Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
20.11.17 - klo:13:54
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: JOUTSA 12-13.8.2017  (Luettu 7584 kertaa)
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« : 31.07.17 - klo:07:06 »

Joutsan ilmoittautuminen ALKAA NYT  ja päättyy  SUNNUNTAINA 6.8.  KELLO 14.00


LAUANTAINA:

Super, Kardaani ja Lady

SUNNUNTAINA:

Super, Vetari ja Junior

TXT, YV, WhatsApp tai soitto 0500579729. Jos en vastaa, soitan takaisin.

Viestiin Kilpailunumero ja auto. Muista luokkakirjain.
   J4 Honda

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Jos päästelet kardaanin ja vetarin summa 100€/viikonloppu
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja KUSKI MAKSAA ITSE 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Joutsa

tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #1 : 31.07.17 - klo:21:54 »

Ilmoittautuneet 8.8.  klo 20.00

Super  LA: 57

3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
13   Asikainen Petri   Jämsä   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Volvo
15   Anttila Toni   Tuusula   TMW Motorsport   BMW M3
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda 323
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi   Volvo T4
73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Voortti
89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
97   Moniala Vesku   Jyväskylä   s40 Racing   Hylkyosa Volvo
113   Tarkkanen Santeri   Vilppula   ….   Ford Escort
115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacingFiat
128   Rissanen Janne   Kuopio   …..   Volvo
135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMWe36
137   Jokela Jani   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   BMW
141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Biili
147   Peltola Mika   Vilppula   …   Toyota Starlet
207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
209   Wikholm Jani   Jämsä   Kukko Racing   Corolla
211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Mazda
214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Auto
225   Kuusiaro Eeli   Virolahti   ….   BMW E30
231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel
238   Kinnunen Jani   Tuusula   TMW Motorsport   BMW
239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   TMW Motorsport   BMW E34
242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   Nissan Micra
245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford
264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
282   Snygg Riku   Tampere   ….   Bmw e 30
283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   Escortti
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Auto
316   Matinaho Teemu   Vilppula   …   Volvo
317   Reinikainen Risto   Korpilahti   Team Jarwen   Proton
318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa


Super  SU:  50

2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda 323
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   Protoni
43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi   Volvo T4
72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Volvo
73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort
89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   Hylkyosa Volvo
94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
104   Kankaanpää Tomi   Hämeenlinna   ….   Volvo 340
107   Ulmala Mika   Hartola   Selänkylä Racing   SelänkyläLada
108   Tarkkanen Karo   Vilppula   ..   Suzuki
135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMWe36
137   Jokela Jani   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   BMW
138   Mononen Janne   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel
242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   Nissan Micra
258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort stw
264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Auto
322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
339   Korhonen Jesse   Hyvinkää   TMW Motorsport   BMW
449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa


Vetari:  51

1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
3   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   vr6
5   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Mazda
7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   …   Mazda
9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Datsuni
10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   PikkuPiru
12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Mazerati
14   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
17   Hanksi   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Nismo
18   TulitikkuTimo   Kellokoski   CountrySideRacing   Mazda
21   Luoto Aarre   Jämsä   SteralRacing   Punto
25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Toitsu
38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Toyota
41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Hel##tin OOPPELI
47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Leipro Pösö
49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   SöpöHonda
56   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Mazda
67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Mazda
74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
77   Tinippa   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Mizu
88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Esco
91   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Datsuni
101   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   NoMazdaTietysti
102   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Volkkarin kolffi
103   Syrjä Hannu   Järvelä   CountrySideRacing   Escort
108   Koskinen Oskari      Konneveden MK   Ford Mondeo
109   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
110   alcohoolistiq   Heinola   alcohooligansgarage   VV Polo
117   Sojakka Harri   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
120   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing   LiimaMopo
123   Stenberg Marko   Leivonmäki   Kukko Racing   Nissani
127   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mankeli
135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
146   TakaPro Kukko   Heinola   Kukko Racing   Peugeot
157   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing   EsCortti
172   KP   Espoo   RK Racing Team   Matukka
174   Lehtinen Roope   Tampere   …..   Mazda
184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golffi
222   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Mazda
228   Roni   Järvelä   AlmostFastRacingTeam   Fotu
231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   Opel
252   Välimäki Tino   Nastola   ReikäpääRacing   NiconHuiHai
262   Hoikkanen Harri   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team   VW Jetta
273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda


Kardaani:  62

1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla
2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Bascona
3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Pötkylä
4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   PattiLahna
5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Pötkylä
6   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Volvo
10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Opel
14   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Toyota Corolla
16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
21   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   S-Kortti
25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöLada
26   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   RuotsinRauta
27   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Merssu
28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Toyota
32   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
35   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Volvo
39   Kimmen    Tammisaari   …   Kitty2
41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
51   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Tojota
66   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Dexii
71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli   Coche
72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   vaz2107 EVO 4
73   Janne   Lohja   Rämä Racing   Opel
79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford
91   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing   Ford
96   Humalisto Jukka   Lahti   MV Racing   Volvo
98   Björk Lauri   Heinola   …   Opel Ascona B
100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ford
104   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Cityraketti
105   Shemeikka Henri   Varkaus   Nallentalli   Siernautti
106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Volvo
113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Lada
127   Puustinen Sami         Corolla
128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing   TiiminVolvo
131   Niininen Aleksi   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
204   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Volvo
205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
214   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Omena
222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
227   Avi   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
230   Leppänen Jesse   Onkiniemi   Rauhala Racing team   Toyota
240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
258   Nieminen Niko   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki   Ooppeli
272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Datsun
309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   EMKaivuujaKonetyöBMW
322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing   Lada
327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
338   Puliville   Asikkala   Humppa motors   Lada
343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Ford Sierra
349   Jarkko   Jyväskylä   Kanaparvi   VilliVioletti
352   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford Taunus
355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Peugeot
381   Jäkälä   Otava   Kelmi Racing   Ford Escort RS2000


Junior:  28


1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford
6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   Typäri
8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Renault
12   Anttila Janne   Hyvinkää   TMW Motorsport   Audi
16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volle
17   Make   Loviisa   AlmostFastRacingTeam   Mazda
21   Koskinen Jesperi   Konnevesi   Konneveden MK   Ford
22   Tupala    Korpilahti   Team jarwen   Puutarhajyrsin
24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
28   Lehtonen Arttu   Lievestuore   Kanaparvi   Voortti
31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   LaDa
33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Volvo
46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   KurkkuMopo
60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Black Ice
63   Hietsalo Lauri   Elimäki   Elimäen Moottoriurheilijat   Esco
69   Ikävalko Niko   Kärkölä   CountrySideRacing   Opel
72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Fjort
75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Riesa
76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Ykköspyssy
78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   Voortti
79   Flinkman Kimi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Rellu
289   Lilli   Hollola   Moukari Team   Mazda

Lady:  31

1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   HäpeäpilkkuSininensitruuna1,0
2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
8   Mallu   Hollola   MV-Racing   Pötkylä
9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
17   Eltsu   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Nismo
18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing   Mazda
21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
41   Tatjaana   Korpilahti   Team Jarwen   KittyAuto
46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Dexii
51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis   Sierra
57   Autio Carita   Petäjävesi   …   Pösö
62   Autio Sari   Jyväskylä   Autio Racing team   VuokraHonda
66   Rymy Kukko   Jyväskylä   Kukko Racing   MikäLieMilläRymistää
69   Nina      Järvelä   CountrySideRacing   Escort
71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   vaz2101EVO III
74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
87   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Vw Golf
89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing   Escort
91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing   Datsuni
107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mankeli
114   Justiina   Lievestuore   Kukko Racing   Rinkelimosse
120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
176   Päivi S   Loviisa   AllmostFastRacing   Mazda



Samaa Pötkylää:

K5 ja L8
K343 ja L51
V101 ja J289
« Viimeksi muokattu: 09.08.17 - klo:13:41 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 951


Profiili
« Vastaus #2 : 05.08.17 - klo:11:43 »

Tähän ilmestyy Infoa Joutsan kisasta

Lauantai - Sunnuntai

7:00 Toimisto aukee ja katsastukset
9:00 Kuljettaja kokous ja lippuhenkilöstö kokous
n. 9:20-9:30 Harjoitukset  JOS SATAA VETTÄ NIIN HARJOITUKSIA EI AJETA!
10:30 Loppuu harjoitukset ja alkaa radan kunnostus
11:00 Alkaa kisa

-Autot ja huoltoautot kuitenkin suhteellisen tiiviisti varikolle että kaikki mahtuu.
-Jos yövytte varikolla niin 4m on telttojen väli toisistaan! Koskee myös asuntoautoja ja asuntovaunuja.
-Varautukaa ampiaisiin, tekevät tuttavuutta, riippuen tietysti kelistä.
-Traileri viedään varikolta pois,  portilta opastus kyltit!
-Pressut autojen alle, jos öljyvahinko sattuu varikolla ota yhteys henkilökuntaan
-Radan lähistöllä on nalle liikkunut.
-Jauhesammuttimet

Tervetuloa  Hymyilee

Jos jotain kysyttävää Hauvala 0400 162450  Tavikainen 0400187056
« Viimeksi muokattu: 08.08.17 - klo:22:17 kirjoittanut Tavikainen » tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #3 : 08.08.17 - klo:20:39 »

Lähtölistaa pukkaa......  Teen näitä hetkisen, eli tovin, jos olen unehtanut tahi kadottanu..... SAA SOITTAAKI!


      Super  LA 57         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula   ….   Ford Escort
A2   317   Reinikainen Risto   Korpilahti   Team Jarwen   Proton
A3   15   Anttila Toni   Tuusula   TMW Motorsport   BMW M3
A4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
A5   59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
A6   7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMWe36
B2   53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
B3   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
B4   128   Rissanen Janne   Kuopio   …..   Volvo
B5   43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
B6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   137   Jokela Jani   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   BMW
C2   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
C3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
C4   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Voortti
C5   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford
C6   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   147   Peltola Mika   Vilppula   …   Toyota Starlet
D2   69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi   Volvo T4
D3   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
D4   449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa
D5   276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
D6   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   209   Wikholm Jani   Jämsä   Kukko Racing   Corolla
E2   97   Moniala Vesku   Jyväskylä   s40 Racing   Hylkyosa Volvo
E3   231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel
E4   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   Nissan Micra
E5   318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
E6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Auto
F2   115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   HerttaRacingFiat
F3   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
F4   29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda 323
F5   322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
F6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   225   Kuusiaro Eeli   Virolahti   ….   BMW E30
G2   238   Kinnunen Jani   Tuusula   TMW Motorsport   BMW
G3   316   Matinaho Teemu   Vilppula   …   Volvo
G4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
G5   14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Volvo
G6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Biili
H2   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   TMW Motorsport   BMW E34
H3   21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
H4   89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
H5   27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
               
I   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
I1   211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Mazda
I2   282   Snygg Riku   Tampere   ….   Bmw e 30
I3   48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
I4   13   Asikainen Petri   Jämsä   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
I5   18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
               
J   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
J1   264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
J2   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   Escortti
J3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
J4   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
J5   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #4 : 08.08.17 - klo:21:23 »

Lisää samoilla ohjeilla....

      Kardaanit LA 61         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   96   Humalisto Jukka   Lahti   MV Racing   Volvo
A2   227   Avi   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
A3   355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   BMW
A4   314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   EMKaivuujaKonetyöBMW
A5   205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
A6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
A7   222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
A8   1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   98   Björk Lauri   Heinola   …   Opel Ascona B
B2   258   Nieminen Niko   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki   Ooppeli
B3   32   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
B4   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
B5   21   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   S-Kortti
B6   14   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Toyota Corolla
B7   16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
B8   4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   PattiLahna
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   127   Puustinen Sami   Ummeljoki   Moukari Team   Opel
C2   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Datsun
C3   35   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Volvo
C4   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
C5   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   Opel
C6   136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
C7   2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Bascona
C8   3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Pötkylä
               
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   230   Leppänen Jesse   Onkiniemi   Rauhala Racing team   Toyota
D2   322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing   Lada
D3   39   Kimmen    Tammisaari   …   Kitty2
D4   214   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Omena
D5   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford
D6   51   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Tojota
D7   47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
D8   5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Pötkylä
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli   Coche
E2   327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
E3   104   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Cityraketti
E4   72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   vaz2107 EVO 4
E5   26   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   RuotsinRauta
E6   66   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Dexii
E7   6   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Volvo
E8   28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Toyota
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   105   Shemeikka Henri   Varkaus   Nallentalli   Siernautti
F2   338   Puliville   Asikkala   Humppa motors   Lada
F3   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Lada
F4   25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöLada
F5   149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
F6   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
F7   91   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing   Ford
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Volvo
G2   343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Ford Sierra
G3   204   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Ford
G4   100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ford
G5   19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
G6   10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
G7   352   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford Taunus
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing   TiiminVolvo
H2   349   Jarkko   Jyväskylä   Kanaparvi   VilliVioletti
H3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
H4   381   Jäkälä   Otava   Kelmi Racing   Ford Escort RS2000
H5   173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
H6   27   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Merssu
H7   12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   TsernobylinKosto
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #5 : 08.08.17 - klo:22:05 »

         LEIDIT  LA 30      
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   17   Eltsu   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Nismo
A2   51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis   Sierra
A3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
A4   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mankeli
A5   8   Mallu   Hollola   MV-Racing   Pötkylä
A6   3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
               
LB   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   41   Tatjaana   Korpilahti   Team Jarwen   KittyAuto
B2   62   Autio Sari   Jyväskylä   Autio Racing team   VuokraHonda
B3   176   Päivi S   Loviisa   AllmostFastRacing   Mazda
B4   91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing   Datsuni
B5   87   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Vw Golf
B6   7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   66   Rymy Kukko   Jyväskylä   Kukko Racing   MikäLieMilläRymistää
C2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   vaz2101EVO III
C3   18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing   Mazda
C4   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
C5   9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
C6   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   114   Justiina   Lievestuore   Kukko Racing   Rinkelimosse
D2   74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
D3   57   Autio Carita   Petäjävesi   …   Pösö
D4   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
D5   4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
D6   12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
E2   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
E3   89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing   Escort
E4   46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Dexii
E5   5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
E6   1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   HäpeäpilkkuSininenSitruuna1,0
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 951


Profiili
« Vastaus #6 : 08.08.17 - klo:22:24 »

Lauantai - Sunnuntai

7:00 Toimisto aukee ja katsastukset
9:00 Kuljettaja kokous ja lippuhenkilöstö kokous
n. 9:20-9:30 Harjoitukset  JOS SATAA VETTÄ NIIN HARJOITUKSIA EI AJETA!
10:30 Loppuu harjoitukset ja alkaa radan kunnostus
11:00 Alkaa kisa

-Autot ja huoltoautot kuitenkin suhteellisen tiiviisti varikolle että kaikki mahtuu.
-Jos yövytte varikolla niin 4m on telttojen väli toisistaan! Koskee myös asuntoautoja ja asuntovaunuja.
-Varautukaa ampiaisiin, tekevät tuttavuutta, riippuen tietysti kelistä.
-Traileri viedään varikolta pois,  portilta opastus kyltit!
-Pressut autojen alle, jos öljyvahinko sattuu varikolla ota yhteys henkilökuntaan
-Radan lähistöllä on nalle liikkunut.
-Jauhesammuttimet

Tervetuloa  Hymyilee

Jos jotain kysyttävää Hauvala 0400 162450  Tavikainen 0400187056
tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #7 : 09.08.17 - klo:06:41 »

Lähtölistoja sunnuntaille

      Super   SU 49         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   104   Kankaanpää Tomi   Hämeenlinna   ….   Volvo 340
A2   53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
A3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
A4   449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa
A5   108   Tarkkanen Karo   Vilppula   ..   Suzuki
A6   322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
A7   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   107   Ulmala Mika   Hartola   Selänkylä Racing   SelänkyläLada
B2   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
B3   231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel
B4   258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort stw
B5   270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
B6   195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMWe36
C2   69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi   Volvo T4
C3   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
C4   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   Nissan Micra
C5   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
C6   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   137   Jokela Jani   Lievestuore   VälikorpiRacingTeam   BMW
D2   88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort
D3   21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
D4   29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda 323
D5   59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
D6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   138   Mononen Janne   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
E2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
E3   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
E4   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Volvo
E5   197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
E6   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
F2   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
F3   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
F4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
F5   43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
F6   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla
G2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
G3   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   Hylkyosa Volvo
G4   89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
G5   2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
G6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   Protoni
H2   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
H3   339   Korhonen Jesse   Hyvinkää   TMW Motorsport   BMW
H4   19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
H5   164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
H6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #8 : 09.08.17 - klo:07:03 »

      Vetarit  SU 49         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   103   Syrjä Hannu   Järvelä   CountrySideRacing   Escort
A2   47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Leipro Pösö
A3   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
A4   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Esco
A5   14   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
A6   101   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   NoMazdaTietysti
A7   12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Mazerati
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   109   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
B2   102   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Volkkarin kolffi
B3   41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
B4   108   Koskinen Oskari      Konneveden MK   Ford Mondeo
B5   69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Mazda
B6   56   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Mazda
B7   25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Toitsu
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   127   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mankeli
C2   174   Lehtinen Roope   Tampere   …..   Mazda
C3   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
C4   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
C5   172   KP   Espoo   RK Racing Team   Matukka
C6   10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   PikkuPiru
C7   3   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   vr6
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   252   Välimäki Tino   Nastola   ReikäpääRacing   NiconHuiHai
D2   228   Roni   Järvelä   AlmostFastRacingTeam   Fotu
D3   146   TakaPro Kukko   Heinola   Kukko Racing   Peugeot
D4   222   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Mazda
D5   5   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Mazda
D6   135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
D7   40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Toyota
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   18   TulitikkuTimo   Kellokoski   CountrySideRacing   Mazda
E2   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   Opel
E3   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   SöpöHonda
E4   49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
E5   38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
E6   120   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing   LiimaMopo
E7   7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   OS Racing Team   Mazda
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   117   Sojakka Harri   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
F2   262   Hoikkanen Harri   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team   VW Jetta
F3   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
F4   157   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing   EsCortti
F5   91   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Datsuni
F6   184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golffi
F7   1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Hel##tin OOPPELI
G2   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
G3   21   Luoto Aarre   Jämsä   SteralRacing   Punto
G4   77   Tinippa   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Mizu
G5   17   Hanksi   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Nismo
G6   9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Datsuni
G7   2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #9 : 09.08.17 - klo:07:10 »

      Junior  SU 27         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volle
A2   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Mazdarati
A3   79   Flinkman Kimi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Rellu
A4   24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
A5   2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
A6   3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   22   Tupala    Korpilahti   Team jarwen   Puutarhajyrsin
B2   63   Hietsalo Lauri   Elimäki   Elimäen Moottoriurheilijat   Esco
B3   289   Lilli   Hollola   Moukari Team   Mazda
B4   72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Fjort
B5   77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Ykköspyssy
B6   1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   28   Lehtonen Arttu   Lievestuore   Kanaparvi   Voortti
C2   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Riesa
C3   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Black Ice
C4   33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
C5   8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Renault
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   LaDa
D2   76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
D3   12   Anttila Janne   Hyvinkää   TMW Motorsport   Audi
D4   7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   Typäri
D5   6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Volvo
E2   78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   Voortti
E3   17   Make   Askola   AlmostFastRacingTeam   Mazda
E4   21   Koskinen Jesperi   Konnevesi   Konneveden MK   Ford
E5   5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: