Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
17.11.18 - klo:17:15
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: RANTASALMI 22.-23.9.2018  (Luettu 6188 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 67


Profiili
« : 08.09.18 - klo:20:03 »

Seuraava Rokkiralli kesäkisa ajetaan Rantasalmella 22.-23.9.2018

Lauantaina ajetaan Superit, Vetarit, Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit, Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 10.9.2018 ja loppuu Sunnuntaina 16.9.2018


Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta:
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Rantasalmi
  
------

Supereissa max 60 autoa päivä (myös ladyt ja juniorit)
Ylimenevät joutuvat jonotukseen odottamaan peruutuksia.

Jos luokassa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.

-------

Tarkistakaa ilmoittautumis listalta uusi kuski  (u) ja ei kaudella ajanut  (e)
tieto. Minulle tietoa jos ne ei kohdillaan.
« Viimeksi muokattu: 08.09.18 - klo:20:25 kirjoittanut kaius » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 67


Profiili
« Vastaus #1 : 08.09.18 - klo:20:04 »

#14 22.-23.9.2018

Rantasalmi2 22.-23.9.2018 Ilmoittautuneet:

su 23. syyskuuta 2018 09.35.09
Ilmoittautuneita: 200

Super Lauantai: 41

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Peugeot
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
12   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw    (j)
13   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   SUZUKI
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kaivutyö Salmela Volvo
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
29   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Escort
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
33   Tuovinen Asko,  Joroinen,  AJT Racing,   Opel Ascona B    (e)
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet/Wilsson power
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  CountrySideRacing,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
91   Moniala Make,  Jyväskylä,  S40 Racing,   seo uurainen s40
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
99   Joona ,  Mikkeli ,  JiiTiimi,   Volvo T4
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   Volvo s 40    (e)
186   Riihimäki Ismo,  Konnevesi,  Camo Racing Team,   ford    (e)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet
215   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   bmw
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Fiesta
258   Kuusikko Jari,  Joroinen,  AJT Racing,   Ford escort    (e)
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5    (e)
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Volvo    (e)
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   bmw
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   peugeot
321   Turpeinen Juuso,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta
850   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalmataxi


Super Sunnuntai: 40

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Peugeot
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
13   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   SUZUKI
14   Koljonen Arttu,  Viitasaari,  OPK Racing,   Datsun
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kaivutyö Salmela Volvo
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
29   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Escort
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet/Wilsson power
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  CountrySideRacing,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
91   Moniala Make,  Jyväskylä,  S40 Racing,   seo uurainen s40
93   Hänninen Pekka,  Jyväskylä,  Team Formeltec,   volvo 242 hybrid
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
159   Jaakko Hiltunen,  Varkaus,  TeamRevittävätSiilit,   Corsa
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   Volvo s 40
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda     (u)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
200   Ihalainen Mika,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Volvo    (u)
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet
215   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   bmw
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Fiesta
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5    (e)
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   bmw
301   Loberg Jari,  Uurainen,  Köpö racing,   Leasing volvo    (e)
341   Turpeinen Jussi,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta
721   Vanhapiha Villematti,  Karkkila,  SVU RacingTeam,   joku    (j)
850   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalmataxi
911   Mikael Junttonen,  Muurame,  Veight Racing Team,   Pösö    (j)


Vetari: 31

1   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
5   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Shitroeen
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  ,   Mazda
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   Mazda
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Joku Romu
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   Jokkisauto
22   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Oohpeli
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine h###a    [L135]
36   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Maza
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
45   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J75]
48   Björn Jani,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Masta
53   Mikael Junttonen,  Muurame,  Veight Racing team,   Honda    (u)
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pommi
91   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Volex
97   Kristian Björklund,  Askola,  Riverside Racing,   Mazda
98   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Masta
101   Teemu Juutilainen,  Rantasalmi,  karhuracing,   Honda
125   Juuso Honkala,  Vääksy,  Moukari team,   Pikku misu    (u)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Team Tukikohta,   Mazda
143   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Nismo
153   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Foorti
164   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Daiota
165   Kasperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
167   Heikki Niemelä,  Paimela ,  Rs racing,   Mazda
175   Kalmari Kalle,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   Nismo
179   Saara Timonen,  Kouvola,  Savonpiikaracing ,   Mazda    [L120]
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  Unlucky Racing Team,   Volvo    (u)
202   Tarja Kilkki,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    [L2]
310   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö


Kardaani: 49

2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   NoVoloVo
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   asko 400
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   B-ryhmäläinen
10   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo?
11   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Brutus
12   Haukkala Juha,  Petäjävesi,  Mehtäperä Reisinki,   Tappara
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   EM KAIVUU JA KONETYÖ suzuki
19   Hietanen Tero,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Happo
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   ooppeli
23   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Tenu
27   Kervinen Jesse,  Varkaus,  Nallen talli,   Volvo
29   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
33   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing ,   Dumboke II
34   Ylönen Antti,  Juva,  Laurkangas Racing,   corolla
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rally Team,   Toyota
42   Björn Jani,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   bemari    (j)
51   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford    (j)
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Fun 4 1
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   polkuauto
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   bimmeri
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Riesa
63   Lukkarinen Antti,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   bemari    (j)
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Buimuri
68   Kainlauri Joni,  Luumäki,  Jorni Racing,   Foord
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   EM KAIVUU JA KONETYÖ Rykimäsukka
72   Kapteeni Lapanen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Vinolistamosse
79   Julkunen Ville,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   opel
109   Tomi Kujala,  Kouvostoliitto,  Team Löysät kukot,   BMW    (u)
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   BMW
120   Tv Kokki,  Hollola,  Moukari Team,   volvo
135   Ärväs Tommi,  Lahti,  MV-Racing,   Tuali rami
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ruttukasa    [L149]
152   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Bmw    [L14]
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli
165   Ilpo Saari,  Kannonkoski,  Team Saari,   Volvo
168   Artturi Kaukoranta,  Vääksy,  UnluckyRacingTeam,   volvo
170   Ville Järvelä ,  Orimattila ,  ,   Opel
173   petteri bergström,  porvoo,  maranello,   volvo    (u)
175   Vesa Järvi,  Karstula,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Äskortti
193   Miika Pehkonen,  Joroinen,  Ajt Racing,   Opel    (j)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   bmw
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   opel
309   Noponen Erpo,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Sierra
315   Koskiaita Jan,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Opel manta
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
344   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Foordi
355   Harju,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Toyota
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Possu Sierra
500   Teemu Uski,  Hollola,  Mv Racing,   Talpot 1.2 turpo


Junior: 18

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  PP Racing team,   Rusinantte
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mitsda
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Ford
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Reppana
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  ,   Masta    (u)
25   Häkkinen Janna,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Poppaloora
31   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   LainaMazda
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   nissan
39   Elmeri Suosaari,  Jämsä,  VeSu Team,   Matsa
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus Vesterinen Opel    (j)
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   KastiKanootti
47   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   Vortti
48   Sofia,  Kannonjärvi,  Kannonjärven kulkukollit,   Matu
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  Team asikkalan pojat,   JokuRomu    (u)
53   Jesse Pehkonen ,  Joroinen,  ,   AJT-Sierra    (u)
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Matsa
75   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V45]
96   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   MakeeMazda


Lady: 21

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    [V202]
3   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   JokuRomu
4   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazzda
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   BMW    [K152]
18   Luoto Ira,  Jämsä,  SteralRacing,   Matsa
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
28   sari Kärkkäinen ,  pieksämäki,  team tukikohta,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   jonku sorttine foortti
35   Heli Matilainen,  Saarijärvi,  RMS rally Team,   Sotaratsu
37   Hannele,  Karstula,  Team Saari,   Volvo    [K165]    (u)
52   Sara Mäkinen,  Rantasalmi,  Team AsikkalanPojat,   Opel    (j)
71   Pikku Myy,  Espoo ,  RK Racing team,   Mazeda
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  ,   Mazda
120   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda    [V179]
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V26]
149   Sanni Lahti,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ruttukasa    [K149]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
« Viimeksi muokattu: 08.09.18 - klo:20:25 kirjoittanut kaius » tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 52


Profiili
« Vastaus #2 : 16.09.18 - klo:06:41 »

Kisainfoa:

Ilmoittautuminen ja katsastus alkaa  klo 8:00

Kuljettajakokous  klo 9:30

Harjoitukset  klo 10:00. HUOM ! Joka luokka ajaa 1 kierroksen !

Kisat alkaa klo 11  !

Ja aina sama muistutus : Jos ette pääse paikalle niin ILMOITA peruutuksesi 0400-767875 !!!!!
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 67


Profiili
« Vastaus #3 : 18.09.18 - klo:20:22 »

#14.2 22.-23.9.2018

Rantasalmi2  22.-23.9.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 42

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   33   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing   Opel Ascona B
A2   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Corolla
A3   321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
A4   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
A5   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
A6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Peugeot

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   186   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   ford
B2   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   bmw
B3   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
B4   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
B5   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
B6   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
C2   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   peugeot
C3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
C4   29   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
C5   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
C6   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Volvo
D2   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
D3   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
D4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
D5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
D6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing   Ford escort
E2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Starlet
E3   99   Joona    Mikkeli    JiiTiimi   Volvo T4
E4   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   seo uurainen s40
E5   13   Tarkkanen Karo   Vilppula      SUZUKI
E6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   Volvo s 40
F2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
F3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   bmw
F4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
F5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kaivutyö Salmela Volvo
F6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
G2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
G3   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
G4   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
G5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw
G6   12   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw


SUPER SU: 38

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Mazda
A2   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   Volvo s 40
A3   14   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
A4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
A5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
A6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   200   Ihalainen Mika   Joroinen   Revittävät siilit   Volvo
B2   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   bmw
B3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
B4   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   seo uurainen s40
B5   13   Tarkkanen Karo   Vilppula      SUZUKI
B6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
C2   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
C3   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
C4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
C5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kaivutyö Salmela Volvo
C6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   301   Loberg Jari   Uurainen   Köpö racing   Leasing volvo
D2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Starlet
D3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   bmw
D4   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
D5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   93   Hänninen Pekka   Jyväskylä   Team Formeltec   volvo 242 hybrid
E2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
E3   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
E4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
E5   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Peugeot

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
F2   341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
F3   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
F4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
F5   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   159   Jaakko Hiltunen   Varkaus   TeamRevittävätSiilit   Corsa
G2   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
G3   29   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
G4   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
G5   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara


KARDAANI: 46

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   BMW
A2   175   Vesa Järvi   Karstula   Kannonjärven Kovat Pojat   Äskortti
A3   135   Ärväs Tommi   Lahti   MV-Racing   Tuali rami
A4   120   Tv Kokki   Hollola   Moukari Team   volvo
A5   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   BMW
A6   27   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Volvo
A7   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Fun 4 1
A8   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   ooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   173   petteri bergström   porvoo   maranello   volvo
B2   500   Teemu Uski   Hollola   Mv Racing   Talpot 1.2 turpo
B3   61   KP   Espoo   RK Racing Team   bimmeri
B4   149   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit   Ruttukasa
B5   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EM KAIVUU JA KONETYÖ Rykimäsukka
B6   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Possu Sierra
B7   344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Foordi
B8   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   B-ryhmäläinen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   34   Ylönen Antti   Juva   Laurkangas Racing   corolla
C2   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   bmw
C3   315   Koskiaita Jan   Rantasalmi   Lintula Racing   Opel manta
C4   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Toyota
C5   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Riesa
C6   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EM KAIVUU JA KONETYÖ suzuki
C7   23   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Tenu
C8   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   NoVoloVo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
D2   165   Ilpo Saari   Kannonkoski   Team Saari   Volvo
D3   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Buimuri
D4   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
D5   19   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happo
D6   12   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Tappara
D7   33   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing    Dumboke II
D8   51   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
E2   355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Toyota
E3   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   opel
E4   72   Kapteeni Lapanen   Karstula   OSSP Racing Team   Vinolistamosse
E5   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Sierra
E6   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   polkuauto
E7   11   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team   Brutus

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   168   Artturi Kaukoranta   Vääksy   UnluckyRacingTeam   volvo
F2   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   opel
F3   29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
F4   170   Ville Järvelä    Orimattila       Opel
F5   152   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Bmw
F6   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo?
F7   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   asko 400


VETARI: 32

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   53   Mikael Junttonen   Muurame   Veight Racing team   Honda
A2   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A3   175   Kalmari Kalle   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Nismo
A4   98   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Masta
A5   129   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Nissan
A6   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
A7   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine h###a
A8   6   Autio Mikko   Jyväskylä      Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   125   Juuso Honkala   Vääksy   Moukari team   Pikku misu
B2   164   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Daiota
B3   179   Saara Timonen   Kouvola   Savonpiikaracing    Mazda
B4   48   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Masta
B5   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pommi
B6   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Jokkisauto
B7   5   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Shitroeen
B8   97   Kristian Björklund   Askola   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   193   Nico Hänninen   Vääksy   Unlucky Racing Team   Volvo
C2   165   Kasperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
C3   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Team Tukikohta   Mazda
C4   101   Teemu Juutilainen   Rantasalmi   karhuracing   Honda
C5   91   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Volex
C6   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Maza
C7   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
C8   1   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
D2   167   Heikki Niemelä   Paimela    Rs racing   Mazda
D3   153   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Foorti
D4   202   Tarja Kilkki   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
D5   143   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Nismo
D6   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Joku Romu
D7   22   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Oohpeli
D8   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   Mazda


LADY: 20

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   37   Hannele   Karstula   Team Saari   Volvo
A2   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   jonku sorttine foortti
A3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
A4   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
A5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   BMW
B2   35   Heli Matilainen   Saarijärvi   RMS rally Team   Sotaratsu
B3   149   Sanni Lahti   Joroinen   Revittävät siilit   Ruttukasa
B4   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti
B5   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing   Matsa
C2   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
C3   107   Autio Virpi   Jyväskylä      Mazda
C4   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
C5   3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   JokuRomu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   28   sari Kärkkäinen    pieksämäki   team tukikohta   Mazda
D2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata
D3   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
D4   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
D5   4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazzda


JUNIOR: 18

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi      Masta
A2   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   nissan
A3   25   Häkkinen Janna   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Poppaloora
A4   47   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Vortti
A5   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   LainaMazda
A6   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   Team asikkalan pojat   JokuRomu
B2   48   Sofia   Kannonjärvi   Kannonjärven kulkukollit   Matu
B3   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Matsa
B4   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Matsa
B5   5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Rusinantte
B6   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mitsda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   53   Jesse Pehkonen    Joroinen      AJT-Sierra
C2   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
C3   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   KastiKanootti
C4   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
C5   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   MakeeMazda
C6   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus Vesterinen Opel


tallennettu
Napri
Aluevalvoja
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 52


Profiili
« Vastaus #4 : 22.09.18 - klo:13:13 »

Huom! Rantasalmen  sunnuntain kuljettajat ...Harjoitukset ajetaan vasta klo 11 ja sen jälkeen välittömästi aloitetaan kilpailut!
Kirkonmenojen  takia ehdoton hiljaisuus klo 11 asti!
Kaikki muu aikataulu pysyy ennallaan koska kaikki ei täältä sitä käy lukemassa niin osa kuitenkin tulee jo ajoissa paikalle.
« Viimeksi muokattu: 22.09.18 - klo:17:02 kirjoittanut Napri » tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: