Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
19.10.21 - klo:03:40
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: Lähtölistaa pukkaa Kouvolaan.....  (Luettu 9990 kertaa)
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« : 08.10.13 - klo:23:31 »

Tässäpäs näitä lähtöjä. Lauantaille 70 kpl, su en nyt just ennää jaksa laskee.....
TARKASTAKAA ETTÄ NIMI LÖYTYY LISTALTA. Jos ei, soita 0500579729. ei välttis kuitenkaan klo 22 jälkeen....

Tähän kisaan on jälki-ilmoittautuminen mahdollista vain Sheikin siunauksella.
Päivitän kyllä, mikäli peruutuksia tulee.

Nyt meen nukkuu  Järkyttynyt




         KARDAANIT      
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   154   Wenell Jani   Imatra   ..   KilpaVolvo
A2   168   Virtanen Tuukka   Rajamäki   ..   Volvo
A3   169   Sipiläinen Kari   Kouvola   ..   Huba
A4   79   Kittipallo Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   Volvo
A5   62   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
A6   134   Moukari Vaari   Kouvola   Moukari Team   Mersu
A7   98   Poori Kettu   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
A8   33   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Se Joku
A9   4   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volovo
A10   142   Elo Jarno   Hyvinkää   Ankkalinnan Lokit   Bemari
               
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Bemari
B2   170   Poski   Lappeenranta   No Power Team   Parisuhde Peruna
B3   25   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Sierra
B4   92   Uussilta Marko   Paimela   Viinamäki Racing   Corolla DX
B5   63   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Volvo
B6   153   Dona   Mikkeli   RS Racing   Donnan Biilar
B7   70   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   Ford
B8   50   TV-kokki   Hämeenlinna   Moukari Team   Volvo
B9   34   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   EnMääTiiä
B10   171   Matti   Sipoo   Maranello Team   Sierra
               
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   163   Nevala Marko   Lahti   Team Vekkuli Verstas   Volvo 142
C2   173   Janne   Lohja   Kreisi Racing   Volvo
C3   9   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Mersu
C4   103   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo Racing Team   Ford Sierra
C5   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BMW
C6   18   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   BMW
C7          146        Uurainen Roope
C8   75   Kinnunen Jami   Hatsola   PP Racing Team   YkkösPyssy
C9   22   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Hito Hyvä Rolla
C10   38   Hitsari Heppi   Jämsä   Härski Racing   Janica Opel
               
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   159   Kainlauri Joonas   Luumäki   Jorni Racing   Ford Sierra
D2   175   Lavikainen Timo   Jostain vaan…   Ravintola Hovi   Ravintola Hovi Ooppeli
D3   43   Jansku Bansku   Kuvansi   ADHD Racing Team   ADHD Opel
D4   107   Karhunen Juha   Pieksämäki   Hans Racing Team   Hans Racing Team Ford
D5   93   Hannu Sladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
D6   136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Toyota
D7   111   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sierra
D8   11   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Höyrykone
D9   6   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   FJORD
D10   53   Murto Henri   Pieksämäki   Hans Racing Team   Bemari
               
                     
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   161   Ylönen Antti   Juva   ..   Opel Ascona
E2   180   Lipponen Harri   Huittinen   ..   Toyota Corolla DX
E3   44   Hanski   Pieksämäki   Hans Racing Team   Hans Racing Team Bemari
E4   110   Tolvanen Jari   Hartola   Viinamäki Racing   VMR-Bemari
E5   100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Kreisi Racing   Sierra
E6   150   Kankkunen Timo   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Datsuni
E7   47   Kivistö Toni   Maalta   Sunday Cruisers   Töpö mursu
E8   27   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Mahtikilpuri
E9   15   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Corolla
E10   115   Järvinen Lasse   Lahti   ..   Bemari
               
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   158   Jyrkkä   Mikkeli   RS Racing   Donnan Biilar
F2   156   Jani Karva Kinnunen   Tuusula   TMW Motorsport   Sierra
F3   54   Laitinen Jarno   Pieksämäki   Hans Racing Team   Hans Racing Team Volvo
F4   120   Tiiseli   Otava   Kelmi Racing   Ford
F5   137   Atte    Maalta   Sunday Cruisers   Volvo
F6   121   Lindström Mika   Espoo   RK Racing   BMW
F7   16   Puhakka Matti   Hämeenkoski   Ravintola Hovi   Lada
F8   7   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Tuksu <3
F9   8   Luostarinen Marko   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   BMW =( Kadett =)
               
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   164   Komi Jarmo    Lemi   Toukkala Racing   Tojota
G2   69   Kemppi Kimmo   Myllykoski   Toukkala Racing   Bemari
G3   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   See Kadetti
G4   124   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Mersu
G5   129   Klem Jari   Otava   Kelmi Racing   Ford Escort RS2000
G6   128   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
G7   48   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ford
G8   10   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   DaihatsuCharmantSuperSport
G9   2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lata
               
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   166   Puustinen Sami   Koria   Moukari Team   Jallun Volvo
H2   162   Koski Ari   Maalta   Sunday Cruisers   Joku Raato saunan takaa
H3   73   Kaseva Pasi   Lohja   Kreisi Racing   Volvo
H4   12   Paasto Ville   Porvoo   Kuhan Ajellaan   DX
H5   125   Frejborg Daniel   Porvoo   Kuhan Ajellaan   BMW
H6   57   Purmonen Tomi   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Volvo
H7   135   Kuhlman Manne   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
H8   29   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Auto
H9   5   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Ravintola Hovi Ooppeli
                     
I   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
I1   167   Karjalainen Janne    Salo   Kaaos Racing   Kadett C
I2   165   Fagerholm Calle   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
I3   74   Vilhunen Ville   Pieksämäki   Hans Racing Team   Savukone2
I4   58   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Opel Record
I5   126   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
I6   37   Härski Vävy   Jämsä   Härski Racing   BMW
I7   36   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Volvö
I8   13   JuhaPekka   Jyväskylä   Möhis Racing team   Vote
I9   45   Sirppi   Sirppilä   Sunday Cruisers   Bumba


         SUPERIT       
         LAUANTAI      
               
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   147   Kullevo   Nukari   ..   BMW
A2   76   Rasku Kai   Jämsä   Härski Racing   Toyota
A3   130   Tolvanen Tero   Rantasalmi   Karhu Racing   Karhu Racing Volvo360
A4   23   Piipponen Matias   Porvoo   ..   Citroen
A5   115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   Hertta Racing Opel
A6   4   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia V8
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   148   Rautiainen Tapani   Heinola   ..   Foortti
B2   81   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Beemeri
B3   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Sierra
B4   16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   BMW
B5   32   Vuokio Juha   Otava   Kelmi Racing   Biimä-auto
B6   15   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   150   Peku   Kirkkonummi   Kreisi Racing   MB190
C2   82   Olli Sora   Jämsä   Härski Racing   Volkkari
C3   50   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   BMW
C4   78   Mikkola Niko   Jämsänkoski   Mikkola Racing   Vorolla
C5   22   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Honda
C6   1   Nissinen Juha   Heinävesi    Tykkireisinki   V8DX
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   136   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Calibra
D2   94   Henri Terävä   Tuusula   TMW Motorsport   BMW M3
D3   123   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Fodr
D4   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
D5   8   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
D6   152   Simonen Pekka   Nurmijärvi      Mazda 323
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   149   Irri Kaapo   Lahti      Pösö
E2   95   Ewalds Mikke   Porvoo   Maranello Team   Golf
E3   11   Salminen Mika   Korpilahti   Kemat Racing/Jarwen   Vespa
E4   74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing   Sorsa
E5   69   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   IsoPupu
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   3   Trogen Mika   Lohja   Print Race   Volvo
F2   124   Seppo Sladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   BMW
F3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rally   RMS Rally Datsun
F4   106   Viljasalo Juha   Karstula   Talotaikurit Racing   Talotaikurit Racing Ford
F5   9   Emppu   Lemi   Lyijynen Racing Team   Pikku Vulva
                  
               
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW
G2   125   Mononen Petri   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
G3   12   Miseliini   Otava   Kelmi Racing   Kalikka
G4   111   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo Heinola   BMW 325
G5   86   Saarinen Jukka   Lappeenranta   Team Tapis   Ford
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   48   Eetu Itänen   Vilppula   Hitekki Motorsport   Austin Evo
H2   127   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Ford Escort
H3   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
H4   134   Dahlqvist Krister   Tammisaari   ..   Corsa Volvo
H5   68   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort
               
I   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
I1   70   Mici   Rääkkylä   Maranello Team   Volvo
I2   128   Rissanen Janne   Kuopio   Sunday Cruisers   Opel
I3   66   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   BMW
I4   31   Edi   Porvoo   Maranello Team   Starppa
I5   10   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda



         LADYT      
               
               
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   65   Viivi Hassukissa   Kausala   Mirri Team   Ooppeli
A2   81   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Sierra
A3   27   Ylennysmäki Mirva   Palokka   Paukku Team   Matukka
A4   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda F
A5   10   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Tuksu <3
A6   44   Paula Luumi   Hikiä   Sunday Cruisers   Skorpioni
A7   70   Katjaana   Lappeenranta   No Power Team   Parisuhde Peruna
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   69   Orvokki   Järvelä   Blondit Ratissa Racing   Mazda
B2   44   Paula Luumi   Hikiä   Sunday Cruisers   Skorpioni
B3   10   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Tuksu <3
B4   3   Katja   Heinola   ..   Mazda
B5   46   Kääriäinen Sini   Heinola   ..   
B6   35   Marsupilami   Kouvola   Käkisalmi Racing Team   Huba
B7   81   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Sierra
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   70   Katjaana   Lappeenranta   No Power Team   Parisuhde Peruna
C2   25   Nanna   Jämsä   Juke Racing   Mazda
C3   3   Katja   Heinola   ..   Mazda
C4   1   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
C5   27   Ylennysmäki Mirva   Palokka   Paukku Team   Matukka
C6   69   Orvokki   Järvelä   Blondit Ratissa Racing   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   35   Marsupilami   Kouvola   Käkisalmi Racing Team   Huba
D2   46   Kääriäinen Sini   Heinola   ..   
D3   1   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
D4   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda F
D5   25   Nanna   Jämsä   Juke Racing   Mazda
D6   65   Viivi Hassukissa   Kausala   Mirri Team   Ooppeli


Sunnuntaille:

         VETARIT      
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   147   JP   Kouvola   Käkisalmi Racing Team   Projekti kolmonen
A2   188   Sattilan Sulttaani   Mikkeli   Kelmi Racing   Ooppeli
A3   187   Järvinen Jyri   Jyväskylä   Paukku Team   Ooppeli
A4   129   Ritvanen Tero   Jyväskylä   Tykkireisinki   Honda
A5   57   Tiiseli   Otava   Kelmi Racing   Toyota
A6   98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
A7   90   Timi   Hamina   Devwil Racers   VW Vento GT
A8   17   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Mazda
A9   4   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mitsubishi Lanser Gti
A10   18   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Rottelo
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   150   Napri   Pakaa   Long Hand Racing Team   Masa
B2   170   Joonas   Lahti   Yytsi Racing   Nissani
B3   160   Pulkkinen Pasi   Rantasalmi   Lintula Racing   Mazda
B4   122   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Pösö
B5   79   Miika   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mosse 2
B6   46   Virtanen Ville   Jämsä   Härski Racing   Civic
B7   130   Sopanen Teemu   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda
B8   23   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Mazdan Tappaja
B9   10   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   VR 6
B10   33   Nykänen Tomi   Rantasalmi   Retu Racing   MaTza
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   154   Ratilainen Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Söpö
C2   165   Sakke   Kausala   Mirri Team   Viivin (oop)peli
C3   3   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mitsu
C4   139   Hinkki   Kouvola   Moukari Team   Opel
C5   91   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Ongelmajäte Ooppeli
C6   60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
C7   125   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Mazda
C8   14   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Mazda
C9   121   Lönnqvist Christian   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Äffä
C10   2   Vape Osmo    Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   156   Luostarinen Marko   Heinävesi   MPT-Racing   Moukari Mazda F
D2   100   Nina Villikissa   Heinola   Long Hand Racing Team   Naprin Foortti
D3   71   J-P   Espoo   RK Racing   Joku
D4   144   Viidakko Vekara   Otava   Kelmi Racing   Ooppeli
D5   87   Järvinen Ville   Jyväskylä   Paukku Team   Ooppeli
D6   24   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Nissani
D7   62   Niininen Aleksi   Palokka   Paukku Team   Matukka
D8   27   Juki   Heinola   JH-Racing Team   Joko nyt
D9   13   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Lentävä Matsi
               
               
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   157   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Honda
E2   158   Tolvanen Juha   Myllykoski   Käkisalmi Racing Team   Katiska Kakkonen
E3   102   Laakso Ossi   Heinola   ..   Volkkari
E4   61   Yacco   Heinola   JH-Racing Team   Auto
E5   127   Ritvanen Esa   Heinävesi   Tykkireisinki   Honda
E6   41   Heinonen Toni   Porvoo   Devwil Racers   VR6
E7   68   Rantala Aki   Lappeenranta   Karvaturpa reisinki   RallyeSport
E8   5   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
E9   9   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda 323



         JUNNUT      
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   13   Kemppainen Lassi   Heinola   JH-Racing Team   Auto
A2   34   Leppänen Jesse   Sysmä   Rauhala Racing Team   Mazda
A3   56   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   BMW
A4   31   Teemu   Rantasalmi   Maranello Team   Mazda
A5   10   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Honda
A6   3   Frejborg Kristoffer   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   18   Löfqvist Benjami   Jämsä   Pönttö Reisinki   Bemmi
B2   35   Huugo Junior   Jämsänkoski   Juke Racing   Mazda
B3   57   Nixu   Vantaa   Nixu Racing Team   ADHD Opel
B4   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Mazda
B5   6   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Mazda
B6   15   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   19   Aksu   Maalta   Sunday Cruisers   Skorppari
C2   42   Rinne Mika   Heinola   BabyMotorsportRacingTeam   Naprin Foortti
C3   67   Luuri Antti   Kärkölä   Maranello Team   Honda
C4   22   Tulitikku Timo   Maalta   Sunday Cruisers   Mazta
C5   32   Kallioniemi Henri    Jämsä   Härski Racing   Mazda
C6   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Honikka
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   20   Polvilampi Saku   Jämsä   Tehopaine Racing   Pösö
D2   46   Häyrinen Teemu   Juva   PP Racing Team   Mazda
D3   29   Top1   Toivakka   ..   New Opelland
D4   26   Nipuli Janne   Heinola   ..   Mazda
D5   5   Poju   Joroinen   Caranburu   Red Devil
D6   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu Racing   Joku Mikä Toimii
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   21   Loponen Leevi   Hartola   Moukari Team   Mazda
E2   50   Koskela Ville   Paimela   Viinamäki Racing   Corolla DX
E3   49   Johansson Lasse   Askola   ..   Ford Escort
E4   16   Hiien Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Mazda
E5   14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Tojota


      SUPERIT    
                          Sunnuntaille nimilista:   
Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
1   Nissinen Juha   Heinävesi    Tykkireisinki   V8DX
3   Trogen Mika   Lohja   Print Race   Volvo
4   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia V8
8   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
10   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
12   Miseliini   Otava   Kelmi Racing   Kalikka
15   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   BMW
22   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Honda
23   Piipponen Matias   Porvoo   ..   Citroen
31   Edi   Porvoo   Maranello Team   Starppa
32   Vuokio Juha   Otava   Kelmi Racing   Biimä-auto
48   Eetu Itänen   Vilppula   Hitekki Motorsport   Austin Evo
54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rally   RMS Rally Datsun
69   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   IsoPupu
70   Mici   Rääkkylä   Maranello Team   Volvo
76   Rasku Kai   Jämsä   Härski Racing   Toyota
79   Mikkola Aki   Jämsänkoski   Mikkola Racing   Vorolla
81   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   Beemeri
82   Olli Sora   Jämsä   Härski Racing   Volkkari
86   Saarinen Jukka   Lappeenranta   Team Tapis   Ford
91   Anttila Toni   Tuusula   TMW Motorsport   BMW M3
95   Ewalds Mikke   Porvoo   Maranello Team   Golf
111   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo Heinola   BMW 325
124   Seppo Sladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   BMW
127   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Ford Escort
128   Rissanen Janne   Kuopio   Sunday Cruisers   Opel
130   Tolvanen Tero   Rantasalmi   Karhu Racing   Karhu Racing Volvo360
134   Dahlqvist Krister   Tammisaari   ..   Corsa Volvo
136   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Calibra
144   Late   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Sierra
148   Rautiainen Tapani   Heinola   ..   Foortti
149   Irri Kaapo   Lahti      Pösö
151   Voltti   Otava   Kelmi Racing   VW Golf
« Viimeksi muokattu: 09.10.13 - klo:14:41 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #1 : 09.10.13 - klo:10:26 »

Peruutuksia:

K 7  tilalle K 172

L3
« Viimeksi muokattu: 09.10.13 - klo:14:38 kirjoittanut NinnuL1 » tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
NinnuL1
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 705



Profiili
« Vastaus #2 : 10.10.13 - klo:14:59 »

Peruutus

K 129
tallennettu

"Kivet ovat kertoneet, ettei niitä kuunnella tarpeeksi"

Ladymestari 2004, 2005, 2009, 2010

Jokaisessa kilpurissa on "ripaus" Volvoa
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: