Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
22.09.17 - klo:12:00
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: HEINOLA 10-11.6.2017  (Luettu 5656 kertaa)
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« : 29.05.17 - klo:13:51 »

Heinolassa jyrää taas pikku tauon jälkeen 10-11.6.2017

Lauantaina
Super, vetari, lady
Sunnuntaina
Super, kardaani, junior

Ilmoittautuminen alkaa NYT! Ja päättyy LAUANTAINA 3.6.  KELLO 14.00

TXT, YV, WhatsApp tai soitto 0500579729. Jos en vastaa, soitan takaisin.

Viestiin Kilpailunumero ja auto. Muista luokkakirjain.
   J4 Honda

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Jos päästelet kardaanin ja vetarin summa 100€/viikonloppu
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja KUSKI MAKSAA ITSE 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Heinola
« Viimeksi muokattu: 29.05.17 - klo:15:50 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #1 : 29.05.17 - klo:16:18 »

Ja kun meillä täällä Heinolassa ei tällä hetkellä pelaa yhtään mikään, niin laitetaanpas sitten infoa heti:

Heinolassa on siltaremontti. Vain yksi kaista käytössä ja liikennevalot KOKO AJAN PÄÄLLÄ.

KÄYTTÄKÄÄ POHJOISTA LIITTYMÄÄ MOOTTORITIELTÄ!!

Sprintteriä isommalla kalustolla tulevat: Ilmoittakaa Ninnulle kuinka monta ja minkä kokoisia.
Ei olla sitten p####t housussa kun asetutaan minne sattuu..

Molempina päivinä arvotaan AJANEIDEN KULJETTAJIEN KESKEN palkinto, joka on NURTSIKONKATKOMISVEKOTIN. PerässäKäveltävä malli.

KISA AJETAAN SIIS KOMOSTENKYLÄN JOKKIS/MOTOCROSSRADALLA

Harjoituksia EI AJETA.
Jos uusia junnuja, ohjeistus kisapaikalla.

Toimisto aukeaa ja katsastus alkaa 8.00
Kuljettajakokous  9.45
Eka startti   11.00


« Viimeksi muokattu: 05.06.17 - klo:13:54 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #2 : 29.05.17 - klo:20:10 »

Tilanne 5.6.  klo 15.00

Super LA:  31

3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
9   Vuokio Juha   Otava   MHJ Racing   Turbiini
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
13   Asikainen Petri   Jämsä   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Opel Ascona
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Bemari
18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Auto
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
111   Hirvonen Jarkko   Orimattila   Jönssi Power Team   Ford Escort RS
122   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
125   Mononen Petri   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   JariSponssaaVolvo
195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   BMW  
238   Kinnunen Jani   Tuusula   TMW Motorsport   BMW
270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
302   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Honda
305   Koli Marko   Mäntsälä   ….   Opel
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Auto
449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa


Super  SU:  29

3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
9   Vuokio Juha   Otava   MHJ Racing   Turbiini
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Bemari
19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Opel Ascona
76   Töyrylä   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissan 
82   Suikkarin MattiPappa   Hikiä   CountrySideRacing   Volokkari
89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
111   Hirvonen Jarkko   Orimattila   Jönssi Power Team   Ford Escort RS
122   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   BMW  
270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
302   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Honda
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Auto
318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa

Vetari:  43

1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
3   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   vr6
6   Luuri Antti   Kärkölä   CountrySideRacing   Mazda
7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   …   Mazda
8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen
9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Datsuni
10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Nipponi
12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   evo2K17
17   Hanksi   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Nismo
24   Tusse   Tammisaari   Roima Racing   volvo
25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
28   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   Mazda
33   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Auto
40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Toyota
41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Hel##tin OOPPELI
47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Leipro Pösö
51   Salokoski Janne   Orimattila   KukaOnRatis   Mazda
53   Juki   Nastola   JH-Racing Team   Mazda
54   Halonen Kalle   Vantaa   Esko Racing Team   Vectra
55   Yacco   Heinola   JH-Racing Team   Auto
56   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Mazda
69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Mazda
74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
82   Metsäoja Jari   Heinola   Mylly Racing   Pahis
88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Escort
91   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Voortti
102   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Volkkarin kolffi
120   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing   Pösö
135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
146   TakaPro Kukko   Heinola   Kukko Racing   Peugeot
155   Asikainen Aleksi   Askola   …   Mazda 626
172   KP   Espoo   RK Racing Team   LadonTakaa
174   Lehtinen Roope   Tampere   …..   Mazda
184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Kippo
192   Rannikko Jari   Heinola   Pro Racing team   Auto
262   Hoikkanen Harri   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team   VW Jetta
273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
288   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team   Kadetti
289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Mazda
381   Jäkälä   Otava   Kelmi Racing   Volovo


Kardaani:  59

1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bemari
2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda
3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   AfrikanMersu II
4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Lahna
5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   LaihianLamporkiini
8   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team   Säiliöhuolto Datsun
11   Kuhlman Manne   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Ford
12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Volvo
14   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Toyota Corolla
16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
21   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöLada
27   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Volvo
28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   CarSarkkolaHartialukko
39   Kimmen    Tammisaari   …   Kitty2
47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
51   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Mazda
68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli   Coche
79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Volvo
85   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Viamont Lada
91   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing   Ford
94   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda323
100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ford
106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Volvo
128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing   TiiminVolvo
136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
146   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
202   Ahvenranta Aaro   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Viamont Ooppeli
204   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Ford
205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Lada
240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
258   Nieminen Niko   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki   Ooppeli
274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusVesterinenOpel
280   Järvinen Santeri   Heinola   …   Sierra
296   Pirhonen Arto   Lammi   ….   CarSarkkolaRannelukko
298   Laine Samuli   Järvenpää   Idea     Räppänä
300   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Merssu
309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   MikäLie
314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   EMKaivuujaKonetyöVolvo
317   Siponen Toni   Jyväskylä   Team Jarwen   Lada
319   Leskinen Marja   Hollola   MV Racing   JylleBahn
327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Sierra
338   Puliville   Asikkala   Humppa motors   Volvo
343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Ford Sierra
345   Kinnunen Jami   Juva   RK Racing   Ykköspyssy
346   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Bimmeri
349   Jarkko   Jyväskylä   Kanaparvi   VilliVioletti
352   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Opel
355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   BMW
373   Henttu   Lohja   Rämä Racing   Ooppeli
381   Jäkälä   Otava   Kelmi Racing   Ford Escort RS2000



Junior:  21

1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford
6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   IsoMatu
8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   mazda
12   Anttila Janne   Hyvinkää   TMW Motorsport   Audi
16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volle
17   Make   Askola   AlmostFastRacingTeam   Nismo
22   Tupala    Korpilahti   Team jarwen   Puutarhajyrsin
23   Koponen Juuso   Kellokoski   Sunday Cruisers   Räppänä
27   Roni   Tammisaari   Roima racing   Mazda
33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Mazda
46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   KurkkuMopo
63   Hietsalo Lauri   Elimäki   Elimäen Moottoriurheilijat   Esco
76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   KossuSierra
289   Lilli   Hollola   Moukari Team   Mazda

Lady:  24

1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mizu
2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
8   Leskinen Marja   Hollola   MV-Racing   LaihianLamporkiini
9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
18   Luoto Ira   Jämsä   Kansitec racing   Mazda
46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Mazda
51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis   Mazda
57   Autio Carita   Petäjävesi   …   Pösö
69   Nina      Järvelä   CountrySideRacing   Mazda
71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing   Mazeda
74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Mizu
87   Mustonen Nina   Jämsä   …   Vw Golf
89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing   Escort
95   Kettunen Sofia   Lahti   romurekka.fi   Mazda
107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta

Samaa Matadooria:

V25 ja L107
V51 ja L51
V69 ja L95
V74 ja L74
V135 ja L135
V278 ja L78
« Viimeksi muokattu: 07.06.17 - klo:14:35 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #3 : 05.06.17 - klo:14:15 »

Lähtölistaa lauantaille:

      Super LA 30         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
A2   238   Kinnunen Jani   Tuusula   TMW Motorsport   BMW
A3   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
A4   220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   BMW 
A5   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Auto
A6   7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   9   Vuokio Juha   Otava   MHJ Racing   Turbiini
B2   449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa
B3   164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   JariSponssaaVolvo
B4   305   Koli Marko   Mäntsälä   ….   Opel
B5   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
B6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   111   Hirvonen Jarkko   Orimattila   Jönssi Power Team   Ford Escort RS
C2   21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
C3   195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
C4   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
C5   13   Asikainen Petri   Jämsä   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
C6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   122   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D2   29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Auto
D3   270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
D4   43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
D5   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Bemari
D6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   125   Mononen Petri   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
E2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
E3   89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
E4   14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Opel Ascona
E5   18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
E6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #4 : 05.06.17 - klo:14:35 »

      Vetarit  LA 43         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   155   Asikainen Aleksi   Askola   …   Mazda 626
A2   54   Halonen Kalle   Vantaa   Esko Racing Team   Vectra
A3   102   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Volkkarin kolffi
A4   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A5   17   Hanksi   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Nismo
A6   135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
A7   184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Kippo
A8   2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   381   Jäkälä   Otava   Kelmi Racing   Volovo
B2   55   Yacco   Heinola   JH-Racing Team   Auto
B3   146   TakaPro Kukko   Heinola   Kukko Racing   Peugeot
B4   24   Tusse   Tammisaari   Roima Racing   volvo
B5   288   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team   Kadetti
B6   9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Datsuni
B7   8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   33   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Auto
C2   56   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Mazda
C3   174   Lehtinen Roope   Tampere   …..   Mazda
C4   41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
C5   10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Nipponi
C6   120   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing   Pösö
C7   25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Leipro Pösö
D2   69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Mazda
D3   192   Rannikko Jari   Heinola   Pro Racing team   Auto
D4   46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Hel##tin OOPPELI
D5   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Escort
D6   12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   evo2K17
D7   3   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   vr6
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   51   Salokoski Janne   Orimattila   KukaOnRatis   Mazda
E2   82   Metsäoja Jari   Heinola   Mylly Racing   Pahis
E3   262   Hoikkanen Harri   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team   VW Jetta
E4   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Mazda
E5   28   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   Mazda
E6   6   Luuri Antti   Kärkölä   CountrySideRacing   Mazda
E7   1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   53   Juki   Nastola   JH-Racing Team   Mazda
F2   91   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Voortti
F3   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
F4   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
F5   172   KP   Espoo   RK Racing Team   LadonTakaa
F6   40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Toyota
F7   7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   …   Mazda
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #5 : 05.06.17 - klo:14:44 »

         LEIDIT  LA 24      
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis   Mazda
A2   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
A3   85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Mizu
A4   89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing   Escort
A5   5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
A6   3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   69   Nina      Järvelä   CountrySideRacing   Mazda
B2   46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Mazda
B3   87   Mustonen Nina   Jämsä   …   Vw Golf
B4   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
B5   9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
B6   1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mizu
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
C2   57   Autio Carita   Petäjävesi   …   Pösö
C3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
C4   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
C5   4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
C6   7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   95   Kettunen Sofia   Lahti   romurekka.fi   Mazda
D2   74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
D3   18   Luoto Ira   Jämsä   Kansitec racing   Mazda
D4   8   Leskinen Marja   Hollola   MV-Racing   LaihianLamporkiini
D5   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
D6   12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 699



Profiili
« Vastaus #6 : 07.06.17 - klo:15:00 »

Sunnuntain listaa:

      Super SU 29         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Esgort evo2
A2   122   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
A3   59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
A4   318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
A5   276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
A6   6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   82   Suikkarin MattiPappa   Hikiä   CountrySideRacing   Volokkari
B2   302   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Honda
B3   270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
B4   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Opel Ascona
B5   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Auto
B6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   9   Vuokio Juha   Otava   MHJ Racing   Turbiini
C2   449   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   JosOnKasassa
C3   19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
C4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
C5   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
C6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   76   Töyrylä   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissan 
D2   21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
D3   89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
D4   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
D5   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Bemari
D6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   111   Hirvonen Jarkko   Orimattila   Jönssi Power Team   Ford Escort RS
E2   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
E3   220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   BMW 
E4   43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
E5   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda


      Kardaanit  SU 58         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Volvo
A2   202   Ahvenranta Aaro   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Viamont Ooppeli
A3   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   MikäLie
A4   173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
A5   343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Ford Sierra
A6   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
A7   21   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
A8   12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Volvo
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   381   Jäkälä   Otava   Kelmi Racing   Ford Escort RS2000
B2   204   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Ford
B3   345   Kinnunen Jami   Juva   RK Racing Team   Ykköspyssy
B4   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
B5   349   Jarkko   Jyväskylä   Kanaparvi   VilliVioletti
B6   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Volvo
B7   8   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team   Säiliöhuolto Datsun
B8   91   Engström Isak   Porvoo   Riverside Racing   Ford
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   373   Henttu   Lohja   Rämä Racing   Ooppeli
C2   231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Lada
C3   346   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Bimmeri
C4   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusVesterinenOpel
C5   355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   BMW
C6   146   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
C7   205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
C8   5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   LaihianLamporkiini
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   39   Kimmen    Tammisaari   …   Kitty2
D2   258   Nieminen Niko   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki   Ooppeli
D3   25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöLada
D4   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
D5   149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
D6   47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
D7   19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
D8   4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Lahna
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   85   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Viamont Lada
E2   280   Järvinen Santeri   Heinola   …   Sierra
E3   51   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Mazda
E4   327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
E5   314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   EMKaivuujaKonetyöVolvo
E6   136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
E7   27   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Volvo
E8   3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   AfrikanMersu II
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   94   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda323
F2   296   Pirhonen Arto   Lammi   ….   CarSarkkolaRannelukko
F3   71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli   Coche
F4   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Sierra
F5   317   Siponen Toni   Jyväskylä   Team Jarwen   Lada
F6   11   Kuhlman Manne   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Ford
F7   2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda
F8   1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bemari
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing   TiiminVolvo
G2   300   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Merssu
G3   100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ford
G4   338   Puliville   Asikkala   Humppa motors   Volvo
G5   14   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Toyota Corolla
G6   222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
G7   16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
G8   28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   CarSarkkolaHartialukko


      Junior  SU 21         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   27   Roni   Tammisaari   Roima racing   Mazda
A2   16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volle
A3   63   Hietsalo Lauri   Elimäki   Elimäen Moottoriurheilijat   Esco
A4   33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
A5   7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   IsoMatu
A6   1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   12   Anttila Janne   Hyvinkää   TMW Motorsport   Audi
B2   22   Tupala    Korpilahti   Team jarwen   Puutarhajyrsin
B3   76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
B4   8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   mazda
B5   2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Mazda
C2   23   Koponen Juuso   Kellokoski   Sunday Cruisers   Räppänä
C3   78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   KossuSierra
C4   77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
C5   5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   289   Lilli   Hollola   Moukari Team   Mazda
D2   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   KurkkuMopo
D3   17   Make   Askola   AlmostFastRacingTeam   Nismo
D4   6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
D5   3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: