Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
26.06.19 - klo:21:06
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: PIEKSÄMÄKI 11.-12.5  (Luettu 7547 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 95


Profiili
« : 25.04.19 - klo:13:08 »

Kesäkauden 2019 toinen kisa ajetaan Pieksämäellä 11.-12.5.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Vetarit ja Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 29.4.2019. Ilmoittautumis aikaa pidennetty Manantaihin 5.5.2019 klo 20:00 saakka !!!

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  V4 Pieksämäki
  

Ilmoitukset peruutuksista Naprille
« Viimeksi muokattu: 05.05.19 - klo:20:05 kirjoittanut kaius » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 95


Profiili
« Vastaus #1 : 25.04.19 - klo:13:10 »

#7 11.-12.5.2019

Pieksämäki2 11.-12.5.2019 Ilmoittautuneet:

su 12. toukokuuta 2019 10.48.45
Ilmoittautuneita: 195

Super Lauantai: 38

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kannonkone Oy Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Datsun Finn
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort    (e)
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet    (e)
23   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
39   Nita Simonen,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort     (e)
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LOVO    (e)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Volvo    (e)
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   Kippo Evo 1    (j)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö v8
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bmw
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Volvo    (j)
141   Mäkelä Topi,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Corolla    (e)
161   Pullikka Juha-Matti,  Alavus,  ,   Ford fiesta    (e)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (e)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Lada v8
181   Koiranen Petri,  Jämsä,  Petko Racing,   Ford    (e)
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Foorti    (e)
310   Häkkinen Jarno,  Jyväskylä,  Häkkinen Racing,   Renault Clio
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   BMW
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo    (e)


Super Sunnuntai: 31

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   oopel    (e)
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kannonkone Oy Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Datsun Finn
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort    (e)
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
39   Nita Simonen,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort     (e)
44   Lauri Kallanto,  Suonenjoki,  Kallanto Racing,   volvo 242    (e)
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LOVO    (e)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   Kippo Evo 1    (j)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö v8
66   Juoko?,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Starlet
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Toyota Starlet     (e)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bmw
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Volvo    (j)
144   Toni Siponen,  Muurame,  Team jarwen,   Ford    (e)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (e)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Lada v8


Vetari: 39

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Vara auto Mitsu..
7   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Ooppel
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   TynkäRytö
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [L10]
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Laakerinpurija
11   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Shitroeen    (e)
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]
13   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Maza
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Nismo
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBaOnSuolesta
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Misuli    [L119]
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Pösö
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   projekt x
31   Arttu Lehtonen,  Lievestuore,  JMT RALLY TEAM,   Nipponi
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
53   Mikael Junttonen,  Muurame,  Veight Racing team,   Mazda    (e)
63   Hynynen Veli-Pekka,  Iisalmi,  ,   Celica
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab    (e)
69   Välimäki Jan,  Hollola,  Hulttio racing Team,   Voorti
78   Aleksi Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Mondeo
85   Jarmo Hoikka,  HEINOLA,  Long Hand Racing Team,   Opel
86   Manne Virtanen,  Äänekoski,  Virtasen rallitalli,   Mazda    (e)
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  JT Racing,   Voortti    [L89]
98   Romu-ukko,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   RAPEE RANSKALAINEN    (u)
101   Jarno Laitinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda    (u)
103   Hanssi ,  Pieksämäki ,  Hans Racing Team,   Lainamatsta    (e)
104   Jarppi Laitinen,  Nuijamaa,  Icebear motorsport,   Ford Escort    (u)
108   Luoto Aarre,  Jämsä,  Steral racing,   Mazda
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Mazda
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel    (e)
239   Pessala Kauri,  Kouvola,  Savon Piika Racing team,   Pözö
291   Mika ,  Heinola,  Ei ole ,   Volvo    [L91]
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Mazda    (e)


Kardaani: 43

2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmww
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Lata
6   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Toyota    (e)
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Bmw?
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Fjord
12   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford
17   Myllyvirta Timo,  Palokka,  EmmanPaja,   Bmw m5
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila merssu    (e)
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Beeämwee
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   siera
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   BMwooppeli
24   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   volvo    (e)
27   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   paluumuuttaja    (e)
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa    [L24]
39   Kimmen,  Tammisaari,  ,   Kitty 2
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
46   Toni Hirvonen,  Enonkoski,  Korpi Racing,   sierra
58   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   opel    (e)
60   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Legenda
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Bernari
64   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Volvo
65   Vauhti ville,  Asikkala,  Peukku team,   Lada    (e)
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Oot peli.
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   KohokammioMotorsport Lada
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   BMW
79   Julkunen Ville,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   ford
81   Jami Klemola,  Karstula,  JS Team,   Toyota Corolla DX    (e)
100   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Ikuisuusprojekti
105   Shemeikka Henri,  Varkaus,  Nallentalli,   SiernauTTI    (e)
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Opel
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   pätkä
118   Oksanen Tapio,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Lata
119   Harri Pölkki,  Jyväskylä ,  Pölkki Reisinki,   Oscortti     (u)
123   Awi Nikka,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Toyota    (e)
124   kari virtanen. Kj,  hausjärvi,  country side racing,   volvo    (e)
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Volvo 360    (u)
130   Jesse Beloff,  Hankasalmi,  ,   Sierra    (e)
161   Tino Välimäki,  Mäntsälä,  Hulttio Racingteam,   Riesa    (j)
181   Rasse,  Tammisaari,  ,   Toyota
308   Toni,  Pieksämäki,  Outlaw Racers,   Volvo    (e)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo 340


Junior: 20

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   surffilauta 2.0
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Kippo
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   VillaTumppu
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
9   Turma kasperi,  Jämsä,  ,   Voorti
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   Nissan
19   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Setecci
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Rusina
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nissan
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   höndä 1.0
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Alfa Romeo
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Ford    (e)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel    [V83]
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Tyviön Evo
161   Manu Tamminen,  Padasjoki,  Hulttio Racingteam,   PitkäselkäFoorti    (j)


Lady: 24

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mafda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Jokumikätoimii
9   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [V9]
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Mazda
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Joku poikien kasaama kottero
24   Irmeli Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa    [K31]
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nizmo
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Laina Honda
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata
89   Myyry Tanja,  Kotka,  ,   Voortti    [V88]
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Rautarouva    [V291]
119   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Misuli    [V19]    (e)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]
500   Honkanen Taru,  ,  Kukko Racing,   Mazda    [V500]    (e)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 68


Profiili
« Vastaus #2 : 05.05.19 - klo:17:21 »

KISA INFFOO :

Toimisto aukeaa klo 8

Kuljettajakokous klo 9:30

Kilpaa aletaan ajamaan klo 10:30

HARJOITUKSIA EI AJETA !

Muistakee Sammuttimet näkyvillä !

Tiukentuneiden turvasäädösten takia polttoainekannuja ei saa olla näkyvillä varikolla, vaan ne tulee olla huoltoautossa tai kilpa-autossa ( ei ajon aikana  Näyttää kieltä )

Hiili-ja kaasugrillin käyttö kilpailupäivän aikana kielletty, illalla saapi sitten grillata .

Myymäläauto ei todennäköisesti pääsekään tulemaan lauantaina Surullinen

HUOM ! HUOM ! Kilpailuun osallistuneiden kesken arvotaan mm. aggregaatti, ylläpitolaturi ja hylsysarja...

Joten tervetuloa....Varikolle pääsee perjantaina klo 18 jälkeen. Isot kalustot varikon reunoille ja vain sen päivän autot varikolle mitkä ajaa... Jos epäselvää niin Kimmolta voi kysellä lisää p. 0503016070
« Viimeksi muokattu: 08.05.19 - klo:05:36 kirjoittanut Napri » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 95


Profiili
« Vastaus #3 : 07.05.19 - klo:18:58 »

#7.2 11.-12.5.2019

Pieks?m?ki2  11.-12.5.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 38

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   161   Pullikka Juha-Matti   Alavus      Ford fiesta
A2   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
A3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö v8
A4   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
A5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   Datsun Finn
A6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kannonkone Oy Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
B2   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Foorti
B3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
B4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
B5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
B6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Corolla
C2   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
C3   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bmw
C4   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Lada v8
C5   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki
C6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing   Ford
D2   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
D3   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
D4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
D5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   50   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Volvo
E2   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
E3   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   BMW
E4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
E5   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   39   Nita Simonen   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort
F2   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
F3   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
F4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
F5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LOVO
G2   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
G3   23   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
G4   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
G5   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet


SUPER SU: 32

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
A2   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
A3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö v8
A4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
A5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
A6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki
A7   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   39   Nita Simonen   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort
B2   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Toyota Starlet
B3   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
B4   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B5   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   BMW
B6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw
B7   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   44   Lauri Kallanto   Suonenjoki   Kallanto Racing   volvo 242
C2   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
C3   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
C4   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Lada v8
C5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
C6   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   144   Toni Siponen   Muurame   Team jarwen   Ford
D2   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
D3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
D4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
D5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   Datsun Finn
D6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LOVO
E2   6   Paananen Ville   Karstula      oopel
E3   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bmw
E4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
E5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
E6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kannonkone Oy Volvo


KARDAANI: 42

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   119   Harri Pölkki   Jyväskylä    Pölkki Reisinki   Oscortti
A2   105   Shemeikka Henri   Varkaus   Nallentalli   SiernauTTI
A3   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila merssu
A4   60   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Legenda
A5   118   Oksanen Tapio   Pieksämäki   Hans Racing Team   Lata
A6   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Fjord
A7   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Volvo 360
B2   81   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Toyota Corolla DX
B3   6   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Toyota
B4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Bernari
B5   181   Rasse   Tammisaari      Toyota
B6   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
B7   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   308   Toni   Pieksämäki   Outlaw Racers   Volvo
C2   65   Vauhti ville   Asikkala   Peukku team   Lada
C3   12   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford
C4   64   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
C5   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo 340
C6   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Bmw?
C7   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Oot peli.

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   130   Jesse Beloff   Hankasalmi      Sierra
D2   58   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   opel
D3   17   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Bmw m5
D4   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   KohokammioMotorsport Lada
D5   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   BMW
D6   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
D7   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bmww

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   124   kari virtanen. Kj   hausjärvi   country side racing   volvo
E2   27   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   paluumuuttaja
E3   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   BMwooppeli
E4   100   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Ikuisuusprojekti
E5   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   ford
E6   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Opel
E7   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   siera

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   123   Awi Nikka   Joroinen   Revittävät siilit   Toyota
F2   24   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   volvo
F3   46   Toni Hirvonen   Enonkoski   Korpi Racing   sierra
F4   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   pätkä
F5   39   Kimmen   Tammisaari      Mersu
F6   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Beeämwee
F7   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Lata


VETARI: 39

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   98   Romu-ukko   Mikkeli   MRM Racing Team   RAPEE RANSKALAINEN
A2   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
A3   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Misuli
A4   239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team   Pözö
A5   108   Luoto Aarre   Jämsä   Steral racing   Mazda
A6   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Mazda
A7   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö
A8   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   101   Jarno Laitinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
B2   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
B3   31   Arttu Lehtonen   Lievestuore   JMT RALLY TEAM   Nipponi
B4   13   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Maza
B5   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
B6   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBaOnSuolesta
B7   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
B8   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Vara auto Mitsu..

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   104   Jarppi Laitinen   Nuijamaa   Icebear motorsport   Ford Escort
C2   86   Manne Virtanen   Äänekoski   Virtasen rallitalli   Mazda
C3   69   Välimäki Jan   Hollola   Hulttio racing Team   Voorti
C4   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Nismo
C5   63   Hynynen Veli-Pekka   Iisalmi      Celica
C6   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
C7   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
C8   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   103   Hanssi    Pieksämäki    Hans Racing Team   Lainamatsta
D2   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Mazda
D3   78   Aleksi Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Mondeo
D4   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Voortti
D5   7   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Ooppel
D6   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
D7   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
D8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   53   Mikael Junttonen   Muurame   Veight Racing team   Mazda
E2   11   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Shitroeen
E3   291   Mika    Heinola   Ei ole    Volvo
E4   85   Jarmo Hoikka   HEINOLA   Long Hand Racing Team   Opel
E5   23   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Pösö
E6   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   projekt x
E7   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Laakerinpurija


LADY: 24

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   500   Honkanen Taru      Kukko Racing   Mazda
A2   24   Irmeli Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
A3   13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Mazda
A4   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
A5   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mafda
A6   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   119   Lilli   Hollola   Moukariteam   Misuli
B2   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Laina Honda
B3   35   Heli Ahola    Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nizmo
B4   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Jokumikätoimii
B5   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
B6   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
C2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata
C3   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Rautarouva
C4   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
C5   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda
C6   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   Joku poikien kasaama kottero
D2   89   Myyry Tanja   Kotka      Voortti
D3   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
D4   9   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
D5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
D6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti


JUNIOR: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Ford
A2   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
A3   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
A4   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   VillaTumppu
A5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Setecci
B2   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
B3   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
B4   9   Turma kasperi   Jämsä      Voorti
B5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nissan
C2   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   Tyviön Evo
C3   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   surffilauta 2.0
C4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Alfa Romeo
C5   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   höndä 1.0
D2   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Rusina
D3   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Nissan
D4   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Kippo


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: