Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
05.12.19 - klo:22:10
 
  Näytä kirjoitukset
Sivuja: 1 2 [3] 4 5 ... 8
31  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / SAARIJÄRVI 16.3.2019 : 03.03.19 - klo:10:26
Talvisarjan 2019 viides kisa ajetaan Saarijärvellä   16.3.2019

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 4.3.2019 ja loppuu Sunnuntaina 10.3.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  V4 Saarijärvi
32  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: JÄMSÄ 2.3.2019 : 27.02.19 - klo:17:30
#4.2 2.3.2019

J?ms?  2.3.2019 Lähtölistat:

SUPER: 21

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   46   Pasi Nyyssönen   Saarijärvi   PJJ Rallycross Racing Team   Nissan almera
A2   73   Valtteri Mäenpää   Jämsä      Mercedes-Benz Cosworth
A3   325   Marko Järvinen   Jämsä      Golf T 5
A4   131   Malinen Toni   Pieksämäki   TM Racing   TM RACING FORD
A5   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Tykkireisinki   Volvo 343
A6   26   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda 326

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   64   Stanton   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu    Ford Sierra
B2   74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing   Sorsa evo 1
B3   581   Samanen Kai   Saarijärvi   RMS Rally Team   Peugeot V8
B4   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Opel
B5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   65   Sami Puttonen   Jämsä   Special Yhtiöt   Volvo Amazon
C2   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
C3   23   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
C4   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   volvo 850
C5   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   67   Lehtonen Ari   Kuhmoinen   Natiaiset racing   volvo pv
D2   274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing   Sorsa evo 2
D3   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   toyota
D4   63   Alex Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   Mazda 323
D5   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Mazda 323 gti


KARDAANI: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   60   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Svetlana
A2   173   petteri bergström   porvoo   maranello   vulwu
A3   13   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   SS-RACING Sirpa
A4   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Pick-up
A5   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Potkukelkka
A6   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Special edition BMW
A7   149   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit   Laina bmw
A8   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Fjööörd

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
B2   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
B3   8   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Tynnyrin turvottaja
B4   30   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Oscortti
B5   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
B6   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemari
B7   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Jos löytyy joku romu
B8   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Foortti


VETARI: 20

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   193   Nico Hänninen   Vääksy   Unlucky Racing Team   Lolvo
A2   25   Hämäläinen Joona   Orimattila   Selänkylä Racing   Honda civik
A3   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
A4   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
A5   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
A6   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti
A7   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   escort
B2   16   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Honda
B3   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
B4   23   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Pösö
B5   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
B6   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
B7   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   108   Luoto Aarre   Jämsä   Steral racing   Mazda
C2   32   Petri Hyvönen   Rantasalmi   RÄHY Racing   oopeli
C3   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
C4   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
C5   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Murkula
C6   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   datsun


LADY: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Nelipyöräne
A2   41   Tatjaana   Korpilahti   Team Jarwen   Tiivitaavi
A3   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Vanha Rouva
A4   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
A5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   25   Veera Teikari   Mäntsälä   AllmostFastRacingTeam   Honda
B2   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
B3   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
B4   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
B5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   15   Anne   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
C2   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
C3   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
C4   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda
C5   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   35   Heli Matilainen   Saarijärvi   RMS rally Team   Nissan
D2   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
D3   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team    Mazdakö
D4   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0


JUNIOR: 15

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   22   Tupala   Korpilahti   Team Jarwen   Äitin auto
A2   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   masa
A3   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   höpömazzu
A4   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Opel
A5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
B2   32   Hyvönen Niko   Rantasalmi   RÄHY Racing   oopeli
B3   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
B4   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Rosmariini
B5   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
C2   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Matsta
C3   9   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Markariini
C4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Matsa
C5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme


33  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: JÄMSÄ 2.3.2019 : 17.02.19 - klo:21:42
#4 2.3.2019

Jämsä 2.3.2019 Ilmoittautuneet:

pe  1. maaliskuuta 2019 11.10.36
Ilmoittautuneita: 93

Super: 23

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
23   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8    (e)
26   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda 326
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
46   Pasi Nyyssönen,  Saarijärvi,  PJJ Rallycross Racing Team,   Nissan almera    (u)
63   Alex Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Mazda 323
64   Stanton,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu ,   Ford Sierra    (u)
65   Sami Puttonen,  Jämsä,  Special Yhtiöt,   Volvo Amazon    (u)
67   Lehtonen Ari,  Kuhmoinen,  Natiaiset racing,   volvo pv    (u)
73   Valtteri Mäenpää,  Jämsä,  ,   Mercedes-Benz Cosworth    (u)
74   Huugo,  Jämsänkoski,  Huugo Racing,   Sorsa evo 1    (e)
78   Mika Puttonen,  Jämsä,  ,   Ford    (j)
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   toyota
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti    (e)
131   Malinen Toni,  Pieksämäki,  TM Racing,   TM RACING FORD
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 gti
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Opel
274   Hugo Junior,  Jämsä,  Hugo Racing,   Sorsa evo 2    (e)
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo 343
313   Tuomas Hurskainen,  Hollola,  SS-Racing,   Ford Sierra    (j)
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   volvo 850
325   Marko Järvinen,  Jämsä,  ,   Golf T 5    (e)
581   Samanen Kai,  Saarijärvi,  RMS Rally Team,   Peugeot V8    (e)


Vetari: 20

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   datsun
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [L10]
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [L6]
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]
16   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   Honda    (e)
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J5]
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Pösö
25   Hämäläinen Joona,  Orimattila,  Selänkylä Racing,   Honda civik     (e)
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula
32   Petri Hyvönen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   oopeli    [J32]
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
52   Kivelä Pekka,  Jämsä,  Söpö-Team,   escort    (e)
108   Luoto Aarre,  Jämsä,  Steral racing,   Mazda    (e)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  Unlucky Racing Team,   Lolvo    (e)
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö


Kardaani: 16

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Fjööörd
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Jos löytyy joku romu
8   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Tynnyrin turvottaja    (e)
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Potkukelkka
13   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   SS-RACING Sirpa    (e)
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Special edition BMW
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Foortti
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Pick-up
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu    (e)
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Oscortti
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa    (e)
60   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Svetlana    (u)
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Laina bmw
173   petteri bergström,  porvoo,  maranello,   vulwu    (e)


Junior: 15

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   höpömazzu
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Rosmariini
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V18]
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
9   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   Markariini
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Opel
22   Tupala,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Äitin auto    [L41]    (e)
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Matsta
32   Hyvönen Niko,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   oopeli    [V32]
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   masa
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Matsa
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel


Lady: 19

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,    Mazdakö
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse    (e)
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [V10]
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [V9]
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Nelipyöräne    (u)
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
15   Anne,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda    (e)
25   Veera Teikari,  Mäntsälä,  AllmostFastRacingTeam,   Honda    [V25]    (u)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
35   Heli Matilainen,  Saarijärvi,  RMS rally Team,   Nissan    (e)
41   Tatjaana,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Tiivitaavi    [J22]    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Vanha Rouva
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
34  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / JÄMSÄ 2.3.2019 : 17.02.19 - klo:21:41
Talvisarjan 2019 Neljäs kisa ajetaan Jämsässä 2.3.2019

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 18.2.2019 ja loppuu Sunnuntaina 24.2.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  V4 Jämsä
35  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: PIEKSÄMÄKI 16.2.2019 : 13.02.19 - klo:18:15
#3.2 16.2.2019

Pieks?m?ki  16.2.2019 Lähtölistat:

SUPER: 14

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
A2   131   Malinen Toni   Pieksämäki   TM Racing   TM RACING FORD
A3   44   Lauri Kallanto   Suonenjoki   Kallanto Racing   volvo 242
A4   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet
A5   26   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda 326

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   fort escort 2000
B2   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
B3   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Ford sierra
B4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
B5   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
C2   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Tykkireisinki   Volvo 343
C3   59   Jani Ilkas   NAHKELA   Rantakare Racing   Rantakare Racing Ford
C4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Mazda 323 gti


KARDAANI: 15

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
A2   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
A3   55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam   Kuutio
A4   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Special edition BMW
A5   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemari
A6   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Somaliannakkikattila
A7   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Fort siera
A8   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Mitsupitshi niskahikiki evo74

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   72   Kapteeni Lapanen   Karstula   OSSP Racing Team   Vinolistamosse
B2   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B3   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Lumilinko
B4   30   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Oscortti
B5   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bemari
B6   149   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit   Laina bmw
B7   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Voorti


VETARI: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
A2   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
A3   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A4   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
A5   23   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Pösö
A6   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
A7   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   niskahikiki
A8   2   Koskinen Oskari      TPP Racing   ?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   32   Petri Hyvönen   Rantasalmi   RÄHY Racing   oopeli
B2   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
B3   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
B4   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Piili
B5   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Murkula
B6   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti
B7   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
B8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda


LADY: 14

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
A2   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Sotaratsu
A3   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
A4   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
A5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Ford
B2   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team    Mazdakö
B3   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
B4   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
B5   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Vanha Rouva
C2   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
C3   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
C4   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda


JUNIOR: 15

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   22   Juuso Kukko   Korpilahti   Kukko Racing   Vanha horotzu
A2   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
A3   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masta
A4   3   Kivist� Niko   Maalta   Blue Bullets   mazdrati
A5   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
B2   32   Hyvönen Niko   Rantasalmi   RÄHY Racing   oopeli
B3   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Opel
B4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Matsa
B5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   Team asikkalan pojat   Opel
C2   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Rusina
C3   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Rusina
C4   9   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Koppiromu
C5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme


36  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: PIEKSÄMÄKI 16.2.2019 : 03.02.19 - klo:10:58
#3 16.2.2019

Pieksämäki 16.2.2019 Ilmoittautuneet:

ma 11. helmikuuta 2019 20.00.21
Ilmoittautuneita: 74

Super: 14

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
26   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda 326
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
44   Lauri Kallanto,  Suonenjoki,  Kallanto Racing,   volvo 242
59   Jani Ilkas,  NAHKELA,  Rantakare Racing,   Rantakare Racing Ford
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota    (e)
131   Malinen Toni,  Pieksämäki,  TM Racing,   TM RACING FORD    (e)
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 gti
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra     (e)
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Ford sierra
283   Virtanen Antti,  Laukaa,  Antin tiimi,   fort escort 2000    (e)
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo 343    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   Volvo    (j)


Vetari: 16

2   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   ?
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   niskahikiki
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    (e)
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [L6]
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J5]
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Pösö
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula
32   Petri Hyvönen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   oopeli    [J32]
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Piili
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö


Kardaani: 15

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Somaliannakkikattila
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bemari
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Mitsupitshi niskahikiki evo74
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Voorti
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo    (e)
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli    (e)
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Lumilinko
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Special edition BMW
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Fort siera
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Oscortti
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo    (e)
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   Kuutio
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari
72   Kapteeni Lapanen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Vinolistamosse    (e)
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Laina bmw


Junior: 15

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   mazdrati
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Rusina
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V18]    (e)
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
9   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   Koppiromu
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Opel
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Rusina
22   Juuso Kukko,  Korpilahti,  Kukko Racing,   Vanha horotzu    (e)
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masta
32   Hyvönen Niko,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   oopeli    [V32]
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Matsa
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  Team asikkalan pojat,   Opel


Lady: 14

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,    Mazdakö    (e)
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [V10]
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Sotaratsu    [V9]    (e)
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda    (e)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Ford    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Vanha Rouva    (e)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
37  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / PIEKSÄMÄKI 16.2.2019 : 03.02.19 - klo:10:57
Talvisarjan 2019 kolmas kisa ajetaan Pieksämäellä 16.2.2019

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 4.2.2019 ja loppuu Sunnuntaina 10.2.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Pieksämäki
38  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: SIPOO 2.2.2019 : 30.01.19 - klo:18:08
#2.2 2.2.2019

Sipoo  2.2.2019 Lähtölistat:

SUPER: 14

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   55   Siim Saar   Kerava   Keravan Car   Vw golf 2
A2   51   Matias Piipponen   Porvoo      Mitsubishi
A3   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
A4   63   Alex Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   Mazda 323
A5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   59   Jani Ilkas   NAHKELA   Rantakare Racing   Rantakare Racing Ford
B2   52   Fredrik lindström   Sipoo   Team sipoon pojat   Mazda
B3   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Passatti
B4   26   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda 326
B5   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   36   Nico Grönholm   Porvoo   NgRacingTeam   Projekti Datsuni
C2   187   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing   Escort B230
C3   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Ford sierra
C4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Mazda 323 gti


KARDAANI: 21

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   53   Lucas Gabrielsson   Porvoo   GRT Racing team   Ooppeli
A2   57   Pappajensen   Sibbo   Team Sipoon Pojat   Dx
A3   47   Harri Hoikkanen   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team   Lada 2105
A4   39   Kimmen   Tammisaari      Mersu
A5   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Lumilinko
A6   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Fort siera
A7   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam   volvo
B2   54   Isak Engström   Loviisa   Riverside Racing   Ford
B3   43   Nevalainen Sami   Järvelä   Country Side Racing   Opel
B4   29   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   TynkäTech Lada EVO 2.0
B5   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Special edition BMW
B6   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemari
B7   149   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit   Bmw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   173   petteri bergström   porvoo   maranello   Volvo
C2   51   Kuhlman Manne   Paippinen   Sipoon pojat   Volvo
C3   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   opel
C4   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Volvo
C5   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Ämmä
C6   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Ekohybridiöljypoltin
C7   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   kysymysmerkki


VETARI: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   76   Mikael Österholm    Tammisaari      Audi coupe
A2   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A3   44   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
A4   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
A5   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   nismo
A6   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti
A7   2   Koskinen Oskari      TPP Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   59   Cisse nyberg   porvoo   demil racers   golffi
B2   195   Saku Karppanen   Vääksy   Unlucky Racing Team   Jylle
B3   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
B4   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
B5   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Murkula
B6   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   69   Välimäki Jan   Hollola   Hulttio racing Team   Honta
C2   170   Heinonen toni   Porvoo   Riverside Racing   Voorti
C3   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
C4   23   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Pösö
C5   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
C6   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda


LADY: 9

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
A2   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
A3   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   mazda
A4   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti
A5   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda
A6   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
B2   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda
B3   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti
B4   95   Kettunen Sofia   Lahti   Hulttio Racing   Honta
B5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
B6   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Vw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Vw
C2   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
C3   95   Kettunen Sofia   Lahti   Hulttio Racing   Honta
C4   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   mazda
C5   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
C6   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto


JUNIOR: 9

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Mazda
A2   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Rosmariini
A3   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
A4   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä
A5   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Opel vectra
A6   9   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   KivistönKauhu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   9   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   KivistönKauhu
B2   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Opel vectra
B3   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä
B4   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda
B5   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Matsa
B6   3   Kivistö Niko   Maalta   TMS   MutaKuononMaserati

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   3   Kivistö Niko   Maalta   TMS   MutaKuononMaserati
C2   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Matsa
C3   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda
C4   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
C5   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Rosmariini
C6   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Mazda


39  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: SIPOO 2.2.2019 : 19.01.19 - klo:18:54
#2 2.2.2019

Sipoo 2.2.2019 Ilmoittautuneet:

pe  1. helmikuuta 2019 18.03.11
Ilmoittautuneita: 73

Super: 14

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda    (e)
26   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda 326
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Passatti
36   Nico Grönholm,  Porvoo,  NgRacingTeam,   Projekti Datsuni    (e)
51   Matias Piipponen,  Porvoo,  ,   Mitsubishi    (e)
52   Fredrik lindström,  Sipoo,  Team sipoon pojat,   Mazda    (e)
55   Siim Saar,  Kerava,  Keravan Car,   Vw golf 2    (u)
59   Jani Ilkas,  NAHKELA,  Rantakare Racing,   Rantakare Racing Ford    (u)
63   Alex Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Mazda 323
187   Kuusisto Miki,  Porvoo,  Riverside Racing,   Escort B230    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 gti
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Ford sierra


Vetari: 19

2   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   Mazda    [J2]
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   nismo
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [L6]
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]    (e)
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu    (e)
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Pösö
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
44   Lindström Fredrik,  Paippinen,  Team Sipoon Pojat,   Mazda    (e)
59   Cisse nyberg,  porvoo,  demil racers,   golffi    (e)
69   Välimäki Jan,  Hollola,  Hulttio racing Team,   Honta    (e)
76   Mikael Österholm ,  Tammisaari,  ,   Audi coupe    (u)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi    (e)
170   Heinonen toni,  Porvoo,  Riverside Racing,   Voorti    (e)
195   Saku Karppanen,  Vääksy,  Unlucky Racing Team,   Jylle    (e)
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö


Kardaani: 21

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Ekohybridiöljypoltin
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Ämmä
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   kysymysmerkki
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Voorti
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Lumilinko     (e)
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Special edition BMW
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Fort siera
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Volvo    (e)
29   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   TynkäTech Lada EVO 2.0    (e)
39   Kimmen,  Tammisaari,  ,   Mersu    (e)
43   Nevalainen Sami,  Järvelä,  Country Side Racing,   Opel    (e)
47   Harri Hoikkanen,  Mäntsälä,  Hoikkanen Racing Team,   Lada 2105    (e)
51   Kuhlman Manne,  Paippinen,  Sipoon pojat,   Volvo    (e)
53   Lucas Gabrielsson,  Porvoo,  GRT Racing team,   Ooppeli    (u)
54   Isak Engström,  Loviisa,  Riverside Racing,   Ford    (e)
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   volvo    (u)
57   Pappajensen,  Sibbo,  Team Sipoon Pojat,   Dx    (e)
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   opel    (e)
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Bmw
173   petteri bergström,  porvoo,  maranello,   Volvo    (e)


Junior: 9

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda    [V2]
3   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   MutaKuononMaserati    (e)
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Rosmariini
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
9   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   KivistönKauhu    (e)
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Opel vectra
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Mazda    (e)
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Matsa


Lady: 10

3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   Vw    (e)
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    (e)
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [V10]
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto    (e)
39   Cessi,  Tammisaari,  ,   Mersu    [K39]    (j)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
95   Kettunen Sofia,  Lahti,  Hulttio Racing,   Honta    [V69]    (j)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
40  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / SIPOO 2.2.2019 : 19.01.19 - klo:18:53
Talvisarjan 2019 toinen kisa ajetaan Sipoosa 2.2.

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 21.1.2019 ja loppuu Sunnuntaina 27.1.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Sipoo
41  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: RANTASALMI 19.1.2019 : 17.01.19 - klo:07:58
#1.2 19.1.2019

Rantasalmi  19.1.2019 Lähtölistat:

SUPER: 13

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   44   Lauri Kallanto         volvo 142
A2   32   Roni Grönvall         Passatti
A3   84   Väätänen Jussi         Toyota
A4   303   Maljanen Lauri         Volvo 343
A5   26   Holmström Sebastian         Mazda 323

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   340   Pulkkinen Roope         honda
B2   50   Ikonen Esa         Bemari
B3   207   Laitinen Pasi         Ford sierra
B4   190   Timo heinonen         Mazda 323 gti
B5   3   Putkonen Rolf         Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   314   Lasse bussman         Volvo 850
C2   63   Alex Ewalds         Mazda 323
C3   245   Asikainen Jarno         Ford Fiesta
C4   27   Toni Nieminen         Kalma taxi


KARDAANI: 15

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   44   Jari Partanen         Volvo
A2   315   Koskiaita Jan         manta
A3   79   Julkunen Ville         ford
A4   113   Juutilainen Jussi         BMW
A5   20   Jäkälä         Ford Siera
A6   8   Masi         Katteeton Juha
A7   3   Lempinen Juho         sss
A8   1   Peiponen Niko         EkohybridiÖljypoltin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   46   Toni Hirvonen         Ford sierra
B2   66   Pasi Niemi         Bemari
B3   149   Jani Vatanen         Bmw
B4   30   Renlund Janne         Oscortti
B5   19   Lindström Jani         Special edition BMW
B6   4   Hannu         Vorti
B7   2   Ikonen Esa         Ã„mmä


VETARI: 21

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   32   Petri Hyvönen         Ooppeli
A2   41   Huhtala Ossi         Mazda 323
A3   63   Hynynen Veli-Pekka         Toyota
A4   29   Teemu Juutilainen         Honda
A5   22   Budde Jica         Masta
A6   17   Ari Vuorinen         Voorti
A7   8   Metsäoja Antti         Tynkärytö
A8   2   Koskinen Oskari         ?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   310   Metsäoja Matti         Tynkärytö
B2   45   Pasi Pulkkinen         Honda
B3   142   Kari Karjalainen         Mazda
B4   28   Tinippa         Murkula
B5   19   Puustinen Sami         Pikku Misu
B6   12   Soikkeli Jarno         Hratsu
B7   6   Tatu Kilkki         nismo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   37   Sheikki Laakso         Honda Civic
C2   50   Tomi Nykänen         Leber-box
C3   48   Björn Jani         Reppana
C4   23   Rusinen Tommi         Kannonperä PÖSÖ
C5   18   Lilja Aleksi         SaBa
C6   10   Autio Juhani         Honda
C7   3   Holmström Sebastian         Mazda


LADY: 6

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   28   sari Kärkkäinen         Mazda
A2   135   Sillman Sanna         Sisko
A3   6   Autio Tiia         Honda
A4   4    Kallioniemi Susanna         Mazda
A5   7   Heidi         Villi Violetti
A6   71   Pikku Myy         Mazeda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   71   Pikku Myy         Mazeda
B2   7   Heidi         Villi Violetti
B3   4    Kallioniemi Susanna         Mazda
B4   6   Autio Tiia         Honda
B5   135   Sillman Sanna         Sisko
B6   28   sari Kärkkäinen         Mazda


JUNIOR: 13

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   11   Otto Valkonen         Opel vectra
A2   32   Hyvönen Niko         oopeli
A3   22   Juuso Kukko         Kylännopeinmopo
A4   7   Severi         Kylpyamme
A5   1   Laitinen Toni         Mäzdä

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   63   Rönkkö Juho         Toyota
B2   23   Mika Mehtonen         Masta
B3   39   Elmeri Suosaari         Masta
B4   4   Kiiskinen Tino         Rosmariini

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   52   Jessica Manninen         Opel
C2   21   Björn Jesse         Rusina
C3   8   Lilja Juuso         TuHnu
C4   2   Koskinen Jesperi         Mazda


42  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: RANTASALMI 19.1.2019 : 05.01.19 - klo:13:41
#1 19.1.2019

Rantasalmi 19.1.2019 Ilmoittautuneet:

ke 16. tammikuuta 2019 20.22.18
Ilmoittautuneita: 70

Super: 14

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet    (e)
26   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda 323    (e)
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi    (e)
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Passatti     (e)
44   Lauri Kallanto,  Suonenjoki,  Kallanto Racing,   volvo 142    (u)
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bemari    (e)
63   Alex Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Mazda 323    (e)
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 gti    (e)
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Ford sierra    (e)
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Fiesta     (e)
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo 343    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   Volvo 850    (e)
340   Pulkkinen Roope,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   honda    (e)


Vetari: 22

2   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   ?    (e)
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda    (e)
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   nismo     (e)
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö    (e)
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda    [L6]    (e)
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    (e)
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti    (e)
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    (e)
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu    (e)
22   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Masta    (e)
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä PÖSÖ    (e)
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula    (e)
29   Teemu Juutilainen,  Rantasalmi,  karhuracing,   Honda    (e)
32   Petri Hyvönen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Ooppeli    [J32]    (u)
37   Sheikki Laakso,  Kouvola,  Harem racing,   Honda Civic    (e)
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323    (e)
45   Pasi Pulkkinen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Honda    (e)
48   Björn Jani,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Reppana    (e)
50   Tomi Nykänen,  Joroinen,  Retu Racing,   Leber-box    (e)
63   Hynynen Veli-Pekka,  Iisalmi,  ,   Toyota    [J63]    (e)
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda    (e)
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö     (e)


Kardaani: 15

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   EkohybridiÖljypoltin    (e)
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Ã„mmä    (e)
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   sss    (e)
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Vorti    (e)
8   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Katteeton Juha    (e)
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Special edition BMW    (e)
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Ford Siera    (e)
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Oscortti    (e)
44   Jari Partanen,  Joroinen,  Team Revittävät siilit,   Volvo    (u)
46   Toni Hirvonen,  Enonkoski,  Korpi Racing,   Ford sierra    (u)
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari    (e)
79   Julkunen Ville,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   ford    (e)
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   BMW    (e)
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Bmw    (e)
315   Koskiaita Jan,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   manta    (e)


Junior: 13

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä    (e)
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda    (e)
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Rosmariini     (e)
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme    (e)
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu    (e)
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Opel vectra    (u)
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Rusina    (e)
22   Juuso Kukko,  Korpilahti,  Kukko Racing,   Kylännopeinmopo    (e)
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masta    (e)
32   Hyvönen Niko,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   oopeli    [V45]    (e)
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Masta    (e)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  Team asikkalan pojat,   Opel    (e)
63   Rönkkö Juho,  Iisalmi,  ,   Toyota    [V63]    (u)


Lady: 6

4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda    (e)
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda    [V10]    (e)
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti    (e)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda    (e)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]    (e)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
43  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / RANTASALMI 19.1.2019 : 05.01.19 - klo:13:41
Kauden 2019 aloitus ja Talvisarjan ensimmäinen kisa ajetaan Rantasalmella 19.1.

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 7.1.2019 ja loppuu Keskiviikkona 16.1.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Rantasalmi
44  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Vs: Kilpailunumero asiaa !!!! : 02.12.18 - klo:15:43
Nyt on rokkiralli kotisivuilla päivitetyt listat näkyvillä.

http://www.rokkiralli.info/kuskit.html
45  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: TAMMISAARI 13.-14.10.2018 : 09.10.18 - klo:18:50
#15.2 13.-14.10.2018

Tammisaari  13.-14.10.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 27

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   61   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   Bmw
A2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   toyota
A3   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
A4   64   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
A5   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
A6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
B2   235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   M3
B3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
B4   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
B5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   datsun finn
B6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ässäVolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
C2   164   Sami Laine    Iittala    Lada team   Lada
C3   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippoevo 1
C4   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
C5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   215   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
D2   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
D3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
D4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
D5   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   Pösö
E2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
E3   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda t5
E4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
E5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Vestamatic Starlet


SUPER SU: 26

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
A2   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   Pösö
A3   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
A4   64   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
A5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   datsun finn
A6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ässäVolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
B2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   toyota
B3   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
B4   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
B5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   61   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   Kaiman volvo
C2   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Starlet
C3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
C4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
C5   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
D2   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
D3   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippoevo 1
D4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
D5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Vestamatic Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   215   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
E2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
E3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
E4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
E5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort


KARDAANI: 45

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   173   petteri bergström   porvoo   maranello   volvo
A2   191   Jens Nordberg   Tammisaari      Bmw
A3   168   Artturi Kaukoranta   Vääksy   UnluckyRacingTeam   Volvo
A4   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ropeli
A5   39   Kimmen    Tammisaari      Kitty 2
A6   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
A7   7   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford sierra
A8   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   180   Emil Hintsanen   Ekenäs   Etmkua   Bmw
B2   721   Vanhapiha Villematti   Karkkila   SVU racing team   DX corolla
B3   175   Vesa Järvi   Karstula   Kannonjärven Kovat Pojat   Äskortti
B4   90   Jan Corander   Myrskylä   Shameless Racing   Raita
B5   176   Sami Sarvaala   Halkia      ooppeli
B6   170   Ville Järvelä    Orimattila       Opel
B7   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Riesa
B8   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   NoVoloVo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   181   Rasse   Tammisaari      Toyota
C2   95   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Volvo
C3   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45   Corolla
C4   165   Ilpo Saari   Kannonkoski   Team Saari   volvo
C5   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemari
C6   29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
C7   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
C8   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Joku rottelo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   187   Jere Patrik    Kylmälä   Nenne raicing   Opel omega
D2   277   Pikku Lasse   Lappohja   Rämä Racing   Ford
D3   500   Teemu Uski   Hollola   Mv Racing   Foortti
D4   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   BMW
D5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   opel
D6   22   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Vooppeli
D7   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Fun 4 1 long roof

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   188   Kardaani Lasse    Kylmälä   Nenne raicing   Opel omega
E2   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   opel
E3   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo
E4   135   Ärväs Tommi   Lahti   MV-Racing   Rs 200
E5   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
E6   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Baijerilainen mutteriviritys
E7   33   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing    Starbba Star

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   189   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Sierra
F2   136   Matti Kangas   Espoo   TeamAhmatti   Ahmalada
F3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   Bmw
F4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Bmw
F5   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   bemari
F6   16   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Ullatus
F7   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   volvo


VETARI: 35

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   197   Jonas Mattila   Tammisaari   Hermo racing team   Volvo vee40
A2   180   Kimmo Hattunen   Vantaa      Citroen
A3   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A4   202   Tarja Kilkki   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
A5   98   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Masta
A6   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   vara auto
A7   6   Autio Mikko   Jyväskylä      Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   199   Sami   Tammisaari      Volvo s40
B2   181   Malmen   Tammisaari   Roima racing   Volf b52
B3   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
B4   69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Hoppakiesi
B5   178   Torbjörn Lindström   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
B6   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Metukka
B7   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   421   Sirppi   Sirppilä   Country Side Racing   Kerhomatu
C2   193   Nico Hänninen   Vääksy   Unlucky Racing Team   Joku
C3   94   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing   JaappanilainenmunakulhoVol1
C4   129   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Nissani
C5   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
C6   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine h###a
C7   97   Kristian Björklund   Askola   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   198   Magnus Nordström   Tammisaari    Nordström racing team    Alex racing honda
D2   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
D3   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Maksalaatikko
D4   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Murkula
D5   153   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Foorti
D6   143   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   nismo
D7   1   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   68   Hattunen Pauli   Helsinki   Koli Racing   Musta Salama
E2   175   Kalmari Kalle   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Nismo
E3   49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti
E4   20   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   No opel
E5   29   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Evo
E6   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Kippo
E7   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   Mazda


LADY: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   50   Piraattimirri   Tammisaari   Country Side Racing   Kerhomatu
A2   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
A3   74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
A4   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
A5   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing   Matsa
B2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Mosse
B3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
B4   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
B5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   40   Petra Vesterinen   Karstula   Kannonjärve kovat pojat   Oopeli
C2   500   Honkanen Taru       Kukko Racing   Maksalaatikko
C3   68   Hattunen Nina   Mäntsälä   Koli Racing   Musta Salama
C4   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
C5   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   70   Mäkelä Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing   Japanilainenmunakulhovol1
D2   289   Lilli   Hollola   Moukariteam   Pikkumisu
D3   107   Autio Virpi   Jyväskylä      Mazda
D4   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti


JUNIOR: 12

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Mazda
A2   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   BMW 323GTI
A3   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Rypälemazsda
A4   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Biili
A5   5   Kiiskinen Tino   Juva   Kurko Racing   Rusinantte
A6   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Kasperin mondeo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Kerhomatu
B2   47   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Elmerin kolmekakskolme
B3   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Ford
B4   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Lanseri
B5   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   kolmekakskolmonen
B6   37   Väre Joakim   Hyvinkää      Laiska opeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   37   Väre Joakim   Hyvinkää      Laiska opeli
C2   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   kolmekakskolmonen
C3   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Lanseri
C4   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Rypälemazsda
C5   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   BMW 323GTI
C6   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Kasperin mondeo
D2   5   Kiiskinen Tino   Juva   Kurko Racing   Rusinantte
D3   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Biili
D4   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Ford
D5   47   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Elmerin kolmekakskolme
D6   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Kerhomatu


Sivuja: 1 2 [3] 4 5 ... 8