Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
19.09.19 - klo:12:22
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: PIHTIPUDAS 13.-14.7.2019  (Luettu 7571 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 108


Profiili
« : 30.06.19 - klo:17:45 »

Kesäkauden 2019 viides kisa ajetaan Pihtiputaalla 13.-14.7.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit ja Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 1.7.2019 ja päättyy Sunnuntaina 7.7.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  V55 Pihtipudas
   

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 108


Profiili
« Vastaus #1 : 30.06.19 - klo:17:47 »

#10 13.-14.7.2019

Pihtipudas 13.-14.7.2019 Ilmoittautuneet:

su 14. heinäkuuta 2019 08.54.16
Ilmoittautuneita: 184

Super Lauantai: 37

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   oopel
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Tkr-Autokorjaamo Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   Suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   #JonPower Datsun
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
30   Pohja Paavo,  Mänttä,  ,   HEMP Ford    (e)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  MV-Racing,   Kippo Evo 1    (j)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Jatke
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Fordp
96   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Volvo    (e)
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bmw
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford Escort    (j)
119   Corleone,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort    (e)
121   Kemppainen Kari,  Karstula,  ,   Ford    (e)
144   Toni Siponen,  Muurame,  Team jarwen,   Ford    (e)
154   Juho viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Bmw    (e)
162   Esa Nieminen,  Karstula,  Hertta Racing Volvo,   Herttaracing Volvo
167   Jesse Pehkonen ,  Joroinen,  ,   Ford escort    (u)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada
190   Timo Heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR
215   Aleksanteri Honkonen ,  Sumiainen ,  Kunto MotorSport,   Starlet
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford escort


Super Sunnuntai: 34

1   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   Datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   oopel
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Tkr-Autokorjaamo Volvo
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   #JonPower Datsun
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
24   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   BMW    (e)
30   Pohja Paavo,  Mänttä,  ,   HEMP Ford    (e)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Jatke
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Fordp
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
118   Kapanen Heikki,  Karstula,  Vikke Racing,   Peugeot 205 Mi16
121   Kemppainen Kari,  Karstula,  ,   Ford
162   Esa Nieminen,  Karstula,  Hertta Racing Volvo,   Herttaracing Volvo
163   Viander Aleksi,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   BMW    (u)
167   Jesse Pehkonen ,  Joroinen,  ,   Ford escort    (u)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada
190   Timo Heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Starlet
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford escort
583   Heli Ahola ,  Saarijärvi ,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8    (j)


Vetari: 40

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Rusina evo 3
7   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Oohpeli
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
11   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Pösöö
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]
13   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Svv Racing team,   Maza
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Leasing volvo    [L91]
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaabismiOnSairaus
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pikku maza
36   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Pulsar GTI-R    [J60]
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
63   Hynynen Veli-Pekka,  Iisalmi,  ,   Mazda
64   Kekki Janne,  Karstula,  Kituperä Racing,   kituperä racing vectra    (e)
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Toyota
78   Aleksi Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Volvo
80   Juha Valtoaho,  Karstula,  Metsäkoneet Valtoaho Racing,   Honda
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel    [J52]
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  FIAKK r. y,   Narina    [L89]
96   Juho Pirttinen,  Karstula,  Pirttiracing,   Pirttiracing Toyota Corolla
105   Tero Savela,  Saarijärvi,  RMS  rallyteam,   TTzSa    [J24]
109   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Biili    (j)
114   Toivainen Aleksi,  Pihtipudas,  Auto- Osix,   Opel    (e)
119   Järveläinen Timo,  Viitasaari,  Svv racing team,   Foorti    (u)
120   Jani Saarinen,  Vesivehmaa,  Rs racing,   Mikä lie     (e)
123   Jarkko,  Keuruu,  Pirunkorpi racing,   Opel calibra    (u)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi    [L99]
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Mazda
220   Timonen Juha,  Juankoski,  Savon Piika Racing team,   matukka    [L9]    (e)
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
288   Aaltokoski Markus,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Laina mazda    (e)
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   sitikka    (e)
411   Ari Toivainen,  Pihtipudas,  Auto-Osix oy,   Saab    (u)
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Honda    [L500]


Kardaani: 35

3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Bomwpeli
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   JÄKÄLÄN SIERRA
6   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   läjä
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Ooppeli
9   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Sexidexi
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Jakarikorjaamo bmw
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Fjord
17   Myllyvirta Timo,  Palokka,  EmmanPaja,   Bmw m5
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Ööppeli
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   WW kupla
24   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   volvo
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Bmw
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Vanhus
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Buimuri
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Öljypoltin
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   KohokammioMotorsport OnkelmaJäte
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Sutzuki Svitura
81   Jami Klemola,  Karstula,  JS Team,   Toyota Corolla DX
100   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   sorvi
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   Happo
120   Tv Kokki,  Hollola,  MV-Racing,   ooppeli
174   Jussi Turpeinen,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Volovo    (u)
177   Tuomas hurskainen ,  Hollola,  SS-racing,   Toyota corolla    (u)
178   Henkka paukku,  Petäjävesi,  Paukku team,   Sierra    (e)
179   Sami Jämsen,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Laten Opeli    (u)
182   Jönssi,  Jyväskylä,  Team jarwen,   Ydinohjus    (e)
200   TT,  Lahti,  MV-Racing,   Daf    (j)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
272   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Tattuni    (e)
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   Kuljetus V.Vesterinen Volvo
320   Jarno Myyryläinen,  Pihtipudas,  ,   Majori    (e)
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
450   Kukkonen Kai,  Mäntsälä,  Racing 45,   Dx


Junior: 18

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Nissan
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   TeineDexi    [K450]
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Majori
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnU
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   Röllin taksi
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   joku vekotin
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Batmobil
31   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Simon Auto Mazda    [V288]    (u)
38   Kemppainen Markus,  Karstula,  MakuRacing,   Volvo
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Mondeo
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Volvosierra
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel    [V83]
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   NisuPulla    [V36]
63   Rönkkö Juho,  Iisalmi,  ,   Toyota


Lady: 20

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mafda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
9   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
23   Satu,  Karstula,  ,   Toyota Corolla DX    [K81]
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nizmo
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Damaz
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata
89   Myyry Tanja,  Kotka,  FIAKK r.y,   Narina    [V88]
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   RautaRouva    [V14]
99   Henna Jokinen ,  Hämeenkyrö ,  Team Laskeutumisvalo,   Kilpuri    [V135]
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   HooRatsu    [V12]
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   mazda    [V369]
500   Honkanen Taru,  Espoo,  Kukko Racing,   Honda    [V500]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 73


Profiili
« Vastaus #2 : 01.07.19 - klo:19:48 »

 Puttaan Kisa-info !!

Toimisto aukeaa klo 7:30

Katsastus 7:30- 8:45

Kuljettajakokous klo 9:00

Kisat alkaa klo 10:00

Harjoituksia ei ajeta !

Ladyt  ja Junnut saavat kiertää radan etuauton perässä heti kuljettajakokouksen jälkeen.

Kilpa-auton sekä huoltoauton alle pressut sekä sammuttimet näkyville.

AVOTULEN TEKO KIELLETTY !

Kisapaikalle saa tulla pe 12.7 klo 12 alkaen  Hymyilee

Isot autot varikon laidolle. Soitto Eetulle p. 044-5709698, osaa neuvoa tarkemmin  Hymyilee leveästi

HITSAUS KIELLETTY ! -Varikolla hitsauspaikka.

- Kisapäivänä autot puretaan ennen traileriparkkia.
- Kisojen aikana autojen lastaus purkupaikalla.
- Varikolle yksi huoltoauto per kilpa-auto.
- Varikolla ei yöpäivystystä.

HUOM !!!! ALUEELLA EI OLE SÄHKÖJÄ !!!!

TERVETULOA AJAMAAN PIHTIPUTAALLE  Pusu
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 108


Profiili
« Vastaus #3 : 10.07.19 - klo:07:28 »

#10.2 13.-14.7.2019

Pihtipudas  13.-14.7.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 34

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   167   Jesse Pehkonen    Joroinen      Ford escort
A2   30   Pohja Paavo   Mänttä      HEMP Ford
A3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada
A4   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
A5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   #JonPower Datsun
A6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      Suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   96   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
B2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Jatke
B3   162   Esa Nieminen   Karstula   Hertta Racing Volvo   Herttaracing Volvo
B4   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford escort
B5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
B6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   102   Toni Siponen   Muurame   Team Jarwen   Ford
C2   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bmw
C3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Fordp
C4   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
C5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
C6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   121   Kemppainen Kari   Karstula      Ford
D2   215   Aleksanteri Honkonen    Sumiainen    Kunto MotorSport   Starlet
D3   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
D4   6   Paananen Ville   Karstula      oopel
D5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
D6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Bmw
E2   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
E3   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
E4   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
E5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Tkr-Autokorjaamo Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
F2   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
F3   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
F4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
F5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun 1600 stw


SUPER SU: 33

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   163   Viander Aleksi   Pihtipudas   Svv Racing Team   BMW
A2   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
A3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Fordp
A4   1   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo
A5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   #JonPower Datsun
A6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   167   Jesse Pehkonen    Joroinen      Ford escort
B2   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B3   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
B4   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   Escort
B5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
B6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   30   Pohja Paavo   Mänttä      HEMP Ford
C2   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada
C3   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
C4   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford escort
C5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
C6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   24   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   BMW
D2   162   Esa Nieminen   Karstula   Hertta Racing Volvo   Herttaracing Volvo
D3   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
D4   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
D5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Jatke
E2   214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Starlet
E3   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
E4   6   Paananen Ville   Karstula      oopel
E5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Tkr-Autokorjaamo Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   121   Kemppainen Kari   Karstula      Ford
F2   118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   Peugeot 205 Mi16
F3   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
F4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
F5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun 1600 stw


KARDAANI: 34

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   174   Jussi Turpeinen   Pihtipudas   Svv Racing Team   Volovo
A2   320   Jarno Myyryläinen   Pihtipudas      Majori
A3   81   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Toyota Corolla DX
A4   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45   Dx
A5   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
A6   24   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   volvo
A7   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Öljypoltin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   177   Tuomas hurskainen    Hollola   SS-racing   Toyota corolla
B2   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Tattuni
B3   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
B4   9   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Sexidexi
B5   6   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   läjä
B6   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Ooppeli
B7   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Bomwpeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   179   Sami Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Laten Opeli
C2   17   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Bmw m5
C3   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   Happo
C4   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Sutzuki Svitura
C5   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
C6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Vanhus
C7   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   JÄKÄLÄN SIERRA

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   178   Henkka paukku   Petäjävesi   Paukku team   Sierra
D2   100   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   sorvi
D3   120   Tv Kokki   Hollola   MV-Racing   ooppeli
D4   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Fjord
D5   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
D6   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Jakarikorjaamo bmw
D7   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   WW kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   182   Jönssi   Jyväskylä   Team jarwen   Ydinohjus
E2   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Buimuri
E3   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus V.Vesterinen Volvo
E4   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   KohokammioMotorsport OnkelmaJäte
E5   30   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Bmw
E6   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Ööppeli


VETARI: 39

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   119   Järveläinen Timo   Viitasaari   Svv racing team   Foorti
A2   220   Timonen Juha   Juankoski   Savon Piika Racing team   matukka
A3   83   Janne Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
A4   96   Juho Pirttinen   Karstula   Pirttiracing   Pirttiracing Toyota Corolla
A5   11   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Pösöö
A6   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A7   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
A8   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   123   Jarkko   Keuruu   Pirunkorpi racing   Opel calibra
B2   114   Toivainen Aleksi   Pihtipudas   Auto- Osix   Opel
B3   105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS  rallyteam   TTzSa
B4   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Toyota
B5   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
B6   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaabismiOnSairaus
B7   7   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Oohpeli
B8   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Rusina evo 3

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   411   Ari Toivainen   Pihtipudas   Auto-Osix oy   Saab
C2   120   Jani Saarinen   Vesivehmaa   Rs racing   Mikä lie
C3   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
C4   13   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Maza
C5   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Leasing volvo
C6   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
C7   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
C8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   288   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team   Laina mazda
D2   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   sitikka
D3   88   Suur-Uski Jani   Kotka   FIAKK r. y   Narina
D4   36   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Pulsar GTI-R
D5   63   Hynynen Veli-Pekka   Iisalmi      Mazda
D6   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Mazda
D7   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
D8   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   64   Kekki Janne   Karstula   Kituperä Racing   kituperä racing vectra
E2   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
E3   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Honda
E4   78   Aleksi Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Volvo
E5   80   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing   Honda
E6   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pikku maza
E7   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan


LADY: 20

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   23   Satu   Karstula      Toyota Corolla DX
A2   500   Honkanen Taru   Espoo   Kukko Racing   Honda
A3   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   HooRatsu
A4   9   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
A5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata
B2   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
B3   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
B4   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Damaz
B5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   89   Myyry Tanja   Kotka   FIAKK r.y   Narina
C2   35   Heli Ahola    Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nizmo
C3   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
C4   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
C5   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   99   Henna Jokinen    Hämeenkyrö    Team Laskeutumisvalo   Kilpuri
D2   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   mazda
D3   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   RautaRouva
D4   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mafda
D5   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti


JUNIOR: 18

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   31   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Simon Auto Mazda
A2   63   Rönkkö Juho   Iisalmi      Toyota
A3   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Volvosierra
A4   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnU
A5   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   TeineDexi
A6   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Majori

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   joku vekotin
B2   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
B3   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
B4   11   Otto Valkonen   Hans racing team   Pieksämäki   Röllin taksi
B5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
B6   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   Batmobil
C2   38   Kemppainen Markus   Karstula   MakuRacing   Volvo
C3   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   NisuPulla
C4   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
C5   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Mondeo
C6   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Nissan


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: