Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
21.09.21 - klo:13:18
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: KARSTULA 3.-4.7.2021  (Luettu 7345 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 152


Profiili
« : 21.06.21 - klo:08:59 »

Seuraavaa kesäkauden kisaa pukkaa. Nyt ajetaan Karstulassa 3.-4.7.2021

Lauantaina ajetaan superit, vetarit ja leidit
Sunnuntaina ajetaan superit, kardaanit ja junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 21.6. ja loppuu Sunnuntaina 27.6.

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K100 Karstula
 
Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle.

Ilmoittautumisen yhteydessä kuskin pitää suorittaa kuljettajatutkinto jos
sitä et vielä ole suorittanut
http://www.rokkiralli.info/forum/index.php?topic=5086.0
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 152


Profiili
« Vastaus #1 : 21.06.21 - klo:09:00 »

#5 3.-4.7.2021

Karstula 3.-4.7.2021 Ilmoittautuneet:

la  3. heinäkuuta 2021 10.29.57
Ilmoittautuneita: 170

Super Lauantai: 31

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
4   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   TLT-Connection Oy Volvo
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
9   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
13   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
14   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   #JonPower Datsun    (e)
15   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Volkswagen Polo
16   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   bmw
20   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   V8DX
29   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
30   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
48   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Evo Matsu
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmw
56   Oscar selander,  Porvoo,  Os racing team,   Honda
90   Siirakki,  Saarijärvi,  jta rally team,   Kspt datsun
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
101   Teemu paananen,  KANNONKOSKI,  No More limits racing ,   Bmw 328 coupe
104   Aleksi Huhtanen ,  Karstula,  ,   opel
114   Nipuli Janne,  Heinola,  ,   Opel
121   Kemppainen Kari,  Karstula,  ,   Ford     (e)
128   Eme Vesterinen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kannonjärven kovatpojat Datsun
166   Tino Kiiskinen,  Juva,  Tykkireisinki,   BMW
167   Jesse Pehkonen,  Joroinen,  ,   Ford Escort
170   Muhonen Risto,  Karstula,  K-Aho Racing,   K-aho racing bmw
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  jta rally team,   Kspt Lada V8
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw
200   Ihalainen Mika,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ford escort
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Peugeot 306


Super Sunnuntai: 29

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
4   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   TLT-Connection Oy Volvo
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
13   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
14   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   #JonPower Datsun    (e)
15   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Volkswagen Polo
16   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   bmw
29   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
30   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Volvo S40
48   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Evo Matsu
49   Lassi Härkönen,  Haukivuori,  ,   Toyota Starlett    (e)
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmw
90   Siirakki,  Saarijärvi,  jta rally team,   Kspt datsun
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
101   Teemu paananen,  KANNONKOSKI,  No More limits racing ,   Bmw 328 coupe
104   Aleksi Huhtanen ,  Karstula,  ,   opel
118   Kapanen Heikki,  Karstula,  Vikke Racing,   Peugeot 205 GTI
121   Kemppainen Kari,  Karstula,  ,   Ford     (e)
128   Eme Vesterinen,  Jyväskylä,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kannonjärven kovatpojat Datsun
166   Tino Kiiskinen,  Juva,  Tykkireisinki,   BMW
167   Jesse Pehkonen,  Joroinen,  ,   Ford Escort
169   Valtoaho Juha,  Karstula,  MetsäkoneetValtoahoRacing,   MB Sierra    (e)
171   Hyvönen Kimmo,  Karstula,  K-Aho Racing,   Konepaja BMW
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  jta rally team,   Kspt Lada V8
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford escort
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Peugeot 306


Vetari: 38

1   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Ford
4   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   foord
5   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [L17]
6   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
8   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Matukka
10   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Peugeot vectra
11   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Mazda    [L369]
12   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Nismo
13   Soikkeli Jarno,  Vammala,  Team Laskeutumisvalo,   ?    (j)
15   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Mazda
17   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   RuttuSaBa
18   Juha Valtoaho,  Karstula,  Metsäkoneet Valtoaho Racing,   Volvo
20   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vekkuli    [L99]
21   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
25   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
26   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda    (e)
52   Kivelä Pekka,  Jämsä,  Söpö-Team,   ford    (e)
55   Otto Hakomäki,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mitsu    [L 55]
62   Sepnu Salainen,  Salo,  Salainen Racing team,   nissan
64   Kekki Janne,  Karstula,  Kituperä Racing,   Vectra    (e)
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Toyota
73   Roope Järveläinen,  Viitasaari,  Ssv racing,   Maza
80   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Montikka
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  J &J Racing,   Opel    [L53]
135   Saku Polvilampi,  Jämsänkoski,  Polvilampi Racing,   Pösö    (e)
153   Jari Soukka,  Saarijärvi,  ,   Sininen kuppikakku    (u)
155   Markus Kemppainen ,  Jyväskylä ,  Musta 8,   Volovo    (e)
159   Jica budde,  Lahti,  Almost Fast Racing Team,   Syöksysämpylä    (e)
161   Juha Perhonen,  Karstula,  ,   Nissan Primera    (u)
162   Janne Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Orvokki    [L162]    (e)
183   Toni Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mitsu
185   Autio Tero,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Joku katiska
196   Jami Klemola,  Karstula,  JS Team,   Ford Mondeo
213   Juuso Lilja,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   LösönenFjördi
230   Antinaho Jari-Pekka,  Karstula,  Kituperä Racing,   vw
313   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Akun laina foortti     (u)
369   Sakari Honkonen,  Jyväskylä,  Country Side Racing,   dirty


Kardaani: 34

2   Jäkälä,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   S-kortti
3   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Voorti
5   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   s-kortti
6   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Sierra
8   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
10   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
16   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
17   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Mini gm
20   Jussi Turpeinen,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Volvo 240
27   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   volvo
28   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Pikku-Polle
30   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   Kannonjärven kovatpojat Opel
40   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila BMW
50   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing ,   Ford
60   Höpöhöpö Kukko,  Hyvinkää,  Kukko Racing,   GT Korpola
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Bmw
66   Toni Lindström,  Espoo,  RK Racing Team,   Joku
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila 245
71   Oskari Jauhiainen ,  Kannonkoski ,  Kannonjärven Kulkukollit ,   dexi
107   Tupala,  Lahti,   AlmostFastRacingTeam,   Ei ainakaan hyvä    (u)
108   Pasi Hines,  Mikkeli,  Mikkelin Romu Racing,   Joku
112   Marko Stenberg,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Lada
114   tero hietanen,  jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Linda
115   Artturi Kaukoranta,  ASIKKALA,  AllmostFastRacingTeam,   Volvo
116   Pietari,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Siera    (j)
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli
169   Häkkinen Marko,  Lannevesi,  Virtasen Rallitalli,   Sierra    [L13]
177   Leka Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Raisa    (u)
195   Juha Äijälä,  Leppävesi,  ,   Äijän bmw
201   Sammalsaari Petri,  Tuusula,  ,   Pösö
212   Vito paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Sierra    (e)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
272   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   auto    (j)
343   Lehtinen,  Kuivanto,  Team KukaOnRatissa,   Riesa    [L51]


Junior: 16

4   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Klassikko
5   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Masukka
10   Otto Valkonen,  Pieksämäki,  Hans racing team,   Hilipankikotin
13   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Sähkövikanen romu
15   Nicklas Björkqvist,  Tammisaari,  Björkqvist Racing Team,   Nissan
16   Nicce Blomqvist,  Porvoo,  Riverside racing ,   Toyota
17   Noora Kemppainen,  Saarijärvi,  Mustakasi racing team,   Volvo    (u)
20   Pessi Kääriäinen,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   Japanin ihme
23   Juuso Virkkunen,  Jämsä,  Kolhi racing,   Mazda    (u)
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   MatszdadatA
25   Tomi Oinonen,  kannonkoski,  KannonjärvenKulkuKollit,   opelix    (u)
28   Joonas Antinaho,  Karstula,  Kituperä Racing,   Toyota    [V70]    (u)
31   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Simon Auto Mazda
50   Juuso Jokinen,  Uurainen,  Jarruraita racing team,   Maanrakennus Lehtonen Opel
105   Iida Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   mazda
351   Roni Siistonen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Volle


Lady: 22

1   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mafda
8   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
9   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
13   Janna Häkkinen,  Jyväskylä,  Virtasen Rallitalli,   Sierra    [K169]
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
17   Virpi Autio,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [V5]
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Sähkötykkivatkain    (e)
29   Sofia,  Kannonkoski,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazuda
35   Heli Ahola,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nizmo II    [V153]    (j)
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Matukka
51   Paalanen Jemina,  Kuivanto,  KukaOnRatissa,   Riesa    [K343]
53   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  J&J Racing,   Opel    [V83]
55   Henna Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mitsu    [V 55]
56   Carita,  Kannonjärvi,  Kannonjärven kulkukollit,   Volvo    (u)
62   Salla Ojanen,  Tampere,  Team laskeutumisvalo,   Vecculi    (j)
72   Honkamäki Katja,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Laina vehe    (e)
99   Henna Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Kilpuri    [V20]
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Pooppeli    [V13]
200   Jäkälätär,  Otava,  Mikkelin Romu Racing,   GTI Pökäle
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Mazda    [V11]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 98


Profiili
« Vastaus #2 : 30.06.21 - klo:06:52 »

KISA INFFOO :

Toimisto aukeaa klo 8:30

Katsastus lähtölaatalla 8:30 - 10:00

Kuljettajakokous lähtölaatalla  klo 10:15

Kilpaa aletaan ajamaan klo 11:00

Harjoituksia ei ajeta !

Kilpa-auton sekä huoltoauton alle pressut sekä sammuttimet näkyville.

Covid-19 ohjeistusta nyt ei ole ja maksavaa yleisöä odotetaan vihdoinkin paikalle.Pääsymaksu 5 €.

Muistakaa kuitenkin ettemme ole päässeet kokonaan eroon kavalasta viruksesta ja käyttäydytään sen mukaisesti.

Suositus maskin käytöstä on vielä kuitenkin voimassa !

Varikolle pääsee jo perjantaina klo 16 jälkeen.

HUOM ! Muistakaa ne peruutukset ilmoittaa p. 0400 767875. Sama koskee jos kisapäivän aikana auto hajoaa eikä sitä saada kuntoon niin kipin kapin ilmoitus toimistoon, niin ei tarvitse huudella kenenkään perään.
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 152


Profiili
« Vastaus #3 : 30.06.21 - klo:18:37 »

#5.2 3.-4.7.2021

Karstula  3.-4.7.2021 Lähtölistat:

SUPER LA: 31

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   121   Kemppainen Kari   Karstula      Ford
A2   90   Siirakki   Saarijärvi   jta rally team   Kspt datsun
A3   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
A4   50   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bmw
A5   9   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
A6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   14   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   #JonPower Datsun
B2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
B3   114   Nipuli Janne   Heinola      Opel
B4   104   Aleksi Huhtanen    Karstula      opel
B5   30   Snygg Riku   Tampere      Volvo S40

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   16   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   bmw
C2   101   Teemu paananen   KANNONKOSKI   No More limits racing    Bmw 328 coupe
C3   200   Ihalainen Mika   Joroinen   Revittävät siilit   Ford escort
C4   167   Jesse Pehkonen   Joroinen      Ford Escort
C5   4   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   TLT-Connection Oy Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
D2   128   Eme Vesterinen   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat Pojat   Kannonjärven kovatpojat Datsun
D3   166   Tino Kiiskinen   Juva   Tykkireisinki   BMW
D4   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun Finn
D5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Evo Matsu
E2   170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing   K-aho racing bmw
E3   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Peugeot 306
E4   29   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
E5   20   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   56   Oscar selander   Porvoo   Os racing team   Honda
F2   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi   jta rally team   Kspt Lada V8
F3   15   Paananen Ville   Karstula      Volkswagen Polo
F4   13   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun finn
F5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw


SUPER SU: 29

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   49   Lassi Härkönen   Haukivuori      Toyota Starlett
A2   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Evo Matsu
A3   128   Eme Vesterinen   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat Pojat   Kannonjärven kovatpojat Datsun
A4   166   Tino Kiiskinen   Juva   Tykkireisinki   BMW
A5   167   Jesse Pehkonen   Joroinen      Ford Escort
A6   4   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   TLT-Connection Oy Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   121   Kemppainen Kari   Karstula      Ford
B2   90   Siirakki   Saarijärvi   jta rally team   Kspt datsun
B3   171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja BMW
B4   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Peugeot 306
B5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun Finn
B6   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   MB Sierra
C2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
C3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi   jta rally team   Kspt Lada V8
C4   15   Paananen Ville   Karstula      Volkswagen Polo
C5   29   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
C6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   14   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   #JonPower Datsun
D2   101   Teemu paananen   KANNONKOSKI   No More limits racing    Bmw 328 coupe
D3   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
D4   50   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bmw
D5   13   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun finn
D6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   16   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   bmw
E2   118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   Peugeot 205 GTI
E3   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford escort
E4   104   Aleksi Huhtanen    Karstula      opel
E5   30   Snygg Riku   Tampere      Volvo S40


KARDAANI: 33

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   107   Tupala   Lahti    AlmostFastRacingTeam   Ei ainakaan hyvä
A2   112   Marko Stenberg   Leivonmäki   Kukko Racing   Lada
A3   66   Toni Lindström   Espoo   RK Racing Team   Joku
A4   40   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila BMW
A5   60   Höpöhöpö Kukko   Hyvinkää   Kukko Racing   GT Korpola
A6   10   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
A7   3   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   177   Leka Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Raisa
B2   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
B3   343   Lehtinen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   Riesa
B4   28   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Pikku-Polle
B5   17   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Mini gm
B6   8   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B7   2   Jäkälä   Otava   Mikkelin Romu Racing   S-kortti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   212   Vito paukku   Jyväskylä   Paukku team   Sierra
C2   169   Häkkinen Marko   Lannevesi   Virtasen Rallitalli   Sierra
C3   27   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   volvo
C4   71   Oskari Jauhiainen    Kannonkoski    Kannonjärven Kulkukollit    dexi
C5   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Bmw
C6   20   Jussi Turpeinen   Pihtipudas   Svv Racing Team   Volvo 240
C7   116   Pietari   Jyväskylä   Paukku Team   Siera

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   16   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
D2   195   Juha Äijälä   Leppävesi      Äijän bmw
D3   115   Artturi Kaukoranta   ASIKKALA   AllmostFastRacingTeam   Volvo
D4   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila 245
D5   108   Pasi Hines   Mikkeli   Mikkelin Romu Racing   Joku
D6   5   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   s-kortti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   30   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kannonjärven kovatpojat Opel
E2   201   Sammalsaari Petri   Tuusula      Pösö
E3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
E4   6   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Sierra
E5   114   tero hietanen   jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Linda
E6   50   Jesperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing    Ford


VETARI: 38

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   153   Jari Soukka   Saarijärvi      Sininen kuppikakku
A2   155   Markus Kemppainen    Jyväskylä    Musta 8   Volovo
A3   15   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Mazda
A4   83   Janne Manninen   Rantasalmi   J &J Racing   Opel
A5   185   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   Joku katiska
A6   183   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Mitsu
A7   6   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
A8   1   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   161   Juha Perhonen   Karstula      Nissan Primera
B2   159   Jica budde   Lahti   Almost Fast Racing Team   Syöksysämpylä
B3   62   Sepnu Salainen   Salo   Salainen Racing team   nissan
B4   230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing   vw
B5   196   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Ford Mondeo
B6   17   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   RuttuSaBa
B7   4   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   foord
B8   5   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   313   Jesperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   Akun laina foortti
C2   162   Janne Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Orvokki
C3   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
C4   73   Roope Järveläinen   Viitasaari   Ssv racing   Maza
C5   369   Sakari Honkonen   Jyväskylä   Country Side Racing   dirty
C6   8   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Matukka
C7   213   Juuso Lilja   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   LösönenFjördi
C8   13   Soikkeli Jarno   Vammala   Team Laskeutumisvalo   ?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   ford
D2   64   Kekki Janne   Karstula   Kituperä Racing   Vectra
D3   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Toyota
D4   20   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vekkuli
D5   25   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
D6   21   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
D7   12   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Nismo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   135   Saku Polvilampi   Jämsänkoski   Polvilampi Racing   Pösö
E2   26   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
E3   80   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Montikka
E4   18   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing   Volvo
E5   55   Otto Hakomäki   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mitsu
E6   11   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Mazda
E7   10   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Peugeot vectra


LADY: 22

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   56   Carita   Kannonjärvi   Kannonjärven kulkukollit   Volvo
A2   5   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mafda
A3   53   Jessica Manninen   Rantasalmi   J&J Racing   Opel
A4   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Mazda
A5   9   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
A6   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   72   Honkamäki Katja   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Laina vehe
B2   13   Janna Häkkinen   Jyväskylä   Virtasen Rallitalli   Sierra
B3   99   Henna Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Kilpuri
B4   200   Jäkälätär   Otava   Mikkelin Romu Racing   GTI Pökäle
B5   17   Virpi Autio   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
B6   35   Heli Ahola   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nizmo II

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   162   Pauliina Vierre   Karkku   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
C2   29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit   Mazuda
C3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Pooppeli
C4   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Matukka
C5   8   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   Sähkötykkivatkain
D2   51   Paalanen Jemina   Kuivanto   KukaOnRatissa   Riesa
D3   55   Henna Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mitsu
D4   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
D5   1   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti


JUNIOR: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   17   Noora Kemppainen   Saarijärvi   Mustakasi racing team   Volvo
A2   28   Joonas Antinaho   Karstula   Kituperä Racing   Toyota
A3   351   Roni Siistonen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Volle
A4   31   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Simon Auto Mazda
A5   5   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula Racing   Masukka
A6   4   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Klassikko

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   23   Juuso Virkkunen   Jämsä   Kolhi racing   Mazda
B2   105   Iida Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   mazda
B3   50   Juuso Jokinen   Uurainen   Jarruraita racing team   Maanrakennus Lehtonen Opel
B4   20   Pessi Kääriäinen   Otava   Mikkelin Romu Racing   Japanin ihme
B5   13   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   Sähkövikanen romu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   25   Tomi Oinonen   kannonkoski   KannonjärvenKulkuKollit   opelix
C2   15   Nicklas Björkqvist   Tammisaari   Björkqvist Racing Team   Nissan
C3   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   MatszdadatA
C4   10   Otto Valkonen   Pieksämäki   Hans racing team   Hilipankikotin
C5   16   Nicce Blomqvist   Porvoo   Riverside racing    Toyota


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: