Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
16.08.18 - klo:02:12
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: VIPPULA 21.-22.4.2018  (Luettu 8265 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 58


Profiili
« : 02.04.18 - klo:15:57 »

Kesäkauden ensimmäinen kilpailu ajetaan Vilppulassa 21.-22.4.2018
(kyllä se lumi sulaa)

Lauantaina ajetaan Superit, Vetarit, Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit, Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 2.4.2018 ja loppuu Sunnuntaina 15.4.2018

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Vilppula
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 58


Profiili
« Vastaus #1 : 02.04.18 - klo:15:58 »

#7 21.-22.4.2018

Vilppula 21.-22.4.2018 Ilmoittautuneet:

ti 17. huhtikuuta 2018 20.46.40
Ilmoittautuneita: 217

Super Lauantai: 49

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
8   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Weight Racing Team Peugeot
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
12   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
13   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   Suzuki
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Voiman Oy Volvo
18   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Bemari
20   Grönvall Roni,  Lohja,  RSt Motorsport,   pösö T6
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ässävolovo
24   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
28   Tomi Kujala,  Kouvola,  Löysät Kukot,   BMW
29   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Escort
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
34   Virtanen,  Hikiä,  CountrySideRacing,   dx tojo
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   Kippo evo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   tk-racing bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS Rally Pösö v8
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   datsun vinni
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
95   Kristian Nieminen ,  Virrat,  Hanu racing ,   BMW
100   Mika KAuhanen,  Nurmijärvi,  Ks Racing team ry,   Bmw
102   Toni Siponen,  Muurame,  Team Jarwen,   Escort
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Volvo s40
106   Hiltunen Janne,  Muurame,  Veight Racing Team,   Teräskaksikko FIAT
109   Härski Jr,  Jämsä,  Härski racing team,   Härski racing ford
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   FORD ESCORT
116   Late,  Puuppola,  Äikkälä Motorsport,   Wrc corolla
119   Corleone,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort
135   Mänttäri Mikko,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   BMW
147   Peltola Mika,  Vilppula,  ,   toyota
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   Beemari
231   Anttila Tapani,  Hämeenlinna,  AnttilaRacingteam,   Opel Kadet gsi
236   Ala-Herttuala Ari,  Vilppula,  ,   Ford
271   Pohja Paavo,  Mänttä,  ,   HEMP TEAM Toyota
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   BMW E30
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
305   Koli Marko,  Mäntsälä,  ,   Peugeot 206
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo
321   Turpeinen Juuso,  Pihtipudas,  ,   Ford Fiesta


Super Sunnuntai: 41

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
8   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Weight Racing Team Peugeot
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
12   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
13   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   Suzuki
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Voiman Oy Volvo
17   Varis Eetu,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Bemari
20   Grönvall Roni,  Lohja,  RSt Motorsport,   pösö T6
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ässävolovo
24   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
28   Tomi Kujala,  Kouvola,  Löysät Kukot,   BMW
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
34   Virtanen,  Hikiä,  CountrySideRacing,   dx tojo
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   Kippo evo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   tk-racing bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS Rally Pösö v8
66   Juoko?,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Starlet
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   datsun vinni
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
88   Tarkkanen Lauri,  Vilppula,  ,   Ford Escort
92   Ripa Falck,  jyväskylä,  Äikkälä motor sport,   bemari
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Volvo s40
109   Härski Jr,  Jämsä,  Härski racing team,   Härski racing ford
118   Kapanen Heikki,  Karstula,  Vikke Racing,   Peugeot 205
119   Corleone,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort
135   Mänttäri Mikko,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   BMW
147   Peltola Mika,  Vilppula,  ,   toyota
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   Beemari
231   Anttila Tapani,  Hämeenlinna,  AnttilaRacingteam,   Opel Kadet gsi
271   Pohja Paavo,  Mänttä,  ,   HEMP TEAM Toyota
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   BMW E30
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo
341   Turpeinen Jussi,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta


Vetari: 33

1   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Timon toyota
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   mazda    [L107]
9   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly racing,   Datsuni
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   Ford
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda    [L36]
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   ford
20   Hannes Paukku,  Vaajakoski,  Paukku Team,   opel
21   Valtoaho Juha,  Karstula,  MetsäkoneetValtoahoRacing,   Honda 4WS
22   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Opeli
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Opel Astra    [L135]
28   Niininen Aleksi,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Matukka
36   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Ullatus
38   Mollikainen ,  Hirvensalmi,  MRM Racing Team,   Rapee ranskalainen
41   Huhtala Ossi,  Salo,  Kaaos Racing,   Mazda 323
42   Pappa  Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Ooppeli
45   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa
52   Kivelä Pekka,  Jämsä,  Söpö-Team,   Honda
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Citroen
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Toyota
74   Jari,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Matador    [L74]
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pikku maza
86   Manne Virtanen ,  Äänekoski ,  Virtasen rallitalli ,   Maksa
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  JT Racing,   Mitsu    [L89]
89   Manninen Leevi,  Rantasalmi,  Asikkalan Pojat,   Honda
96   Juho Pirttinen,  Karstula,  Pirttiracing,   Pirttiracing Toyota
97   Kristian Björklund,  Askola,  Riverside Racing,   Riverside mazda
105   Juusti Ari,  Askola,  ,   Mazda
129   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Nissani
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
289   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu
310   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   TynkäRytö


Kardaani: 57

2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Pallosalama
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   asko 400
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Kupla
6   Nieminen Toni,  Lahti,  MV Racing,   Kari 600
7   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Jorkki Taunus
10   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
11   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Renault 5
12   Haukkala Juha,  Petäjävesi,  Mehtäperä Reisinki,   tappara
15   Nevalainen Sami,  Järvelä,  CountrySideRacing,   Opel
16   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Merssu
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   PubLankila suzuki
19   Hietanen Tero,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Happo
20   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Lootus Omena
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Näillänäkyminooppeli
22   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   volvo
23   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Tenu
24   Lehtonen Markus,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada
27   Kervinen Jesse,  Varkaus,  Nallen talli,   Ford
28   Kervinen Mika,  Varkaus,  Nallen talli,   Auto
29   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
33   Mäkilä Mika,  Orimattila,  Shameless Racing ,   Murjake
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Skijumphillroad B-Group unique 2
58   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
59   Mäkelä Tommi,  Hikiä,  CountrySideRacing,   Kunkku2lankku
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Baijerilainen mutteri viritys
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Bimmeri
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Saksalainen lada
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemuri
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   PubLankila Lata
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Opel
72   Valkeinen Panu,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Lata    [L72]
82   Jani Saarinen,  Paimela,  Rs Racing,   Volvo
86   Valkeapää Pete,  Tampere,  4 Evo Race,   fiat 124
87   Löytänä Marko,  Petäjävesi,  Pengerjoen UA,   Ford sierra
93   Janne Oikari,  Karstula,  PUKE,   bmw
99   Penkka Late,  Juva,  MRM Racing Team,   Jätesäkki    [J5]
100   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Tiimin Sierra
105   Shemeikka Henri,  Varkaus,  Nallentalli,   siernautti
111   Hullumpi,  Karjaa,  Rämä Racing,   bemari
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Opel
120   Tv Kokki,  Hollola,  Moukari Team,   volvo
124   Vesa Lehtokumpu,  Keituri,  SS-RACING,   Ford Sierra
130   Jesse Beloff,  Hankasalmi,  ,   Sierra
152   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Tojota    [L14]
185   Myllyvirta Timo,  Palokka,  EmmanPaja,   Opel
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   bmw
258   Nieminen Niko,  Pertunmaa,  Hillokinkama reisinki,   Kadetti
262   Koskensilta Miikka,  Lievestuore,  ,   Korttiina
272   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Datsun
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   Kuljetus V.Vesterinen OPEL
309   Noponen Erpo,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Riesa
322   Koikkalainen Kari,  Jämsä,  Kansitec racing,   Toyota
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   sierra
338   Vauhti Ville,  Asikkala,  RS Racing,   Lada
344   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ford Escort BDA
345   Kinnunen Jami,  Hatsola,  RK Racing Team,   Ykköspyssy
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   ford siera coswort


Junior: 16

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  PP Racing team,   Koppiromu
6   Bergström Petteri,  Porvoo,  Maranello Team,   Mazda
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   No masta tietty
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Nissani
22   Parkki Kukko,  Korpilahti,  Kukko Racing,   Kittyromu
24   Erja Luoto,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda
31   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   PerunaPussi
37   Väre Joakim,  Hyvinkää,  ,   Seästrä
39   Elmeri Suosaari,  Jämsä,  VeSu Team,   Mazda
42   Luumi Janne,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Isokunkku
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   MRM-LainaTuote    [K381]
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Mazda
75   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
76   Niininen Kaisa,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Melkein suora peltinen
78   Suikkari Hanna,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Sierra
96   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   Matukka


Lady: 21

1   Mikkonen Taru,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Matleena
2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
3   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazda
4   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazzda
5   Anne  ,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi violetti
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
10   Uurainen Sini,  Heinola,  CRC Racing Team,   
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Tojota    [K152]
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda
57   Autio Carita,  Petäjävesi,  ,   Pösö
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata    [K72]
74   Mirtsu,  Sirppilä,  CountrySIdeRacing,   Matador    [V74]
89   Myyry Tanja,  Kotka,  ,   Mitsu
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   mazda    [V6]
120   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V26]
289   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Pikku misu    [V289]


tallennettu
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Hallitus
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1023


Profiili
« Vastaus #2 : 14.04.18 - klo:20:38 »

Katsastetaan autot joita ei ole talvikisoissa katsastettu tai on muuten vaan muutoksia.

Ja muistutus, edelleenkään ei myyntiluokan etuveto autoissa, EI SAA OLLA TASAUSPYÖRÄSTÖN LUKKOA.
tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
Napri
Aluevalvoja
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 46


Profiili
« Vastaus #3 : 14.04.18 - klo:21:05 »

Ja tässä aikataulua molemmille päiville :


Kilpailutoimisto ja katsastus alkaa    8:00

Kuljettajakokous        9:30

Harjoitukset             10:00

Kisat                      11:00


Ja jos tulee esteitä ettet pääse kisaan mukaan niin MUISTA ilmoittaa peruutuksesi 0400- 767875. ps. viestikin riittää  Hymyilee
tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Jäsen
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 58


Profiili
« Vastaus #4 : 17.04.18 - klo:11:01 »

#7.2 21.-22.4.2018

Vilppula  21.-22.4.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 49

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
A2   282   Snygg Riku   Tampere      BMW E30
A3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   tk-racing bmw
A4   271   Pohja Paavo   Mänttä      HEMP TEAM Toyota
A5   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
A6   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   95   Kristian Nieminen    Virrat   Hanu racing    BMW
B2   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo evo1
B3   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
B4   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
B5   20   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   pösö T6
B6   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   102   Toni Siponen   Muurame   Team Jarwen   Escort
C2   109   Härski Jr   Jämsä   Härski racing team   Härski racing ford
C3   147   Peltola Mika   Vilppula      toyota
C4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
C5   18   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
C6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   106   Hiltunen Janne   Muurame   Veight Racing Team   Teräskaksikko FIAT
D2   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
D3   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      FORD ESCORT
D4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
D5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Voiman Oy Volvo
D6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   116   Late   Puuppola   Äikkälä Motorsport   Wrc corolla
E2   236   Ala-Herttuala Ari   Vilppula      Ford
E3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö v8
E4   29   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
E5   13   Tarkkanen Karo   Vilppula      Suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   100   Mika KAuhanen   Nurmijärvi   Ks Racing team ry   Bmw
F2   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMW
F3   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   datsun vinni
F4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
F5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   34   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   dx tojo
G2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
G3   305   Koli Marko   Mäntsälä      Peugeot 206
G4   28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
G5   12   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas      Ford Fiesta
H2   231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel Kadet gsi
H3   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
H4   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
H5   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Weight Racing Team Peugeot

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   Beemari
I2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
I3   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   Volvo s40
I4   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ässävolovo
I5   8   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti


SUPER SU: 41

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   282   Snygg Riku   Tampere      BMW E30
A2   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   Beemari
A3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   tk-racing bmw
A4   118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   Peugeot 205
A5   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ässävolovo
A6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Weight Racing Team Peugeot

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   34   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   dx tojo
B2   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMW
B3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö v8
B4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
B5   20   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   pösö T6
B6   8   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo evo1
C2   88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort
C3   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
C4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
C5   17   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
C6   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
D2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
D3   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   datsun vinni
D4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
D5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Voiman Oy Volvo
D6   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   92   Ripa Falck   jyväskylä   Äikkälä motor sport   bemari
E2   231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel Kadet gsi
E3   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   Volvo s40
E4   28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
E5   13   Tarkkanen Karo   Vilppula      Suzuki
E6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   109   Härski Jr   Jämsä   Härski racing team   Härski racing ford
F2   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
F3   271   Pohja Paavo   Mänttä      HEMP TEAM Toyota
F4   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
F5   12   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
F6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
G2   147   Peltola Mika   Vilppula      toyota
G3   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
G4   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
G5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw


KARDAANI: 58

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   59   Mäkelä Tommi   Hikiä   CountrySideRacing   Kunkku2lankku
A2   322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing   Toyota
A3   58   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
A4   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus V.Vesterinen OPEL
A5   15   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Opel
A6   345   Kinnunen Jami   Hatsola   RK Racing Team   Ykköspyssy
A7   7   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Jorkki Taunus
A8   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Pallosalama

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Bimmeri
B2   120   Tv Kokki   Hollola   Moukari Team   volvo
B3   258   Nieminen Niko   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki   Kadetti
B4   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Riesa
B5   99   Penkka Late   Juva   MRM Racing Team   Jätesäkki
B6   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B7   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Skijumphillroad B-Group unique 2
B8   72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   Lata

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   93   Janne Oikari   Karstula   PUKE   bmw
C2   105   Shemeikka Henri   Varkaus   Nallentalli   siernautti
C3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   bmw
C4   28   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
C5   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemuri
C6   152   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Tojota
C7   11   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team   Renault 5

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   100   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Tiimin Sierra
D2   87   Löytänä Marko   Petäjävesi   Pengerjoen UA   Ford sierra
D3   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Datsun
D4   29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
D5   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Baijerilainen mutteri viritys
D6   24   Lehtonen Markus   Heinola   CRC Racing Team   Lada
D7   33   Mäkilä Mika   Orimattila   Shameless Racing    Murjake

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   124   Vesa Lehtokumpu   Keituri   SS-RACING   Ford Sierra
E2   86   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   fiat 124
E3   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   bemari
E4   27   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
E5   19   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happo
E6   23   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Tenu
E7   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   asko 400

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   130   Jesse Beloff   Hankasalmi      Sierra
F2   82   Jani Saarinen   Paimela   Rs Racing   Volvo
F3   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Opel
F4   22   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   volvo
F5   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Saksalainen lada
F6   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   ford siera coswort
F7   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Näillänäkyminooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   235   Tuurala Joonas   Tampere   Rähinä Racing   Pommi Volle
G2   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Opel
G3   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   sierra
G4   20   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Lootus Omena
G5   16   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Merssu
G6   6   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Kari 600
G7   344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ford Escort BDA

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   338   Vauhti Ville   Asikkala   RS Racing   Lada
H2   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   PubLankila Lata
H3   185   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Opel
H4   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   PubLankila suzuki
H5   262   Koskensilta Miikka   Lievestuore      Korttiina
H6   12   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   tappara
H7   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla


VETARI: 33

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   135   Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A2   42   Pappa  Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Ooppeli
A3   21   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Honda 4WS
A4   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pikku maza
A5   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Toyota
A6   20   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   opel
A7   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö
B2   41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
B3   9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Datsuni
B4   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
B5   28   Niininen Aleksi   Jyväskylä   Paukku Team   Matukka
B6   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
B7   6   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Ullatus
C2   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
C3   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   Honda
C4   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Citroen
C5   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Mitsu
C6   105   Juusti Ari   Askola      Mazda
C7   1   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Timon toyota

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   96   Juho Pirttinen   Karstula   Pirttiracing   Pirttiracing Toyota
D2   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
D3   89   Manninen Leevi   Rantasalmi   Asikkalan Pojat   Honda
D4   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
D5   22   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Opeli
D6   97   Kristian Björklund   Askola   Riverside Racing   Riverside mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   86   Manne Virtanen    Äänekoski    Virtasen rallitalli    Maksa
E2   38   Mollikainen    Hirvensalmi   MRM Racing Team   Rapee ranskalainen
E3   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   Ford
E4   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   ford
E5   129   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Nissani
E6   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Opel Astra


LADY: 21

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Tojota
A2   1   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
A3   57   Autio Carita   Petäjävesi      Pösö
A4   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   mazda
A5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
A6   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   289   Lilli   Hollola   Moukariteam   Pikku misu
B2   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
B3   74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
B4   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
B5   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
C2   89   Myyry Tanja   Kotka      Mitsu
C3   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
C4   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
C5   4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazzda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
D2   5   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
D3   10   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team   
D4   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
D5   3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda


JUNIOR: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Mazda
A2   76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Melkein suora peltinen
A3   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   MRM-LainaTuote
A4   37   Väre Joakim   Hyvinkää      Seästrä
A5   5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
A6   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   No masta tietty

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   Sierra
B2   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Isokunkku
B3   22   Parkki Kukko   Korpilahti   Kukko Racing   Kittyromu
B4   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Mazda
B5   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Nissani

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Matukka
C2   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
C3   24   Erja Luoto   Jämsä   SteralRacing   Mazda
C4   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   PerunaPussi
C5   6   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Mazda


tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: