Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
23.04.19 - klo:10:47
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: 20.-21.4.2019 KOUVOLA  (Luettu 8489 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 86


Profiili
« : 03.04.19 - klo:18:05 »

Kesäkausi alkaa!

Kesän 2019 ensimmäinen kisa ajetaan Kouvolassa 20.-21.4.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit ja Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 8.4.2019 ja loppuu Sunnuntaina 14.4.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  V4 Kouvola
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 86


Profiili
« Vastaus #1 : 03.04.19 - klo:18:06 »

#6 20.-21.4.2019

Kouvola 20.-21.4.2019 Ilmoittautuneet:

su 21. huhtikuuta 2019 09.42.26
Ilmoittautuneita: 266

Super Lauantai: 50

1   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo    (e)
2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort    (e)
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet    (e)
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet    (e)
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw    (e)
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Voiman Volvo     (e)
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki    (e)
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet    (e)
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   TK racing Datsun Finn     (e)
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Datsun Finn    (e)
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Ford    (e)
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda    (e)
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo    (e)
18   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Toyota Corolla    (e)
22   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW    (e)
23   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8    (e)
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi    (e)
28   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo    (e)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort    (e)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn    (e)
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8    (e)
59   Jani Ilkas,  NAHKELA,  Rantakare Racing,   Rantakare Racing Ford    (e)
66   Juoko?,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Starlet    (e)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet    (e)
86   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Beeäm8vee    (e)
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   Bmw    (e)
93   Hänninen Pekka,  Jyväskylä,  Team Formeltec,   Volvo 240 Hybrid    (e)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Joku keksintö    (e)
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bmw    (e)
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel    (e)
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort    (e)
120   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Ford    (u)
122   antti styf,  tuusula,  ,   toyota starlet    (u)
127   Janne Solas ,  Otalampi,  ,   Ford escort    (e)
129   Petri Saarela,  Oulainen,  ,   Volvo 340    (u)
130   Jukka Leinonen,  Ojakkala,  ,   BMW    (u)
132   Saku Korhonen,  Lahti,  Eräpolku racing,   Vauxhall Viva    (u)
133   Joni Korhonen,  lahti,  eräpolku racing,   volvo    (u)
135   Mänttäri Mikko,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Kutosmaza    (e)
150   Petteri Bergström,  Porvoo,  Maranelloteam,   Volvo    (j)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Lada    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR    (e)
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra    (e)
238   Kinnunen Jani,  Tuusula,  Leepun paja racing,   Bmw    (e)
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw    (e)
242   Lipponen Harri,  Huittinen,  Kukko Racing,   bmw 320    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw E30    (e)
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort Rs T-5    (e)
310   Häkkinen Jarno,  Jyväskylä,  Häkkinen Racing,   Renault Clio    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   Bmw    (e)


Super Sunnuntai: 40

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort    (e)
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet    (e)
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet    (e)
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw    (e)
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Voiman Volvo     (e)
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet    (e)
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   TK racing Datsun Finn     (e)
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Datsun Finn    (e)
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Ford    (e)
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda    (e)
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo    (e)
18   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Toyota Corolla    (e)
22   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW    (e)
24   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   BMW    (e)
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi    (e)
28   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo    (e)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort    (e)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn    (e)
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8    (e)
59   Jani Ilkas,  NAHKELA,  Rantakare Racing,   Rantakare Racing Ford    (e)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet    (e)
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Joku keksintö    (e)
86   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Beeäm8vee    (e)
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   Bmw    (e)
96   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Volvo    (e)
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW     (e)
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort    (e)
122   antti styf,  tuusula,  ,   Auto    (j)
129   Petri Saarela,  Oulainen,  ,   Volvo 340    (u)
136   Mirko Kykkänen,  Myllykoski,  Rautakorpi Racing,   biili    (j)
150   Petteri Bergström,  Porvoo,  Maranelloteam,   Volvo    (j)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Lada    (e)
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   peugeot 205    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR    (e)
203   Toni Anttila,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw    (e)
242   Lipponen Harri,  Huittinen,  Kukko Racing,   bmw 320    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw E30    (e)
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5    (e)
305   Koli Marko,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Le Pözöö    (e)
321   Turpeinen Juuso,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta    (e)


Vetari: 53

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Misu
7   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Opel on pop    (e)
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   TyttärenMazda
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]
13   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Masa    (e)
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Nismo    (e)
15   Ewalds Alex,  Porvoo,  Maranello Team,   Mazuki    (e)
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J5]
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Misuli    (e)
22   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Kulkine
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Pösö    [L21]
27   Pastori Paukku ,  Myllykoski ,  Paukku Team ,   4 vuoden takuu    (j)
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pikku maza
31   Arttu Lehtonen,  Lievestuore,  JMT RALLY TEAM,   Nipponi    (u)
34   Make,  Loviisa,  AllmostFastRacingTeam,   mazda    (u)
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
47   Erola Jari,  Heinola,  Noybody Racing,   Leipro pösö    (e)
59   Cisse nyberg,  porvoo,  demil racers,   golffi
60   Puuha-Pete,  Heinola,  Pro Racing team,   Matsa    (e)
63   Hynynen Veli-Pekka,  Iisalmi,  ,   Celica    [J63]
69   Välimäki Jan,  Hollola,  Hulttio racing Team,   Paholaisen kosto
71   Hanksi,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Nismo    (e)
75   Koli Petri,   ,  Koli Racing,   Volvo    (e)
77   Kalmari Kalle,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Mazda
78   Aleksi Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Mondeo    [J1]    (e)
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel    [J52]    (u)
85   Jarmo Hoikka,  HEINOLA,  Long Hand Racing Team,   Opel    (e)
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  JT Racing,   Mazda    (j)
91   Roope Pulkkinen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Honda    (e)
94   Timantti,  -,  CountrySideRacing,   Legenda    (e)
95   Pekka Tonteri,  Kouvola,  Moukariteam,   Mitsu    (u)
97   Ville Varis,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Nissani    (j)
99   Laine,  Hollola,  MV-Racing,   volvo    (j)
129   Artturi Kaukoranta,  Asikkala,  AllmostFastRacingTeam,   Civic    (j)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
164   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Kutosmaza    (e)
179   Saara Timonen,  Kouvola,  Savonpiikaracing,   Mazda    [L9]    (e)
188   Mika Suikkari,  Hikiä,  Country side Racing,   Countryside racing golf    (j)
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Mazda
195   Saku Karppanen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam ,   Ekoteko
239   Pessala Kauri,  Kouvola,  Savon Piika Racing team,   Peugeot    (e)
269   Vesa,  Järvelä,  Country side racing,   Fiesta    (e)
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda    (e)
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda    [L78]    (e)
291   Mika ,  Heinola,  Sanniisi Sponssaa,   sanniisi sponssaa     (j)
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Liisinki vehe    (e)


Kardaani: 69

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Laina-auto     (j)
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmww
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Woblomi?
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Volvo
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
8   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Uppopumppu
9   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Starbba Star    (e)
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Potkukelkka
12   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford    (e)
13   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Ford sierra
17   Myllyvirta Timo,  Palokka,  EmmanPaja,   Bmw m5    (e)
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Special edition BMW
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Ford Siera
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   voopeli    (e)
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   pick-up
27   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   Ascona    (e)
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
29   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Volvo
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa    [L24]
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW    (e)
46   Toni Hirvonen,  Enonkoski,  Korpi Racing,   sierra
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   Kuutio
60   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   TV:stä tuttu    [J60]
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Buimuri    (e)
64   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Volvo    (e)
65   Vauhti ville,  Asikkala,  Peukku team,   Lada    (e)
68   Kainlauri Joni,  Luumäki,  Jorni Racing,   Foord    (e)
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila Laada    (e)
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Sierra    (e)
72   Kapteeni Lapanen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Vinolistamosse    (e)
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   Opel
74   Lari Virtanen,  Kouvola,  ,   Volvo    (e)
77   Tommi Rusinen,  Vääksy,  RS Racing,   Sierra    (u)
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Volvo 240    [L23]    (e)
79   Julkunen Ville,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Opel    (e)
84   Kittipallo Kylliäinen,  Orimattila,  Pakkaan AA Racing,   Opel Omega 1.2    (e)
85   kimmo kemppi,  myllykoski,  Toukkala racing,   Toyota    (e)
86   Valkeapää Pete,  Tampere,  4 Evo Race,   124 speciaali    (e)
93   kare kemppi,  kouvola,  Toukkala racing,   Ford    (e)
97   Härski,  Jämsä,  Härski Racing,   Härski racing volvo    (e)
100   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Ikuisuusprojekti    (e)
106   Rajala Jouni,  Nastola,  Reikäpää Racing team,   Volvo     (e)
109   Tomi Kujala,  Kouvostoliitto,  Team Löysät kukot,   Bmw    (e)
110   Tatu kilkki,  Orimattila,  Moukari team,   Obel     (j)
111   Hullumpi,  Karjaa,  Rämä Racing,   bemari    (e)
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   BMW
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   volvo    (e)
115   Artturi Kaukoranta ,  ASIKKALA,  ,   Omena     (e)
116   Pietari ,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Sierra    [L 20]    (u)
118   Oksanen Tapio,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Lata    (e)
120   Tv Kokki,  Hollola,  MV-Racing,   Bemari    (e)
150   Puhakka Matti,  Hämeenkoski,  ,   Auto    (e)
156   Jani Suur-Uski,  Kotka,  JT Racing Team,   Opel    (j)
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli    (e)
170   Ville Järvelä,  Orimattila,  ,   opel    (e)
181   Rasse,  Tammisaari,  ,   Toyota    (e)
191   Jens Nordberg,  Tammisaari,  ,   Bmw    (e)
210   Sini Uurainen,  Heinola,  CRC Racing Team,   ?    [L46]    (e)
231   Katajainen Arto,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Lada    (e)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW    (e)
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   Kuljetus V.Vesterinen Opel    (e)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo 340    (e)
327   Lampela Miikka,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Tiimin volvo    [J42]    (e)
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra    (e)
450   Kukkonen Kai,  Mäntsälä,  Racing 45,   Volvo    (e)
459   Aleksi Vilkman,  Mäntsälä,  Racing 45,   Toiota    (u)


Junior: 22

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mondeo    [V78]
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   SmurffiBussi
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Litranemicra
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V18]
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
9   Turma kasperi,  Jämsä,  ,   Voorti
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Mazda
19   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Setecci    (u)
22   Tupala,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Jeesuksen vanha corolla    (e)
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nissan    (u)
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakkaan AA Racing,   Honda Civic    (u)
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Mikä sattuu toimiin    (j)
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Vanha mazda
42   Luumi Janne,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Kerhovulva    [K327]    (e)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel    [V83]
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Mazda    (e)
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Svetlana     [K60]    (u)
63   Rönkkö Juho,  Iisalmi,  ,   Celica    [V63]
80   Hämäläinen Jonne,  ,  Toukkala racing,   Puuma    (e)


Lady: 32

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Fazzda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
9   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda    [V179]    (e)
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
11   Sallamainen,  Pakaa,  Shameless Racing,   Mannelavetti
12   Mallu,  Lahti,  Moukari Team ,   Moukari tykki    (e)
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Mondeo    (u)
20   Outi,  Jyväskylä,  Paukku team,   Tojota
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Pösö
23   Satu,  Karstula,  ,   Volvo 240    [K78]    (e)
24   Irmeli Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa    [K31]    (u)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
32   Luoto Erja,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda    (e)
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Fjörd
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nizmo
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   jokupa*ka    (e)
46   Uurainen Sini,  Heinola,  CRC Racing Team,   ?    [K210]    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata    (e)
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    [V278]    (e)
89   Myyry Tanja,  Kotka,  ,   Voortti    (j)
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Rautarouva
119   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Misuli    [V19]    (e)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    (e)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 62


Profiili
« Vastaus #2 : 15.04.19 - klo:09:13 »

Elikkäs aikataulua ja infoa Kouvolan kisaan:

7:00    Katsastus alkaa ja Toimistokin aukeaa

9:00    Kuljettajakokous

10.00  STARTTI

Harjoituksia ei ajeta ! Junnut ja Ladyt saavat kiertää turva-auton perässä radan.

Varikolle pääsee perjantaina klo 16:00 ja varikon kioski myös avoinna !
 Illalla portit sulkeutuu klo 22:00.

                        Lauantaina ja Sunnuntaina portit aukeaa klo 6:00.


Traileriparkki Välivarikolla, opasteet sinne. Isommat kuljetuskalustot Kouvolan betonin/ Tykkimäen soran pihaan kuten viime vuonna.

Sammuttimet tulee olla tarkastettuna ja autojen alla pressut ! Näistä ollaan erityisen tarkkoja, Viranomaiset saattaa tehdä tarkastuksen !
Molempina päivinä alueella sammutinhuolto...Tarkastus 10 € / sammutin.

Mahdollisuus saunoa myös perjantaina...

Lauantaina sauna kaikille halukkaille Karting-radan vieressä.
Klo 18-19:30 Naiset
Klo 19:30-21 Miehet
Klo 21 -22 Sekavuoro
Pukuhuoneessa kolikkopurkki johon voi siivoojalle jättää vapaaehtoisen maksun.
Karting-radalla avoinna kioski illan aikana.

HUOM HUOM HUOM HUOM !!!!!!!!!!

Dromen kuvaus lennätys on mahdollista, mutta huolehdi ITSE että sinulla on lupa sitä lennättää...Lupa tulee esittää toimistossa muuten drone ei lähde ilmaan !!!!
Lupia voi tiedostella :Utin yhteystiedot luvan kyselyyn sähköposti efut.ats(at)ansfinland.fi, p. 05‐340 8320

VARIKOLLA EI OLE sähköä lainkaan eli tämä yöpyjille tiedoksi ja yöpyjät huomioikaa 4 metrin väli asuntoautojen / vaunujen välissä.

Hitsauspaikka entinen ja sinne toimitetaan aggregaatti.

Peruutukset / muutokset Napri 0400 767875.

TERVETULOA !
« Viimeksi muokattu: 15.04.19 - klo:17:10 kirjoittanut Napri » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 86


Profiili
« Vastaus #3 : 17.04.19 - klo:15:00 »

#6.2 20.-21.4.2019

Kouvola  20.-21.4.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 50

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   120   Eetu Partanen   Joroinen   Revittävät Siilit   Ford
A2   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
A3   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   bmw 320
A4   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort Rs T-5
A5   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
A6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   122   antti styf   tuusula      toyota starlet
B2   86   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Beeäm8vee
B3   93   Hänninen Pekka   Jyväskylä   Team Formeltec   Volvo 240 Hybrid
B4   238   Kinnunen Jani   Tuusula   Leepun paja racing   Bmw
B5   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   129   Petri Saarela   Oulainen      Volvo 340
C2   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bmw
C3   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   Bmw
C4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
C5   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Ford
C6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   130   Jukka Leinonen   Ojakkala      BMW
D2   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
D3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Joku keksintö
D4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
D5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   Datsun Finn
D6   1   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   132   Saku Korhonen   Lahti   Eräpolku racing   Vauxhall Viva
E2   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   Escort
E3   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   Bmw
E4   28   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
E5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   TK racing Datsun Finn
E6   150   Petteri Bergström   Porvoo   Maranelloteam   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   133   Joni Korhonen   lahti   eräpolku racing   volvo
F2   127   Janne Solas    Otalampi      Ford escort
F3   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
F4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
F5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   Bmw
G2   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   Kutosmaza
G3   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
G4   23   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
G5   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
H2   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Lada
H3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
H4   22   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
H5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Voiman Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   59   Jani Ilkas   NAHKELA   Rantakare Racing   Rantakare Racing Ford
I2   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
I3   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw E30
I4   18   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
I5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw


SUPER SU: 38

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   129   Petri Saarela   Oulainen      Volvo 340
A2   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   Escort
A3   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
A4   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
A5   22   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
A6   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   TK racing Datsun Finn
A7   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
B2   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Lada
B3   203   Toni Anttila   Hyvinkää   Leepun paja racing   Bmw
B4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
B5   18   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
B6   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
B7   150   Petteri Bergström   Porvoo   Maranelloteam   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   59   Jani Ilkas   NAHKELA   Rantakare Racing   Rantakare Racing Ford
C2   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   bmw 320
C3   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Joku keksintö
C4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
C5   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
C6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Voiman Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   86   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Beeäm8vee
D2   305   Koli Marko   Mäntsälä   Koli Racing   Le Pözöö
D3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
D4   28   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
D5   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
D6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   96   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
E2   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   Bmw
E3   188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing   peugeot 205
E4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
E5   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Ford
E6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   BMW
F2   321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
F3   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw E30
F4   24   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   BMW
F5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   Datsun Finn
F6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet


KARDAANI: 67

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   77   Tommi Rusinen   Vääksy   RS Racing   Sierra
A2   81   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Toyota Corolla DX
A3   181   Rasse   Tammisaari      Toyota
A4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Buimuri
A5   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila Laada
A6   9   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Starbba Star
A7   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Potkukelkka
A8   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bmww

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   116   Pietari    Jyväskylä   Paukku Team   Sierra
B2   84   Kittipallo Kylliäinen   Orimattila   Pakkaan AA Racing   Opel Omega 1.2
B3   210   Sini Uurainen   Heinola   CRC Racing Team   ?
B4   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Sierra
B5   170   Ville Järvelä   Orimattila      opel
B6   46   Toni Hirvonen   Enonkoski   Korpi Racing   sierra
B7   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   BMW
B8   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Woblomi?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   459   Aleksi Vilkman   Mäntsälä   Racing    Toiota
C2   85   kimmo kemppi   myllykoski   Toukkala racing   Toyota
C3   86   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   124 speciaali
C4   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   Bmw
C5   120   Tv Kokki   Hollola   MV-Racing   Bemari
C6   60   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   TV:stä tuttu
C7   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
C8   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   93   kare kemppi   kouvola   Toukkala racing   Ford
D2   115   Artturi Kaukoranta    ASIKKALA      Omena
D3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
D4   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Opel
D5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus V.Vesterinen Opel
D6   29   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Volvo
D7   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
D8   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Ford Siera

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   volvo
E2   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
E3   150   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Auto
E4   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo 340
E5   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   bemari
E6   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
E7   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Special edition BMW
E8   156   Jani Suur-Uski   Kotka   JT Racing Team   Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Volvo
F2   65   Vauhti ville   Asikkala   Peukku team   Lada
F3   327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing   Tiimin volvo
F4   191   Jens Nordberg   Tammisaari      Bmw
F5   27   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Ascona
F6   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   Opel
F7   13   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford sierra

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   74   Lari Virtanen   Kouvola      Volvo
G2   64   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
G3   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45   Volvo
G4   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
G5   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   voopeli
G6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
G7   8   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Uppopumppu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Volvo 240
H2   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   Härski racing volvo
H3   118   Oksanen Tapio   Pieksämäki   Hans Racing Team   Lata
H4   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
H5   17   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Bmw m5
H6   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
H7   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   pick-up

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   100   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Ikuisuusprojekti
I2   231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Lada
I3   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
I4   72   Kapteeni Lapanen   Karstula   OSSP Racing Team   Vinolistamosse
I5   12   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford
I6   55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam   Kuutio
I7   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli


VETARI: 48

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   31   Arttu Lehtonen   Lievestuore   JMT RALLY TEAM   Nipponi
A2   164   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Kutosmaza
A3   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Liisinki vehe
A4   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A5   22   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Kulkine
A6   63   Hynynen Veli-Pekka   Iisalmi      Celica
A7   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A8   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   TyttärenMazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   34   Make   Loviisa   AllmostFastRacingTeam   mazda
B2   91   Roope Pulkkinen   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda
B3   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
B4   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Misuli
B5   69   Välimäki Jan   Hollola   Hulttio racing Team   Paholaisen kosto
B6   59   Cisse nyberg   porvoo   demil racers   golffi
B7   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pikku maza
B8   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   83   Janne Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
C2   47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Leipro pösö
C3   75   Koli Petri       Koli Racing   Volvo
C4   15   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazuki
C5   77   Kalmari Kalle   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Mazda
C6   23   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Pösö
C7   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
C8   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   95   Pekka Tonteri   Kouvola   Moukariteam   Mitsu
D2   60   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Matsa
D3   94   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing   Legenda
D4   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Nismo
D5   195   Saku Karppanen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam    Ekoteko
D6   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
D7   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
D8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   85   Jarmo Hoikka   HEINOLA   Long Hand Racing Team   Opel
E2   78   Aleksi Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Mondeo
E3   239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team   Peugeot
E4   13   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Masa
E5   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Mazda
E6   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
E7   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
E8   27   Pastori Paukku    Myllykoski    Paukku Team    4 vuoden takuu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   269   Vesa   Järvelä   Country side racing   Fiesta
F2   179   Saara Timonen   Kouvola   Savonpiikaracing   Mazda
F3   71   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Nismo
F4   7   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Opel on pop
F5   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
F6   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
F7   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Misu
F8   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Mazda


LADY: 32

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Mondeo
A2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata
A3   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
A4   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Rautarouva
A5   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
A6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   24   Irmeli Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
B2   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
B3   20   Outi   Jyväskylä   Paukku team   Tojota
B4   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
B5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
B6   89   Myyry Tanja   Kotka      Voortti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
C2   119   Lilli   Hollola   Moukariteam   Misuli
C3   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   Pösö
C4   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
C5   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   12   Mallu   Lahti   Moukari Team    Moukari tykki
D2   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   jokupa*ka
D3   11   Sallamainen   Pakaa   Shameless Racing   Mannelavetti
D4   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
D5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   23   Satu   Karstula      Volvo 240
E2   46   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team   ?
E3   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Fjörd
E4   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
E5   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   32   Luoto Erja   Jämsä   SteralRacing   Mazda
F2   9   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
F3   35   Heli Matilainen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nizmo
F4   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Fazzda
F5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin


JUNIOR: 22

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Setecci
A2   80   Hämäläinen Jonne      Toukkala racing   Puuma
A3   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
A4   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
A5   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
A6   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mondeo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nissan
B2   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Kerhovulva
B3   63   Rönkkö Juho   Iisalmi      Celica
B4   9   Turma kasperi   Jämsä      Voorti
B5   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Litranemicra
B6   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Mikä sattuu toimiin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakkaan AA Racing   Honda Civic
C2   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Mazda
C3   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
C4   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Mazda
C5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   Svetlana
D2   22   Tupala   Korpilahti   Team Jarwen   Jeesuksen vanha corolla
D3   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   SmurffiBussi
D4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Vanha mazda
D5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: