Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
23.08.19 - klo:08:24
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: PIEKSÄMÄKI 16.2.2019  (Luettu 6233 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 104


Profiili
« : 03.02.19 - klo:10:57 »

Talvisarjan 2019 kolmas kisa ajetaan Pieksämäellä 16.2.2019

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 4.2.2019 ja loppuu Sunnuntaina 10.2.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Pieksämäki
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 104


Profiili
« Vastaus #1 : 03.02.19 - klo:10:58 »

#3 16.2.2019

Pieksämäki 16.2.2019 Ilmoittautuneet:

ma 11. helmikuuta 2019 20.00.21
Ilmoittautuneita: 74

Super: 14

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
26   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda 326
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
44   Lauri Kallanto,  Suonenjoki,  Kallanto Racing,   volvo 242
59   Jani Ilkas,  NAHKELA,  Rantakare Racing,   Rantakare Racing Ford
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota    (e)
131   Malinen Toni,  Pieksämäki,  TM Racing,   TM RACING FORD    (e)
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 gti
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra     (e)
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Ford sierra
283   Virtanen Antti,  Laukaa,  Antin tiimi,   fort escort 2000    (e)
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo 343    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   Volvo    (j)


Vetari: 16

2   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   ?
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   niskahikiki
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    (e)
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [L6]
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J5]
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Pösö
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula
32   Petri Hyvönen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   oopeli    [J32]
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Piili
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö


Kardaani: 15

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Somaliannakkikattila
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bemari
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Mitsupitshi niskahikiki evo74
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Voorti
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo    (e)
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli    (e)
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Lumilinko
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Special edition BMW
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Fort siera
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Oscortti
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo    (e)
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   Kuutio
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari
72   Kapteeni Lapanen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Vinolistamosse    (e)
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Laina bmw


Junior: 15

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   mazdrati
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Rusina
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V18]    (e)
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
9   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   Koppiromu
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Opel
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Rusina
22   Juuso Kukko,  Korpilahti,  Kukko Racing,   Vanha horotzu    (e)
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masta
32   Hyvönen Niko,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   oopeli    [V32]
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Matsa
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  Team asikkalan pojat,   Opel


Lady: 14

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,    Mazdakö    (e)
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [V10]
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Sotaratsu    [V9]    (e)
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda    (e)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Ford    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Vanha Rouva    (e)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 73


Profiili
« Vastaus #2 : 11.02.19 - klo:19:12 »


Aikataulu :

8:30 Toimisto aukeaa ja katsastukset alkaa

10:00  Kuljettajakokous

11:00  Kisat alkaa

Harjoituksia ei ajeta !

HUOM HUOM !!! Vielä mahtuu jälkkärinä mukaan...eli viestiä,soittoa tännepäin niin saadaan nimet listoille ja kunnon kisat aikaiseksi  Hymyilee leveästi
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Täysjäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 104


Profiili
« Vastaus #3 : 13.02.19 - klo:18:15 »

#3.2 16.2.2019

Pieks?m?ki  16.2.2019 Lähtölistat:

SUPER: 14

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
A2   131   Malinen Toni   Pieksämäki   TM Racing   TM RACING FORD
A3   44   Lauri Kallanto   Suonenjoki   Kallanto Racing   volvo 242
A4   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
A5   26   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda 326

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   fort escort 2000
B2   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
B3   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Ford sierra
B4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
B5   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
C2   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Tykkireisinki   Volvo 343
C3   59   Jani Ilkas   NAHKELA   Rantakare Racing   Rantakare Racing Ford
C4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Mazda 323 gti


KARDAANI: 15

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
A2   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
A3   55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam   Kuutio
A4   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Special edition BMW
A5   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemari
A6   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Somaliannakkikattila
A7   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Fort siera
A8   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Mitsupitshi niskahikiki evo74

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   72   Kapteeni Lapanen   Karstula   OSSP Racing Team   Vinolistamosse
B2   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B3   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Lumilinko
B4   30   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Oscortti
B5   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bemari
B6   149   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit   Laina bmw
B7   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Voorti


VETARI: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
A2   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
A3   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A4   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
A5   23   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Pösö
A6   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
A7   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   niskahikiki
A8   2   Koskinen Oskari      TPP Racing   ?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   32   Petri Hyvönen   Rantasalmi   RÄHY Racing   oopeli
B2   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
B3   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
B4   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Piili
B5   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Murkula
B6   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti
B7   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
B8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda


LADY: 14

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
A2   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Sotaratsu
A3   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
A4   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
A5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Ford
B2   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team    Mazdakö
B3   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
B4   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
B5   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Vanha Rouva
C2   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
C3   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
C4   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda


JUNIOR: 15

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   22   Juuso Kukko   Korpilahti   Kukko Racing   Vanha horotzu
A2   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
A3   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masta
A4   3   Kivist� Niko   Maalta   Blue Bullets   mazdrati
A5   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
B2   32   Hyvönen Niko   Rantasalmi   RÄHY Racing   oopeli
B3   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Opel
B4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Matsa
B5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   Team asikkalan pojat   Opel
C2   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Rusina
C3   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Rusina
C4   9   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Koppiromu
C5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: