Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
18.10.18 - klo:10:59
 
  Näytä kirjoitukset
Sivuja: 1 2 3 [4] 5
46  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / JÄMSÄ 24.2.2018 : 14.02.18 - klo:13:54
Talvikauden kolmas kilpailu ajetaan Jämsässä LAUANTAINA 24.2.2018

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Torstaina 15.2.2018 ja loppuu Tiistaina 20.2.2018

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Jämsä
47  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: PIEKSÄMÄKI 17.2.2018 : 12.02.18 - klo:12:56
#3.2 17.2.2018

Pieksämäki  17.2.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 18

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   161   Pullikka Juha-Matti   Alavus      Ford escort
A2   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
A3   241   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers   Bmw
A4   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort STW
A5   35   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Starlet
A6   174   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   Suzuki Alto 1300cc

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   187   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing   Escort
B2   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   MRM Racing Team   Volvo 343
B3   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   IskänVortti
B4   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
B5   143   Saarinen Jani   Heinola   RS Racing   Mazda
B6   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi   Volvo T4
C2   115   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   Fiat
C3   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ÄssÄ Volovo
C4   18   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   Bemari
C5   381   Jäkälä   Otava   MRM Race Team   Ex lööp
C6   340   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda


KARDAANI: 29

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Jatke
A2   262   Koskensilta Miikka   Lievestuore      Korttiina
A3   15   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Opel
A4   344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
A5   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Hurricane
A6   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   asko 400
A7   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   67   Jamppa   Rantasalmi   Lintula Racing   Opel
B2   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
B3   14   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   volvo
B4   9   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ascona
B5   81   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
B6   33   Mäkilä Mika   Orimattila   Shameless Racing    Üpel
B7   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Pikkukakkonen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   159   Kainlauri Joonas   Luumäki   Jorni Racing   Foorti
C2   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   jellona
C3   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Jeesuksen vanha lada
C4   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Bimmeri
C5   51   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Tojota
C6   11   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team   Hirvee corolla
C7   7   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford taunus

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   152   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Volvo
D2   23   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   ww
D3   25   Avi   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Paha pösö
D4   72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   Siesta
D5   6   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Vespa
D6   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Foorti
D7   118   Oksanen Tapio   Pieksämäki   Hans Racing Team   ?


VETARI: 17

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
A2   151   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Musta Helmi
A3   20   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   ropeli
A4   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine h##ra
A5   4   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   Joku Punainen
A6   2   Gabrielsson Lucas   Porvoo   OS Racing Team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
B2   49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi violetti
B3   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   Ford
B4   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
B5   171   Hämäläinen Joona   Orimattila   Selänkylä Racing   Rectum racing honda
B6   3   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Toyota

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   87   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Ooppeli
C2   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Ei voi tietää
C3   6   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   ?
C4   105   Juusti Ari   Askola      Nissan
C5   1   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda


LADY: 14

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
A2   57   Autio Carita   Petäjävesi      Peugeot
A3   4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazzda
A4   10   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team   Hondakohan se oli
A5   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Missin Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   89   Myyry Tanja   Kotka      Masa
B2   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Auto
B3   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   ?
B4   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
B5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   22   Katja   Heinola      Honda
C2   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi violetti
C3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
C4   3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda


JUNIOR: 11

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   24   Erja Luoto   Jämsä   SteralRacing   Mazda
A2   32   Hyvönen Niko   Rantasalmi   RÄHY Racing   ooppeli
A3   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
A4   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mazda
A5   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Saba
A6   76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Paukku Team Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   34   Vihikangas Otto   Karstula   Hertta Racing   Opel
B2   76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   Paukku Team Opel
B3   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mazda
B4   5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
B5   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Mazda
B6   24   Erja Luoto   Jämsä   SteralRacing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Mazda
C2   5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
C3   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda
C4   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Ranskalainen Ilotyttö
C5   34   Vihikangas Otto   Karstula   Hertta Racing   Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Saba
D2   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Ranskalainen Ilotyttö
D3   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda
D4   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
D5   32   Hyvönen Niko   Rantasalmi   RÄHY Racing   ooppeli


48  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: PIEKSÄMÄKI 17.2.2018 : 03.02.18 - klo:20:38
#3 17.2.2018

Pieksämäki 17.2.2018 Ilmoittautuneet:

to 15. helmikuuta 2018 17.05.50
Ilmoittautuneita: 89

Super Lauantai: 18

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort STW
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
18   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Bemari
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ÄssÄ Volovo
35   Taskinen Mikko,  Varkaus,  Tykkireisinki,   Starlet
46   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
69   Joni,  Mikkeli,  Jii Tiimi,   Volvo T4
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   IskänVortti
115   Vihikangas Teemu,  Karstula,  Hertta Racing,   Fiat
143   Saarinen Jani,  Heinola,  RS Racing,   Mazda
161   Pullikka Juha-Matti,  Alavus,  ,   Ford escort
174   Esko Hellä,  Joroinen,  Team Poju,   Suzuki Alto 1300cc
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw
187   Kuusisto Miki,  Porvoo,  Riverside Racing,   Escort
241   Rautiainen Jarkko,  Pieksämäki,  Outlaw Racers,   Bmw
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Volvo 343
340   Pulkkinen Roope,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Honda
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Race Team,   Ex lööp


Vetari: 17

1   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
2   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  OS Racing Team,   Mazda
3   Heinonen Timo,  Porvoo,  Riverside Racing,   Toyota
4   Esko Hellä,  Joroinen,  Team Poju,   Joku Punainen
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   ?    [L107]
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   Ford
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda    [L8]
20   Hannes Paukku,  Vaajakoski,  Paukku Team,   ropeli
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine h##ra
45   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J31]
49   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi violetti     [L6]
87   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Ooppeli    [J 76]
105   Juusti Ari,  Askola,  ,   Nissan
151   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Musta Helmi
171   Hämäläinen Joona,  Orimattila,  Selänkylä Racing,   Rectum racing honda
289   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Ei voi tietää


Kardaani: 29

2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Pikkukakkonen
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   asko 400
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Kupla
6   Nieminen Toni,  Lahti,  MV Racing,   Vespa
7   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Ford taunus
9   Pakarinen Jesse,  Kouvola,  Moukari Team,   Ascona
11   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Hirvee corolla
14   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   volvo
15   Nevalainen Sami,  Järvelä,  CountrySideRacing,   Opel
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Foorti
23   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   ww
24   Lehtonen Markus,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada
25   Avi,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Paha pösö
33   Mäkilä Mika,  Orimattila,  Shameless Racing ,   Üpel
51   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Tojota
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Hurricane
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Jeesuksen vanha lada
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Bimmeri
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Jatke
67   Jamppa,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Opel
72   Valkeinen Panu,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Siesta
81   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
118   Oksanen Tapio,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   ?
152   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Volvo
159   Kainlauri Joonas,  Luumäki,  Jorni Racing,   Foorti
209   Eetu,  Lievestuore,  Välikorpi Racing team,   Ascona
262   Koskensilta Miikka,  Lievestuore,  ,   Korttiina
344   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   jellona    [J46]


Junior: 11

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  PP Racing team,   Koppiromu
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mazda
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Reppana
24   Erja Luoto,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda    [L9]
31   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Saba    [V45]
32   Hyvönen Niko,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   ooppeli
34   Vihikangas Otto,  Karstula,  Hertta Racing,   Opel
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Ranskalainen Ilotyttö
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Mazda
76   Niininen Kaisa,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Paukku Team Opel


Lady: 14

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
3   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazda
4   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazzda
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi violetti     [V49]
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Missin Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda    [V14]
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   Auto    [J24]
10   Uurainen Sini,  Heinola,  CRC Racing Team,   Hondakohan se oli
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
22   Katja,  Heinola,  ,   Honda
57   Autio Carita,  Petäjävesi,  ,   Peugeot
89   Myyry Tanja,  Kotka,  ,   Masa
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   ?    [V6]
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V26]


49  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / PIEKSÄMÄKI 17.2.2018 : 03.02.18 - klo:20:13
Talvikausi jatkuu Pieksämäellä LAUANTAINA 17.2.2018

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 5.2.2018 ja loppuu Sunnuntaina 11.2.2018

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Pieksämäki
50  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: RANTASALMI 20.1.2018 : 15.01.18 - klo:20:42
lähtölistat nyt laitettu. Älkää ihmetelkö noita Lady ja Junior lukumääriä.
Printtaa tuohon lähtöjen määrän ei kuskien....
51  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: RANTASALMI 20.1.2018 : 12.01.18 - klo:18:35
Ilmoittatumista jatketaa Sunnuntaihin saakka. Kaikki nyt lomakkeella ilmoittautumaan  Iskee silmää


Jälki-ilmoittatuminen Ma - Ti minulle ja sen jälkeen Ke-La Naprille.

t. Kaius
52  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: RANTASALMI 20.1.2018 : 06.01.18 - klo:22:01
#2 Rantasalmi 20.1.2018 Lahtolista:

SUPER LA: 19

     Nro  Nimi    Auto
A1   381   Jäkälä   Ex lööp
A2   99   Joona    Volvo
A3   46   Holmström Sebastian   Mazda
A4   35   Taskinen Mikko   Starlet
A5   18   Varis Ville   Bemari

     Nro  Nimi    Auto
B1   340   Pulkkinen Roope   Honda
B2   77   Nykänen Anssi   Corolla
B3   37   Pulkkinen Pasi   Honda
B4   245   Asikainen Jarno   Ford
B5   12   Junnila Sami   Bmw 328

     Nro  Nimi    Auto
C1   174   Esko Hellä   Suzuki Alto
C2   68   Laitinen Tero   Volvo 240
C3   122   Vape Osmo   mazda
C4   30   Jyrgen   Maxda
C5   4   Selander Oscar   Honda

     Nro  Nimi    Auto
D1   143   Saarinen Jani   Mazda
D2   62   Miseliini   Possuvolvo
D3   61   Nissinen Kalle   Matukka
D4   29   Kinnunen Jukka   Ford Escort


SUPER SU: 0

     Nro  Nimi    Auto


KARDAANI: 26

     Nro  Nimi    Auto
A1   60   Lindström Toni   Idänihme
A2   53   Masi   Hurricane
A3   62   Lindström Jani   Beeämwee
A4   356   Hämäläinen Jani   Ford
A5   25   Avi   Paha pösö
A6   9   Pakarinen Jesse   Matukka
A7   4   Lempinen Juho   lambo

     Nro  Nimi    Auto
B1   65   Juho Immonen   Hovi-team Mazda
B2   315   Koskiaita Jan   opel manta
B3   344   Junnu   Ooppeli
B4   81   Wenkula   Sotaratsu
B5   21   Hannu   Foorti
B6   7   Summanen Sampsa   Ford Taunus
B7   2   Peiponen Niko   Göranin jyrä

     Nro  Nimi    Auto
C1   99   Penkka Late   Hirvee corolla
C2   33   Mäkilä Mika   Üpel
C3   63   Lukkarinen Antti   bemari
C4   51   Partanen Eetu   Tojota
C5   12   Haukkala Juha   Volvo
C6   6   Nieminen Toni   samara

     Nro  Nimi    Auto
D1   34   Ylönen Antti   escort
D2   146   Repa Kukko   Mazda
D3   68   Kainlauri Joni   voorti
D4   72   Valkeinen Panu   Vaz2101 EVO IV
D5   11   Hines Pasi   Ladatietysti
D6   5   Ikonen Esa   Bemari


VETARI: 18

     Nro  Nimi    Auto
A1   100   Mikko taskinen    ?
A2   97   Kristian Björklund   Mazda
A3   74   Jari   Matador
A4   105   Juusti Ari   Nissan
A5   14   Autio Juhani   honda
A6   3   Heinonen Timo   Toyota

     Nro  Nimi    Auto
B1   220   Timonen Juha   Masta
B2   89   Manninen Leevi   Asikkalan tykki
B3   171   Hämäläinen Joona   honda
B4   26   Soikkeli Jarno   Saksalaine h##ra
B5   6   Autio Mikko   Toitsu
B6   2   Gabrielsson Lucas   Mazda

     Nro  Nimi    Auto
C1   101   Teemu Juutilainen   ruoska
C2   48   Björn Jani   reppana
C3   77   Tinippa   Helv#tin ooppeli
C4   15   Karlsson Kenneth   Escort
C5   4   Esko Hellä   Joku punainen
C6   1   Holmström Sebastian   Mazda


LADY: 18

     Nro  Nimi    Auto
A1   74   Mirtsu   Matador
A2   10   Uurainen Sini   Hondakohan se oli
A3   6   Heidi   Villi violetti
A4   3   Magia Möhis   MazdaVarmaan
A5   8   Autio Tiia   Honda
A6   135   Sillman Sanna   Joku Saksalainen Herra?

     Nro  Nimi    Auto
B1   135   Sillman Sanna   Joku Saksalainen Herra?
B2   8   Autio Tiia   Honda
B3   3   Magia Möhis   MazdaVarmaan
B4   2   Kilkki Tarja   polkuauto.1.0
B5   7   Kallioniemi Susanna   Mazda
B6   107   Autio Virpi   Toitsu

     Nro  Nimi    Auto
C1   107   Autio Virpi   Toitsu
C2   7   Kallioniemi Susanna   Mazda
C3   2   Kilkki Tarja   polkuauto.1.0
C4   6   Heidi   Villi violetti
C5   10   Uurainen Sini   Hondakohan se oli
C6   74   Mirtsu   Matador


JUNIOR: 20

     Nro  Nimi    Auto
A1   21   Björn Jesse   reppana
A2   80   Hämäläinen Jonne   Ford
A3   6   Bergström Petteri   Mazda
A4   8   Laitinen Toni   Mazda
A5   76   Niininen Kaisa   Paukku Team Opel

     Nro  Nimi    Auto
B1   32   Hyvönen Niko   Opel
B2   37   Väre Joakim   Opel
B3   5   Kiiskinen Tino   Koppiromu
B4   9   Koskinen Jesperi   Mazda
B5   46   Höpöhöpö Kukko   Ex-Rusina

     Nro  Nimi    Auto
C1   46   Höpöhöpö Kukko   Ex-Rusina
C2   9   Koskinen Jesperi   Mazda
C3   5   Kiiskinen Tino   Koppiromu
C4   80   Hämäläinen Jonne   Ford
C5   21   Björn Jesse   reppana

     Nro  Nimi    Auto
D1   76   Niininen Kaisa   Paukku Team Opel
D2   8   Laitinen Toni   Mazda
D3   6   Bergström Petteri   Mazda
D4   37   Väre Joakim   Opel
D5   32   Hyvönen Niko   Opel
53  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: RANTASALMI 20.1.2018 : 06.01.18 - klo:22:00
#2 20.1.2018

Rantasalmi 20.1.2018 Ilmoittautuneet:

la  3. helmikuuta 2018 20.07.57
Ilmoittautuneita: 83

Super Lauantai: 19

4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
12   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw 328
18   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Bemari
29   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Escort
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
35   Taskinen Mikko,  Varkaus,  Tykkireisinki,   Starlet
37   Pulkkinen Pasi,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Honda
46   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
61   Nissinen Kalle,  Varkaus,  Tykkireisinki,   Matukka
62   Miseliini,  Otava,  Tykkireisinki,   Possuvolvo
68   Laitinen Tero,  Varkaus,  MetsärinneRacing,   Volvo 240
77   Nykänen Anssi,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Corolla
99   Joona ,  Mikkeli ,  JiiTiimi,   Volvo
122   Vape Osmo,  Heinola,  Team Osmo Heinola,   mazda
143   Saarinen Jani,  Heinola,  RS Racing,   Mazda
174   Esko Hellä,  Joroinen,  Team Poju,   Suzuki Alto
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford
340   Pulkkinen Roope,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Honda
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Race Team,   Ex lööp


Super Sunnuntai: 0



Vetari: 19

1   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
2   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  OS Racing Team,   Mazda
3   Heinonen Timo,  Porvoo,  Riverside Racing,   Toyota
4   Esko Hellä,  Joroinen,  Team Poju,   Joku punainen
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Toitsu    [L107]
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   honda    [L8]
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   Escort
19   Lehtonen Markus,  Heinola,  CRC Racing Team,   
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine h##ra
48   Björn Jani,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   reppana    [J 21]
74   Jari,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Matador    [L74]
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Helv#tin ooppeli
89   Manninen Leevi,  Rantasalmi,  Asikkalan Pojat,   Asikkalan tykki
97   Kristian Björklund,  Askola,  Riverside Racing,   Mazda
100   Mikko taskinen ,  Varkaus,  Tykkireisinki,   ?
101   Teemu Juutilainen,  Rantasalmi,  karhuracing,   ruoska
105   Juusti Ari,  Askola,  ,   Nissan
171   Hämäläinen Joona,  Orimattila,  Selänkylä Racing,   honda
220   Timonen Juha,  Juankoski,  Savon Piika Racing team,   Masta


Kardaani: 26

2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Göranin jyrä
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   lambo
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bemari
6   Nieminen Toni,  Lahti,  MV Racing,   samara
7   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Ford Taunus
9   Pakarinen Jesse,  Kouvola,  Moukari Team,   Matukka
11   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Ladatietysti
12   Haukkala Juha,  Petäjävesi,  Mehtäperä Reisinki,   Volvo
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Foorti
25   Avi,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Paha pösö
33   Mäkilä Mika,  Orimattila,  Long Hand Racing Team,   Üpel
34   Ylönen Antti,  Juva,  Laurkangas Racing,   escort
51   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Tojota
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Hurricane
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Idänihme
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Beeämwee
63   Lukkarinen Antti,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   bemari
65   Juho Immonen,  Juva,  Hovi-team,   Hovi-team Mazda
68   Kainlauri Joni,  Luumäki,  Jorni Racing,   voorti
72   Valkeinen Panu,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Vaz2101 EVO IV
81   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
99   Penkka Late,  Juva,  MRM Racing Team,   Hirvee corolla
146   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Mazda    [J 46]
315   Koskiaita Jan,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   opel manta
344   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli
356   Hämäläinen Jani,  Lemi,  Toukkala Racing,   Ford     [J80]


Junior: 10

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  PP Racing team,   Koppiromu
6   Bergström Petteri,  Porvoo,  Maranello Team,   Mazda
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mazda
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   reppana    [V48]
32   Hyvönen Niko,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel
37   Väre Joakim,  Hyvinkää,  ,   Opel
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Ex-Rusina
76   Niininen Kaisa,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Paukku Team Opel
80   Hämäläinen Jonne,  ,  Toukkala racing,   Ford    [K356]


Lady: 9

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
3   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   MazdaVarmaan
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi violetti
7   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda    [V14]
10   Uurainen Sini,  Heinola,  CRC Racing Team,   Hondakohan se oli    [V171]
74   Mirtsu,  Sirppilä,  CountrySIdeRacing,   Matador    [V74]
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Toitsu    [V6]
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Joku Saksalainen Herra?     [V26]
54  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / RANTASALMI 20.1.2018 : 06.01.18 - klo:21:54
Kausi aloitetaan Rantasalmella LAUANTAINA 20.1.2018

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 8.1.2018 ja loppuu Sunnuntaina 14.1.2018  (loppumis päivä päivitetty)

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Rantasalmi
55  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: Testi ilmoittautumisen listat : 06.01.18 - klo:14:23
Kiitos kaikille osallistuneille. Nyt näyttäs toimivan. Lähtölista ei välttämättä mene ihan oikein koska osalta kuskeista
pisteet saattaa puuttua. Samoin ensikertalaistiedot ei välttämättä ihan kohdallaan vielä tässä vedossa.
56  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: Testi ilmoittautumisen listat : 06.01.18 - klo:13:08
#1.2 7.1.2018

Testi ilmoittautuminen öä  7.1.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 32

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   440   Grönholm Kenneth   Porvoo      Austin
A2   161   Pullikka Juha-Matti   Alavus      Ford escort
A3   41   Mäkilä Mika   Orimattila   Long Hand Racing Team   Joku ruttelo
A4   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
A5   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
A6   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   44   Humppi Tero   Vihti   Rämä racing   Auto
B2   174   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   Suzuki 1300cc
B3   36   Nico Grönholm   Porvoo   NgRacingTeam   Ooppeli
B4   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   tk- racing datsun
B5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo 340
B6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   47   Black Pete   Tammisaari   Rämä racing   ford
C2   185   Lehtonen Seppo   Salo   Salainen Racing Team   forti
C3   34   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   Auto
C4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bemmi
C5   14   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   48   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing   Auto
D2   219   Oksanen Jukka   Toivakka   JMT Rally Team   Bemmi
D3   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda T5
D4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   BMW
D5   12   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bemari

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi violetti
E2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
E3   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMW
E4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
E5   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Weight Racing Team Peugeot

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   99   Joona    Mikkeli    JiiTiimi   Volvo
F2   381   Jäkälä   Otava   MRM Race Team   Ex glööppi
F3   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
F4   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
F5   6   Paananen Ville   Karstula      ford


SUPER SU: 28

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   581   Samanen Kai   Saarijärvi   RMS Rally Team   Pösö V8
A2   174   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   Suzuki 1300cc
A3   41   Mäkilä Mika   Orimattila   Long Hand Racing Team   Joku ruttelo
A4   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
A5   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Ford
A6   6   Paananen Ville   Karstula      ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   44   Humppi Tero   Vihti   Rämä racing   Auto
B2   185   Lehtonen Seppo   Salo   Salainen Racing Team   forti
B3   36   Nico Grönholm   Porvoo   NgRacingTeam   Ooppeli
B4   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   tk- racing datsun
B5   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   Volvo
B6   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   47   Black Pete   Tammisaari   Rämä racing   ford
C2   219   Oksanen Jukka   Toivakka   JMT Rally Team   Bemmi
C3   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda T5
C4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
C5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Volvo 340
C6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   48   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing   Auto
D2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
D3   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMW
D4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   BMW
D5   14   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   81   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu2
E2   440   Grönholm Kenneth   Porvoo      Austin
E3   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
E4   28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
E5   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Weight Racing Team Peugeot


KARDAANI: 34

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing   Volvo
A2   235   Tuurala Joonas   Tampere   Rähinä Racing   Pommi Volle
A3   316   Tomi Holländer   Palokka   PUKE   Volvo
A4   92   Uussilta Marko   Paimela   Viinamäki Racing   Bmw
A5   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
A6   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   voorti
A7   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Seat

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   126   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   pösö
B2   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Idänihme
B3   347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing   BMW
B4   314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   Lada
B5   157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Riverside Racing   Joku
B6   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Fjord
B7   6   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Guntherin kosto

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   95   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Volvo
C2   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Hurricane
C3   319   Leskinen Marja   Lahti      Joku
C4   262   Koskensilta Miikka   Lievestuore      Korttiina
C5   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
C6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Toyota
C7   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   pönttö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   88   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Volovo
D2   52   Grönholm Nico   Porvoo   Grönkuusmotorsport   Bmw
D3   35   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Volvo
D4   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Tii?pp?tuota
D5   100   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ford
D6   22   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   R?m? Racing Volvo
D7   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Haamubiili

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   81   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
E2   47   Harri Hoikkanen   Mäntsälä    Hoikkanen Racing Team   Lada 1500
E3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   bmw
E4   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   bemari
E5   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Hirvee Korolla
E6   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mosse


VETARI: 28

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   76   Henry wiksten   Porvoo   Riversideracing   Mazda
A2   40   Tusse   Tammisaari   Roima Racing   Nissan
A3   97   Kristian Björklund   Askola   Riverside Racing   Mazda
A4   230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing   toyota
A5   151   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Musta Helmi
A6   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Oohc
A7   4   Esko Hellä   Joroinen   Team Poju   Sama vanha

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   Honda
B2   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Esco
B3   114   Toivainen Aleksi   Pihtipudas      Saab
B4   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   saab
B5   49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi violetti
B6   16   Polvilampi Saku   Jämsä   Polvilampi Racing   Masta
B7   3   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Toyota
C2   31   Salmi Make   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
C3   128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing   Auto
C4   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   Ford
C5   38   Mollikainen    Hirvensalmi   MRM Racing Team   ??
C6   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golf
C7   2   Gabrielsson Lucas   Porvoo   OS Racing Team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   73   Timi   Hamina   Dewil racers   Toyota
D2   96   Juho Pirttinen   Karstula   Pirttiracing   Pirttiracing Corolla
D3   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
D4   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
D5   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Volovoo
D6   6   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Toitsu
D7   1   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda


LADY: 11

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Opel
A2   41   Tatjaana   Korpilahti   Team Jarwen   Kittyauto
A3   12   Mallu   Lahti      P?k?le
A4   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Toitsu
A5   7   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
A6   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
B2   34   Luuri-Soininen Jonna   Kärkölä   CountrySideRacing   Mazda
B3   11   Napri   Orimattila   Long Hand Racing Team   Voortti
B4   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
B5   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi violetti


JUNIOR: 6

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   22   Tupala    Korpilahti   PKReisinki   Sen minkä luoja suo
A2   27   Roni   Tammisaari   Roima racing   Mazda
A3   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Potkulauta
A4   17   Make   Loviisa   AlmostFastRacingTeam   mazda
A5   10   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing   Mazda
A6   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mazda


57  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: Kauden 2018 kilpailunumerot luokittain : 06.01.18 - klo:13:07
Listat päivitetty. Jos vielä virheitä niin ottakaa yhteyttä.
t. Kai
58  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: Kauden 2018 ilmoittautuminen kotisivujen lomakkeen kautta : 06.01.18 - klo:11:24
Ilmoittautumislomake löytyy http://Rokkiralli.info  sivulta. Sivun oikeassa reunassa lukee ilmoittatumislomake ja siitä klikkaa.

Tässä myös suora osoite sinne:
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

59  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: Kauden 2018 kilpailunumerot luokittain : 03.01.18 - klo:18:39
Luokan junior kuljettajat:   Päivitetty 11.1.2018
Kuljettaja määrä: 63

Numero Nimi Paikkakunta Tiimi
1   Lindström TorBjörn   Paippinen    Team Sipoon Pojat
2   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team
3   Eetu   Jämsä   Kolhi Racing
4   Jäppinen Henry   Petäjävesi   Paukku Team
5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team
6   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team
7   Metsäoja Antti    Heinola   Mylly Racing
8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing
9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team
10   Mäkelä Tommi   Hausjärvi   CountrySideRacing
11   Häyrinen Teemu   Juva   PP Racing team
12   Anttila Janne   Hyvinkää   TMW Motorsport
13   Oljemark Antton   Sipoo   Team Sipoon Pojat
14   Niemi Jyri   Pihtipudas  
15   Turunen Toni   Varkaus   KaheliRacingTeam
16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing
17   Make   Loviisa   AlmostFastRacingTeam
18   Löfqvist Benjami   Jämsä   Pönttö Reisinki
19   Sahari jere   Kotka  
20   Härkönen Lassi   Haukivuori   OutlawRacers
21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing
22   Tupala    Korpilahti   Kukko Racing
23   Koponen Juuso   Kellokoski   Sunday Cruisers
25   Häkkinen Janna   Äänekoski   CamoRacing
26   Jokela Veera   Lievestuore   VälikorpiRacing
27   Roni   Tammisaari   Roima racing
28   Lehtonen Arttu   Lievestuore   PKReisinki
29   Laine Hanna   Kelloskoski  
30   Antinaho Niko   Karstula   Unelmavävy racing
31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
32   Hyvönen Niko   Rantasalmi   Rähy Racing
34   Vihikangas Otto   Karstula   Hertta Racing
35   Lahtinen Tommi   Jämsä   Arvaja Racing
36   Åkerfelt Patrik   Porvoo   Maranello Team
37   Väre Joakim   Hyvinkää  
38   Kemppainen Markus   Karstula   MakuRacing
42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing
46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing
50   Koskela Ville   Paimela   Viinamäki Racing
51   Latvanen Teemu   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki
54   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
55   Alhonen Joni   Tammisaari  
58   Eme   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat
60   Severi   Jämsä   VeSuTeam
63   Hietsalo Lauri   Elimäki   Elimäen Moottoriurheilijat
67   Jami   Karstula   Talotaikurit
68   Ala-Niinimäki Jaakko   Jämsä   Härski Racing
69   Ikävalko Niko   Kärkölä   CountrySideRacing
70   Wass Roni   Kouvola   Moukari Team
73   Bolodin Mikko   Juva   TTT Service
74   Antinaho Eetu   Karstula   Unelmavävy racing
75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team
78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing
79   Flinkman Kimi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli
80   Hämäläinen Jonne      Toukkala racing
81   Julle   Rantasalmi   SieltäTänne racing
96   Kivistö Niko   Maalta   TMS
99   Laaksonen Tino   Vantaa   T&M Racing
143   Ville   Jämsänkoski   Team Jarwen
150   Braten Alex   Ummeljoki  
258   Ruohoranta Leevi   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki
289   Lilli   Hollola   Moukari Team
60  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: Kauden 2018 kilpailunumerot luokittain : 03.01.18 - klo:18:37
Luokan lady kuljettajat:   Pävitetty 11.1.2018
Kuljettaja määrä: 93

Numero Nimi Paikkakunta Tiimi
1   Mikkonen Taru   Heinävesi   Tykkireisinki
2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team
3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team
4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team
5   Anne    Jämsä   Kolhi Racing
6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi
7   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing
8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team
9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing
10   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team
11   Napri   Orimattila   Long Hand Racing Team
12   Mallu   Lahti  
13   Cessi   Tammisaari  
14   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing
15   Meidän Mutzi   Joroinen   Caranburu
16   Niininen Mirva   Puuppola   Paukku Team
17   Eltsu   Lahti   AllmostFastRacingTeam
18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing
19   Veera   Jämsä   Hugo Racing
20   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing
21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing
22   Katja   Heinola  
23   Satu   Karstula  
24   Hoikkanen Minna   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team
26   Jokela Mirva   Lievestuore   VälikorpiRacing
27   Pulkkinen Sanna   Mänttä  
29   Teija   Jyväskylä   MetsäperäRacingTeam
31   Etana Paukku   Jämsänkoski   Paukku Team
34   Luuri-Soininen Jonna   Kärkölä   CountrySideRacing
36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team
41   Tatjaana   Korpilahti   Team Jarwen
43   Suhmura    Lievestuore   Kukko Racing
45   Salo Veera   Hausjärvi  
51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis
53   Suvi   Hyvinkää   CountrySIdeRacing
54   Wenell Tiina   Imatra   EKN racing
55   Hentunen Emma   Joroinen   Team RevittävätSiilit
56   Saari Heidi   Konnevesi  
57   Autio Carita   Petäjävesi  
58   Marakatti   Porvoo   Mirri Team
59   Vesterinen Petra   Kannonkoski   KannonjärvenKovatTytöt
61   Lindroth Leila   Vihti   Team Huhmari
62   Autio Sari   Jyväskylä   Autio Racing team
63   Muhonen Sirpa   Karstula   EMJ Racing
66   Rymy Kukko   Jyväskylä   Kukko Racing
67   Sanna   Jämsänkoski   Söpö Team
68   Hattunen Nina   Mäntsälä  
69   Nina    Järvelä   CountrySideRacing
70   Luumi Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing
71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team
72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team
73   Rissanen Sanna   Kuopio   JR Racing
74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing
75   Koli Henna       Kolinkulman Kauhu
77   Piipponen Jonna   Porvoo  
78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing
79   Pörre   Heinola   Team SattuuJaTapahtuu
81   Pamaus   Porvoo   Maranello Team
83   Sini   Kytölä   Yytsi Racing
84   Anni   Heinola  
85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team
86   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team
88   Kumpulainen Heidi   Pihtipudas   SVV Racing Team
89   Suur-Uski Tanja   Kotka   JT Racing
90   Laura   Jyväskylä   Kanaparvi
91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing
92   Rannikko Kati   Heinola  
93   Campsu   Varkaus   AJT Racing
94   Liisa   Heinola   Mylly Racing
95   Kettunen Sofia   Lahti   romurekka.fi
96   Ekku   Maalta   Sunday Cruisers
98   Hanna   Lahti   AllmostFastRacing
107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team
108   Swoop   Järvenpää   KYR-12
112   Tenu Täti   Heinola   Noybody Racing
114   Justiina   Lievestuore   Kukko Racing
120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team
121   Lindqvist Katarina   Sipoo   Team Sipoon Tytöt
122   Meiän Mamma   Heinola   Noybody Racing
131   Reetta   Rantasalmi   Maranello Team
135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo
154   Wenell Jenni   Kouvola  
160   Ewalds Päivi   Porvoo   Maranello Team
169   Siltzu   Hirvensalmi   Kelmi Racing
170   Päivi    Jyväskylä   Mehtäperä reisinki
172   Lindström Heli   Espoo   RK Racing
176   Päivi S   Loviisa   AllmostFastRacing
177   MorsMaiu   Järvenpää   KohtaNaidutTeam
179   Bågman Sirpa   Lievestuore   Kukko Racing
193   Partanen Juuli   Iisalmi  
212   Lampinen Anu   Hirvensalmi  
228   Rosa L   Lahti   AllmostFastRacing
231   Katajainen Riikka   Heinola   Ryssärinne racing
Sivuja: 1 2 3 [4] 5