Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
26.11.22 - klo:17:54
 
Sivuja: [1]   Siirry alas
  Tulostusversio  
Kirjoittaja Aihe: VILPPULA 21.-22.04 2011  (Luettu 11683 kertaa)
Swoop
Ylläpitäjä
Konkari
*****
Poissa Poissa

Viestejä: 1108


L40 ja K108


Profiili
« : 02.04.12 - klo:16:30 »

Rokkirallia Vilppulassa 21.-22.04 2012
 Virnistää KESÄKAUSI ALKAKOON  Virnistää


Lauantaina - Superit, Kardaanit ja Ladyt
&
Sunnuntaina - Superit, Vetarit ja Junnut


Ilmoittautumiset alkavat MA 02.04 2012 KLO 16.00 ja päättyy KESKIVIIKKONA 11.04 2012 KLO 19.00

Tuija on tietysti työssäkäyvä ihminen ja puheluita otetaan vastaan arkisin klo 16 - 21 välisenä aikana...
Viikonloppuisin Tuija voi vastailla jo 10ltä aamusta, sinne 21 saakka...


Jälki-ilmottautumisesta seuraa lisämaksu, joka on 20€ suuruinen.

Osallistumismaksut suoritetaan Rokkiralli Ry;n tilille IBAN; FI 464 212 001 001 8535
Vetari, kardaani ja Super 60€ ja Junnut 30€. Jos ajat sekä kardaanin, että vetarin, saat osallistumisen yhteishintaan 100€

Rokkiralli ry tarjoaa kilpailuun kaikille Ladyille osallistumismaksun.

Ilmottautumiset numeroon;
0400-597 939 / Tuija Hartonen


Tai sähköpostitse: rokkiralli.ilmoittautuminen@gmail.com
Maksaessanne merkitkää viestikenttään luokka, kilpailunumero sekä paikkakunta. (k97, Kouvola)


Toimisto EI OTA käteissuorituksia kisapaikalla osallistumismaksuna VAAN myöhemmin maksaneen kuljettajan on esitettävä maksukuitti saadakseen ajaa päivän rytinöissä. Siis käteistä EI osallistumismaksuna toimistotytöille!
« Viimeksi muokattu: 02.04.12 - klo:20:57 kirjoittanut Swoop » tallennettu

Rokkiralli Ry - Tiedotus, Rokkiralli infosivujen ylläpito ja päivitys, Rokki- ja Romuralli foorumin ylläpito sekä rekisteröinnit. Nyt myös Rokkiralli Ry löytyy facebookista

swoop77(at)outlook.com
piruetti
Täysjäsen
***
Poissa Poissa

Viestejä: 103


Profiili
« Vastaus #1 : 11.04.12 - klo:18:45 »

mikäli en hirveesti laskuissa sekoillut, niin Vilppulaan ilmottautuneita olis

lauantaille

supereita 32 kipaletta

3   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   Bemari
8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   jep-jep
15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
26   Rissanen Janne   Kuopio      Corolla
27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Ahjo MS Kadett
28   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
29   Anttila Aaro   Lyly   Koirikko Team   Escort
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
54   Pyyhtiä Risto   Oitti   KKP Racing   BMW
58   Nummela Mikko   Hausjärvi   KKP Racing   Opgeot
66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Volvo
74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ajokki
81   Heikkinen Jarno   Joroinen   Holant Racing   Mazda 323 STV
102   Koikkalainen Kari   Kuopio   KansiTec- Racing   Datsuni
113   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Escort
126   Liimatainen Kari   Hirvensalmi      Toyota
128   Mixu   Vilppula   Torvelo Racing   Anglia
131   Baby Possu   Vantaa      Ford Escort
133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Eskortti
139   Mikkola Aki   Jämsä   Mikkola Racing   GT Corolla
143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   Bemari
152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
181   Pohja Paavo   Vilppula      Villi
313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Ford
403   Tavi Mikko   Kemi      Bemari



kardaaneja 41

1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Porche
2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Toyota
3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   BMW
9   Edi   Pornoo   Maranello Team   BMW
10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Pahnapuhallin
11   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Venäjän Mahti
13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-DX
15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Omega
18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Lyhyt Jatke
22   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä Korolla
41   Sinkku   Lohja   Kreisi Racing   Romu
43   Liimatainen Petri   Jämsänkoski   Camo Team   Camo RT- BMW
46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulva
54   Pahis   Heinola   Mylly Racing   Pösö
55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Lamminhovi Opel
57   Purmonen Toni   Jyväskylä      Volvo
59   Mäkilä Marko   Hausjärvi   No Power Team   Foortti
60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
64   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
73   Mäkiaho Tero   Mänttä      BMW
79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
84   Pynnönen Samuli         BMW
87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Sama Riesu
99   Peku   Kirkkonummi   Kreisi Racing   Opel Kadett
109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Sierra
130   Lindström Jani   Espoo   RK-Racing   BMW
141   Humppi Tero   Vihti   Kreisi Racing   Bemari
144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Vuokko
186   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Toyota
187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Wauxhall
217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
248   Lindström Toni   Espoo   RK-Racing   BMW
257   Haukkala Juha   Petäjävesi      Volvo
343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo RacingTeam   Sierra
387   Ripa Falck   Jyväskylä      Wauxhall


ladyja 14

2   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
5   Nina Villikissa   Myrskylä   No Power Mirri   Mazda
6   Mara-katti   Porvoo   Mirri Team   Peukalopotti
7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Auto
9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
30   Mari Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Joo
38   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Pösö
41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Romurekka.fi-Masa
43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
105   Nieminen Anna-Mari   Jämsä   Vikke Racing   Pösö
444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny



sunnuntaille

supereita 26

1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   Skoda
9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   Bemari
10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Jep-jep
15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
24   Nepponen Mikko   Sipoo      Foortti
26   Rissanen Janne   Kuopio      Corolla
27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Ahjo MS Kadett
29   Anttila Aaro   Lyly   Koirikko Team   Escort
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
50   Jakke   Pornainen   Majax Racing   BMW
66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Volvo
101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Kosvortti
113   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Escort
126   Liimatainen Kari   Hirvensalmi      Toyota
128   Mixu   Vilppula   Torvelo Racing   Anglia
132   Turkki Janne   Jämsänkoski      Ford Escort
133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Eskortti
138   Mikkola Niko   Jämsä   Mikkola Racing   GT Corolla
158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
181   Pohja Paavo   Vilppula      Villi
202   Koikkalainen Kai   Jämsä   KansiTec- Racing   Datsuni
281   Savolainen Janne   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
403   Tavi Mikko   Kemi      Bemari


vetareita 36

3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   TJO:n Mazda
5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
8   Nyberg Cisse   Porvoo   Dewil Racers   Golffi
10   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Verkkosilmä
11   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Alfa
12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-Masa
20   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Mazda
27   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   Mazda
28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Ryppypeppu
30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Viiatti
37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Tipu
43   Antsa   Heinola      Mitsu
48   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Auto
56   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
57   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Ooppeli
60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Patonki
63   Kapanen Heikki   Jyväskylä      MerennaRockRenu
66   Mäkinen Eetu   Mänttä   Kultsu Racing Team   Samara
71   Aronen Janne   Kauhajoki      Vaarin Golf
81   Jartza   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subukka
113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
131   Grönval Roni   Lohja   Team Karhumetsä   Mazda
140   Samanen Hannu   Saarijärvi   Saarijärven UA   Saab
192   KP   Espoo   RK Racing   Nissani
205   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Pösö
206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Nissan
444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny


junnuja 25

2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Honta
5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Sivikki
6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Lada
13   Terhelä Aleksi   Vehmaa   Team Karhumetsä   Mazda
16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu 2
28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Team   Volle
35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ajokki
37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Volvo
38   Ville   Jämsä   Härski Racing   Pösö
39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
48   Siirtonen Joni   Hämeenkoski   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
49   Mäkelä Teemu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu 2
65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-Masa
81   Joonas   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subukka
84   Papinsaari Pyry   Vilppula      BMW
86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Corolla
107   Turunen Miika   Vilppula      Corolla
126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto



« Viimeksi muokattu: 20.04.12 - klo:06:16 kirjoittanut piruetti » tallennettu

en se mä ollu, ja sitäpaitsi se oli vahinko....
piruetti
Täysjäsen
***
Poissa Poissa

Viestejä: 103


Profiili
« Vastaus #2 : 19.04.12 - klo:04:02 »

INFOA KISAAN....

7.30 TOIMISTO AUKEAA JA KATSASTUKSET ALKAA
9.15 KUSKIKOKOUS
10.00 HARJOTUKSET (järjestys tulee taululle)
11.00 START

- OPASTUKSET RADALLE OLIS PAIKALLAAN PERJANTAINA KLO 19 MENNESSÄ.
- RADALLA VOI YÖPYÄ, MUTTA SÄHKÖÄ EI OLE SAATAVILLA.
- KILPURIT VOI JÄTTÄÄ YÖN YLI VARIKOLLE, PAIKALLA ON VÄKEÄ.
tallennettu

en se mä ollu, ja sitäpaitsi se oli vahinko....
piruetti
Täysjäsen
***
Poissa Poissa

Viestejä: 103


Profiili
« Vastaus #3 : 20.04.12 - klo:06:24 »

VIHDOINKIN ALKUERIÄ...

KARDAANIT

A               
A1   57   Purmonen Toni   Jyväskylä      Volvo
A2   54   Pahis   Heinola   Mylly Racing   Pösö
A3   59   Mäkilä Marko   Hausjärvi   No Power Team   Foortti
A4   9   Edi   Pornoo   Maranello Team   BMW
A5   109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Sierra
A6   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Lyhyt Jatke
A7   15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
A8   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
A9   1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Porche
B               
B1   73   Mäkiaho Tero   Mänttä      BMW
B2   43   Liimatainen Petri   Jämsänkoski   Camo Team   Camo RT- BMW
B3   217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
B4   2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Toyota
B5   99   Peku   Kirkkonummi   Kreisi Racing   Opel Kadett
B6   18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
B7   64   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
B8   10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Pahnapuhallin
C               
C1   141   Humppi Tero   Vihti   Kreisi Racing   Bemari
C2   248   Lindström Toni   Espoo   RK-Racing   BMW
C3   22   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä Korolla
C4   387   Ripa Falck   Jyväskylä      Wauxhall
C5   50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulva
C6   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Wauxhall
C7   20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
C8   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   BMW
D               
D1   84   Pynnönen Samuli         BMW
D2   343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo RacingTeam   Sierra
D3   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Omega
D4   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Vuokko
D5   41   Sinkku   Lohja   Kreisi Racing   Romu
D6   55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Lamminhovi Opel
D7   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
D8   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
E               
E1   257   Haukkala Juha   Petäjävesi      Volvo
E2   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
E3   11   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Venäjän Mahti
E4   130   Lindström Jani   Espoo   RK-Racing   BMW
E5   186   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Toyota
E6   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Sama Riesu
E7   79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
E8   14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-DX



LAUANTAIN SUPERIT



A1   15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
A2   29   Anttila Aaro   Lyly   Koirikko Team   Escort
A3   54   Pyyhtiä Risto   Oitti   KKP Racing   BMW
A4   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ajokki
A5   81   Heikkinen Jarno   Joroinen   Holant Racing   Mazda 323 STV
A6   113   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Escort
B               
B1   139   Mikkola Aki   Jämsä   Mikkola Racing   GT Corolla
B2   313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Ford
B3   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   jep-jep
B4   28   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
B5   58   Nummela Mikko   Hausjärvi   KKP Racing   Opgeot
B6   126   Liimatainen Kari   Hirvensalmi      Toyota
C               
C1   131   Baby Possu   Vantaa      Ford Escort
C2   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
C3   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
C4   181   Pohja Paavo   Vilppula      Villi
C5   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   Bemari
D               
D1   66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
D2   152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
D3   3   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
D4   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
D5   143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   Bemari
E               
E1   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
E2   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Ahjo MS Kadett
E3   128   Mixu   Vilppula   Torvelo Racing   Anglia
E4   26   Rissanen Janne   Kuopio      Corolla
E5   403   Tavi Mikko   Kemi      Bemari
F               
F1   137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Eskortti
F2   5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
F3   70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Volvo
F4   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
F5   102   Koikkalainen Kari   Kuopio   KansiTec- Racing   Datsuni


LADYT

A               
A1   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
A2   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
A3   38   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Pösö
A4   105   Nieminen Anna-Mari   Jämsä   Vikke Racing   Pösö
A5   5   Nina Villikissa   Myrskylä   No Power Mirri   Mazda
A6   30   Mari Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
B               
B1   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny
B2   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
B3   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Romurekka.fi-Masa
B4   31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Joo
B5   6   Mara-katti   Porvoo   Mirri Team   Peukalopotti
B6   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
C               
C1   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
C2   7   Mirri Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Auto
C3   38   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Pösö
C4   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Romurekka.fi-Masa
C5   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
C6   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny
D               
D1   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
D2   5   Nina Villikissa   Myrskylä   No Power Mirri   Mazda
D3   31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Joo
D4   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D5   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
E               
E1   30   Mari Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
E2   6   Mara-katti   Porvoo   Mirri Team   Peukalopotti
E3   105   Nieminen Anna-Mari   Jämsä   Vikke Racing   Pösö
E4   7   Mirri Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Auto
E5   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti



VETARIT

A               
A1   66   Mäkinen Eetu   Mänttä   Kultsu Racing Team   Samara
A2   444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny
A3   27   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   Mazda
A4   61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Patonki
A5   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Tipu
A6   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Ryppypeppu
A7   3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
A8   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
B               
B1   192   KP   Espoo   RK Racing   Nissani
B2   33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Viiatti
B3   4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   TJO:n Mazda
B4   60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
B5   20   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Mazda
B6   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
B7   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
C               
C1   131   Grönval Roni   Lohja   Team Karhumetsä   Mazda
C2   48   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
C3   285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Nissan
C4   57   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Ooppeli
C5   30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
C6   19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-Masa
C7   12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
D               
D1   140   Samanen Hannu   Saarijärvi   Saarijärven UA   Saab
D2   43   Antsa   Heinola      Mitsu
D3   206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
D4   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
D5   55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Auto
D6   10   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Verkkosilmä
D7   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
E               
E1   71   Aronen Janne   Kauhajoki      Vaarin Golf
E2   205   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Pösö
E3   81   Jartza   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subukka
E4   56   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
E5   11   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Alfa
E6   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
E7   63   Kapanen Heikki   Jyväskylä      MerennaRockRenu



JUNNU


A               
A1   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
A2   10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
A3   13   Terhelä Aleksi   Vehmaa   Team Karhumetsä   Mazda
A4   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu 2
A5   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ajokki
B               
B1   48   Siirtonen Joni   Hämeenkoski   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
B2   81   Joonas   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subukka
B3   107   Turunen Miika   Lappeenranta   Henkka Racing   Corolla
B4   126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
B5   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
C               
C1   38   Ville   Jämsä   Härski Racing   Pösö
C2   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Corolla
C3   4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Honta
C4   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Lada
C5   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Volvo
D               
D1   39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
D2   69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-Masa
D3   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Team   Volle
D4   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
D5   155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
E               
E1   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
E2   49   Mäkelä Teemu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu 2
E3   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
E4   5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Sivikki
E5   84   Papinsaari Pyry   Vilppula      BMW



SUNNUNTAI SUPERIT ALUSTAVASTI


A               
A1   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   Bemari
A2   15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
A3   50   Jakke   Pornainen   Majax Racing   BMW
A4   113   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Escort
A5   132   Turkki Janne   Jämsänkoski      Ford Escort
A6   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
B               
B1   281   Savolainen Janne   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
B2   24   Nepponen Mikko   Sipoo      Foortti
B3   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Ahjo MS Kadett
B4   70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Volvo
B5   128   Mixu   Vilppula   Torvelo Racing   Anglia
C               
C1   137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Eskortti
C2   403   Tavi Mikko   Kemi      Bemari
C3   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
C4   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
C5   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
D               
D1   66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
D2   181   Pohja Paavo   Vilppula      Villi
D3   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Jep-jep
D4   138   Mikkola Niko   Jämsä   Mikkola Racing   GT Corolla
D5   1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   Skoda
E               
E1   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Kosvortti
E2   29   Anttila Aaro   Lyly   Koirikko Team   Escort
E3   126   Liimatainen Kari   Hirvensalmi      Toyota
E4   26   Rissanen Janne   Kuopio      Corolla
E5   202   Koikkalainen Kai   Jämsä   KansiTec- Racing   Datsuni

tallennettu

en se mä ollu, ja sitäpaitsi se oli vahinko....
Sivuja: [1]   Siirry ylös
  Tulostusversio  
 
Siirry: