Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
24.06.18 - klo:03:26
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: Kauden 2018 kilpailunumerot luokittain  (Luettu 2559 kertaa)
kaius
Ylläpitäjä
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 49


Profiili
« : 03.01.18 - klo:18:31 »

Tässä tämänhetkiset kilpailunumerot luokittain. Laittakaa viestiä jos näissä jotain hämärää.
Katson sitten Naprin kanssa hämäryydet selviksi.
Näiden listojen mukaan ilmoittaudeutte.

Jos olette menettäneet viimekauden numeron niin voitte hakea itsellenne uuden jo huomenna alkavassa
testi ilmoittautumisessa. Lomakkeen kautta saatte ensimmäisen vapaan numeron.

Toive numerot sitten viestillä minulle.

HUOM: Jos olette ensikertalainen niin ÄLKÄÄ varatko testi kierroksella numeroa -> älkää osallistuko testiin.
Muuten menetätte lähtöruutu etunne.



UPDATE: Listat päivitetty
« Viimeksi muokattu: 04.01.18 - klo:17:34 kirjoittanut kaius » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 49


Profiili
« Vastaus #1 : 03.01.18 - klo:18:32 »

Luokan super kuljettajat:  PÄIVITETTY 13.1.2018
Kuljettaja määrä: 301

Numero Nimi Paikkakunta Tiimi
1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing
2   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki
3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport
4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team
5   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat
6   Paananen Ville   Karstula  
7   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki
8   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing
9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team
10   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team
11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing
12   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport
13   Tarkkanen Karo   Vilppula  
14   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing
15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing
16   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki
17   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team
18   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team
19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis
20   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport
21   Parkkinen Tero   Iittala  
22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki
23   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing
24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing
25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing
26   Nixu   Vantaa   Nixu Racing
27   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing
28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot
29   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing
30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues
31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot
32   Mäkelä Janne   Hausjärvi   CountrySideRacing
33   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing
34   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing
35   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki
36   Nico Grönholm   Porvoo   NgRacingTeam
37   Pulkkinen Pasi   Rantasalmi   Lintula Racing
38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing
39   Pohja Aleksi      
40   Voitto Hassi   Salo  
41   Mäkilä Mika   Orimattila   Long Hand Racing Team
42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen
43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing
44   Humppi Tero   Vihti   Rämä racing
45   Krook Henry   Äänekoski  
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing
47   Black Pete   Tammisaari   Rämä racing
48   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing
49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi
50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing
51   Ahvonen J-P   Vantaa   Printracing
52   Ahola Joni   Heinola   Long Hand Racing Team
53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team
54   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing
55   Pöyry Henri   Hirvensalmi   HP Racing
56   Mave Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing
57   Loponen Sami   Iittala   TK racing
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam
59   Mika Suikkari   -   CountrySideRacing
60   Kaapo Irri   Lahti  
61   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki
62   Miseliini   Otava   Tykkireisinki
64   Koivunen Teemu   Salo  
65   HauHau Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing
66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport
67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing
68   Laitinen Tero   Varkaus   MetsärinneRacing
69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi
70   Mici   Kitee   Maranello Team
71   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki
72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis
73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE
74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing
75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE
76   Töyrylä   Heinola   Team Osmo Heinola
77   Nykänen Anssi   Rantasalmi   Lintula Racing
78   Mikkola Niko   Jämsänkoski   Mikkola Racing
79   Mikkola Aki   Jämsänkoski   Mikkola Racing
80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing
81   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen
82   Suikkarin MattiPappa   Hikiä   CountrySideRacing
83   Hyypiä Ville   Kouvola  
84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam
85   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing
86   Kape   Otava   J&K Racing
87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport
88   Tarkkanen Lauri   Vilppula  
89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen
91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing
94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam
96   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing
97   Moniala Vesku   Jyväskylä   s40 Racing
98   Lehtonen Heidi   Kuhmoinen   Natiaiset Racing Team
99   Joona    Mikkeli    JiiTiimi
101   Blomqvist Makke   Porvoo   Riverside Racing
103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing
104   Kankaanpää Tomi   Hämeenlinna  
105   Silvonen Mikko   Soini   Moka Racing
107   Ulmala Mika   Hartola   Selänkylä Racing
110   Pietinen Jari   Karstula   Kituperä Racing
111   Hirvonen Jarkko   Orimattila   Jönssi Power Team
112   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki
113   Tarkkanen Santeri   Vilppula  
114   Honkonen Jarkko   Kalmari   Löpö Racing
115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing
117   Sutinen Maro   Leppävirta   Sutii-Se Team
118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing
119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis
120   Ahokas Joonas   Muurame   Team Jarwen
121   Kemppainen Kari   Karstula  
122   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola
123   Jantzu   Lappeenranta   Team Tapis
124   Laaksonen Juhis   Kärkölä   MF Racing team
125   Mononen Petri   Heinola   Selänkylä Racing
126   Peräkylä Tomi   Rautalampi  
127   Peräkylä Jukka   Rautalampi  
128   Rissanen Janne   Kuopio  
129   Immonen Olli-Pekka   Varkaus   Niko Racing
130   Tolvanen Tero   Savonlinna   TTT-Service
131   Malinen Toni   Pieksämäki   TM Racing
132   Varpenius Petri   Tammisaari   Rämä racing
133   Kimmen   Tammisaari  
134   Malinen Marko   Uurainen   MM Racing
135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot
136   Nupa   Porvoo   Maranello Team
137   Jokela Jani   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam
138   Mononen Janne   Heinola   Selänkylä Racing
141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport
143   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing
144   Räsänen Joni   Heinola   RS Racing
145   Parkkonen Erik   Toivakka   VälikorpiRacingTeam
146   Tolmunen Aapo   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam
147   Peltola Mika   Vilppula  
148   Rautiainen Tapani   Heinola   Tykkireisinki
149   Helminen Joni   Muurame   KoKOTe
150   Peku   Kirkkonummi   Golden Motorsport
151   Kuusisto Timi   Askola   Grönkuusmotorsport
152   Simonen Pekka   Nurmijärvi  
153   Kaipainen Samuli   Lahti   Racemies team
156   Häkkinen Marko   Äänekoski   CamoVirtasenralliRacing
157   Rutanen Samu   Saarijärvi   RMS Rally Team
158   Kalmari Petri   Jyväskylä   TeamLadaMotörsport
160   Antinaho Mika   Karstula   Unelmavävy Racing
161   Pullikka Juha-Matti   Alavus  
163   Nevala Marko   Lahti   Team Vekkuli Verstas
166   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team
167   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers
168   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team
169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing
170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing
171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing
172   Leino Jaakko   Helsinki   RSt Motorsport
173   Sauvala Vesa   Heinola  
174   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju
175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors
176   Majoinen Mikko      Tahvola Motorsport
177   Pessinen Mika   Jämsä   Härski Racing
178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi  
179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing
180   Haapakoski Sami   Kalmari   Tokkura Racing Team
181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing
182   Antinaho Joni   Karstula   Kituperä Racing
183   Pirttinen Olli   Karstula   Pirtti Racing
184   Pastori   Karstula   Tykkireisinki
185   Lehtonen Seppo   Salo   Salainen Racing Team
186   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team
187   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing
188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing
189   Rask Toni   Porvoo   Maranello Racing Team
190   Trogen Mika   Lohja   Printracing
191   Saastamoinen Jarmo   Lohja   Printracing
193   Pirttinen Juho   Karstula   Pirtti Racing
194   Gabrielsson Lucas   Porvoo  
196   Lukkarinen Antti   Rantasalmi   Karhu Racing
197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing
200   Väisänen Timo   Pornoo   Maranello PappaTeam
201   Pietinen Niko   Karstula   Kituperä Racing
202   Laitinen Petri   Pihtipudas   Pihtiputaan UA
205   Björkqvist Henrik   Tammisaari   Nicke Power
206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu
207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu
209   Wikholm Jani   Jämsä   Kukko Racing
210   Kononen Olli Pekka   Pori   Team Kononen
211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team
213   Kainulainen Jukka   Nurmijärvi  
214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team
215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing
216   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team
217   Rautio Otto   Rutalahti  
218   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing
219   Oksanen Jukka   Toivakka   JMT Rally Team
220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing
221   Suoja Jari   Hämeenkyrö  
222   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team
223   Härski   Jämsä   Härski Racing
224   Virtanen Tuukka   Rajamäki  
225   Kuusiaro Eeli   Virolahti  
226   Kärnä Teemu   Nurmijärvi  
227   Höntsi   Jämsä   Härski Racing
228   Härski Vävy   Jämsä   Härski Racing
229   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing
230   Autio Marko   Jyväskylä   Vatipää crew racing
231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam
232   Räisänen Juha   Rantasalmi   Asikkalan Pojat
233   Kontinen Harri   Tuusula  
234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing
235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing
236   Ala-Herttuala Ari   Vilppula  
237   Lyijynen Emppu   Lemi   Lyijynen Racing Team
238   Kinnunen Jani   Tuusula   TMW Motorsport
239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   TMW Motorsport
240   Nummela Mikko   Hausjärvi   BONK team
241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers
242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing
243   Kauppinen Henri   Suonenjoki  
244   Bolander Kimmo   Suonenjoki  
245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing
246   Latva Markus   Pohja   PRC
247   Sonntag Måns   Tammisaari  
248   Gustafsson Ulf   Kolho   Uittosalmi Racing
249   Vitikainen Tuomas   Hirvensalmi   J&K Racing
250   Risto   Haukivuori   Kelmi Racing
251   OldiesButGoldies   Jyväskylä   K Racing
252   Koiranen Kimmo   Jämsänkoski   Petko Racing
253   Liukkonen Jukka   Hirvensalmi  
254   Männistö Paavo-Petteri      Kankaanpään UA
255   Paasto Ville   Porvoo   Kuhan Ajellaan
256   Hannu Sladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport
257   Valkonen Jarno   Varkaus   Valkonen racing team
258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing
259   Mane   Korpilahti   Team Jarwen
260   Kauhanen Mika   Nurmijärvi   KS-Racing team r.y
261   Paaso Riku   Hyvinkää   Paaso Motorsport
262   Väre Antti   Tuusula  
263   Tulitikku Timo   Kellokoski   CountrySideRacing
264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat
265   Heiniluoma Samuli   Orimattila   Jönssi Power Team
266   Katajamäki Kosti   Alajärvi  
267   Sonni      CountrySideRacing
268   Majoinen Mauri   Rääkkylä   Tahvola Motorsport
269   Laapotti Timo   Nurmijärvi   Kansiset
271   Pohja Paavo   Mänttä  
274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing
275   Peltola Riku   Pohja   PRC
277   Simonen Mikko   Rajamäki  
278   Laakso Jani      Kankaanpään UA
279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy
281   Kuusisto Karel   Kuopio   Kemat Racing
282   Snygg Riku   Tampere  
283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi
284   Viljanen Jaakko   Lapua   PRP Racing
285   Ahola Timo   Vihti   Team Huhmari
286   Koivistoinen Juho   Suonenjoki   Koivistoinen Racing Team
287   Rossi Tuomo   Äänekoski  
288   Vepsäläinen Marko   Suonenjoki   MAR-VE
289   Leppänen Jeremias   Alavus  
290   Ahonen Sami   Mänttä   Suvinen Motorsport
291   Myllyvirta Timo   Jyväskylä   Emman Paja
292   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team
293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis
294   Riihonen Tommi   Karstula  
295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit
296   Pehkonen Miika   Joroinen   RevittävätSiilit
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing
299   Pulkkinen Harri   Hyvinkää   TMW Motorsport
300   Riku Raiski   Alavus  
301   Loberg Jari   Uurainen   Köpö racing
302   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   MRM Racing Team
304   Pyyhtiä Risto   Oitti   BONK team
305   Koli Marko   Mäntsälä  
306   Koivu Ville   Nurmijärvi  
307   Mäkelä Erno   Pukkila   PukkiTeam
308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing
309   Mäkelä Jarno   Pukkila   PukkiTeam
310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing
311   Sven Aslaksson   Göteborg   AslakRacingteam
313   Häkkinen Jouko   Laukaa   Häkkinen Racing
315   Ståhl Keijo   Pyhtää  
316   Matinaho Teemu   Vilppula  
317   Reinikainen Risto   Korpilahti   Team Jarwen
319   Mäkinen Timo   Jyväskylä   Möhis Racing Team
320   Pohtinen Juha   Airaksela  
321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas  
323   Simonen Marko   Pieksämäki   MS-Racing
324   Kainulainen Jukka   Nurmijärvi  
335   Hannu Kukko   Joutsa   Kukko Racing
339   Korhonen Jesse   Hyvinkää   TMW Motorsport
340   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing
341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team
342   Suojärvi Toni   Hollola  
344   Kainulainen Ville   Vantaa  
381   Jäkälä   Otava   MRM Race Team
408   Liukkonen Joni   Joutsa   Kukko Racing
435   Ilves Kukko   Viroost   Kukko Racing
440   Grönholm Kenneth   Porvoo  
456   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis
544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport
555   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo Racing
581   Samanen Kai   Saarijärvi   RMS Rally Team
582   Samanen Hannu   Saarijärvi   RMS Rally Team
« Viimeksi muokattu: 13.01.18 - klo:17:24 kirjoittanut kaius » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 49


Profiili
« Vastaus #2 : 03.01.18 - klo:18:34 »

Luokan vetari kuljettajat:   Päivitetty 11.1.2018
Kuljettaja määrä: 228

Numero Nimi Paikkakunta Tiimi
1   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing
2   Gabrielsson Lucas   Porvoo   OS Racing Team
3   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing
4   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju
5   Lukkarinen Antti   Iisalmi  
6   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team
7   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers
8   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team
9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing
10   Koskinen Oskari      TPP Racing
11   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing
12   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola
13   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team
14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team
15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers
16   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing
17   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju
18   Hartsa Kukko   Toivakka   Kukko Racing
19   Lehtonen Markus  Heinola   CRC Racing Team
20   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team
21   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing
22   Lukkarinen Matti   Iisalmi  
23   KP   Espoo   RK Racing Team
24   Luuri Antti   Kärkölä   CountrySideRacing
25   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team
26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo
27   TakaPro Kukko   Heinola   Kukko Racing
28   Niininen Aleksi   Jyväskylä   Paukku Team
29   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team
30   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing
31   Salmi Make   Porvoo   Riverside Racing
32   Hannula Juha   Heinola   Selänkylä Racing
33   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing
34   Lepa   Lappila   CountrySideRacing
35   Miettinen Olli   Juuka   Asikkalan Pojat
36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari
37   Väätänen Jussi   Saarijärvi   Heppilänpaja
38   Mollikainen    Hirvensalmi   MRM Racing Team
39   Tomi Nykänen   Joroinen   Retu Racing
40   Tusse   Tammisaari   Roima Racing
41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing
42   Pappa Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
43   Kven Tatu   Hausjärvi   CountrySideRacing
44   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat
45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing
48   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing
49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi
50   TV Kokki   Hämeenlinna   Moukari Team
51   Salokoski Janne   Orimattila   KukaOnRatis
52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team
53   Juki   Nastola   JH-Racing Team
54   Halonen Kalle   Vantaa   Esko Racing Team
55   Yacco   Heinola   JH-Racing Team
56   TulitikkuTimo   Kellokoski   CountrySideRacing
57   Jani Paukku   Vantaa   Paukku Team
58   Valkonen Samppa   Vaajakoski   Paukku Team
59   Alanko Joonas   Heinola   Team Hardcore Heinola
60   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team
61   Artsi Paukku   Puuppola   Paukku Team
62   Turisti Paukku   Puuppola   Paukku Team
63   Lare   Lare   AllmostFastRacingTeam
64   Kekki Janne   Viitasaari   Kituperä Racing
65   Nieminen Toni      Mv Racing
66   Harri   Lievestuore   Välikorpi Racing team
67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team
68   Hattunen Pauli   Helsinki  
69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi
70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing
71   Lindström Mika   Espoo   RK Racing
72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi
73   Timi   Hamina   Dewil racers
74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing
75   Koli Petri      Kolinkulman Kauhu
76   Henry wiksten   Porvoo   Riversideracing
77   Tinippa   Lahti   Paukku Team
78   Piippo Toni   Pieksämäki   Outlaw Racers
79   Laitinen Pasi   Äänekoski  
80   Avikainen Toni   Vilppula   Kultsu Racing Team
81   Jartza   Rantasalmi  
82   Metsäoja Jari   Heinola   Mylly Racing
83   Välimäki Jan   Orimattila   ReikäpääRacing
84   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing
85   Karvonen Esa   Joroinen   Karhu Racing
86   Saarinen Jani   Vääksy   RS Racing
87   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing
89   Manninen Leevi   Rantasalmi   Asikkalan Pojat
90   Sami   Askola  
91   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing
92   Kemppi Kimmo   Kouvola   Toukkala Racing
93   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing
94   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing
95   PuliMentula   Jokela   TMV Motorsport
96   Juho Pirttinen   Karstula   Pirttiracing
97   Kristian Björklund   Askola   Riverside Racing
98   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam
99   Mäkinen Eetu   Vilppula   Kultsu Racing Team
100   Mikko taskinen    Varkaus   Tykkireisinki
103   Syrjä Hannu   Järvelä   CountrySideRacing
104   Konola Marko   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
105   Juusti Ari   Askola  
106   Niskala jari   Varkaus   Hans Racing Team
107   Jape   Kuivanto   Rokkitalli
109   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team
110   alcohoolistiq   Heinola   alcohooligansgarage
111   Tarmo      Kanaparvi
112   Aittonen Jari   Vilppula   Kultsu Racing Team
113   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing
114   Toivainen Aleksi   Pihtipudas  
115   Nappi The Hand   Hikiä   CountrySideRacing
116   Valtoaho Ville      MetsäkoneetValtoahoRacing
117   Sojakka Harri   Sipoo   Team Sipoon Pojat
118   Autio Risto   Kannonkoski   Autio Racing team
119   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola
121   Nicander Carl   Riihimäki  
122   Ehrukainen Niko   Rääkkylä   Syrjäaho racing
123   Stenberg Marko   Leivonmäki   Kukko Racing
124   Miettinen Jani      TMV Motorsport
125   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing
126   Koli Roni   Mäntsälä  
127   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team
128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing
129   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing
132   Räisänen Juha   Rantasalmi   Asikkalan Pojat
133   Tarvainen Joni   Rantasalmi   Retu Racing
134   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing
136   Lilja Aki   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
137   Stimpe   Hausjärvi   CountrySideRacing
140   Anne    Jämsä   Kolhi Racing
148   Siirtonen Joni   Hämeenkoski   Hills Street
150   Rajamäki Jani   Kouvola  
151   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues
154   Ratilainen Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola
155   Asikainen Aleksi   Askola  
160   Pulkkinen Pasi   Rantasalmi   Lintula Racing
161   Aspelin Jonny   Sipoo   Team Sipoon Pojat
162   Saarman Marko   Vantaa   T&M Racing
163   Hugo Junior   Jämsänkoski   Hugo Racing
168   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing
169   Make   Jämsä   Hugo Racing
171   Hämäläinen Joona   Orimattila   Selänkylä Racing
172   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam
173   Ahbrecht Timo      
174   Lehtinen Roope   Tampere  
176   Hynynen Tero   Uurainen  
177   Heksa   Karstula   EMJ Racing
179   Bågman Tarmo   Lievestuore   Kukko Racing
182   Terppa   Otava   Kelmi Racing
183   Kyrtsi   Kytölä   Yytsi Racing
185   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team
186   Jyri   Pieksämäki   Hans Racing Team
187   Järvinen Jyri   Jyväskylä   Paukku Team
190   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team
191   Laakso Sami   Heinola  
192   Rannikko Jari   Heinola   Pro Racing team
194   Rautiainen Timo   Jämsä   Söpö-Team
196   Tuurala Juho   Pirkkala   Rähinä reisinki
200   Kätkäläinen   Joroinen   Caranburu
201   Koivisto Teemu   Heinola   Osmo Team Heinola
210   Seppälä Väinö   Lahti   Väiski Team Lahti
212   Matilainen Pasi   Otava   Kelmi Racing
213   Sheikki   Lahti   Rokkitalli
214   Heinonen Petteri    Jämsänkoski   Mikkola Racing
215   Jesse   Pohja   PRC
216   Lehto Kimmo   Raasepori   MLV team
218   Vallintaus Vili   Jämsä   Pönttö Reisinki
219   Niininen Arto   Puuppola   Paukku Team
220   Timonen Juha   Juankoski   Savon Piika Racing team
221   Voitto Hassi   Salo  
224   Leppänen Jarmo   Palokka   Puuppolan viritys ja vilppi
225   Viirumäki Aku   Alajärvi   EMJ Racing
226   Ilminen Mirco   Petäjävesi  
227   Heikkilä Martti   Karstula   EMJ RacingTeam
228   Roni   Järvelä   AlmostFastRacingTeam
229   Tonteri Roope   Kouvola   Moukari Team
230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing
231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing
233   Muhonen Risto   Karstula   K Aho racing team
234   Komi Jarmo   Lemi   Toukkala Racing
235   Tuurala Joonas   Pirkkala   Rähinä reisinki
236   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team
237   Määttä Kimmo   Lievestuore   Kanaparvi
238   Benjami   Heinola   Mylly Racing
239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team
240   Koikkalainen Kai   Jämsä   Kansitec racing
241   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing
243   Mave Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing
244   Andrei Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing
245   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola
246   Aronen Jarkko   Virrat  
247   Hanski   Pieksämäki   Hans Racing Team
249   Jyri   Pieksämäki   Hans Racing Team
250   Tolvanen Tero   Rantasalmi   TTTService
252   Välimäki Tino   Nastola   ReikäpääRacing
256   Paaso Riku   Hyvinkää   Paaso Motorsport
257   Autio Carita   Petäjävesi   Naapurin Akat Racing team
259   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team
260   Ismo Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola
261   Kemppainen Lassi   Heinola   JH-Racing Team
262   Hoikkanen Harri   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team
263   Muhonen Heikki   Karstula   EMJ Racing
265   Laakso Jani   Tampere  
266   Rannikko Jukka   Kirkkonummi  
267   Jone   Jämsänkoski   Söpö Team
269   Vesa   Järvelä   Team Hymynaama
271   Sakke   Juva   RK Racing
272   Töytäri Paavo   Kotka   Womppi Racing
273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing
274   Happo Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
275   Savolainen Tim    Lahti   TeamKukaOnRatissa
276   Sipiläinen Kari   Mylsä  
277   Viirumäki Eetu   Karstula   EMJ Racing
278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing
279   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team
288   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team
289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team
290   Pakarinen Jani   Kouvola   Moukari Team
291   Oljemark Sebastian   Paippinen   Team Sipoon Pojat
292   Jimi   Varkaus   Hans Racing Team
293   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa
313   Jylppy Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing
341   Busse   Muurame   Team Jarwen
343   Hurskainen Markus   Tammijärvi   Kukko Racing
381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team
426   Gröndahl Jouni   Loviisa   Team Tony Lassas
« Viimeksi muokattu: 19.01.18 - klo:18:59 kirjoittanut kaius » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 49


Profiili
« Vastaus #3 : 03.01.18 - klo:18:35 »

Luokan kardaani kuljettajat:   Päivitetty 11.1.2018
Kuljettaja määrä: 279

Numero Nimi Paikkakunta Tiimi
1   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola
2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing
3   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team
4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing
5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit
6   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing
7   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing
8   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing
9   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team
10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit
11   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team
12   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki
13   Loberg Jari   Uurainen   Köpö racing
14   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing
15   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing
16   Black Pete   Lohja   Rämä Racing
17   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing
18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing
19   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki
20   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team
21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team
22   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing
23   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki
24   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing
25   Avi   Joroinen   Team RevittävätSiilit
26   Lamperi Antti   Lievestuore   
27   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli
28   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli
29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit
30   Pönkkö Atte   Padasjoki   Humppa motors
31   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing
32   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing
33   Mäkilä Mika   Orimattila   Long Hand Racing Team
34   Ylönen Antti   Juva   Laurkangas Racing
35   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing
36   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat
37   Härski Vävy   Jämsä   Härski Racing
38   Mollikainen    Hirvensalmi   MRM Racing Team
39   Kimmen    Tammisaari   
40   Jönssi      Team jarwen
41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team
42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing
43   Räsänen Joni   Heinola   RS Racing
44   Hanski   Pieksämäki   Hans Racing Team
45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing
46   Kaitsu   Nummenkylä   Sunday Cruisers
47   Harri Hoikkanen   Mäntsälä    Hoikkanen Racing Team
48   Vesterinen Ville   Jyväskylä   Kannonjärven KovatPojat
49   Loberg Sami   Uurainen   Leepulandia
50   Lehtonen Jesse   Jyväskylä   Kannonjärven KovatPojat
51   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit
52   Grönholm Nico   Porvoo   Grönkuusmotorsport
53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen
54   Niinimäki Joni   Kouvola   EKN Racing
55   Ukki Mäkelä   Hikiä   CountrySideRacing
56   Saari Antero   Konnevesi   
57   Purmonen Tomi   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki
58   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing
59   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing
60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team
61   KP   Espoo   RK Racing Team
62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team
63   Lukkarinen Antti   Rantasalmi   Karhu Racing
64   Mäkelä Janne   Hausjärvi   CountrySideRacing
68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing
69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing
70   VARATTU     
71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli
72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team
73   Janne   Lohja   Rämä Racing
74   Vilhunen Ville   Pieksämäki   Hans Racing Team
76   Kangas Matti   Espoo   
77   Eme   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat
78   Varpenius Sami   Tammisaari   
79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing
81   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen
83   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola
84   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing
85   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki
86   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race
87   Löytänä Marko   Petäjävesi   Pengerjoen UA
88   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing
89   Kime   Pieksämäki   Hans Racing Team
90   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing
92   Uussilta Marko   Paimela   Viinamäki Racing
94   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo Heinola
95   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing
96   Humalisto Jukka   Lahti   MV Racing
97   Härski   Jämsä   Härski Racing
98   Björk Lauri   Heinola   
100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing
101   Samanen Hannu   Saarijärvi   RMS Rally Team
102   Laakso Ossi   Heinola   
103   Lukkarinen Antti     
104   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team
105   Shemeikka Henri   Varkaus   Nallentalli
106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team
107   Kouvo Sami   Lemi   Toukkala Racing
108   Swoop   Järvenpää   KYR-12
109   SheikkiEduskuntaan   KaakkoisSuomi   Arkandianmäki Racing
110   Salmikivi Teemu   Heinola   RS Racing
111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing
112   Niskala Jimi   Varkaus    Hans Racing Team
113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit
114   Heikkilä Taito   Pertunmaa   
115   Alastalo Olli-Pekka   Hikiä   CountrySideRacing
116   Sipoon vanha Kettu   Paippinen   Team Sipoon Pojat
117   Niininen Arto   Puuppola   Paukku Team
118   Oksanen Tapio   Pieksämäki   Hans Racing Team
119   Halonen Aleksi   Porvoo   Maranello team
121   Frejborg Danne   Porvoo   KuhanAjellaan
125   Laakso Jani   Tampere   TeamPöllölaakso
126   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing
127   Puustinen Sami   Ummeljoki   Moukari Team
128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing
129   Klen Jari   Otava   Kelmi Racing
131   Niininen Aleksi   Jyväskylä   Paukku Team
134   Moukari Vaari   Kouvola   Moukari Team
137   Stimpe   Hausjärvi   CountrySideRacing
141   Dahlqvist Krister   Tammisaari   Rämä Racing
144   Mäkinen Timo   Jyväskylä   MöhisRacingTeam
146   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing
150   Puhakka Matti   Hämeenkoski   
151   Touho    Jämsä   Tuomainen Racing
152   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing
153   Vesterinen Petra   Kannonkoski   KannonjärvenKovatTytöt
154   Wenell Jani   Imatra   EKN Racing
155   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing
157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Riverside Racing
159   Kainlauri Joonas   Luumäki   Jorni Racing
163   Kven Tatu   Hausjärvi   CountrySideRacing
169   Sipiläinen Kari   Kouvola   Team Rolling
174   Ikonen Roope   Lahti   MV Racing
177   Kukkola Pauli      Reisjärven UA
178   Malinen Toni   Pieksämäki   Säiliöhuolto Team
179   Ripa Falck   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport
182   Kuitunen Tomi   Kangasniemi   Kurko Racing
183   Jani    Tammisaari   Roima Racing
184   Antinaho Joni   Karstula   Kituperä Racing
185   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja
186   Leppämäki Markus   Saarijärvi   
190   Hanka Mikko   Laihia   VE-TO Racing
195   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team
196   Soukka Jari   Saarijärvi   
197   Autio Janne   Kannonjärvi   KannonjärvenKulkuKollit
200   Oksa   Rantasalmi   SieltäTänneRacing
201   Helminen Joni   Jyväskylä   ….
202   Ahvenranta Aaro   Heinola   RyssänRinne Reisinki
203   Mattila Jonas   Tammisaari   
206   Jami   Karstula   
207   Tulitikku Timo   Kellokoski   CountrySideRacing
208   Kiikka Janne   Jämsänkoski   Team Jarwen
209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team
211   Veikka   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat
212   Hinkki   Kouvola   Moukari Team
215   Sopanen Teemu   Rantasalmi   Lintula Racing
218   Karvonen Esa   Joroinen   Karhu Racing
219   Tolmunen Aapo   Lievestuore   Välikorpi Racing team
220   Timonen Juha   Juankoski   Savon Piika Racing team
221   Kyyrö Miro   Mikkeli   Kelmi Racing
225   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing
226   Autio Mikko   Jyväskylä   Heppilän paja
230   Leppänen Jesse   Onkiniemi   Rauhala Racing team
231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki
233   Danne   Tammisaari   
234   Bemu Putte   Tammisaari   
235   Tuurala Joonas   Tampere   Rähinä Racing
237   Ahola Timo   Vihti   Team Huhmari
239   Lampila Pertti   Oitti   Sahanmäen Rytärit
240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing
241   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing
242   Pappa Jensen   Sipoo   Team Sipoon Pojat
246   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rally Team
248   Aittonen Jari   Vilppula   Kultsu Racing Team
249   Parkkonen Eerik   Toivakka   Välikorpi Racing team
250   Lindroth Henry   Vihti   Team Huhmari
251   Virtanen Manne   Äänekoski   Virtasen rallitalli
252   Harri   Lievestuore   Välikorpi Racing team
253   Antinaho Jani   Karstula   Unelmavävy racing
254   Pulkkinen Ville   Mänttä   
255   Toivanen Lauri   Joroinen   Team RevittävätSiilit
256   Murto Henri   Lappeenranta   Team JulkuPower
257   Puupponen Esa   Lievestuore   
258   Nieminen Niko   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki
259   Heinänen Matias   Saarijärvi   Tarvaalan Poijjaat
260   Kantanen Markku   Järvenpää   
261   Jyri   Pieksämäki   Hans Racing Team
262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   
263   Kähönen Veijo   Muurame   
264   Kama   Kankaanpää   Mylly Racing
266   Metsäoja Jari   Heinola   Mylly Racing
267   Hintsanen Peter   Tammisaari   
268   Milla   Tammisaari   
269   HauHau Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing
270   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis
271   Raappana Ismo   Vihti   Team Huhmari
272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team
273   Tollola Jukka   Saarijärvi   RMS Rally Team
274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat
275   Nipuli Jani   Heinola   Team Osmo Heinola
276   Myllärinen Jesse   Hollola   MV Racing
277   Pikku Lasse   Lappohja   GeneralRacing
278   Teva Joona   Heinola   Team Hardcore Heinola
280   Järvinen Santeri   Heinola   
283   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team
284   Ritamäki Ville   Heinola   
285   Muhonen Risto   Karstula   K Aho racing team
287   Strid Paavo   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki
288   Lönn Jan-Erik   Valkeala   Texicali cruisers
289   Mäkinen Ville   Muurame   Team Jarwen
290   Kärki Anssi   Lohja   Team Huhmari
291    Masa-Jussi   Korpilahti   Team Jarwen
292   Henkka   Pieksämäki   Hans Racing Team
293   Pentikäinen Marko    Iisalmi   
294   Oksanen Antti   Heinola   Long Hand Racing Team
295   Ahvonen Juha-Pekka   Vantaa   
296   Pirhonen Arto   Lammi   
297   Ahola Pekka   Reisjärvi   Team Huhmari
298   Laine Samuli   Järvenpää   Idea
299   Miettinen Eric   Nurmijärvi   
300   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power
301   Inkinen Kimmo   Hausjärvi   
302   Jääskeläinen Kari   Loppi   Heka Racing
303   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   
304   Kivelä Reijo   Uurainen   Norppa Racing
305   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Veight Racing team
306   Laine Jari   Hollola   Moukari Team
308   Toni   Pieksämäki   Outlaw Racers
309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet
310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing
311   Rehtori   Jämsä   Tuomainen Racing
312   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing
313   Aku Ankka   Tammisaari   Roima Racing
314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing
315   Koskiaita Jan   Rantasalmi   Lintula Racing
316   Tomi Holländer   Palokka   PUKE
317   Siponen Toni   Jyväskylä   Team Jarwen
318   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team
319   Leskinen Marja   Lahti   
320   Jarno Myyryläinen   Pihtipudas   
321   Pöllänen Marko   Varkaus   
322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing
323   Rautiainen Markku   Karstula   Pommikonen Racing
324   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team
325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing
326   Tusse   Tammisaari   Roima Racing
327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing
328   Rajala Kalle   Hämeenkoski   MV Racing
329   Speedy   Lohja   Rämä Racing
330   Turunen Santtu   Heinola   OsmoTeamHeinola
332   Aadolf   Otava   Kelmi Racing
333   Lepsämänsiemenlinko   Nurmijärvi   PrintRacing
334   Salokoski Janne   Hollola   KukaOnRatissa
335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot
336   JokeriKuski   Lahti   MV Racing
337   Keijo   Jämsä   Härski Racing
338   Puliville   Asikkala   Humppa motors
339   Rajanen Iiro   Kärkölä   Ruttuset Racing team
340   Louhivuori Niko   Lievestuore   Välikorpi Racing team
341   Sojakka Harri   Sipoo   Team Sipoon Pojat
342   MatkaMies   Vantaa   Tuuliajo Team
343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa
344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit
345   Kinnunen Jami   Juva   RK Racing Team
347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing
348   Jokela Jani   Lievestuore   
349   Jarkko   Jyväskylä   Kanaparvi
350   Järvinen Oskari   Helsinki   
351   Häkä   Äänekoski   Camo Racing VirtasenRallitalli
353   Kaipainen Samuli   Lahti   
354   Pitkänen Jukka   Kouvola   EKN Racing
355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit
356   Hämäläinen Jani   Lemi   Toukkala Racing
373   Henttu   Lohja   Rämä Racing
381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team
393   Seppo   Joutsa   Kukko Racing
411   Teemu   Rantasalmi   Karhu Racing
426   Bluumis   Tammisaari   
461   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing
« Viimeksi muokattu: 11.01.18 - klo:07:38 kirjoittanut kaius » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 49


Profiili
« Vastaus #4 : 03.01.18 - klo:18:37 »

Luokan lady kuljettajat:   Pävitetty 11.1.2018
Kuljettaja määrä: 93

Numero Nimi Paikkakunta Tiimi
1   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki
2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team
3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team
4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team
5   Anne    Jämsä   Kolhi Racing
6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi
7   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing
8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team
9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing
10   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team
11   Napri   Orimattila   Long Hand Racing Team
12   Mallu   Lahti  
13   Cessi   Tammisaari  
14   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing
15   Meidän Mutzi   Joroinen   Caranburu
16   Niininen Mirva   Puuppola   Paukku Team
17   Eltsu   Lahti   AllmostFastRacingTeam
18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing
19   Veera   Jämsä   Hugo Racing
20   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing
21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing
22   Katja   Heinola  
23   Satu   Karstula  
24   Hoikkanen Minna   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team
26   Jokela Mirva   Lievestuore   VälikorpiRacing
27   Pulkkinen Sanna   Mänttä  
29   Teija   Jyväskylä   MetsäperäRacingTeam
31   Etana Paukku   Jämsänkoski   Paukku Team
34   Luuri-Soininen Jonna   Kärkölä   CountrySideRacing
36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team
41   Tatjaana   Korpilahti   Team Jarwen
43   Suhmura    Lievestuore   Kukko Racing
45   Salo Veera   Hausjärvi  
51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis
53   Suvi   Hyvinkää   CountrySIdeRacing
54   Wenell Tiina   Imatra   EKN racing
55   Hentunen Emma   Joroinen   Team RevittävätSiilit
56   Saari Heidi   Konnevesi  
57   Autio Carita   Petäjävesi  
58   Marakatti   Porvoo   Mirri Team
59   Vesterinen Petra   Kannonkoski   KannonjärvenKovatTytöt
61   Lindroth Leila   Vihti   Team Huhmari
62   Autio Sari   Jyväskylä   Autio Racing team
63   Muhonen Sirpa   Karstula   EMJ Racing
66   Rymy Kukko   Jyväskylä   Kukko Racing
67   Sanna   Jämsänkoski   Söpö Team
68   Hattunen Nina   Mäntsälä  
69   Nina    Järvelä   CountrySideRacing
70   Luumi Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing
71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team
72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team
73   Rissanen Sanna   Kuopio   JR Racing
74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing
75   Koli Henna       Kolinkulman Kauhu
77   Piipponen Jonna   Porvoo  
78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing
79   Pörre   Heinola   Team SattuuJaTapahtuu
81   Pamaus   Porvoo   Maranello Team
83   Sini   Kytölä   Yytsi Racing
84   Anni   Heinola  
85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team
86   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team
88   Kumpulainen Heidi   Pihtipudas   SVV Racing Team
89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing
90   Laura   Jyväskylä   Kanaparvi
91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing
92   Rannikko Kati   Heinola  
93   Campsu   Varkaus   AJT Racing
94   Liisa   Heinola   Mylly Racing
95   Kettunen Sofia   Lahti   romurekka.fi
96   Ekku   Maalta   Sunday Cruisers
98   Hanna   Lahti   AllmostFastRacing
107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team
108   Swoop   Järvenpää   KYR-12
112   Tenu Täti   Heinola   Noybody Racing
114   Justiina   Lievestuore   Kukko Racing
120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team
121   Lindqvist Katarina   Sipoo   Team Sipoon Tytöt
122   Meiän Mamma   Heinola   Noybody Racing
131   Reetta   Rantasalmi   Maranello Team
135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo
154   Wenell Jenni   Kouvola  
160   Ewalds Päivi   Porvoo   Maranello Team
169   Siltzu   Hirvensalmi   Kelmi Racing
170   Päivi    Jyväskylä   Mehtäperä reisinki
172   Lindström Heli   Espoo   RK Racing
176   Päivi S   Loviisa   AllmostFastRacing
177   MorsMaiu   Järvenpää   KohtaNaidutTeam
179   Bågman Sirpa   Lievestuore   Kukko Racing
193   Partanen Juuli   Iisalmi  
212   Lampinen Anu   Hirvensalmi  
228   Rosa L   Lahti   AllmostFastRacing
231   Katajainen Riikka   Heinola   Ryssärinne racing
« Viimeksi muokattu: 19.01.18 - klo:18:58 kirjoittanut kaius » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 49


Profiili
« Vastaus #5 : 03.01.18 - klo:18:39 »

Luokan junior kuljettajat:   Päivitetty 11.1.2018
Kuljettaja määrä: 63

Numero Nimi Paikkakunta Tiimi
1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat
2   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team
3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing
4   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team
5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team
6   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team
7   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing
8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing
9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team
10   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing
11   Häyrinen Teemu   Juva   PP Racing team
12   Anttila Janne   Hyvinkää   TMW Motorsport
13   Oljemark Antton   Sipoo   Team Sipoon Pojat
14   Niemi Jyri   Pihtipudas  
15   Turunen Toni   Varkaus   KaheliRacingTeam
16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing
17   Make   Loviisa   AlmostFastRacingTeam
18   Löfqvist Benjami   Jämsä   Pönttö Reisinki
19   Sahari jere   Kotka  
20   Härkönen Lassi   Haukivuori   OutlawRacers
21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing
22   Tupala    Korpilahti   Kukko Racing
23   Koponen Juuso   Kellokoski   Sunday Cruisers
25   Häkkinen Janna   Äänekoski   CamoRacing
26   Jokela Veera   Lievestuore   VälikorpiRacing
27   Roni   Tammisaari   Roima racing
28   Lehtonen Arttu   Lievestuore   PKReisinki
29   Laine Hanna   Kelloskoski  
30   Antinaho Niko   Karstula   Unelmavävy racing
31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
32   Hyvönen Niko   Rantasalmi   Rähy Racing
34   Vihikangas Otto   Karstula   Hertta Racing
35   Lahtinen Tommi   Jämsä   Arvaja Racing
36   Åkerfelt Patrik   Porvoo   Maranello Team
37   Väre Joakim   Hyvinkää  
38   Kemppainen Markus   Karstula   MakuRacing
42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing
46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing
50   Koskela Ville   Paimela   Viinamäki Racing
51   Latvanen Teemu   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki
54   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
55   Alhonen Joni   Tammisaari  
58   Eme   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat
60   Severi   Jämsä   VeSuTeam
63   Hietsalo Lauri   Elimäki   Elimäen Moottoriurheilijat
67   Jami   Karstula   Talotaikurit
68   Ala-Niinimäki Jaakko   Jämsä   Härski Racing
69   Ikävalko Niko   Kärkölä   CountrySideRacing
70   Wass Roni   Kouvola   Moukari Team
73   Bolodin Mikko   Juva   TTT Service
74   Antinaho Eetu   Karstula   Unelmavävy racing
75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team
78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing
79   Flinkman Kimi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
80   Hämäläinen Jonne      Toukkala racing
81   Julle   Rantasalmi   SieltäTänne racing
96   Kivistö Niko   Maalta   TMS
99   Laaksonen Tino   Vantaa   T&M Racing
143   Ville   Jämsänkoski   Team Jarwen
150   Braten Alex   Ummeljoki  
258   Ruohoranta Leevi   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki
289   Lilli   Hollola   Moukari Team
« Viimeksi muokattu: 15.02.18 - klo:17:55 kirjoittanut kaius » tallennettu
kaius
Ylläpitäjä
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 49


Profiili
« Vastaus #6 : 06.01.18 - klo:13:07 »

Listat päivitetty. Jos vielä virheitä niin ottakaa yhteyttä.
t. Kai
tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: