Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
13.12.19 - klo:07:46
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: JOUTSA 31.8.-1.9.2019  (Luettu 10362 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 112


Profiili
« : 14.08.19 - klo:11:22 »

Kesäkauden 2019 seuraava kisa ajetaan Joutsassa 31.8.-1.9.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit ja Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 19.8.2019 ja päättyy Sunnuntaina 25.8.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K100 Joutsa
   

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 112


Profiili
« Vastaus #1 : 14.08.19 - klo:11:23 »

#12 31.8.-1.9.2019

Joutsa 31.8.-1.9.2019 Ilmoittautuneet:

su  1. syyskuuta 2019 07.55.39
Ilmoittautuneita: 289

Super Lauantai: 60

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Team Voiman Foortti
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Darwin Finn
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Ford Escort
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
28   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Ford T5    (e)
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302S
33   Pinkki Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing/LevinneetLaitteet,   Camaro
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
44   Lauri Kallanto,  Suonenjoki,  Kallanto Racing,   Volvo 242
45   Ari Varpenius,  Heinola,  Racing 45,   Mazda    (e)
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Bmw
86   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Bm8Vee
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
89   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Hiilijalanjälki    (j)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
96   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässä Volovo
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   The final round
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bemari
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
130   Jukka Leinonen,  Ojakkala,  ,   BMW E36
141   Mäkelä Topi,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Corolla
168   Asko Aho,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Peugeot 206    (u)
173   Pasi Mäkinen,  Tampere,  ,   Bmw 325    (u)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
176   Panu Valkeinen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   RMS rally team starlet    (u)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta-asennus lada
182   Keni Kuusisto,  Jyväskylä,  KematRacing,   escort    (e)
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   pösö
190   Timo Heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR
205   Henri Terävä,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw e 30    (e)
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra
211   Svan Jarmo,  Suolahti,  Camo Racing Team,   Vara-auto    (e)
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Scarlet
236   Ala-Herttuala Ari,  Vilppula,  ,   Ford
238   Kinnunen Jani,  Tuusula,  Leepun paja racing,   Bmw
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw
273   Tomi Niemi,  Jokela,  Leepun Paja Racing,   Bemari    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford Escort    (j)
310   Häkkinen Jarno,  Jyväskylä,  Häkkinen Racing,   Renault Clio
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Peugeot 205 bussman racing
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo
325   Marko Järvinen,  Jämsä,  ,   Golf T 5
331   Robert Inna,  Iittala,  Stone Racing,   205 pösö    (e)
580   Tiia Autio,  Muurame,  RMS Rallyteam,   Ekin pösö    (u)

Varalla:
90  Jukka Tollola


Super Sunnuntai: 54

1   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kf-Kuljetus Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Darwin Finn
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Ford Escort
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
24   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   BMW
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
28   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Ford T5    (e)
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302S
33   Pinkki Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing/LevinneetLaitteet,   Camaro
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
45   Ari Varpenius,  Heinola,  Racing 45,   Mazda    (e)
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Bmw
86   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Bm8Vee
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   The final round
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
130   Jukka Leinonen,  Ojakkala,  ,   BMW E36
149   Jere Hintikka,  Karstula,  JCRX Team ,   Honda
168   Asko Aho,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Peugeot 206    (u)
173   Pasi Mäkinen,  Tampere,  ,   Bmw 325    (u)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
176   Panu Valkeinen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   RMS rally team starlet
177   Väinö Seppälä,  Lahti ,  Väiski team lahti,   Volvo 240    (e)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta-asennus lada
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   pösö
203   Toni Anttila,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw    (e)
215   Aleksanteri Honkonen ,  Sumiainen ,  Kunto MotorSport,   Starlet
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw
242   Lipponen Harri,  Huittinen,  Kukko Racing,   bmw    (e)
272   Verneri Marjakaarto,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford Escort    (j)
301   Loberg Jari,  Uurainen,  Köpö racing,   Mikan foortti     (e)
308   Igor Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Corolla    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Peugeot 205 bussman racing
325   Marko Järvinen,  Jämsä,  ,   Golf T 5
331   Robert Inna,  Iittala,  Stone Racing,   205 pösö    (e)


Vetari: 57

1   Heinonen Timo,  Porvoo,  Riverside Racing,   Marjapuuro    (e)
2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Marjapuuron surma
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Mazda
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [L10]
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda    [L36]
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Leasing volvo    [L91]
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Misuli    [L119]
20   Ari Varpenius,  Heinola,  Racing 45,   Toyota Corolla    (e)
29   Teemu Juutilainen,  Rantasalmi,  karhuracing,   Honda
30   Hannes Paukku,  Vaajakoski,  Paukku Team,   0pel    (e)
31   Arttu Lehtonen,  Lievestuore,  JMT RALLY TEAM,   Nissan
34   Make,  Porvoo,  AllmostFastRacingTeam,   Maksalaatikko
36   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Se on SunNy    [J60]
38   Mollikainen,  Hirvensalmi,  MRM Racing Team,   Ranskis    (e)
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
42   Pappa Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   VEX-TRA     (e)
47   Erola Jari,  Heinola,  Noybody Racing,   Leipro Pösö
60   Puuha-Pete,  Heinola,  Pro Racing team,   Matsa
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab
69   Välimäki Jan,  Hollola,  RS Racing,   Golffi    (j)
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Toyota
71   Hanksi,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Nismo
72   Vänninen Kari,  Joroinen,  Team SuSi,   Honda    [J35]    (e)
77   Kalmari Kalle,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Mazda
80   Juha Valtoaho,  Karstula,  Metsäkoneet Valtoaho Racing,   Volvo
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  FIAKK r. y,   Narina    [L89]
105   Tero Savela,  Saarijärvi,  RMS  rallyteam,   Mazda    [J24]
116   Hannu Syrjä,  Järvelä,  Countryside racing,   Maatuzda    [L69]
123   Jarkko,  Keuruu,  Pirunkorpi racing,   Calibra
128   Marko stenberg,  Leivonmäki,  ,   Mazda
133   Saku Polvilampi,  Jämsänkoski,  Polvilampi racing,   Legenda    (e)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi Vol 2    [L99]
137   Pekka Hovi,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Laina vekku    (u)
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
143   Marko Myllynen,  Nurmijärvi,  Gasassmonkey Finland,   Escortti    (u)
144   Jari Huhtinen,  Jämsänkoski,  SteralRacing,   mazda    [L3]    (u)
146   Viriili Velho,  Jyväskylä,  Välikorpi Racing Team,   Ford
148   Heikki Bågman,  Lievestuore,  ,   Nissan    (e)
153   Hartsa Kukko,  Toivakka ,  Kukko racing,   Evo mitsu    (e)
154   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Vulva    [L33]    (u)
156   Mini Tema,  Heinola,  Crc racing team,   Foord    (u)
157   Vito paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Toyota    (u)
159   Timo Savolainen,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Matukka    (e)
160   Eetu Pollari,  Kärkölä,  Maranelloteam,   Mazda    (e)
169   Jari,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Joku poljettava    [J169]
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Lootavamma volkkari
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
239   Pessala Kauri,  Kouvola,  Savon Piika Racing team,   peuzeot
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Maza
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda    [L78]
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
341   Busse,  Muurame,  Team Jarwen,   Laina Matukka    (e)
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [L369]
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Honda    [L500]


Kardaani: 59

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   pa*karottelo
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Volvo
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Junakeula
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Foorti
5   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Piinattu Rellu    (e)
6   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Toyota
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli
16   Haukkala Juha,  Petäjävesi,  Mehtäperä Reisinki,   Tappara
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila bmw
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   WW kupla
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Volvo
24   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   lada
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   pick-up
27   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   Lorttolahna
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
29   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   EnniNeeaIida Ford
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Bmw
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
39   Kimmen,  Tammisaari,  ,   Bemari
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   Nysä
58   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Volvo
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Ropeli
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   Opel
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Sutzuki Svitura
86   Valkeapää Pete,  Tampere,  4 Evo Race,   124 speciaali
87   Löytänä Marko,  Petäjävesi,  Pengerjoen UA,   ford sierra
100   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Sorvi
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   Happo
115   Artturi Kaukoranta ,  ASIKKALA,  AllmostFastRacingTeam,   Omega
116   Pietari ,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesahan    [L20]
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Sianpää
128   Mäkelä Teemu,  Hikiä,  CountrySideRacing,   TiiminVolvo    (e)
135   Ärväs Tommi,  Lahti,  MV-Racing,   Jupin possu    (e)
138   Alcohoolistig,  Heinola,  alcohooligans garage,   Ford Sierra     (e)
144   Ilmari Kovanen,  Niemisjärvi,  Kiviset ja Soraset,   Mersu    [J144]
150   Puhakka Matti,  Hämeenkoski,  ,   Lada
151   Andrei Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Lada vfts
161   Tino Välimäki,  Mäntsälä,  RS Racing,   Riesa    [L161]
169   Häkkinen Marko,  Lannevesi,  CamoRacing Virtasen Rallitalli,   VOLVO
174   Jussi Turpeinen,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Volovo
182   Tinippa,  Lahti,  Paukku team,   Riesa    (e)
183   Julle,  Rantasalmi,  Reikäpääracing Team,   OBEL
185   Saku Karppanen,  Asikkala,  AlmostFastRacingTeam,   Ruttu    (e)
192   Oskari takala,  Heinola,  Crc racing team,   Corolla    (e)
194   Petteri Seppänen,  Mikkeli,  PS-Racing,   Ford sierra    (u)
195   Juha Äijälä,  Leppävesi,  ,   BMW    (u)
199   Mikko Ryynänen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   BMW    (u)
209   Eetu,  Lievestuore,  Välikorpi Racing team,   Baijerilaine    (e)
210   Sini Uurainen,  Heinola,  CRC Racing Team,   Finni
231   Katajainen Arto,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Lada
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   KuljetusV.Vesterinen Opel
322   Koikkalainen Kari,  Jämsä,  Kansitec racing,   Toyota
343   Lehtinen,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Volvo
391   Cessi,  Tammisaari,  ,   Mersu    (u)


Junior: 23

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   GINistönkaataja 666
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Majori
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
9   Turma kasperi,  Jämsä,  ,   Ei ainakaan voorti
16   Pöyry Lauri,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Possu    (e)
19   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Öljykeitin
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   foordi
30   Jesse Loberg,  Uurainen,  Leepulandia,   Ripuli
31   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Simon auto racing team Mazda
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Mazda
35   Suvi Vänninen,  Joroinen,  Team SuSi,   Honda    [V72]
36   Cassandra Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Renault    (u)
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Vanha mazda
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Sierain
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   GeeTee Rimera    [V36]
144   Kovanen Lassi,  Toivakka,  Kiviset ja Soraset,   Mersu    [K144]
169   Aatu,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Jokupoljettava    [V169]
450   Tuukka Hallia,  Tuusula,  Racing 45,   Mazda    (u)


Lady: 35

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mafda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda    [V144]
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
9   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [V9]
11   Sallamainen,  Pakaa,  Shameless Racing,   sexidexi
12   Mallu,  Lahti,  Moukari Team ,   Volvo    (j)
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   VOLVO
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
15   Anne,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda    (e)
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   mondeo
20   Outi,  Jyväskylä,  Paukku team,   Riesahan    [K116]
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,    tykkisähkövatkain
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
29   Sofia,  Kannonkoski,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazda    (e)
31   ninni paukku,  perho,  paukku team,   opel paukkuteam    (e)
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Vulva
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nissan
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda    [V10]
41   Tatjaana,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Tiivitaavi    [V341]
46   Uurainen Sini,  Heinola,  CRC Racing Team,   Finni
69   Nina,  Järvelä,  CountrySideRacing,   Maatuzda    [V116]
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    [V278]
91   SalmariSanni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   VanhaRouva    [V14]
99   Henna Jokinen ,  Hämeenkyrö ,  Team Laskeutumisvalo,   Kilpuri    [V135]
119   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Misuli    [V19]
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   HooRatsu    [V12]
161   Heidi Välimäki,  Mäntsälä,  Team Tilikeskus Saagel,   Broidiriesa    [K161]    (u)
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [V369]
500   Honkanen Taru,  Espoo,  Kukko Racing,   Honda    [V500]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Hallitus
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1141


Profiili
« Vastaus #2 : 21.08.19 - klo:20:56 »

Kisa infoo

La & Su

7:00 kilpailutoimisto ja katsastukset    pe & la iltana katsastetaan tarvittaessa
9:00 kuljettaja kokous
9:30 harjoitukset  (1 1/2 kierrosta)
n. 10:00 kilpailu alkaa ( harjoituksien jälkeen )

tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Hallitus
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1141


Profiili
« Vastaus #3 : 25.08.19 - klo:21:50 »

-Autot ja huoltoautot kuitenkin suhteellisen tiiviisti varikolle että kaikki mahtuu, isot autot reunoille, ylimääräiset autot pois varikolta.
-Jos yövytte varikolla niin 4m on telttojen väli toisistaan! Koskee myös asuntoautoja ja asuntovaunuja.
-Teltat / Katokset riittävä määrä painoja jotta pysyy paikallaan, jokainen vastaa omastaan teltasta / katoksesta.
-Traileri viedään varikolta pois,  portilta opastus kyltit n.200m soramonttu sinne sorakasojen viereen!
-Pressut autojen alle, jos öljyvahinko sattuu varikolla ota yhteys henkilökuntaan.
-Jauhesammuttimet
-Roskat roskiksiin.
-Ampiaisia on ilmeisesti vähemmän mutta varaudutaan niiden tuttavallisuuteen.
-Traileri parkki mikä on soramontussa, niin sinne sorakasoihin ei ole mitään asiaa lapsilla mennä, eikä kaksipyöräisilläkään.
-Katsomo rinteen takareunaan on vedetty lippusiima, siellä on jyrkkä pudotus.

Tervetuloa    Hymyilee
Jos jotain kysyttävää Jani Tavikainen 0400187056, Juha Hauvala 0400162450
tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 112


Profiili
« Vastaus #4 : 28.08.19 - klo:16:19 »

#12.2 31.8.-1.9.2019

Joutsa  31.8.-1.9.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 59

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   168   Asko Aho   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Peugeot 206
A2   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Ford T5
A3   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Bmw
A4   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
A5   86   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Bm8Vee
A6   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   173   Pasi Mäkinen   Tampere      Bmw 325
B2   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302S
B3   44   Lauri Kallanto   Suonenjoki   Kallanto Racing   Volvo 242
B4   214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Scarlet
B5   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
B6   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   176   Panu Valkeinen   Karstula   OSSP Racing Team   RMS rally team starlet
C2   33   Pinkki Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing/LevinneetLaitteet   Camaro
C3   236   Ala-Herttuala Ari   Vilppula      Ford
C4   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
C5   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
C6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   580   Tiia Aautio   Muurame   RMS Rallyteam   Ekin pösö
D2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
D3   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Ford Escort
D4   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
D5   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bemari
D6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   182   Keni Kuusisto   Jyväskylä   KematRacing   escort
E2   130   Jukka Leinonen   Ojakkala      BMW E36
E3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta-asennus lada
E4   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
E5   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
E6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Team Voiman Foortti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   205   Henri Terävä   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Bmw e 30
F2   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Corolla
F3   238   Kinnunen Jani   Tuusula   Leepun paja racing   Bmw
F4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
F5   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
F6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Vara-auto
G2   188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing   pösö
G3   22   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
G4   190   Timo Heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
G5   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   The final round
G6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   205 pösö
H2   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   Bmw
H3   28   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
H4   96   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässä Volovo
H5   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
H6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   273   Tomi Niemi   Jokela   Leepun Paja Racing   Bemari
I2   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   Peugeot 205 bussman racing
I3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
I4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
I5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
I6   89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Hiilijalanjälki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
J1   45   Ari Varpenius   Heinola   Racing 45   Mazda
J2   325   Marko Järvinen   Jämsä      Golf T 5
J3   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
J4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
J5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Darwin Finn


SUPER SU: 53

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   168   Asko Aho   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Peugeot 206
A2   45   Ari Varpenius   Heinola   Racing 45   Mazda
A3   215   Aleksanteri Honkonen    Sumiainen    Kunto MotorSport   Starlet
A4   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
A5   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
A6   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   173   Pasi Mäkinen   Tampere      Bmw 325
B2   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Ford T5
B3   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   Bmw
B4   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B5   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
B6   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   177   Väinö seppälä   Lahti    Väiski team lahti   Volvo 240
C2   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302S
C3   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   Peugeot 205 bussman racing
C4   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
C5   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
C6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   bmw
D2   33   Pinkki Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing/LevinneetLaitteet   Camaro
D3   325   Marko Järvinen   Jämsä      Golf T 5
D4   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
D5   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   The final round
D6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   272   Verneri Marjakaarto   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Bmw
E2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
E3   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Bmw
E4   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
E5   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
E6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kf-Kuljetus Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla
F2   130   Jukka Leinonen   Ojakkala      BMW E36
F3   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Ford Escort
F4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
F5   24   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   BMW
F6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   205 pösö
G2   149   Jere Hintikka   Karstula   JCRX Team    Honda
G3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta-asennus lada
G4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
G5   1   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo
G6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   301   Loberg Jari   Uurainen   Köpö racing   Mikan foortti
H2   176   Panu Valkeinen   Karstula   OSSP Racing Team   RMS rally team starlet
H3   22   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
H4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
H5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
H6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   203   Toni Anttila   Hyvinkää   Leepun paja racing   Bmw
I2   188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing   pösö
I3   28   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
I4   86   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Bm8Vee
I5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Darwin Finn


KARDAANI: 59

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   194   Petteri Seppänen   Mikkeli   PS-Racing   Ford sierra
A2   192   Oskari takala   Heinola   Crc racing team   Corolla
A3   115   Artturi Kaukoranta    ASIKKALA   AllmostFastRacingTeam   Omega
A4   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ropeli
A5   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   Happo
A6   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Volvo
A7   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
A8   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Junakeula

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   195   Juha Äijälä   Leppävesi      BMW
B2   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Baijerilaine
B3   116   Pietari    Jyväskylä   Paukku Team   Riesahan
B4   144   Ilmari Kovanen   Niemisjärvi   Kiviset ja Soraset   Mersu
B5   39   Kimmen   Tammisaari      Bemari
B6   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
B7   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
B8   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Foorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   199   Mikko Ryynänen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   BMW
C2   135   Ärväs Tommi   Lahti   MV-Racing   Jupin possu
C3   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Sianpää
C4   322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing   Toyota
C5   27   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Lorttolahna
C6   30   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Bmw
C7   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
C8   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   WW kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   391   Cessi   Tammisaari      Mersu
D2   5   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team   Piinattu Rellu
D3   161   Tino Välimäki   Mäntsälä   RS Racing   Riesa
D4   58   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
D5   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila bmw
D6   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   Opel
D7   24   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   lada

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing   TiiminVolvo
E2   16   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Tappara
E3   169   Häkkinen Marko   Lannevesi   CamoRacing Virtasen Rallitalli   VOLVO
E4   231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Lada
E5   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Sutzuki Svitura
E6   6   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Toyota
E7   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   138   Alcohoolistig   Heinola   alcohooligans garage   Ford Sierra
F2   86   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   124 speciaali
F3   183   Julle   Rantasalmi   Reikäpääracing Team   OBEL
F4   151   Andrei Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Lada vfts
F5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusV.Vesterinen Opel
F6   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
F7   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   182   Tinippa   Lahti   Paukku team   Riesa
G2   87   Löytänä Marko   Petäjävesi   Pengerjoen UA   ford sierra
G3   210   Sini Uurainen   Heinola   CRC Racing Team   Finni
G4   150   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
G5   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
G6   174   Jussi Turpeinen   Pihtipudas   Svv Racing Team   Volovo
G7   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   185   Saku Karppanen   Asikkala   AlmostFastRacingTeam   Ruttu
H2   100   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Sorvi
H3   343   Lehtinen   Lahti   Team KukaOnRatissa   Volvo
H4   55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam   Nysä
H5   29   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   EnniNeeaIida Ford
H6   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   pick-up
H7   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   pa*karottelo


VETARI: 57

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   137   Pekka Hovi   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Laina vekku
A2   160   Eetu Pollari   Kärkölä   Maranelloteam   Mazda
A3   38   Mollikainen   Hirvensalmi   MRM Racing Team   Ranskis
A4   71   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Nismo
A5   146   Viriili Velho   Jyväskylä   Välikorpi Racing Team   Ford
A6   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Honda
A7   36   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Se on SunNy
A8   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   143   Marko Myllynen   Nurmijärvi   Gasassmonkey Finland   Escortti
B2   159   Timo Savolainen   Järvenpää   Blue Bullets   Matukka
B3   30   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   0pel
B4   77   Kalmari Kalle   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Mazda
B5   128   Marko stenberg   Leivonmäki      Mazda
B6   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Maza
B7   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi Vol 2
B8   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   144   Jari Huhtinen   Jämsänkoski   SteralRacing   mazda
C2   153   Hartsa Kukko   Toivakka    Kukko racing   Evo mitsu
C3   20   Ari Varpenius   Heinola   Racing 45   Toyota Corolla
C4   105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS  rallyteam   Mazda
C5   116   Hannu Syrjä   Järvelä   Countryside racing   Maatuzda
C6   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
C7   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
C8   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   154   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Vulva
D2   148   Heikki Bågman   Lievestuore      Nissan
D3   1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Marjapuuro
D4   123   Jarkko   Keuruu   Pirunkorpi racing   Calibra
D5   34   Make   Porvoo   AllmostFastRacingTeam   Maksalaatikko
D6   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
D7   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Lootavamma volkkari
D8   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   156   Mini Tema   Heinola   Crc racing team   Foord
E2   133   Saku Polvilampi   Jämsänkoski   Polvilampi racing   Legenda
E3   47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Leipro Pösö
E4   169   Jari   Orimattila   Pakaan AA Racing   Joku poljettava
E5   31   Arttu Lehtonen   Lievestuore   JMT RALLY TEAM   Nissan
E6   29   Teemu Juutilainen   Rantasalmi   karhuracing   Honda
E7   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
E8   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   157   Vito paukku   Jyväskylä   Paukku team   Toyota
F2   72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   Honda
F3   60   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Matsa
F4   88   Suur-Uski Jani   Kotka   FIAKK r. y   Narina
F5   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Misuli
F6   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
F7   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Leasing volvo
F8   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Marjapuuron surma

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   341   Busse   Muurame   Team Jarwen   Laina Matukka
G2   42   Pappa Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   VEX-TRA
G3   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
G4   239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team   peuzeot
G5   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Toyota
G6   80   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing   Volvo
G7   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Mazda
G8   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mazda


LADY: 34

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   161   Heidi Välimäki   Mäntsälä   Team Tilikeskus Saagel   Broidiriesa
A2   41   Tatjaana   Korpilahti   Team Jarwen   Tiivitaavi
A3   500   Honkanen Taru   Espoo   Kukko Racing   Honda
A4   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
A5   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
A6   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   15   Anne   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
B2   46   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team   Finni
B3   13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   VOLVO
B4   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
B5   91   SalmariSanni   Heinola   RMS Rallyteam   VanhaRouva
B6   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit   Mazda
C2   69   Nina   Järvelä   CountrySideRacing   Maatuzda
C3   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing    tykkisähkövatkain
C4   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   HooRatsu
C5   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
C6   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   31   ninni paukku   perho   paukku team   opel paukkuteam
D2   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
D3   11   Sallamainen   Pakaa   Shameless Racing   sexidexi
D4   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Vulva
D5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Mazda
D6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
E2   99   Henna Jokinen    Hämeenkyrö    Team Laskeutumisvalo   Kilpuri
E3   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   mondeo
E4   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
E5   9   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   20   Outi   Jyväskylä   Paukku team   Riesahan
F2   119   Lilli   Hollola   Moukariteam   Misuli
F3   35   Heli Ahola    Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nissan
F4   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
F5   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mafda


JUNIOR: 23

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   36   Cassandra Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   Renault
A2   30   Jesse Loberg   Uurainen   Leepulandia   Ripuli
A3   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Sierain
A4   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Mazda
A5   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   GINistönkaataja 666
A6   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Majori

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   450   Tuukka Hallia   Tuusula   Racing 45   Mazda
B2   144   Kovanen Lassi   Toivakka   Kiviset ja Soraset   Mersu
B3   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
B4   31   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Simon auto racing team Mazda
B5   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
B6   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Possu
C2   169   Aatu   Orimattila   Pakaan AA Racing   Jokupoljettava
C3   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
C4   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   GeeTee Rimera
C5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
C6   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Öljykeitin
D2   35   Suvi Vänninen   Joroinen   Team SuSi   Honda
D3   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   foordi
D4   9   Turma kasperi   Jämsä      Ei ainakaan voorti
D5   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Vanha mazda


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: