Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
19.10.21 - klo:05:04
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: JOUTSA 9.-10.10.2021  (Luettu 8114 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 156


Profiili
« : 26.09.21 - klo:20:11 »

Kesän viimeinen Rokkiralli kisa ajetaan Joutsassa 09.-10.10.2021

Lauantaina ajetaan superit, vetarit ja junnut
Sunnuntaina ajetaan superit, kardaanit ja leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 27.9. ja loppuu Sunnuntaina 3.10.

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K100 Joutsa
 
Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle.

Ilmoittautumisen yhteydessä kuskin pitää suorittaa kuljettajatutkinto jos
sitä et vielä ole suorittanut
http://www.rokkiralli.info/forum/index.php?topic=5086.0
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 156


Profiili
« Vastaus #1 : 26.09.21 - klo:20:12 »

#11 9.-10.10.2021

Joutsa3 9.-10.10.2021 Ilmoittautuneet:

su 10. lokakuuta 2021 10.58.38
Ilmoittautuneita: 276

Super Lauantai: 45

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Toyota Rx8
4   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kaivutyö Salmela Oy Volvo
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
7   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Escort
9   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
18   Oksanen Jukka,  Toivakka,  JMT Rallyteam,   Suora kuutonen
20   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8DX
22   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford    (e)
24   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   BMW M3
26   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Ford escort mk1    (e)
29   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   Kukkoracing Pajotusapu V8LVO
30   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
41   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   MUSTAORANSSI
48   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Evo Matsu
54   Laine Jari,  Hollola,  MV-Racing,   Kippoevo1    (e)
56   Oscar selander,  Porvoo,  Os racing team,   Honda
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rallyteam Pösö V8
60   Kaapo Irri,  Lahti,  ,   Volvo    (j)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
90   Siirakki,  Saarijärvi,  jta rally team,   K-s koneasennus datsuni
101   Teemu paananen,  KANNONKOSKI,  No More limits racing ,   Vakio bimmeri
107   Tommi Rimpelainen,  Muurame,  Weight Racing Team,   Fiesta Rs
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue bullets,   Escort
122   antti styf,  tuusula,  Leepun paja Racing,   Starlet    (j)
124   Andreas Stjernberg,  porvoo,  riverside racing,   honda
128   Eme Vesterinen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Pallosalama
131   Malinen Toni,  Pieksämäki,  TM Racing,   MS RACING FORD
134   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   Bmw
141   Mäkelä Topi,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Corolla
143   Möller Sakari,  Viljakkala,  Möller Racing,   Bmw compact    (u)
166   Tino Kiiskinen,  Juva,  Tykkireisinki,   V8 BMW
172   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Mitsubishi
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   pösö 205
191   Ville Lind,  Hanko,  ,   Volvo
194   Otto Uusi-Erkkilä,  Viljakkala,  Vaara Imusarjassa,   Toyota Corolla    (u)
200   Ihalainen Mika,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ford Escort    (j)
202   Tero Mauno,  Kouvola,  TMA Racing,   Shelby Escort    (u)
224   Romu pappa,  Mikkeli,  Mikkelin Romu Racing,   Amg    (j)
250   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Bmw    (u)
273   Tomi Niemi,  Jokela,  Leepun Paja Racing,   Bmw    (e)
283   Virtanen Antti,  Laukaa,  Antin tiimi,   fort esgort 2000


Super Sunnuntai: 44

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Toyota Rx8
4   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kaivutyö Salmela Oy Huh??
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
8   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8 dx    (j)
9   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
13   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
15   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Volkswagen Polo
18   Oksanen Jukka,  Toivakka,  JMT Rallyteam,   Suora kuutonen
20   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8DX
24   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   BMW M3
26   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Ford escort mk1    (e)
29   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   Kukkoracing Pajotusapu V8LVO
30   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
45   Ari Varpenius,  Heinola,  Racing 45,   mazda
48   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Evo Matsu
54   Laine Jari,  Hollola,  MV-Racing,   Kippoevo1    (e)
60   Kaapo Irri,  Lahti,  ,   Volvo    (j)
90   Siirakki,  Saarijärvi,  jta rally team,   K-s koneasennus datsuni
101   Teemu paananen,  KANNONKOSKI,  No More limits racing ,   Vakio bimmeri
107   Tommi Rimpelainen,  Muurame,  Weight Racing Team,   Fiesta Rs
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue bullets,   Escort
122   antti styf,  tuusula,  Leepun paja Racing,   Starlet    (j)
128   Eme Vesterinen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Pallosalama
131   Malinen Toni,  Pieksämäki,  TM Racing,   auto    (j)
134   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   Bmw
137   Jesse Simonen,  Viitasaari,  Simonen Motorsport,   BMW 320    (u)
138   Jens Nordberg,  Tammisaari,  ,   Bmw
143   Möller Sakari,  Viljakkala,  Möller Racing,   Bmw compact    (u)
166   Tino Kiiskinen,  Juva,  Tykkireisinki,   V8 BMW
172   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Mitsubishi
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   pösö 205
193   Juhis,  Luumäki,  ,   volvo    (j)
194   Otto Uusi-Erkkilä,  Viljakkala,  Vaara Imusarjassa,   Toyota Corolla    (u)
202   Tero Mauno,  Kouvola,  TMA Racing,   Shelby Escort    (u)
224   Romu pappa,  Mikkeli,  Mikkelin Romu Racing,   Amg    (j)
250   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Bmw
272   Verneri Marjakaarto,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw    (e)
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   ford    (j)
584   Ossi Samanen,  Jyväskylä ,  RMS Rallyteam,   RMS rally team Pösö V8    (u)
801   Niko Kivistö ,  Mäntsälä ,  Blue Bullets,   Starlet


Vetari: 53

1   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan
2   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Ford
3   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Opel    (e)
4   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Foordi
5   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
6   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Ford
8   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
10   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  Ps racing,   Vw probe
12   Tuominen Joni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Vanha väsyny nismo
15   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Vissii mitsu?
17   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   RuttuSaBa
18   Juha Valtoaho,  Karstula,  Metsäkoneet Valtoaho Racing,   Volvo
20   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vekkuli    [L99]
25   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
26   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
40   Ilmari Kovanen,  Niemisjärvi,  Paukku team,   Escort    (j)
43   Tommi Rusinen,  Vääksy,  Rs Racing,   Mitsun roppana
50   Tomi Nykänen,  Joroinen,  Retu Racing,   Mazda
52   Kivelä Pekka,  Jämsä,  Söpö-Team,   ford
58   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Toyota
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Sitikka
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Toyota
81   Matti Kauppinen,  Jämsä,  Irmeli Racing,   yllätys    [L81]
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  J &J Racing,   Opel
92   Roni,  Tammisaari,  Rämä Racing,   Hidas golf
105   Tero Savela,  Saarijärvi,  RMS rallyteam,   Volovo
106   Jesse Pakarinen,  Kouvola,  Moukari Team,   Primera
121   Gerhard PRKL,  Hyvinkää,  Kukko Racing ,   Ovikiila
126   marko myllynen,  Nurmijärvi,  Laitumen Kankkuset,   Puuma
132   Jarmo koivisto,  Riihimäki,  Countryside racing,   Sunny
169   Jari,  Orimattila,  PA-Racing,   RinkeliNippu
172   Aku Leppänen,  Viitasaari,  ,   auto    (j)
174   Tompsoni,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Masa
183   Toni Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Pösö
185   Autio Tero,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
190   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Ford
192   Riku Salainen,  Salo,  Salainen racing Team,   Nissan
193   Johan Järvisalo,  Elimäki,  Fiakk ry,   Nissan
196   Jami Klemola,  Karstula,  JS Team,   Nisupihti eckerö line    [J11]
204   Sami Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Nissan
205   Arttu pe*kele,  Järvelä,  Country side racing,   Hemmetin ooppeli    [L369]    (u)
206   Jarkko,  Vesilahti,  Pirunkorpi Racing,   Ford
213   Juuso Lilja,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   HelevatinOoppeli
214   Atte,  Hollola,  Mv racing,   Hoda    [L19]
217   Pöysä Aki,  Mikkeli,  Mikkelin Romu Racing,   Mazda
220   Oskari Takala,  Heinola,   Crc racing team,   Volvo    [L10]    (e)
222   Janne  Huovila,  Ummeljoki,  Orjaamon dokut,   Hermo men opelix
223   Marko Vainiomaa,  Laukaa,  PUKE,   Volf    (u)
224   Toni piippo,  Pieksämäki,  TM-Racing,   Nissan    (e)
225   PikkuGerbiili,  Tuusula,  Kukko Racing,   PirkkaPorsse    (u)
230   Antinaho Jari-Pekka,  Karstula,  Kituperä Racing,   tupla vw
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
369   Sakari Honkonen,  Jyväskylä,  Country Side Racing,   Dirty


Kardaani: 67

2   Jäkälä,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   K1 2021
5   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   ford
6   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Torolla
8   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   auto    (j)
10   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Opel
11   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Tojota    (e)
13   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Ford Sierra
15   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Kadett
16   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
17   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Desert Whip
20   Jussi Turpeinen,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Laappeli
21   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   MUSTAORANSSI
23   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   JNR-Saneeraus FORD
24   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
26   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa
27   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   240 Bertone
28   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Pikkupolle
35   Matti Kauppinen,  Jämsä,  Irmeli Racing,   Voorti    (j)
40   Kujala Mika,  Muhniemi,  KB-Racing,   Pub Lankila ykkösherkku
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
50   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing ,   Volvo
60   Höpöhöpö Kukko,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   NS-Service SexiDexi
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Ford
62   Jari loberg,  Uurainen,  RMS Rallyteam,   Ziguli    [L621]
66   Toni Lindström,  Espoo,  RK Racing Team,   Masta
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Sierra
71   Oskari Jauhiainen ,  Kannonkoski ,  Kannonjärven Kulkukollit ,   turbodexi
73   Cessi,  Tammisaari,  ,   Merssu    [L39]    (e)
75   Riku Soukkalahti,  Turenki,  4 evo race,   Lada
98   Janne Huovila,  Ummeljoki,  orjaamon dokut,   Larssoni
102   Roope Järveläinen,  Viitasaari,  Svv Racing Team,   Miun auto
108   Pasi Hines,  Mikkeli,  Mikkelin Romu Racing,   MazdaVolvoAlfaKupla
112   Marko Stenberg,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Laatuska
113   Jani Nieminen,  Porvoo,  ,   Bemari
114   tero hietanen,  jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   pätkä
115   Artturi Kaukoranta,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   Volvo    [L58]
116   Pietari,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Mikä keksitää
121   Sutki kukko,  Hartola,  kukko racing,   Bmw
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   ?
150   Puhakka Matti,  Hämeenkoski,  ,   Lada
154   Aleksi Airos,  Lahti,  Reikäpää racing team,   volvo
167   Karri Juvani,  Porvoo,  ,   BMW
170   Ville Järvelä,  Orimattila,  ,   opel
181   Malmen,  Tammisaari,  Nyrkkipaja Racing,   sierra
195   Juha Äijälä,  Leppävesi,  ,   Escopel
197   Vesa Hellinen,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Joku Pommi    [L51]
198   Lehtokumpu Vesa,  Hollola,  SS-Racing,   Finnibemari
199   Mikko Ryynänen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Autopiikki-BMW
201   Sammalsaari Petri,  Tuusula,  ,   Nipponi
202   Mika,  Heinola,  ,   Taskuraketti
212   Vito paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Sierra
219   Jani Liiri,  Ruuhimäki,  Möhis racing team,   Juulia
220   Topi Kolehmainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat pojat,   Obelix
221   Lasse Loveson,  Hollola,  SS-Racing,   Pösö    (j)
222   Ville varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Herkku
230   Jesse Pakarinen,  Kouvola,  Moukari Team,   Asskone
232   Sami nousiainen,  Hollola,  SS-RACING,   Mölyn opeli
238   Aku Lepäänen,  Viitasaari,  ,   tojota    (j)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
270   Janne Mäkelä,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Pätkä volvo    [L70]
272   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Ford Escort
287   Herra x,  Siilinjärvi,  Piikkisiili racing,   Bmw    (j)
309   Pinkkikukko,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   riesa    [J309]
311   Sallamainen,  Pakaa,  Shameless Racing,   Miun mersu <3    (u)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo
343   Lehtinen,  Kuivanto,  Team KukaOnRatissa,   Ööppeli
370   Janne Luumi,  Riihimäki,  Country Side Racing,   Raggarbil


Junior: 26

4   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Tuntematon
5   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Masukka
10   Otto Valkonen,  Pieksämäki,  Hans racing team,   Opel
11   Joni Viljasalo,  Karstula,  JS Team,   Nisupihti eckerö line    [V196]
12   Juuso Haaman,  Vesivehmaa,  Rs racing,   miseliini    [V43]
13   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   NS-SERVICE YKKÖSPYSSY
14   Juho,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Tiikeri
15   Nicklas Björkqvist,  Tammisaari,  Björkqvist Racing Team,   Kasipätkä
16   Nicce Blomqvist,  Porvoo,  Riverside racing ,   Ford
20   Pessi Kääriäinen,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   Foortti
23   Juuso Virkkunen,  Jämsä,  Kolhi racing,   Matukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   luotto kuuskakskutone
25   Tomi Oinonen,  kannonkoski,  KannonjärvenKulkuKollit,   Auto    (j)
31   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Laina pirssi
39   Elias Kumpulainen,  pihtipudas,  pihtiputaan ua,   Nisukka
46   Adrian Granqvist,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Mazda 626
50   Juuso Jokinen,  Uurainen,  Jarruraita racing team,   Puinen höyryveturi
51   Aku Uosukainen,  Myllyoja,  AKU Racing,   Salama
54   Sisu,  Mäntsälä,  ,   nip-poni
55   Joona Skog,  Lahti,  Ss-racing,   lassen ooppeli    [K232]    (u)
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Paras
57   Jasu Taskinen,  Keuruu,  Taskinen motorsport,   Escortti
89   Jesse Suur-Uski,  Kotka,  FIAKK r.y,   japsi    [L89]
93   Axu,  Tammisaari ,  Rämä Racing ,   Mitsu
105   Iida Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
309   Shenninen Kukko,  Nurmijärvi ,  Team levinneet laitteet/ Kukko Racing,   riesa    [K309]


Lady: 41

1   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mikä lie punainen..
5   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Joku
6   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Auto
8   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mitsu
9   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
10   SalmariSanni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Äässeitket    [V220]
11   Sallamainen,  Pakaa,  Shameless Racing,   mustaoranssi
12   Mallu,  Lahti,  Moukari Team,   JokuTötterö
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Mondeo
17   Virpi Autio,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
19   Lilli,  Hollola,  Mv -racing,   Hoda
26   Marjo Argillander,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   SimonAutoRacingTeam Matukka
28   Janna niemelä,  Leivonmäki,  Kukko racing,   Föördi
29   Sofia,  Kannonkoski,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazuda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Nissan
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
39   Cessi,  Tammisaari,  ,   Merssu    [K73]    (e)
51   Paalanen Jemina,  Kuivanto,  KukaOnRatissa,   Volle
54   Suvi Vänninen,  Varkaus,  Team SuSi,   Tipunen
56   Carita,  Kannonjärvi,  Kannonjärven kulkukollit,   Matleena
58   Jonna Soutukorva,  Kouvola,  AlmostFastRacingTeam,   Volvo    [K115]
60   Mari Kivelä,  Vehniä,  KooKoo Racing,   Pinkkihirmu
63   Cassandra Ewalds,  Porvoo,  Maranello Team,   Renault Megane
64   Sanna Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   NS-Service YlläriPylläri
65   Viivi,  Hämeenkoski,  Iltsutech,   Lada
70   Mäkelä Paula,  Hausjärvi,  CountrySIdeRacing,   Pätkä volvo    [K270]
71   Miss Rokkiralli Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Volvo
72   Honkamäki Katja,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Matu
73   Elli varis,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   ?    (e)
81   Tia Heiskanen,  Jämsä,  Irmeli Racing,   yllätys    [V81]
89   Myyry Tanja,  Kotka,  FIAKK r.y,   Japsi    [J89]
99   Henna Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Kilpuri    [V20]
122   Iiris,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   Ovistoppari
124   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ei mitään tietoa    (u)
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Opel
200   Jäkälätär,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   Gti Pökäle
325   Miili Holmström,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Volvo
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Jokukeltanen
621   Heidi Öhman,  Uurainen,  RMS Rallyteam,   Kaivutyö Salmela Oy ziguli    [K62]    (u)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Hallitus
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1218


Profiili
« Vastaus #2 : 03.10.21 - klo:21:32 »

Kisa infoo Joutsa

7:30 Kilpailutoimisto aukeaa ja katsastukset

9:30 Kuljettaja kokous ja toimitsija kokous

9:50 Vip kyytejä muutama auto otetaan, ota yhteyttä asiasta ennakkoon.

10:00 Kilpailu alkaa

Perjantaina voi tulla jo varikolle klo. 15-22:00 välisenä aikana. klo. 22:00 menee portit kiinni ja aukeaa lauantai aamuna  n. klo 7:00

Lauantaina on kilpailun aikana portit kiinni ja sunnuntain kuljettajia otataan vasta lauantain kisojen jälkeen varikolle.

Jos autolla ei ajeta kuin vasta sunnuntaina niin se tuodaan lauantaina kisojen jälkeen vasta varikolle.

Tulethan terveenä kisoihin.

Perjantaina on vapaat harjoitukset 3-4 kierrosta n. klo 16:00-17:30 ja älä jätä tuloasi viime minuuteille...

Lauantaina auton myynnin jälkeen vapaat harjoitukset 3-4 kierrosta jos ei ole jo liian hämärää, lauantain harjoituksiin sais tulla lippupisteille apujoukkoja...

Sähköä ei ole saatavilla

nollaneljänolla553492kolme Tavikainen
« Viimeksi muokattu: 05.10.21 - klo:22:35 kirjoittanut Tavikainen » tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 156


Profiili
« Vastaus #3 : 06.10.21 - klo:18:56 »

#11.2 9.-10.10.2021

Joutsa3  9.-10.10.2021 Lähtölistat:

SUPER LA: 45

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   143   Möller Sakari   Viljakkala   Möller Racing   Bmw compact
A2   24   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   BMW M3
A3   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
A4   128   Eme Vesterinen   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat Pojat   Pallosalama
A5   29   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   Kukkoracing Pajotusapu V8LVO
A6   4   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kaivutyö Salmela Oy Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   194   Otto Uusi-Erkkilä   Viljakkala   Vaara Imusarjassa   Toyota Corolla
B2   90   Siirakki   Saarijärvi   jta rally team   K-s koneasennus datsuni
B3   107   Tommi Rimpelainen   Muurame   Weight Racing Team   Fiesta Rs
B4   56   Oscar selander   Porvoo   Os racing team   Honda
B5   6   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki
B6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   202   Tero Mauno   Kouvola   TMA Racing   Shelby Escort
C2   124   Andreas Stjernberg   porvoo   riverside racing   honda
C3   188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing   pösö 205
C4   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi   jta rally team   K-s koneasennus Lada V8
C5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
C6   60   Kaapo Irri   Lahti      Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   250   Jesperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   Bmw
D2   191   Ville Lind   Hanko      Volvo
D3   172   Eetu Partanen   Joroinen   Revittävät Siilit   Mitsubishi
D4   134   Ville Vuorisalo   Pyhäsalmi   Pyh UA   Bmw
D5   30   Snygg Riku   Tampere      Volvo S40
D6   200   Ihalainen Mika   Joroinen   Revittävät siilit   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   273   Tomi Niemi   Jokela   Leepun Paja Racing   Bmw
E2   117   Sirppi   Sirppilä   Blue bullets   Escort
E3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rallyteam Pösö V8
E4   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Toyota Rx8
E5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
E6   122   antti styf   tuusula   Leepun paja Racing   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   54   Laine Jari   Hollola   MV-Racing   Kippoevo1
F2   41   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   MUSTAORANSSI
F3   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Evo Matsu
F4   131   Malinen Toni   Pieksämäki   TM Racing   MS RACING FORD
F5   9   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   26   Koivunen Teemu   Salo      Ford escort mk1
G2   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   fort esgort 2000
G3   7   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
G4   101   Teemu paananen   KANNONKOSKI   No More limits racing    Vakio bimmeri
G5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   22   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
H2   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Corolla
H3   18   Oksanen Jukka   Toivakka   JMT Rallyteam   Suora kuutonen
H4   166   Tino Kiiskinen   Juva   Tykkireisinki   V8 BMW
H5   20   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX



SUPER SU:
Sunnuntain lähtölista julkaistaan sunnuntai aamuna


KARDAANI: 67

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   311   Sallamainen   Pakaa   Shameless Racing   Miun mersu <3
A2   170   Ville Järvelä   Orimattila      opel
A3   370   Janne Luumi   Riihimäki   Country Side Racing   Raggarbil
A4   355   Antti Toivanen   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
A5   230   Jesse Pakarinen   Kouvola   Moukari Team   Asskone
A6   23   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   JNR-Saneeraus FORD
A7   28   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Pikkupolle
A8   50   Jesperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing    Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   73   Cessi   Tammisaari      Merssu
B2   186   Johtaja Nissinen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   joku tötterö
B3   150   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
B4   116   Pietari   Jyväskylä   Paukku Team   Mikä keksitää
B5   40   Kujala Mika   Muhniemi   KB-Racing   Pub Lankila ykkösherkku
B6   15   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Kadett
B7   13   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford Sierra
B8   17   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Desert Whip

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   11   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Tojota
C2   195   Juha Äijälä   Leppävesi      Escopel
C3   197   Vesa Hellinen   Lahti   Team KukaOnRatissa   Joku Pommi
C4   112   Marko Stenberg   Leivonmäki   Kukko Racing   Laatuska
C5   115   Artturi Kaukoranta   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Volvo
C6   102   Roope Järveläinen   Viitasaari   Svv Racing Team   Miun auto
C7   108   Pasi Hines   Mikkeli   Mikkelin Romu Racing   MazdaVolvoAlfaKupla
C8   2   Jäkälä   Otava   Mikkelin Romu Racing   K1 2021

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Sierra
D2   201   Sammalsaari Petri   Tuusula      Nipponi
D3   98   Janne Huovila   Ummeljoki   orjaamon dokut   Larssoni
D4   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
D5   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
D6   21   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   MUSTAORANSSI
D7   62   Jari loberg   Uurainen   RMS Rallyteam   Ziguli
D8   221   Lasse Loveson   Hollola   SS-Racing   Pösö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   75   Riku Soukkalahti   Turenki   4 evo race   Lada
E2   212   Vito paukku   Jyväskylä   Paukku team   Sierra
E3   202   Mika   Heinola      Taskuraketti
E4   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   ?
E5   343   Lehtinen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   Ööppeli
E6   26   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
E7   5   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   113   Jani Nieminen   Porvoo      Bemari
F2   219   Jani Liiri   Ruuhimäki   Möhis racing team   Juulia
F3   55   Jica Budde   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Kartano
F4   24   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
F5   16   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
F6   60   Höpöhöpö Kukko   Hyvinkää   Kukko Racing   NS-Service SexiDexi
F7   10   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   121   Sutki kukko   Hartola   kukko racing   Bmw
G2   220   Topi Kolehmainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat pojat   Obelix
G3   181   Malmen   Tammisaari   Nyrkkipaja Racing   sierra
G4   27   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   240 Bertone
G5   6   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Torolla
G6   114   tero hietanen   jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   pätkä
G7   20   Jussi Turpeinen   Pihtipudas   Svv Racing Team   Laappeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   154   Aleksi Airos   Lahti   Reikäpää racing team   volvo
H2   232   Sami nousiainen   Hollola   SS-RACING   Mölyn opeli
H3   177   Leka Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Raisa
H4   198   Lehtokumpu Vesa   Hollola   SS-Racing   Finnibemari
H5   66   Toni Lindström   Espoo   RK Racing Team   Masta
H6   222   Ville varis   Pihtipudas   Svv racing team   Herkku
H7   71   Oskari Jauhiainen    Kannonkoski    Kannonjärven Kulkukollit    turbodexi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   167   Karri Juvani   Porvoo      BMW
I2   270   Janne Mäkelä   Hausjärvi   CountrySideRacing   Pätkä volvo
I3   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo
I4   309   Pinkkikukko   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
I5   199   Mikko Ryynänen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Autopiikki-BMW
I6   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Ford
I7   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Ford Escort


VETARI: 53

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   205   Arttu pe*kele   Järvelä   Country side racing   Hemmetin ooppeli
A2   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   ford
A3   217   Pöysä Aki   Mikkeli   Mikkelin Romu Racing   Mazda
A4   132   Jarmo koivisto   Riihimäki   Countryside racing   Sunny
A5   369   Sakari Honkonen   Jyväskylä   Country Side Racing   Dirty
A6   17   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   RuttuSaBa
A7   2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Ford
A8   5   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   223   Marko Vainiomaa   Laukaa   PUKE   Volf
B2   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Sitikka
B3   222   Janne  Huovila   Ummeljoki   Orjaamon dokut   Hermo men opelix
B4   20   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vekkuli
B5   169   Jari   Orimattila   PA-Racing   RinkeliNippu
B6   58   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Toyota
B7   6   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ford
B8   10   Lukkarinen Matti   Iisalmi   Ps racing   Vw probe

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   225   PikkuGerbiili   Tuusula   Kukko Racing   PirkkaPorsse
C2   81   Matti Kauppinen   Jämsä   Irmeli Racing   yllätys
C3   121   Gerhard PRKL   Hyvinkää   Kukko Racing    Ovikiila
C4   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
C5   190   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Ford
C6   25   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
C7   213   Juuso Lilja   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   HelevatinOoppeli
C8   40   Ilmari Kovanen   Niemisjärvi   Paukku team   Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   220   Oskari Takala   Heinola    Crc racing team   Volvo
D2   92   Roni   Tammisaari   Rämä Racing   Hidas golf
D3   83   Janne Manninen   Rantasalmi   J &J Racing   Opel
D4   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Toyota
D5   18   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing   Volvo
D6   174   Tompsoni   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Masa
D7   4   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Foordi
D8   172   Aku Leppänen   Viitasaari      auto

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   224   Toni piippo   Pieksämäki   TM-Racing   Nissan
E2   193   Johan Järvisalo   Elimäki   Fiakk ry   Nissan
E3   230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing   tupla vw
E4   43   Tommi Rusinen   Vääksy   Rs Racing   Mitsun roppana
E5   8   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
E6   185   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
E7   12   Tuominen Joni   Heinola   RMS Rallyteam   Vanha väsyny nismo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   3   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Opel
F2   206   Jarkko   Vesilahti   Pirunkorpi Racing   Ford
F3   105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS rallyteam   Volovo
F4   196   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Nisupihti eckerö line
F5   192   Riku Salainen   Salo   Salainen racing Team   Nissan
F6   204   Sami Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Nissan
F7   1   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   26   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
G2   214   Atte   Hollola   Mv racing   Hoda
G3   126   marko myllynen   Nurmijärvi   Laitumen Kankkuset   Puuma
G4   50   Tomi Nykänen   Joroinen   Retu Racing   Mazda
G5   15   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Vissii mitsu?
G6   106   Jesse Pakarinen   Kouvola   Moukari Team   Primera
G7   183   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Pösö


LADY: 41

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   124   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ei mitään tietoa
A2   51   Paalanen Jemina   Kuivanto   KukaOnRatissa   Volle
A3   89   Myyry Tanja   Kotka   FIAKK r.y   Japsi
A4   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Opel
A5   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Nissan
A6   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   621   Heidi Öhman   Uurainen   RMS Rallyteam   Kaivutyö Salmela Oy ziguli
B2   58   Jonna Soutukorva   Kouvola   AlmostFastRacingTeam   Volvo
B3   99   Henna Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Kilpuri
B4   29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit   Mazuda
B5   200   Jäkälätär   Otava   Mikkelin Romu Racing   Gti Pökäle
B6   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   73   Elli varis   Pihtipudas   SVV Racing Team   ?
C2   60   Mari Kivelä   Vehniä   KooKoo Racing   Pinkkihirmu
C3   122   Iiris   Hyvinkää   Kukko Racing   Ovistoppari
C4   71   Miss Rokkiralli Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Volvo
C5   12   Mallu   Lahti   Moukari Team   JokuTötterö
C6   17   Virpi Autio   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   39   Cessi   Tammisaari      Merssu
D2   63   Cassandra Ewalds   Porvoo   Maranello Team   Renault Megane
D3   325   Miili Holmström   Hanko   Multitool Racing Team   Volvo
D4   56   Carita   Kannonjärvi   Kannonjärven kulkukollit   Matleena
D5   72   Honkamäki Katja   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Matu
D6   8   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mitsu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Mondeo
E2   64   Sanna Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   NS-Service YlläriPylläri
E3   10   SalmariSanni   Heinola   RMS Rallyteam   Äässeitket
E4   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Jokukeltanen
E5   9   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
E6   1   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   26   Marjo Argillander   Pihtipudas   Pihtiputaan Ua   SimonAutoRacingTeam Matukka
F2   65   Viivi   Hämeenkoski   Iltsutech   Lada
F3   19   Lilli   Hollola   Mv -racing   Hoda
F4   54   Suvi Vänninen   Varkaus   Team SuSi   Tipunen
F5   6   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Auto
F6   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mikä lie punainen..

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   28   Janna niemelä   Leivonmäki   Kukko racing   Föördi
G2   81   Tia Heiskanen   Jämsä   Irmeli Racing   yllätys
G3   70   Mäkelä Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing   Pätkä volvo
G4   11   Sallamainen   Pakaa   Shameless Racing   mustaoranssi
G5   5   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Joku


JUNIOR: 25

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   55   Joona Skog   Lahti   Ss-racing   lassen ooppeli
A2   89   Jesse Suur-Uski   Kotka   FIAKK r.y   japsi
A3   14   Juho   Mikkeli   JiiTiimi   Tiikeri
A4   11   Joni Viljasalo   Karstula   JS Team   Nisupihti eckerö line
A5   31   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Laina pirssi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   12   Juuso Haaman   Vesivehmaa   Rs racing   miseliini
B2   93   Axu   Tammisaari    Rämä Racing    Mitsu
B3   23   Juuso Virkkunen   Jämsä   Kolhi racing   Matukka
B4   15   Nicklas Björkqvist   Tammisaari   Björkqvist Racing Team   Kasipätkä
B5   13   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   NS-SERVICE YKKÖSPYSSY

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   46   Adrian Granqvist   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda 626
C2   105   Iida Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
C3   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Paras
C4   50   Juuso Jokinen   Uurainen   Jarruraita racing team   Puinen höyryveturi
C5   5   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula Racing   Masukka

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   54   Sisu   Mäntsälä      nip-poni
D2   309   Shenninen Kukko   Nurmijärvi    Team levinneet laitteet/ Kukko Racing   riesa
D3   39   Elias Kumpulainen   pihtipudas   pihtiputaan ua   Nisukka
D4   20   Pessi Kääriäinen   Otava   Mikkelin Romu Racing   Foortti
D5   4   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Tuntematon

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   57   Jasu Taskinen   Keuruu   Taskinen motorsport   Escortti
E2   51   Aku Uosukainen   Myllyoja   AKU Racing   Salama
E3   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   luotto kuuskakskutone
E4   10   Otto Valkonen   Pieksämäki   Hans racing team   Opel
E5   16   Nicce Blomqvist   Porvoo   Riverside racing    Ford


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: