Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
19.10.21 - klo:03:54
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: JOUTSA 2 - 13.-14.10 2012  (Luettu 14417 kertaa)
Swoop
Ylläpitäjä
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1108


L40 ja K108


Profiili
« : 25.09.12 - klo:13:06 »

Rokkirallia Joutsassa 13.-14.10 2012

Puhelinajat ovat arkisin klo 16-20 ja viikonloppuisin klo 12-20

Ilmoittautumiset alkavat TIISTAINA 25.09.08 2012 KLO 16.00 ja päättyy KESKIVIIKKONA 03.10 2012 KLO 20.00


Lauantaina - Super, Vetarit ja Juniorit
&
Sunnuntaina - Superit, Kardaanit ja Leidit

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


ILMOITTAUTUMISET:

TEKSTIVIESTILLÄ;
Kilpailunumeron omaavat ilmoittautuvat lähettämällä minulle tekstiviestin.
Minulle riittää tiedot luokka, kilpailunumero, nimi ja auto -> esim. K108, Swoop, KiisseliBiili. -> 0400-597 939
Superit voivat ilmoittautua viestillä vaikka näin S999, La, Swoop, KiisselinSuperBiili
Kuittaan jokaisen perille tulleen viestin. Jos vastaustani ei kuulu vuorokauden sisällä, älä epäröi hetkeäkään ottaa minuun yhteyttä soittamalla!

Uudet kuljettajat soittavat, koska tarvitset kilpailunumeron!!! -> 0400-597 939

SÄHKÖPOSTILLA;
Ilmoittautuminen toimii yötä päivää näppärästi myös sähköpostitse: rokkiralli.ilmoittautuminen@gmail.com
Kuittaan myös kaikki sähköpostit  Iskee silmää

0400-597 939 / Satu "Swoop" Voutilainen

JÄLKI-ILMOITTAUTUMISET TAI PERUUTUKSET SOITETAAN AINA.
Viikkoa ennen kilpailuja Sunnuntaina käännän kaikki puhelut Tuijalle, koska hän alkaa sitten
suunnittelemaan / tekemään ajokaavioita yms... Tekstiviestit eivät käänny Tuijan puhelimeen!


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

OSALLISTUMISMAKSUT

Osallistumismaksut suoritetaan Rokkiralli Ry;n tilille IBAN; FI 464 212 001 001 8535

! ! ! TÄMÄ ON TÄRKEÄÄ, KUN MAKSAT ! ! !
KIRJOITA VIESTIKENTTÄÄN ENSIN luokka"koodi", kilpailunumero sekä kilpailu paikkakunta. ESIM; ( k108, Kouvola )
Tämä edesauttaa SUURESTI Kaapon kuitatessa teidän osallistumismaksujanne!!!!

Vetari, kardaani ja Super-luokat 60€ ja Junnut 30€.
Jos ajat sekä kardaanin että vetarin, saat osallistumisen yhteishintaan 100€.

Rokkiralli ry tarjoaa kilpailuun kaikille Ladyille osallistumismaksun.

Jälki-ilmottautumisesta seuraa lisämaksu, joka on 20€ suuruinen.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Toimisto EI OTA käteissuorituksia kisapaikalla osallistumismaksuna VAAN myöhemmin maksaneen kuljettajan on esitettävä
maksukuitti saadakseen ajaa päivän rytinöissä. Siis käteistä EI osallistumismaksuna toimistotytöille!


tallennettu

Rokkiralli Ry - Tiedotus, Rokkiralli infosivujen ylläpito ja päivitys, Rokki- ja Romuralli foorumin ylläpito sekä rekisteröinnit. Nyt myös Rokkiralli Ry löytyy facebookista

swoop77(at)outlook.com
Tavikainen
Rokkiralli Ry Puheenjohtaja
Aluevalvoja
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1218


Profiili
« Vastaus #1 : 25.09.12 - klo:21:23 »

Juotsa 2 kisan järjestää Paukku Team Ry
040-7715457
« Viimeksi muokattu: 01.10.12 - klo:21:27 kirjoittanut Tavikainen » tallennettu

Jani Tavikainen
Rokkiralli Ry:n Puheenjohtaja
Kukko Racing
Swoop
Ylläpitäjä
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1108


L40 ja K108


Profiili
« Vastaus #2 : 03.10.12 - klo:20:22 »

PÄIVITETTY VIIMEKSI; 04.10 klo20.27

Ja sitten melkoinen hulinapäivä puhelimen kanssa... huh  Järkyttynyt
Kattelkaapas, onko Swoopin kynä rustaillu oikeaan ruutuun rastia ja onko autot oikein, mulla oli vähä muuttujia tässä ja paperit pitkin lattioita...  Järkyttynyt Järkyttynyt Järkyttynyt
JOS puutut listalta, soitteleppa nii tutkaillaan, missä vika?

MUTTA sit ilmoittautuneet kuljettajat

LAUANTAI JA SUPERIT
Yht; 32 kpl
1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   V8DX
2   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Pösö
4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Kultivaattori
9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
13   Putki Kukko   Nurmijärvi   Kukko racing   Vonda
17   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   AHJO Motorsport Opel
31   Edi   Porvoo   Maranello Team   auto
32   Juha Vuokio   Otava   Team Su-Si   Biimä-auto
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Saab 93
48   Raivio Janne   Suolahti      BMW 325
49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Saab
54   Pyyhtiä Risto   Oitti   KKP Racing   BMW
63   Mononen Petri   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
65   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW 320i
68   Seppälä Väinö   Lahti   Väiski Team   Volvo 240
74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Opel Kadett
75   Sappinen Jari   Kangasniemi   Kurko Racing   Toyota
76   Heikkilä Keijo   Hämeenkyrö      Ford Escort
80   Suoja Jari   Hämeenkyrö      Ford Escort
101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
108   Holopainen Juho   Joensuu   Lahnalahti Racing   Ford Sierra
133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
144   Keskinen Jouni   Kyröskoski      Ford Escort
147   Pömpiäinen   Niittylä   Lehmä Racing   BMW
154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Venäjän mahti
160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escort
161   Löppönen Timo   Joroinen   JoroistenMoottorikerho   Escort
164   Junnila Sami   Mäntsälä   Print Race   Mirahirviö
165   Mononen Janne   Selänkylä   Selänkylä Racing   Volvo
167   Kai Rasku   Jämsä   Härski Racing   Toyota Starlet
187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   BMW


SITTEN VETARIT
Yht; 50kpl
2   Kalle   Askola   Riverside Racing   Amis Ferrari
4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ässä Mazda
8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golf
9   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
12   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   Mitsu
13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mitsu
15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mitsu
16   Hämäläinen Joona   Lahti   Rectum Racing   Sivikki
17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
18   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Type R
21   Linström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Sivikki
22   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
24   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Joku toinen
29   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Maksalaatikko
43   Antsa   Heinola      Ooppeli
48   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Matukka
60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
78   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Type R
84   Rautiainen Markku   Karstula   Pommikone Racing   Pommikone Volvo
85   TV-kokki   Renko   Moukari Team   Sekasikiö
88   Hokkis   Saarijärvi   Tussari Team   Toyota
91   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Mazda
93   V-P Hynynen   Iisalmi      Corolla
99   Ahokas Joonas   Jyväskylä   Kemat Racing   Maksalaatikko
105   Jykke Paukku   Uurainen   Paukku Team   Ooppeli
107   Turunen Henri   Lappeenranta   Henkka Racing   Toyota Corolla
109   Niininen Arto   Palokka   Paukku Team   Matukka
113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
119   Nykänen Tomi   Rantasalmi   Apina Racing   Rytö
120   KalaKukko   Joutsa   Kukko Racing   Ooppeli
125   Piipponen Matias   Porvoo      AA ÄKS
132   Valtteri   Jämsänkoski   Härski Racing   Honda Civic
133   Niininen Aleksi   Palokka   Paukku Team   Volvo
134   Lasse   Heinola   RHR Team   Toyota
137   Autio Lasse   Haapajärvi   Paratiisin/MU   Pösö 309
155   Loberg Jari   Saarijärvi   Norppa Racing   Munny
169   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Scorpioni
177   Aronen Jarkko   Vilppula   T&T Dream Team Ry   VW Golf
192   KP   Espoo   RK Racing   Opel
199   Jussi Vares   Jyväskylä   Ranta Team   Corolla
206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaw Racers   Opeli
313   Ferland Ronald   Kanada   Pelle Peloton Racing   Ford Escort
444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan



ja JUNNUT
Yht; 29kpl
2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Mazda
5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Mazda
8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Honta
14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Honta
15   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
20   Hiien Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Opelix
23   Wass Rosa   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
24   Poju   Joroinen   Caranburu   Red Devil
25   Rautiainen Niko   Pieksämäki   Outlaw Racers   Opelix
26   Jesse   Onkiniemi      Lada
27   Mäntynen Ville   Jämsä   Härski Racing   Mazda
28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Volvo
29   Söderström Oliver   Tammisaari      Camry
32   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Civikki
33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Töpö
35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Mazda
39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
43   Sironen Roope   Saarijärvi      Volvo
44   Åvist Roni   Haapajärvi   Päppärä Racing   Pösö 309
61   Kemppainen Lassi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
112   Atte Vävypoika   Maalta   Sunday Cruisers   Scorpioni
126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaw Racers   Opel
444   Jasu   Lahti   Yytsi Racing   Nissan

SITTEN KUKKO RÄÄKÄISEE (Liekkö Jani Kukko??!?)
JA SUNNUNTAI SAAPUVI
Siis SUNNUNTAI JA SUPERIT
Yht; 21kpl
1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   V8DX
2   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Pösö
4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Kultivaattori
9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   BMW
25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   AHJO Motorsport Opel
31   Edi   Porvoo   Maranello Team   auto
32   Juha Vuokio   Otava   Team Su-Si   Biimä-auto
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Saab 93
49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Saab
65   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW 320i
74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Opel Kadett
75   Sappinen Jari   Kangasniemi   Kurko Racing   Toyota
82   Hautala Kari   Suolahti      BMW
133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
153   Merisalo Ville   Vääksy   Putikka Patrolli   BMW 325
154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Venäjän mahti
167   Kai Rasku   Jämsä   Härski Racing   Toyota Starlet
171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   BMW


KARDAANIT
Yht; 59kpl
2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Opel
3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   BMW
7   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
11   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   Corolla DX
13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   DX
15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   MerSSu
17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   BMW
18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Esko
19   Sirppi   Sirppilä   Sunday Cruisers   Joku Volvo
20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Volvo (ehkä)
21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   auto
26   Ikonen Esa   Lahnalahti   Pörö Racing Team   Bemari
42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Opelix
43   Liimatainen Petri   Jämsänkoski   Camo Racing Team   BMW
46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulva
55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   C Kadett
57   Purmonen Toni   Jyväskylä      Volvo
60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ascona
77   Tarmosladi   Muurame   Äikkälä Motorsport   Juoko EVO 1
79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   auto
87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Voortti
95   Viidakko Vekara   Mikkeli   Team Kelmi Racing   Cosfort
97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BMW
112   Loponen Petri   Hämeenlinna   Moukari Team   Auto
117   Kankkunen Timo   Kerma   Peräkylän Mopo& Patteri   Datsun
129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
137   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Volvo
144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Holden Gemini
147   Laakso Ossi   Heinola   LHM   Voortti
154   Hau Hau Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   BMW
158   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Record
160   Hannusladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
161   Poori Kettu   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
167   Varpenius Petri   Tammisaari      Bemari
172   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Ford Escort
174   Mike Taipale   Korpilahti   Äikkälä Motorsport   Juoko EVO 1
175   Hitsari Heppi   Jämsä   Härski Racing   BMW
176   Dona   Otava   RS-Team   HOO Volvo
177   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola   Volvo
178   Kuivalainen Miikka   Jyväskylä   Liiteri Reising   Mazda 616 Capello
179   Honkanen Jarkko   Jyväskylä   Liiteri Reising   Mazda 616 Capello
187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Vauxhall
197   Vävy Härski   Jämsä   Härski Racing   BMW
200   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Mersu
212   Masi   Korpilahti   Kemat Racing   240 Capri
214   Saarinen Jari   Vääksy   Putikka Patrolli   Toyota DX
218   Anttila Toni   Hyvinkää   Majax Racing   Sierra
242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
257   Haukkala Juha   Petäjävesi      Volvo
272   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   Ooppeli
282   Saarinen Sami-Petteri   Heinola   Selänkylä Racing   Escort
296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   DKV
302   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Heppilänpaja Toyota
311   Kuusisto Jukka   Askola   Kuhan Ajellaan   M3
313   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Venäjän mahti
387   Ripa Falck   Jyväskylä      Ooppeli
443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Kauheen Iso Volvo



Ja viimeisenä muttei todellakaan huonoimpana
LEIDIT
Yht; 20kpl
2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Matukka
9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   auto
15   Heidi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
17   Paape   Jämsä   Härski Racing   Honda
18   Nixu   Loviisa   Devwil Racers   Golf
20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
24   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Opelix
27   Ylennysmäki Mirva   Palokka   Paukku Team   Matukka
29   Susanna   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
35   Leipuri Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Mazda
36   Kiukku Paukku   Kerava   Paukku Team   Mazda
42   Justiina Kotko   Toivakka   Kanaparvi   Nippon
43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Raketti Ooppeli
46   Manninen Marika   Vääksy   Putikka Patrolli   Saab 99
48   Klaara Kotko   Lievestuore   Kanaparvi   Reppana
84   Pekkarinen Heli   Karstula   Pommikone Team   Pommikone volvo
92   Mirtsu   Sirppilä   Sunday Cruisers   Joku Volvo
444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan

JEEEE, hyvä hyvä!!!
« Viimeksi muokattu: 08.10.12 - klo:08:30 kirjoittanut piruetti » tallennettu

Rokkiralli Ry - Tiedotus, Rokkiralli infosivujen ylläpito ja päivitys, Rokki- ja Romuralli foorumin ylläpito sekä rekisteröinnit. Nyt myös Rokkiralli Ry löytyy facebookista

swoop77(at)outlook.com
Swoop
Ylläpitäjä
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1108


L40 ja K108


Profiili
« Vastaus #3 : 07.10.12 - klo:20:55 »

Soitonsiirto lähti juuri Tuijalle.
Jälki-ilmoittautumiset sekä peruutukset vain puhelimitse!
tallennettu

Rokkiralli Ry - Tiedotus, Rokkiralli infosivujen ylläpito ja päivitys, Rokki- ja Romuralli foorumin ylläpito sekä rekisteröinnit. Nyt myös Rokkiralli Ry löytyy facebookista

swoop77(at)outlook.com
piruetti
Täysjäsen
***
Poissa Poissa

Viestejä: 103


Profiili
« Vastaus #4 : 08.10.12 - klo:08:43 »

AIKATAULUA JOUTSAAN

Olethan paikalla ajoissa, niin ei tuo päivänvalo lopu kesken kaiken. (näkee vielä ne autoarvatkin lukea )

7.00 Toimistoväki ja katastusmiehet olis paikalla
8.30 kuskikokous
9.00 harjotellaan (järjestys yms. kerrotaan kokouksessa ja näkyy taululla)
10.00 ajetaan jo kilpaa

Alueellahan on sähköä saatavilla rajoitetusti
sähköpaikkavaraukset ja lisäinfot
Hannes Paukku
040-7715 457
tallennettu

en se mä ollu, ja sitäpaitsi se oli vahinko....
Swoop
Ylläpitäjä
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1108


L40 ja K108


Profiili
« Vastaus #5 : 10.10.12 - klo:20:53 »

Huomio kaikki kuljettajat;
VIIMEINEN TILAISUUS TUODA OMAT KULJETTAJANEDUSTAJA EHDOKKAAT LISTAN JATKOKSI!
tallennettu

Rokkiralli Ry - Tiedotus, Rokkiralli infosivujen ylläpito ja päivitys, Rokki- ja Romuralli foorumin ylläpito sekä rekisteröinnit. Nyt myös Rokkiralli Ry löytyy facebookista

swoop77(at)outlook.com
piruetti
Täysjäsen
***
Poissa Poissa

Viestejä: 103


Profiili
« Vastaus #6 : 11.10.12 - klo:12:35 »

ALKUERIÄ....

lauantain super

A               
A1   144   Keskinen Jouni   Kyröskoski      Ford Escort
A2   164   Junnila Sami   Mäntsälä   Print Race   Mirahirviö
A3   54   Pyyhtiä Risto   Oitti   KKP Racing   BMW
A4   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Venäjän mahti
A5   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   AHJO Motorsport Opel
B               
B1   63   Mononen Petri   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
B2   17   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
B3   167   Kai Rasku   Jämsä   Härski Racing   Toyota Starlet
B4   147   Pömpiäinen   Niittylä   Lehmä Racing   BMW
B5   1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   V8DX
C               
C1   80   Suoja Jari   Hämeenkyrö      Ford Escort
C2   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Opel Kadett
C3   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
C4   165   Mononen Janne   Selänkylä   Selänkylä Racing   Volvo
C5   31   Edi   Porvoo   Maranello Team   auto
D               
D1   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Kultivaattori
D2   160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escort
D3   75   Sappinen Jari   Kangasniemi   Kurko Racing   Toyota
D4   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   BMW
E               
E1   76   Heikkilä Keijo   Hämeenkyrö      Ford Escort
E2   2   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Pösö
E3   65   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW 320i
E4   68   Seppälä Väinö   Lahti   Väiski Team   Volvo 240
F               
F1   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
F2   161   Löppönen Timo   Joroinen   JoroistenMoottorikerho   Escort
F3   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Saab 93
F4   32   Juha Vuokio   Otava   Team Su-Si   Biimä-auto
G               
G1   108   Holopainen Juho   Joensuu   Lahnalahti Racing   Ford Sierra
G2   49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Saab
G3   48   Raivio Janne   Suolahti      BMW 325
G4   13   Putki Kukko   Nurmijärvi   Kukko racing   Vonda



vetari


A               
A1   133   Niininen Aleksi   Palokka   Paukku Team   Volvo
A2   120   KalaKukko   Joutsa   Kukko Racing   Ooppeli
A3   78   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Type R
A4   88   Hokkis   Saarijärvi   Tussari Team   Toyota
A5   119   Nykänen Tomi   Rantasalmi   Apina Racing   Rytö
A6   93   V-P Hynynen   Iisalmi      Corolla
A7   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
A8   2   Kalle   Askola   Riverside Racing   Amis Ferrari
A9   199   Jussi Vares   Jyväskylä   Ranta Team   Corolla
B               
B1   134   Lasse   Heinola   RHR Team   Toyota
B2   21   Linström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Sivikki
B3   61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
B4   60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
B5   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
B6   24   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
B7   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Joku toinen
B8   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
B9   135   Ville Merisalo   Vääksy   Putikka Patrol   Saab-99
C               
C1   137   Autio Lasse   Haapajärvi   Paratiisin/MU   Pösö 309
C2   155   Loberg Jari   Saarijärvi   Norppa Racing   Munny
C3   105   Jykke Paukku   Uurainen   Paukku Team   Ooppeli
C4   206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaw Racers   Opeli
C5   43   Antsa   Heinola      Ooppeli
C6   29   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
C7   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golf
C8   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mitsu
C9   130   Sopanen Teemu   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda
D               
D1   177   Aronen Jarkko   Vilppula   T&T Dream Team Ry   VW Golf
D2   125   Piipponen Matias   Porvoo      AA ÄKS
D3   85   TV-kokki   Renko   Moukari Team   Sekasikiö
D4   109   Niininen Arto   Palokka   Paukku Team   Matukka
D5   91   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Mazda
D6   444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan
D7   55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Matukka
D8   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ässä Mazda
E               
E1   313   Ferland Ronald   Kanada   Pelle Peloton Racing   Ford Escort
E2   107   Turunen Henri   Lappeenranta   Henkka Racing   Toyota Corolla
E3   192   KP   Espoo   RK Racing   Opel
E4   9   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
E5   48   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
E6   30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
E7   15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mitsu
E8   4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
F               
F1   132   Valtteri   Jämsänkoski   Härski Racing   Honda Civic
F2   99   Ahokas Joonas   Jyväskylä   Kemat Racing   Maksalaatikko
F3   84   Rautiainen Markku   Karstula   Pommikone Racing   Pommikone Volvo
F4   16   Hämäläinen Joona   Lahti   Rectum Racing   Sivikki
F5   169   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Scorpioni
F6   22   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
F7   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Maksalaatikko
F8   12   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   Mitsu


junnut

A               
A1   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Honta
A2   24   Poju   Joroinen   Caranburu   Red Devil
A3   26   Jesse   Onkiniemi      Lada
A4   14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Honta
A5   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
A6   5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Mazda
B               
B1   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
B2   25   Rautiainen Niko   Pieksämäki   Outlaw Racers   Opelix
B3   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Töpö
B4   39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
B5   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Volvo
B6   112   Atte Vävypoika   Maalta   Sunday Cruisers   Scorpioni
C               
C1   27   Mäntynen Ville   Jämsä   Härski Racing   Mazda
C2   4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Mazda
C3   32   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Civikki
C4   43   Sironen Roope   Saarijärvi      Volvo
C5   20   Hiien Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Opelix
C6   44   Åvist Roni   Haapajärvi   Päppärä Racing   Pösö 309
D               
D1   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Mazda
D2   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
D3   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
D4   444   Jasu   Lahti   Yytsi Racing   Nissan
D5   23   Wass Rosa   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
E               
E1   15   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
E2   126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaw Racers   Opel
E3   61   Kemppainen Lassi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
E4   29   Söderström Oliver   Tammisaari      Camry
E5   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda


sunnuntai ja kardaanit

A               
A1   172   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Ford Escort
A2   214   Saarinen Jari   Vääksy   Putikka Patrolli   Toyota DX
A3   137   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Volvo
A4   57   Purmonen Toni   Jyväskylä      Volvo
A5   42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Opelix
A6   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   auto
A7   55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   C Kadett
A8   302   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Heppilänpaja Toyota
B               
B1   174   Mike Taipale   Korpilahti   Äikkälä Motorsport   Juoko EVO 1
B2   167   Varpenius Petri   Tammisaari      Bemari
B3   95   Viidakko Vekara   Mikkeli   Team Kelmi Racing   Cosfort
B4   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
B5   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
B6   50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulva
B7   18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Esko
B8   147   Laakso Ossi   Heinola   LHM   Voortti
C               
C1   178   Kuivalainen Miikka   Jyväskylä   Liiteri Reising   Mazda 616 Capello
C2   154   Hau Hau Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   BMW
C3   160   Hannusladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
C4   272   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   Ooppeli
C5   257   Haukkala Juha   Petäjävesi      Volvo
C6   7   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
C7   11   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   Corolla DX
C8   126   K-P   Jämsä   Härski Racing   Escort
D               
D1   176   Dona   Otava   RS-Team   HOO Volvo
D2   117   Kankkunen Timo   Kerma   Peräkylän Mopo& Patteri   Datsun
D3   19   Sirppi   Sirppilä   Sunday Cruisers   Joku Volvo
D4   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BMW
D5   212   Masi   Korpilahti   Kemat Racing   240 Capri
D6   313   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Venäjän mahti
D7   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   DX
E               
E1   177   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola   Volvo
E2   112   Loponen Petri   Hämeenlinna   Moukari Team   Auto
E3   158   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Record
E4   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   BMW
E5   200   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Mersu
E6   15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   MerSSu
E7   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   BMW
F               
F1   175   Hitsari Heppi   Jämsä   Härski Racing   BMW
F2   282   Saarinen Sami-Petteri   Heinola   Selänkylä Racing   Escort
F3   443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Kauheen Iso Volvo
F4   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   DKV
F5   134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
F6   20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Volvo (ehkä)
F7   2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Opel
G               
G1   179   Honkanen Jarkko   Jyväskylä   Liiteri Reising   Mazda 616 Capello
G2   161   Poori Kettu   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
G3   387   Ripa Falck   Jyväskylä      Ooppeli
G4   26   Ikonen Esa   Lahnalahti   Pörö Racing Team   Bemari
G5   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Voortti
G6   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ascona
G7   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
H               
H1   197   Vävy Härski   Jämsä   Härski Racing   BMW
H2   43   Liimatainen Petri   Jämsänkoski   Camo Racing Team   BMW
H3   77   Tarmosladi   Muurame   Äikkälä Motorsport   Juoko EVO 1
H4   218   Anttila Toni   Hyvinkää   Majax Racing   Sierra
H5   79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   auto
H6   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Holden Gemini
H7   156   Häyrinen Veijo   Askola   Askola Pushing   auto


ladyt

A               
A1   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   auto
A2   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Raketti Ooppeli
A3   92   Mirtsu   Sirppilä   Sunday Cruisers   Joku Volvo
A4   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan
A5   29   Susanna   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
B               
B1   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
B2   15   Heidi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
B3   84   Pekkarinen Heli   Karstula   Pommikone Team   Pommikone volvo
B4   27   Ylennysmäki Mirva   Palokka   Paukku Team   Matukka
B5   42   Justiina Kotko   Toivakka   Kanaparvi   Nippon
C               
C1   18   Nixu   Loviisa   Devwil Racers   Golf
C2   48   Klaara Kotko   Lievestuore   Kanaparvi   Reppana
C3   7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Matukka
C4   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
C5   35   Leipuri Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Mazda
D               
D1   46   Manninen Marika   Vääksy   Putikka Patrolli   Saab 99
D2   17   Paape   Jämsä   Härski Racing   Honda
D3   24   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Opelix
D4   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D5   36   Kiukku Paukku   Kerava   Paukku Team   Mazda


sunnuntain superit alustavasti (pidätän itselläni oikeuden muutoksiin)

A               
A1   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Kultivaattori
A2   65   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW 320i
A3   49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Saab
A4   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   BMW
A5   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Venäjän mahti
B               
B1   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
B2   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Opel Kadett
B3   16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   BMW
B4   75   Sappinen Jari   Kangasniemi   Kurko Racing   Toyota
B5   31   Edi   Porvoo   Maranello Team   auto
C               
C1   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
C2   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
C3   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Saab 93
C4   32   Juha Vuokio   Otava   Team Su-Si   Biimä-auto
C5   1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   V8DX
D               
D1   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
D2   2   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Pösö
D3   82   Hautala Kari   Suolahti      BMW
D4   167   Kai Rasku   Jämsä   Härski Racing   Toyota Starlet
D5   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   AHJO Motorsport Opel

tallennettu

en se mä ollu, ja sitäpaitsi se oli vahinko....
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: