Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
20.11.17 - klo:13:55
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: PIEKSÄMÄKI 13-14.5.2017  (Luettu 6939 kertaa)
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« : 02.05.17 - klo:13:28 »

Hupsista keikkaa.... Ninnulla oli päässä väärä viikonloppu  Hymyilee leveästi

Pieksämäellä päästellään UUSITULLA radalla 13-14.5.2017

Ilmoittautuminen alkaa NYT!   Ja päättyy  SUNNUNTAINA 7.5.  KELLO 14.00!!!

Lauantaina: Super, kardaani ja ladyt
Sunnuntaina: Super, vetari ja junnut

TXT, YV, WhatsApp tai soitto 0500579729. Jos en vastaa, soitan takaisin.

Viestiin Kilpailunumero ja auto. Muista luokkakirjain.
   J4 Honda

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Jos päästelet kardaanin ja vetarin summa 100€/viikonloppu
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja KUSKI MAKSAA ITSE 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Pieksämäki
« Viimeksi muokattu: 02.05.17 - klo:20:39 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #1 : 02.05.17 - klo:13:56 »

7.5. klo 17.30

Super LA: 48

2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Bemari
18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Auto
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
40   Voitto Hassi   Salo   ..   Biili
42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   Protoni
43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Opel Ascona
73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
97   Moniala Vesku   Jyväskylä   s40 Racing   Hylkyosa Volvo
105   Silvonen Mikko   Soini   Moka Racing   Bmw
161   Pullikka Juha-Matti   Alavus      Ford Escort
164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   JariSponssaaVolvo
170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja BMW
181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing   Ford
185   Lehtonen Seppo   Salo   Salainen Racing Team   SalainenAuto
197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers   BMW
242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   Nissan Micra
245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford
252   Koiranen Kimmo   Jämsänkoski   Petko Racing   Ford
258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort stw
270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   Auto
276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   Auto
295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford
296   Pehkonen Miika   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
305   Koli Marko   Mäntsälä   ….   Opel
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Auto
318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford



Super SU:  29

3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
13   Asikainen Petri   Jämsä   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Opel Ascona
21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
40   Voitto Hassi   Salo   ..   Biili
42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   Protoni
43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Auto
89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   Hylkyosa Volvo
115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   Autolla
181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing   Ford
195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers   BMW
242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   Nissan Micra
252   Koiranen Kimmo   Jämsänkoski   Petko Racing   Ford
279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Auto
318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
323   Simonen Marko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford


Vetari:  30

1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti
3   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   vr6
5   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Mazda
6   Luuri Antti   Kärkölä   CountrySideRacing   Mazda
7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   …   Mazda
8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen
10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Raketti
12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   evo2K17
13   Kotamäki Janne   Petäjävesi   ….   Ford
24   Tusse   Tammisaari   Roima Racing   volvo
25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Rotolla
38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
43   Kven Tatu   Hausjärvi   CountrySideRacing   mazda
45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Sapa
46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Hel##tin OOPPELI
49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   SöpöHonda
62   Turisti Paukku   Puuppola   Paukku Team   Ooppeli
67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Ford
72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   mitsu
88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Mazda
135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
155   Asikainen Aleksi   Askola   …   Mazda 626
172   KP   Espoo   RK Racing Team   mazda v2.0
184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golf
223   Lukkarinen Matti   Iisalmi   …..   Pösö
231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   Opel
242   Niininen Aleksi   Jyväskylä   Paukku Team   PaukkuMatukka
288   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team   Kadetti


Kardaani:  53

1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bemari
2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Bascona
3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   DasPötkylä
4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Bascona
5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   LaihianLamporkiini
6   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Volvo
8   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team   Säiliöhuolto Datsun
10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Volvo
14   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Toyota Corolla
15   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Bascona
16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöLada
27   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Escort
28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
34   Ylönen Antti   Juva   Laurkangas Racing   Escort
38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Skortti
41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
51   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Mazda
53   Lamperi Antti   Lievestuore   …   Volvo
68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli   FoReMi
72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   vaz2107 EVO 4
79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Volvo
91   Engström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ford
97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BaijerinMoloWagen
136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
146   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
155   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing   Ford
173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
219   Tolmunen Aapo   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Volvo
221   Kyyrö Miro   Mikkeli   Kelmi Racing   Toyota
222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
249   Parkkonen Eerik   Toivakka   Välikorpi Racing team   volvo
252   Harri   Lievestuore   Kanaparvi   BMW
262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   …   Korttiina
274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusVesterinenOpel
283   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   volvo
304   Kivelä Reijo   Uurainen   Norppa Racing    KaivutyöToyota
308   Toni   Pieksämäki   Outlaw Racers   Lada
309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   EMKaivuujaKonetyöBMW
322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing   Lada
335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Sierra
342   MatkaMies   Vantaa   Tuuliajo Team   VW
344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Cih Ylivoimaa
349   Jarkko   Jyväskylä   Kanaparvi   VilliVioletti
352   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford Taunus
461   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Voorrttilla


Junior:  21

1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford
6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   IsoMatu
8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   mazda
15   Turunen Toni   Varkaus   KaheliRacingTeam   Mazda  
16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo  
20   Härkönen Lassi   Haukivuori   OutlawRacers   Ooppeli
21   Koskinen Jesperi   Konnevesi   Konneveden MK   Volvo
24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
26   Jokela Veera   Lievestuore   Kanaparvi   Biili
28   Lehtonen Arttu   Lievestuore   Kanaparvi   Voortti
33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   KurkkuMopo
72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Tojo
75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Riesa
76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   Sierra



Lady:  19

1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mizu
2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
8   Leskinen Marja   Hollola   MV-Racing   LaihianLamporkiini
9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
16   Niininen Mirva   Puuppola   Paukku Team   PaukkuMazda
26   Jokela Mirva   Lievestuore   Kanaparvi   Biili
29   Teija   Jyväskylä   MetsäperäRacingTeam   Roskapönttö
46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Voorrttilla
57   Autio Carita   Petäjävesi   …   Pösö
71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing   Mazeda
72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   vaz2101EVO III
85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Mizu
89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing   Mazda
107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Rotolla



Samaa Lamporkiinii tyrkkää:

K5 ja L8
K19 ja L29
K461 ja L46
V242 ja J76
« Viimeksi muokattu: 09.05.17 - klo:22:30 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #2 : 07.05.17 - klo:16:28 »

Oliskos tää ny si täs?

Lähtölistaa pukkaa hiukka myöhemmin.... ehkä vasta huomenna.
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #3 : 08.05.17 - klo:20:18 »

      Super  LA 48         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Bemari
A2   42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   Protoni
A3   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford
A4   161   Pullikka Juha-Matti   Alavus      Ford Escort
A5   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
A6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
B2   59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
B3   270   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   Auto
B4   197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
B5   305   Koli Marko   Mäntsälä   ….   Opel
B6   27   Grönvall Roni   Lohja   RSt Motorsport   Pösö T6
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   2   Paananen Ville   Karstula   ..   Ford
C2   164   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   JariSponssaaVolvo
C3   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford
C4   252   Koiranen Kimmo   Jämsänkoski   Petko Racing   Ford
C5   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Auto
C6   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Bemari
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   7   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Ford Escort
D2   170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja BMW
D3   296   Pehkonen Miika   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford
D4   258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort stw
D5   318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
D6   18   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   BMW v8
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
E2   181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing   Ford
E3   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Opel Ascona
E4   276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
E5   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
E6   6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot

F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
F2   185   Lehtonen Seppo   Salo   Salainen Racing Team   SalainenAuto
F3   89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
F4   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
F5   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
F6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   29   Pulli Jomi   Kouvola   Team Löysät Kukot   Auto
G2   241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers   BMW
G3   97   Moniala Vesku   Jyväskylä   s40 Racing   Hylkyosa Volvo
G4   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   Auto
G5   43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
G6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   40   Voitto Hassi   Salo   ..   Biili
H2   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   Nissan Micra
H3   105   Silvonen Mikko   Soini   Moka Racing   Bmw
H4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
H5   322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
H6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #4 : 08.05.17 - klo:21:06 »

      Kardaanit LA 54         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   155   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing   Ford
A2   53   Lamperi Antti   Lievestuore   …   Volvo
A3   314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   EMKaivuujaKonetyöBMW
A4   51   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Mazda
A5   249   Parkkonen Eerik   Toivakka   Välikorpi Racing team   volvo
A6   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
A7   19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
A8   352   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford Taunus
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   221   Kyyrö Miro   Mikkeli   Kelmi Racing   Toyota
B2   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Volvo
B3   322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing   Lada
B4   71   Timo Albrecht   Joroinen   Nallentalli   FoReMi
B5   262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   …   Korttiina
B6   146   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
B7   2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Bascona
B8   1   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bemari
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
C2   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BaijerinMoloWagen
C3   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Sierra
C4   72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   vaz2107 EVO 4
C5   283   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   volvo
C6   304   Kivelä Reijo   Uurainen   Norppa Racing    KaivutyöToyota
C7   16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
C8   4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Bascona
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   15   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Bascona
D2   136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöSuzuki
D3   342   MatkaMies   Vantaa   Tuuliajo Team   VW
D4   173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
D5   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
D6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
D7   6   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Volvo
D8   3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   DasPötkylä
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   25   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EMKaivuujaKonetyöLada
E2   252   Harri   Lievestuore   Välikorpi Racing team   BMW
E3   461   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä racing   Voorrttilla
E4   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
E5   349   Jarkko   Jyväskylä   Kanaparvi   VilliVioletti
E6   8   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team   Säiliöhuolto Datsun
E7   12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Volvo
E8   28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   27   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Escort
F2   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusVesterinenOpel
F3   14   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Toyota Corolla
F4   219   Tolmunen Aapo   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Volvo
F5   149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
F6   222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
F7   5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   LaihianLamporkiini
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Skortti
G2   308   Toni   Pieksämäki   Outlaw Racers   Lada
G3   34   Ylönen Antti   Juva   Laurkangas Racing   Escort
G4   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
G5   47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
G6   344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Cih Ylivoimaa
G7   91   Engström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ford
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #5 : 08.05.17 - klo:21:14 »

         Ladyt LA 19      
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   26   Jokela Mirva   Lievestuore   VälikorpiRacing   Biili
A2   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing   Mazeda
A3   89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing   Mazda
A4   5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
A5   1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mizu
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   29   Teija   Jyväskylä   MetsäperäRacingTeam   Roskapönttö
B2   57   Autio Carita   Petäjävesi   …   Pösö
B3   8   Leskinen Marja   Hollola   MV-Racing   LaihianLamporkiini
B4   4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
B5   3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   16   Niininen Mirva   Puuppola   Paukku Team   PaukkuMazda
C2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   vaz2101EVO III
C3   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Rotolla
C4   7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
C5   12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   46   Uurainen Sini   Heinola   ..   Voorrttilla
D2   85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Mizu
D3   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
D4   9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #6 : 08.05.17 - klo:21:14 »

Sunnuntain listat huomenna...
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #7 : 08.05.17 - klo:21:34 »

Aikataulu molemmille päiville.

8.00  Katsastus alkaa ja toimiston tytöille pitää viedä kahvia
9.45  Kuljettajakokous
11.00 Startti

Harjoituksia EI ajeta.
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #8 : 09.05.17 - klo:22:04 »

      Junior  SU 21         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   20   Härkönen Lassi   Haukivuori   OutlawRacers   Ooppeli
A2   28   Lehtonen Arttu   Lievestuore   Kanaparvi   Voortti
A3   78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   Sierra
A4   33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
A5   7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   IsoMatu
A6   1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda

B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   26   Jokela Veera   Lievestuore   VälikorpiRacing   Biili
B2   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   KurkkuMopo
B3   77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
B4   72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Tojo
B5   5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford

C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   15   Turunen Toni   Varkaus   KaheliRacingTeam   Mazda 
C2   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Riesa
C3   21   Koskinen Jesperi   Konnevesi   Konneveden MK   Volvo
C4   24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
C5   2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö

D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo 
D2   76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
D3   6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
D4   8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   mazda
D5   3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #9 : 09.05.17 - klo:22:24 »

      Super  SU 29         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   21   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippo Evo1
A2   115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   Autolla
A3   89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
A4   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Auto
A5   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
A6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda

B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   40   Voitto Hassi   Salo   ..   Biili
B2   181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing   Ford
B3   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   Hylkyosa Volvo
B4   318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
B5   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda

C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   Protoni
C2   241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers   BMW
C3   195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
C4   323   Simonen Marko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
C5   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
C6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo

D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   59   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
D2   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   Nissan Micra
D3   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
D4   252   Koiranen Kimmo   Jämsänkoski   Petko Racing   Ford
D5   14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Opel Ascona
D6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW

E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Auto
E2   13   Asikainen Petri   Jämsä   Veight Racing team   VeightRacingPeugeot
E3   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
E4   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
E5   43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #10 : 09.05.17 - klo:22:39 »

      Vetarit  SU 30         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Hel##tin OOPPELI
A2   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   Opel
A3   72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   mitsu
A4   5   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Mazda
A5   10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Raketti
A6   223   Lukkarinen Matti   Iisalmi   …..   Pösö
A7   8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen
A8   1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   62   Turisti Paukku   Puuppola   Paukku Team   Ooppeli
B2   242   Niininen Aleksi   Jyväskylä   Paukku Team   PaukkuMatukka
B3   172   KP   Espoo   RK Racing Team   mazda v2.0
B4   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   SöpöHonda
B5   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Mazda
B6   13   Kotamäki Janne   Petäjävesi   ….   Ford
B7   25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Rotolla
B8   2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti

C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   155   Asikainen Aleksi   Askola   …   Mazda 626
C2   24   Tusse   Tammisaari   Roima Racing   volvo
C3   43   Kven Tatu   Hausjärvi   CountrySideRacing   mazda
C4   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Ford
C5   12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   evo2K17
C6   3   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   vr6
C7   184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golf

D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
D2   38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
D3   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Sapa
D4   288   Aaltokoski Markus   Pihtipudas   SVV Racing Team   Kadetti
D5   135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
D6   6   Luuri Antti   Kärkölä   CountrySideRacing   Mazda
D7   7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   …   Mazda
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #11 : 10.05.17 - klo:06:41 »

Napri on kilpailupaikalla sihteerinä. p.0400767875

Peruutukset ja mahdolliset jälki-ilmoittautumiset Ninnulle PERJANTAI ILTAAN ASTI.

Kisan aikana Naprille kaikki.


Aikataulu molemmille päiville.

8.00  Katsastus alkaa ja toimiston tytöille pitää viedä kahvia
9.45  Kuljettajakokous
11.00 Startti

Harjoituksia EI ajeta.
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 951


Profiili
« Vastaus #12 : 10.05.17 - klo:21:55 »

Jos autoasi ei ole katsastettu kesäkaudella 2017 niin käyhän katsastuksessa ennen ilmoittautumista.
tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: