Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
05.12.19 - klo:22:09
 
  Näytä kirjoitukset
Sivuja: 1 [2] 3 4 ... 8
16  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / PIHTIPUDAS 13.-14.7.2019 : 30.06.19 - klo:17:45
Kesäkauden 2019 viides kisa ajetaan Pihtiputaalla 13.-14.7.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit ja Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 1.7.2019 ja päättyy Sunnuntaina 7.7.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  V55 Pihtipudas
   

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille
17  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: HANKASALMI 29.-30.6.2019 : 26.06.19 - klo:06:18
#9.2 29.-30.6.2019

Hankasalmi  29.-30.6.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 33

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   160   Teemu “ the Tank” Hirvonen   Kannonkoski       Ford Anglia
A2   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
A3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada köpö racing team
A4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
A5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   #JonPower Datsun
A6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   44   Lauri Kallanto   Suonenjoki   Kallanto Racing   Volvo 242
B2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
B3   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
B4   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   Bmw
B5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
B6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   MB-190
C2   214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Starlet
C3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
C4   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
C5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
C6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
D2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
D3   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
D4   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
D5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Jta-Asennus Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
E2   238   Kinnunen Jani   Tuusula   Leepun paja racing   Bimmer
E3   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
E4   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
E5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
F2   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
F3   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
F4   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
F5   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki


SUPER SU: 34

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   149   Jere Hintikka   Karstula   JCRX Team    Honda
A2   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
A3   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
A4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
A5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
A6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Bmw
B2   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
B3   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
B5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
B6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   162   Esa Nieminen   Karstula   Hertta Racing Volvo   Volvo
C2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
C3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada köpö racing team
C4   6   Paananen Ville   Karstula      oopel
C5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   #JonPower Datsun
C6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   MB-190
D2   215   Aleksanteri Honkonen    Sumiainen    Kunto MotorSport   Starlet
D3   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
D4   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   Bmw
D5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
D6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   280   juha viljasalo   karstula   TEAM VOIMAN   Vw poolo
E2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
E3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
E4   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
E5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
F2   341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
F3   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
F4   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
F5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Jta-Asennus Volvo


KARDAANI: 37

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   144   Ilmari Kovanen   Niemisjärvi      190 Mersu
A2   151   Andrei Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Lada VFTS
A3   130   Jesse Beloff   Hankasalmi      Sierra
A4   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   KohokammioMotorsport OnkelmaJäte
A5   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Nouppelitä??
A6   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Ruttu-ratsu
A7   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Volvo
A8   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Vololvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   152   Hämis Paukku   Jyväskylä    Paukku    Riesa
B2   155   antti mertla   kemi   paukku   riesa
B3   139   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Camo jäämistöä
B4   120   Tv Kokki   Hollola   MV-Racing   volvo
B5   29   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ford
B6   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B7   8   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Tyristori
B8   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Fordi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   153   Seppo shemeikka   Hankasalmi as      Mazda
C2   25   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Lada
C3   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusV.Vesterinen  Opel
C4   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   BMW
C5   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
C6   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
C7   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   154   Sebu paukku   Laukaa   Paukku team   Riesahan
D2   33   Välimäki Jan   Hollola   RS Racing   Voorti
D3   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
D4   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   happo
D5   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EM kaivuu ja konetyö volvo??
D6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Vanhus
D7   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   32   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
E2   100   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   lydoon
E3   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Buimuri
E4   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Sutzuki Svitura
E5   44   Jari Partanen   Joroinen   Team Revittävät siilit   Ford
E6   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Ooppeli
E7   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Siera


VETARI: 34

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   117   Renska    Konnevesi    Tpp Racing   Obelix
A2   130   Häkkinen Marko   Lannevesi   CamoRacing Virtasen Rallitalli   Matruusi
A3   88   Suur-Uski Jani   Kotka   FIAKK r. y   Narina
A4   164   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Kutosmaza
A5   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A6   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
A7   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   270   Mestilä Ville   Jämsä   Raatoracing   Mazda
B2   111   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Kimppakääpiö
B3   13   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Maza
B4   63   Hynynen Veli-Pekka   Iisalmi      Toyota
B5   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaabismiOnSairaus
B6   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
B7   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Rusina evo 3

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   116   Hannu Syrjä   Järvelä   Countryside racing   Escobar
C2   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Misuli
C3   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Mazda
C4   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Leasing volvo
C5   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Opel Astra
C6   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Mazda
C7   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   140   Anne   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
D2   36   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   VectraGT
D3   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Wolksvagen Jetta
D4   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
D5   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Mazda
D6   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
D7   83   Janne Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   146   Viriili Velho   Lievestuore   Välikorpi Racing Team   Ford
E2   69   Välimäki Jan   Hollola   RS Racing   Mikä lie tuhnu
E3   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
E4   7   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Yllätys
E5   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pikku maza
E6   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan


LADY: 26

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   15   Anne   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
A2   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   Mikä lie Tuhnu
A3   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
A4   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Rautarouva
A5   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda
A6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   69   Nina   Järvelä   CountrySideRacing   Escobar
B2   23   Satu   Karstula      Sutzuki Svitura
B3   500   Honkanen Taru   Espoo   Kukko Racing   Mazda
B4   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
B5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   43   Suhmura   Lievestuore   Kukko Racing   Evo mitsu
C2   27   Martta Mestilä   Jämsä   raatoracing   Mazda
C3   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
C4   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
C5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Obelix
D2   89   Myyry Tanja   Kotka   FIAKK r.y   Narina
D3   35   Heli Ahola    Saarijärvi   RMS Rallyteam   Sotaratsu
D4   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
D5   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   20   Outi   Jyväskylä   Paukku team   Riesahan
E2   99   Henna Jokinen    Hämeenkyrö    Team Laskeutumisvalo   Kilpuri
E3   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
E4   9   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
E5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin


JUNIOR: 21

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   30   Jesse Loberg   Uurainen   Leepulandia   Ripuli
A2   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   kuhmu
A3   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
A4   11   Otto Valkonen   Hans racing team   Pieksämäki   Datsuni on ratsuni
A5   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Ooppeli
A6   19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Cetekki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   144   Kovanen Lassi   Toivakka      190 Mersu
B2   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Sierra
B3   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   LestaBussi
B4   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   SexBätängWau 2.0
B5   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Kippo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   22   Tupala   Korpilahti   Team Jarwen   VectraGT
C2   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Honda
C3   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
C4   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   VillaTumppu
C5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nissani
D2   38   Kemppainen Markus   Karstula   MakuRacing   Volvo
D3   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
D4   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
D5   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Nissan


18  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: HANKASALMI 29.-30.6.2019 : 15.06.19 - klo:14:07
#9 29.-30.6.2019

Hankasalmi 29.-30.6.2019 Ilmoittautuneet:

su 30. kesäkuuta 2019 07.46.37
Ilmoittautuneita: 189

Super Lauantai: 34

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jta-Asennus Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   #JonPower Datsun
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
44   Lauri Kallanto,  Suonenjoki,  Kallanto Racing,   Volvo 242    (e)
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
75   Vainiomaa Marko,  Laukaa,  PUKE,   BMW
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   Bmw
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
160   Teemu ? the Tank? Hirvonen,  Kannonkoski ,  ,   Ford Anglia    (u)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   MB-190    (e)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada köpö racing team
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Starlet
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
238   Kinnunen Jani,  Tuusula,  Leepun paja racing,   Bimmer
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Fiesta     (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford Escort    (j)
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo
321   Turpeinen Juuso,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta    (e)


Super Sunnuntai: 35

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   oopel
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jta-Asennus Volvo
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   #JonPower Datsun
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
75   Vainiomaa Marko,  Laukaa,  PUKE,   BMW
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   Bmw
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
149   Jere Hintikka,  Karstula,  JCRX Team ,   Honda    (u)
154   Juho viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Bmw    (e)
162   Esa Nieminen,  Karstula,  Hertta Racing Volvo,   Volvo    (e)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   MB-190    (e)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada köpö racing team
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR
215   Aleksanteri Honkonen ,  Sumiainen ,  Kunto MotorSport,   Starlet
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
280   juha viljasalo,  karstula,  TEAM VOIMAN,   Vw poolo    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford Escort    (j)
341   Turpeinen Jussi,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta


Vetari: 34

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Rusina evo 3
7   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Yllätys
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Mazda
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Opel Astra    [L135]
13   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Maza
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Leasing volvo    [L91]
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaabismiOnSairaus
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Misuli
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pikku maza
36   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   VectraGT
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
63   Hynynen Veli-Pekka,  Iisalmi,  ,   Toyota
69   Välimäki Jan,  Hollola,  RS Racing,   Mikä lie tuhnu    [L21]
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Wolksvagen Jetta
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel    (j)
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  FIAKK r. y,   Narina    [L89]
98   Romu-ukko,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Vts Sitikka    (j)
111   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Kimppakääpiö    (e)
116   Hannu Syrjä,  Järvelä,  Countryside racing,   Escobar    (e)
117   Renska ,  Konnevesi ,  Tpp Racing,   Obelix     (u)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi    [L99]
140   Anne,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda    (e)
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
146   Viriili Velho,  Lievestuore,  Välikorpi Racing Team,   Ford    (e)
164   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Kutosmaza
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Mazda
270   Mestilä Ville,  Jämsä,  Raatoracing,   Mazda    [L27]    (u)
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Mazda    [L500]


Kardaani: 38

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Vololvo
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Volvo
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Fordi
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Ooppeli
8   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Tyristori
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   biili    (j)
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Ruttu-ratsu
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   EM kaivuu ja konetyö volvo??
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Volvo
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Siera
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Nouppelitä??
25   Kervinen Jesse,  Varkaus,  Nallen talli,   Lada    (e)
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
29   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Ford
32   Oranen Jani,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Volvo    (e)
33   Välimäki Jan,  Hollola,  RS Racing,   Voorti
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Vanhus
44   Jari Partanen,  Joroinen,  Team Revittävät siilit,   Ford
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Buimuri
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Volvo
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   KohokammioMotorsport OnkelmaJäte
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Sutzuki Svitura    [L23]
100   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   lydoon
109   Tomi Kujala,  Kouvostoliitto,  Team Löysät kukot,   BMW
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   happo
120   Tv Kokki,  Hollola,  MV-Racing,   volvo
130   Jesse Beloff,  Hankasalmi,  ,   Sierra
144   Ilmari Kovanen,  Niemisjärvi,  ,   190 Mersu    (u)
151   Andrei Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Lada VFTS    (e)
152   Hämis Paukku,  Jyväskylä ,  Paukku ,   Riesa    (u)
153   Seppo shemeikka,  Hankasalmi as,  ,   Mazda     (u)
154   Sebu paukku,  Laukaa,  Paukku team,   Riesahan    [L20]    (u)
155   antti mertla,  kemi,  paukku,   riesa    (e)
169   Häkkinen Marko,  Lannevesi,  CamoRacing Virtasen Rallitalli,   Camo Jäämistöä    [L13]    (j)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   KuljetusV.Vesterinen  Opel
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra


Junior: 21

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Nissan
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   SexBätängWau 2.0
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Kippo
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   VillaTumppu    [V18]
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   Datsuni on ratsuni
19   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Cetekki    (j)
22   Tupala,  Korpilahti,  Team Jarwen,   VectraGT    [V36]
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nissani
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   kuhmu
30   Jesse Loberg,  Uurainen,  Leepulandia,   Ripuli    (u)
38   Kemppainen Markus,  Karstula,  MakuRacing,   Volvo
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Ooppeli
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Sierra
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Honda
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   LestaBussi
144   Kovanen Lassi,  Toivakka,  ,   190 Mersu    (u)


Lady: 27

3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
9   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Camo Jäämistöä    [K169]    (j)
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Obelix     [V117]
15   Anne,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda    (e)
20   Outi,  Jyväskylä,  Paukku team,   Riesahan
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Mikä lie Tuhnu     [V69]
23   Satu,  Karstula,  ,   Sutzuki Svitura    [K78]
27   Martta Mestilä,  Jämsä,  raatoracing,   Mazda    [V270]
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Sotaratsu
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
43   Suhmura,  Lievestuore,  Kukko Racing,   Evo mitsu    (e)
69   Nina,  Järvelä,  CountrySideRacing,   Escobar    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
89   Myyry Tanja,  Kotka,  FIAKK r.y,   Narina    [V88]
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Rautarouva    [V14]
99   Henna Jokinen ,  Hämeenkyrö ,  Team Laskeutumisvalo,   Kilpuri    [V135]
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626
500   Honkanen Taru,  Espoo,  Kukko Racing,   Mazda    [V500]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
19  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / HANKASALMI 29.-30.6.2019 : 15.06.19 - klo:14:06
Kesäkauden 2019 seuraava kisa ajetaan Hankasalmella 29.-30.6.2019

Lauantaina ajetaan Superit, vetarit ja Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 17.6.2019 ja päättyy Sunnuntaina 23.6.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  V55 Hankasalmi
  

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille
20  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: VIPPULA 8.-9.6.2019 : 04.06.19 - klo:20:20
#8.2 8.-9.6.2019

Vilppula  8.-9.6.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 47

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   158   Aki Mäenpää   Nurmijärvi      Mercedes Benz 190
A2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
A3   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
A4   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
A5   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
A6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   582   Hannu Samanen   Saarijärvi   HP Team   Volsa
B2   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      Ford escort
B3   130   Jukka Leinonen   Ojakkala      BMW
B4   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
B5   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
B6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Grenkeleasing Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   325   Marko Järvinen   Jämsä      Golf T 5
C2   22   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
C3   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
C4   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
C5   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Starlet
C6   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   305   Koli Marko   Mäntsälä   Koli Racing   Opel
D2   6   Paananen Ville   Karstula      oopel
D3   214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Starlet
D4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
D5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   #JonPower Datsun
D6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
E2   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
E3   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford escort
E4   122   antti styf   tuusula      toyota starlet
E5   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   BMW
E6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   152   Aaro Anttila   Juuupajoki      ford escort
F2   54   Laine Jari   Hollola   MV-Racing   Kippoevo1
F3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada köpö racing team
F4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
F5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
F6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   236   Ala-Herttuala Ari   Vilppula      Ford
G2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
G3   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
G4   23   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
G5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
G6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
H2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
H3   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
H4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
H5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet


SUPER SU: 45

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   215   Aleksanteri Honkonen    Sumiainen    Kunto MotorSport   Starlet
A2   118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   Peugeot 205 Mi16
A3   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
A4   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
A5   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
A6   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   152   Aaro Anttila   Juuupajoki      ford escort
B2   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      Ford escort
B3   130   Jukka Leinonen   Ojakkala      BMW
B4   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
B5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   #JonPower Datsun
B6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   73   Valtteri Mäenpää   Jämsä      Mercedes Benz 190
C2   22   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
C3   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
C4   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
C5   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   BMW
C6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
D2   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
D3   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford escort
D4   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   Escort
D5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
D6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
E2   54   Laine Jari   Hollola   MV-Racing   Kippoevo1
E3   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
E4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
E5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
E6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   236   Ala-Herttuala Ari   Vilppula      Ford
F2   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
F3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada köpö racing team
F4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
F5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
G2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
G3   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
G4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
G5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
H2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
H3   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
H4   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
H5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Grenkeleasing Volvo


KARDAANI: 55

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   122   Mikko Villa    Kotka   KB-Racing   KohokammioMotorsport Lada
A2   87   Löytänä Marko   Petäjävesi   Pengerjoen UA   Ford sierra
A3   84   Kittipallo Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   Opel Omega 1.2
A4   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Sierra
A5   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Ouppeli
A6   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   opel
A7   64   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   Käkisalamen qatro
A8   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   139   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Camo jäämistöä
B2   75   Riku Soukkalahti   Turenki   4 evo race   Fiat
B3   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   Härski racing volvo
B4   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
B5   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45   Dx
B6   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B7   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Ooppeli
B8   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   141   henry korpinen   nastola   moukari team   opel kadett
C2   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
C3   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   bemari
C4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Buimuri
C5   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila bmw
C6   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
C7   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   BMW
C8   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   sieraa

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   104   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   lydoon
D2   27   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Lorttolahna
D3   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
D4   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   BMW
D5   12   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Volvo
D6   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Föörd
D7   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Pickup
D8   33   Välimäki Jan   Hollola   RS Racing   Pitkäkatto

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   129   Benjami Löfqvist   Jämsä   Pönttöracing   bmw
E2   16   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   MörköVolvo
E3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
E4   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   Tenu
E5   39   Kimmen   Tammisaari      Kitty 2
E6   30   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Bmw
E7   8   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Tyristori
E8   124   kari virtanen. Kj   hausjärvi   country side racing   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   322   Koikkalainen Kari   Jämsä   Kansitec racing   Toyota
F2   43   Nevalainen Sami   Järvelä   Country Side Racing   Doch
F3   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusV.Vesterinen  opel
F4   120   Tv Kokki   Hollola   MV-Racing   volvo
F5   6   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   ruttu
F6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
F7   13   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Volvo 245
F8   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Roskapönttö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   343   Lehtinen   Lahti   Team KukaOnRatissa   Volvo
G2   47   Harri Hoikkanen   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team   Lada 2105
G3   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo 340
G4   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Sutzuki Sorsa
G5   24   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   volvo
G6   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Foortti
G7   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Ootpeli


VETARI: 41

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   36   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   NisuPulla
A2   96   Juho Pirttinen   Karstula   Pirttiracing   Pirttiracing Toyota Corolla
A3   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Mazda
A4   31   Arttu Lehtonen   Lievestuore   JMT RALLY TEAM   Nissani
A5   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A6   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Opel Astra
A7   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Rusina evo 3

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS  rallyteam   Nipponi
B2   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Misuli
B3   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
B4   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
B5   108   Luoto Aarre   Jämsä   Steral racing   Mazda
B6   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   pikku maza
B7   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   112   Henri Kallioniemi    Jämsä    Härski Racing    Mazda
C2   34   Make   Porvoo   AllmostFastRacingTeam   Mazda
C3   98   Romu-ukko   Mikkeli   MRM Racing Team   vts sitikka
C4   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Vakio VW Jetta
C5   7   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Ooppel
C6   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö
C7   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   116   Hannu Syrjä   Järvelä   Countryside racing   Vesan fiesko
D2   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
D3   88   Suur-Uski Jani   Kotka   FIAKK r. y   Ehkä mazda
D4   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Volvo evo1
D5   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
D6   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
D7   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   74   Jari   Sirppil�   Blue Bullets   Masala
E2   71   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Nismo
E3   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
E4   80   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing   Honda
E5   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaabismiOnSairaus
E6   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazdaa
E7   13   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   136   Lilja Aki   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   VillaTumppu
F2   81   Matti Kauppinen   Vilppula   Irmeli Racing   Ford Mondeo
F3   164   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Kutosmaza
F4   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
F5   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Mazda
F6   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan


LADY: 30

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   27   Martta Mestilä   Jämsä   raatoracing   Madza
A2   23   Satu   Karstula      Sutzuki Sorsa
A3   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
A4   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
A5   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mafda
A6   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   99   Henna Jokinen    Hämeenkyrö    Team Laskeutumisvalo   Kilpuri
B2   32   Luoto Erja   Jämsä   SteralRacing   Mazda
B3   500   Honkanen Taru   Espoo   Kukko Racing   Mazda
B4   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
B5   9   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
B6   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   12   Mallu   Lahti   Moukari Team    Lahna
C2   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazdaa
C3   13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Camo jäämistöä
C4   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Lainalaiva
C5   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
C6   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
D2   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
D3   35   Heli Ahola    Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nizmo
D4   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
D5   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda
D6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   
E2   89   Myyry Tanja   Kotka   FIAKK r.y   Joku
E3   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Mazda
E4   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
E5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
E6   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Mondeo


JUNIOR: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nissan
A2   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
A3   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
A4   11   Otto Valkonen   Hans racing team   Pieksämäki   Nassin
A5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
A6   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   höndä
B2   161   Manu Tamminen   Padasjoki   RS Racing   PitkäselkäFoorti
B3   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnAkE
B4   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   VillaTumppu
B5   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Jatke

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Sierra
C2   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   NisuPulla
C3   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   smurffilauta
C4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Kumipäävasara
C5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda


21  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: VIPPULA 8.-9.6.2019 : 24.05.19 - klo:14:32
#8 8.-9.6.2019

Vilppula 8.-9.6.2019 Ilmoittautuneet:

to  6. kesäkuuta 2019 17.52.01
Ilmoittautuneita: 235

Super Lauantai: 47

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   oopel    (e)
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Grenkeleasing Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   #JonPower Datsun
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
22   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW    (e)
23   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  MV-Racing,   Kippoevo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Starlet
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW    (e)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford escort    (e)
122   antti styf,  tuusula,  ,   toyota starlet
130   Jukka Leinonen,  Ojakkala,  ,   BMW
152   Aaro Anttila,  Juuupajoki,  ,   ford escort    (e)
158   Aki Mäenpää,  Nurmijärvi,  ,   Mercedes Benz 190    (u)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (e)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada köpö racing team
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Starlet
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW    (e)
236   Ala-Herttuala Ari,  Vilppula,  ,   Ford    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford escort
305   Koli Marko,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Opel    (e)
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo
325   Marko Järvinen,  Jämsä,  ,   Golf T 5    (e)
582   Hannu Samanen,  Saarijärvi,  HP Team,   Volsa    (e)


Super Sunnuntai: 45

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Grenkeleasing Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   #JonPower Datsun
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW    (e)
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  MV-Racing,   Kippoevo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
66   Juoko?,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Starlet
73   Valtteri Mäenpää,  Jämsä,  ,   Mercedes Benz 190    (e)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW    (e)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford escort    (e)
118   Kapanen Heikki,  Karstula,  Vikke Racing,   Peugeot 205 Mi16    (e)
130   Jukka Leinonen,  Ojakkala,  ,   BMW
152   Aaro Anttila,  Juuupajoki,  ,   ford escort    (e)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (e)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada köpö racing team
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR
215   Aleksanteri Honkonen ,  Sumiainen ,  Kunto MotorSport,   Starlet    (u)
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW    (e)
236   Ala-Herttuala Ari,  Vilppula,  ,   Ford    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford escort
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo
341   Turpeinen Jussi,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta    (e)


Vetari: 41

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Rusina evo 3
7   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Ooppel
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   TynkäRytö
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [L10]
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazdaa    [L36]
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Opel Astra    [L135]
13   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Mazda    (j)
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Volvo evo1
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaabismiOnSairaus
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Misuli
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   pikku maza
31   Arttu Lehtonen,  Lievestuore,  JMT RALLY TEAM,   Nissani
34   Make,  Porvoo,  AllmostFastRacingTeam,   Mazda
36   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   NisuPulla    [J60]    (u)
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Vakio VW Jetta
71   Hanksi,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Nismo
74   JARSSE ,  Sirppil�,  Blue Bullets,   Masala     (e)
80   Juha Valtoaho,  Karstula,  Metsäkoneet Valtoaho Racing,   Honda
81   Matti Kauppinen,  Vilppula,  Irmeli Racing,   Ford Mondeo
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  FIAKK r. y,   Ehkä mazda    [L89]
96   Juho Pirttinen,  Karstula,  Pirttiracing,   Pirttiracing Toyota Corolla    (e)
98   Romu-ukko,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   vts sitikka
105   Tero Savela,  Saarijärvi,  RMS  rallyteam,   Nipponi    [J24]    (u)
108   Luoto Aarre,  Jämsä,  Steral racing,   Mazda
112   Henri Kallioniemi ,  Jämsä ,  Härski Racing ,   Mazda    (e)
116   Hannu Syrjä,  Järvelä,  Countryside racing,   Vesan fiesko    (e)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi    [L99]
136   Lilja Aki,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   VillaTumppu    (e)
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
164   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Kutosmaza
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Mazda
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda    [L78]
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [L369]
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Mazda    [L500]


Kardaani: 56

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Roskapönttö     (j)
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Kupla
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Volvo
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Volvo     (j)
6   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   ruttu
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Ooppeli
8   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Tyristori
12   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Volvo
13   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Volvo 245
16   Haukkala Juha,  Petäjävesi,  Mehtäperä Reisinki,   MörköVolvo    (e)
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila bmw
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Foortti
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   sieraa
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Ouppeli
24   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   volvo
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Pickup
27   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   Lorttolahna    [L12]    (e)
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Bmw
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Föörd
33   Välimäki Jan,  Hollola,  RS Racing,   Pitkäkatto    (j)
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
39   Kimmen,  Tammisaari,  ,   Kitty 2
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
43   Nevalainen Sami,  Järvelä,  Country Side Racing,   Doch
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW    (e)
47   Harri Hoikkanen,  Mäntsälä,  Hoikkanen Racing Team,   Lada 2105
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Buimuri
64   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Käkisalamen qatro
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Ootpeli
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Sierra
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   opel
75   Riku Soukkalahti,  Turenki,  4 evo race,   Fiat    (e)
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Sutzuki Sorsa
84   Kittipallo Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Opel Omega 1.2
87   Löytänä Marko,  Petäjävesi,  Pengerjoen UA,   Ford sierra    (e)
97   Härski,  Jämsä,  Härski Racing,   Härski racing volvo
104   Hannes Paukku,  Tikkakoski,  Paukku Team,   lydoon    (e)
109   Tomi Kujala,  Kouvostoliitto,  Team Löysät kukot,   BMW
111   Hullumpi,  Karjaa,  Rämä Racing,   bemari
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   BMW
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   Tenu
120   Tv Kokki,  Hollola,  MV-Racing,   volvo
122   Mikko Villa ,  Kotka,  KB-Racing,   KohokammioMotorsport Lada    (u)
124   kari virtanen. Kj,  hausjärvi,  country side racing,   Volvo    (j)
129   Benjami Löfqvist,  Jämsä,  Pönttöracing,   bmw    (e)
139   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Camo jäämistöä    (u)
141   henry korpinen,  nastola,  moukari team,   opel kadett    (u)
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   KuljetusV.Vesterinen  opel
322   Koikkalainen Kari,  Jämsä,  Kansitec racing,   Toyota    (e)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo 340
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
343   Lehtinen,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Volvo    (e)
450   Kukkonen Kai,  Mäntsälä,  Racing 45,   Dx


Junior: 16

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Nissan
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   smurffilauta
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Jatke
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   VillaTumppu
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnAkE
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   Nassin
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nissan
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   höndä
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Kumipäävasara
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Sierra
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   NisuPulla    [V36]
161   Manu Tamminen,  Padasjoki,  RS Racing,   PitkäselkäFoorti


Lady: 30

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mafda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
9   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [V9]
12   Mallu,  Lahti,  Moukari Team ,   Lahna
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Camo jäämistöä
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Mondeo     (j)
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   
23   Satu,  Karstula,  ,   Sutzuki Sorsa    [K78]
27   Martta Mestilä,  Jämsä,  raatoracing,   Madza    (u)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
32   Luoto Erja,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Mazda
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nizmo
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazdaa    [V10]
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    [V278]
89   Myyry Tanja,  Kotka,  FIAKK r.y,   Joku    [V88]
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Lainalaiva    [V14]
99   Henna Jokinen ,  Hämeenkyrö ,  Team Laskeutumisvalo,   Kilpuri    [V135]    (u)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [V369]
500   Honkanen Taru,  Espoo,  Kukko Racing,   Mazda    [V500]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
22  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / VIPPULA 8.-9.6.2019 : 24.05.19 - klo:14:31
Kesäkauden 2019 kolmas kisa ajetaan Vilpulassa 8.-9.6.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit ja Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 27.5.2019 ja päättyy Sunnuntaina 2.6.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K5 Vilppula
   

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille
23  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: PIEKSÄMÄKI 11.-12.5 : 07.05.19 - klo:18:58
#7.2 11.-12.5.2019

Pieks?m?ki2  11.-12.5.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 38

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   161   Pullikka Juha-Matti   Alavus      Ford fiesta
A2   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
A3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö v8
A4   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
A5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   Datsun Finn
A6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kannonkone Oy Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
B2   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Foorti
B3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
B4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
B5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
B6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Corolla
C2   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
C3   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bmw
C4   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Lada v8
C5   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki
C6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   181   Koiranen Petri   Jämsä   Petko Racing   Ford
D2   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
D3   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
D4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
D5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   50   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Volvo
E2   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
E3   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   BMW
E4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
E5   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   39   Nita Simonen   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort
F2   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
F3   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
F4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
F5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LOVO
G2   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
G3   23   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
G4   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
G5   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet


SUPER SU: 32

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
A2   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
A3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö v8
A4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
A5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
A6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki
A7   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   39   Nita Simonen   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort
B2   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Toyota Starlet
B3   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
B4   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B5   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   BMW
B6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw
B7   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   44   Lauri Kallanto   Suonenjoki   Kallanto Racing   volvo 242
C2   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
C3   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
C4   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Lada v8
C5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
C6   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   144   Toni Siponen   Muurame   Team jarwen   Ford
D2   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
D3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
D4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
D5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   Datsun Finn
D6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LOVO
E2   6   Paananen Ville   Karstula      oopel
E3   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bmw
E4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
E5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
E6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kannonkone Oy Volvo


KARDAANI: 42

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   119   Harri Pölkki   Jyväskylä    Pölkki Reisinki   Oscortti
A2   105   Shemeikka Henri   Varkaus   Nallentalli   SiernauTTI
A3   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila merssu
A4   60   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Legenda
A5   118   Oksanen Tapio   Pieksämäki   Hans Racing Team   Lata
A6   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Fjord
A7   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Volvo 360
B2   81   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Toyota Corolla DX
B3   6   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Toyota
B4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Bernari
B5   181   Rasse   Tammisaari      Toyota
B6   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
B7   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   308   Toni   Pieksämäki   Outlaw Racers   Volvo
C2   65   Vauhti ville   Asikkala   Peukku team   Lada
C3   12   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford
C4   64   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
C5   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo 340
C6   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Bmw?
C7   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Oot peli.

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   130   Jesse Beloff   Hankasalmi      Sierra
D2   58   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   opel
D3   17   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Bmw m5
D4   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   KohokammioMotorsport Lada
D5   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   BMW
D6   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
D7   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bmww

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   124   kari virtanen. Kj   hausjärvi   country side racing   volvo
E2   27   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   paluumuuttaja
E3   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   BMwooppeli
E4   100   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Ikuisuusprojekti
E5   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   ford
E6   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Opel
E7   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   siera

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   123   Awi Nikka   Joroinen   Revittävät siilit   Toyota
F2   24   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   volvo
F3   46   Toni Hirvonen   Enonkoski   Korpi Racing   sierra
F4   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   pätkä
F5   39   Kimmen   Tammisaari      Mersu
F6   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Beeämwee
F7   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Lata


VETARI: 39

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   98   Romu-ukko   Mikkeli   MRM Racing Team   RAPEE RANSKALAINEN
A2   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
A3   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Misuli
A4   239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team   Pözö
A5   108   Luoto Aarre   Jämsä   Steral racing   Mazda
A6   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Mazda
A7   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö
A8   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   101   Jarno Laitinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
B2   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
B3   31   Arttu Lehtonen   Lievestuore   JMT RALLY TEAM   Nipponi
B4   13   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Maza
B5   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
B6   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBaOnSuolesta
B7   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
B8   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Vara auto Mitsu..

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   104   Jarppi Laitinen   Nuijamaa   Icebear motorsport   Ford Escort
C2   86   Manne Virtanen   Äänekoski   Virtasen rallitalli   Mazda
C3   69   Välimäki Jan   Hollola   Hulttio racing Team   Voorti
C4   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Nismo
C5   63   Hynynen Veli-Pekka   Iisalmi      Celica
C6   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
C7   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
C8   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   103   Hanssi    Pieksämäki    Hans Racing Team   Lainamatsta
D2   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Mazda
D3   78   Aleksi Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Mondeo
D4   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Voortti
D5   7   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Ooppel
D6   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
D7   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
D8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   53   Mikael Junttonen   Muurame   Veight Racing team   Mazda
E2   11   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Shitroeen
E3   291   Mika    Heinola   Ei ole    Volvo
E4   85   Jarmo Hoikka   HEINOLA   Long Hand Racing Team   Opel
E5   23   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Pösö
E6   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   projekt x
E7   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Laakerinpurija


LADY: 24

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   500   Honkanen Taru      Kukko Racing   Mazda
A2   24   Irmeli Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
A3   13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Mazda
A4   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
A5   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mafda
A6   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   119   Lilli   Hollola   Moukariteam   Misuli
B2   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Laina Honda
B3   35   Heli Ahola    Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nizmo
B4   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Jokumikätoimii
B5   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
B6   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
C2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata
C3   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Rautarouva
C4   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
C5   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda
C6   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   Joku poikien kasaama kottero
D2   89   Myyry Tanja   Kotka      Voortti
D3   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
D4   9   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
D5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
D6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti


JUNIOR: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Ford
A2   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
A3   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
A4   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   VillaTumppu
A5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Setecci
B2   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
B3   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
B4   9   Turma kasperi   Jämsä      Voorti
B5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nissan
C2   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   Tyviön Evo
C3   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   surffilauta 2.0
C4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Alfa Romeo
C5   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   höndä 1.0
D2   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Rusina
D3   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Nissan
D4   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Kippo


24  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: PIEKSÄMÄKI 11.-12.5 : 25.04.19 - klo:13:10
#7 11.-12.5.2019

Pieksämäki2 11.-12.5.2019 Ilmoittautuneet:

su 12. toukokuuta 2019 10.48.45
Ilmoittautuneita: 195

Super Lauantai: 38

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kannonkone Oy Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Datsun Finn
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort    (e)
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet    (e)
23   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
39   Nita Simonen,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort     (e)
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LOVO    (e)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Volvo    (e)
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   Kippo Evo 1    (j)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö v8
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bmw
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Volvo    (j)
141   Mäkelä Topi,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Corolla    (e)
161   Pullikka Juha-Matti,  Alavus,  ,   Ford fiesta    (e)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (e)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Lada v8
181   Koiranen Petri,  Jämsä,  Petko Racing,   Ford    (e)
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Foorti    (e)
310   Häkkinen Jarno,  Jyväskylä,  Häkkinen Racing,   Renault Clio
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   BMW
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo    (e)


Super Sunnuntai: 31

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   oopel    (e)
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kannonkone Oy Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Datsun Finn
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort    (e)
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
39   Nita Simonen,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort     (e)
44   Lauri Kallanto,  Suonenjoki,  Kallanto Racing,   volvo 242    (e)
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LOVO    (e)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   Kippo Evo 1    (j)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö v8
66   Juoko?,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Starlet
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Toyota Starlet     (e)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bmw
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Volvo    (j)
144   Toni Siponen,  Muurame,  Team jarwen,   Ford    (e)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (e)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Lada v8


Vetari: 39

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Vara auto Mitsu..
7   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Ooppel
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   TynkäRytö
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [L10]
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Laakerinpurija
11   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Shitroeen    (e)
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]
13   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Maza
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Nismo
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBaOnSuolesta
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Misuli    [L119]
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Pösö
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   projekt x
31   Arttu Lehtonen,  Lievestuore,  JMT RALLY TEAM,   Nipponi
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
53   Mikael Junttonen,  Muurame,  Veight Racing team,   Mazda    (e)
63   Hynynen Veli-Pekka,  Iisalmi,  ,   Celica
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab    (e)
69   Välimäki Jan,  Hollola,  Hulttio racing Team,   Voorti
78   Aleksi Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Mondeo
85   Jarmo Hoikka,  HEINOLA,  Long Hand Racing Team,   Opel
86   Manne Virtanen,  Äänekoski,  Virtasen rallitalli,   Mazda    (e)
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  JT Racing,   Voortti    [L89]
98   Romu-ukko,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   RAPEE RANSKALAINEN    (u)
101   Jarno Laitinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda    (u)
103   Hanssi ,  Pieksämäki ,  Hans Racing Team,   Lainamatsta    (e)
104   Jarppi Laitinen,  Nuijamaa,  Icebear motorsport,   Ford Escort    (u)
108   Luoto Aarre,  Jämsä,  Steral racing,   Mazda
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Mazda
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel    (e)
239   Pessala Kauri,  Kouvola,  Savon Piika Racing team,   Pözö
291   Mika ,  Heinola,  Ei ole ,   Volvo    [L91]
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Mazda    (e)


Kardaani: 43

2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmww
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Lata
6   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Toyota    (e)
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Bmw?
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Fjord
12   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford
17   Myllyvirta Timo,  Palokka,  EmmanPaja,   Bmw m5
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila merssu    (e)
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Beeämwee
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   siera
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   BMwooppeli
24   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   volvo    (e)
27   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   paluumuuttaja    (e)
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa    [L24]
39   Kimmen,  Tammisaari,  ,   Kitty 2
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
46   Toni Hirvonen,  Enonkoski,  Korpi Racing,   sierra
58   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   opel    (e)
60   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Legenda
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Bernari
64   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Volvo
65   Vauhti ville,  Asikkala,  Peukku team,   Lada    (e)
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Oot peli.
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   KohokammioMotorsport Lada
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   BMW
79   Julkunen Ville,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   ford
81   Jami Klemola,  Karstula,  JS Team,   Toyota Corolla DX    (e)
100   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Ikuisuusprojekti
105   Shemeikka Henri,  Varkaus,  Nallentalli,   SiernauTTI    (e)
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Opel
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   pätkä
118   Oksanen Tapio,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Lata
119   Harri Pölkki,  Jyväskylä ,  Pölkki Reisinki,   Oscortti     (u)
123   Awi Nikka,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Toyota    (e)
124   kari virtanen. Kj,  hausjärvi,  country side racing,   volvo    (e)
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Volvo 360    (u)
130   Jesse Beloff,  Hankasalmi,  ,   Sierra    (e)
161   Tino Välimäki,  Mäntsälä,  Hulttio Racingteam,   Riesa    (j)
181   Rasse,  Tammisaari,  ,   Toyota
308   Toni,  Pieksämäki,  Outlaw Racers,   Volvo    (e)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo 340


Junior: 20

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   surffilauta 2.0
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Kippo
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   VillaTumppu
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
9   Turma kasperi,  Jämsä,  ,   Voorti
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   Nissan
19   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Setecci
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Rusina
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nissan
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   höndä 1.0
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Alfa Romeo
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Ford    (e)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel    [V83]
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Tyviön Evo
161   Manu Tamminen,  Padasjoki,  Hulttio Racingteam,   PitkäselkäFoorti    (j)


Lady: 24

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mafda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Jokumikätoimii
9   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [V9]
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Mazda
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Joku poikien kasaama kottero
24   Irmeli Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa    [K31]
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nizmo
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Laina Honda
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata
89   Myyry Tanja,  Kotka,  ,   Voortti    [V88]
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Rautarouva    [V291]
119   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Misuli    [V19]    (e)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]
500   Honkanen Taru,  ,  Kukko Racing,   Mazda    [V500]    (e)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
25  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / PIEKSÄMÄKI 11.-12.5 : 25.04.19 - klo:13:08
Kesäkauden 2019 toinen kisa ajetaan Pieksämäellä 11.-12.5.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Vetarit ja Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 29.4.2019. Ilmoittautumis aikaa pidennetty Manantaihin 5.5.2019 klo 20:00 saakka !!!

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  V4 Pieksämäki
  

Ilmoitukset peruutuksista Naprille
26  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: 20.-21.4.2019 KOUVOLA : 17.04.19 - klo:15:00
#6.2 20.-21.4.2019

Kouvola  20.-21.4.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 50

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   120   Eetu Partanen   Joroinen   Revittävät Siilit   Ford
A2   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
A3   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   bmw 320
A4   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort Rs T-5
A5   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
A6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   122   antti styf   tuusula      toyota starlet
B2   86   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Beeäm8vee
B3   93   Hänninen Pekka   Jyväskylä   Team Formeltec   Volvo 240 Hybrid
B4   238   Kinnunen Jani   Tuusula   Leepun paja racing   Bmw
B5   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   129   Petri Saarela   Oulainen      Volvo 340
C2   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bmw
C3   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   Bmw
C4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
C5   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Ford
C6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   130   Jukka Leinonen   Ojakkala      BMW
D2   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Opel
D3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Joku keksintö
D4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
D5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   Datsun Finn
D6   1   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   132   Saku Korhonen   Lahti   Eräpolku racing   Vauxhall Viva
E2   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   Escort
E3   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   Bmw
E4   28   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
E5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   TK racing Datsun Finn
E6   150   Petteri Bergström   Porvoo   Maranelloteam   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   133   Joni Korhonen   lahti   eräpolku racing   volvo
F2   127   Janne Solas    Otalampi      Ford escort
F3   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
F4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
F5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   Bmw
G2   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   Kutosmaza
G3   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
G4   23   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
G5   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
H2   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Lada
H3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
H4   22   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
H5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Voiman Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   59   Jani Ilkas   NAHKELA   Rantakare Racing   Rantakare Racing Ford
I2   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
I3   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw E30
I4   18   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
I5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw


SUPER SU: 38

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   129   Petri Saarela   Oulainen      Volvo 340
A2   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   Escort
A3   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
A4   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
A5   22   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
A6   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   TK racing Datsun Finn
A7   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort
B2   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Lada
B3   203   Toni Anttila   Hyvinkää   Leepun paja racing   Bmw
B4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Civic typeR
B5   18   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
B6   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
B7   150   Petteri Bergström   Porvoo   Maranelloteam   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   59   Jani Ilkas   NAHKELA   Rantakare Racing   Rantakare Racing Ford
C2   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   bmw 320
C3   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Joku keksintö
C4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
C5   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
C6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Voiman Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   86   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Beeäm8vee
D2   305   Koli Marko   Mäntsälä   Koli Racing   Le Pözöö
D3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
D4   28   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
D5   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
D6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   96   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
E2   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   Bmw
E3   188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing   peugeot 205
E4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
E5   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Ford
E6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   BMW
F2   321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
F3   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw E30
F4   24   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   BMW
F5   12   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Svv Racing Team   Datsun Finn
F6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet


KARDAANI: 67

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   77   Tommi Rusinen   Vääksy   RS Racing   Sierra
A2   81   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Toyota Corolla DX
A3   181   Rasse   Tammisaari      Toyota
A4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Buimuri
A5   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila Laada
A6   9   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Starbba Star
A7   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Potkukelkka
A8   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bmww

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   116   Pietari    Jyväskylä   Paukku Team   Sierra
B2   84   Kittipallo Kylliäinen   Orimattila   Pakkaan AA Racing   Opel Omega 1.2
B3   210   Sini Uurainen   Heinola   CRC Racing Team   ?
B4   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Sierra
B5   170   Ville Järvelä   Orimattila      opel
B6   46   Toni Hirvonen   Enonkoski   Korpi Racing   sierra
B7   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   BMW
B8   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Woblomi?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   459   Aleksi Vilkman   Mäntsälä   Racing    Toiota
C2   85   kimmo kemppi   myllykoski   Toukkala racing   Toyota
C3   86   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   124 speciaali
C4   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   Bmw
C5   120   Tv Kokki   Hollola   MV-Racing   Bemari
C6   60   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   TV:stä tuttu
C7   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
C8   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   93   kare kemppi   kouvola   Toukkala racing   Ford
D2   115   Artturi Kaukoranta    ASIKKALA      Omena
D3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
D4   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Opel
D5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus V.Vesterinen Opel
D6   29   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Volvo
D7   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
D8   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Ford Siera

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   volvo
E2   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
E3   150   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Auto
E4   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo 340
E5   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   bemari
E6   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
E7   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Special edition BMW
E8   156   Jani Suur-Uski   Kotka   JT Racing Team   Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Volvo
F2   65   Vauhti ville   Asikkala   Peukku team   Lada
F3   327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing   Tiimin volvo
F4   191   Jens Nordberg   Tammisaari      Bmw
F5   27   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Ascona
F6   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   Opel
F7   13   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford sierra

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   74   Lari Virtanen   Kouvola      Volvo
G2   64   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   Volvo
G3   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45   Volvo
G4   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
G5   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   voopeli
G6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
G7   8   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Uppopumppu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Volvo 240
H2   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   Härski racing volvo
H3   118   Oksanen Tapio   Pieksämäki   Hans Racing Team   Lata
H4   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
H5   17   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Bmw m5
H6   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
H7   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   pick-up

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   100   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Ikuisuusprojekti
I2   231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Lada
I3   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
I4   72   Kapteeni Lapanen   Karstula   OSSP Racing Team   Vinolistamosse
I5   12   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford
I6   55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam   Kuutio
I7   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli


VETARI: 48

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   31   Arttu Lehtonen   Lievestuore   JMT RALLY TEAM   Nipponi
A2   164   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Kutosmaza
A3   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Liisinki vehe
A4   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A5   22   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Kulkine
A6   63   Hynynen Veli-Pekka   Iisalmi      Celica
A7   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A8   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   TyttärenMazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   34   Make   Loviisa   AllmostFastRacingTeam   mazda
B2   91   Roope Pulkkinen   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda
B3   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
B4   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Misuli
B5   69   Välimäki Jan   Hollola   Hulttio racing Team   Paholaisen kosto
B6   59   Cisse nyberg   porvoo   demil racers   golffi
B7   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pikku maza
B8   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   83   Janne Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
C2   47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Leipro pösö
C3   75   Koli Petri       Koli Racing   Volvo
C4   15   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazuki
C5   77   Kalmari Kalle   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Mazda
C6   23   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Pösö
C7   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
C8   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   95   Pekka Tonteri   Kouvola   Moukariteam   Mitsu
D2   60   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Matsa
D3   94   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing   Legenda
D4   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Nismo
D5   195   Saku Karppanen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam    Ekoteko
D6   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
D7   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
D8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   85   Jarmo Hoikka   HEINOLA   Long Hand Racing Team   Opel
E2   78   Aleksi Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Mondeo
E3   239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team   Peugeot
E4   13   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Masa
E5   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Mazda
E6   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
E7   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
E8   27   Pastori Paukku    Myllykoski    Paukku Team    4 vuoden takuu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   269   Vesa   Järvelä   Country side racing   Fiesta
F2   179   Saara Timonen   Kouvola   Savonpiikaracing   Mazda
F3   71   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Nismo
F4   7   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Opel on pop
F5   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
F6   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
F7   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Misu
F8   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Mazda


LADY: 32

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Mondeo
A2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata
A3   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
A4   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Rautarouva
A5   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
A6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   24   Irmeli Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Riesa
B2   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
B3   20   Outi   Jyväskylä   Paukku team   Tojota
B4   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
B5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
B6   89   Myyry Tanja   Kotka      Voortti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
C2   119   Lilli   Hollola   Moukariteam   Misuli
C3   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   Pösö
C4   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
C5   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   12   Mallu   Lahti   Moukari Team    Moukari tykki
D2   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   jokupa*ka
D3   11   Sallamainen   Pakaa   Shameless Racing   Mannelavetti
D4   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
D5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   23   Satu   Karstula      Volvo 240
E2   46   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team   ?
E3   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Fjörd
E4   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
E5   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   32   Luoto Erja   Jämsä   SteralRacing   Mazda
F2   9   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
F3   35   Heli Matilainen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nizmo
F4   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Fazzda
F5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin


JUNIOR: 22

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Setecci
A2   80   Hämäläinen Jonne      Toukkala racing   Puuma
A3   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
A4   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
A5   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
A6   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mondeo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nissan
B2   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Kerhovulva
B3   63   Rönkkö Juho   Iisalmi      Celica
B4   9   Turma kasperi   Jämsä      Voorti
B5   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Litranemicra
B6   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Mikä sattuu toimiin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakkaan AA Racing   Honda Civic
C2   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Mazda
C3   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
C4   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Mazda
C5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   Svetlana
D2   22   Tupala   Korpilahti   Team Jarwen   Jeesuksen vanha corolla
D3   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   SmurffiBussi
D4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Vanha mazda
D5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda


27  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: 20.-21.4.2019 KOUVOLA : 03.04.19 - klo:18:06
#6 20.-21.4.2019

Kouvola 20.-21.4.2019 Ilmoittautuneet:

su 21. huhtikuuta 2019 09.42.26
Ilmoittautuneita: 266

Super Lauantai: 50

1   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo    (e)
2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort    (e)
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet    (e)
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet    (e)
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw    (e)
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Voiman Volvo     (e)
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki    (e)
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet    (e)
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   TK racing Datsun Finn     (e)
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Datsun Finn    (e)
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Ford    (e)
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda    (e)
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo    (e)
18   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Toyota Corolla    (e)
22   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW    (e)
23   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8    (e)
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi    (e)
28   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo    (e)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort    (e)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn    (e)
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8    (e)
59   Jani Ilkas,  NAHKELA,  Rantakare Racing,   Rantakare Racing Ford    (e)
66   Juoko?,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Starlet    (e)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet    (e)
86   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Beeäm8vee    (e)
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   Bmw    (e)
93   Hänninen Pekka,  Jyväskylä,  Team Formeltec,   Volvo 240 Hybrid    (e)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Joku keksintö    (e)
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bmw    (e)
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Opel    (e)
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort    (e)
120   Eetu Partanen,  Joroinen,  Revittävät Siilit,   Ford    (u)
122   antti styf,  tuusula,  ,   toyota starlet    (u)
127   Janne Solas ,  Otalampi,  ,   Ford escort    (e)
129   Petri Saarela,  Oulainen,  ,   Volvo 340    (u)
130   Jukka Leinonen,  Ojakkala,  ,   BMW    (u)
132   Saku Korhonen,  Lahti,  Eräpolku racing,   Vauxhall Viva    (u)
133   Joni Korhonen,  lahti,  eräpolku racing,   volvo    (u)
135   Mänttäri Mikko,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Kutosmaza    (e)
150   Petteri Bergström,  Porvoo,  Maranelloteam,   Volvo    (j)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Lada    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR    (e)
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra    (e)
238   Kinnunen Jani,  Tuusula,  Leepun paja racing,   Bmw    (e)
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw    (e)
242   Lipponen Harri,  Huittinen,  Kukko Racing,   bmw 320    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw E30    (e)
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort Rs T-5    (e)
310   Häkkinen Jarno,  Jyväskylä,  Häkkinen Racing,   Renault Clio    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   Bmw    (e)


Super Sunnuntai: 40

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort    (e)
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet    (e)
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet    (e)
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw    (e)
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Voiman Volvo     (e)
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet    (e)
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   TK racing Datsun Finn     (e)
12   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Datsun Finn    (e)
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Ford    (e)
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda    (e)
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo    (e)
18   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Toyota Corolla    (e)
22   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW    (e)
24   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   BMW    (e)
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi    (e)
28   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo    (e)
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort    (e)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn    (e)
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8    (e)
59   Jani Ilkas,  NAHKELA,  Rantakare Racing,   Rantakare Racing Ford    (e)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet    (e)
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Joku keksintö    (e)
86   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Beeäm8vee    (e)
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   Bmw    (e)
96   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Volvo    (e)
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW     (e)
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort    (e)
122   antti styf,  tuusula,  ,   Auto    (j)
129   Petri Saarela,  Oulainen,  ,   Volvo 340    (u)
136   Mirko Kykkänen,  Myllykoski,  Rautakorpi Racing,   biili    (j)
150   Petteri Bergström,  Porvoo,  Maranelloteam,   Volvo    (j)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Lada    (e)
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   peugeot 205    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Civic typeR    (e)
203   Toni Anttila,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw    (e)
242   Lipponen Harri,  Huittinen,  Kukko Racing,   bmw 320    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw E30    (e)
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5    (e)
305   Koli Marko,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Le Pözöö    (e)
321   Turpeinen Juuso,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta    (e)


Vetari: 53

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Misu
7   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Opel on pop    (e)
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   TyttärenMazda
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]
13   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Masa    (e)
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Nismo    (e)
15   Ewalds Alex,  Porvoo,  Maranello Team,   Mazuki    (e)
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J5]
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Misuli    (e)
22   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Kulkine
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Pösö    [L21]
27   Pastori Paukku ,  Myllykoski ,  Paukku Team ,   4 vuoden takuu    (j)
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pikku maza
31   Arttu Lehtonen,  Lievestuore,  JMT RALLY TEAM,   Nipponi    (u)
34   Make,  Loviisa,  AllmostFastRacingTeam,   mazda    (u)
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
47   Erola Jari,  Heinola,  Noybody Racing,   Leipro pösö    (e)
59   Cisse nyberg,  porvoo,  demil racers,   golffi
60   Puuha-Pete,  Heinola,  Pro Racing team,   Matsa    (e)
63   Hynynen Veli-Pekka,  Iisalmi,  ,   Celica    [J63]
69   Välimäki Jan,  Hollola,  Hulttio racing Team,   Paholaisen kosto
71   Hanksi,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Nismo    (e)
75   Koli Petri,   ,  Koli Racing,   Volvo    (e)
77   Kalmari Kalle,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Mazda
78   Aleksi Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Mondeo    [J1]    (e)
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel    [J52]    (u)
85   Jarmo Hoikka,  HEINOLA,  Long Hand Racing Team,   Opel    (e)
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  JT Racing,   Mazda    (j)
91   Roope Pulkkinen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Honda    (e)
94   Timantti,  -,  CountrySideRacing,   Legenda    (e)
95   Pekka Tonteri,  Kouvola,  Moukariteam,   Mitsu    (u)
97   Ville Varis,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Nissani    (j)
99   Laine,  Hollola,  MV-Racing,   volvo    (j)
129   Artturi Kaukoranta,  Asikkala,  AllmostFastRacingTeam,   Civic    (j)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
164   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Kutosmaza    (e)
179   Saara Timonen,  Kouvola,  Savonpiikaracing,   Mazda    [L9]    (e)
188   Mika Suikkari,  Hikiä,  Country side Racing,   Countryside racing golf    (j)
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Mazda
195   Saku Karppanen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam ,   Ekoteko
239   Pessala Kauri,  Kouvola,  Savon Piika Racing team,   Peugeot    (e)
269   Vesa,  Järvelä,  Country side racing,   Fiesta    (e)
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda    (e)
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda    [L78]    (e)
291   Mika ,  Heinola,  Sanniisi Sponssaa,   sanniisi sponssaa     (j)
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Liisinki vehe    (e)


Kardaani: 69

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Laina-auto     (j)
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmww
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Woblomi?
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Volvo
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
8   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Uppopumppu
9   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Starbba Star    (e)
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Potkukelkka
12   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford    (e)
13   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Ford sierra
17   Myllyvirta Timo,  Palokka,  EmmanPaja,   Bmw m5    (e)
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Special edition BMW
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Ford Siera
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   voopeli    (e)
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   pick-up
27   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   Ascona    (e)
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
29   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Volvo
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa    [L24]
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW    (e)
46   Toni Hirvonen,  Enonkoski,  Korpi Racing,   sierra
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   Kuutio
60   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   TV:stä tuttu    [J60]
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Buimuri    (e)
64   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Volvo    (e)
65   Vauhti ville,  Asikkala,  Peukku team,   Lada    (e)
68   Kainlauri Joni,  Luumäki,  Jorni Racing,   Foord    (e)
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila Laada    (e)
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Sierra    (e)
72   Kapteeni Lapanen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Vinolistamosse    (e)
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   Opel
74   Lari Virtanen,  Kouvola,  ,   Volvo    (e)
77   Tommi Rusinen,  Vääksy,  RS Racing,   Sierra    (u)
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Volvo 240    [L23]    (e)
79   Julkunen Ville,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Opel    (e)
84   Kittipallo Kylliäinen,  Orimattila,  Pakkaan AA Racing,   Opel Omega 1.2    (e)
85   kimmo kemppi,  myllykoski,  Toukkala racing,   Toyota    (e)
86   Valkeapää Pete,  Tampere,  4 Evo Race,   124 speciaali    (e)
93   kare kemppi,  kouvola,  Toukkala racing,   Ford    (e)
97   Härski,  Jämsä,  Härski Racing,   Härski racing volvo    (e)
100   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Ikuisuusprojekti    (e)
106   Rajala Jouni,  Nastola,  Reikäpää Racing team,   Volvo     (e)
109   Tomi Kujala,  Kouvostoliitto,  Team Löysät kukot,   Bmw    (e)
110   Tatu kilkki,  Orimattila,  Moukari team,   Obel     (j)
111   Hullumpi,  Karjaa,  Rämä Racing,   bemari    (e)
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   BMW
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   volvo    (e)
115   Artturi Kaukoranta ,  ASIKKALA,  ,   Omena     (e)
116   Pietari ,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Sierra    [L 20]    (u)
118   Oksanen Tapio,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Lata    (e)
120   Tv Kokki,  Hollola,  MV-Racing,   Bemari    (e)
150   Puhakka Matti,  Hämeenkoski,  ,   Auto    (e)
156   Jani Suur-Uski,  Kotka,  JT Racing Team,   Opel    (j)
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli    (e)
170   Ville Järvelä,  Orimattila,  ,   opel    (e)
181   Rasse,  Tammisaari,  ,   Toyota    (e)
191   Jens Nordberg,  Tammisaari,  ,   Bmw    (e)
210   Sini Uurainen,  Heinola,  CRC Racing Team,   ?    [L46]    (e)
231   Katajainen Arto,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Lada    (e)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW    (e)
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   Kuljetus V.Vesterinen Opel    (e)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo 340    (e)
327   Lampela Miikka,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Tiimin volvo    [J42]    (e)
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra    (e)
450   Kukkonen Kai,  Mäntsälä,  Racing 45,   Volvo    (e)
459   Aleksi Vilkman,  Mäntsälä,  Racing 45,   Toiota    (u)


Junior: 22

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mondeo    [V78]
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   SmurffiBussi
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Litranemicra
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V18]
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
9   Turma kasperi,  Jämsä,  ,   Voorti
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Mazda
19   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Setecci    (u)
22   Tupala,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Jeesuksen vanha corolla    (e)
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nissan    (u)
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakkaan AA Racing,   Honda Civic    (u)
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Mikä sattuu toimiin    (j)
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Vanha mazda
42   Luumi Janne,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Kerhovulva    [K327]    (e)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel    [V83]
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Mazda    (e)
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Svetlana     [K60]    (u)
63   Rönkkö Juho,  Iisalmi,  ,   Celica    [V63]
80   Hämäläinen Jonne,  ,  Toukkala racing,   Puuma    (e)


Lady: 32

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Fazzda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
9   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda    [V179]    (e)
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
11   Sallamainen,  Pakaa,  Shameless Racing,   Mannelavetti
12   Mallu,  Lahti,  Moukari Team ,   Moukari tykki    (e)
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Mondeo    (u)
20   Outi,  Jyväskylä,  Paukku team,   Tojota
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Pösö
23   Satu,  Karstula,  ,   Volvo 240    [K78]    (e)
24   Irmeli Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesa    [K31]    (u)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
32   Luoto Erja,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda    (e)
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Fjörd
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nizmo
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   jokupa*ka    (e)
46   Uurainen Sini,  Heinola,  CRC Racing Team,   ?    [K210]    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata    (e)
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    [V278]    (e)
89   Myyry Tanja,  Kotka,  ,   Voortti    (j)
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Rautarouva
119   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Misuli    [V19]    (e)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    (e)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
28  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / 20.-21.4.2019 KOUVOLA : 03.04.19 - klo:18:05
Kesäkausi alkaa!

Kesän 2019 ensimmäinen kisa ajetaan Kouvolassa 20.-21.4.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit ja Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 8.4.2019 ja loppuu Sunnuntaina 14.4.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  V4 Kouvola
29  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: SAARIJÄRVI 16.3.2019 : 13.03.19 - klo:20:52
#5.2 16.3.2019

Saarij?rvi  16.3.2019 Lähtölistat:

SUPER: 20

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   79   Tartsi McRae   Mikkeli   Team Rengaspalvelu    Ford sierra
A2   157   Rutanen Samu   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Peugeot 205
A3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Vompatti
A4   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Opel
A5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   90   Jukka Tollola   Saarijärvi   Köpö Racing   JTA-Asennus FORD
B2   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      JTA-Asennus Lada
B3   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   JTA-Asennus Volvo
B4   325   Marko Järvinen   Jämsä      Golf T 5
B5   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Tykkireisinki   Volvo 343

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   41   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Mannelavetti
C2   204   Tero Korhonen   Kuusa      Pougeot 206
C3   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   toyota
C4   581   Samanen Kai   Saarijärvi   RMS Rally Team   Peugeot V8
C5   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Mazda 323 gti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   95   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Nissan
D2   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
D3   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
D4   103   Virkkunen Eetu   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
D5   26   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda


KARDAANI: 13

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   62   Jari loberg   Uurainen   Köpö racing   Rms-rally laina tojo
A2   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Mazda
A3   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
A4   8   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Muikun Ruoto
A5   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemari
A6   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Panssarivaunu
A7   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Ford Siera

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   137   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Vompatti
B2   55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam   kuutio
B3   30   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Oscortti
B4   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
B5   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Bmww
B6   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Joku mahdollisesti toimiva


VETARI: 18

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   78   Aleksi Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Mondeo
A2   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Vakio jetta
A3   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Lolvo
A4   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SsBa
A5   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
A6   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   80   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing   Honda
B2   63   Hynynen Veli-Pekka   Iisalmi      Celica
B3   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
B4   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Murkula
B5   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
B6   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   77   Kalmari Kalle   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Maatuzka
C2   108   Luoto Aarre   Jämsä   Steral racing   Mazda
C3   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
C4   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
C5   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti
C6   81   Matti Kauppinen   Seinäjoki      Almera


LADY: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   11   Sallamainen   Pakaa   Shameless Racing   Mannelavetti
A2   13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Nelipyöräne
A3   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
A4   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
A5   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
A6   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   Biili

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   20   Outi   Jyväskylä   Paukku team   Toyota
B2   91   SalmariSanni   Heinola   Selänkylä racing   Vanha Rouva
B3   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Sotaratsu
B4   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
B5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   35   Heli Matilainen   Saarijärvi   RMS rally Team   Nissan
C2   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Fjörd
C3   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
C4   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Fazzda
C5   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti


JUNIOR: 10

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   38   Kemppainen Markus   Karstula   MakuRacing   Volvo
A2   9   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Voorti
A3   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä
A4   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
A5   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Oisko opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
B2   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Juha9
B3   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Panssarivaunu
B4   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda
B5   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   5   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
C2   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda
C3   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä
C4   9   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Voorti
C5   38   Kemppainen Markus   Karstula   MakuRacing   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Oisko opel
D2   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
D3   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Panssarivaunu
D4   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Juha9
D5   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu


30  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: SAARIJÄRVI 16.3.2019 : 03.03.19 - klo:10:27
#5 16.3.2019

Saarijärvi 16.3.2019 Ilmoittautuneet:

ke 13. maaliskuuta 2019 17.14.22
Ilmoittautuneita: 77

Super: 20

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   JTA-Asennus Volvo    (e)
26   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
41   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Mannelavetti    [L11]    (e)
79   Tartsi McRae,  Mikkeli,  Team Rengaspalvelu ,   Ford sierra    (u)
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   toyota
90   Jukka Tollola,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   JTA-Asennus FORD    (e)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Vompatti    [K137]
95   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan    [V2]    (u)
103   Virkkunen Eetu,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
157   Rutanen Samu,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Peugeot 205    (e)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   JTA-Asennus Lada    (e)
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 gti
204   Tero Korhonen,  Kuusa,  ,   Pougeot 206    (e)
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Opel
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo 343
310   Häkkinen Jarno,  Jyväskylä,  Häkkinen Racing,   Renault Clio    (e)
325   Marko Järvinen,  Jämsä,  ,   Golf T 5
581   Samanen Kai,  Saarijärvi,  RMS Rally Team,   Peugeot V8


Vetari: 18

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    [L10]
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [L6]
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SsBa    [J5]
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula
63   Hynynen Veli-Pekka,  Iisalmi,  ,   Celica
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Vakio jetta    (e)
77   Kalmari Kalle,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Maatuzka    (e)
78   Aleksi Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Mondeo    [L33]    (e)
80   Juha Valtoaho,  Karstula,  Metsäkoneet Valtoaho Racing,   Honda    (e)
81   Matti Kauppinen,  Seinäjoki,  ,   Almera    (j)
108   Luoto Aarre,  Jämsä,  Steral racing,   Mazda
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Lolvo


Kardaani: 13

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Joku mahdollisesti toimiva
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bmww
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Panssarivaunu
8   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Muikun Ruoto
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Ford Siera
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Oscortti
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rally Team,   Mazda    (e)
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   kuutio
62   Jari loberg,  Uurainen,  Köpö racing,   Rms-rally laina tojo    (e)
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari
137   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Vompatti    (e)


Junior: 10

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Panssarivaunu    [K4]    (j)
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V18]
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
9   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   Voorti
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Oisko opel
38   Kemppainen Markus,  Karstula,  MakuRacing,   Volvo    (e)
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Juha9


Lady: 16

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Fazzda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [V10]
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Sotaratsu    [V9]
11   Sallamainen,  Pakaa,  Shameless Racing,   Mannelavetti    (u)
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Nelipyöräne
20   Outi,  Jyväskylä,  Paukku team,   Toyota    (u)
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Biili    (j)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Fjörd
35   Heli Matilainen,  Saarijärvi,  RMS rally Team,   Nissan    (e)
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Vanha Rouva



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
Sivuja: 1 [2] 3 4 ... 8