Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
25.04.18 - klo:20:16
 
  Näytä kirjoitukset
Sivuja: [1] 2
1  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: VIPPULA 21.-22.4.2018 : 14.04.18 - klo:21:05
Ja tässä aikataulua molemmille päiville :


Kilpailutoimisto ja katsastus alkaa    8:00

Kuljettajakokous        9:30

Harjoitukset             10:00

Kisat                      11:00


Ja jos tulee esteitä ettet pääse kisaan mukaan niin MUISTA ilmoittaa peruutuksesi 0400- 767875. ps. viestikin riittää  Hymyilee
2  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: Pieksämäki 17.3.2018 : 12.03.18 - klo:18:19
   JIPPII SAADAANKIN KISAT AJETTUA !

Kiitos kuskeille  Hymyilee leveästi

Ja Aikataulua:

8:00 Toimisto aukeaa ja katsastukset alkaa...

9:45 Kuljettajakokous

HUOM ! 10:30 KISAT ALKAA !!!

Harjoituksia ei ajeta !

Ja jälki-ilmoittautumisia otetaan vastaan torstaihin klo 15 asti jonka jälkeen lähtölistoja alkaa sitten pikkuhiljaa tulemaan...Kaikki mahdolliset muutokset: Soita , txt, whatsap 0400 767875/ Napri
3  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: Pieksämäki 17.3.2018 : 05.03.18 - klo:20:51

Järjestäjien toive on että saataisiin minimissään 70 autoa kisaan mukaan niin silloin pystytään kisat järjestämään. Joten ei muuta kuin ilmoittautumaan. Aika harvinaista herkkua, että näin monta talvikisaa pystytään pitämään joten otetaan tästä talvesta ilo irti Hymyilee leveästi
Sunnuntaina sitten nähdään todellinen tilanne ja laitan sitten kisainfoa lisää !
4  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: SAARIJÄRVI 4.3.2018 : 26.02.18 - klo:16:13
 Saarijärven aikataulua ja infoa :

Ilmoittautuneiden määrä tulee olla lähellä 80, että kisat järjestetään !!!!

Ilmoittautuminen alkaa klo 8:30 rannan vieressä sijaitsevalla huoltoasemalla ja kestää klo 10:15 jonka jälkee toimisto siirtyy jäälle.
Katsastukset jäällä 8:30 - 10:15
Kuljettajakokous 10:20
Kisat alkaa klo 11:00

Jäällä painoraja 7 t. Iso kalusto rannalle, mutta ilmoita tulostasi Erkki Samanen 0400- 891260.

Desibel-mittaus ekan erän jälkeen stopilla. Raja 110 db.
5  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: JÄMSÄ 24.2.2018 : 21.02.18 - klo:16:12
Ja muistutus kaikille !!!!
 - Jos et pääse kisoihin mukaan niin ole ystävällinen ja ilmoita peruutus p. 0400-767875 / Napri

 -Käteistä ei mielellään oteta vastaan toimistossa mutta Säännöissä lukee :

Kaudesta 2014 lähtien käteismaksu on ollut mahdollinen myös kilpailupaikalla
ilmoittautumisen yhteydessä. Tästä seuraa 20€ lisämaksu. ( tätä kohtaa ei ole moni huomannut säännöistä lukea )
6  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: JÄMSÄ 24.2.2018 : 21.02.18 - klo:15:33
 Ja Aikataulua Jämsään :

8:00 Toimisto aukeaa ja katsastukset alkaa...

9:45 Kuljettajakokous

HUOM ! 10:30 KISAT ALKAA !!!

Harjoituksia ei ajeta !
7  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: PIEKSÄMÄKI 17.2.2018 : 15.02.18 - klo:18:55
HUOM !!!!

Kun ajatte samalla autolla jonkun toisen kanssa niin käykää sanomassa SELKEÄSTI Lähdönkeräilijälle mikä lähtö ja Kuljettajannumero, osaa sitten odottaa eikä laita lähtöä menemään
8  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: PIEKSÄMÄKI 17.2.2018 : 13.02.18 - klo:18:44
 Ja Aikataulua pukkaa :

8:00 Toimisto aukeaa ja katsastukset alkaa...

9:45 Kuljettajakokous

HUOM ! 10:30 KISAT ALKAA !!!

Harjoituksia ei ajeta !
9  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: PIEKSÄMÄKI 17.2.2018 : 12.02.18 - klo:19:58
Kaikille tiedoksi, että lähtölistoissa tulee muutoksia paikkojen valitsemisen suhteen eli älkää hätäilkö vielä...Pieniä Atk-ongelmia mutta lähipäivinä selviää Hymyilee
10  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: RANTASALMI 20.1.2018 : 15.01.18 - klo:20:56
   Ja Aikataulua :

8:00 Toimisto aukeaa ja katsastukset alkaa...

9:45 Kuljettajakokous

HUOM ! 10:30 KISAT ALKAA !!!

Harjoituksia ei ajeta ! Vain Junnuille harjoitukset.

KAIKKI AUTOT KATSASTETAAN!!!!
11  INFO TAULU / KISAINFOT 2017 / Vs: HYVINKÄÄ 23-24.9.2017 : 22.09.17 - klo:16:01
Kilpailusihteerinä hyörin minä.
 p. 0400767875   peruutukset ja muut muutokset txt, whatsapp, soitto
12  INFO TAULU / KISAINFOT 2017 / Vs: HANKASALMI 15-16.7.2017 : 11.07.17 - klo:17:19
HUOMIO !!!
Hankasalmella LADYT EI AJA lisälenkkiä !!!!
Rata ei tule kestämään.
Ladyt kun ilmoittautuu niin Kyllä / Ei vastaus siinä niin tulisi selvyys kuinka moni haluaa yleensäkin ajaa sen jos vaan radat kestäisi...Ei tarvisi joka kisassa huutoäänestystä pitää !!!
13  INFO TAULU / KISAINFOT 2017 / Vs: VILPPULA 22-23.4.2017 : 17.04.17 - klo:16:42
Aikataulua molemmille päiville.


Kilpailutoimisto ja katsastus alkaa    8.00

Kuljettajakokous        9.30

Harjoitukset             10.00

Kisat                      11.00
14  INFO TAULU / KISAINFOT 2017 / Vs: VILPPULA 22-23.4.2017 : 16.04.17 - klo:08:56
Sunnuntain listaa:

         LEIDIT      
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   9   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
A2   74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
A3   87   Mustonen Nina   Jämsä   …   Vw Golf
A4   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Rotolla
A5   1   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mizu
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   53   Suvi   Hyvinkää   CountrySIdeRacing   Auto
B2   85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Mizu
B3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
B4   4   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   VilliVioletti
B5   7   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Maazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing   Mazeda
C2   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda
C3   18   Luoto Ira   Jämsä   Kansitec racing   Mazda
C4   8   Leskinen Marja   Hollola   MV-Racing   Volvo
C5   3   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   vaz2101EVO III
D2   57   Autio Carita   Petäjävesi   …   Pösö
D3   89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing   Mazda
D4   5   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
D5   12   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki   Matleena


      Kardaanit         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   47   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
A2   40   Jönssi      Team jarwen   pomppiva etana
A3   173   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
A4   253   Antinaho Jani   Karstula   Unelmavävy racing   Volvo
A5   338   Puliville   Asikkala   Humppa motors   Volvo
A6   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
A7   11   Kuhlman Manne   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Ford
A8   5   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Volvo
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   48   Vesterinen Ville   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat pojat   Kuljetus Vesterinen Escort
B2   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
B3   204   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Ford
B4   260   Kantanen Markku   Järvenpää   ….   voorti
B5   343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Ford Sierra
B6   262   Koskensilta Miikka   Lievestuore   …   Korttiina
B7   241   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   toyota
B8   3   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Volvo
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   50   Lehtonen Jesse   Jyväskylä   Kannonjärven Kovat pojat   Kuljetus Vesterinen Opel
C2   72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   vaz2107 EVO IV
C3   205   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happopönttö
C4   277   Pikku Lasse   Lappohja   Roima Racing   General Lee
C5   355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   BMW
C6   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Datsun
C7   222   Hines Pasi   Mikkeli   Kelmi Racing   Lada
C8   352   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford Escort
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   51   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Mazda
D2   89   Kime   Pieksämäki   Hans Racing Team   toyota
D3   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
D4   283   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   volvo
D5   19   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Roskapönttö
D6   327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
D7   21   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
D8   4   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Lahna
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   52   Grönholm Nico   Porvoo   Grönkuusmotorsport   Polvo
E2   91   Engström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ford
E3   213   Pönkkö Atte   Padasjoki   Humppa motors   Lada
E4   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   riesa
E5   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Tojota
E6   29   TV-Kokki   Nastola   Moukari Team   Daihazu supersport
E7   16   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Höyrykone
E8   28   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   71   Timo Albrecht      Nallentalli/JorMK   FoReMi
F2   100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ford
F3   227   Avi   Joroinen   Team RevittävätSiilit   
F4   316   Tomi Holländer   Palokka   Mehtäperä Reisinki Ford
F5   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   Opel
F6   304   Kivelä Reijo   Uurainen   Norppa Racing    Toyota
F7   12   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Hävytön Trabantti
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   2   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Bascona
G2   149   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
G3   249   Parkkonen Eerik   Toivakka   Välikorpi Racing team   volvo
G4   317   Siponen Toni   Jyväskylä   Team Jarwen   
G5   219   Tolmunen Aapo   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Volvo
G6   344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Cih Ylivoimaa
G7   6   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Volvo



      Super         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   39   Pohja  Aleksi         HEMPdatsun
A2   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   
A3   252   Koiranen Kimmo   Jämsänkoski   Petko Racing   Kaipolan kylmäpalvelu ford
A4   108   Tarkkanen Karo   Vilppula   ..   Suzuki
A5   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   
A6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
B2   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
B3   231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel
B4   89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
B5   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
B6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
C2   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
C3   220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   BMW  
C4   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Opel Ascona
C5   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   Hylkyosa Volvo
D2   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
D3   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   Biili
D4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
D5   10   Kulmala Joni   Keuruu   Suvinen Motorsport   Bmw
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   322   Simonen Nita   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
E2   276   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Escortti
E3   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
E4   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
E5   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   316   Matinaho Teemu   Vilppula   …   Volvo
F2   271   Pohja Paavo   Mänttä      HEMPford
F3   118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   Peugeot 205 gti
F4   19   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
F5   6   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   
15  INFO TAULU / KISAINFOT 2017 / Vs: VILPPULA 22-23.4.2017 : 16.04.17 - klo:08:37
Lähtölistaa lauantaille:

      Super         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   39   Pohja  Aleksi         HEMPdatsun
A2   323   Simonen Marko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford
A3   282   Snygg Riku   Tampere   ….   Bmw e 30
A4   197   Parviainen Oskari   Soini   Moka Racing   BMW
A5   43   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   
A6   11   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   48   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   Datsun
B2   318   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   
B3   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
B4   195   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Escortti
B5   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
B6   8   Nissinen Jussi   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   51   Ahvonen J-P   Vantaa   Printracing   Toyota Starlet
C2   316   Matinaho Teemu   Vilppula   …   Volvo
C3   271   Pohja Paavo   Mänttä      HEMPford
C4   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   BMW
C5   35   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Starlet
C6   10   Kulmala Joni   Keuruu   Suvinen Motorsport   Bmw
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
D2   314   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   
D3   258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing   Ford Escort stw
D4   171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja BMW
D5   18   Junnila Sami   Mäntsälä   RST racing   BMW v8
D6   4   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford STW
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun
E2   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
E3   252   Koiranen Kimmo   Jämsänkoski   Petko Racing   Kaipolan kylmäpalvelu ford
E4   161   Pullikka Juha-Matti   Alavus      Ford Escort
E5   17   Ilvonen Ari   Kitee   Tykkireisinki   
E6   3   Lindström Fredrik   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
               
F   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
F1   88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort
F2   305   Koli Marko   Mäntsälä   ….   Opel
F3   236   Ala-Herttuala Ari   Vilppula   ….   voortti
F4   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
F5   14   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Opel Ascona
               
               
               
G   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
G1   97   Moniala Vesku   Jyväskylä   s40 Racing   Hylkyosa Volvo
G2   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Kelmi Racing   volvo343
G3   231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   Opel
G4   108   Tarkkanen Karo   Vilppula   ..   Suzuki
G5   27   Grönvall Roni   Lohja   RST racing   Pösö T6
               
H   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
H1   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
H2   220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   BMW 
H3   105   Silvonen Mikko   Soini   Moka Racing   Bmw
H4   89   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   FULGUR
H5   13   Asikainen Petri   Jämsä   Veight Racing team   
               
I   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
I1   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   
I2   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   Biili
I3   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
I4   31   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
I5   12   Olli Sora   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti


      Vetarit         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
A2   77   Tinippa   Lahti   AlmostFastRacingTeam   
A3   13   Kotamäki Janne   Petäjävesi   ….   Ford
A4   72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   mitsu
A5   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   
A6   120   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing   Pösö
A7   8   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   JokuPunainen
A8   1   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   42   Pappa  Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
B2   115   Nappi The Hand   Hikiä   CountrySideRacing   
B3   17   Hanksi   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Biili
B4   97   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Honda
B5   5   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Mazda
B6   6   Luuri Antti   Kärkölä   CountrySideRacing   Mazda
B7   40   Lukkarinen Antti   Iisalmi   …..   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   43   Kven Tatu   Hausjärvi   CountrySideRacing   mazda
C2   9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Datsuni
C3   24   Tusse   Tammisaari   Roima Racing   volvo
C4   157   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing   RS 2000
C5   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   SöpöHonda
C6   135   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Nasta
C7   184   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golf
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Sapa
D2   10   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Salama
D3   36   Partanen Eetu   Joroinen   Team Poju   Mazda
D4   172   KP   Espoo   RK Racing Team   mazda v2.0
D5   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Ford
D6   105   Juusti Ari   Askola   …   Nissani
D7   7   Gabrielsson Luukas   Porvoo   …   Mazda
               
E   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
E1   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
E2   12   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   evo2K17
E3   38   Mollikainen    Hirvensalmi   Kelmi Racing   Volovo
E4   223   Lukkarinen Matti   Iisalmi   …..   Pösö
E5   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Mazda
E6   25   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Rotolla
E7   2   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   NoMazdaTietysti


      Junior         
A   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A1   22   Tupala    Korpilahti   Team jarwen   Puutarhajyrsin
A2   33   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
A3   15   Turunen Toni   Varkaus   KaheliRacingTeam   Mazda 
A4   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Riesa
A5   21   Koskinen Jesperi   Konnevesi   Konneveden MK   Volvo
A6   2   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
               
B   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
B1   23   Koponen Juuso   Kellokoski   Sunday Cruisers   Bemari
B2   57   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   toyota
B3   24   Virtanen Olli    Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
B4   76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Opel
B5   7   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   KuusKaksKutonen
B6   3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
               
C   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
C1   17   Make   Huuvari   AlmostFastRacingTeam   
C2   78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   
C3   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   M320
C4   77   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
C5   5   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team   Ford
C6   1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat   Mazda
               
D   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
D1   28   Lehtonen Arttu   Lievestuore   Kanaparvi   Voortti
D2   6   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
D3   72   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Tojo
D4   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Black Ice
D5   8   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   mazda

Sivuja: [1] 2