Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
15.12.17 - klo:15:59
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: HYVINKÄÄ 23-24.9.2017  (Luettu 6799 kertaa)
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« : 11.09.17 - klo:07:16 »

Hyvinkäällä ajetaan 23-24.9.2017

Lauantaina:  Super, kardaani ja junior

Sunnuntaina:  Super, vetari ja lady

Ilmoittautuminen alkaa nyt ja PÄÄTTYY SUNNUNTAINA 17.9.  kello 18.00

TXT, YV, WhatsApp tai soitto 0500579729. Jos en vastaa, soitan takaisin.

Viestiin Kilpailunumero ja auto. Muista luokkakirjain.
   J4 Honda

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Jos päästelet kardaanin ja vetarin summa 100€/viikonloppu
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja KUSKI MAKSAA ITSE 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Hyvinkää
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #1 : 11.09.17 - klo:13:51 »

Ilmoittautuneet 17.9.  klo 20.55

Super LA:  60  LAUANTAI TÄYNNÄ, seuraavat varalle

2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Starlet
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
9   Vuokio Juha   Otava   MHJ Racing   Turbiini
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Volvo
15   Anttila Toni   Tuusula   TMW Motorsport   BMW M3
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda 323
38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort
108   Tarkkanen Karo   Vilppula   ..   Suzuki
119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
123   Jantzu   Lappeenranta   Team Tapis   Ford
124   Laaksonen Juhis   Kärkölä   MF Racing team   Golffi
126   Peräkylä Tomi   Rautalampi   ….   Biili
128   Rissanen Janne   Kuopio   …..   Volvo
135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMWe36
137   Jokela Jani   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   BMW
143   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing   Mazda
145   Parkkonen Erik   Toivakka   VälikorpiRacingTeam   Volvo
146   Tolmunen Aapo   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   Biili
151   Kuusisto Timi   Askola   Grönkuusmotorsport   Eskortti
164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
172   Leino Jaakko   Helsinki   RSt Motorsport   BMW
194   Gabrielsson Luukas   Porvoo   …   Honda
206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel gsi 16v
234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
238   Kinnunen Jani   Tuusula   TMW Motorsport   BMW
239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   TMW Motorsport   BMW E34
270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Simon Autoracing   Ford Fiesta
440   Grönholm Kenneth   Porvoo      Austin
449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa
544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport   Volvo



Super  SU:  48

1   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Beemeri
2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Starlet
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
9   Vuokio Juha   Otava   MHJ Racing   Turbiini
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
25   Henri Terävä   Tuusula   TMW Motorsport   BMW
27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda 323
38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Volvo
108   Tarkkanen Karo   Vilppula   ..   Suzuki
113   Tarkkanen Santeri   Vilppula   ….   Ford Escort
119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
126   Peräkylä Tomi   Rautalampi   ….   Biili
128   Rissanen Janne   Kuopio   …..   Volvo
135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMWe36
137   Jokela Jani   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   BMW
138   Mononen Janne   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
143   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing   Mazda
145   Parkkonen Erik   Toivakka   VälikorpiRacingTeam   Volvo
146   Tolmunen Aapo   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   Biili
153   Kaipainen Samuli   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel gsi 16v
235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   ….   Ford Escort
440   Grönholm Kenneth   Porvoo      Austin
449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa
544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport   Volvo


Vetari:  52

1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
4   Timi   Hamina   Devwil Racers   Mazda
5   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Mazda
7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   OS Racing Team   Mazda
8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen
9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Pätkärytö
10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   PikkuPiru
12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Matukka
14   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
15   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   MustaHelmi
24   Tusse   Tammisaari   Roima Racing   LainaAuto
25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazo
28   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   Mazda
36   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Mazda
38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Toyota
41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
54   Halonen Kalle   Vantaa   Esko Racing Team   Vectra
56   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Mazda
66   Harri   Lievestuore   Välikorpi Racing team   KoppiMopo
68   Hattunen Pauli   Helsinki   …   Mazda
69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Mazda
74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
75   Koli Petri      Kolinkulman Kauhu   Volvo
77   Tinippa   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Mizu
83   Välimäki Jan   Orimattila   ReikäpääRacing   Hel##tin OOPPELI
89   Hartsa Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Evo Mitsu
91   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Datsuni
95   PuliMentula   Jokela   TMV Motorsport   Audi S2
101   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Sitruuna
110   alcohoolistiq   Heinola   alcohooligansgarage   VV Polo
115   Nappi The Hand   Hikiä   CountrySideRacing   Mazda
121   Nicander Carl   Riihimäki   …   AutopeltikorjaamoGolf
124   Miettinen Jani      TMV Motorsport   Jetta
126   Koli Roni   Mäntsälä   …..   Nissan
129   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Nissan
134   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Evo Mitsu
135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
146   TakaPro Kukko   Heinola   Kukko Racing   Peugeot
155   Asikainen Aleksi   Askola   …   Mazda 626
171   Hämäläinen Joona   Orimattila   Selänkylä Racing   Honda Civik
172   KP   Espoo   RK Racing Team   Mazerati
184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golffi
192   Rannikko Jari   Heinola   Pro Racing team   Mazda
201   Koivisto Teemu   Heinola   Osmo Team Heinola   Mitsu
222   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Ford
228   Roni   Järvelä   AlmostFastRacingTeam   Fotu
252   Välimäki Tino   Nastola   ReikäpääRacing   NiconHuiHai
273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Mazda

Kardaani:  66

1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla
2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Bascona
3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Vorolla
4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   LorttoLahna
5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Kalmataksi
6   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Ford
10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Volvo
16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
21   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   S-Kortti
25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöLada
26   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Voletti
27   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Merssu
28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Opel
33   Mäkilä Mika   Orimattila   Long Hand Racing Team   Opel
35   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Volvo
39   Kimmen    Tammisaari   …   Kitty2
41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
52   Grönholm Nico   Porvoo   Grönkuusmotorsport   BMW
55   Ukki Mäkelä   Hikiä   CountrySideRacing   KerhonVolovo
71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli   Volvo
73   Janne   Lohja   Rämä Racing   Opel
74   Vilhunen Ville   Pieksämäki   Hans Racing Team   Pätkä
76   Kangas Matti   Espoo   …   Lada
79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford
86   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   vtfs Lada
88   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Volvo
91   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing   Ford
92   Uussilta Marko   Paimela   Viinamäki Racing   Volvo
100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ford
106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Volvo
111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   Bemari
119   Halonen Aleksi   Porvoo   Maranello team   Sierra
121   Frejborg Danne   Porvoo   KuhanAjellaan   Volvo
136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
146   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Riverside Racing   Bemari
162   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
163   Kven Tatu   Hausjärvi   CountrySideRacing   Opel
173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
203   Mattila Jonas   Tammisaari      Volvo
204   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Volvo
205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
213   Pönkkö Atte   Padasjoki   Humppa motors   Lada
222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
225   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
255   Toivanen Lauri   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Toyota
262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   …   Korttiina
272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Datsun
274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusVesterinenOpel
280   Järvinen Santeri   Heinola   …   Sierra
309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
313   Aku Ankka   Tammisaari   Roima Racing   LainaAuto
314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   EMKaivuujaKonetyöCorolla
335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Sierra
338   Puliville   Asikkala   Humppa motors   Lada
343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Ford Sierra
347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing   BMW
349   Jarkko   Jyväskylä   Kanaparvi   VilliVioletti
352   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford Taunus
355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Peugeot
381   Jäkälä   Otava   Kelmi Racing   HirveeCorolla


Junior:  24

1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   EVO
7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   KunkkuTykki
8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Volvo
12   Anttila Janne   Hyvinkää   TMW Motorsport   Audi
13   Oljemark Antton   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volle
17   Make   Loviisa   AlmostFastRacingTeam   Mazda
23   Koponen Juuso   Kellokoski   Sunday Cruisers   Volvo
26   Jokela Veera   Lievestuore   VälikorpiRacing   Koppimopo
27   Roni   Tammisaari   Roima racing   Mazda
33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
37   Väre Joakim   Hyvinkää   ….   Opel
42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Volvo
46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   323GTI
60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Mazda
63   Hietsalo Lauri   Elimäki   Elimäen Moottoriurheilijat   Esco
72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mazzda
77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   Sierra
96   Kivistö Niko   Maalta   …   TMS
289   Lilli   Hollola   Moukari Team   Mazda


Lady:  25

1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   PolkuMopo 1.0i
2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
8   Mallu   Hollola   MV-Racing   Volvo
9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
22   Katja   Heinola   …   Mazda
26   Jokela Mirva   Lievestuore   VälikorpiRacing   Koppimopo
43   Suhmura    Lievestuore   Kukko Racing   Evo Mitsu
46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Mazda
51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis   Sierra
68   Hattunen Nina   Mäntsälä   ….   Mazda
70   Luumi Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing   Mazda
71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
75   Koli Henna       Kolinkulman Kauhu   Volvo
78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   PikkuMizu
87   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Vw Golf
91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing   Datsuni
107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazo
135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta

Samaa Nastaa:

V135 ja L135
V4 ja L4
V278 ja L78
V68 ja L68
V75 ja L75
V12 ja L71
V89 ja L43
V25 ja L107
V171 ja L91
V66 ja L26
K225 ja J16
« Viimeksi muokattu: 18.09.17 - klo:13:59 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #2 : 11.09.17 - klo:21:48 »

Kisainfoa:

Katsatus alkaa ja toimisto auki   8.00
Kuljettajakokous                      9.30
Harjoitukset                           10.00
STARTTI                                11.00

HYVINKÄÄLLÄ MITATAAN ÄÄNET. 110dB ON RAJA!!!!!!

Varikolle pääsee perjantaina 18.00 alkaen.

LEMPIVAARA CAMPING JELPPAA ROKKIPORUKKAA, ELI VARATESSA MAINITSE ROKKIRALLI, saa pikku rabatin  Virnistää
« Viimeksi muokattu: 17.09.17 - klo:19:38 kirjoittanut Tavikainen » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #3 : 17.09.17 - klo:17:22 »

Ilmoittautuminen on päättynyt.

Katsokaa, että olette listalla.

Lähtiksiä, ehkä jo tänään.
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 966


Profiili
« Vastaus #4 : 17.09.17 - klo:19:38 »

HYVINKÄÄLLÄ MITATAAN ÄÄNET. 110dB ON RAJA!!!!!!
tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #5 : 18.09.17 - klo:11:22 »

LAUANTAIN LISTAA:

      Junior  LA  24         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   37   Väre Joakim   Hyvinkää   ….   Opel
A2   23   Koponen Juuso   Kellokoski   Sunday Cruisers   Volvo
A3   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   323GTI
A4   12   Anttila Janne   Hyvinkää   TMW Motorsport   Audi
A5   7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   KunkkuTykki
A6   8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Volvo
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Matukka
B2   26   Jokela Veera   Lievestuore   VälikorpiRacing   Koppimopo
B3   63   Hietsalo Lauri   Elimäki   Elimäen Moottoriurheilijat   Esco
B4   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Mazda
B5   72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mazzda
B6   6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   EVO
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   13   Oljemark Antton   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
C2   27   Roni   Tammisaari   Roima racing   Mazda
C3   78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   Sierra
C4   17   Make   Loviisa   AlmostFastRacingTeam   Mazda
C5   2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
C6   3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volle
D2   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Volvo
D3   289   Lilli   Hollola   Moukari Team   Mazda
D4   33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
D5   77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
D6   1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda


      Kardaanit  LA 65         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   88   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Volvo
A2   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   Bemari
A3   106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Volvo
A4   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
A5   204   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Volvo
A6   149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
A7   222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
A8   3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Vorolla
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   119   Halonen Aleksi   Porvoo   Maranello team   Sierra
B2   225   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
B3   262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   …   Korttiina
B4   314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   EMKaivuujaKonetyöCorolla
B5   381   Jäkälä   Otava   Kelmi Racing   HirveeCorolla
B6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
B7   47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B8   28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Opel
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   162   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
C2   255   Toivanen Lauri   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Toyota
C3   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Datsun
C4   39   Kimmen    Tammisaari   …   Kitty2
C5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusVesterinenOpel
C6   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford
C7   6   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Ford
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   163   Kven Tatu   Hausjärvi   CountrySideRacing   Opel
D2   313   Aku Ankka   Tammisaari   Roima Racing   LainaAuto
D3   280   Järvinen Santeri   Heinola   …   Sierra
D4   146   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
D5   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   Opel
D6   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
D7   352   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford Taunus
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   203   Mattila Jonas   Tammisaari   …   Volvo
E2   35   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Volvo
E3   338   Puliville   Asikkala   Humppa motors   Lada
E4   157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Riverside Racing   Bemari
E5   21   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   S-Kortti
E6   26   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Voletti
E7   91   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing   Ford
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   33   Mäkilä Mika   Orimattila   Long Hand Racing Team   Opel
F2   52   Grönholm Nico   Porvoo   Grönkuusmotorsport   BMW
F3   343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Ford Sierra
F4   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
F5   19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
F6   136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
F7   12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Volvo
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   55   Ukki Mäkelä   Hikiä   CountrySideRacing   KerhonVolovo
G2   71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli   Volvo
G3   347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing   BMW
G4   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Sierra
G5   173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
G6   27   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Merssu
G7   1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   74   Vilhunen Ville   Pieksämäki   Hans Racing Team   Pätkä
H2   76   Kangas Matti   Espoo   …   Lada
H3   349   Jarkko   Jyväskylä   Kanaparvi   VilliVioletti
H4   25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöLada
H5   213   Pönkkö Atte   Padasjoki   Humppa motors   Lada
H6   16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
H7   4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   LorttoLahna
               
I   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
I1   86   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   vtfs Lada
I2   92   Uussilta Marko   Paimela   Viinamäki Racing   Volvo
I3   355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Peugeot
I4   100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ford
I5   205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
I6   10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
I7   5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Kalmataksi


      Super  LA 60         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   124   Laaksonen Juhis   Kärkölä   MF Racing team   Golffi
A2   194   Gabrielsson Luukas   Porvoo   …   Honda
A3   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   TMW Motorsport   BMW E34
A4   128   Rissanen Janne   Kuopio   …..   Volvo
A5   43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
A6   2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   126   Peräkylä Tomi   Rautalampi   ….   Biili
B2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
B3   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla
B4   9   Vuokio Juha   Otava   MHJ Racing   Turbiini
B5   322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
B6   7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   145   Parkkonen Erik   Toivakka   VälikorpiRacingTeam   Volvo
C2   440   Grönholm Kenneth   Porvoo      Austin
C3   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
C4   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
C5   19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
C6   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   146   Tolmunen Aapo   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   Biili
D2   544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport   Volvo
D3   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
D4   29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda 323
D5   108   Tarkkanen Karo   Vilppula   ..   Suzuki
D6   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   151   Kuusisto Timi   Askola   Grönkuusmotorsport   Eskortti
E2   53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
E3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
E4   59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
E5   14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Volvo
E6   6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   172   Leino Jaakko   Helsinki   RSt Motorsport   BMW
F2   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
F3   231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel gsi 16v
F4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
F5   27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
F6   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
G2   88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort
G3   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
G4   449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa
G5   276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
G6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Starlet
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   15   Anttila Toni   Tuusula   TMW Motorsport   BMW M3
H2   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
H3   21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
H4   238   Kinnunen Jani   Tuusula   TMW Motorsport   BMW
H5   164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
H6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
I   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
I1   123   Jantzu   Lappeenranta   Team Tapis   Ford
I2   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMWe36
I3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
I4   270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
I5   18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
I6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
               
J   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
J1   137   Jokela Jani   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   BMW
J2   143   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing   Mazda
J3   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
J4   318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
J5   48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
J6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #6 : 18.09.17 - klo:14:09 »

SUNNUNTAIN LISTAA.

         LEIDIT  SU 25      
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   68   Hattunen Nina   Mäntsälä   ….   Mazda
A2   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
A3   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazo
A4   8   Mallu   Hollola   MV-Racing   Volvo
A5   4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   75   Koli Henna       Kolinkulman Kauhu   Volvo
B2   51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis   Sierra
B3   91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing   Datsuni
B4   87   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Vw Golf
B5   7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   22   Katja   Heinola   …   Mazda
C2   85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   PikkuMizu
C3   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
C4   9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
C5   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   43   Suhmura    Lievestuore   Kukko Racing   Evo Mitsu
D2   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
D3   26   Jokela Mirva   Lievestuore   VälikorpiRacing   Koppimopo
D4   5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
D5   1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   PolkuMopo 1.0i
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   70   Luumi Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing   Mazda
E2   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
E3   46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Mazda
E4   3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
E5   12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena


      Vetarit  SU 52         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   68   Hattunen Pauli   Helsinki   …   Mazda
A2   66   Harri   Lievestuore   Välikorpi Racing team   KoppiMopo
A3   192   Rannikko Jari   Heinola   Pro Racing team   Mazda
A4   155   Asikainen Aleksi   Askola   …   Mazda 626
A5   146   TakaPro Kukko   Heinola   Kukko Racing   Peugeot
A6   56   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Mazda
A7   184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golffi
A8   7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   OS Racing Team   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   75   Koli Petri      Kolinkulman Kauhu   Volvo
B2   83   Välimäki Jan   Orimattila   ReikäpääRacing   Hel##tin OOPPELI
B3   228   Roni   Järvelä   AlmostFastRacingTeam   Fotu
B4   41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
B5   4   Timi   Hamina   Devwil Racers   Mazda
B6   89   Hartsa Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Evo Mitsu
B7   10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   PikkuPiru
B8   1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   95   PuliMentula   Jokela   TMV Motorsport   Audi S2
C2   126   Koli Roni   Mäntsälä   …..   Nissan
C3   252   Välimäki Tino   Nastola   ReikäpääRacing   NiconHuiHai
C4   115   Nappi The Hand   Hikiä   CountrySideRacing   Mazda
C5   38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
C6   101   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Sitruuna
C7   12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Matukka
C8   2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   121   Nicander Carl   Riihimäki   …   AutopeltikorjaamoGolf
D2   134   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Evo Mitsu
D3   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
D4   28   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   Mazda
D5   91   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Datsuni
D6   135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
D7   9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Pätkärytö
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   124   Miettinen Jani      TMV Motorsport   Jetta
E2   171   Hämäläinen Joona   Orimattila   Selänkylä Racing   Honda Civik
E3   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Mazda
E4   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
E5   69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Mazda
E6   222   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Ford
E7   25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazo
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   129   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Nissan
F2   201   Koivisto Teemu   Heinola   Osmo Team Heinola   Mitsu
F3   24   Tusse   Tammisaari   Roima Racing   LainaAuto
F4   54   Halonen Kalle   Vantaa   Esko Racing Team   Vectra
F5   172   KP   Espoo   RK Racing Team   Mazerati
F6   36   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Mazda
F7   40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Toyota
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   15   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   MustaHelmi
G2   110   alcohoolistiq   Heinola   alcohooligansgarage   VV Polo
G3   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
G4   77   Tinippa   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Mizu
G5   14   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
G6   5   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Mazda
G7   8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen



      Super  SU  48         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   126   Peräkylä Tomi   Rautalampi   ….   Biili
A2   440   Grönholm Kenneth   Porvoo      Austin
A3   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
A4   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
A5   270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
A6   2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   145   Parkkonen Erik   Toivakka   VälikorpiRacingTeam   Volvo
B2   544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport   Volvo
B3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
B4   128   Rissanen Janne   Kuopio   …..   Volvo
B5   43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
B6   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   146   Tolmunen Aapo   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   Biili
C2   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
C3   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula   ….   Ford Escort
C4   9   Vuokio Juha   Otava   MHJ Racing   Turbiini
C5   19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
C6   6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   153   Kaipainen Samuli   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
D2   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMWe36
D3   137   Jokela Jani   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   BMW
D4   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Volvo
D5   108   Tarkkanen Karo   Vilppula   ..   Suzuki
D6   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   1   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Beemeri
E2   138   Mononen Janne   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
E3   231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel gsi 16v
E4   29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda 323
E5   195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
E6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Starlet
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   25   Henri Terävä   Tuusula   TMW Motorsport   BMW
F2   143   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing   Mazda
F3   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
F4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
F5   27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
F6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
G2   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla
G3   21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
G4   449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa
G5   18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
G6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   ….   Ford Escort
H2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
H3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
H4   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
H5   48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
H6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #7 : 20.09.17 - klo:15:12 »

Lauantain tulostauluun kadonneet ja myöhäiset korjattu.

Sunnuntain myöhäisten supermiesten paikat selviää ennen sunnuntain ekaa lähtöä.

S131
S254
S310
S278
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Napri
Aluevalvoja
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 22


Profiili
« Vastaus #8 : 22.09.17 - klo:16:01 »

Kilpailusihteerinä hyörin minä.
 p. 0400767875   peruutukset ja muut muutokset txt, whatsapp, soitto
tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: