Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
20.10.18 - klo:07:58
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: TAMMISAARI 13.-14.10.2018  (Luettu 5911 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 67


Profiili
« : 24.09.18 - klo:18:23 »

Kauden viimeinen Rokkirallli kisa ajetaan Tammisaaressa 13.-14.10.2018

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit, Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit, Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 1.10.2018 ja loppuu Sunnuntaina 7.10.2018


Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta:
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
  Esim:   J4 Tammisaari
   
------

Supereissa max 60 autoa päivä (myös ladyt ja juniorit)
Ylimenevät joutuvat jonotukseen odottamaan peruutuksia.

Jos luokassa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.

-------

Tarkistakaa ilmoittautumis listalta uusi kuski  (u) ja ei kaudella ajanut  (e)
tieto. Minulle tietoa jos ne ei kohdillaan.
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 67


Profiili
« Vastaus #1 : 24.09.18 - klo:18:24 »

#15 13.-14.10.2018

Tammisaari 13.-14.10.2018 Ilmoittautuneet:

su 14. lokakuuta 2018 13.27.33
Ilmoittautuneita: 167

Super Lauantai: 27

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Vestamatic Starlet
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ässäVolovo
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda t5
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   kippoevo 1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
61   Nissinen Kalle,  Varkaus,  Tykkireisinki,   Bmw    (e)
64   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Toyota Corolla
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet/Wilsson power
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   toyota
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
164   Sami Laine ,  Iittala ,  Lada team,   Lada
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
215   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
235   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   M3
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5    (e)
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
331   Robert Inna,  Iittala,  Stone Racing,   Pösö
850   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalmataxi


Super Sunnuntai: 27

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Vestamatic Starlet
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ässäVolovo
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
46   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda    (e)
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   kippoevo 1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
61   Nissinen Kalle,  Varkaus,  Tykkireisinki,   Kaiman volvo
64   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Toyota Corolla
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   datsun finn
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Starlet
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet/Wilsson power
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   toyota
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
215   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
222   Otavan Iltatähti,  Otava,  Tykkireisinki,   Kauden nopein    (j)
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5    (e)
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
331   Robert Inna,  Iittala,  Stone Racing,   Pösö
850   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalmataxi


Vetari: 36

1   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  ,   Mazda
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   Mazda
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Kippo
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   vara auto
20   Hannes Paukku,  Vaajakoski,  Paukku Team,   No opel
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine h###a    [L135]
29   Ewalds Alex,  Porvoo,  Maranello Team,   Evo
36   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Metukka
44   Lindström Fredrik,  Paippinen,  Team Sipoon Pojat,   möhkäle    (j)
49   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti
68   Hattunen Pauli,  Helsinki,  Koli Racing,   Musta Salama    [L68]
69   Laakso Nico,  Anjala,  romurekka.fi,   Hoppakiesi
74   Jari,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Matador
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula
94   Mäkelä Tommi,  -,  CountrySideRacing,   JaappanilainenmunakulhoVol1    [L70]
97   Kristian Björklund,  Askola,  Riverside Racing,   Mazda
98   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Masta
129   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Nissani
143   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   nismo
153   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Foorti
175   Kalmari Kalle,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   Nismo
178   Torbjörn Lindström,  Paippinen,  Team Sipoon Pojat,   Mazda
180   Kimmo Hattunen,  Vantaa,  ,   Citroen
181   Malmen,  Tammisaari,  Roima racing,   Volf b52
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  Unlucky Racing Team,   Joku
197   Jonas Mattila,  Tammisaari,  Hermo racing team,   Volvo vee40    (u)
198   Magnus Nordström,  Tammisaari ,  Nordström racing team ,   Alex racing honda     (e)
199   Sami,  Tammisaari,  ,   Volvo s40    (u)
202   Tarja Kilkki,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    [L2]
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
289   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu    [L289]
310   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
421   Sirppi,  Sirppilä,  Country Side Racing,   Kerhomatu    [J42]    (u)
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Maksalaatikko    [L500]


Kardaani: 47

2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   NoVoloVo
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   volvo
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Kupla
7   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Ford sierra
10   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
16   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Ullatus
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Joku rottelo    (j)
22   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Vooppeli
29   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
33   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing ,   Starbba Star
39   Kimmen ,  Tammisaari,  ,   Kitty 2
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Fun 4 1 long roof
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Riesa
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Bmw
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Baijerilainen mutteriviritys
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Ropeli
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   opel    (e)
90   Jan Corander,  Myrskylä,  Shameless Racing,   Raita
95   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Volvo    (e)
109   Tomi Kujala,  Kouvostoliitto,  Team Löysät kukot,   BMW
111   Hullumpi,  Karjaa,  Rämä Racing,   bemari
135   Ärväs Tommi,  Lahti,  MV-Racing,   Rs 200
136   Matti Kangas,  Espoo,  TeamAhmatti,   Ahmalada
165   Ilpo Saari,  Kannonkoski,  Team Saari,   volvo
168   Artturi Kaukoranta,  Vääksy,  UnluckyRacingTeam,   Volvo
170   Ville Järvelä ,  Orimattila ,  ,   Opel
173   petteri bergström,  porvoo,  maranello,   volvo    (u)
175   Vesa Järvi,  Karstula,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Äskortti
176   Sami Sarvaala,  Halkia,  ,   ooppeli
180   Emil Hintsanen,  Ekenäs,  Etmkua,   Bmw    (u)
181   Rasse,  Tammisaari,  ,   Toyota    (u)
187   Jere Patrik ,  Kylmälä,  Nenne raicing,   Opel omega    (u)
188   Kardaani Lasse ,  Kylmälä,  Nenne raicing,   Opel omega    (u)
189   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Sierra    (u)
191   Jens Nordberg,  Tammisaari,  ,   Bmw    (u)
234   Bemu Putte,  Tammisaari,  ,   Toyota starlet     (j)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   Bmw
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   opel
277   Pikku Lasse,  Lappohja,  Rämä Racing,   Ford    (e)
309   Noponen Erpo,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Sierra    (j)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
450   Kukkonen Kai,  Mäntsälä,  Racing 45,   Corolla
500   Teemu Uski,  Hollola,  Mv Racing,   Foortti
721   Vanhapiha Villematti,  Karkkila,  SVU racing team,   DX corolla    (u)


Junior: 12

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  Kurko Racing,   Rusinantte
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Lanseri
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Ford
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Biili    (j)
37   Väre Joakim,  Hyvinkää,  ,   Laiska opeli
39   Elmeri Suosaari,  Jämsä,  VeSu Team,   Kasperin mondeo
42   Luumi Janne,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Kerhomatu
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   BMW 323GTI
47   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   Elmerin kolmekakskolme
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Mazda    (u)
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   kolmekakskolmonen
96   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   Rypälemazsda


Lady: 18

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    [V202]
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
18   Luoto Ira,  Jämsä,  SteralRacing,   Matsa
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
40   Petra Vesterinen,  Karstula,  Kannonjärve kovat pojat,   Oopeli    [K274]
50   Piraattimirri,  Tammisaari,  Country Side Racing,   Kerhomatu    (u)
68   Hattunen Nina,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Musta Salama    [V68]
70   Mäkelä Paula,  Hausjärvi,  CountrySIdeRacing,   Japanilainenmunakulhovol1
71   Pikku Myy,  Espoo ,  RK Racing team,   Mazeda
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Mosse
74   Mirtsu,  Sirppilä,  CountrySIdeRacing,   Matador
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  ,   Mazda
120   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V26]
500   Honkanen Taru,   ,  Kukko Racing,   Maksalaatikko    [V500]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 50


Profiili
« Vastaus #2 : 09.10.18 - klo:15:20 »

Aikataulua :

8.00  Toimisto auki ja katsastus alkaa
9.30  Kuljettajakokous
10.00 Harjoitukset
11.00 Startti

Tervetuloa kauden viimeisiin kapinoihin 💪😁
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 67


Profiili
« Vastaus #3 : 09.10.18 - klo:18:50 »

#15.2 13.-14.10.2018

Tammisaari  13.-14.10.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 27

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   61   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   Bmw
A2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   toyota
A3   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
A4   64   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
A5   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
A6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
B2   235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   M3
B3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
B4   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
B5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   datsun finn
B6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ässäVolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
C2   164   Sami Laine    Iittala    Lada team   Lada
C3   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippoevo 1
C4   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
C5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   215   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
D2   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
D3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
D4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
D5   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   Pösö
E2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
E3   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda t5
E4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
E5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Vestamatic Starlet


SUPER SU: 26

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
A2   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   Pösö
A3   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
A4   64   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
A5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   datsun finn
A6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ässäVolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
B2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   toyota
B3   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
B4   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
B5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   61   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   Kaiman volvo
C2   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Starlet
C3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
C4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
C5   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
D2   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
D3   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippoevo 1
D4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
D5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Vestamatic Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   215   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
E2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
E3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
E4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
E5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort


KARDAANI: 45

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   173   petteri bergström   porvoo   maranello   volvo
A2   191   Jens Nordberg   Tammisaari      Bmw
A3   168   Artturi Kaukoranta   Vääksy   UnluckyRacingTeam   Volvo
A4   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ropeli
A5   39   Kimmen    Tammisaari      Kitty 2
A6   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
A7   7   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford sierra
A8   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   180   Emil Hintsanen   Ekenäs   Etmkua   Bmw
B2   721   Vanhapiha Villematti   Karkkila   SVU racing team   DX corolla
B3   175   Vesa Järvi   Karstula   Kannonjärven Kovat Pojat   Äskortti
B4   90   Jan Corander   Myrskylä   Shameless Racing   Raita
B5   176   Sami Sarvaala   Halkia      ooppeli
B6   170   Ville Järvelä    Orimattila       Opel
B7   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Riesa
B8   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   NoVoloVo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   181   Rasse   Tammisaari      Toyota
C2   95   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Volvo
C3   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45   Corolla
C4   165   Ilpo Saari   Kannonkoski   Team Saari   volvo
C5   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemari
C6   29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
C7   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
C8   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Joku rottelo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   187   Jere Patrik    Kylmälä   Nenne raicing   Opel omega
D2   277   Pikku Lasse   Lappohja   Rämä Racing   Ford
D3   500   Teemu Uski   Hollola   Mv Racing   Foortti
D4   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   BMW
D5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   opel
D6   22   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Vooppeli
D7   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Fun 4 1 long roof

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   188   Kardaani Lasse    Kylmälä   Nenne raicing   Opel omega
E2   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   opel
E3   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo
E4   135   Ärväs Tommi   Lahti   MV-Racing   Rs 200
E5   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
E6   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Baijerilainen mutteriviritys
E7   33   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing    Starbba Star

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   189   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Sierra
F2   136   Matti Kangas   Espoo   TeamAhmatti   Ahmalada
F3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   Bmw
F4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Bmw
F5   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   bemari
F6   16   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Ullatus
F7   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   volvo


VETARI: 35

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   197   Jonas Mattila   Tammisaari   Hermo racing team   Volvo vee40
A2   180   Kimmo Hattunen   Vantaa      Citroen
A3   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A4   202   Tarja Kilkki   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
A5   98   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Masta
A6   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   vara auto
A7   6   Autio Mikko   Jyväskylä      Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   199   Sami   Tammisaari      Volvo s40
B2   181   Malmen   Tammisaari   Roima racing   Volf b52
B3   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
B4   69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Hoppakiesi
B5   178   Torbjörn Lindström   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
B6   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Metukka
B7   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   421   Sirppi   Sirppilä   Country Side Racing   Kerhomatu
C2   193   Nico Hänninen   Vääksy   Unlucky Racing Team   Joku
C3   94   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing   JaappanilainenmunakulhoVol1
C4   129   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Nissani
C5   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
C6   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine h###a
C7   97   Kristian Björklund   Askola   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   198   Magnus Nordström   Tammisaari    Nordström racing team    Alex racing honda
D2   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
D3   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Maksalaatikko
D4   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Murkula
D5   153   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Foorti
D6   143   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   nismo
D7   1   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   68   Hattunen Pauli   Helsinki   Koli Racing   Musta Salama
E2   175   Kalmari Kalle   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Nismo
E3   49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti
E4   20   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   No opel
E5   29   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Evo
E6   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Kippo
E7   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   Mazda


LADY: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   50   Piraattimirri   Tammisaari   Country Side Racing   Kerhomatu
A2   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
A3   74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
A4   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
A5   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing   Matsa
B2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Mosse
B3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
B4   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
B5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   40   Petra Vesterinen   Karstula   Kannonjärve kovat pojat   Oopeli
C2   500   Honkanen Taru       Kukko Racing   Maksalaatikko
C3   68   Hattunen Nina   Mäntsälä   Koli Racing   Musta Salama
C4   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
C5   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   70   Mäkelä Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing   Japanilainenmunakulhovol1
D2   289   Lilli   Hollola   Moukariteam   Pikkumisu
D3   107   Autio Virpi   Jyväskylä      Mazda
D4   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti


JUNIOR: 12

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Mazda
A2   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   BMW 323GTI
A3   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Rypälemazsda
A4   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Biili
A5   5   Kiiskinen Tino   Juva   Kurko Racing   Rusinantte
A6   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Kasperin mondeo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Kerhomatu
B2   47   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Elmerin kolmekakskolme
B3   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Ford
B4   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Lanseri
B5   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   kolmekakskolmonen
B6   37   Väre Joakim   Hyvinkää      Laiska opeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   37   Väre Joakim   Hyvinkää      Laiska opeli
C2   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   kolmekakskolmonen
C3   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Lanseri
C4   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Rypälemazsda
C5   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   BMW 323GTI
C6   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Kasperin mondeo
D2   5   Kiiskinen Tino   Juva   Kurko Racing   Rusinantte
D3   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Biili
D4   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Ford
D5   47   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Elmerin kolmekakskolme
D6   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Kerhomatu


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: