Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
02.10.22 - klo:18:01
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: HYVINKÄÄ 24.-25.9.2022  (Luettu 10033 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 195


Profiili
« : 11.09.22 - klo:13:25 »

Kauden toiseksi viimeinen Rokkiralli kisa ajetaan Hyvinkäällä 24.-25.9.2022

Lauantaina ajetaan  Superit, Kardaanit ja Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit ja Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 12.9.2022 ja loppuu Sunnuntaina 18.9.2022

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim: V78 Hyvinkää
 

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle

----
Jos sinulta on poistunut kisanumero tai sinulla ei ole ikinä sitä ollut
niin saat ilmoittautumisen yhteydessä itsellesi numeron antamalla
ilmoittautumisen ensimmäisellä sivullä numeroksi 0.

Jos sinulla on ollut viimekaudella numero katso oma Kuski ID
kuljettajalistalta ja syötä Kuski ID ilmoittautumisen toisella sivulla.

Kuski listoilla Kuski ID näkyy kuskitietojen rivin lopussa.
Numeronsa menettäneet on listattu kuskilistan loppuun

-Kaius
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 195


Profiili
« Vastaus #1 : 11.09.22 - klo:13:26 »

#11 24.-25.9.2022

Hyvinkää 24.-25.9.2022 Ilmoittautuneet:

su 25. syyskuuta 2022 10.37.12
Ilmoittautuneita: 302

Super Lauantai: 58

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Datsun Finn
2   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Jta Rally team,   Kaivutyö Salmela Oy Volvo
3   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8
4   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
8   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
9   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Fiesta T5
10   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Volkswagen Polo
14   Timantti,  Riihimäki,  CountrySideRacing,   KompressoriMaailma V8LVO
18   Tino Kiiskinen,  Juva,  Shameless Racing,   Se nopein mustaoranssi
22   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford escort
23   Ihalainen Mika,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ford escort
25   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
27   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Volvo LS    (e)
28   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   BMW M3
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302s
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Dexi
49   Lassi Härkönen,  Haukivuori,  ,   Härkönen Motorsport Starlet
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmw
60   Kaapo Irri,  Lahti,  ,   BMW
63   Alex Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Mazda 323 GTS
68   Heikki Vuorimaa,  Järvenpää,  Vuorimaaracing,   Volvo S40
71   Kimi Pesonen,  Orimattila ,  Shameless Racing,   Kumiapu Ford
79   Kurki Kyösti,  Myllykoski,  Ank Ua,   Toyota Starlet
81   Niklas Nordman,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Nissan micra
82   Sebastian Holmström,  Porvoo,  Riverside Racing,   Peugeot 206
86   Janne Solas,  Otalampi,  ,   Volvo 340
92   Sami hakkarainen,  Kouvola,  Hole racing team,    toyota corolla ke 30
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
99   Joona,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Bemaro
101   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Escort
102   Juuso Nissinen,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8DX
111   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   Simon Auto Volvo    (u)
115   Jesse Pakarinen,  Kouvola,  Moukari Team,   Coltti    (j)
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue bullets,   Escort
119   Sami Laine,  Iittala,  SLtec,   Pikku Corolla 13b    (e)
120   Lasse Loveson,  Hollola,  SS-Racing,   SS-Racing, mustaoranssi vakio    (u)
122   Rolf Putkonen,  Jyväskylä,  Putkonen motorsport,   Starlet    (e)
123   Ari Gylden,  RAJAMÄKI,  ASG PRO Racing,   Volvo 343    (u)
124   Andreas Stjernberg,  porvoo,  riverside racing,   peugeot 205
131   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   BMW    (u)
133   Henri H?rk?nen,  Juva,  ,   H?rk?nen Motorsport Escort    (u)
134   Jere Nikkinen,  Nurmij?rvi,  ,   BMW E46 Compact    (u)
135   Tero Nikkinen,  Nurmij?rvi,  ,   Toyota    (u)
136   Christian Jensen,  Sipoo,  Team Sipoon pojat,   Ford Fiesta13
143   Möller Sakari,  Viljakkala,  Möller Racing,   Bmw compact
145   Harri Salomäki,  viljakkala,  hjs racing,   ford escort
172   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Mitsubishi
213   Mika Hauta,  Kauhava,  ,   BMW 325i
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   BMW
273   Tomi Niemi,  Jokela,  Leepun Paja Racing,   Bmw
305   Marko Koli,  Ohkola,  Koli Racing,   Opel Astra GTC
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Pösö     (e)
442   Tatu Kven,  Riihimäki,  Country side racing,   S40
500   Repa Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   Pesonen
542   Kupari Arto,  Porvoo,  Gtz Racing,   Volvo coupe    (u)
801   Niko Kivistö ,  Mäntsälä ,  Blue Bullets,   Starlet


Super Sunnuntai: 53

2   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Jta Rally team,   Kaivutyö Salmela Oy Volvo
3   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8
4   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
8   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
9   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Fiesta T5
10   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Volkswagen Polo
18   Tino Kiiskinen,  Juva,  Shameless Racing,   Se nopein mustaoranssi
20   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford escort
22   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford escort
25   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
27   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Volvo LS    (e)
28   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   BMW M3
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302s
34   Virtanen,  Hikiä,  CountrySideRacing,   Dexi    (e)
41   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   MUSTAORANSSI
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   auto    (j)
49   Lassi Härkönen,  Haukivuori,  ,   Härkönen Motorsport Starlet
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmw
68   Heikki Vuorimaa,  Järvenpää,  Vuorimaaracing,   Volvo S40
79   Kurki Kyösti,  Myllykoski,  Ank Ua,   Starlet    (j)
81   Niklas Nordman,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Nissan micra
82   Sebastian Holmström,  Porvoo,  Riverside Racing,   Peugeot 206
83   Nissinen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Bmw m3
91   Saarinen Jukka,  Lappeenranta ,  ,   Volvo
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
99   Joona,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Bemaro
101   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Escort
102   Juuso Nissinen,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8DX
105   The Pora,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   auto    (j)
111   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   Simon Auto Volvo    (u)
115   Jesse Pakarinen,  Kouvola,  Moukari Team,   Coltti    (u)
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue bullets,   Escort
119   Sami Laine,  Iittala,  SLtec,   Pikku Corolla 13b    (e)
122   Rolf Putkonen,  Jyväskylä,  Putkonen motorsport,   Starlet    (e)
123   Ari Gylden,  RAJAMÄKI,  ASG PRO Racing,   Volvo 343    (u)
124   Andreas Stjernberg,  porvoo,  riverside racing,   peugeot 205
133   Henri H?rk?nen,  Juva,  ,   H?rk?nen Motorsport Escort    (u)
134   Jere Nikkinen,  Nurmij?rvi,  ,   BMW E46 Compact    (u)
135   Tero Nikkinen,  Nurmij?rvi,  ,   Toyota    (u)
136   Christian Jensen,  Sipoo,  Team Sipoon pojat,   ford fiesta    (e)
172   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Mitsubishi
193   Juhis,  Luumäki,  ,   auto    (j)
213   Mika Hauta,  Kauhava,  ,   BMW 325i
237   Emppu,  Lemi,  Lyijynen Racing,   Volvo    (e)
272   Verneri Marjakaarto,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw
305   Marko Koli,  Ohkola,  Koli Racing,   Opel Astra GTC
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Pösö     (e)
328   Axe,  Kannonjärvi,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Opel
442   Tatu Kven,  Riihimäki,  Country side racing,   S40
801   Niko Kivistö ,  Mäntsälä ,  Blue Bullets,   auto    (j)


Vetari: 64

2   Toni Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Citroen Xsara
3   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
4   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan    (e)
5   Tuominen Joni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Nismo
11   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Ford
12   Sami Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Kasip?tk?
13   Jesse Pakarinen,  Kouvola,  Moukari Team,   Nismo
14   Tompsoni,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   Masa
15   Otto Hakomäki,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   VihreeValkee
16   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
18   Sami Puustinen,  Hollola,  RS Racing,   Hoo Perkule    (e)
21   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   PappaMobiili
22   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   opeli     (e)
24   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   Ral 9005
25   Riku Salainen,  Salo,  Salainen racing Team,   KilpaKonna
34   Höpöhöpö Kukko,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   Hinaus Oksman PerheFarmari
37   Nico Laakso,  Myllykoski,  Paukku Team,   Nissan    [L58]
49   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   mazda?    [L24]
50   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vekkuli    [L50]
62   Sepnu Salainen,  Salo,  Salainen Racing team,   Nisse
66   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    [L78]
76   Adrian Granqvist ,  Sipoo,  Team Sipoon pojat,   Afiinaali    [V76]
82   Jan Hovi,  Elimäki,  Orjaamon dokut,   Opelix
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  J &J Racing,   Opel
85   Saku Salminen,  Hollola,  Shameless Racing,   Mustaoranssi WeeCee
86   Magnus Nordström,  Tammisaari,  NordströmRacing,   Mazda
91   Pauli Hattunen,  Ohkola,  Koli Racing,   Mazda
92   Roni,  Tammisaari,  Rämä Racing,   Golf
100   Walter Hokkanen,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Mazda 626    [V100]
101   Miika Rönn,  Tuusula,  Sunday Cruisers,   Mazda     (u)
102   Essi Hytti,  Kouvola,  Orjaamon dokut ,   Masda    (u)
103   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   RAL 9005     (u)
104   Patrik Åkerfelt,  Seinäjoki,  Maranelloteam,   Nissan    (e)
106   Alfred Granqvist ,  Sipoo,  Team Sipoon Tytöt,   Mazda 626    (u)
108   Antti Styf,  Järvenpää,  Leepun paja Racing,   VOLVO S70    (u)
109   Tuomas Hurskainen,  Hollola,  SS-Racing,   MV Lainapeli    (u)
111   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Hinaus Oksman/MustaOranssi
113   Jaak sosi,  Porvoo,  Maranello team,   Volkkari    (u)
115   Mikko Styf,  M?nts?l?,  Kukko Racing ,   Mazda 626     (u)
118   Markus blomqvist,  Porvoo,  Riverside racing,   Honda    (e)
120   Pauli Karvinen,  Halkia,  Sunday Cruisers,   Kenguru    (u)
121   Gerhard PRKL,  Hyvinkää,  Kukko Racing ,   Ovikiila
124   Taru Mikkonen,  Hein?vesi,  Tykkireisinki,   Matleena    (e)
126   marko myllynen,  Nurmijärvi,  Laitumen Kankkuset,   Leipurin Puuma
131   Jari Loberg,  Uurainen,  RMS Rallyteam,   Kaivutyö Salmela Oy Alfa    [L131]
132   Jarmo koivisto,  Riihimäki,  Countryside racing,   Sunny
175   Saku Rannikko,  Lahti,  Pro Racing Team,   Corolla    [J75]
184   Eemola Vesa,   ,  Velmeri Racing,   Opel    (e)
185   Tino Kiiskinen,  Juva,  Shameless Racing,   Mestarin valinta    (j)
193   Johan Järvisalo,  Elimäki,  Orjaamon dokut,   Nissan
206   Jarkko,  J?rvenp??,  Pirunkorpi Racing,   Voortti    [L61]
208   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Mazda
212   Petteri bergström,  Porvoo,  Maranelloteam,   Mazda    (e)
214   Atte,  Hollola,  Shameless Racing,   Honda
222   Janne  Huovila,  Ummeljoki,  Orjaamon dokut,   Pösjötti
225   PikkuGerbiili,  Tuusula,  Kukko Racing,   Pirkka porche    (e)
226   Markus Aaltokoski,  Pihtipudas,  Pihtiputaan UA,   Yllätyshyökkäys    [L26]    (e)
269   Mika,  Heinola,  Shameless Racing,   Eip? ollutkaan mustaoranssi !?    (e)
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Voorti
280   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans racing team,   auto    (j)
285   Klasu,  Mikkeli,  Shameless Racing,   Sakun laina honda    (u)
313   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Ford    (e)
316   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Nissani    [L16]    (u)
426   Marjo Argillander,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   Matukka    (j)


Kardaani: 70

4   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Kupla
5   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   Ford Sierra
6   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Avenkeri
11   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Volvo
12   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Musta oranssi sierra
15   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila BeRolla
16   tero hietanen,  jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Tuhnu
17   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Mustaoranssi
19   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Bmw
22   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   LahdenRomu GodBlessOHC
24   Sami Sarvaala,  Halkia,  ,   Ford
25   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Torolla
27   Roope Järveläinen,  Viitasaari,  Svv Racing Team,   pitkä bmw
28   Artturi Kaukoranta,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   Lada    (j)
29   Toni Lindström,  Espoo,  RK Racing Team,   Jumal ohc
33   Pessi Kääriäinen,  Otava,  Mikkelin romu racing,   omena
34   Otto Valkonen,  Pieksämäki ,  Hans Racing Team ,   Vihreevalkee
37   Valkeapää Pete,  Tampere,  4 Evo Race,   SUBARU    (e)
39   Kimmen,  Tammisaari,  ,   Sama auto    [L39]
40   Kujala Mika,  Muhniemi,  KB-Racing,   Pub Lankila ykkösherkku
42   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
48   Ville Kosenoja,  Luumäki,  Luumäen UA,   Lada
50   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   BA Skona
51   Romu Pappa,  Mikkeli,  RM racing,   kossu
58   Aki Heinonen,  Valkeala,  Basic Racing Team,   BMW
62   Jani saarinen,  Kataloinen,  RS racing,   Mersu
63   Leevi Ruohoranta,  Heinola,  Hillokinkama Reisinki,   JippoPower Tojota
64   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Tappisvote
66   Tino Välimäki,  Kärkölä,  Hulttio Racing Team,   Hai merssu    [J66]
68   Johnny Vesalainen ,  Svartå,  ,   Volvo 740    [L68]
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   sierra
72   Miili Holmström,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Volvo
78   Henri Hagert ,  Espoo ,  ,   Matukka
81   Mikko villa,  Kotka,  Kb-racing,   Pub Lankila p??ppeli
85   Petteri bergström,  Porvoo,  Maranelloteam,   Mersu    (e)
86   David Aromaa,  Helsinki,  ,   Lada    (u)
98   Janne Huovila,  Ummeljoki,  orjaamon dokut,   Larssoni
108   Matti Varis,  Pihtipudas,  SVV Racing  Team,   ?    (j)
111   Hullumpi,  Karjaa,  Rämä Racing,   Bemari    (e)
112   Marko Stenberg,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Laappana
113   Jani Nieminen,  Porvoo,  ,   Bemari
121   Sutki kukko,  Hartola,  kukko racing,   Bee?mw
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Pirate Parrot
150   Puhakka Matti,  Hämeenkoski,  ,   Volvo    (e)
157   Jukka Kuusisto ,  Porvoo,  Riverside Racing,   Volvo 740    (u)
165   Metallimies,  Tammisaari ,  Andersson Motorsport,   VADER VW EVO
168   Iltsu,  Hollola,  ,   Iltsutech lada    [L65]
170   Ville Järvelä,  Orimattila,  ,   Opel
181   Malmen,  Tammisaari,  Nyrkkipaja Racing,   Nyrkkipaja spesiaal
197   Vesa Hellinen,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Vara mosse
198   Lehtokumpu Vesa,  Hollola,  SS-Racing,   Mustaoranssi sirpa
201   Sammalsaari Petri,  Tuusula,  ,   Pösö
202   Mika,  Heinola,  Shameless Racing,   Rexi
207   Jani Sietiö,  Kouvola,  orjaamon dokut,   Kukkopilli
208   Janne Liiman,  Pornainen,  ,   Volvo 240    (e)
211   Roistola,  Orimattila ,  Shameless Racing,   Joku mustaoranssi
219   Jani Liiri,  Ruuhimäki,  Möhis racing team,   Juulia
221   Lasse Loveson,  Hollola,  SS-Racing,   SS-Racing, mustaoranssi vakio
222   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   Volle
229   Juhana Riiheläinen ,  Nurmijärvi ,  Laitumenkankkuset ,   Matchbox
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   Bmw
241   Liukas Kukko,  Joutsa,  Kukko Racing,   Tee?x?
262   Henry Korpinen ,  Lahti,  RS racing,   Mersu    (j)
309   Pinkkikukko,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Riesa    [J309]
311   Salla Mäkilä,  Pakaa,  Shameless Racing,   hairahdus
333   Frasse,  Tammisaari,  Team Trollywood,   BMW
343   Lehtinen,  Kuivanto,  Team KukaOnRatissa,   Volvo
347   Lähdelahti Esa,  Nurmijärvi,  Viinamäki Racing,   Tenlane BMW
450   Kukkonen Kai,  Mäntsälä,  Sunday cruisers,   Myyr?    (e)


Junior: 18

1   Nicce Blomqvist,  Porvoo,  Riverside racing ,   Honda
5   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Shameless  x Kukko Racing,   Hinaus Oksman ?ss? 2.0
8   Nicklas Björkqvist,  Tammisaari,  Björkqvist Racing Team,   Mondeo
9   Juuso Jokinen,  Uurainen,  Jarruraita racing team,   Kf-kuljetus Nipponi
11   Martti Linna,  Hyvink??,  Ks racing team ry/Kukko racing,   Honda
13   Riku Mikkonen,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Punanenpaholainen
14   Juho,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Vedotonmootukka
21   Ella Björklund,  Askola,  Riverside Racing,   Mazda    (u)
24   Jonne Mikkola,  Jämsänkoski,  ,   Voortti    (u)
37   Eme Liukkonen,  Rajamäki,  AlmostFastKukko,   auto    (j)
39   Elias Kumpulainen,  pihtipudas,  pihtiputaan ua,   Vooorti
51   Aku Uosukainen,  Myllyoja,  AKU Racing,   Salama
57   Jasu Taskinen,  Keuruu,  Taskinen motorsport,   Escortti
66   Neea Haarma,  Kärkölä,  Hulttio Racing Team,   Haimerssu    [K66]
75   Jere Rannikko,  Lahti,  Pro Racing Team,   Rotolla    [V175]
88   Leevi,  Hyvinkää ,  Blue Bullets,   TikkaMasala    [L17]    (u)
105   Iida Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   mazda
309   Shenninen Kukko,  Nurmijärvi ,  Team levinneet laitteet/ Kukko Racing,   Riesa    [K309]


Lady: 39

1   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
2   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   SavonPiika Racing Peugeot
4   Virpi Autio,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
7   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Opel
9   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Honda
10   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   . Nissan
12   Mallu,  Kouvola,  Moukari Team,   Nipsu    (e)
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Nissani
19   Lilli,  Hollola,  Shameless Racing,   mustaoranssi
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   mazda?    [V49]
26   Marjo Argillander,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   Matukka    [V226]
29   Sofia,  Kannonkoski,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazda
30   Aino Kankkunen,  Heinävesi,  Peräkylän Mopo & Patteri,   Mersu
32   Essi Hytti,  Kouvola,  Orjaamon dokut ,   Masda    (u)
34   Eveliina Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda    (u)
36   Miss Rokkiralli Autio Tiia,  Muurame,  Autio Racing team,   Iskän Ferrari
37   Jutta Kuosma,  Hartola,  AlmostFastRacingTeam,   laada    (u)
39   Cessi,  Tammisaari,  ,   Bemu    [K39]
48   Janina Bergström,  Porvoo,  Maranello,   Maza    (e)
50   Henna Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Ooppeli    [V50]
53   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  J&J Racing,   Opel
58   Jonna Ekman,  Helsinki ,  Paukku Team,   Lainapeli    [V37]
61   Lotta,  J?rvenp??,  Pirunkorpi Racing,   LadyVoortti    [V206]
62   Salla Ojanen,  Tampere,  ,   Vekotin
65   Viivi,  Hämeenkoski,  Iltsutech,   Laatokka    [K168]
68   Maria Vesalainen,  Svartå,  ,   Volvo 740    [L68]
69   Nina,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   Mazda    (e)
70   Mäkelä Paula,  Hausjärvi,  CountrySIdeRacing,   PätkäVolvo
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Volvo
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    [V66]
79   Linda Österholm,  Tammisaari ,  ,   ?sterholms El Audi
85   Taija Mustonen,  Mikkeli,  Shameless Racing,   Mustaoranssi
91   Nina Hattunen,  Ohkola,  Koli Racing,   Masa-Mato    [V91]
106   Joan Granqvist ,  Sipoo,  Team Sipoon Tytöt,   Mazda 626    (u)
120   Suvi Tuominen,  Halkia,  Sunday Cruisers,   Kenguru    (u)
122   Iiris,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   Ovikiila    (e)
131   Heidi Öhman,  Uurainen,  RMS Rallyteam,   Kaivutyö Salmela Oy Alfa    [V131]
325   Miili Holmström,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Volvo
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Black Edition Racing Team,   RAL 9005     [V24]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 112


Profiili
« Vastaus #2 : 12.09.22 - klo:17:00 »

Kisainfoa, joka pätee koko viikonlopun ajan:

Viikonlopun aikataulu:

Katsastus: 7:30-9:20
Ilmoittautuminen 7:30-9:20
Kuljettajakokous: 9:30
Harjoitukset: 9:45
Startti: 10:30


Ääniä ei mitata kaikilta, vaan tehdään pistokokeita eli 110dB on raja joten huomioikaa autonne äänet.

Varikolle pääsee perjantaina 17:00 jälkeen. Autoja ei käynnistellä klo 21:00-07:00 välisenä aikana.

Sitten muistakaa että jos ette ole ilmoittautunut klo 9:20 mennessä niin olet automaattisesti kisasta ulkona, paitsi jos olet soittanut/ viestinyt Naprille 0400767875 ja kertonut etukäteen myöhästyväsi.

Jos autosi hajoaa kesken päivän, niin käy ilmoittamassa siitä välittömästi toimistoon tai soita vaikka Naprille. Se on kuskin velvollisuus ilmoittaa, ettei vain oleteta että kyllä joku käy sanomassa ja sitten kukaan ei ole asiasta kertonutkaan jonka takia päivä pitenee taas kun turhaan odoteltu että tuleeko auto viivalle vai ei. Samoin jos tiedät myöhästyväsi keräilystä, ilmoita etukäteen siitä jottet jää lähdöstä pois.
« Viimeksi muokattu: 14.09.22 - klo:16:01 kirjoittanut Napri » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 195


Profiili
« Vastaus #3 : 21.09.22 - klo:16:33 »

#11.2 24.-25.9.2022

Hyvinkää  24.-25.9.2022 Lähtölistat:

SUPER LA: 60

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   111   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Pihtiputaan Ua   Simon Auto Volvo
A2   122   Rolf Putkonen   Jyväskylä   Putkonen motorsport   Starlet
A3   136   Christian Jensen   Sipoo   Team Sipoon pojat   Ford Fiesta13
A4   143   Möller Sakari   Viljakkala   Möller Racing   Bmw compact
A5   49   Lassi Härkönen   Haukivuori      Härkönen Motorsport Starlet
A6   14   Timantti   Riihimäki   CountrySideRacing   KompressoriMaailma V8LVO

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   120   Lasse Loveson   Hollola   SS-Racing   SS-Racing, mustaoranssi vakio
B2   237   Emppu   Lemi   Lyijynen Racing   Volvo
B3   145   Harri Salomäki   viljakkala   hjs racing   ford escort
B4   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302s
B5   82   Sebastian Holmström   Porvoo   Riverside Racing   Peugeot 206
B6   22   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   123   Ari Gylden   RAJAMÄKI   ASG PRO Racing   Volvo 343
C2   314   Lasse bussman   Espoo   Bussman Racing   Pösö
C3   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   BMW
C4   124   Andreas Stjernberg   porvoo   riverside racing   peugeot 205
C5   9   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Fiesta T5
C6   4   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   131   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   BMW
D2   27   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Volvo LS
D3   273   Tomi Niemi   Jokela   Leepun Paja Racing   Bmw
D4   81   Niklas Nordman   Hanko   Multitool Racing Team   Nissan micra
D5   25   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo
D6   6   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   133   Henri Härkönen   Juva      H?rk?nen Motorsport Escort
E2   63   Alex Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   Mazda 323 GTS
E3   305   Marko Koli   Ohkola   Koli Racing   Opel Astra GTC
E4   23   Ihalainen Mika   Joroinen   Revittävät siilit   Ford escort
E5   50   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bmw
E6   28   Ville Vuorisalo   Pyhäsalmi   Pyh UA   BMW M3

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   134   Jere Nikkinen   Nurmij?rvi      BMW E46 Compact
F2   71   Kimi Pesonen   Orimattila    Shameless Racing   Kumiapu Ford
F3   442   Tatu Kven   Riihimäki   Country side racing   S40
F4   102   Juuso Nissinen   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
F5   60   Kaapo Irri   Lahti      BMW
F6   10   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   135   Tero Nikkinen   Nurmij?rvi      Toyota
G2   79   Kurki Kyösti   Myllykoski   Ank Ua   Toyota Starlet
G3   202   Tero Mauno   Kouvola   TMA Racing   Ford Escort
G4   500   Repa Kukko   Espoo   Kukko Racing   Pesonen
G5   172   Eetu Partanen   Joroinen   Revittävät Siilit   Mitsubishi
G6   8   Snygg Riku   Tampere      Volvo S40

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   542   Kupari Arto   Porvoo   Gtz Racing   Volvo coupe
H2   92   Sami hakkarainen   Kouvola   Hole racing team    toyota corolla ke 30
H3   213   Mika Hauta   Kauhava      BMW 325i
H4   99   Joona   Mikkeli   JiiTiimi   Bemaro
H5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Datsun Finn
H6   2   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Jta Rally team   Kaivutyö Salmela Oy Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   76   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Volvo
I2   101   Elli Varis   Pihtipudas   SVV Racing Team   Escort
I3   86   Janne Solas   Otalampi      Volvo 340
I4   801   Niko Kivistö    Mäntsälä    Blue Bullets   Starlet
I5   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
I6   3   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   V8

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
J1   119   Sami Laine   Iittala   SLtec   Pikku Corolla 13b
J2   117   Sirppi   Sirppilä   Blue bullets   Escort
J3   68   Heikki Vuorimaa   Järvenpää   Vuorimaaracing   Volvo S40
J4   43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   Dexi
J5   18   Tino Kiiskinen   Juva   Shameless Racing   Se nopein mustaoranssi
J6   12   Paananen Ville   Karstula      Volkswagen Polo



SUPER SU:
Sunnuntain lähtölista julkaistaan sunnuntai aamuna


KARDAANI: 70

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   86   David Aromaa   Helsinki      Lada
A2   51   Romu Pappa   Mikkeli   RM racing   kossu
A3   113   Jani Nieminen   Porvoo      Bemari
A4   197   Vesa Hellinen   Lahti   Team KukaOnRatissa   Vara mosse
A5   25   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Torolla
A6   241   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Tee?x?
A7   221   Lasse Loveson   Hollola   SS-Racing   SS-Racing, mustaoranssi vakio
A8   309   Pinkkikukko   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Riesa

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   157   Jukka Kuusisto    Porvoo   Riverside Racing   Volvo 740
B2   62   Jani saarinen   Kataloinen   RS racing   Mersu
B3   121   Sutki kukko   Hartola   kukko racing   Bee?mw
B4   68   Johnny Vesalainen    Svartå      Volvo 740
B5   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   Bmw
B6   222   Janne   Lohja   Rämä Racing   Volle
B7   34   Otto Valkonen   Pieksämäki    Hans Racing Team    Vihreevalkee
B8   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Pirate Parrot

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   85   Petteri bergström   Porvoo   Maranelloteam   Mersu
C2   63   Leevi Ruohoranta   Heinola   Hillokinkama Reisinki   JippoPower Tojota
C3   168   Iltsu   Hollola      Iltsutech lada
C4   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   sierra
C5   112   Marko Stenberg   Leivonmäki   Kukko Racing   Laappana
C6   40   Kujala Mika   Muhniemi   KB-Racing   Pub Lankila ykkösherkku
C7   64   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Tappisvote
C8   22   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   LahdenRomu GodBlessOHC

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   Bemari
D2   66   Tino Välimäki   Kärkölä   Hulttio Racing Team   Hai merssu
D3   181   Malmen   Tammisaari   Nyrkkipaja Racing   Nyrkkipaja spesiaal
D4   39   Kimmen   Tammisaari      Sama auto
D5   198   Lehtokumpu Vesa   Hollola   SS-Racing   Mustaoranssi sirpa
D6   48   Ville Kosenoja   Luumäki   Luumäen UA   Lada
D7   202   Mika   Heinola   Shameless Racing   Rexi
D8   27   Roope Järveläinen   Viitasaari   Svv Racing Team   pitkä bmw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Sunday cruisers   Myyr?
E2   71   Jemina Paalanen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   Bmw
E3   201   Sammalsaari Petri   Tuusula      Pösö
E4   19   KP   Espoo   RK Racing Team   Bmw
E5   12   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Musta oranssi sierra
E6   170   Ville Järvelä   Orimattila      Opel
E7   16   tero hietanen   jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Tuhnu
E8   4   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   37   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   SUBARU
F2   72   Miili Holmström   Hanko   Multitool Racing Team   Volvo
F3   207   Jani Sietiö   Kouvola   orjaamon dokut   Kukkopilli
F4   58   Aki Heinonen   Valkeala   Basic Racing Team   BMW
F5   165   Metallimies   Tammisaari    Andersson Motorsport   VADER VW EVO
F6   11   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Volvo
F7   311   Salla Mäkilä   Pakaa   Shameless Racing   hairahdus
F8   6   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Avenkeri

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   208   Janne Liiman   Pornainen      Volvo 240
G2   78   Henri Hagert    Espoo       Matukka
G3   219   Jani Liiri   Ruuhimäki   Möhis racing team   Juulia
G4   17   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Mustaoranssi
G5   50   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   BA Skona
G6   333   Frasse   Tammisaari   Team Trollywood   BMW
G7   33   Pessi Kääriäinen   Otava   Mikkelin romu racing   omena
G8   28   Artturi Kaukoranta   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Lada

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   150   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Volvo
H2   81   Mikko villa   Kotka   Kb-racing   Pub Lankila p??ppeli
H3   229   Juhana Riiheläinen    Nurmijärvi    Laitumenkankkuset    Matchbox
H4   29   Toni Lindström   Espoo   RK Racing Team   Jumal ohc
H5   5   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   Pihtiputaan Ua   Ford Sierra
H6   211   Roistola   Orimattila    Shameless Racing   Joku mustaoranssi
H7   15   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila BeRolla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   8   Ville varis   Pihtipudas   Svv racing team   ?
I2   98   Janne Huovila   Ummeljoki   orjaamon dokut   Larssoni
I3   347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing   Tenlane BMW
I4   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
I5   24   Sami Sarvaala   Halkia      Ford
I6   343   Lehtinen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   Volvo
I7   42   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo


VETARI: 64

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   101   Miika Rönn   Tuusula   Sunday Cruisers   Mazda
A2   120   Pauli Karvinen   Halkia   Sunday Cruisers   Kenguru
A3   118   Markus blomqvist   Porvoo   Riverside racing   Honda
A4   4   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Nissan
A5   91   Pauli Hattunen   Ohkola   Koli Racing   Mazda
A6   62   Sepnu Salainen   Salo   Salainen Racing team   Nisse
A7   126   marko myllynen   Nurmijärvi   Laitumen Kankkuset   Leipurin Puuma
A8   21   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   PappaMobiili

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   102   Essi Hytti   Kouvola   Orjaamon dokut    Masda
B2   123   Henry Korpinen   lahti   RS-Racing   opelonpop
B3   124   Taru Mikkonen   Hein?vesi   Tykkireisinki   Matleena
B4   76   Adrian Granqvist    Sipoo   Team Sipoon pojat   Afiinaali
B5   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Voorti
B6   222   Janne  Huovila   Ummeljoki   Orjaamon dokut   Pösjötti
B7   86   Magnus Nordström   Tammisaari   NordströmRacing   Mazda
B8   214   Atte   Hollola   Shameless Racing   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   103   Mira Nevalainen   Järvelä   Black Edition Racing Team   RAL 9005
C2   285   Klasu   Mikkeli   Shameless Racing   Sakun laina honda
C3   225   PikkuGerbiili   Tuusula   Kukko Racing   Pirkka porche
C4   92   Roni   Tammisaari   Rämä Racing   Golf
C5   208   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
C6   12   Sami Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Kasip?tk?
C7   85   Saku Salminen   Hollola   Shameless Racing   Mustaoranssi WeeCee
C8   11   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   106   Alfred Granqvist    Sipoo   Team Sipoon Tytöt   Mazda 626
D2   316   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Nissani
D3   313   Jesperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   Ford
D4   100   Walter Hokkanen   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda 626
D5   111   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Hinaus Oksman/MustaOranssi
D6   37   Nico Laakso   Myllykoski   Paukku Team   Nissan
D7   13   Jesse Pakarinen   Kouvola   Moukari Team   Nismo
D8   15   Otto Hakomäki   Pieksämäki   Hans Racing Team   VihreeValkee

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   108   Antti Styf   Järvenpää   Leepun paja Racing   VOLVO S70
E2   184   Eemola Vesa       Velmeri Racing   Opel
E3   212   Petteri bergström   Porvoo   Maranelloteam   Mazda
E4   121   Gerhard PRKL   Hyvinkää   Kukko Racing    Ovikiila
E5   82   Jan Hovi   Elimäki   Orjaamon dokut   Opelix
E6   34   Höpöhöpö Kukko   Hyvinkää   Kukko Racing   Hinaus Oksman PerheFarmari
E7   83   Janne Manninen   Rantasalmi   J &J Racing   Opel
E8   5   Tuominen Joni   Heinola   RMS Rallyteam   Nismo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   109   Tuomas Hurskainen   Hollola   SS-Racing   MV Lainapeli
F2   269   Mika   Heinola   Shameless Racing   Eip? ollutkaan mustaoranssi !?
F3   190   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
F4   175   Saku Rannikko   Lahti   Pro Racing Team   Corolla
F5   50   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vekkuli
F6   49   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   mazda?
F7   24   Sami Nevalainen   Järvelä   Black Edition Racing Team   Ral 9005
F8   3   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   113   Jaak sosi   Porvoo   Maranello team   Volkkari
G2   226   Markus Aaltokoski   Pihtipudas   Pihtiputaan UA   Yllätyshyökkäys
G3   22   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   opeli
G4   193   Johan Järvisalo   Elimäki   Orjaamon dokut   Nissan
G5   132   Jarmo koivisto   Riihimäki   Countryside racing   Sunny
G6   14   Tompsoni   Pihtipudas   Pihtiputaan Ua   Masa
G7   25   Riku Salainen   Salo   Salainen racing Team   KilpaKonna
G8   6   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   VeeSex

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   115   Mikko Styf   M?nts?l?   Kukko Racing    Mazda 626
H2   104   Patrik Ã…kerfelt   Seinäjoki   Maranelloteam   Nissan
H3   18   Sami Puustinen   Hollola   RS Racing   Hoo Perkule
H4   206   Jarkko   J?rvenp??   Pirunkorpi Racing   Voortti
H5   131   Jari Loberg   Uurainen   RMS Rallyteam   Kaivutyö Salmela Oy Alfa
H6   66   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
H7   16   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
H8   2   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Citroen Xsara


LADY: 39

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   32   Essi Hytti   Kouvola   Orjaamon dokut    Masda
A2   122   Iiris   Hyvinkää   Kukko Racing   Ovikiila
A3   65   Viivi   Hämeenkoski   Iltsutech   Laatokka
A4   325   Miili Holmström   Hanko   Multitool Racing Team   Volvo
A5   2   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   SavonPiika Racing Peugeot
A6   7   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   34   Eveliina Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda
B2   12   Mallu   Kouvola   Moukari Team   Nipsu
B3   68   Maria Vesalainen   Svartå      Volvo 740
B4   50   Henna Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Ooppeli
B5   19   Lilli   Hollola   Shameless Racing   mustaoranssi
B6   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   mazda?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   37   Jutta Kuosma   Hartola   AlmostFastRacingTeam   laada
C2   29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit   Mazda
C3   70   Mäkelä Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing   PätkäVolvo
C4   62   Salla Ojanen   Tampere      Vekotin
C5   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Nissani
C6   36   Miss Rokkiralli Autio Tiia   Muurame   Autio Racing team   Iskän Ferrari

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   106   Joan Granqvist    Sipoo   Team Sipoon Tytöt   Mazda 626
D2   30   Aino Kankkunen   Heinävesi   Peräkylän Mopo & Patteri   Mersu
D3   85   Taija Mustonen   Mikkeli   Shameless Racing   Mustaoranssi
D4   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
D5   10   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   . Nissan
D6   1   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   120   Suvi Tuominen   Halkia   Sunday Cruisers   Kenguru
E2   53   Jessica Manninen   Rantasalmi   J&J Racing   Opel
E3   91   Nina Hattunen   Ohkola   Koli Racing   Masa-Mato
E4   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Volvo
E5   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Black Edition Racing Team   RAL 9005

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   48   Janina Bergström   Porvoo   Maranello   Maza
F2   58   Jonna Ekman   Helsinki    Paukku Team   Lainapeli
F3   131   Heidi Öhman   Uurainen   RMS Rallyteam   Kaivutyö Salmela Oy Alfa
F4   39   Cessi   Tammisaari      Bemu
F5   4   Virpi Autio   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   69   Nina   Järvelä   Black Edition Racing Team   Mazda
G2   61   Lotta   J?rvenp??   Pirunkorpi Racing   LadyVoortti
G3   79   Linda Österholm   Tammisaari       ?sterholms El Audi
G4   26   Marjo Argillander   Pihtipudas   Pihtiputaan Ua   Matukka
G5   9   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Honda


JUNIOR: 17

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   21   Ella Björklund   Askola   Riverside Racing   Mazda
A2   57   Jasu Taskinen   Keuruu   Taskinen motorsport   Escortti
A3   11   Martti linna   Hyvink??   Ks racing team ry/Kukko racing   Honda
A4   51   Aku Uosukainen   Myllyoja   AKU Racing   Salama
A5   13   Riku Mikkonen   Heinävesi   Tykkireisinki   Punanenpaholainen
A6   5   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Shameless  x Kukko Racing   Hinaus Oksman ?ss? 2.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   24   Jonne Mikkola   Jämsänkoski      Voortti
B2   66   Neea Haarma   Kärkölä   Hulttio Racing Team   Haimerssu
B3   105   Iida Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   mazda
B4   8   Nicklas Björkqvist   Tammisaari   Björkqvist Racing Team   Mondeo
B5   39   Elias Kumpulainen   pihtipudas   pihtiputaan ua   Vooorti
B6   1   Nicce Blomqvist   Porvoo   Riverside racing    Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   88   Leevi   Hyvinkää    Blue Bullets   TikkaMasala
C2   75   Jere Rannikko   Lahti   Pro Racing Team   Rotolla
C3   309   Shenninen Kukko   Nurmijärvi    Team levinneet laitteet/ Kukko Racing   Riesa
C4   14   Juho   Mikkeli   JiiTiimi   Vedotonmootukka
C5   9   Juuso Jokinen   Uurainen   Jarruraita racing team   Kf-kuljetus Nipponi


tallennettu
tellu
Yleisvalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 556



Profiili
« Vastaus #4 : 23.09.22 - klo:12:09 »

Kausi 2022 lähenee loppuaan ja viikonloppuna Hyvinkäällä kauden toiseksi viimeinen osakilpailu. Lauantaina tarjolla huikeat 95 lähtöä.
Mestaruuden on jaettu jo Leideissä (Susanna Kallioniemi) ja Verareissa (Toni Laitinen) sen sijaan muissa luokissa taistelu jatkuu. Superissa Ville Paanasen ja Kermanrannan Kynterin eroa on vain 10 pist. Kardaanissa Hannun ero Axeen on peräti 32 pistettä kun jaossa on enää 100 pist. eli Hannun voittaessa Hyvinkäällä on Axen oltava vähintään kakkonen.
Junnuissa hallitseva mestari Nicce Blomqvis on vahvasti kiinni mestaruudessa vain Eetu Vesasella on pieni mahdollisuus syöstä mestari palliltaan. Piste eroa on 34 pistettä kun jaossa vielä tuo 50pist.

Hyvinkään lähes reaaliaikaisille tulostauluille alla olevista linkeistä:

Lauantai 24.9. https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTihd_XovIWDwdd47ZKDIADfg1BpSP7K0pxjQ-xWQ-UYHcvcTddyyV6B9t5vwzDrclafg2Onj9gYjD2/pubhtml

Sunnuntai 25.9. https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQQjtBh1Nit3wbR9TwYfVbPSJBRa2F47sebRLKXN5uXmp1HJA_sFYIREFnKKWnhUQ2aiMFNeIYun0iX/pubhtml
« Viimeksi muokattu: 23.09.22 - klo:13:10 kirjoittanut tellu » tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: