Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
17.11.18 - klo:17:16
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: HYVINKÄÄ 8.-9.9.2018  (Luettu 7354 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 67


Profiili
« : 25.08.18 - klo:07:58 »

Hyvinkään Rokkirallikisat ajetaan 08.-09.09.

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit, Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit, Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 27.8.2018 ja loppuu Sunnuntaina 2.9.2018


Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta:
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Hyvinkää
   
------

Supereissa max 60 autoa päivä (myös ladyt ja juniorit)
Ylimenevät joutuvat jonotukseen odottamaan peruutuksia.

Jos luokassa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.

-------

Tarkistakaa ilmoittautumis listalta uusi kuski  (u) ja ei kaudella ajanut  (e)
tieto. Minulle tietoa jos ne ei kohdillaan.
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 67


Profiili
« Vastaus #1 : 25.08.18 - klo:07:59 »

#13 8.-9.9.2018

Hyvinkää 8.-9.9.2018 Ilmoittautuneet:

su  9. syyskuuta 2018 07.47.53
Ilmoittautuneita: 282

Super Lauantai: 56

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
8   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Peugeot
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
12   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
24   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
26   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda T5
34   Virtanen,  Hikiä,  CountrySideRacing,   dx
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
64   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Toyota Corolla    (e)
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Starlet
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
91   Moniala Make,  Jyväskylä,  S40 Racing,   seo uurainen s40
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
100   Mika Kauhanen,  Nurmijärvi,  Ks Racing team ry,   Bmw
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford Escort    (j)
141   Mäkelä Topi,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Corolla
164   Sami Laine ,  Iittala ,  Lada team,   Lada
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   Volvo    (e)
187   Kuusisto Miki,  Porvoo,  Riverside Racing,   Escort    (e)
192   Jukka Saarinen,  Lappeenranta,  ,   Volvo
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
197   Teemu Kuusisto,  Pusula,  ,   Bmw e30
203   Toni Anttila,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw
215   Kärppä,  Helsinki,  CountrySideRacing,   BMW
218   Krook Jukka,  Jämsä,  Juke Racing,   BMW    (e)
220   Jarkko Joonas,  Heinola,  MVRacing,   ?
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   Penari
235   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Bmw
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   BMW
264   Nyström Freddy,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Bmw
272   Verneri Marjakaarto,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   BMW E30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escortti    (e)
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   Bmw
310   Häkkinen Jarno,  Jyväskylä,  Häkkinen Racing,   Renault Clio
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   Peugeot
325   Marko Järvinen,  Jämsä,  ,   Golf
330   Kaali Kalle,  Hyvinkää,   ,   volvo 340    (u)
331   Robert Inna,  Iittala,  Stone Racing,   Peugeot 205    (u)
341   Turpeinen Jussi,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta
390   Mikko Hanka,  Laihia,  VE-TO Racing,   Tytin VOLOVO    (u)
440   Grönholm Kenneth,  Porvoo,  ,   Austin
544   Lamponen Sami,  Lemi,  Lamponen MotorSport,   Volvo
850   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalmataxi    (u)


Super Sunnuntai: 55

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
8   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Peugeot
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
24   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
26   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda T5
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   dx
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
64   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Toyota Corolla
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
91   Moniala Make,  Jyväskylä,  S40 Racing,   seo uurainen s40
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford escort
119   Corleone,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Esko
164   Sami Laine ,  Iittala ,  Lada team,   Lada
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   Volvo    (e)
187   Kuusisto Miki,  Porvoo,  Riverside Racing,   Escort
192   Jukka Saarinen,  Lappeenranta,  ,   Volvo
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
197   Teemu Kuusisto,  Pusula,  ,   Bmw e30
215   Kärppä,  Helsinki,  CountrySideRacing,   BMW
218   Krook Jukka,  Jämsä,  Juke Racing,   BMW    (e)
220   Jarkko Joonas,  Heinola,  MVRacing,   ?
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   Penari
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
238   Kinnunen Jani,  Tuusula,  Leepun paja racing,   Bmw
260   Janne Anttila,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Leepun lötkö    (u)
273   Tomi Niemi,  Jokela,  Leepun Paja Racing,   Bmw
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   BMW E30
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   Bmw
305   Koli Marko,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Le Pözöö
321   Turpeinen Juuso,  Pihtipudas,  ,   Ford Fiesta
325   Marko Järvinen,  Jämsä,  ,   Golf
326   Janne Solas,  Otalampi,  ,   Ford escort    (e)
327   Jussi Lindholm,  Tervalampi,  ,   Ford escort    (u)
328   Ilari jokirinne,  Ojakkala,  Ojakkalan ämpyilijät,   BMW 323    (u)
331   Robert Inna,  Iittala,  Stone Racing,   Peugeot 205    (u)
332   Kai Uusi-Äijö,  Kauhajoki,  Kauhua,   Volvo s40    (u)
333   Mikko Toivonen,  Imatra,  ,   Bmw    (u)
440   Grönholm Kenneth,  Porvoo,  ,   Austin
442   Tatu Kven,  Riihimäki,  Country side racing,   Nissan
544   Lamponen Sami,  Lemi,  Lamponen MotorSport,   Volvo
850   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalmataxi    (u)


Vetari: 58

3   Heinonen Timo,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
5   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Shitroeen
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  ,   Mazda
7   Nyberg Cisse,  Porvoo,  Devwil Racers,   Vw golf
8   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   maserati    (j)
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   Mazda
12   Vape Osmo,  Heinola,  Team Osmo Heinola,   mazda
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Peltiboksi
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   renault
22   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Oohpeli
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine h###a    [L135]
27   Takala Oskari,  Heinola,  CRC Racing Team,   Peugeot
29   Ewalds Alex,  Porvoo,  Maranello Team,   Evo
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
44   Lindström Fredrik,  Paippinen,  Team Sipoon Pojat,   Mazad    (e)
45   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J31]
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab
68   Hattunen Pauli,  Helsinki,  Koli Racing,   Musta Salama    [L68]    (e)
75   Koli Petri,  ,  Kolinkulman Kauhu,   Volvo    (e)
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula
83   Välimäki Jan,  Hollola,  ,   Honta    (e)
91   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Volex
94   Mäkelä Tommi,  -,  CountrySideRacing,   JaappanilainenmunakulhoVol1
97   Kristian Björklund,  Askola,  Riverside Racing,   Mazda
98   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Ruttu
111   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Lahnake    (j)
124   Miettinen Jani,   ,  Leepun Paja Racing,   Audi    (e)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vekkuli
140   Anne  ,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda
143   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Mitsu
153   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Mazda
156   Niko Peiponen,  Hollola,  MV-Racing,   NoVoloVo    (u)
164   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Daiota
165   Kasperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
167   Heikki Niemelä,  Paimela ,  Rs racing,   Mazda
170   Heinonen toni,  Porvoo,  Riverside Racing,   Ford
172   Hanksi,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   maksalaatikko
175   Kalmari Kalle,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   nismo    (u)
178   Torbjörn Lindström,  Paippinen,  Team Sipoon Pojat,   Mazda    (u)
179   Saara Timonen,  Kouvola,  Savonpiikaracing ,   Mazda    [L120]    (e)
180   Kimmo Hattunen,  Vantaa,  ,   0    (u)
181   Malmen,  Tammisaari,  Roima racing,   Volf b52    (u)
184   Vesa Eemola,  Pornainen,  Velmeri Racing,   opel vectra    (u)
188   Mika Suikkari,  Hikiä,  Country side Racing,   KerhoMatu    (u)
189   Juho Viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Katetti    (u)
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  Unlucky Racing Team,   Volvo    (u)
195   Saku Karppanen,  Vääksy,  Unlucky Racing Team,   Mazda    (u)
202   Tarja Kilkki,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    [L2]
229   Tonteri Roope,  Kouvola,  Moukari Team,   Nisukka    [L85]
252   Välimäki Tino,  Nastola,  ReikäpääRacing,   Opel McQueen
268   Nina Hattunen,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Musta Salama    (u)
269   Vesa,  Järvelä,  Country side racing,   Fiesta
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
289   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu    [L289]
310   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   TynkäRytö
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Eskobar    (j)
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Mazda


Kardaani: 72

1   Nipuli Janne,  Heinola,  Team Osmo Heinola,   Ooppeli
2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   thsuthsutin
3   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   OSSP VOLVO
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   volvo
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   B-ryhmäläinen
6   Nieminen Toni,  Lahti,  MV Racing,   Yliviivattu pallosalama
10   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
11   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Brutus
12   Haukkala Juha,  Petäjävesi,  Mehtäperä Reisinki,   tappara
14   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   volvo
15   Nevalainen Sami,  Järvelä,  CountrySideRacing,   Maksa
16   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Merssu
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   EM KAIVUU JA KONETYÖ suzuki
19   Hietanen Tero,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   volvo
20   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Vorti
22   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   BMWolvo
23   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   romu
33   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing ,   Dumboke II
39   Kimmen ,  Tammisaari,  ,   Kitty 2
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rally Team,   Toyota    [L35]
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
47   Harri Hoikkanen,  Mäntsälä ,  Hoikkanen Racing Team,   Lada 2105
48   Vesterinen Ville,  Jyväskylä,  Kannonjärven KovatPojat,        (e)
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Fun 4 1
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Bernari
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Beeämwee
68   Kainlauri Joni,  Luumäki,  Jorni Racing,   FORD    (j)
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   EM KAIVUU JA KONETYÖ Rykimäsukka
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Ropeli
75   Riku Soukkalahti,  Turenki,  4 evo race,   Lada
85   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   EVO Volvo
88   Jari,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Volvo
90   Jan Corander,  Myrskylä,  Shameless Racing,   Täplä
99   Penkka Late,  Juva,  MRM Racing Team,   Lippulaiva
111   Hullumpi,  Karjaa,  Rämä Racing,   bemari
118   Oksanen Tapio,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   biili    (j)
120   Tv Kokki,  Hollola,  Moukari Team,   volvo
134   Moukari Vaari,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari    (e)
135   Ärväs Tommi,  Lahti,  MV-Racing,   Rs 200
138   Alcohoolistig,  Heinola,  alcohooligans garage,   Ford Sierra
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Team Revittävät siilit    [L149]
150   Puhakka Matti,  Hämeenkoski,  ,   lada    (e)
157   Kuusisto Jukka,  Porvoo,  Riverside Racing,   Volvo
161   Tino Välimäki,  Mäntsälä,  Reikäpää Racing Team,   VODA    (e)
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli
167   Karri Juvani,  Porvoo,  ,   Bmw    (u)
168   Artturi Kaukoranta,  Vääksy,  UnluckyRacingTeam,   Volvo    (u)
170   Ville Järvelä ,  Orimattila ,  ,   Opel    (u)
171   Mika Lindström,  espoo,  RK-Racing,   32kekkonen    (e)
172   Kare Kemppi,  Myllykoski,  Toukka racing,   Toyota    (u)
175   Vesa Järvi,  Karstula,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus Vesterinen Opel    (u)
176   Sami Sarvaala,  Halkia,  ,   Volvo    (e)
185   Myllyvirta Timo,  Palokka,  EmmanPaja,   Iidan faijan pikku bmw
210   Sini Uurainen,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada    [L10]
223   Juuso Koponen,  Hirvihaara,  ,   Volvondeerus    (u)
231   Katajainen Arto,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Lada
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   bmw
262   Koskensilta Miikka,  Lievestuore,  ,   Korttiina
272   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Tattuni
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   
309   Noponen Erpo,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Riesa
320   Jarno Myyryläinen,  Pihtipudas,  ,   Majori
324   Aaltokoski Markus,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Mazda    (e)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo
327   Lampela Miikka,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Tiimin volvo    (e)
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
343   Lehtinen ,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Volvo
347   Lähdelahti Esa,  Nurmijärvi,  Viinamäki Racing,   Kärkikiinnike BMW
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   kossu siera
450   Kukkonen Kai,  Mäntsälä,  Racing 45,   Corolla     (e)
500   Teemu Uski,  Hollola,  Mv Racing,   Auto    (e)


Junior: 17

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  PP Racing team,   Rosmariini
6   Bergström Petteri,  Porvoo,  Maranello Team,   Mazda
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Japsilainen
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
17   Make,  Loviisa,  AlmostFastRacingTeam,   Mato
25   Häkkinen Janna,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   1.2 Corsa
31   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V45]
37   Väre Joakim,  Hyvinkää,  ,   Opel  aschtra
39   Elmeri Suosaari,  Jämsä,  VeSu Team,   Mazda
42   Luumi Janne,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Seiskasatku
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   KurkkuMopo Evo2
47   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   Jokunelipyöräinen
49   Patrik Åkerfelt,  Porvoo,  Maranelloteam,   Nissan Almera    (u)
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Matsa
75   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
78   Suikkari Hanna,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Sierra
96   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   Pinkkimusta


Lady: 24

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    [V202]
3   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Willi valinta
4   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazzda
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
10   Uurainen Sini,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada    [K210]
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
35   Heli Matilainen,  Saarijärvi,  RMS rally Team,   Toyota    [K41]
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Laina Honda
68   Hattunen Nina,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Musta Salama    [V68]
71   Pikku Myy,  Espoo ,  RK Racing team,   Mazerati    (e)
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    (e)
85   Vainio Kristiina,  Kouvola,  Moukari Team,   Nisukka    [V229]
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  ,   Mazda
120   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda    [V179]
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V26]
149   Sanni Lahti,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Team Revittävät siilit    [K149]
183   Tsunami,  Florida,  TMS carage,   Myrsky    (e)
289   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Pikku mitsu    [V289]
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Eskobar    (u)
500   Honkanen Taru,   ,  Kukko Racing,   Mazda    [V500]    (u)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
« Viimeksi muokattu: 25.08.18 - klo:08:02 kirjoittanut kaius » tallennettu
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Hallitus
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1054


Profiili
« Vastaus #2 : 29.08.18 - klo:21:32 »

Kisainfoa:

Katsatus alkaa ja toimisto auki   8.00
Kuljettajakokous                      9.30
Harjoitukset                           10.00
STARTTI                                11.00

HYVINKÄÄLLÄ MITATAAN ÄÄNET. 110dB ON RAJA!!!!!!

Varikolle pääsee perjantaina 18.00 alkaen.
tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Hallitus
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1054


Profiili
« Vastaus #3 : 03.09.18 - klo:21:35 »

Hyvinkään osakilpailua koskee Rokkirallin säännöt ihan normaalisti niinkuin muissakin Rokkirallin osakilpailuissa ei mitään poikkeavaa, ainut tuo 110 dB melu raja, näin ilmoitti Kilpailujen järjestäjä.


Kun tuolla Fb:n puolella tuntuu olevan keskustelua taas valtavasti...
tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 67


Profiili
« Vastaus #4 : 04.09.18 - klo:19:15 »

#13.2 8.-9.9.2018

Hyvinkää  8.-9.9.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 55

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   330   Kaali Kalle   Hyvinkää       volvo 340
A2   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Corolla
A3   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
A4   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
A5   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
A6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Peugeot

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   Peugeot 205
B2   197   Teemu Kuusisto   Pusula      Bmw e30
B3   341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
B4   282   Snygg Riku   Tampere      BMW E30
B5   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   Penari
B6   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   390   Mikko Hanka   Laihia   VE-TO Racing   Tytin VOLOVO
C2   272   Verneri Marjakaarto   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Bmw
C3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
C4   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
C5   12   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
C6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
D2   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   BMW
D3   220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   ?
D4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
D5   192   Jukka Saarinen   Lappeenranta      Volvo
D6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   187   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing   Escort
E2   264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bmw
E3   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Starlet
E4   34   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   dx
E5   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
E6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   218   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   BMW
F2   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   BMW
F3   235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Bmw
F4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
F5   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escortti
G2   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   Peugeot
G3   203   Toni Anttila   Hyvinkää   Leepun paja racing   Bmw
G4   26   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
G5   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   64   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
H2   325   Marko Järvinen   Jämsä      Golf
H3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
H4   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda T5
H5   8   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   Volvo
I2   440   Grönholm Kenneth   Porvoo      Austin
I3   100   Mika Kauhanen   Nurmijärvi   Ks Racing team ry   Bmw
I4   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   seo uurainen s40
I5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
J1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
J2   164   Sami Laine    Iittala    Lada team   Lada
J3   544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport   Volvo
J4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
J5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw


SUPER SU: 55

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   260   Janne Anttila   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Leepun lötkö
A2   64   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
A3   164   Sami Laine    Iittala    Lada team   Lada
A4   43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   dx
A5   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
A6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Peugeot

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   327   Jussi Lindholm   Tervalampi      Ford escort
B2   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
B3   273   Tomi Niemi   Jokela   Leepun Paja Racing   Bmw
B4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
B5   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B6   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   328   Ilari jokirinne   Ojakkala   Ojakkalan ämpyilijät   BMW 323
C2   187   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing   Escort
C3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
C4   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Esko
C5   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   Penari
C6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   Peugeot 205
D2   197   Teemu Kuusisto   Pusula      Bmw e30
D3   220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   ?
D4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
D5   192   Jukka Saarinen   Lappeenranta      Volvo
D6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   332   Kai Uusi-Äijö   Kauhajoki   Kauhua   Volvo s40
E2   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   BMW
E3   238   Kinnunen Jani   Tuusula   Leepun paja racing   Bmw
E4   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
E5   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
E6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   333   Mikko Toivonen   Imatra      Bmw
F2   305   Koli Marko   Mäntsälä   Koli Racing   Le Pözöö
F3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
F4   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
F5   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
G2   321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas      Ford Fiesta
G3   544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport   Volvo
G4   26   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
G5   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   218   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   BMW
H2   325   Marko Järvinen   Jämsä      Golf
H3   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
H4   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      Ford escort
H5   8   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   326   Janne Solas   Otalampi      Ford escort
I2   440   Grönholm Kenneth   Porvoo      Austin
I3   282   Snygg Riku   Tampere      BMW E30
I4   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda T5
I5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
J1   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   Volvo
J2   442   Tatu Kven   Riihimäki   Country side racing   Nissan
J3   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
J4   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   seo uurainen s40
J5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw


KARDAANI: 70

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   167   Karri Juvani   Porvoo      Bmw
A2   324   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team   Mazda
A3   47   Harri Hoikkanen   Mäntsälä    Hoikkanen Racing Team   Lada 2105
A4   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   bmw
A5   20   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
A6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Toyota
A7   3   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   OSSP VOLVO
A8   23   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   romu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   168   Artturi Kaukoranta   Vääksy   UnluckyRacingTeam   Volvo
B2   176   Sami Sarvaala   Halkia      Volvo
B3   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ropeli
B4   320   Jarno Myyryläinen   Pihtipudas      Majori
B5   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Tattuni
B6   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
B7   14   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   volvo
B8   33   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing    Dumboke II

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   170   Ville Järvelä    Orimattila       Opel
C2   171   Mika Lindström   espoo   RK-Racing   32kekkonen
C3   88   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Volvo
C4   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo
C5   75   Riku Soukkalahti   Turenki   4 evo race   Lada
C6   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EM KAIVUU JA KONETYÖ Rykimäsukka
C7   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   kossu siera
C8   11   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team   Brutus

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   172   Kare Kemppi   Myllykoski   Toukka racing   Toyota
D2   161   Tino Välimäki   Mäntsälä   Reikäpää Racing Team   VODA
D3   135   Ärväs Tommi   Lahti   MV-Racing   Rs 200
D4   39   Kimmen    Tammisaari      Kitty 2
D5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   
D6   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Beeämwee
D7   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EM KAIVUU JA KONETYÖ suzuki
D8   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   175   Vesa Järvi   Karstula   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus Vesterinen Opel
E2   150   Puhakka Matti   Hämeenkoski      lada
E3   138   Alcohoolistig   Heinola   alcohooligans garage   Ford Sierra
E4   347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing   Kärkikiinnike BMW
E5   120   Tv Kokki   Hollola   Moukari Team   volvo
E6   19   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   volvo
E7   185   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Iidan faijan pikku bmw
E8   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Vorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   223   Juuso Koponen   Hirvihaara      Volvondeerus
F2   134   Moukari Vaari   Kouvola   Moukari Team   Bemari
F3   157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Riverside Racing   Volvo
F4   90   Jan Corander   Myrskylä   Shameless Racing   Täplä
F5   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   bemari
F6   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Riesa
F7   12   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   tappara
F8   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   B-ryhmäläinen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   500   Teemu Uski   Hollola   Mv Racing   Auto
G2   48   Vesterinen Ville   Jyväskylä   Kannonjärven KovatPojat   
G3   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
G4   343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Volvo
G5   262   Koskensilta Miikka   Lievestuore      Korttiina
G6   22   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   BMWolvo
G7   6   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Yliviivattu pallosalama
G8   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   thsuthsutin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45   Corolla
H2   1   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Ooppeli
H3   210   Sini Uurainen   Heinola   CRC Racing Team   Lada
H4   99   Penkka Late   Juva   MRM Racing Team   Lippulaiva
H5   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
H6   16   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Merssu
H7   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing   Tiimin volvo
I2   15   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Maksa
I3   231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Lada
I4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Bernari
I5   149   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit   Team Revittävät siilit
I6   85   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   EVO Volvo
I7   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Fun 4 1


VETARI: 56

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   156   Niko Peiponen   Hollola   MV-Racing   NoVoloVo
A2   189   Juho Viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Katetti
A3   124   Miettinen Jani       Leepun Paja Racing   Audi
A4   164   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Daiota
A5   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A6   172   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam   maksalaatikko
A7   91   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Volex
A8   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine h###a

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   175   Kalmari Kalle   Lahti   AlmostFastRacingTeam   nismo
B2   193   Nico Hänninen   Vääksy   Unlucky Racing Team   Volvo
B3   179   Saara Timonen   Kouvola   Savonpiikaracing    Mazda
B4   165   Kasperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
B5   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
B6   202   Tarja Kilkki   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
B7   12   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   mazda
B8   22   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Oohpeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   178   Torbjörn Lindström   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
C2   195   Saku Karppanen   Vääksy   Unlucky Racing Team   Mazda
C3   68   Hattunen Pauli   Helsinki   Koli Racing   Musta Salama
C4   167   Heikki Niemelä   Paimela    Rs racing   Mazda
C5   170   Heinonen toni   Porvoo   Riverside Racing   Ford
C6   143   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Mitsu
C7   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
C8   5   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Shitroeen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   180   Kimmo Hattunen   Vantaa      0
D2   268   Nina Hattunen   Mäntsälä   Koli Racing   Musta Salama
D3   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
D4   252   Välimäki Tino   Nastola   ReikäpääRacing   Opel McQueen
D5   153   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Mazda
D6   27   Takala Oskari   Heinola   CRC Racing Team   Peugeot
D7   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   renault
D8   6   Autio Mikko   Jyväskylä      Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   181   Malmen   Tammisaari   Roima racing   Volf b52
E2   44   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazad
E3   94   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing   JaappanilainenmunakulhoVol1
E4   269   Vesa   Järvelä   Country side racing   Fiesta
E5   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
E6   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Murkula
E7   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö
E8   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   184   Vesa Eemola   Pornainen   Velmeri Racing   opel vectra
F2   75   Koli Petri      Kolinkulman Kauhu   Volvo
F3   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vekkuli
F4   7   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Vw golf
F5   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Mazda
F6   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
F7   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Peltiboksi
F8   3   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   188   Mika Suikkari   Hikiä   Country side Racing   KerhoMatu
G2   83   Välimäki Jan   Hollola      Honta
G3   140   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
G4   229   Tonteri Roope   Kouvola   Moukari Team   Nisukka
G5   98   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Ruttu
G6   29   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Evo
G7   97   Kristian Björklund   Askola   Riverside Racing   Mazda
G8   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Eskobar


LADY: 24

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Eskobar
A2   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazerati
A3   149   Sanni Lahti   Joroinen   Revittävät siilit   Team Revittävät siilit
A4   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
A5   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
A6   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   500   Honkanen Taru       Kukko Racing   Mazda
B2   35   Heli Matilainen   Saarijärvi   RMS rally Team   Toyota
B3   289   Lilli   Hollola   Moukariteam   Pikku mitsu
B4   68   Hattunen Nina   Mäntsälä   Koli Racing   Musta Salama
B5   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti
B6   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   183   Tsunami   Florida   TMS carage   Myrsky
C2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata
C3   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Laina Honda
C4   107   Autio Virpi   Jyväskylä      Mazda
C5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
C6   4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazzda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
D2   85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Nisukka
D3   10   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team   Lada
D4   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
D5   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
D6   3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Willi valinta


JUNIOR: 17

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   49   Patrik Åkerfelt   Porvoo   Maranelloteam   Nissan Almera
A2   78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   Sierra
A3   17   Make   Loviisa   AlmostFastRacingTeam   Mato
A4   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Matsa
A5   6   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Mazda
A6   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Japsilainen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Seiskasatku
B2   37   Väre Joakim   Hyvinkää      Opel  aschtra
B3   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Mazda
B4   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
B5   5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Rosmariini
B6   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   47   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Jokunelipyöräinen
C2   25   Häkkinen Janna   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   1.2 Corsa
C3   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   KurkkuMopo Evo2
C4   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
C5   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Pinkkimusta


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: