Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
19.10.21 - klo:05:46
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: JOUTSA 14.-15.8.2021  (Luettu 9368 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 156


Profiili
« : 30.07.21 - klo:08:29 »

Seuraavaa kesäkauden kisa ajetaan Joutsassa 14.-15.8.2021

Lauantaina ajetaan superit, vetarit ja junnut
Sunnuntaina ajetaan superit, kardaanit ja leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 2.8. ja loppuu Sunnuntaina 8.8.

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K100 Joutsa
 
Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle.

Ilmoittautumisen yhteydessä kuskin pitää suorittaa kuljettajatutkinto jos
sitä et vielä ole suorittanut
http://www.rokkiralli.info/forum/index.php?topic=5086.0
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 156


Profiili
« Vastaus #1 : 30.07.21 - klo:08:31 »

#7 14.-15.2021

Joutsa2 14.-15.2021 Ilmoittautuneet:

la 14. elokuuta 2021 21.26.47
Ilmoittautuneita: 242

Super Lauantai: 39

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
4   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Koneyhtymä Hoppula Volvo
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
9   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Bmw V8
13   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
20   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   BMW M3
29   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
30   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Fiesta T5
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   dexi    (j)
48   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Evo Matsu
85   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Kalmataxi
90   Siirakki,  Saarijärvi,  jta rally team,   Jokilaaksonjelppi datsu
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Volvo auto
98   Auvinen Arsi,  Mikkeli,  ,   Tiiintsan bemari
99   Joona,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Bemaro
101   Teemu paananen,  KANNONKOSKI,  No More limits racing ,   Bmw 328 coupe
122   antti styf,  tuusula,  ,   Starbusa
128   Eme Vesterinen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus Vesterinen Datsun
134   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   BMW
138   Jens Nordberg,  Tammisaari,  ,   Bmw    (u)
141   Mäkelä Topi,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Corolla    (e)
166   Tino Kiiskinen,  Juva,  Tykkireisinki,   Bmw v8
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  jta rally team,   Jokilaaksonjelppi V8 lada
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   pösö 205
191   Ville Lind,  Hanko,  ,   Volvo    (e)
200   Ihalainen Mika,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ford escort
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Volvo LS
222   Miseliini,  Otava,  Tykkireisinki,   Volvo 16 valve
238   Kinnunen Jani,  Tuusula,  Leepun paja racing,   Bmw e36
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   BMW
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo343
313   Nooke Kuusisto,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Wompatti
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo
442   Tatu Kven,  Riihimäki,  Country side racing,   Volvo s40
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Peugeot 306


Super Sunnuntai: 37

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
4   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Koneyhtymä Hoppula Volvo
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
8   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8
9   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Bmw V8
13   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
29   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
30   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Fiesta T5
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   dexi    (j)
48   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Evo Matsu
49   Lassi Härkönen,  Haukivuori,  ,   Toyota Starlet
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmw
90   Siirakki,  Saarijärvi,  jta rally team,   Jokilaaksonjelppi datsu
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Volvo auto
98   Auvinen Arsi,  Mikkeli,  ,   Tiiintsan bemari
101   Teemu paananen,  KANNONKOSKI,  No More limits racing ,   Bmw 328 coupe
104   Aleksi Huhtanen ,  Karstula,  ,   Hiomo Hansjames power tmi opel
122   antti styf,  tuusula,  ,   Starbusa
128   Eme Vesterinen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus Vesterinen Datsun
134   Ville Vuorisalo,  Pyhäsalmi,  Pyh UA,   BMW
166   Tino Kiiskinen,  Juva,  Tykkireisinki,   Bmw v8
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  jta rally team,   Jokilaaksonjelppi V8 lada
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   pösö 205
190   Timo Heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Honda    (j)
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Volvo LS
237   Elias ,  Lemi,  Lyijynen Racing,   Sianpää    (e)
246   Niko Peiponen,  Hollola,  Mv-Racing,   Kalmataxi
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford Escort
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo343
313   Nooke Kuusisto,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Wompatti
343   Saarinen Jukka,  Lappeenranta ,  ,   Volvo    (e)
442   Tatu Kven,  Riihimäki,  Country side racing,   Volvo s40
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Peugeot 306
544   Lamponen Sami,  Lemi,  Lamponen MotorSport,   Volvo    (e)


Vetari: 53

1   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Ford
4   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Syrjähyppy
5   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
8   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Matukka
10   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Volkkari
12   Tuominen Joni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Nismo
13   Soikkeli Jarno,  Vammala,  Team Laskeutumisvalo,   Opel    [L135]
16   Höpö Höpö Kukko,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   V*TUN PÖSÖ pt2    (e)
17   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   RuttuSaBa
20   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vekkuli    [L99]
21   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
22   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Mahatsu
25   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
26   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
43   Tommi Rusinen,  Vääksy,  Rs Racing,   Mitsun roppana
44   Sami Puustinen,  Hollola,  RS Racing,   Ruttu Mitsu
46   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Opel Corsa TR    (e)
52   Kivelä Pekka,  Jämsä,  Söpö-Team,   ford
55   Otto Hakomäki,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissani
61   Juhana Riiheläinen,  Nurmijärvi,  Laitumen Kankkuset,   Foorddi
80   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Montikka
81   Matti Kauppinen,  Jämsä,  Irmeli Racing,   Pösö    [L81]
82   Jan Hovi,  Kotka,  Orjaamon dokut,   Opelix
90   Harri Sojakka,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
97   Ville Varis,  Pihtipudas,  Svv Racing team,    Laina Mazda    (j)
105   Tero Savela,  Saarijärvi,  RMS rallyteam,   Tatsuni
106   Jesse Pakarinen,  Kouvola,  Moukari Team,   Mitsu
114   Toivainen Aleksi,  Pihtipudas,  Auto- Osix,   Auto-osix opel
121   Gerhard PRKL,  Hyvinkää,  Kukko Racing ,   Space Wagon
126   marko myllynen,  Nurmijärvi,  Laitumen Kankkuset,   puuma    (u)
132   Jarmo koivisto,  Riihimäki,  Countryside racing,   Sunny
159   Jica budde,  Lahti,  Almost Fast Racing Team,   Syöksysämpylä    (e)
162   Janne Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Ooppeli    [L62]
169   Jari,  Orimattila,  PA-Racing,   RinkeliNippu
172   Aku Leppänen,  Viitasaari,  ,   Saab
174   Tompsoni,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Masa
176   Aku Ilomäki,  Muurame,  Autio Racing team,   Mazda    (u)
177   Niko Ilomäki,  Muurame,  Autio Racing team,   Mazda    (u)
185   Autio Tero,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Matsta
190   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
191   Mara Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   ford    (e)
192   Riku Salainen,  Salo,  Salainen racing Team,   Nissan     (u)
193   Johan Järvisalo,  Elimäki,  Fiakk ry,   Sonta    (u)
196   Jami Klemola,  Karstula,  JS Team,   Misubizi eekkerölain    [J11]
200   Joonas Vainio,  Viitasaari,  ,   Ford Escort
203   Sakari Vainionpää ,  Jyväskylä ,  Paukku,   Vextra     (u)
204   Sami Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Nissan    (u)
205   Arttu pe*kele,  Järvelä,  Country side racing,   Vekkuli    (u)
213   Juuso Lilja,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuhnuSukkula
215   Tomi Nykänen,  Vääksy,  AlmoustFastRacingTeam,   Mazda    (u)
230   Antinaho Jari-Pekka,  Karstula,  Kituperä Racing,   katiska
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda    (e)
369   Sakari Honkonen,  Jyväskylä,  Country Side Racing,   Dirty    [L269]


Kardaani: 62

2   Jäkälä,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   Ford WRC
3   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   AlePoweri foord
5   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Volvo
6   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Fjoordi
8   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Datsun
9   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Deksteri
10   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
13   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Ford sierra    (e)
15   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Mersu
16   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
17   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Kallopallosalama
20   Jussi Turpeinen,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Volvo 240
21   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Diktaattorin valinta
23   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   JNR-Saneeraus FORD
27   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Volvo
28   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Wolsson
30   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   Kuljetus Vesterinen Corolla
40   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila volvo
50   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing ,   Opel
60   Höpöhöpö Kukko,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   V*TUN PÖSÖ
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   BMW
62   Jari loberg,  Uurainen,  RMS Rallyteam,   Kaivutyö Salmela Oy voolvo
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila Perhe Farkku
71   Oskari Jauhiainen ,  Kannonkoski ,  Kannonjärven Kulkukollit ,   opel
75   Riku Soukkalahti,  Turenki,  4 evo race,   Lada    (e)
96   Olavi Ruostekorpi,  Petävävesi,  Mehtäperä Reisinki,   Naapuri  sierra    (e)
98   Janne Huovila,  Ummeljoki,  orjaamon dokut,   Larssoni
102   Roope Järveläinen,  Viitasaari,  ssv racing ,   Rotolla
108   Pasi Hines,  Mikkeli,  Mikkelin Romu Racing,   Majori
109   Tomi Kujala,  Kouvostoliitto,  Team Löysät kukot,   Sierra    (e)
112   Marko Stenberg,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Laappana
114   tero hietanen,  jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Tuhnu
115   Artturi Kaukoranta,  ASIKKALA,  AllmostFastRacingTeam,   Lada
120   Tv Kokki,  Hollola,  MV-Racing,   matsa
121   Sutki kukko,  Hartola,  kukko racing,   Bmw    (j)
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   autoauto
131   Igor Kukko,  Joutsa,  Kukko Racing,   Lada    (e)
150   Puhakka Matti,  Hämeenkoski,  ,   Lada    (e)
153   Henri Kiimalainen,  Siilinjärvi,  Piikkisiili racing team,   Piinattu rellu
169   Häkkinen Marko,  Lannevesi,  Virtasen Rallitalli,   Laina bemmi    [L13]
170   Ville Järvelä,  Orimattila,  ,   opel    (e)
182   Tinippa,  Lahti,  Paukku team,   Riesa
197   Vesa Hellinen,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Beemwee    (u)
198   Lehtokumpu Vesa,  Hollola,  SS-Racing,   SS-Racing volvo    (u)
199   Mikko Ryynänen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Autopiikki-bmw
202   Mika,  Heinola,  ,   corolla    (u)
206   J.J.Salo,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Fooppeli    (u)
207   Jani Sietiö,  Kouvola,  orjaamon dokut,   Kukkopilli
209   Eetu,  Lievestuore,  Välikorpi Racing team,   Bemmi
212   Vito paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Sierra
216   Ville Vilhunen ,  Pieksämäki ,  Hans Racing Team,   Dokki sierra    (e)
217   ari koski,  tuusula,  sunday cruisers,   volvo    (u)
218   Erkki Samanen,  Saarijärvi,  RMS rallyteam,   RMS rallyteam Tojo    (e)
219   Jani Liiri,  Ruuhimäki,  Möhis racing team,   Juulia    (u)
220   Topi Kolehmainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat pojat,   Kuljetus Vesterinen Opel    (u)
221   Lasse Loveson,  Hollola,  SS-Racing,   Bemu    (u)
231   Katajainen Arto,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Opel    (e)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
270   Janne Mäkelä,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Volvo    [L70]    (e)
272   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Ford Escort
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo    [L325]
343   Lehtinen,  Kuivanto,  Team KukaOnRatissa,   Riesa


Junior: 18

4   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Mazda     (j)
5   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Masukka
10   Otto Valkonen,  Pieksämäki,  Hans racing team,   Hilipankikotin
11   Joni Viljasalo,  Karstula,  JS Team,   Misubizi eekkerölain    [V196]
13   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Mazda
14   Juho,  Mikkeli,  JiiTiimi,   Kasipätkä
15   Nicklas Björkqvist,  Tammisaari,  Björkqvist Racing Team,   Nissan
16   Nicce Blomqvist,  Porvoo,  Riverside racing ,   Honda
20   Pessi Kääriäinen,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   foortti
23   Juuso Virkkunen,  Jämsä,  Kolhi racing,   Mazda
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Masta
31   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Simon Auto Pirssi
39   Elias Kumpulainen,  pihtipudas,  pihtiputaan ua,   Kadetti    (u)
50   Juuso Jokinen,  Uurainen,  Jarruraita racing team,   Ranskis
51   Aku Uosukainen,  Myllyoja,  AKU Racing,   Ärjy    (u)
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Perunasäkki
57   Jasu Taskinen,  Keuruu,  Taskinen motorsport,   Escortti    (u)
105   Iida Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   TT-Savela kuusisataakaksikymmentäkuusi


Lady: 33

1   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   mitsu
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   mazda
5   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Honda
6   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   VahinkoSlaidi
8   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda     (j)
11   Sallamainen,  Pakaa,  Shameless Racing,   mustaoranssi
12   Mallu,  Lahti,  Moukari Team,   PiiDoo Bob    [K202]    (e)
13   Janna Häkkinen,  Jyväskylä,  Virtasen Rallitalli,   Laina bemmi     [K169]
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Mondeo
17   Virpi Autio,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
20   Outi,  Jyväskylä,  Paukku team,   Ohpel
28   Janna niemelä,  Leivonmäki,  Kukko racing,   Ford mondeo    [V191]
29   Sofia,  Kannonkoski,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Volvo
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Matsta
56   Carita,  Kannonjärvi,  Kannonjärven kulkukollit,   Matukka
58   Jonna Soutukorva,  Kouvola,  AlmostFastRacingTeam,   Syöksysämpylä    (u)
62   Salla Ojanen,  Tampere,  Team laskeutumisvalo,   Laina Opeliks    [V162]
64   Sanna Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Söpöötti    (u)
69   Nina,  Järvelä,  CountrySideRacing,   Mazda
70   Mäkelä Paula,  Hausjärvi,  CountrySIdeRacing,   Volvo    [K270]    (e)
71   Miss Rokkiralli Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Volvo
72   Honkamäki Katja,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Matu
81   Tia Heiskanen,  Jämsä,  Irmeli Racing,   pösö    [V81]    (u)
99   Henna Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Kilpuri    [V20]
122   Iiris,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   Mitsu    (j)
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Pooppeli    [V13]
200   Jäkälätär,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   Gti Pökäle
269   Jenny Honkonen,  Vesanka,  Country side racing ,   Dirty    [V369]
325   Miili Holmström,  Hanko,  Multitool Racing Team,   Volvo    [K325]
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Mazda



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 99


Profiili
« Vastaus #2 : 09.08.21 - klo:16:40 »


Kisa infoo Joutsa 2 jonka järjestää Paukku Team !

7:30 Kilpailutoimisto aukeaa ja katsastukset alkaa

9:30 Kuljettaja kokous ja toimitsija kokous

10:00 Kilpailu alkaa

Perjantaina voi tulla jo varikolle klo 16 jälkeen.

Harjoituksia EI ajeta !

Sähköä ei ole saatavilla Varikolla.

Hitsaus omalla varikkopaikalla sallittu.Muista turvallisuus ja sammutin.

Maskin käyttöä suositellaan, omalla varikkopaikalla ei tarvitse olla.

tallennettu
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Hallitus
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1218


Profiili
« Vastaus #3 : 11.08.21 - klo:08:08 »

Jokainen henkilö joka tulee kilpailupaikalle tulee olla terve ja noudattaa yleisiä ohjeita.
tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 156


Profiili
« Vastaus #4 : 11.08.21 - klo:13:16 »

#7.2 14.-15.2021

Joutsa2  14.-15.2021 Lähtölistat:

SUPER LA: 38

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   138   Jens Nordberg   Tammisaari      Bmw
A2   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi   jta rally team   Jokilaaksonjelppi V8 lada
A3   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
A4   99   Joona   Mikkeli   JiiTiimi   Bemaro
A5   29   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
A6   4   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Koneyhtymä Hoppula Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Corolla
B2   238   Kinnunen Jani   Tuusula   Leepun paja racing   Bmw e36
B3   134   Ville Vuorisalo   Pyhäsalmi   Pyh UA   BMW
B4   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Bmw V8
B5   122   antti styf   tuusula      Starbusa
B6   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   191   Ville Lind   Hanko      Volvo
C2   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   BMW
C3   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Evo Matsu
C4   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
C5   20   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   BMW M3
C6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   85   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Kalmataxi
D2   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Tykkireisinki   Volvo343
D3   222   Miseliini   Otava   Tykkireisinki   Volvo 16 valve
D4   101   Teemu paananen   KANNONKOSKI   No More limits racing    Bmw 328 coupe
D5   30   Snygg Riku   Tampere      Volvo S40

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   90   Siirakki   Saarijärvi   jta rally team   Jokilaaksonjelppi datsu
E2   442   Tatu Kven   Riihimäki   Country side racing   Volvo s40
E3   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Peugeot 306
E4   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Fiesta T5
E5   9   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Volvo auto
F2   188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing   pösö 205
F3   128   Eme Vesterinen   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus Vesterinen Datsun
F4   200   Ihalainen Mika   Joroinen   Revittävät siilit   Ford escort
F5   13   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   98   Auvinen Arsi   Mikkeli      Tiiintsan bemari
G2   313   Nooke Kuusisto   Nurmijärvi   Kukko Racing   Wompatti
G3   214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Volvo LS
G4   166   Tino Kiiskinen   Juva   Tykkireisinki   Bmw v8
G5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun 1600 stw



SUPER SU:
Sunnuntain lähtölista julkaistaan sunnuntai aamuna


KARDAANI: 61

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   197   Vesa Hellinen   Lahti   Team KukaOnRatissa   Beemwee
A2   270   Janne Mäkelä   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
A3   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   Sierra
A4   169   Häkkinen Marko   Lannevesi   Virtasen Rallitalli   Laina bemmi
A5   27   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Volvo
A6   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Ford Escort
A7   28   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Wolsson
A8   50   Jesperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing    Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   198   Lehtokumpu Vesa   Hollola   SS-Racing   SS-Racing volvo
B2   75   Riku Soukkalahti   Turenki   4 evo race   Lada
B3   170   Ville Järvelä   Orimattila      opel
B4   207   Jani Sietiö   Kouvola   orjaamon dokut   Kukkopilli
B5   15   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Mersu
B6   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
B7   62   Jari loberg   Uurainen   RMS Rallyteam   Kaivutyö Salmela Oy voolvo
B8   20   Jussi Turpeinen   Pihtipudas   Svv Racing Team   Volvo 240

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   202   Mika   Heinola      corolla
C2   96   Olavi Ruostekorpi   Petävävesi   Mehtäperä Reisinki   Naapuri  sierra
C3   13   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford sierra
C4   212   Vito paukku   Jyväskylä   Paukku team   Sierra
C5   182   Tinippa   Lahti   Paukku team   Riesa
C6   199   Mikko Ryynänen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Autopiikki-bmw
C7   61   KP   Espoo   RK Racing Team   BMW
C8   3   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   AlePoweri foord

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   206   J.J.Salo   Korpilahti   Team Jarwen   Fooppeli
D2   131   Igor Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Lada
D3   9   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Deksteri
D4   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo
D5   16   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
D6   6   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Fjoordi
D7   108   Pasi Hines   Mikkeli   Mikkelin Romu Racing   Majori
D8   17   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Kallopallosalama

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   217   ari koski   tuusula   sunday cruisers   volvo
E2   218   Erkki Samanen   Saarijärvi   RMS rallyteam   RMS rallyteam Tojo
E3   98   Janne Huovila   Ummeljoki   orjaamon dokut   Larssoni
E4   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Bemmi
E5   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   autoauto
E6   60   Höpöhöpö Kukko   Hyvinkää   Kukko Racing   V*TUN PÖSÖ
E7   5   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Volvo
E8   2   Jäkälä   Otava   Mikkelin Romu Racing   Ford WRC

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   219   Jani Liiri   Ruuhimäki   Möhis racing team   Juulia
F2   216   Ville Vilhunen    Pieksämäki    Hans Racing Team   Dokki sierra
F3   102   Roope Järveläinen   Viitasaari   ssv racing    Rotolla
F4   30   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus Vesterinen Corolla
F5   115   Artturi Kaukoranta   ASIKKALA   AllmostFastRacingTeam   Lada
F6   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila Perhe Farkku
F7   71   Oskari Jauhiainen    Kannonkoski    Kannonjärven Kulkukollit    opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   220   Topi Kolehmainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat pojat   Kuljetus Vesterinen Opel
G2   231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Opel
G3   120   Tv Kokki   Hollola   MV-Racing   matsa
G4   112   Marko Stenberg   Leivonmäki   Kukko Racing   Laappana
G5   23   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   JNR-Saneeraus FORD
G6   21   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Diktaattorin valinta
G7   10   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   221   Lasse Loveson   Hollola   SS-Racing   Bemu
H2   150   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
H3   153   Henri Kiimalainen   Siilinjärvi   Piikkisiili racing team   Piinattu rellu
H4   343   Lehtinen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   Riesa
H5   40   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila volvo
H6   114   tero hietanen   jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Tuhnu
H7   8   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Datsun


VETARI: 53

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   126   marko myllynen   Nurmijärvi   Laitumen Kankkuset   puuma
A2   205   Arttu pe*kele   Järvelä   Country side racing   Vekkuli
A3   26   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A4   121   Gerhard PRKL   Hyvinkää   Kukko Racing    Space Wagon
A5   13   Soikkeli Jarno   Vammala   Team Laskeutumisvalo   Opel
A6   174   Tompsoni   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Masa
A7   55   Otto Hakomäki   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissani
A8   1   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   176   Aku Ilomäki   Muurame   Autio Racing team   Mazda
B2   215   Tomi Nykänen   Vääksy   AlmoustFastRacingTeam   Mazda
B3   43   Tommi Rusinen   Vääksy   Rs Racing   Mitsun roppana
B4   162   Janne Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Ooppeli
B5   61   Juhana Riiheläinen   Nurmijärvi   Laitumen Kankkuset   Foorddi
B6   190   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
B7   17   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   RuttuSaBa
B8   5   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   177   Niko Ilomäki   Muurame   Autio Racing team   Mazda
C2   46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Opel Corsa TR
C3   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   ford
C4   169   Jari   Orimattila   PA-Racing   RinkeliNippu
C5   80   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Montikka
C6   369   Sakari Honkonen   Jyväskylä   Country Side Racing   Dirty
C7   8   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Matukka
C8   10   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Volkkari

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   192   Riku Salainen   Salo   Salainen racing Team   Nissan
D2   159   Jica budde   Lahti   Almost Fast Racing Team   Syöksysämpylä
D3   81   Matti Kauppinen   Jämsä   Irmeli Racing   Pösö
D4   172   Aku Leppänen   Viitasaari      Saab
D5   132   Jarmo koivisto   Riihimäki   Countryside racing   Sunny
D6   196   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Misubizi eekkerölain
D7   213   Juuso Lilja   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuhnuSukkula
D8   97   Ville Varis   Pihtipudas   Svv Racing team    Laina Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   193   Johan Järvisalo   Elimäki   Fiakk ry   Sonta
E2   191   Mara Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   ford
E3   82   Jan Hovi   Kotka   Orjaamon dokut   Opelix
E4   200   Joonas Vainio   Viitasaari      Ford Escort
E5   20   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vekkuli
E6   106   Jesse Pakarinen   Kouvola   Moukari Team   Mitsu
E7   21   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   203   Sakari Vainionpää    Jyväskylä    Paukku   Vextra
F2   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
F3   90   Harri Sojakka   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
F4   114   Toivainen Aleksi   Pihtipudas   Auto- Osix   Auto-osix opel
F5   44   Sami Puustinen   Hollola   RS Racing   Ruttu Mitsu
F6   25   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
F7   4   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Syrjähyppy

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   204   Sami Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Nissan
G2   16   Höpö Höpö Kukko   Hyvinkää   Kukko Racing   V*TUN PÖSÖ pt2
G3   105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS rallyteam   Tatsuni
G4   230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing   katiska
G5   22   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Mahatsu
G6   185   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   Matsta
G7   12   Tuominen Joni   Heinola   RMS Rallyteam   Nismo


LADY: 32

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   58   Jonna Soutukorva   Kouvola   AlmostFastRacingTeam   Syöksysämpylä
A2   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Mondeo
A3   99   Henna Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Kilpuri
A4   72   Honkamäki Katja   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Matu
A5   5   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Honda
A6   1   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   64   Sanna Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Söpöötti
B2   28   Janna niemelä   Leivonmäki   Kukko racing   Ford mondeo
B3   269   Jenny Honkonen   Vesanka   Country side racing    Dirty
B4   71   Miss Rokkiralli Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Volvo
B5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   mitsu
B6   8   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   81   Tia Heiskanen   Jämsä   Irmeli Racing   pösö
C2   29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit   Mazda
C3   325   Miili Holmström   Hanko   Multitool Racing Team   Volvo
C4   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Mazda
C5   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   12   Mallu   Lahti   Moukari Team   PiiDoo Bob
D2   56   Carita   Kannonjärvi   Kannonjärven kulkukollit   Matukka
D3   20   Outi   Jyväskylä   Paukku team   Ohpel
D4   11   Sallamainen   Pakaa   Shameless Racing   mustaoranssi
D5   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Matsta

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   70   Mäkelä Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing   Volvo
E2   62   Salla Ojanen   Tampere   Team laskeutumisvalo   Laina Opeliks
E3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Pooppeli
E4   200   Jäkälätär   Otava   Mikkelin Romu Racing   Gti Pökäle
E5   17   Virpi Autio   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   13   Janna Häkkinen   Jyväskylä   Virtasen Rallitalli   Laina bemmi
F2   69   Nina   Järvelä   CountrySideRacing   Mazda
F3   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Volvo
F4   6   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   VahinkoSlaidi
F5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   mazda


JUNIOR: 18

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   39   Elias Kumpulainen   pihtipudas   pihtiputaan ua   Kadetti
A2   105   Iida Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   TT-Savela kuusisataakaksikymmentäkuusi
A3   23   Juuso Virkkunen   Jämsä   Kolhi racing   Mazda
A4   20   Pessi Kääriäinen   Otava   Mikkelin Romu Racing   foortti
A5   10   Otto Valkonen   Pieksämäki   Hans racing team   Hilipankikotin
A6   5   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula Racing   Masukka

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   51   Aku Uosukainen   Myllyoja   AKU Racing   Ärjy
B2   14   Juho   Mikkeli   JiiTiimi   Kasipätkä
B3   15   Nicklas Björkqvist   Tammisaari   Björkqvist Racing Team   Nissan
B4   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Masta
B5   13   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   Mazda
B6   16   Nicce Blomqvist   Porvoo   Riverside racing    Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   57   Jasu Taskinen   Keuruu   Taskinen motorsport   Escortti
C2   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Perunasäkki
C3   50   Juuso Jokinen   Uurainen   Jarruraita racing team   Ranskis
C4   11   Joni Viljasalo   Karstula   JS Team   Misubizi eekkerölain
C5   31   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Simon Auto Pirssi
C6   4   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Mazda


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: