing team   Honda
G5   14   Timantti   Riihimäki   CountrySideRacing   KompressoriMaailma V8LVO
G6   3   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   V8

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   71   Kimi Pesonen   Orimattila    Shameless Racing   Kumiapu Ford
H2   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   fort escort
H3   100   Jarno Puranen   Kerkonjoensuu   HämäräJopparit   Volvo V40
H4   40   Oskari Laine   Pori   MonenLaine Motorsport   Ford Escort
H5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Datsun Finn
H6   20   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   77   Markus Hurskainen   Tammijärvi   Kukko Racing   Mercedes
I2   442   Tatu Kven   Riihimäki   Country side racing   S40
I3   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
I4   122   Rolf Putkonen   Jyväskylä   Putkonen motorsport   Starlet
I5   6   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun finn



SUPER SU:
Sunnuntain lähtölista julkaistaan sunnuntai aamuna


KARDAANI: 55

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   89   Ilkka Nummi   Jyväskylä   NeverHome reisinkitiimi   Opel
A2   1   Jäkälä   Otava   Mikkelin Romu Racing   K1 2021
A3   168   Iltsu   Hollola      Iltsutech lada
A4   19   KP   Espoo   RK Racing Team   BMW
A5   165   Metallimies   Tammisaari    Andersson Motorsport   Darth Wader EVO
A6   50   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Asgobee
A7   16   tero hietanen   jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Tuhnu
A8   4   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   91   Olli Mustonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   BMW
B2   51   Romu Pappa   Mikkeli   RM racing   kossu
B3   181   Malmen   Tammisaari   Nyrkkipaja Racing   Nyrkkipaja special
B4   238   Aku Leppänen   Viitasaari   Pihtiputaan Ua   Toyota
B5   198   Lehtokumpu Vesa   Hollola   SS-Racing   Mustaoranssi sierra
B6   211   Roistola   Orimattila    Shameless Racing   Mustaoranssi mörkö
B7   311   Salla Mäkilä   Pakaa   Shameless Racing   mustaoranssi
B8   6   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Avenkeri

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   31   Tino Kiiskinen   Juva   Shameless Racing   Isoin mustaoranssi
C2   53   Jussi Hauvala   Leivonmäki   Kukko racing   Gulf Mese
C3   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Laapotti
C4   29   Toni Lindström   Espoo   RK Racing Team   Rolla
C5   5   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   Pihtiputaan Ua   Ford Sierra
C6   221   Lasse Loveson   Hollola   SS-Racing   Mustaoranssi BMW
C7   33   Pessi Kääriäinen   Otava   Mikkelin romu racing   omena
C8   27   Roope Järveläinen   Viitasaari   Svv Racing Team   Mustalammas

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   90   Tommi Rusinen   Vääksy   Rs Racing   Mertsu
D2   72   Miili Holmström   Hanko   Multitool Racing Team   Volvo
D3   207   Jani Sietiö   Kouvola   orjaamon dokut   Kukkopilli
D4   80   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Viis satku
D5   112   Marko Stenberg   Leivonmäki   Kukko Racing   Vaimon sponssaama
D6   64   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Tappisvote
D7   15   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila BeRolla
D8   229   Juhana Riiheläinen    Nurmijärvi    Laitumenkankkuset    Matchbox

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   103   Aarni Juvonen   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat Pojat   Opeli
E2   81   Mikko villa   Kotka   Kb-racing   Pub lankila oopeli
E3   197   Vesa Hellinen   Lahti   Team KukaOnRatissa   VaraMosse
E4   25   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Pihisevä Sumppi
E5   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
E6   9   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
E7   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Hattivatti
E8   199   Mikko Ryynänen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Bemu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   1080
F2   121   Sutki kukko   Hartola   kukko racing   Beämwee
F3   78   Henri Hagert    Espoo       Matukka
F4   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   Bmw
F5   345   Kinnunen Jami   Ollikkala   Rk racing team   Savon Metsärahti volvo
F6   202   Mika   Heinola   Shameless Racing   Mustaoranssi Rexi
F7   42   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
F8   309   Pinkkikukko   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Riesa

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   666   Jani Vatanen   Joroinen   Team Revittävät siilit   Team revittävät siilit Datsun
G2   150   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Kupla
G3   108   Matti Varis   Pihtipudas   SVV Racing  Team   Volvo
G4   123   Awi Nikka   Joroinen   Revittävät siilit   Asennuspalvelu bmw
G5   48   Ville Kosenoja   Luumäki   Luumäen UA   Lada
G6   343   Lehtinen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   #ajaavaa Volvo
G7   22   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   LahdenRomu FORD


VETARI: 69

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   123   Henry Korpinen   lahti   RS-Racing   opelonpop
A2   125   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Volvo RMS rally
A3   22   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Opel
A4   206   Jarkko   J?rvenp??   Pirunkorpi Racing   Voortti
A5   212   Petteri bergström   Porvoo   Maranelloteam   Masa
A6   62   Sepnu Salainen   Salo   Salainen Racing team   Nisse
A7   85   Saku Salminen   Hollola   Shameless Racing   Mustaoranssi Nissan
A8   15   Otto Hakomäki   Pieksämäki   Hans Racing Team   VihreeValkee

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   127   Timi Hietamäki    Lahti   TH Racing   MustaOranssi Matukka
B2   129   Artturi Kaukoranta   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Matukka
B3   23   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing   Volvo
B4   285   Klasu   Mikkeli   Shameless Racing   Mustaoranssi ruohonleikkuri
B5   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
B6   76   Adrian Granqvist    Sipoo   Team Sipoon pojat   volvo s40
B7   83   Janne Manninen   Rantasalmi   J &J Racing   Opel
B8   5   Tuominen Joni   Heinola   RMS Rallyteam   Nismo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   133   Jani Lindfors   Heinola   Country Side Racing   Opel
C2   130   Niclas Bergström   Porvoo   Maranelloteam   Volkkari
C3   60   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Voortti
C4   426   Marjo Argillander   Pihtipudas   Pihtiputaan Ua   Matukka
C5   103   Mira Nevalainen   Järvelä   Black Edition Racing Team   Kakkosjuttu pt. 2
C6   34   Höpöhöpö Kukko   Hyvinkää   Kukko Racing   Hinaus Oksman MysteeriKattila
C7   7   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   Ps racing   Opel
C8   3   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Ylläri

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   141   Ari Karjalainen   Jyväskylä   Hans Racing Team   Mazda
D2   137   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Opel
D3   81   Matti Kauppinen   Jämsä   Irmeli Racing   Fiat
D4   100   Walter Hokkanen   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
D5   82   Jan Hovi   Elimäki   Orjaamon dokut   Opelix
D6   176   Aku Ilomäki   Muurame   Autio Racing team   Appiukon PappaMobiili
D7   24   Sami Nevalainen   Järvelä   Black Edition Racing Team   Ral 9005
D8   6   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   VeeSex

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   183   Eetu Vesanen   Nurmijärvi    Shameless  x Kukko Racing   Hinaus Oksman Citroen
E2   139   Andreas Stjernberg   PORVOO   riverside racing   honda
E3   102   Essi Hytti   Kouvola   Orjaamon dokut    Masda
E4   91   Pauli Hattunen   Ohkola   Koli Racing   Mazda
E5   225   PikkuGerbiili   Tuusula   Kukko Racing   Pirkka porche
E6   12   Sami Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Nissan
E7   25   Riku Salainen   Salo   Salainen racing Team   KilpaKonna
E8   2   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Shitroen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   266   Tumppi   Hikiä   Country Side Racing   Mazda
F2   140   Harri Tyviö   Toivakka   Kukko Racing   Mitsu
F3   108   Antti Styf   Järvenpää   Leepun paja Racing   VOLVO S70
F4   177   Niko Ilomäki   Muurame   Autio Racing team   Veltto
F5   50   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vekkuli
F6   14   Tompsoni   Pihtipudas   Pihtiputaan Ua   Pytty tai mytty
F7   19   Lukkarinen Antti   Iisalmi   Ps racing   Opel
F8   150   Niko Kingelin   Kangasniemi   KingMotorSport   Pösö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   351   Sanna Sillman   Nokia   Team laskeutumisvalo   Pööppeli
G2   142   Kasperi Koskinen   Äänekoski   TPP RACING   Ford
G3   162   Janne Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Hyrysysy
G4   119   Lilli   Hollola   Shameless Racing   mustaoranssi
G5   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Toyota
G6   126   marko myllynen   Nurmijärvi   Laitumen Kankkuset   Kuuma Puuma
G7   21   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   joku puimuri

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   469   Riku Paaso   Hyvinkää   Kukko Racing   Citroen
H2   295   Vili Hyttinen   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Shameless ford
H3   175   Saku Rannikko   Lahti   Pro Racing Team   Corolla
H4   230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing   vw
H5   132   Jarmo koivisto   Riihimäki   Countryside racing   Sunny
H6   66   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
H7   214   Atte   Hollola   Shameless Racing   MustaOranssi Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   53   Ville Vilhunen    Pieksämäki   Hans Racing Team   Ooppeli
I2   18   Sami Puustinen   Hollola   RS Racing   Hoo Perkule
I3   193   Johan Järvisalo   Elimäki   Orjaamon dokut   Nissan
I4   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Voorti
I5   185   Tino Kiiskinen   Juva   Shameless Racing   Ykköspyssy
I6   313   Jesperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   Ford
I7   11   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ford


LADY: 36

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   38   Iida Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   ?
A2   23   Emma   Lievestuore   Välikorpi racing team   Nissan
A3   61   Lotta   J?rvenp??   Pirunkorpi Racing   LadyVoortti
A4   50   Henna Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Ooppeli
A5   62   Salla Ojanen   Tampere      Vekotin
A6   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Black Edition Racing Team   Ykkösherkku

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   169   Maria Wiren   Nurmijärvi   Kukko Racing   Citroen
B2   29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit   Mazda
B3   69   Nina   Järvelä   Black Edition Racing Team   Kakkos juttu
B4   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
B5   19   Lilli   Hollola   Shameless Racing   mustaoranssi
B6   9   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   60   Mari Kivelä   Vehniä   KooKoo Racing   Pinkkihirmu
C2   30   Aino Kankkunen   Heinävesi   Peräkylän Mopo & Patteri   Mersu
C3   70   Mäkelä Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing   PätkäVolvo
C4   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Volvo
C5   200   Jäkälätär   Otava   Mikkelin Romu Racing   Gti Pökäle
C6   4   Virpi Autio   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   81   Tia Heiskanen   Jämsä   Irmeli Racing   matukka
D2   32   Essi Hytti   Kouvola   Orjaamon dokut    Masda
D3   85   Taija Mustonen   Mikkeli   Shameless Racing   Mustaoranssi
D4   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Pööppeli
D5   8   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
D6   7   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   SpiceBuss

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   3   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Murunen
E2   37   Jutta Kuosma   Hartola   AlmostFastRacingTeam   laatikko
E3   131   Heidi Öhman   Uurainen   RMS Rallyteam   Kaivutyö Salmela Oy Alfa
E4   26   Marjo Argillander   Pihtipudas   Pihtiputaan Ua   Matukka
E5   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Nissani
E6   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ylläri

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   12   Mallu   Kouvola   Moukari Team   Romuläjä
F2   53   Jessica Manninen   Rantasalmi   J&J Racing   Opel
F3   325   Miili Holmström   Hanko   Multitool Racing Team   Volvo
F4   6   Flinkman Nina   Leppävesi   Autio Racing team   Nissan
F5   10   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
F6   1   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda


JUNIOR: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   19   Joona Lindfors   Lahti      Opel
A2   75   Jere Rannikko   Lahti   Pro Racing Team   Rotolla
A3   153   Joona Soukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   #isimaksaa
A4   105   Iida Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   mazda
A5   13   Riku Mikkonen   Heinävesi   Tykkireisinki   Punanenpaholainen
A6   1   Nicce Blomqvist   Porvoo   Riverside racing    Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   57   Jasu Taskinen   Keuruu   Taskinen motorsport   Escortti
B2   123   Eetu Mynttinen   Joroinen   Team Revittävät siilit   Asennuspalvelu BMW
B3   11   Martti Linna   Hyvink??   Ks racing team ry/Kukko racing   Joku nopee
B4   309   Shenninen Kukko   Nurmijärvi    Team levinneet laitteet/ Kukko Racing   Riesa
B5   39   Elias Kumpulainen   pihtipudas   pihtiputaan ua   Nipponi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   66   Neea Haarma   Kärkölä   Hulttio Racing Team   LainaMersu
C2   88   Leevi   Hyvinkää   Blue Bullets   TikkaMasala
C3   15   Petja Henttinen   Saarijärvi   Jta Rally Team   Ratakiree tiikeri
C4   51   Aku Uosukainen   Myllyoja   AKU Racing   Salama
C5   9   Juuso Jokinen   Uurainen   Jarruraita racing team   Mysteeri Sponsorin Nipponi


tallennettu
tellu
Yleisvalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 557



Profiili
« Vastaus #4 : 07.10.22 - klo:12:29 »

Kauden päätös osakilpailu tulevana viikonloppuna (8.-9.10) Joutsassa. Pari mestaruutta olis vielä jakamatta, siirtyykö Superin ratkaisut sunnuntaille vai varmistaako Kermanrannan Kyntteri mestaruuden jo lauantaina vai siirtääkö Paanasen Ville ratkaisun sunnuntaille. Miten käy sunnuntain Kardaanissa kolmikon Roope Järveläinen, Hannu ja Axe otatuksessa kolmikon välistä eroa pisteissä vain 12 pistettä. Jos et pääse paikanpäälle katsomaan niin voit seurata reaaliaikaista tulostaulua alla olevista linkeistä:

Lauantai 8.10. https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQZ4vpqZwO38HUPEl4T9GRTtrL8kSQYzMgwUgV102dsysVt9re0jvmIXSX5fTy2Bp-RWo7PbvlwVTbh/pubhtml

Sunnuntai 9.10 https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vT-kMZWsnxSjDyCWs_mOA_xAKDvWxxlm7mAoptkNWQKQeMu4g94uZYdTtjfj1Rqx-gZM7ID_B8VTtC9/pubhtml
« Viimeksi muokattu: 08.10.22 - klo:13:31 kirjoittanut tellu » tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: