Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
18.08.19 - klo:01:25
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: RANTASALMI 10.-11.8.2019  (Luettu 5970 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 104


Profiili
« : 26.07.19 - klo:09:42 »

Kesäkauden 2019 seuraava kisa ajetaan Rantasalmella 10.-11.8.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Vetarit ja Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 29.7.2019 ja päättyy Sunnuntaina 4.8.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  L10 Rantasalmi
   

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle Hymyilee
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 104


Profiili
« Vastaus #1 : 26.07.19 - klo:09:44 »

#11 10.-11.8.2019

Rantasalmi2 10.-11.8.2019 Ilmoittautuneet:

su 11. elokuuta 2019 08.41.47
Ilmoittautuneita: 165

Super Lauantai: 38

1   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jta-Asennus Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   Volvo
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
24   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   BMW
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302S    (e)
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S    (e)
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   bmw
86   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Bm8Vee
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Joku sininen
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford Escort    (j)
119   Corleone,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Ford Escort
163   Viander Aleksi,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   BMW
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada
196   Antti Lukkarinen,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   tatsun    (e)
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Opel Ascona    (e)
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Stsrlet
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Fiesta
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo 343    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   peugeot 205 Bussman Racing


Super Sunnuntai: 36

1   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jta-Asennus Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   Volvo
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302S    (e)
33   Pinkki Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing/LevinneetLaitteet,   Camaro    (u)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Toyota Starlet
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   bmw
86   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Bm8Vee
90   Jukka Tollola,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jt Asennus Lada    (j)
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bemari
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
154   Juho viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Bmw
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada
196   Antti Lukkarinen,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   tatsun    (e)
215   Aleksanteri Honkonen ,  Sumiainen ,  Kunto MotorSport,   Starlet
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Fiesta
248   Janne Mäkelä,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Veljen auto    (e)
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo 343    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   peugeot 205 Bussman Racing
583   Heli Ahola ,  Saarijärvi ,  RMS Rallyteam,   Pösö V8


Vetari: 25

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Mazda
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [L10]
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda    [L36]
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Leasing volvo    [L91]
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Misuli    [L119]
29   Teemu Juutilainen,  Rantasalmi,  karhuracing,   Honda
31   Arttu Lehtonen,  Lievestuore,  JMT RALLY TEAM,   Nissan
36   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Datsun 100A GTI-R
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
48   Björn Jani,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Reppana
72   Vänninen Kari,  Joroinen,  Team SuSi,   Mitsu    (e)
81   Matti Kauppinen,  Vilppula,  Irmeli Racing,   Ford
91   Roope Pulkkinen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Honda
105   Tero Savela,  Saarijärvi,  RMS  rallyteam,   mazda    [J24]
117   Renska ,  Konnevesi ,  Tpp Racing,   Opel getout    [L14]
128   Marko stenberg,  Leivonmäki,  ,   Citroen    (e)
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
146   Viriili Velho,  Jyväskylä,  Välikorpi Racing Team,   Ford
169   Jari,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Joku Poljettava    (e)
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Honda     [L500]


Kardaani: 30

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Kottero
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Kupla
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Pooppeli
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mielenpahotus sierra
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Ooppeli
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Bemu
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Voortti
12   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Peetu
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   PUB LANKILA BMW
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Novolvo
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   OispaVolvo
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   minivan
24   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   volvo
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Pickup
34   Ylönen Antti,  Juva,  Laurkangas Racing,   BMW    (e)
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Vanhus
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Buimuri
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Ootpeli!
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   KohokammioMotorsport OnkelmaJäte
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   opel
79   Julkunen Ville,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Foorti
82   Jani Saarinen,  Paimela,  Rs Racing,   Pitkäselkä foordi    (e)
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   BMW
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Sianpää
141   henry korpinen,  nastola,  moukari team,   opel kadett
183   Julle,  Rantasalmi,  Reikäpääracing Team,   Obel    (u)
184   Aki Heinonen,  Valkeala,  Basic Racing,   Volda    (u)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   Kuljetus V.Vesterinen  ooppeli


Junior: 20

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mitsu
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Majori
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   Nissan
19   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Hybridisetecci
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Rusina
22   Tupala,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Masan pa*ka
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   joku vekotin     [V105]
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   batmobiili 2.0
31   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Simon Auto Mazda
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Matukka    (j)
35   Suvi,  Joroinen,  Team SuSi,   Sorsa    (u)
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Toyota Escort
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Sierain
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Nissani    [V36]
169   Aatu,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Joku Poljettava    (u)


Lady: 16

4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
9   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [V9]
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Camo jäämistö BMW
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Opel getout    [V117]
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Mondeo
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Jätkät kasas mulle tykkisähkövatkaimen
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda    [V10]
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Damaz
91   SalmariSanni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Vanha Rouva    [V14]
119   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Misuli    [V 19]
500   Honkanen Taru,  Espoo,  Kukko Racing,   Honda    [V500]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 73


Profiili
« Vastaus #2 : 05.08.19 - klo:17:59 »

Kisainfoa:

Ilmoittautuminen ja katsastus alkaa  klo 8:30

Kuljettajakokous  klo 10:00

Kisat pärähtää käyntiin klo 11:00  !

Harjoituksia EI AJETA!!

Ja aina sama muistutus : Jos ette pääse paikalle niin ILMOITA peruutuksesi 0400-767875 !!!!!
« Viimeksi muokattu: 06.08.19 - klo:04:50 kirjoittanut Napri » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 104


Profiili
« Vastaus #3 : 07.08.19 - klo:11:17 »

#11.2 10.-11.8.2019

Rantasalmi2  10.-11.8.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 38

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302S
A2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
A3   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
A4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
A5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
A6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   196   antti lukkarinen   Rantasalmi   Karhu Racing   tatsun
B2   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   peugeot 205 Bussman Racing
B3   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
B4   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
B5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
B6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Opel Ascona
C2   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Ford Escort
C3   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
C4   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
C5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
C6   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Tykkireisinki   Volvo 343
D2   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada
D3   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
D4   24   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   BMW
D5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
E2   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
E3   214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Stsrlet
E4   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   BMW
E5   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   bmw
F2   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
F3   86   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Bm8Vee
F4   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
F5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Jta-Asennus Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   163   Viander Aleksi   Pihtipudas   Svv Racing Team   BMW
G2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Joku sininen
G3   1   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo
G4   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
G5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet


SUPER SU: 35

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   33   Noponen Erpo   Nurmijärvi   Kukko Racing/LevinneetLaitteet   Camaro
A2   154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Bmw
A3   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
A4   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Toyota Starlet
A5   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
A6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302S
B2   215   Aleksanteri Honkonen    Sumiainen    Kunto MotorSport   Starlet
B3   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B4   1   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo
B5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
B6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Jta-Asennus Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   196   antti lukkarinen   Rantasalmi   Karhu Racing   tatsun
C2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
C3   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
C4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
C5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
C6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   248   Janne Mäkelä   Hausjärvi   Country Side Racing   Veljen auto
D2   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   peugeot 205 Bussman Racing
D3   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
D4   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
D5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
D6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Tykkireisinki   Volvo 343
E2   583   Heli Ahola    Saarijärvi    RMS Rallyteam   Pösö V8
E3   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
E4   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bemari
E5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
E6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   bmw
F2   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada
F3   86   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Bm8Vee
F4   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   BMW
F5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun 1600 stw


KARDAANI: 30

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   183   Julle   Rantasalmi   Reikäpääracing Team   Obel
A2   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Sianpää
A3   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus V.Vesterinen  ooppeli
A4   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
A5   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
A6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Vanhus
A7   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Novolvo
A8   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mielenpahotus sierra

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   184   Aki Heinonen   Valkeala   Basic Racing   Volda
B2   141   henry korpinen   nastola   moukari team   opel kadett
B3   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   PUB LANKILA BMW
B4   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Voortti
B5   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   BMW
B6   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Ooppeli
B7   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla
B8   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   OispaVolvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   34   Ylönen Antti   Juva   Laurkangas Racing   BMW
C2   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Foorti
C3   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   minivan
C4   12   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Peetu
C5   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Pickup
C6   24   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   volvo
C7   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Pooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   82   Jani Saarinen   Paimela   Rs Racing   Pitkäselkä foordi
D2   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Buimuri
D3   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   KohokammioMotorsport OnkelmaJäte
D4   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   opel
D5   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Bemu
D6   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Ootpeli!
D7   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Kottero


VETARI: 25

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   Mitsu
A2   105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS  rallyteam   mazda
A3   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Honda
A4   48   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
A5   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Leasing volvo
A6   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
A7   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   128   Marko stenberg   Leivonmäki      Citroen
B2   117   Renska    Konnevesi    Tpp Racing   Opel getout
B3   91   Roope Pulkkinen   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda
B4   29   Teemu Juutilainen   Rantasalmi   karhuracing   Honda
B5   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
B6   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   169   Jari   Orimattila   Pakaan AA Racing   Joku Poljettava
C2   146   Viriili Velho   Jyväskylä   Välikorpi Racing Team   Ford
C3   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
C4   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
C5   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
C6   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   81   Matti Kauppinen   Vilppula   Irmeli Racing   Ford
D2   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Misuli
D3   31   Arttu Lehtonen   Lievestuore   JMT RALLY TEAM   Nissan
D4   36   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Datsun 100A GTI-R
D5   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Mazda
D6   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti


LADY: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Opel getout
A2   500   Honkanen Taru   Espoo   Kukko Racing   Honda
A3   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Mondeo
A4   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Damaz
A5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
A6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   Jätkät kasas mulle tykkisähkövatkaimen
B2   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
B3   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
B4   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
B5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   119   Lilli   Hollola   Moukariteam   Misuli
C2   13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Camo jäämistö BMW
C3   91   SalmariSanni   Heinola   RMS Rallyteam   Vanha Rouva
C4   9   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
C5   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0


JUNIOR: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   35   Suvi   Joroinen   Team SuSi   Sorsa
A2   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   joku vekotin
A3   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   batmobiili 2.0
A4   11   Otto Valkonen   Hans racing team   Pieksämäki   Nissan
A5   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Majori

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   169   Aatu   Orimattila   Pakaan AA Racing   Joku Poljettava
B2   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
B3   31   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Simon Auto Mazda
B4   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
B5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Hybridisetecci
C2   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Sierain
C3   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Rusina
C4   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
C5   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mitsu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   22   Tupala   Korpilahti   Team Jarwen   Masan pa*ka
D2   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
D3   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   Nissani
D4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Toyota Escort


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: