Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
05.12.19 - klo:22:13
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: Kilpailunumerot 2020 !  (Luettu 828 kertaa)
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 80


Profiili
« : 27.11.19 - klo:18:18 »

Hellou !

Nyt on taas listoja päivitetty ja poistettu numerot joiden Kuljettajat eivät ole ajaneet pariin vuoteen ...
Eli kaikki ketkä on ajanut 2018-2019 niin heidän numerot jää.
Sijoituksen mukaan Kardaanit, Vetarit ja Superit 30 parasta ja Ladyt ja Junnut 10 parasta saaneet uuden numeron. Ja uusia kilpailunumeroita voi alkaa kyselemään 0400-767875 soitto, whatsapp,txt tai sarimakila3@gmail.com
Puhelut mielellään klo 16-21. Viesteihin saatan päivälläkin vastata  Iskee silmää
Tarkistakaa luokittaiset listat olenko näppäillyt vahingossa pois numerosi ja korjataan asia.


SUPERIT

num   Nimi   Paikkakunta   Tiimi
1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing
2   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team
3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport
4   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing
5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing
6   Tarkkanen Karo   Vilppula   
7   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing
8   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki
9   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing
10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE
11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing
12   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors
13   Loponen Sami   Iittala   TK racing
14   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team
15   Paananen Ville   Karstula   
16   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team
17   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing
18   Oksanen Jukka   Toivakka   JMT Rallyteam
19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis
20   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki
21   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing
22   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat
23   Ville pommi rautiainen   Karstula   Team voiman/pommikone ford
24   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki
25   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team
26   Koivunen Teemu   Salo   
27   Janne Solas   Otalampi   
28   Toni Anttila   Hyvinkää   Leepun paja racing
29   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing
30   Snygg Riku   Tampere   
31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot
32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport
33   Pinkki Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing/LevinneetLaitteet
34   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing
35   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki
36   Nico Grönholm   Porvoo   NgRacingTeam
37   Pulkkinen Pasi   Rantasalmi   Lintula Racing
38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing
39   Nita Simonen   Pieksämäki   MS-Racing   
40   Sirppi   Sirppilä   Blue Bullets
41   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing
42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen
43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing
44   Lauri Kallanto   Suonenjoki   Kallanto Racing
45   Ari Varpenius   Heinola   Racing 45
46   Pasi Nyyssönen   Saarijärvi   PJJ Rallycross Racing Team
47   Black Pete   Tammisaari   Rämä racing
48     Jyrgen      Mylsä   Hill Street Blues
49     Lassi Härkönen   Haukivuori
50   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit
51   Matias Piipponen   Porvoo   
52   Fredrik lindström   Sipoo   Team sipoon pojat
53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team
54   Laine Jari   Hollola   MV-Racing
55   Siim Saar   Kerava   Keravan Car
57   Sami Junnila   Mäntsälä   RST Motorsport
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam
59   Jani Ilkas   NAHKELA   Rantakare Racing
60   Kaapo Irri   Lahti   
61   Nissinen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki
63   Alex Ewalds   Porvoo   Maranelloteam
64   Stanton   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu
65   Sami Puttonen   Jämsä   Special Yhtiöt
66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport
67   Lehtonen Ari   Kuhmoinen   Natiaiset racing
68   Laitinen Tero   Varkaus   MetsärinneRacing
69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi
70   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing
72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis
73   Valtteri Mäenpää   Jämsä   
74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing
75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE
77   Nykänen Anssi   Rantasalmi   Lintula Racing
78   Mika Puttonen   Jämsä   
79   Tartsi McRae   Mikkeli   Team Rengaspalvelu
80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets
84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam
85   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing
87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing
88   Tarkkanen Lauri   Vilppula   
89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen
90   Siirakki   Saarijärvi   Köpö Racing
91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing
92   Ripa Falck   jyväskylä   Äikkälä motor sport
93   Hänninen Pekka   Jyväskylä   Team Formeltec
94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam
95   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing
96   Mika Suikkari   Hikiä   Country side Racing
97   Moniala Vesku   Jyväskylä   s40 Racing
99   Joona   Mikkeli   JiiTiimi
102   Lipsanen Timi   Espoo   TL Racing Team
103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing
106   Hiltunen Janne   Muurame   Veight Racing Team
108   Ismo Raappana   Vihti   
109   Härski Jr   Jämsä   Härski racing team
110   Pietinen Jari   Karstula   Kituperä Racing
111   Hirvonen Jarkko   Orimattila   Jönssi Power Team
112   Villematti Vanhapiha   Karkkila   SVU Racing Team
113   Tarkkanen Santeri   Vilppula   
115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing
116   Late   Puuppola   Äikkälä Motorsport
118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing
119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis
120   Eetu Partanen   Joroinen   Revittävät Siilit
121   Kemppainen Kari   Karstula   
122   antti styf   tuusula   
123   Jantzu   Lappeenranta   Team Tapis
130   Jukka Leinonen   Ojakkala   
131   Malinen Toni   Pieksämäki   TM Racing
132   Saku Korhonen   Lahti   Eräpolku racing
133   Joni Korhonen   lahti   eräpolku racing
135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot
136   Mirko Kykkänen   Myllykoski   Rautakorpi Racing
139   Oinonen Aki   Saarijärvi   
140   Juuso Sirviö   Iisalmi   JS Racing
141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport
142   Joni Helminen   Jyväskylä   Dodiin Racing Team
143   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing
144   Toni Siponen   Muurame   Team jarwen
146   Tolmunen Aapo   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam
147   Peltola Mika   Vilppula   
148   Rautiainen Tapani   Heinola   Tykkireisinki
149   Jere Hintikka   Karstula   JCRX Team
152   Aaro Anttila   Juuupajoki   
153   Kaipainen Samuli   Lahti   Racemies team
154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team
155   Rami Grönfors   Seinäjoki   Dodiin Racing Team
157   Rutanen Samu   Saarijärvi   RMS Rallyteam
158   Aki Mäenpää   Nurmijärvi   
159   Jaakko Hiltunen   Varkaus   TeamRevittävätSiilit
160   Teemu ? the Tank? Hirvonen   Kannonkoski   
161   Pullikka Juha-Matti   Alavus   
162   Esa Nieminen   Karstula   Hertta Racing Volvo
163   Viander Aleksi   Pihtipudas   Svv Racing Team
164   Sami Laine   Iittala   Lada team
165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing
166   Tino Kiiskinen   Juva   Tykkireisinki
167   Jesse Pehkonen   Joroinen   
168   Asko Aho   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat
169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing
170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing
171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing
173   Pasi Mäkinen   Tampere   
174   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju
176   Panu Valkeinen   Karstula   OSSP Racing Team
177   Väinö Seppälä   Lahti   Väiski team lahti
178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi   
179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing
180   Mononen Petri   Heinola   Selänkylä Racing
182   Keni Kuusisto   Jyväskylä   KematRacing
183   Hammaskeiju   Hyvinkää   Leepunpaja racing
186   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team
187   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing
188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing
189   Pasi nurmi   Askola   Maranello
190   Timo Heinonen   Porvoo   Riversideracing
191   Ville Lind   Hanko   
192   Jere Rodas   Ojakkala   Rodas Racing
195   Tero Mösö   Jyväskylä   Team Formeltec
196   Antti Lukkarinen   Rantasalmi   Karhu Racing
197   Teemu Kuusisto   Pusula   
198   Olli Komppa   Hirvensalmi   
199   Ville Komppa   Kotka   
200   Ihalainen Mika   Joroinen   Revittävät siilit
201   Jorma hipsu paananen   Karstula   Team voiman/pommikone ford
204   Tero Korhonen   Kuusa   
205   Henri Terävä   Hyvinkää   Leepun Paja Racing
206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu
207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu
208   Marko Malinen   Uurainen   MM-Racing
209   Bädi   Lappeenranta   Team Voiman
210   Timo Savolainen   Mäntsälä   Blue Bullets
211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team
212   Suppo   Karstula   Team Voiman
213   Mika Hauta   Kauhava   
214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport
215   Aleksanteri Honkonen   Sumiainen   Kunto MotorSport
217   Captain morgan   Utsjoki   Team viimeinen vapaus
220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing
222   Miseliini   Otava   Tykkireisinki
223   Härski   Jämsä   Härski Racing
231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam
234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing
235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing
236   Ala-Herttuala Ari   Vilppula   
238   Kinnunen Jani   Tuusula   Leepun paja racing
239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing
241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers
242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing
245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing
248   Janne Mäkelä   Hausjärvi   Country Side Racing
258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing
260   Janne Anttila   Hyvinkää   Leepun Paja Racing
264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat
270   Mikko Liikala   Vimpeli   
272   Verneri Marjakaarto   Hyvinkää   Leepun Paja Racing
273   Tomi Niemi   Jokela   Leepun Paja Racing
274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing
280   juha viljasalo   karstula   TEAM VOIMAN
283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi
293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis
295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit
296   Pehkonen Miika   Joroinen   RevittävätSiilit
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing
298   Ville Rautiainen   Karstula   Team Voiman
301   Loberg Jari   Uurainen   Köpö racing
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Tykkireisinki
305   Koli Marko   Mäntsälä   Koli Racing
306   Pauli-ukki   Helsinki   Koli Racing
308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing
314   Lasse bussman   Espoo   Bussman Racing
316   Matinaho Teemu   Vilppula   
318   Arsi Krook   Karstula   
321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   Svv Racing team
322   Veli-Pekka Leppänen   Saarijärvi   
325   Marko Järvinen   Jämsä   
327   Jussi Lindholm   Tervalampi   
328   Ilari jokirinne   Ojakkala   Ojakkalan ämpyilijät
330   Kaali Kalle   Hyvinkää   
331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing
332   Kai Uusi-Äijö   Kauhajoki   Kauhua
333   Mikko Toivonen   Imatra   
340   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing
341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team
381   Jäkälä   Otava   MRM Race Team
390   Mikko Hanka   Laihia   VE-TO Racing
440   Grönholm Kenneth   Porvoo   
442   Tatu Kven   Riihimäki   Country side racing
544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport
580   Tiia Autio   Muurame   RMS Rallyteam
581   Samanen Kai   Saarijärvi   RMS Rally Team
582   Hannu Samanen   Saarijärvi   HP Team
583   Heli Ahola   Saarijärvi   RMS Rallyteam
699   Sami Kujala   Kotka   KB-Racing
911   Mikael Junttonen   Muurame   Veight Racing Team


« Viimeksi muokattu: 01.12.19 - klo:20:18 kirjoittanut Napri » tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 80


Profiili
« Vastaus #1 : 27.11.19 - klo:18:22 »

KARDAANIT :

Numero   Nimi   Paikkakunta   Tiimi
1   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing
2   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team
3   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team
4   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing
5   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki
6   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team
7   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit
8   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit
9   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team
10   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam
11   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing
12   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit
13   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing
14   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit
15   Black Pete   Lohja   Rämä Racing
16   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit
17   Masi   Korpilahti   Team Jarwen
18   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit
19   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit
20   Jussi Turpeinen   Pihtipudas   Svv Racing Team
21   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing
22   Janne   Lohja   Rämä Racing
23   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki
24   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen
25   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki
26   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
27   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing
28   Saku Klemola   Karstula   JS Team
29   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing
30   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat
31   Tino Kiiskinen   Juva   Tykkireisinki
32   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing
33   Välimäki Jan   Hollola   RS Racing
34   Ylönen Antti   Juva   Laurkangas Racing
35   Matti Kauppinen   Jämsä   Irmeli Racing
36   Lauri Pöyry   Mikkeli   Kurko Racing
37   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race
38   Mollikainen   Hirvensalmi   MRM Racing Team
39   Kimmen   Tammisaari   
40   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing
41   Ari Mäkilä   Pakaa   Shameless Racing
42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing
43   Nevalainen Sami   Järvelä   Country Side Racing
44   Jari Partanen   Joroinen   Team Revittävät siilit
45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing
46   Toni Hirvonen   Enonkoski   Korpi Racing
47   Harri Hoikkanen   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team
48   Vesterinen Ville   Jyväskylä   Kannonjärven KovatPojat
51   Kuhlman Manne   Paippinen   Sipoon pojat
53   Lucas Gabrielsson   Porvoo   GRT Racing team
55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam
57   Pappajensen   Sibbo   Team Sipoon Pojat
58   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing
59   Mäkelä Tommi   Hikiä   CountrySideRacing
60   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing
61   KP   Espoo   RK Racing Team
62   Jari loberg   Uurainen   Köpö racing
63   Lukkarinen Antti   Rantasalmi   Karhu Racing
65   Vauhti ville   Asikkala   Peukku team
66   Toni Lindström   Espoo   RK Racing Team
67   Jamppa   Rantasalmi   Lintula Racing
68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing
69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing
70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing
72   Kapteeni Lapanen   Karstula   OSSP Racing Team
74   Lari Virtanen   Kouvola   
75   Riku Soukkalahti   Turenki   4 evo race
76   Aki Rantala   Lappeenranta   Team Tapis
77   Tommi Rusinen   Vääksy   RS Racing
79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing
80   Rinne Joni   Alavus   
81   Jami Klemola   Karstula   JS Team
82   Jani Saarinen   Paimela   Rs Racing
83   Oscar Selander   Porvoo   OS Racing Team
84   Kittipallo Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing
85   kimmo kemppi   myllykoski   Toukkala racing
87   Löytänä Marko   Petäjävesi   ML-Racing
88   Jari   Sirppil�   Blue Bullets
90   Jan Corander   Myrskylä   Shameless Racing
93   kare kemppi   kouvola   Toukkala racing
95   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing
97   Härski   Jämsä   Härski Racing
99   Penkka Late   Juva   MRM Racing Team
100   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
104   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team
105   Shemeikka Henri   Varkaus   Nallentalli
106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team
109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot
110   Tatu kilkki   Orimattila   Moukari team
111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing
114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä
115   Artturi Kaukoranta   ASIKKALA   AllmostFastRacingTeam
116   Pietari   Jyväskylä   Paukku Team
118   Oksanen Tapio   Pieksämäki   Hans Racing Team
119   Harri Pölkki   Jyväskylä   Pölkki Reisinki
120   Tv Kokki   Hollola   MV-Racing
122   Mikko Villa   Kotka   KB-Racing
123   Awi Nikka   Joroinen   Revittävät siilit
124   kari virtanen. Kj   hausjärvi   country side racing
125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team
126   Virkkunen Janne   J?ms?   Kolhi racing
128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing
129   Benjami Löfqvist   Jämsä   Pönttöracing
130   Jesse Beloff   Hankasalmi   
133   Jarmo Komi   Lemi   Toukkala Racing
134   Moukari Vaari   Kouvola   Moukari Team
135   Ärväs Tommi   Lahti   MV-Racing
136   Matti Kangas   Espoo   TeamAhmatti
137   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam
138   Alcohoolistig   Heinola   alcohooligans garage
139   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
140   Rajala Vellu   Nastola   Reikäpää racing Team
141   henry korpinen   nastola   moukari team
142   Janari Kolsar   Paimela   Viinamäki Racing
143   Jarno Soikkeli   Nokia   Team Laskeutumisvalo
144   Ilmari Kovanen   Niemisjärvi   Kiviset ja Soraset
145   Jamppapappa   Karstula   
146   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing
147   Sheikki   Kouvola   Harem racing
148   Lari Virtanen   Kouvola   
150   Puhakka Matti   Hämeenkoski   
151   Andrei Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing
152   Hämis Paukku   Jyväskylä   Paukku
155   antti mertla   kemi   paukku
156   Jani Suur-Uski   Kotka   JT Racing Team
157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Riverside Racing
158   Manne Virtanen   Äänekoski   Virtasen rallitalli
159   Kainlauri Joonas   Luumäki   Jorni Racing
160   Juha Hannula   Heinola   Selänkylä Racing
161   Tino Välimäki   Mäntsälä   RS Racing
162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team
163   Kven Tatu   Hausjärvi   CountrySideRacing
164   Roni gronvall   Lohja   RST-motorsport
165   Ilpo Saari   Kannonkoski   Team Saari
166   Koskinen Manu   Espoo   RK Racing Team
167   Karri Juvani   Porvoo   
168   Artturi Kaukoranta   Vääksy   UnluckyRacingTeam
169   Häkkinen Marko   Lannevesi   Virtasen Rallitalli
170   Ville Järvelä   Orimattila   
171   Mika Lindström   espoo   RK-Racing
172   Kare Kemppi   Myllykoski   Toukka racing
173   petteri bergström   porvoo   maranello
175   Vesa Järvi   Karstula   Kannonjärven Kovat Pojat
176   Sami Sarvaala   Halkia   
178   Henkka paukku   Petäjävesi   Paukku team
179   Sami Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team
180   Peter Hintsanen   Ekenäs   Etmkua
181   Rasse   Tammisaari   
182   Tinippa   Lahti   Paukku team
183   Julle   Rantasalmi   Reikäpääracing Team
184   Aki Heinonen   Valkeala   Basic Racing
185   Saku Karppanen   Asikkala   AlmostFastRacingTeam
187   Jere Patrik   Kylmälä   Nenne raicing
188   Kardaani Lasse   Kylmälä   Nenne raicing
189   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing
190   Hanka Mikko   Laihia   VE-TO Racing
191   Jens Nordberg   Tammisaari   
192   Oskari takala   Heinola   Crc racing team
193   Miika Pehkonen   Joroinen   Ajt Racing
194   Petteri Seppänen   Mikkeli   PS-Racing
195   Juha Äijälä   Leppävesi   
196   Soukka Jari   Saarijärvi   
199   Mikko Ryynänen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team
200   TT   Lahti   MV-Racing
201   Sammalsaari Petri   Tuusula   
203   Lindström fredrik   Sipoo   Team sipoon pojat
204   Pelonniemen Pehtoori   Pelonniemi   Country Side Racing
205   Henri Hagert   Espoo   
207   Jani Sietiö   Kouvola   Fiakk ry
208   Janne Liiman   Pornainen   
209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team
210   Sini Uurainen   Heinola   CRC Racing Team
212   Vito paukku   Jyväskylä   Paukku team
213   Juuso Lilja   Äänekoski   Virtasen RalliTalli
214   Pekujeevits   Siilinjärvi   Piikki siili racing team
215   Paananen teemu   Kannonkoski   No more limits racing
223   Juuso Koponen   Hirvihaara   
225   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing
231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki
234   Bemu Putte   Tammisaari   
240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing
241   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing
258   Nieminen Niko   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki
262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   
272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team
277   Pikku Lasse   Lappohja   Rämä Racing
296   Pirhonen Arto   Lammi   
308   Toni   Pieksämäki   Outlaw Racers
309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet
314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing
315   Koskiaita Jan   Rantasalmi   Lintula Racing
316   Tomi Holländer   Palokka   Mehtäperä Reisinki
320   Jarno Myyryläinen   Pihtipudas   
322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing
324   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team
325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing
327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing
333   Frasse   Tammisaari   Team Trollywood
335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot
343   Lehtinen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa
345   Kinnunen Jami   Hatsola   RK Racing Team
347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing
355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit
356   Hämäläinen Jani   Lemi   Toukkala Racing
385   Nico Hänninen   Vääksy   AllmostFastRacingTeam
391   Cessi   Tammisaari   
450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45
459   Aleksi Vilkman   Mäntsälä   Racing 45
500   Teemu Uski   Hollola   Mv Racing
« Viimeksi muokattu: 01.12.19 - klo:20:17 kirjoittanut Napri » tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 80


Profiili
« Vastaus #2 : 27.11.19 - klo:18:25 »

VETARI :

Numero   Nimi   Paikkakunta   Tiimi
1   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing
2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing
3   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team
4   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing
5   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam
6   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team
7   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing
8   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team
9   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing
10   Lukkarinen Matti   Iisalmi   
11   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing
12   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team
13   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo
14   Tinippa   Lahti   Paukku Team
15   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam
16   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing
17   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
18   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing
19   Aleksi Niininen   Jyväskylä   Paukku Team
20   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo
21   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   
22   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot
23   Timonen Juha   Juankoski   Savon Piika Racing team
24   Timo Savolainen   Järvenpää   Blue Bullets
25   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing
26   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing
27   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat
28   Hartsa Kukko   Toivakka   Kukko racing
29   Teemu Juutilainen   Rantasalmi   karhuracing
30   Lukkarinen Antti   Iisalmi   
31   Arttu Lehtonen   Lievestuore   JMT RALLY TEAM
32   Petri Hyvönen   Rantasalmi   RÄHY Racing
33   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team
34   Make   Porvoo   AllmostFastRacingTeam
36     Jere Sahari   Kotka   JS Racing
37   Nico Laakso   Myllykoski   Paukku Team
38   Mollikainen   Hirvensalmi   MRM Racing Team
41     Varattu
42   Pappa Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
43     Tommi Rusinen   Vääksy    RS Racing
45   Pasi Pulkkinen   Rantasalmi   Lintula Racing
46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing
48   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing
49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi
50   Tomi Nykänen   Joroinen   Retu Racing
52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team
53   Mikael Junttonen   Muurame   Veight Racing team
59   Cisse nyberg   porvoo   devil racers
60   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team
63   Hynynen Veli-Pekka   Iisalmi   
64   Kekki Janne   Karstula   Kituperä Racing
65   Nieminen Toni      Mv Racing
66   Harri   Lievestuore   Välikorpi Racing team
67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team
68   Hattunen Pauli   Helsinki   Koli Racing
69   Välimäki Jan   Hollola   RS Racing
70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing
71   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam
72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi
74   JARSSE   Sirppil�   Blue Bullets
75   Koli Petri      Koli Racing
76   Mikael Österholm   Tammisaari   
77   Kalmari Kalle   Lahti   AllmostFastRacingTeam
79   Laitinen Pasi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
81   Matti Kauppinen   Jämsä   Irmeli Racing
83   Janne Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing
84   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing
85   Jarmo Hoikka   HEINOLA   Long Hand Racing Team
86   Manne Virtanen   Äänekoski   Virtasen rallitalli
87   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
88   Suur-Uski Jani   Kotka   FIAKK r. y
89   Manninen Leevi   Rantasalmi   Asikkalan Pojat
91   Roope Pulkkinen   Rantasalmi   Lintula Racing
94   Timantti   -   CountrySideRacing
95   Pekka Tonteri   Kouvola   Moukariteam
96   Juho Pirttinen   Karstula   Pirttiracing
97   Ville Varis   Pihtipudas   Svv Racing team
98   Romu-ukko   Mikkeli   MRM Racing Team
99   Laine   Hollola   MV-Racing
100   Mikko taskinen   Varkaus   Tykkireisinki
101   Jarno Laitinen   Pieksämäki   Hans Racing Team
102   Petri Koiranen   Jämsä   Söpö-Team
103   Hanssi   Pieksämäki   Hans Racing Team
104   Jarppi Laitinen   Nuijamaa   Icebear motorsport
105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS rallyteam
108   Luoto Aarre   Jämsä   Steral racing
109   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team
111   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing
112   Henri Kallioniemi   Jämsä   Härski Racing
113   Tuukka Rauhala   Lahti   Country Side Racing
114   Toivainen Aleksi   Pihtipudas   Auto- Osix
116   Hannu Syrjä   Järvelä   Countryside racing
117   Renska   Konnevesi   Tpp Racing
118   Autio Risto   Kannonkoski   Autio Racing team
119   Järveläinen Timo   Viitasaari   Svv racing team
120   Jani Saarinen   Vesivehmaa   Rs racing
123   Jarkko   Keuruu   Pirunkorpi racing
124   Miettinen Jani      Leepun Paja Racing
125   Juuso Honkala   Vääksy   Moukari team
127   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team
128   Marko stenberg   Leivonmäki   
129   Artturi Kaukoranta   Asikkala   AllmostFastRacingTeam
130   Häkkinen Marko   Lannevesi   CamoRacing Virtasen Rallitalli
131   Jesse Pusa   Pieksämäki   Outlaw Racers
133   Saku Polvilampi   Jämsänkoski   Polvilampi racing
136   Lilja Aki   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
137   Pekka Hovi   Nokia   Team Laskeutumisvalo
138   Lauri Hietsalo   Elimäki   Elimäen moottoriurheilijat
139   Juki   Nastola   jh racing
140   Anne   Jämsä   Kolhi Racing
141   Eetu Virkkunen   Jämsä   Kolhi Racing
143   Marko Myllynen   Nurmijärvi   Gasassmonkey Finland
144   Jari Huhtinen   Jämsänkoski   SteralRacing
145   Kittipallo Kylliäinen   Orimattila   MV racing
146   Viriili Velho   Jyväskylä   Välikorpi Racing Team
147   Janne Anttila   Hyvinkää   Leepun Paja Racing
148   Heikki Bågman   Lievestuore   
149   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing
150   Hannu Hietapohja   Ummeljoki   Fiakk ry,
151   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues
152   Joonas Keränen   Hollola   MV Racing/Keränen Motorsport
154   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team
156   Mini Tema   Heinola   Crc racing team
157   Vito paukku   Jyväskylä   Paukku team
158   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS rally Team
160   Eetu Pollari   Kärkölä   Maranelloteam
162   Janne Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo
163   Hugo Junior   Jämsänkoski   Hugo Racing
165   Kasperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing
166   Viltsu   Rutalahden keisarikunta   kukko Racing
167   Heikki Niemelä   Paimela   Rs racing
169   Jari   Orimattila   Pakaan AA Racing
170   Heinonen toni   Porvoo   Riverside Racing
173   Mikko Tonttila   riihimäki   Country side racing team
175   Leka Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
178   Jerry Heinonen   Porvoo   Maranello Team
179   Saara Timonen   Kouvola   Savonpiikaracing
180   Kimmo Hattunen   Vantaa   
181   Malmen   Tammisaari   Roima racing
182   Tuke paukku   Jyväskylä   Paukku team
183   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing
184   Vesa Eemola   Pornainen   Velmeri Racing
185   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team
186   Sebu paukku   Jyväskylä   Paukku team
187   Sampsa Junka   Petäjävesi   
188   Mika Suikkari   Hikiä   Country side Racing
189   Juho Viander   Pihtipudas   Svv Racing Team
190   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team
194   Teemu soukka   Saarijärvi   RMS rallyteam
195   Saku Karppanen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam
196   Jami Klemola   Karstula   JS Team
197   Jonas Mattila   Tammisaari   Hermo racing team
198   Magnus Nordström   Tammisaari   Nordström racing team
199   Sami   Tammisaari   
200   Joonas Vainio   Viitasaari   
202   Tarja Kilkki   Kouvola   Moukari Team
229   Tonteri Roope   Kouvola   Moukari Team
230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing
239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team
247   Satu Seijari   Karstula   JS Team
268   Nina Hattunen   Mäntsälä   Koli Racing
269   Vesa   Järvelä   Country side racing
270   Mestilä Ville   Jämsä   Raatoracing
278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing
280   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans racing team
288   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team
291   Mika   Heinola   Ei ole
341   Busse   Muurame   Team Jarwen
344   Tomi Oikari   Karstula   Hertta Racing Mazda
381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team
411   Ari Toivainen   Pihtipudas   Auto-Osix oy
441   Asko Autio   Jyväskylä   Team Jarwen
450   Vepa   Mäntsälä   Sunday cruisers
500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing
« Viimeksi muokattu: 04.12.19 - klo:05:56 kirjoittanut Napri » tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 80


Profiili
« Vastaus #3 : 27.11.19 - klo:18:27 »

LADYT :

Numero   Nimi   Paikkakunta   Tiimi
1   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi
2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team
3   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team
4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing
5   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team
6   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team
7   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing
8   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team
9   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team
10   SalmariSanni   Heinola   RMS Rallyteam
11   Sallamainen   Pakaa   Shameless Racing
12   Mallu   Lahti   Moukari Team
13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing
15   Anne   Jämsä   Kolhi Racing
16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing
18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing
19   Lilli   Hollola   Mv -racing
20   Outi   Jyväskylä   Paukku team
21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing
22   Katja   Heinola   
23   Satu   Karstula   
24   Irmeli Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
27   Martta Mestilä   Jämsä   raatoracing
29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit
30   Sanni   Karstula   Team voiman
31   ninni paukku   perho   paukku team
32   Luoto Erja   Jämsä   SteralRacing
33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team
34   karoliina ojala   porvoo   devil racers
35   Heli Ahola   Saarijärvi   RMS Rallyteam
36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team
37   Hannele   Karstula   Team Saari
38   Taru Mikkonen   HEINÄVESI   Tykkireisinki
39   Cessi   Tammisaari   
40   Petra Vesterinen   Karstula   Kannonjärve kovat pojat
41   Tatjaana   Korpilahti   Team Jarwen
42   Iida Kauppinen   Laukaa   Kurko Racing
43   Suhmura   Lievestuore   Kukko Racing
44   Anu Lehmonen   Karstula   Kituperä Racing
45   Kati Kamala   Mäntsälä   Sunday cruisers
46   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team
47   Satu Seijari   Karstula   JS Team
50   Piraattimirri   Tammisaari   Blue Bullets
51   Paalanen Jemina   Kuivanto   KukaOnRatissa
52   Sara Mäkinen   Rantasalmi   Team AsikkalanPojat
57   Autio Carita   Petäjävesi   
68   Hattunen Nina   Mäntsälä   Koli Racing
69   Nina   Järvelä   CountrySideRacing
70   Mäkelä Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing
71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team
72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team
74   Mirtsu   Sirppil�   Blue Bullets
76   Linda Österholm   Tammisaari   
78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing
85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team
89   Myyry Tanja   Kotka   FIAKK r.y
95   Kettunen Sofia   Lahti   Hulttio Racing
99   Henna Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo
111   Napri   Pakaa   Shameless Racing
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo
149   Sanni Lahti   Joroinen   Revittävät siilit
161   Heidi Välimäki   Mäntsälä   Team Tilikeskus Saagel
162   Pauliina Vierre   Karkku   Team Laskeutumisvalo
183   Tsunami   Florida   TMS carage
222   Paula Vesterinen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat
369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing
450   Ekku   Järvenpää   Racing 45
500   Honkanen Taru   Espoo   Kukko Racing
741   Tia   Hyvinkää   Blue Bullets
« Viimeksi muokattu: 27.11.19 - klo:19:48 kirjoittanut Napri » tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 80


Profiili
« Vastaus #4 : 27.11.19 - klo:18:28 »

JUNNUT :

Numero   Nimi   Paikkakunta   Tiimi
1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing
2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team
3   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki
4   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team
5   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula Racing
6   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam
7   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets
8   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
9   Turma kasperi   Jämsä   
10   Otto Valkonen   Hans racing team   Pieksämäki
13   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing
16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing
18   Joona Nyyssönen   Saarijärvi   PJJ Rallycross Racing Team
19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli   
21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing
24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam
26   Jokela Veera   Lievestuore   VälikorpiRacing
27   Roni    Tammisaari   Roima Racing
29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing
30   Jesse Loberg   Uurainen   Leepulandia
31   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team
32   Hyvönen Niko   Rantasalmi   RÄHY Racing
33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam
34   Vihikangas Otto   Karstula   Hertta Racing
35   Suvi Vänninen   Joroinen   Team SuSi
36   Cassandra Ewalds   Porvoo   Maranelloteam
37   Väre Joakim   Hyvinkää   
38   Kemppainen Markus   Karstula   MakuRacing
40   Anton Jokela   Lievestuore   Välikorpi Racing Team
41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit
42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing
43   Hannes Pirnes   Lievestuore   Välikorpi Racing Team
44   Kauppinen Arttu   Jyväskylä   Kukko Racing
45   Tiitus Kukko   Espoo   Kukko Racing
46   Adrian Granqvist   Sipoo   Racing 45
47   Niclas Bergström   porvoo   maranello
48   Sofia   Kannonjärvi   Kannonjärven kulkukollit
49   Patrik Åkerfelt   Porvoo   Maranelloteam
50   Juuso Jokinen   Uurainen   
52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing
56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team
63   Rönkkö Juho   Iisalmi   
72   Sini Vänninen   Joroinen   Team Susi
79   Flinkman Kimi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
80   Hämäläinen Jonne      Toukkala racing
144   Kovanen Lassi   Toivakka   Kiviset ja Soraset
145   Leevi Kovanen   Toivakka   Kiviset ja Soraset
161   Manu Tamminen   Padasjoki   RS Racing
169   Aatu   Orimattila   Pakaan AA Racing
351   Roni Siistonen   Saarijärvi   RMS Rallyteam
450   Tuukka Hallia   Tuusula   Racing 45
« Viimeksi muokattu: 27.11.19 - klo:19:46 kirjoittanut Napri » tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: