Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
03.12.21 - klo:04:06
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: RANTASALMI 25.-26.09.2021  (Luettu 8082 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 156


Profiili
« : 12.09.21 - klo:16:53 »

Kesän toiseksi viimeinen Rokkiralli kisa ajetaan Rantasalmella 25.-26.09.2021

Lauantaina ajetaan superit, kardaanit ja leidit
Sunnuntaina ajetaan superit, vetarit ja junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 13.9. ja loppuu Sunnuntaina 19.9.

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K100 Rantasalmi
 
Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle.

Ilmoittautumisen yhteydessä kuskin pitää suorittaa kuljettajatutkinto jos
sitä et vielä ole suorittanut
http://www.rokkiralli.info/forum/index.php?topic=5086.0
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 156


Profiili
« Vastaus #1 : 12.09.21 - klo:16:53 »

#10 25.-26.9.2021

Rantasalmi 25.-26.9.2021 Ilmoittautuneet:

su 26. syyskuuta 2021 06.47.29
Ilmoittautuneita: 181

Super Lauantai: 29

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
4   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kaivutyö Salmela Oy Volvo
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
7   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Escort
9   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
13   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
20   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8DX
29   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   Kukkoracing Pajotusapu V8LVO
30   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
39   Nita Simonen,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
56   Oscar selander,  Porvoo,  Os racing team,   Honda
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally pösö v8
60   Kaapo Irri,  Lahti,  ,   Volvo
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
85   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Viva las vegas
90   Siirakki,  Saarijärvi,  jta rally team,   AHRP datsu
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Tt starletti
99   Joona,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Bemaro
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue bullets,   Escort
128   Eme Vesterinen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Datsun    (j)
134   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   Bmw
166   Tino Kiiskinen,  Juva,  Tykkireisinki,   V8 BMW
172   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Mitsubishi
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  jta rally team,   AHRP Lada V8
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Volvo LS
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford Escort


Super Sunnuntai: 30

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
4   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kaivutyö Salmela Oy Volvo
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
7   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Escort
9   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
13   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
15   Paananen Ville,  Karstula,  ,   volkwagen polo    (j)
20   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8DX
29   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   Kukkoracing Pajotusapu V8LVO
30   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Fiesta T5
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally pösö v8
60   Kaapo Irri,  Lahti,  ,   Volvo
82   Sebastian Holmström,  Porvoo,  Riverside Racing,   Honda    (j)
85   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Viva las vegas
90   Siirakki,  Saarijärvi,  jta rally team,   AHRP datsu
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Tt starletti
99   Joona,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Bemaro
117   Sirppi,  Sirppilä,  Blue bullets,   Escort
134   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   Bmw
166   Tino Kiiskinen,  Juva,  Tykkireisinki,   V8 BMW
172   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Mitsubishi
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  jta rally team,   AHRP Lada V8
193   Juhis,  Luumäki,  ,   volvo    (j)
200   Ihalainen Mika,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ford escort
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Volvo LS
237   Elias ,  Lemi,  Lyijynen Racing,   pikku Volvo    (j)
801   Niko Kivistö ,  Mäntsälä ,  Blue Bullets,   Starlet


Vetari: 41

1   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan
2   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Honda    [J16]
4   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Foordi
5   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Ykkös tykki
6   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Ford
8   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
10   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Opel
12   Tuominen Joni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Nismo
15   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Joku nelipyöräne
16   Höpö Höpö Kukko,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   Eetun Matukka    [J13]
17   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   RuttuSaBa
21   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
22   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Mahatsu
23   Timonen Juha,  Juankoski,  Savon Piika Racing team,   Mazda 626     [L 8]    (e)
25   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
30   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Fordson
37   Nico Laakso,  Myllykoski,  Paukku Team,   Honda     [L58]
44   Sami Puustinen,  Hollola,  RS Racing,   Ruttu Mitsu
48   Björn Jani,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Mazda    (e)
50   Tomi Nykänen,  Joroinen,  Retu Racing,   Matsa    (e)
55   Otto Hakomäki,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mitsu
72   Vänninen Kari,  Joroinen,  Team SuSi,   Opelix    (e)
106   Jesse Pakarinen,  Kouvola,  Moukari Team,   Nisssn
138   Lauri Hietsalo,  Elimäki,  Elimäen moottoriurheilijat,   Corsa     (j)
168   Aatu,  Porvoo,  PA-Racing,   ROMUTOYO
169   Jari,  Orimattila,  PA-Racing,   RinkeliNippu
172   Aku Leppänen,  Viitasaari,  ,   Säbä
183   Toni Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Pösö
185   Autio Tero,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
193   Johan Järvisalo,  Elimäki,  Fiakk ry,   Honda    (j)
201   Rasvanäppi73,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   pökötin    (j)
204   Sami Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Pösö
213   Juuso Lilja,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SuhnuÖöppeli
217   Pöysä Aki,  Mikkeli,  Mikkelin Romu Racing,   Mazda    (u)
218   Mave Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing ,   AutistiPösöön Pikkusisko    (u)
219   Eetu Pohjolainen,  Kuvansi,  Pohjolaisen Paja,   Honda Civic    (u)
221   Jesse Björn,  Rantasalmi,  Karhuracing,   Honlei    (u)
222   Janne  Huovila,  Ummeljoki,  Orjaamon dokut,   makkaraboy2 opelix82    (u)
250   Juho Jokinen,  Uurainen,  Jarruraita racing team,   WRC Tykki    [J50]    (u)
280   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans racing team,   auto    (j)
295   Vili Hyttinen,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   Masta    (u)


Kardaani: 43

2   Jäkälä,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   K1 2021
6   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Torolla Vol2
7   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Tatsuni     (e)
8   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Saksanturilas
10   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toiota
13   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Jalo Taunus
16   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
17   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Villisika
20   Jussi Turpeinen,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Pitkäkatto
22   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   Opel
27   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   240 Bertone
30   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   Kuljetus Vesterinen BMW
40   Kujala Mika,  Muhniemi,  KB-Racing,   Pub Lankila ykkösherkku
50   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing ,   ?
55   Jica Budde,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   Lapel
60   Höpöhöpö Kukko,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   NS-Service Pallosalama
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Ford
62   Jari loberg,  Uurainen,  RMS Rallyteam,   Kaivutyö Salmela Oy ?iguli
66   Toni Lindström,  Espoo,  RK Racing Team,   Mazda
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila  Riesa
71   Oskari Jauhiainen ,  Kannonkoski ,  Kannonjärven Kulkukollit ,   peruna
98   Janne Huovila,  Ummeljoki,  orjaamon dokut,   Makkarapaistopojan volssi 207
102   Roope Järveläinen,  Viitasaari,  Svv Racing Team,   Wortson
103   Aarni Juvonen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kannonjärven kovatpojat Opel
108   Pasi Hines,  Mikkeli,  Mikkelin Romu Racing,   Lada
112   Marko Stenberg,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Laapuska
115   Artturi Kaukoranta,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   Volvo
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   MB
153   Henri Kiimalainen,  Siilinjärvi,  Piikkisiili racing team,   Piinatturellu
195   Juha Äijälä,  Leppävesi,  ,   Eskopel
198   Lehtokumpu Vesa,  Hollola,  SS-Racing,   Pieni volvo
199   Mikko Ryynänen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Autopiikki-BMW
202   Mika,  Heinola,  ,   Auto
221   Lasse Loveson,  Hollola,  SS-Racing,   Opel    (j)
222   Ville varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Kakkosherkku
236   Anssi Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Valkea SALAMA    (u)
237   Johan Järvisalo,  Fiakk ry,  Elimäki,   Lada    (j)
241   Liukas Kukko,  Joutsa,  Kukko Racing,   Pikku bemari
261   Kinnunen Jami,  Ollikkala,  Rk racing team,   Savon Metsärahti BMWeugeot    (e)
272   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Ford Escort
309   Pinkkikukko,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Riesa    (e)
343   Lehtinen,  Kuivanto,  Team KukaOnRatissa,   Pööppeli
355   Antti Toivanen,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli    (e)


Junior: 15

5   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Masukka
10   Otto Valkonen,  Pieksämäki,  Hans racing team,   Opel
13   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   NS-SERVICE Ykköstykki
14   Juho,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Tiikeri
16   Nicce Blomqvist,  Porvoo,  Riverside racing ,   Honda    [V2]
20   Pessi Kääriäinen,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   foortti
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Luotto kuuskakskutone
31   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Laina pirssi
39   Elias Kumpulainen,  pihtipudas,  pihtiputaan ua,   Kadetti
50   Juuso Jokinen,  Uurainen,  Jarruraita racing team,   WRC tykki
51   Aku Uosukainen,  Myllyoja,  AKU Racing,   Salama
53   Pepe Anttila,  Kangasala,  ,   Nissan Primera
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Ylläri
105   Iida Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   mazda
309   Shenninen Kukko,  Nurmijärvi ,  Team levinneet laitteet/ Kukko Racing,   Riesa    (j)


Lady: 23

1   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   mitsu
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mikä lie punainen
8   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
9   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
10   SalmariSanni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Volovo
11   Sallamainen,  Pakaa,  Shameless Racing,   Blondin valinta
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
17   Virpi Autio,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
26   Marjo Argillander,  Pihtipudas,  Pihtiputaan Ua,   SimonAutoRacingTeam Matukka
28   Janna niemelä,  Leivonmäki,  Kukko racing,   Föördi
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
53   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  J&J Racing,   Opel
54   Suvi Vänninen,  Varkaus,  Team SuSi,   Honda
56   Carita,  Kannonjärvi,  Kannonjärven kulkukollit,   Matukka
58   Jonna Soutukorva,  Kouvola,  AlmostFastRacingTeam,   Honda
60   Mari Kivelä,  Vehniä,  KooKoo Racing,   Volvoo
64   Sanna Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   AutistiPösöön Pikkuveli
71   Miss Rokkiralli Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Volvo
72   Honkamäki Katja,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Matu
149   Sanni Lahti,  Joroinen,  Revittävät siilit,   RevittävätSiilit Datsun    [K7]    (e)
200   Jäkälätär,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   Gti Pökäle
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Jokukeltanenauto



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
« Viimeksi muokattu: 13.09.21 - klo:09:35 kirjoittanut kaius » tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 100


Profiili
« Vastaus #2 : 21.09.21 - klo:21:04 »

Kisa-infoa Rantasalmelle :

7:30  - 9:15  Toimisto auki ja autojen katsastus

9:30    Kuljettajakokous

10.00  STARTTI

Harjoituksia ei ajeta !

Varikolle pääsee perjantaina klo 16:00 jälkeen

Rajoituksia ei ole mutta muista tulla vain terveenä paikalle.

Ja TAAS muistutus että jos et pääse paikalle niin ole ystävällinen ja ilmoita siitä 0400-767875 sekä jos kesken kisapäivän autosi hajoaa niin siitä myös kiireesti tieto toimistoon.

Superit kuskit myös infoa heti jos auto lauantaina hajoaa ja tiedätte että auto ei tule kuntoon Sunnuntaille...Helpottaa noita lähtölistojen tekoa kun ei tarvi klo 9 alkaa miettimään oletko tulossa vai et. Mulla on puhelin kyllä äänettömällä yöllä että voi vaikka keskellä yötä viestillä laittaa tietoa. Kiitos  Hymyilee

Radan osoite: Joroistentie 314  58900 Rantasalmi

Tervetuloa ! Välkommen !
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 156


Profiili
« Vastaus #3 : 22.09.21 - klo:20:35 »

#10.2 25.-26.9.2021

Rantasalmi  25.-26.9.2021 Lähtölistat:

SUPER LA: 29

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   39   Nita Simonen   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort
A2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
A3   7   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
A4   214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Volvo LS
A5   30   Snygg Riku   Tampere      Volvo S40
A6   9   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   56   Oscar selander   Porvoo   Os racing team   Honda
B2   172   Eetu Partanen   Joroinen   Revittävät Siilit   Mitsubishi
B3   134   Ville Vuorisalo   Pyhäsalmi   Pyh UA   Bmw
B4   166   Tino Kiiskinen   Juva   Tykkireisinki   V8 BMW
B5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
B6   4   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kaivutyö Salmela Oy Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   60   Kaapo Irri   Lahti      Volvo
C2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Tt starletti
C3   99   Joona   Mikkeli   JiiTiimi   Bemaro
C4   6   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki
C5   13   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun finn
C6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   90   Siirakki   Saarijärvi   jta rally team   AHRP datsu
D2   85   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Viva las vegas
D3   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford Escort
D4   29   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   Kukkoracing Pajotusapu V8LVO
D5   20   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
D6   128   Eme Vesterinen   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat Pojat   Datsun

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   117   Sirppi   Sirppilä   Blue bullets   Escort
E2   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally pösö v8
E3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi   jta rally team   AHRP Lada V8
E4   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
E5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun 1600 stw



SUPER SU:
Sunnuntain lähtölista julkaistaan sunnuntai aamuna


KARDAANI: 43

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   236   Anssi Mehtonen   Rantasalmi   Lintula Racing   Valkea SALAMA
A2   153   Henri Kiimalainen   Siilinjärvi   Piikkisiili racing team   Piinatturellu
A3   30   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus Vesterinen BMW
A4   222   Ville varis   Pihtipudas   Svv racing team   Kakkosherkku
A5   22   Janne   Lohja   Rämä Racing   Opel
A6   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila  Riesa
A7   71   Oskari Jauhiainen    Kannonkoski    Kannonjärven Kulkukollit    peruna
A8   221   Lasse Loveson   Hollola   SS-Racing   Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   261   Kinnunen Jami   Juva   Rk racing team   Savon Metsärahti BMWeugeot
B2   195   Juha Äijälä   Leppävesi      Eskopel
B3   112   Marko Stenberg   Leivonmäki   Kukko Racing   Laapuska
B4   343   Lehtinen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   Pööppeli
B5   66   Toni Lindström   Espoo   RK Racing Team   Mazda
B6   108   Pasi Hines   Mikkeli   Mikkelin Romu Racing   Lada
B7   50   Jesperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing    ?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   309   Pinkkikukko   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Riesa
C2   98   Janne Huovila   Ummeljoki   orjaamon dokut   Makkarapaistopojan volssi 207
C3   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   MB
C4   40   Kujala Mika   Muhniemi   KB-Racing   Pub Lankila ykkösherkku
C5   102   Roope Järveläinen   Viitasaari   Svv Racing Team   Wortson
C6   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Ford Escort
C7   8   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Saksanturilas

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   355   Antti Toivanen   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
D2   55   Jica Budde   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Lapel
D3   27   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   240 Bertone
D4   16   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
D5   60   Höpöhöpö Kukko   Hyvinkää   Kukko Racing   NS-Service Pallosalama
D6   62   Jari loberg   Uurainen   RMS Rallyteam   Kaivutyö Salmela Oy ?iguli
D7   17   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Villisika

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   7   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Tatsuni
E2   202   Mika   Heinola      Auto
E3   198   Lehtokumpu Vesa   Hollola   SS-Racing   Pieni volvo
E4   199   Mikko Ryynänen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Autopiikki-BMW
E5   13   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Jalo Taunus
E6   10   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toiota
E7   2   Jäkälä   Otava   Mikkelin Romu Racing   K1 2021

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   103   Aarni Juvonen   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat Pojat   Kannonjärven kovatpojat Opel
F2   241   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Pikku bemari
F3   115   Artturi Kaukoranta   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Volvo
F4   6   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Torolla Vol2
F5   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Ford
F6   20   Jussi Turpeinen   Pihtipudas   Svv Racing Team   Pitkäkatto
F7   237   Johan Järvisalo   Fiakk ry   Elimäki   Lada


VETARI: 39

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   217   Pöysä Aki   Mikkeli   Mikkelin Romu Racing   Mazda
A2   250   Juho Jokinen   Uurainen   Jarruraita racing team   WRC Tykki
A3   23   Timonen Juha   Juankoski   Savon Piika Racing team   Mazda 626
A4   169   Jari   Orimattila   PA-Racing   RinkeliNippu
A5   17   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   RuttuSaBa
A6   204   Sami Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Pösö
A7   4   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Foordi
A8   10   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   218   Mave Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing    AutistiPösöön Pikkusisko
B2   295   Vili Hyttinen   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Masta
B3   172   Aku Leppänen   Viitasaari      Säbä
B4   37   Nico Laakso   Myllykoski   Paukku Team   Honda
B5   44   Sami Puustinen   Hollola   RS Racing   Ruttu Mitsu
B6   55   Otto Hakomäki   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mitsu
B7   21   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
B8   5   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Ykkös tykki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   219   Eetu Pohjolainen   Kuvansi   Pohjolaisen Paja   Honda Civic
C2   72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   Opelix
C3   168   Aatu   Porvoo   PA-Racing   ROMUTOYO
C4   15   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Joku nelipyöräne
C5   30   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Fordson
C6   6   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ford
C7   12   Tuominen Joni   Heinola   RMS Rallyteam   Nismo
C8   138   Lauri Hietsalo   Elimäki   Elimäen moottoriurheilijat   Corsa

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   221   Jesse Björn   Rantasalmi   Karhuracing   Honlei
D2   48   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Mazda
D3   16   Höpö Höpö Kukko   Hyvinkää   Kukko Racing   Eetun Matukka
D4   8   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
D5   185   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
D6   2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Honda
D7   1   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Nissan
D8   193   Johan Järvisalo   Elimäki   Fiakk ry   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   222   Janne  Huovila   Ummeljoki   Orjaamon dokut   makkaraboy2 opelix82
E2   50   Tomi Nykänen   Joroinen   Retu Racing   Matsa
E3   22   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Mahatsu
E4   106   Jesse Pakarinen   Kouvola   Moukari Team   Nisssn
E5   25   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
E6   213   Juuso Lilja   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SuhnuÖöppeli
E7   183   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Pösö


LADY: 23

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   149   Sanni Lahti   Joroinen   Revittävät siilit   RevittävätSiilit Datsun
A2   54   Suvi Vänninen   Varkaus   Team SuSi   Honda
A3   64   Sanna Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   AutistiPösöön Pikkuveli
A4   11   Sallamainen   Pakaa   Shameless Racing   Blondin valinta
A5   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
A6   8   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   10   SalmariSanni   Heinola   RMS Rallyteam   Volovo
B2   56   Carita   Kannonjärvi   Kannonjärven kulkukollit   Matukka
B3   53   Jessica Manninen   Rantasalmi   J&J Racing   Opel
B4   200   Jäkälätär   Otava   Mikkelin Romu Racing   Gti Pökäle
B5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   mitsu
B6   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mikä lie punainen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   26   Marjo Argillander   Pihtipudas   Pihtiputaan Ua   SimonAutoRacingTeam Matukka
C2   58   Jonna Soutukorva   Kouvola   AlmostFastRacingTeam   Honda
C3   71   Miss Rokkiralli Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Volvo
C4   72   Honkamäki Katja   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Matu
C5   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
C6   1   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   28   Janna niemelä   Leivonmäki   Kukko racing   Föördi
D2   60   Mari Kivelä   Vehniä   KooKoo Racing   Volvoo
D3   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Jokukeltanenauto
D4   9   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
D5   17   Virpi Autio   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda


JUNIOR: 14

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   51   Aku Uosukainen   Myllyoja   AKU Racing   Salama
A2   39   Elias Kumpulainen   pihtipudas   pihtiputaan ua   Kadetti
A3   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Luotto kuuskakskutone
A4   10   Otto Valkonen   Pieksämäki   Hans racing team   Opel
A5   31   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Laina pirssi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   53   Pepe Anttila   Kangasala      Nissan Primera
B2   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Ylläri
B3   20   Pessi Kääriäinen   Otava   Mikkelin Romu Racing   foortti
B4   13   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   NS-SERVICE Ykköstykki
B5   16   Nicce Blomqvist   Porvoo   Riverside racing    Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   105   Iida Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   mazda
C2   14   Juho   Mikkeli   JiiTiimi   Tiikeri
C3   50   Juuso Jokinen   Uurainen   Jarruraita racing team   WRC tykki
C4   5   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula Racing   Masukka


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: