Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
20.11.17 - klo:13:54
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: HANKASALMI 15-16.7.2017  (Luettu 4687 kertaa)
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« : 04.07.17 - klo:21:57 »

Pitkästä aikaa pääsellään Hankasalmen radalla 15-16.7.

Lauantaina

Super, vetari ja junior

Sunnuntaina

Super, kardaani ja lady

Ilmoittautuminen on käynnissä ja PÄÄTTYY LAUANTAINA 8.7.  KELLO 18.00

TXT, YV, WhatsApp tai soitto 0500579729. Jos en vastaa, soitan takaisin.

Viestiin Kilpailunumero ja auto. Muista luokkakirjain.
   J4 Honda

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Jos päästelet kardaanin ja vetarin summa 100€/viikonloppu
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja KUSKI MAKSAA ITSE 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Hankasalmi
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #1 : 04.07.17 - klo:22:08 »

Ilmoittautuneet 9.7. klo 21.00

Super  LA:  27

2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Opel Ascona
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
35   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Starlet
38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
75   Vaininomaa Marko   Laukaa   PUKE   Bemari
94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
156   Häkkinen Marko   Äänekoski   CamoVirtasenralliRacing   BMW
164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers   BMW
270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   Escortti
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
302   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Honda

Super  SU:  26

2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
35   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Starlet
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Opel Ascona
73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Voortti
89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
156   Häkkinen Marko   Äänekoski   CamoVirtasenralliRacing   BMW
164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja BMW
197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   BMW  
270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
302   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Honda
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet


Vetari: 31

1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
3   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   vr6
7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   OS Racing Team   Mazda
8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen
10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Nipponi
12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   evo2K17
21   Luoto Aarre   Jämsä   Kansitec racing   Honda
25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Toyota
41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   SöpöHonda
57   Jani Paukku   Vantaa   Paukku Team   Ooppeli
58   Valkonen Samppa   Vaajakoski   Paukku Team   Ooppeli
72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   mitsu
77   Tinippa   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Mizu
79     Laitinen Pasi   Äänekoski   ….   Rellu
97   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Honda
101   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   NoMazdaTietysti
107   Jape   Kuivanto   Rokkitalli   NiconMazda
108   Koskinen Oskari      Konneveden MK   Ford Mondeo
111   Tarmo      Kanaparvi   VilliVioletti
135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
155   Asikainen Aleksi   Askola   …   Mazda 626
172   KP   Espoo   RK Racing Team   LadonTakaa
184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   EhkäSonta
222   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Mazda
223   Lukkarinen Matti   Iisalmi   …..   Opeli
231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   Opel



Kardaani:  34

1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bemari
2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Bascona
3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   JokuHimmeli
4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Lahna
5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   LaihianLamporkiini
10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   TsernobylinKosto
16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
21   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöLada
26   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Corolla
28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Toyota
41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
66   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Corolla
68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
91   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing   Ford
105   Shemeikka Henri   Varkaus  Nallentalli   Siernautti
106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Volvo
136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
214   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Omena
222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
252   Harri   Lievestuore   Välikorpi Racing team   BMW
262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   …   Korttiina
274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusVesterinenOpel
309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Sierra
343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Ford Sierra


Junior:  22

1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford
6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   PitkäPätkä
8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Renault
16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volle
17   Make   Askola   AlmostFastRacingTeam   Nismo
21   Koskinen Jesperi   Konnevesi   Konneveden MK   Ford
22   Tupala    Korpilahti   Team jarwen   Puutarhajyrsin
24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
26   Jokela Veera   Lievestuore   VälikorpiRacing   Biili
28   Lehtonen Arttu   Lievestuore   Kanaparvi   Voortti
31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   LaDa
33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Mazdarati
72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Corolla
75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Riesa
76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
79   Flinkman Kimi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Rellu


Lady:  20

1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   Polkuauto
2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
8   Mallu   Hollola   MV-Racing   LaihianLamporkiini
9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
21   Huhtinen Laura   Jämsä   …   Mazda
26   Jokela Mirva   Lievestuore   VälikorpiRacing   Biili
46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Corolla
51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis   Sierra
71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   vaz2101EVO III
85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Mizu
87   Mustonen Nina   Jämsä   …   Vw Golf
91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing   Datsuni
107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta


Samaa Lamporkiinii:

K5 ja L8
K343 ja L51
K252 ja L26
K66 ja L46
V79 ja J79



« Viimeksi muokattu: 10.07.17 - klo:19:25 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #2 : 09.07.17 - klo:20:02 »

Kadonneet, unohdetut ja myöhäisheränneet lisätty....

Kisainfoa Hankasalmelle

7.00    Toimistossa halutaan kahvia ja katsastus alkaa 
8.45    Kuljettajakokous
10.00  STARTTI

Kilpailusihteerinä PERJANTAI AAMUSTA ALKAEN NAPRI!! Peruutukset yms muut muutokset siis kisan aikana p.0400767875


Varikolla jokaisen auton alle koko auton kokoinen pressu. Myös huoltoauton alle. Sammuttimet esiin. Paikallinen palopäällikkö kiertelee varikolla ja epäasianmukaisesti varustetut autot POISTETAAN varikolta.

tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #3 : 10.07.17 - klo:20:47 »

Lähtölistaa pukkaa:

LAUANTAI:

      Super  LA 27         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   75   Vaininomaa Marko   Laukaa   PUKE   Bemari
A2   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
A3   19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
A4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
A5   27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
A6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   156   Häkkinen Marko   Äänekoski   CamoVirtasenralliRacing   BMW
B2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
B3   35   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Starlet
B4   59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
B5   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
B6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   302   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Honda
C2   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   Escortti
C3   270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
C4   14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Opel Ascona
C5   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
D2   164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
D3   197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
D4   195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
D5   7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
E2   241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers   BMW
E3   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
E4   18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
E5   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee


      Vetarit  LA 31         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   57   Jani Paukku   Vantaa   Paukku Team   Ooppeli
A2   108   Koskinen Oskari      Konneveden MK   Ford Mondeo
A3   222   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Mazda
A4   155   Asikainen Aleksi   Askola   …   Mazda 626
A5   77   Tinippa   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Mizu
A6   10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Nipponi
A7   12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   evo2K17
A8   1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   58   Valkonen Samppa   Vaajakoski   Paukku Team   Ooppeli
B2   21   Luoto Aarre   Jämsä   Kansitec racing   Mazda
B3   72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   mitsu
B4   41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
B5   172   KP   Espoo   RK Racing Team   LadonTakaa
B6   135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
B7   40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Toyota
B8   7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   OS Racing Team   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   79   Laitinen Pasi   Äänekoski   ….   Rellu
C2   97   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Honda
C3   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   Opel
C4   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
C5   38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
C6   184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   EhkäSonta
C7   25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
C8   2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   107   Jape   Kuivanto   Rokkitalli   NiconMazda
D2   111   Tarmo      Kanaparvi   VilliVioletti
D3   101   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   NoMazdaTietysti
D4   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   SöpöHonda
D5   223   Lukkarinen Matti   Iisalmi   …..   Opeli
D6   3   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   vr6
D7   8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen


      Junior  LA 22         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   LaDa
A2   26   Jokela Veera   Lievestuore   VälikorpiRacing   Biili
A3   76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
A4   24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
A5   2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
A6   3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   79   Flinkman Kimi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Rellu
B2   28   Lehtonen Arttu   Lievestuore   Kanaparvi   Voortti
B3   72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Corolla
B4   21   Koskinen Jesperi   Konnevesi   Konneveden MK   Ford
B5   8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Renault
B6   1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volle
C2   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Mazdarati
C3   17   Make   Askola   AlmostFastRacingTeam   Nismo
C4   7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   PitkäPätkä
C5   6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   22   Tupala    Korpilahti   Team jarwen   Puutarhajyrsin
D2   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Riesa
D3   33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
D4   77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
D5   5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford



SUNNUNTAI:

      Super  SU 26         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   156   Häkkinen Marko   Äänekoski   CamoVirtasenralliRacing   BMW
A2   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
A3   35   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Starlet
A4   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
A5   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
A6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   302   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Honda
B2   171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja BMW
B3   89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
B4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
B5   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
C2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Voortti
C3   270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
C4   59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
C5   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö 106
D2   164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo
D3   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Opel Ascona
D4   220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   BMW 
D5   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   BeeÄm8Wee
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
E2   19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
E3   197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
E4   276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
E5   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda


      Kardaanit         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   105   Shemeikka Henri   Varkaus   Nallentalli   Siernautti
A2   252   Harri   Lievestuore   Välikorpi Racing team   BMW
A3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
A4   25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöLada
A5   205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
A6   16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
A7   5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   LaihianLamporkiini
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   66   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Corolla
B2   262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   …   Korttiina
B3   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Sierra
B4   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
B5   26   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Corolla
B6   2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Bascona
B7   4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Lahna
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   214   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Omena
C2   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusVesterinenOpel
C3   149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
C4   21   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
C5   136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
C6   91   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing   Ford
C7   3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   JokuHimmeli
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Volvo
D2   343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Ford Sierra
D3   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
D4   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
D5   222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
D6   12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   TsernobylinKosto
D7   28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Toyota
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
E2   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
E3   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
E4   10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
E5   47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
E6   1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bemari


         LEIDIT  su20      
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   21   Huhtinen Laura   Jämsä   …   Mazda
A2   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
A3   91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing   Datsuni
A4   9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
A5   7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis   Sierra
B2   46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Corolla
B3   8   Mallu   Hollola   MV-Racing   LaihianLamporkiini
B4   4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
B5   12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   vaz2101EVO III
C2   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
C3   26   Jokela Mirva   Lievestuore   VälikorpiRacing   Biili
C4   5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
C5   1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   Polkuauto
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Mizu
D2   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
D3   87   Mustonen Nina   Jämsä   …   Vw Golf
D4   3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
D5   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Napri
Aluevalvoja
Tulokas
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 22


Profiili
« Vastaus #4 : 11.07.17 - klo:17:19 »

HUOMIO !!!
Hankasalmella LADYT EI AJA lisälenkkiä !!!!
Rata ei tule kestämään.
Ladyt kun ilmoittautuu niin Kyllä / Ei vastaus siinä niin tulisi selvyys kuinka moni haluaa yleensäkin ajaa sen jos vaan radat kestäisi...Ei tarvisi joka kisassa huutoäänestystä pitää !!!
tallennettu
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: