Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
26.05.19 - klo:06:56
 
  Näytä kirjoitukset
Sivuja: 1 [2] 3 4 ... 7
16  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: PIEKSÄMÄKI 16.2.2019 : 03.02.19 - klo:10:58
#3 16.2.2019

Pieksämäki 16.2.2019 Ilmoittautuneet:

ma 11. helmikuuta 2019 20.00.21
Ilmoittautuneita: 74

Super: 14

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
26   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda 326
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
44   Lauri Kallanto,  Suonenjoki,  Kallanto Racing,   volvo 242
59   Jani Ilkas,  NAHKELA,  Rantakare Racing,   Rantakare Racing Ford
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota    (e)
131   Malinen Toni,  Pieksämäki,  TM Racing,   TM RACING FORD    (e)
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 gti
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra     (e)
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Ford sierra
283   Virtanen Antti,  Laukaa,  Antin tiimi,   fort escort 2000    (e)
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo 343    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   Volvo    (j)


Vetari: 16

2   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   ?
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   niskahikiki
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda    (e)
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [L6]
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J5]
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Pösö
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula
32   Petri Hyvönen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   oopeli    [J32]
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Piili
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö


Kardaani: 15

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Somaliannakkikattila
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bemari
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Mitsupitshi niskahikiki evo74
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Voorti
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo    (e)
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli    (e)
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Lumilinko
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Special edition BMW
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Fort siera
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Oscortti
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo    (e)
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   Kuutio
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari
72   Kapteeni Lapanen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Vinolistamosse    (e)
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Laina bmw


Junior: 15

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   mazdrati
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Rusina
5   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V18]    (e)
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
9   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   Koppiromu
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Opel
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Rusina
22   Juuso Kukko,  Korpilahti,  Kukko Racing,   Vanha horotzu    (e)
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masta
32   Hyvönen Niko,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   oopeli    [V32]
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Matsa
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  Team asikkalan pojat,   Opel


Lady: 14

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,    Mazdakö    (e)
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [V10]
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Sotaratsu    [V9]    (e)
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda    (e)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Ford    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Vanha Rouva    (e)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
17  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / PIEKSÄMÄKI 16.2.2019 : 03.02.19 - klo:10:57
Talvisarjan 2019 kolmas kisa ajetaan Pieksämäellä 16.2.2019

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 4.2.2019 ja loppuu Sunnuntaina 10.2.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Pieksämäki
18  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: SIPOO 2.2.2019 : 30.01.19 - klo:18:08
#2.2 2.2.2019

Sipoo  2.2.2019 Lähtölistat:

SUPER: 14

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   55   Siim Saar   Kerava   Keravan Car   Vw golf 2
A2   51   Matias Piipponen   Porvoo      Mitsubishi
A3   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
A4   63   Alex Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   Mazda 323
A5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   59   Jani Ilkas   NAHKELA   Rantakare Racing   Rantakare Racing Ford
B2   52   Fredrik lindström   Sipoo   Team sipoon pojat   Mazda
B3   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Passatti
B4   26   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda 326
B5   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   36   Nico Grönholm   Porvoo   NgRacingTeam   Projekti Datsuni
C2   187   Kuusisto Miki   Porvoo   Riverside Racing   Escort B230
C3   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Ford sierra
C4   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Mazda 323 gti


KARDAANI: 21

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   53   Lucas Gabrielsson   Porvoo   GRT Racing team   Ooppeli
A2   57   Pappajensen   Sibbo   Team Sipoon Pojat   Dx
A3   47   Harri Hoikkanen   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team   Lada 2105
A4   39   Kimmen   Tammisaari      Mersu
A5   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Lumilinko
A6   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Fort siera
A7   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam   volvo
B2   54   Isak Engström   Loviisa   Riverside Racing   Ford
B3   43   Nevalainen Sami   Järvelä   Country Side Racing   Opel
B4   29   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   TynkäTech Lada EVO 2.0
B5   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Special edition BMW
B6   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemari
B7   149   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit   Bmw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   173   petteri bergström   porvoo   maranello   Volvo
C2   51   Kuhlman Manne   Paippinen   Sipoon pojat   Volvo
C3   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   opel
C4   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Volvo
C5   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Ämmä
C6   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Ekohybridiöljypoltin
C7   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   kysymysmerkki


VETARI: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   76   Mikael Österholm    Tammisaari      Audi coupe
A2   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A3   44   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
A4   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
A5   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   nismo
A6   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti
A7   2   Koskinen Oskari      TPP Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   59   Cisse nyberg   porvoo   demil racers   golffi
B2   195   Saku Karppanen   Vääksy   Unlucky Racing Team   Jylle
B3   19   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
B4   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
B5   28   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Murkula
B6   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   69   Välimäki Jan   Hollola   Hulttio racing Team   Honta
C2   170   Heinonen toni   Porvoo   Riverside Racing   Voorti
C3   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
C4   23   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Pösö
C5   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
C6   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda


LADY: 9

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
A2   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
A3   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   mazda
A4   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti
A5   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda
A6   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
B2   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Mazeda
B3   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti
B4   95   Kettunen Sofia   Lahti   Hulttio Racing   Honta
B5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
B6   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Vw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Vw
C2   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
C3   95   Kettunen Sofia   Lahti   Hulttio Racing   Honta
C4   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   mazda
C5   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
C6   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto


JUNIOR: 9

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Mazda
A2   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Rosmariini
A3   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
A4   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä
A5   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Opel vectra
A6   9   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   KivistönKauhu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   9   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   KivistönKauhu
B2   11   Otto Valkonen   Hans racing team      Opel vectra
B3   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä
B4   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda
B5   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Matsa
B6   3   Kivistö Niko   Maalta   TMS   MutaKuononMaserati

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   3   Kivistö Niko   Maalta   TMS   MutaKuononMaserati
C2   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Matsa
C3   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda
C4   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Kylpyamme
C5   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Rosmariini
C6   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Mazda


19  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: SIPOO 2.2.2019 : 19.01.19 - klo:18:54
#2 2.2.2019

Sipoo 2.2.2019 Ilmoittautuneet:

pe  1. helmikuuta 2019 18.03.11
Ilmoittautuneita: 73

Super: 14

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda    (e)
26   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda 326
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Passatti
36   Nico Grönholm,  Porvoo,  NgRacingTeam,   Projekti Datsuni    (e)
51   Matias Piipponen,  Porvoo,  ,   Mitsubishi    (e)
52   Fredrik lindström,  Sipoo,  Team sipoon pojat,   Mazda    (e)
55   Siim Saar,  Kerava,  Keravan Car,   Vw golf 2    (u)
59   Jani Ilkas,  NAHKELA,  Rantakare Racing,   Rantakare Racing Ford    (u)
63   Alex Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Mazda 323
187   Kuusisto Miki,  Porvoo,  Riverside Racing,   Escort B230    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 gti
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Ford sierra


Vetari: 19

2   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   Mazda    [J2]
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   nismo
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [L6]
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]    (e)
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu    (e)
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Pösö
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
44   Lindström Fredrik,  Paippinen,  Team Sipoon Pojat,   Mazda    (e)
59   Cisse nyberg,  porvoo,  demil racers,   golffi    (e)
69   Välimäki Jan,  Hollola,  Hulttio racing Team,   Honta    (e)
76   Mikael Österholm ,  Tammisaari,  ,   Audi coupe    (u)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi    (e)
170   Heinonen toni,  Porvoo,  Riverside Racing,   Voorti    (e)
195   Saku Karppanen,  Vääksy,  Unlucky Racing Team,   Jylle    (e)
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö


Kardaani: 21

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Ekohybridiöljypoltin
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Ämmä
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   kysymysmerkki
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Voorti
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Lumilinko     (e)
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Special edition BMW
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Fort siera
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Volvo    (e)
29   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   TynkäTech Lada EVO 2.0    (e)
39   Kimmen,  Tammisaari,  ,   Mersu    (e)
43   Nevalainen Sami,  Järvelä,  Country Side Racing,   Opel    (e)
47   Harri Hoikkanen,  Mäntsälä,  Hoikkanen Racing Team,   Lada 2105    (e)
51   Kuhlman Manne,  Paippinen,  Sipoon pojat,   Volvo    (e)
53   Lucas Gabrielsson,  Porvoo,  GRT Racing team,   Ooppeli    (u)
54   Isak Engström,  Loviisa,  Riverside Racing,   Ford    (e)
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   volvo    (u)
57   Pappajensen,  Sibbo,  Team Sipoon Pojat,   Dx    (e)
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   opel    (e)
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Bmw
173   petteri bergström,  porvoo,  maranello,   Volvo    (e)


Junior: 9

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda    [V2]
3   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   MutaKuononMaserati    (e)
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Rosmariini
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme
9   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   KivistönKauhu    (e)
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Opel vectra
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Mazda    (e)
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Matsa


Lady: 10

3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   Vw    (e)
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    (e)
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    [V10]
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto    (e)
39   Cessi,  Tammisaari,  ,   Mersu    [K39]    (j)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda
95   Kettunen Sofia,  Lahti,  Hulttio Racing,   Honta    [V69]    (j)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
20  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / SIPOO 2.2.2019 : 19.01.19 - klo:18:53
Talvisarjan 2019 toinen kisa ajetaan Sipoosa 2.2.

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 21.1.2019 ja loppuu Sunnuntaina 27.1.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Sipoo
21  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: RANTASALMI 19.1.2019 : 17.01.19 - klo:07:58
#1.2 19.1.2019

Rantasalmi  19.1.2019 Lähtölistat:

SUPER: 13

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   44   Lauri Kallanto         volvo 142
A2   32   Roni Grönvall         Passatti
A3   84   Väätänen Jussi         Toyota
A4   303   Maljanen Lauri         Volvo 343
A5   26   Holmström Sebastian         Mazda 323

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   340   Pulkkinen Roope         honda
B2   50   Ikonen Esa         Bemari
B3   207   Laitinen Pasi         Ford sierra
B4   190   Timo heinonen         Mazda 323 gti
B5   3   Putkonen Rolf         Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   314   Lasse bussman         Volvo 850
C2   63   Alex Ewalds         Mazda 323
C3   245   Asikainen Jarno         Ford Fiesta
C4   27   Toni Nieminen         Kalma taxi


KARDAANI: 15

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   44   Jari Partanen         Volvo
A2   315   Koskiaita Jan         manta
A3   79   Julkunen Ville         ford
A4   113   Juutilainen Jussi         BMW
A5   20   Jäkälä         Ford Siera
A6   8   Masi         Katteeton Juha
A7   3   Lempinen Juho         sss
A8   1   Peiponen Niko         EkohybridiÖljypoltin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   46   Toni Hirvonen         Ford sierra
B2   66   Pasi Niemi         Bemari
B3   149   Jani Vatanen         Bmw
B4   30   Renlund Janne         Oscortti
B5   19   Lindström Jani         Special edition BMW
B6   4   Hannu         Vorti
B7   2   Ikonen Esa         Ã„mmä


VETARI: 21

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   32   Petri Hyvönen         Ooppeli
A2   41   Huhtala Ossi         Mazda 323
A3   63   Hynynen Veli-Pekka         Toyota
A4   29   Teemu Juutilainen         Honda
A5   22   Budde Jica         Masta
A6   17   Ari Vuorinen         Voorti
A7   8   Metsäoja Antti         Tynkärytö
A8   2   Koskinen Oskari         ?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   310   Metsäoja Matti         Tynkärytö
B2   45   Pasi Pulkkinen         Honda
B3   142   Kari Karjalainen         Mazda
B4   28   Tinippa         Murkula
B5   19   Puustinen Sami         Pikku Misu
B6   12   Soikkeli Jarno         Hratsu
B7   6   Tatu Kilkki         nismo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   37   Sheikki Laakso         Honda Civic
C2   50   Tomi Nykänen         Leber-box
C3   48   Björn Jani         Reppana
C4   23   Rusinen Tommi         Kannonperä PÖSÖ
C5   18   Lilja Aleksi         SaBa
C6   10   Autio Juhani         Honda
C7   3   Holmström Sebastian         Mazda


LADY: 6

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   28   sari Kärkkäinen         Mazda
A2   135   Sillman Sanna         Sisko
A3   6   Autio Tiia         Honda
A4   4    Kallioniemi Susanna         Mazda
A5   7   Heidi         Villi Violetti
A6   71   Pikku Myy         Mazeda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   71   Pikku Myy         Mazeda
B2   7   Heidi         Villi Violetti
B3   4    Kallioniemi Susanna         Mazda
B4   6   Autio Tiia         Honda
B5   135   Sillman Sanna         Sisko
B6   28   sari Kärkkäinen         Mazda


JUNIOR: 13

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   11   Otto Valkonen         Opel vectra
A2   32   Hyvönen Niko         oopeli
A3   22   Juuso Kukko         Kylännopeinmopo
A4   7   Severi         Kylpyamme
A5   1   Laitinen Toni         Mäzdä

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   63   Rönkkö Juho         Toyota
B2   23   Mika Mehtonen         Masta
B3   39   Elmeri Suosaari         Masta
B4   4   Kiiskinen Tino         Rosmariini

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   52   Jessica Manninen         Opel
C2   21   Björn Jesse         Rusina
C3   8   Lilja Juuso         TuHnu
C4   2   Koskinen Jesperi         Mazda


22  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: RANTASALMI 19.1.2019 : 05.01.19 - klo:13:41
#1 19.1.2019

Rantasalmi 19.1.2019 Ilmoittautuneet:

ke 16. tammikuuta 2019 20.22.18
Ilmoittautuneita: 70

Super: 14

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet    (e)
26   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda 323    (e)
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi    (e)
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Passatti     (e)
44   Lauri Kallanto,  Suonenjoki,  Kallanto Racing,   volvo 142    (u)
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bemari    (e)
63   Alex Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Mazda 323    (e)
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota    (e)
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 gti    (e)
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Ford sierra    (e)
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Fiesta     (e)
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo 343    (e)
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   Volvo 850    (e)
340   Pulkkinen Roope,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   honda    (e)


Vetari: 22

2   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   ?    (e)
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda    (e)
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   nismo     (e)
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö    (e)
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda    [L6]    (e)
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    (e)
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti    (e)
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    (e)
19   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu    (e)
22   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Masta    (e)
23   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä PÖSÖ    (e)
28   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula    (e)
29   Teemu Juutilainen,  Rantasalmi,  karhuracing,   Honda    (e)
32   Petri Hyvönen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Ooppeli    [J32]    (u)
37   Sheikki Laakso,  Kouvola,  Harem racing,   Honda Civic    (e)
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323    (e)
45   Pasi Pulkkinen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Honda    (e)
48   Björn Jani,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Reppana    (e)
50   Tomi Nykänen,  Joroinen,  Retu Racing,   Leber-box    (e)
63   Hynynen Veli-Pekka,  Iisalmi,  ,   Toyota    [J63]    (e)
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda    (e)
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö     (e)


Kardaani: 15

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   EkohybridiÖljypoltin    (e)
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Ã„mmä    (e)
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   sss    (e)
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Vorti    (e)
8   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Katteeton Juha    (e)
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Special edition BMW    (e)
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Ford Siera    (e)
30   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Oscortti    (e)
44   Jari Partanen,  Joroinen,  Team Revittävät siilit,   Volvo    (u)
46   Toni Hirvonen,  Enonkoski,  Korpi Racing,   Ford sierra    (u)
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari    (e)
79   Julkunen Ville,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   ford    (e)
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   BMW    (e)
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Bmw    (e)
315   Koskiaita Jan,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   manta    (e)


Junior: 13

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä    (e)
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda    (e)
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Rosmariini     (e)
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Kylpyamme    (e)
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu    (e)
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  ,   Opel vectra    (u)
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Rusina    (e)
22   Juuso Kukko,  Korpilahti,  Kukko Racing,   Kylännopeinmopo    (e)
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masta    (e)
32   Hyvönen Niko,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   oopeli    [V45]    (e)
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Masta    (e)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  Team asikkalan pojat,   Opel    (e)
63   Rönkkö Juho,  Iisalmi,  ,   Toyota    [V63]    (u)


Lady: 6

4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda    (e)
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda    [V10]    (e)
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti    (e)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Mazeda    (e)
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V12]    (e)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
23  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / RANTASALMI 19.1.2019 : 05.01.19 - klo:13:41
Kauden 2019 aloitus ja Talvisarjan ensimmäinen kisa ajetaan Rantasalmella 19.1.

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 7.1.2019 ja loppuu Keskiviikkona 16.1.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Rantasalmi
24  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Vs: Kilpailunumero asiaa !!!! : 02.12.18 - klo:15:43
Nyt on rokkiralli kotisivuilla päivitetyt listat näkyvillä.

http://www.rokkiralli.info/kuskit.html
25  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: TAMMISAARI 13.-14.10.2018 : 09.10.18 - klo:18:50
#15.2 13.-14.10.2018

Tammisaari  13.-14.10.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 27

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   61   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   Bmw
A2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   toyota
A3   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
A4   64   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
A5   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
A6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
B2   235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   M3
B3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
B4   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
B5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   datsun finn
B6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ässäVolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
C2   164   Sami Laine    Iittala    Lada team   Lada
C3   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippoevo 1
C4   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
C5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   215   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
D2   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
D3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
D4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
D5   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   Pösö
E2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
E3   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda t5
E4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
E5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Vestamatic Starlet


SUPER SU: 26

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
A2   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   Pösö
A3   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
A4   64   Koivunen Teemu   Salo      Toyota Corolla
A5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   datsun finn
A6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ässäVolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
B2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   toyota
B3   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
B4   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
B5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   61   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   Kaiman volvo
C2   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Starlet
C3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
C4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
C5   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
D2   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
D3   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippoevo 1
D4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
D5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Vestamatic Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   215   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
E2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
E3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
E4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
E5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort


KARDAANI: 45

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   173   petteri bergström   porvoo   maranello   volvo
A2   191   Jens Nordberg   Tammisaari      Bmw
A3   168   Artturi Kaukoranta   Vääksy   UnluckyRacingTeam   Volvo
A4   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ropeli
A5   39   Kimmen    Tammisaari      Kitty 2
A6   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
A7   7   Summanen Sampsa   Hollola   SS Racing   Ford sierra
A8   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   180   Emil Hintsanen   Ekenäs   Etmkua   Bmw
B2   721   Vanhapiha Villematti   Karkkila   SVU racing team   DX corolla
B3   175   Vesa Järvi   Karstula   Kannonjärven Kovat Pojat   Äskortti
B4   90   Jan Corander   Myrskylä   Shameless Racing   Raita
B5   176   Sami Sarvaala   Halkia      ooppeli
B6   170   Ville Järvelä    Orimattila       Opel
B7   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Riesa
B8   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   NoVoloVo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   181   Rasse   Tammisaari      Toyota
C2   95   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Volvo
C3   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45   Corolla
C4   165   Ilpo Saari   Kannonkoski   Team Saari   volvo
C5   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemari
C6   29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
C7   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
C8   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Joku rottelo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   187   Jere Patrik    Kylmälä   Nenne raicing   Opel omega
D2   277   Pikku Lasse   Lappohja   Rämä Racing   Ford
D3   500   Teemu Uski   Hollola   Mv Racing   Foortti
D4   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   BMW
D5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   opel
D6   22   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Vooppeli
D7   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Fun 4 1 long roof

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   188   Kardaani Lasse    Kylmälä   Nenne raicing   Opel omega
E2   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   opel
E3   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo
E4   135   Ärväs Tommi   Lahti   MV-Racing   Rs 200
E5   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
E6   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Baijerilainen mutteriviritys
E7   33   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing    Starbba Star

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   189   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Sierra
F2   136   Matti Kangas   Espoo   TeamAhmatti   Ahmalada
F3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   Bmw
F4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Bmw
F5   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   bemari
F6   16   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Ullatus
F7   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   volvo


VETARI: 35

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   197   Jonas Mattila   Tammisaari   Hermo racing team   Volvo vee40
A2   180   Kimmo Hattunen   Vantaa      Citroen
A3   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A4   202   Tarja Kilkki   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
A5   98   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Masta
A6   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   vara auto
A7   6   Autio Mikko   Jyväskylä      Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   199   Sami   Tammisaari      Volvo s40
B2   181   Malmen   Tammisaari   Roima racing   Volf b52
B3   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
B4   69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Hoppakiesi
B5   178   Torbjörn Lindström   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
B6   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Metukka
B7   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   421   Sirppi   Sirppilä   Country Side Racing   Kerhomatu
C2   193   Nico Hänninen   Vääksy   Unlucky Racing Team   Joku
C3   94   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing   JaappanilainenmunakulhoVol1
C4   129   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Nissani
C5   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
C6   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine h###a
C7   97   Kristian Björklund   Askola   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   198   Magnus Nordström   Tammisaari    Nordström racing team    Alex racing honda
D2   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
D3   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Maksalaatikko
D4   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Murkula
D5   153   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Foorti
D6   143   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   nismo
D7   1   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   68   Hattunen Pauli   Helsinki   Koli Racing   Musta Salama
E2   175   Kalmari Kalle   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Nismo
E3   49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti
E4   20   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   No opel
E5   29   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Evo
E6   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Kippo
E7   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   Mazda


LADY: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   50   Piraattimirri   Tammisaari   Country Side Racing   Kerhomatu
A2   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
A3   74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
A4   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
A5   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing   Matsa
B2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Mosse
B3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
B4   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
B5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   40   Petra Vesterinen   Karstula   Kannonjärve kovat pojat   Oopeli
C2   500   Honkanen Taru       Kukko Racing   Maksalaatikko
C3   68   Hattunen Nina   Mäntsälä   Koli Racing   Musta Salama
C4   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
C5   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   70   Mäkelä Paula   Hausjärvi   CountrySIdeRacing   Japanilainenmunakulhovol1
D2   289   Lilli   Hollola   Moukariteam   Pikkumisu
D3   107   Autio Virpi   Jyväskylä      Mazda
D4   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti


JUNIOR: 12

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Mazda
A2   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   BMW 323GTI
A3   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Rypälemazsda
A4   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Biili
A5   5   Kiiskinen Tino   Juva   Kurko Racing   Rusinantte
A6   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Kasperin mondeo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Kerhomatu
B2   47   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Elmerin kolmekakskolme
B3   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Ford
B4   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Lanseri
B5   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   kolmekakskolmonen
B6   37   Väre Joakim   Hyvinkää      Laiska opeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   37   Väre Joakim   Hyvinkää      Laiska opeli
C2   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   kolmekakskolmonen
C3   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Lanseri
C4   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Rypälemazsda
C5   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   BMW 323GTI
C6   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Kasperin mondeo
D2   5   Kiiskinen Tino   Juva   Kurko Racing   Rusinantte
D3   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Biili
D4   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Ford
D5   47   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Elmerin kolmekakskolme
D6   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Kerhomatu


26  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: TAMMISAARI 13.-14.10.2018 : 24.09.18 - klo:18:24
#15 13.-14.10.2018

Tammisaari 13.-14.10.2018 Ilmoittautuneet:

su 14. lokakuuta 2018 13.27.33
Ilmoittautuneita: 167

Super Lauantai: 27

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Vestamatic Starlet
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ässäVolovo
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda t5
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   kippoevo 1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
61   Nissinen Kalle,  Varkaus,  Tykkireisinki,   Bmw    (e)
64   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Toyota Corolla
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet/Wilsson power
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   toyota
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
164   Sami Laine ,  Iittala ,  Lada team,   Lada
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
215   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
235   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   M3
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5    (e)
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
331   Robert Inna,  Iittala,  Stone Racing,   Pösö
850   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalmataxi


Super Sunnuntai: 27

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Vestamatic Starlet
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ässäVolovo
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
46   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda    (e)
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   kippoevo 1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
61   Nissinen Kalle,  Varkaus,  Tykkireisinki,   Kaiman volvo
64   Koivunen Teemu,  Salo,  ,   Toyota Corolla
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   datsun finn
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Starlet
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet/Wilsson power
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   toyota
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
215   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
222   Otavan Iltatähti,  Otava,  Tykkireisinki,   Kauden nopein    (j)
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5    (e)
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
331   Robert Inna,  Iittala,  Stone Racing,   Pösö
850   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalmataxi


Vetari: 36

1   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  ,   Mazda
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   Mazda
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Kippo
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   vara auto
20   Hannes Paukku,  Vaajakoski,  Paukku Team,   No opel
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine h###a    [L135]
29   Ewalds Alex,  Porvoo,  Maranello Team,   Evo
36   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Metukka
44   Lindström Fredrik,  Paippinen,  Team Sipoon Pojat,   möhkäle    (j)
49   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti
68   Hattunen Pauli,  Helsinki,  Koli Racing,   Musta Salama    [L68]
69   Laakso Nico,  Anjala,  romurekka.fi,   Hoppakiesi
74   Jari,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Matador
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Murkula
94   Mäkelä Tommi,  -,  CountrySideRacing,   JaappanilainenmunakulhoVol1    [L70]
97   Kristian Björklund,  Askola,  Riverside Racing,   Mazda
98   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Masta
129   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Nissani
143   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   nismo
153   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Foorti
175   Kalmari Kalle,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   Nismo
178   Torbjörn Lindström,  Paippinen,  Team Sipoon Pojat,   Mazda
180   Kimmo Hattunen,  Vantaa,  ,   Citroen
181   Malmen,  Tammisaari,  Roima racing,   Volf b52
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  Unlucky Racing Team,   Joku
197   Jonas Mattila,  Tammisaari,  Hermo racing team,   Volvo vee40    (u)
198   Magnus Nordström,  Tammisaari ,  Nordström racing team ,   Alex racing honda     (e)
199   Sami,  Tammisaari,  ,   Volvo s40    (u)
202   Tarja Kilkki,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    [L2]
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
289   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu    [L289]
310   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
421   Sirppi,  Sirppilä,  Country Side Racing,   Kerhomatu    [J42]    (u)
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Maksalaatikko    [L500]


Kardaani: 47

2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   NoVoloVo
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   volvo
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Kupla
7   Summanen Sampsa,  Hollola,  SS Racing,   Ford sierra
10   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
16   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Ullatus
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Joku rottelo    (j)
22   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Vooppeli
29   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
33   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing ,   Starbba Star
39   Kimmen ,  Tammisaari,  ,   Kitty 2
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Fun 4 1 long roof
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Riesa
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Bmw
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Baijerilainen mutteriviritys
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemari
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Ropeli
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   opel    (e)
90   Jan Corander,  Myrskylä,  Shameless Racing,   Raita
95   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Volvo    (e)
109   Tomi Kujala,  Kouvostoliitto,  Team Löysät kukot,   BMW
111   Hullumpi,  Karjaa,  Rämä Racing,   bemari
135   Ärväs Tommi,  Lahti,  MV-Racing,   Rs 200
136   Matti Kangas,  Espoo,  TeamAhmatti,   Ahmalada
165   Ilpo Saari,  Kannonkoski,  Team Saari,   volvo
168   Artturi Kaukoranta,  Vääksy,  UnluckyRacingTeam,   Volvo
170   Ville Järvelä ,  Orimattila ,  ,   Opel
173   petteri bergström,  porvoo,  maranello,   volvo    (u)
175   Vesa Järvi,  Karstula,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Äskortti
176   Sami Sarvaala,  Halkia,  ,   ooppeli
180   Emil Hintsanen,  Ekenäs,  Etmkua,   Bmw    (u)
181   Rasse,  Tammisaari,  ,   Toyota    (u)
187   Jere Patrik ,  Kylmälä,  Nenne raicing,   Opel omega    (u)
188   Kardaani Lasse ,  Kylmälä,  Nenne raicing,   Opel omega    (u)
189   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Sierra    (u)
191   Jens Nordberg,  Tammisaari,  ,   Bmw    (u)
234   Bemu Putte,  Tammisaari,  ,   Toyota starlet     (j)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   Bmw
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   opel
277   Pikku Lasse,  Lappohja,  Rämä Racing,   Ford    (e)
309   Noponen Erpo,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Sierra    (j)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
450   Kukkonen Kai,  Mäntsälä,  Racing 45,   Corolla
500   Teemu Uski,  Hollola,  Mv Racing,   Foortti
721   Vanhapiha Villematti,  Karkkila,  SVU racing team,   DX corolla    (u)


Junior: 12

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  Kurko Racing,   Rusinantte
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Lanseri
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Ford
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Biili    (j)
37   Väre Joakim,  Hyvinkää,  ,   Laiska opeli
39   Elmeri Suosaari,  Jämsä,  VeSu Team,   Kasperin mondeo
42   Luumi Janne,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Kerhomatu
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   BMW 323GTI
47   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   Elmerin kolmekakskolme
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Mazda    (u)
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   kolmekakskolmonen
96   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   Rypälemazsda


Lady: 18

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    [V202]
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
18   Luoto Ira,  Jämsä,  SteralRacing,   Matsa
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
40   Petra Vesterinen,  Karstula,  Kannonjärve kovat pojat,   Oopeli    [K274]
50   Piraattimirri,  Tammisaari,  Country Side Racing,   Kerhomatu    (u)
68   Hattunen Nina,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Musta Salama    [V68]
70   Mäkelä Paula,  Hausjärvi,  CountrySIdeRacing,   Japanilainenmunakulhovol1
71   Pikku Myy,  Espoo ,  RK Racing team,   Mazeda
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Mosse
74   Mirtsu,  Sirppilä,  CountrySIdeRacing,   Matador
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  ,   Mazda
120   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V26]
500   Honkanen Taru,   ,  Kukko Racing,   Maksalaatikko    [V500]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
27  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / TAMMISAARI 13.-14.10.2018 : 24.09.18 - klo:18:23
Kauden viimeinen Rokkirallli kisa ajetaan Tammisaaressa 13.-14.10.2018

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit, Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit, Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 1.10.2018 ja loppuu Sunnuntaina 7.10.2018


Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta:
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
  Esim:   J4 Tammisaari
   
------

Supereissa max 60 autoa päivä (myös ladyt ja juniorit)
Ylimenevät joutuvat jonotukseen odottamaan peruutuksia.

Jos luokassa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.

-------

Tarkistakaa ilmoittautumis listalta uusi kuski  (u) ja ei kaudella ajanut  (e)
tieto. Minulle tietoa jos ne ei kohdillaan.
28  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: RANTASALMI 22.-23.9.2018 : 18.09.18 - klo:20:22
#14.2 22.-23.9.2018

Rantasalmi2  22.-23.9.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 42

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   33   Tuovinen Asko   Joroinen   AJT Racing   Opel Ascona B
A2   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Corolla
A3   321   Turpeinen Juuso   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
A4   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
A5   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
A6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Peugeot

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   186   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   ford
B2   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   bmw
B3   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
B4   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
B5   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
B6   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
C2   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   peugeot
C3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
C4   29   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
C5   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
C6   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   295   Hakala Henry   Joroinen   RevittävätSiilit   Volvo
D2   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
D3   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
D4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
D5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
D6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   258   Kuusikko Jari   Joroinen   AJT Racing   Ford escort
E2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Starlet
E3   99   Joona    Mikkeli    JiiTiimi   Volvo T4
E4   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   seo uurainen s40
E5   13   Tarkkanen Karo   Vilppula      SUZUKI
E6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   Volvo s 40
F2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
F3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   bmw
F4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
F5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kaivutyö Salmela Volvo
F6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
G2   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
G3   4   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
G4   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
G5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw
G6   12   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw


SUPER SU: 38

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   190   Timo heinonen   Porvoo   Riversideracing   Mazda
A2   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   Volvo s 40
A3   14   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
A4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
A5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
A6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   200   Ihalainen Mika   Joroinen   Revittävät siilit   Volvo
B2   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   bmw
B3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
B4   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   seo uurainen s40
B5   13   Tarkkanen Karo   Vilppula      SUZUKI
B6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   293   Rantala Aki   Lappeenranta   Team Tapis   Escort RsT-5
C2   850   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalmataxi
C3   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
C4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
C5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Kaivutyö Salmela Volvo
C6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   301   Loberg Jari   Uurainen   Köpö racing   Leasing volvo
D2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Starlet
D3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   bmw
D4   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
D5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   93   Hänninen Pekka   Jyväskylä   Team Formeltec   volvo 242 hybrid
E2   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Toyota
E3   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
E4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
E5   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Peugeot

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
F2   341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
F3   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
F4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
F5   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   159   Jaakko Hiltunen   Varkaus   TeamRevittävätSiilit   Corsa
G2   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
G3   29   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
G4   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
G5   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara


KARDAANI: 46

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   109   Tomi Kujala   Kouvostoliitto   Team Löysät kukot   BMW
A2   175   Vesa Järvi   Karstula   Kannonjärven Kovat Pojat   Äskortti
A3   135   Ärväs Tommi   Lahti   MV-Racing   Tuali rami
A4   120   Tv Kokki   Hollola   Moukari Team   volvo
A5   113   Juutilainen Jussi   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   BMW
A6   27   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Volvo
A7   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Fun 4 1
A8   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   ooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   173   petteri bergström   porvoo   maranello   volvo
B2   500   Teemu Uski   Hollola   Mv Racing   Talpot 1.2 turpo
B3   61   KP   Espoo   RK Racing Team   bimmeri
B4   149   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit   Ruttukasa
B5   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EM KAIVUU JA KONETYÖ Rykimäsukka
B6   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Possu Sierra
B7   344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Foordi
B8   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   B-ryhmäläinen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   34   Ylönen Antti   Juva   Laurkangas Racing   corolla
C2   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   bmw
C3   315   Koskiaita Jan   Rantasalmi   Lintula Racing   Opel manta
C4   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Toyota
C5   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Riesa
C6   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EM KAIVUU JA KONETYÖ suzuki
C7   23   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Tenu
C8   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   NoVoloVo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   Foord
D2   165   Ilpo Saari   Kannonkoski   Team Saari   Volvo
D3   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Buimuri
D4   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
D5   19   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happo
D6   12   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Tappara
D7   33   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing    Dumboke II
D8   51   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
E2   355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Toyota
E3   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   opel
E4   72   Kapteeni Lapanen   Karstula   OSSP Racing Team   Vinolistamosse
E5   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Sierra
E6   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   polkuauto
E7   11   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team   Brutus

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   168   Artturi Kaukoranta   Vääksy   UnluckyRacingTeam   volvo
F2   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   opel
F3   29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
F4   170   Ville Järvelä    Orimattila       Opel
F5   152   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Bmw
F6   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo?
F7   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   asko 400


VETARI: 32

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   53   Mikael Junttonen   Muurame   Veight Racing team   Honda
A2   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
A3   175   Kalmari Kalle   Lahti   AlmostFastRacingTeam   Nismo
A4   98   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Masta
A5   129   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Nissan
A6   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
A7   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine h###a
A8   6   Autio Mikko   Jyväskylä      Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   125   Juuso Honkala   Vääksy   Moukari team   Pikku misu
B2   164   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Daiota
B3   179   Saara Timonen   Kouvola   Savonpiikaracing    Mazda
B4   48   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Masta
B5   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pommi
B6   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   Jokkisauto
B7   5   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Shitroeen
B8   97   Kristian Björklund   Askola   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   193   Nico Hänninen   Vääksy   Unlucky Racing Team   Volvo
C2   165   Kasperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
C3   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Team Tukikohta   Mazda
C4   101   Teemu Juutilainen   Rantasalmi   karhuracing   Honda
C5   91   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Volex
C6   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Maza
C7   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
C8   1   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
D2   167   Heikki Niemelä   Paimela    Rs racing   Mazda
D3   153   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Foorti
D4   202   Tarja Kilkki   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
D5   143   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Nismo
D6   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Joku Romu
D7   22   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Oohpeli
D8   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   Mazda


LADY: 20

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   37   Hannele   Karstula   Team Saari   Volvo
A2   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   jonku sorttine foortti
A3   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
A4   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
A5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   BMW
B2   35   Heli Matilainen   Saarijärvi   RMS rally Team   Sotaratsu
B3   149   Sanni Lahti   Joroinen   Revittävät siilit   Ruttukasa
B4   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti
B5   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing   Matsa
C2   71   Pikku Myy   Espoo    RK Racing team   Mazeda
C3   107   Autio Virpi   Jyväskylä      Mazda
C4   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
C5   3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   JokuRomu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   28   sari Kärkkäinen    pieksämäki   team tukikohta   Mazda
D2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata
D3   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
D4   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
D5   4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazzda


JUNIOR: 18

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi      Masta
A2   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   nissan
A3   25   Häkkinen Janna   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Poppaloora
A4   47   Turma kasperi   Jämsä   Vesu Team   Vortti
A5   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   LainaMazda
A6   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   Team asikkalan pojat   JokuRomu
B2   48   Sofia   Kannonjärvi   Kannonjärven kulkukollit   Matu
B3   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Matsa
B4   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Matsa
B5   5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Rusinantte
B6   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mitsda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   53   Jesse Pehkonen    Joroinen      AJT-Sierra
C2   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
C3   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   KastiKanootti
C4   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
C5   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   MakeeMazda
C6   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus Vesterinen Opel


29  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: RANTASALMI 22.-23.9.2018 : 08.09.18 - klo:20:04
#14 22.-23.9.2018

Rantasalmi2 22.-23.9.2018 Ilmoittautuneet:

su 23. syyskuuta 2018 09.35.09
Ilmoittautuneita: 200

Super Lauantai: 41

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Peugeot
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
12   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw    (j)
13   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   SUZUKI
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kaivutyö Salmela Volvo
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
29   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Escort
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
33   Tuovinen Asko,  Joroinen,  AJT Racing,   Opel Ascona B    (e)
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet/Wilsson power
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  CountrySideRacing,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
91   Moniala Make,  Jyväskylä,  S40 Racing,   seo uurainen s40
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
99   Joona ,  Mikkeli ,  JiiTiimi,   Volvo T4
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   Volvo s 40    (e)
186   Riihimäki Ismo,  Konnevesi,  Camo Racing Team,   ford    (e)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet
215   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   bmw
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Fiesta
258   Kuusikko Jari,  Joroinen,  AJT Racing,   Ford escort    (e)
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5    (e)
295   Hakala Henry,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Volvo    (e)
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   bmw
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   peugeot
321   Turpeinen Juuso,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta
850   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalmataxi


Super Sunnuntai: 40

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Peugeot
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
13   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   SUZUKI
14   Koljonen Arttu,  Viitasaari,  OPK Racing,   Datsun
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Kaivutyö Salmela Volvo
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
29   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Escort
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet/Wilsson power
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  CountrySideRacing,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Toyota
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
91   Moniala Make,  Jyväskylä,  S40 Racing,   seo uurainen s40
93   Hänninen Pekka,  Jyväskylä,  Team Formeltec,   volvo 242 hybrid
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
159   Jaakko Hiltunen,  Varkaus,  TeamRevittävätSiilit,   Corsa
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   Volvo s 40
190   Timo heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda     (u)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
200   Ihalainen Mika,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Volvo    (u)
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet
215   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   bmw
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Fiesta
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
293   Rantala Aki,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort RsT-5    (e)
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   bmw
301   Loberg Jari,  Uurainen,  Köpö racing,   Leasing volvo    (e)
341   Turpeinen Jussi,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta
721   Vanhapiha Villematti,  Karkkila,  SVU RacingTeam,   joku    (j)
850   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalmataxi
911   Mikael Junttonen,  Muurame,  Veight Racing Team,   Pösö    (j)


Vetari: 31

1   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
5   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Shitroeen
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  ,   Mazda
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   Mazda
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Joku Romu
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   Jokkisauto
22   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Oohpeli
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine h###a    [L135]
36   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Maza
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
45   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J75]
48   Björn Jani,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Masta
53   Mikael Junttonen,  Muurame,  Veight Racing team,   Honda    (u)
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pommi
91   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Volex
97   Kristian Björklund,  Askola,  Riverside Racing,   Mazda
98   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Masta
101   Teemu Juutilainen,  Rantasalmi,  karhuracing,   Honda
125   Juuso Honkala,  Vääksy,  Moukari team,   Pikku misu    (u)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Team Tukikohta,   Mazda
143   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Nismo
153   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Foorti
164   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Daiota
165   Kasperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
167   Heikki Niemelä,  Paimela ,  Rs racing,   Mazda
175   Kalmari Kalle,  Lahti,  AlmostFastRacingTeam,   Nismo
179   Saara Timonen,  Kouvola,  Savonpiikaracing ,   Mazda    [L120]
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  Unlucky Racing Team,   Volvo    (u)
202   Tarja Kilkki,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    [L2]
310   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö


Kardaani: 49

2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   NoVoloVo
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   asko 400
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   B-ryhmäläinen
10   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo?
11   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Brutus
12   Haukkala Juha,  Petäjävesi,  Mehtäperä Reisinki,   Tappara
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   EM KAIVUU JA KONETYÖ suzuki
19   Hietanen Tero,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Happo
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   ooppeli
23   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Tenu
27   Kervinen Jesse,  Varkaus,  Nallen talli,   Volvo
29   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
33   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing ,   Dumboke II
34   Ylönen Antti,  Juva,  Laurkangas Racing,   corolla
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rally Team,   Toyota
42   Björn Jani,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   bemari    (j)
51   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford    (j)
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Fun 4 1
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   polkuauto
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   bimmeri
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Riesa
63   Lukkarinen Antti,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   bemari    (j)
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Buimuri
68   Kainlauri Joni,  Luumäki,  Jorni Racing,   Foord
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   EM KAIVUU JA KONETYÖ Rykimäsukka
72   Kapteeni Lapanen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Vinolistamosse
79   Julkunen Ville,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   opel
109   Tomi Kujala,  Kouvostoliitto,  Team Löysät kukot,   BMW    (u)
113   Juutilainen Jussi,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   BMW
120   Tv Kokki,  Hollola,  Moukari Team,   volvo
135   Ärväs Tommi,  Lahti,  MV-Racing,   Tuali rami
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ruttukasa    [L149]
152   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Bmw    [L14]
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli
165   Ilpo Saari,  Kannonkoski,  Team Saari,   Volvo
168   Artturi Kaukoranta,  Vääksy,  UnluckyRacingTeam,   volvo
170   Ville Järvelä ,  Orimattila ,  ,   Opel
173   petteri bergström,  porvoo,  maranello,   volvo    (u)
175   Vesa Järvi,  Karstula,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Äskortti
193   Miika Pehkonen,  Joroinen,  Ajt Racing,   Opel    (j)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   bmw
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   opel
309   Noponen Erpo,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Sierra
315   Koskiaita Jan,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Opel manta
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
344   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Foordi
355   Harju,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Toyota
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Possu Sierra
500   Teemu Uski,  Hollola,  Mv Racing,   Talpot 1.2 turpo


Junior: 18

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  PP Racing team,   Rusinantte
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mitsda
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Ford
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Reppana
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  ,   Masta    (u)
25   Häkkinen Janna,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Poppaloora
31   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   LainaMazda
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   nissan
39   Elmeri Suosaari,  Jämsä,  VeSu Team,   Matsa
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus Vesterinen Opel    (j)
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   KastiKanootti
47   Turma kasperi,  Jämsä,  Vesu Team,   Vortti
48   Sofia,  Kannonjärvi,  Kannonjärven kulkukollit,   Matu
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  Team asikkalan pojat,   JokuRomu    (u)
53   Jesse Pehkonen ,  Joroinen,  ,   AJT-Sierra    (u)
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Matsa
75   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V45]
96   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   MakeeMazda


Lady: 21

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    [V202]
3   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   JokuRomu
4   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazzda
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   BMW    [K152]
18   Luoto Ira,  Jämsä,  SteralRacing,   Matsa
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
28   sari Kärkkäinen ,  pieksämäki,  team tukikohta,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   jonku sorttine foortti
35   Heli Matilainen,  Saarijärvi,  RMS rally Team,   Sotaratsu
37   Hannele,  Karstula,  Team Saari,   Volvo    [K165]    (u)
52   Sara Mäkinen,  Rantasalmi,  Team AsikkalanPojat,   Opel    (j)
71   Pikku Myy,  Espoo ,  RK Racing team,   Mazeda
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  ,   Mazda
120   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda    [V179]
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V26]
149   Sanni Lahti,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Ruttukasa    [K149]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
30  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / RANTASALMI 22.-23.9.2018 : 08.09.18 - klo:20:03
Seuraava Rokkiralli kesäkisa ajetaan Rantasalmella 22.-23.9.2018

Lauantaina ajetaan Superit, Vetarit, Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit, Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 10.9.2018 ja loppuu Sunnuntaina 16.9.2018


Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta:
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Rantasalmi
  
------

Supereissa max 60 autoa päivä (myös ladyt ja juniorit)
Ylimenevät joutuvat jonotukseen odottamaan peruutuksia.

Jos luokassa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.

-------

Tarkistakaa ilmoittautumis listalta uusi kuski  (u) ja ei kaudella ajanut  (e)
tieto. Minulle tietoa jos ne ei kohdillaan.
Sivuja: 1 [2] 3 4 ... 7