Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
17.08.18 - klo:03:08
 
  Näytä kirjoitukset
Sivuja: [1] 2 3 4
1  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: JOUTSA 11.-12.08 : 07.08.18 - klo:17:50
Yllä alustavat lähtölistat Joutsaan. Muistakaa että näihin voi tulla muutoksia
ja tarkistakaa aina lähtönne tulostaululta kisa aamuna
2  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: JOUTSA 11.-12.08 : 07.08.18 - klo:17:43
#12.2 11.-12.8.2018

Joutsa  11.-12.8.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 60

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   298   Ville Rautiainen   Karstula   Team Voiman   Ford Escort RS 2000
A2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   starlet
A3   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla
A4   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
A5   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippoevo1
A6   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   123   Jantzu   Lappeenranta   Team Tapis   Fodr
B2   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   Seo uurainen s40
B3   273   Tomi Niemi   Jokela   Leepun Paja Racing   Bmw
B4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
B5   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
B6   13   Tarkkanen Karo   Vilppula      Suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Lada
C2   99   Joona    Mikkeli    JiiTiimi   Volvo T4
C3   341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
C4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
C5   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
C6   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Team Voiman Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing   pösö turbo 205
D2   116   Late   Puuppola   Äikkälä Motorsport   Corolla
D3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
D4   34   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   dx
D5   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
D6   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   280   juha viljasalo   karstula   TEAM VOIMAN   team VOIMAN vw
E2   164   Sami Laine    Iittala    Lada team   Lada
E3   235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   BMW
E4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
E5   12   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
E6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Weight Racing Team Peugeot 306

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   314   Lasse bussman   Espoo   RST-motorsport   PÖSÖ T6
F2   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb 190
F3   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
F4   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
F5   192   Jukka Saarinen   Lappeenranta      Volvo
F6   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   BMW
G2   204   Tero Korhonen   Kuusa      Peugeot
G3   238   Kinnunen Jani   Tuusula   Leepun paja racing   Bmw
G4   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
G5   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   Penari
G6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
H2   209   Bädi   Lappeenranta   Team Voiman   Ford Escort RS 2000
H3   100   Mika KAuhanen   Nurmijärvi   Ks Racing team ry   Citroen BX
H4   26   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
H5   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
H6   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
I2   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   BMW
I3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö v8
I4   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda T5
I5   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Wilsson power/ starlet
I6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
J1   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
J2   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   bmw
J3   28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
J4   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      Ford escort 2
J5   8   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
J6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo


SUPER SU: 57

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   298   Ville Rautiainen   Karstula   Team Voiman   Ford Escort RS 2000
A2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   starlet
A3   264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bmw
A4   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
A5   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
A6   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   318   Arsi Krook   Karstula      Team Voiman Toyota
B2   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   Seo uurainen s40
B3   272   Verneri Marjakaarto   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Bmw
B4   43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   dx
B5   17   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Voorti
B6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Weight Racing Team Peugeot 306

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   322   Veli-Pekka Leppänen   Saarijärvi      Team Voiman Austin
C2   99   Joona    Mikkeli    JiiTiimi   Volvo T4
C3   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   fort escort 2000
C4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
C5   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   Penari
C6   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   442   Tatu Kven   Riihimäki   Country side racing   nissan
D2   116   Late   Puuppola   Äikkälä Motorsport   Corolla
D3   325   Marko Järvinen   Jämsä      Golf
D4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   Bmw
D5   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   Bmw
D6   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Lada
E2   139   Oinonen Aki   Saarijärvi      Team Voiman Datsun
E3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
E4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
E5   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
E6   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   188   Marttila Markku   Joutsa   Kukko Racing   pösö turbo 205
F2   141   Mäkelä Topi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Corolla
F3   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
F4   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
F5   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Wilsson power/ starlet
F6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Starlet
G2   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
G3   203   Toni Anttila   Hyvinkää   Leepun paja racing   Jankun Pupu
G4   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda T5
G5   8   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
G6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   220   Jarkko Joonas   Heinola   MVRacing   BMW
H2   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   BMW
H3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS Rally Pösö v8
H4   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      Ford escort 2
H5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starlet
I2   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   V8 lötkö
I3   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
I4   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Kippoevo1
I5   13   Tarkkanen Karo   Vilppula      Suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
J1   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
J2   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   bmw
J3   28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
J4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
J5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Team Voiman Volvo


KARDAANI: 64

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
A2   111   Hullumpi   Karjaa   Rämä Racing   Bemari
A3   138   Alcohoolistig   Heinola   alcohooligans garage   Ford sierra
A4   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo
A5   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemuri
A6   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Egotykki
A7   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   EM KAIVUU JA KONETYÖ suzuki
A8   23   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   toi ota

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   165   Ilpo Saari   Kannonkoski   Team Saari   Volvo  244
B2   48   Vesterinen Ville   Jyväskylä   Kannonjärven KovatPojat   escort
B3   140   Rajala Vellu   Nastola   Reikäpää racing Team   Volvo
B4   347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing   Kärkikiinnike BMW
B5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   opel
B6   14   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   volvo
B7   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   ykkönen
B8   344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Jakarikorjaamo Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   166   Koskinen Manu   Espoo   RK Racing Team   BMW
C2   225   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volle
C3   142   Janari Kolsar   Paimela    Viinamäki Racing    Bmw
C4   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Ascona
C5   19   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   volvo
C6   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Riesa
C7   51   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Opeli
C8   33   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing    Starbba Star

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   320   Jarno Myyryläinen   Pihtipudas      Majori
D2   39   Kimmen    Tammisaari      Kitty 2
D3   157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Riverside Racing   Volvo 360
D4   87   Löytänä Marko   Petäjävesi   Pengerjoen UA   Ford sierra
D5   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
D6   22   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   BMWolvo
D7   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Hiivatin opeli
D8   11   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team   Renault 5

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   164   Roni gronvall   Lohja   RST-motorsport   Sierra
E2   317   Siponen Toni   Jyväskylä   Team Jarwen   Ford
E3   210   Sini Uurainen   Heinola   CRC Racing Team   Lada
E4   99   Penkka Late   Juva   MRM Racing Team   Lippulaiva
E5   16   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Merssu
E6   24   Lehtonen Markus   Heinola   CRC Racing Team   Lada
E7   6   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Yliviivattu pallosalama
E8   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   kysymysmerkki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   161   Tino Välimäki   Mäntsälä   Reikäpää Racing Team   VoLa
F2   32   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Joku rytö
F3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   bmw
F4   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Partybimmeri
F5   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Mazda
F6   3   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Opel Corolla
F7   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
F8   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   volovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   160   Juha Hannula   Heinola   Selänkylä Racing   Car-Pro Mazda
G2   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ropeli
G3   258   Nieminen Niko   Pertunmaa   Hillokinkama reisinki   Raketti
G4   29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
G5   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
G6   81   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
G7   93   Janne Oikari   Karstula   PUKE   bmw
G8   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   90   Jan Corander   Myrskylä   Shameless Racing   7 yli 9
H2   86   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   fiat 124
H3   314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   EM Kaivuu ja Konetyö PÖSÖ
H4   120   Tv Kokki   Hollola   Moukari Team   volvo
H5   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   EM Kaivuu ja Konetyö Rykimäsukka
H6   27   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
H7   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Kysymysmerkki
H8   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   thsuthsutin


VETARI: 48

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   94   Mäkelä Tommi   -   CountrySideRacing   KunkkumunakulhoVol1
A2   18   Hartsa Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Evo mitsu
A3   145   Kittipallo Kylliäinen   Orimattila   MV racing   Toyota Corolla FX
A4   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
A5   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Mazda
A6   21   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Honda
A7   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   vara auto
A8   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine H##ra

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   164   Mikko Mänttäri   Kouvola   Löysät Kukot   Daiota
B2   7   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Vw golf
B3   146   Viriili Velho   Lievestuore   Välikorpi Racing Team   Ford
B4   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
B5   46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Kadetti
B6   27   Takala Oskari   Heinola   CRC Racing Team   Peugeot
B7   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
B8   22   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Ooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   165   Kasperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
C2   47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   terapiatyömaa Pösö
C3   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Team Tukikohta   Mazda
C4   147   Janne Anttila   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Plerude
C5   172   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Nismo
C6   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pikku maza
C7   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö
C8   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Golffi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   167   Heikki Niemelä   Paimela    Rs racing   Mazda
D2   60   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Matsa
D3   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   mazda
D4   38   Mollikainen    Hirvensalmi   MRM Racing Team   Sitikka
D5   86   Manne Virtanen    Äänekoski    Virtasen rallitalli    Maksa
D6   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
D7   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Masa
D8   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   166   Viltsu   Rutalahden keisarikunta   kukko Racing   Zonda
E2   113   Tuukka Rauhala   Lahti   Country Side Racing   Ooppeli
E3   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   mazda
E4   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Autohuolto Jarpekka Volkkarin rutku
E5   9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Rytö
E6   91   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Volex
E7   5   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Shitroeen
E8   3   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   170   Heinonen toni   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
F2   143   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Pmk-autokorjaus mitsu voi 1
F3   138   Lauri Hietsalo   Elimäki   Elimäen moottoriurheilijat   foort
F4   11   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Mazda
F5   69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Hoppakiesi
F6   12   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   mazda
F7   97   Kristian Björklund   Askola   Riverside Racing   Mazda
F8   98   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Mazda


LADY: 21

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   40   Petra Vesterinen   Karstula   Kannonjärve kovat pojat   opel
A2   28   sari Kärkkäinen    pieksämäki   team tukikohta   Mazda
A3   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Laina Honda
A4   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
A5   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
A6   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   32   Luoto Erja   Jämsä   SteralRacing   Mazda
B2   41   Tatjaana   Korpilahti   Team Jarwen   Tiivi-Taavi
B3   91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing   Vompatti
B4   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   Polkuauto 1.0
B5   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   43   Suhmura    Lievestuore   Kukko Racing   Evo mitsu
C2   289   Lilli   Hollola   Moukariteam   Pikku misu
C3   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
C4   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti
C5   3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
D2   74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
D3   5   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
D4   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
D5   4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazzda


JUNIOR: 20

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   44   Kauppinen Arttu   Jyväskylä   Kukko Racing   Siperian mersu
A2   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Seiskasatku
A3   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Japanialainen H**ra
A4   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Matsa
A5   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   MuotiMazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   45   Tiitus Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
B2   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   opel
B3   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Mazda
B4   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
B5   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Japsilainen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   47   Turma kasperi   Jämsä      Matukka
C2   16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volle
C3   17   Make   Loviisa   AlmostFastRacingTeam   Mato
C4   5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Rosmariini
C5   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   38   Kemppainen Markus   Karstula   MakuRacing   Volvo
D2   25   Häkkinen Janna   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Pöströnautti
D3   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
D4   6   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   maza
D5   48   Sofia   Kannonjärvi   Kannonjärven kulkukollit   Mazda


3  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: JOUTSA 11.-12.08 : 26.07.18 - klo:20:07
#12 11.-12.8.2018

Joutsa 11.-12.8.2018 Ilmoittautuneet:

su 12. elokuuta 2018 09.55.22
Ilmoittautuneita: 275

Super Lauantai: 60

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
8   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Weight Racing Team Peugeot 306
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
12   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
13   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   Suzuki
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Team Voiman Volvo
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
24   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
26   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo
28   Tomi Kujala,  Kouvola,  Löysät Kukot,   BMW
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda T5
34   Virtanen,  Hikiä,  CountrySideRacing,   dx
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   Kippoevo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS Rally Pösö v8
66   Juoko?,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Starlet
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Wilsson power/ starlet
75   Vainiomaa Marko,  Laukaa,  PUKE,   BMW
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  CountrySideRacing,   starlet
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   Bmw
91   Moniala Make,  Jyväskylä,  S40 Racing,   Seo uurainen s40
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
99   Joona ,  Mikkeli ,  JiiTiimi,   Volvo T4
100   Mika Kauhanen,  Nurmijärvi,  Ks Racing team ry,   Citroen BX
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford escort 2
116   Late,  Puuppola,  Äikkälä Motorsport,   Corolla
123   Jantzu,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Fodr    (e)
164   Sami Laine ,  Iittala ,  Lada team,   Lada
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb 190
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Lada    (e)
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   pösö turbo 205    (e)
192   Jukka Saarinen,  Lappeenranta,  ,   Volvo
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
204   Tero Korhonen,  Kuusa,  ,   Peugeot
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra    (e)
209   Bädi,  Lappeenranta,  Team Voiman,   Ford Escort RS 2000
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet
215   Kärppä,  Helsinki,  CountrySideRacing,   BMW
220   Jarkko Joonas,  Heinola,  MVRacing,   BMW    (e)
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   Penari
235   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   BMW
238   Kinnunen Jani,  Tuusula,  Leepun paja racing,   Bmw
242   Lipponen Harri,  Huittinen,  Kukko Racing,   bmw
273   Tomi Niemi,  Jokela,  Leepun Paja Racing,   Bmw
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
280   juha viljasalo,  karstula,  TEAM VOIMAN,   team VOIMAN vw    (e)
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   Bmw
308   Igor Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Corolla
314   Lasse bussman,  Espoo,  RST-motorsport,   PÖSÖ T6    (e)
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo
341   Turpeinen Jussi,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta


Super Sunnuntai: 57

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
8   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Weight Racing Team Peugeot 306
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
13   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   Suzuki
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Team Voiman Volvo
17   Varis Eetu,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Voorti
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
24   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
28   Tomi Kujala,  Kouvola,  Löysät Kukot,   BMW
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda T5
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   dx
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   Kippoevo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS Rally Pösö v8
66   Juoko?,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Starlet
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Starlet    (e)
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Wilsson power/ starlet
75   Vainiomaa Marko,  Laukaa,  PUKE,   BMW
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  CountrySideRacing,   starlet
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   Bmw
91   Moniala Make,  Jyväskylä,  S40 Racing,   Seo uurainen s40
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
99   Joona ,  Mikkeli ,  JiiTiimi,   Volvo T4
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford escort 2
116   Late,  Puuppola,  Äikkälä Motorsport,   Corolla
139   Oinonen Aki,  Saarijärvi,  ,   Team Voiman Datsun
141   Mäkelä Topi,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Corolla
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Lada    (e)
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw
188   Marttila Markku,  Joutsa,  Kukko Racing,   pösö turbo 205    (e)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
203   Toni Anttila,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Jankun Pupu
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet
215   Kärppä,  Helsinki,  CountrySideRacing,   BMW
220   Jarkko Joonas,  Heinola,  MVRacing,   BMW    (e)
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   Penari
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   V8 lötkö
242   Lipponen Harri,  Huittinen,  Kukko Racing,   bmw
264   Nyström Freddy,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Bmw
272   Verneri Marjakaarto,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
283   Virtanen Antti,  Laukaa,  Antin tiimi,   fort escort 2000
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   Bmw
298   Ville Rautiainen,  Karstula,  Team Voiman,   Ford Escort RS 2000    (u)
318   Arsi Krook,  Karstula,  ,   Team Voiman Toyota    (u)
322   Veli-Pekka Leppänen,  Saarijärvi,  ,   Team Voiman Austin    (u)
341   Turpeinen Jussi,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   biili    (j)
442   Tatu Kven,  Riihimäki,  Country side racing,   nissan    (u)


Vetari: 49

3   Heinonen Timo,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
5   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Shitroeen
7   Nyberg Cisse,  Porvoo,  Devwil Racers,   Vw golf    (e)
9   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly racing,   Rytö
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   ford
11   Kallioniemi Henri,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
12   Vape Osmo,  Heinola,  Team Osmo Heinola,   mazda
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Golffi
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   vara auto
18   Hartsa Kukko,  Toivakka,  Kukko Racing,   Evo mitsu    [L43]    (e)
21   Valtoaho Juha,  Karstula,  MetsäkoneetValtoahoRacing,   Honda
22   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Ooppeli
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine H##ra
27   Takala Oskari,  Heinola,  CRC Racing Team,   Peugeot
36   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Masa
38   Mollikainen ,  Hirvensalmi,  MRM Racing Team,   Sitikka
45   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa
46   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Kadetti
47   Erola Jari,  Heinola,  Noybody Racing,   terapiatyömaa Pösö
60   Puuha-Pete,  Heinola,  Pro Racing team,   Matsa
69   Laakso Nico,  Anjala,  romurekka.fi,   Hoppakiesi
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Autohuolto Jarpekka Volkkarin rutku
74   Jari,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Matador    [L74]
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pikku maza
86   Manne Virtanen ,  Äänekoski ,  Virtasen rallitalli ,   Maksa
91   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Volex    [L91]
94   Mäkelä Tommi,  -,  CountrySideRacing,   KunkkumunakulhoVol1    (u)
97   Kristian Björklund,  Askola,  Riverside Racing,   Mazda
98   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Mazda     (j)
113   Tuukka Rauhala,  Lahti,  Country Side Racing,   Ooppeli
138   Lauri Hietsalo,  Elimäki,  Elimäen moottoriurheilijat,   foort
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Team Tukikohta,   Mazda
143   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Pmk-autokorjaus mitsu voi 1
145   Kittipallo Kylliäinen,  Orimattila,  MV racing,   Toyota Corolla FX
146   Viriili Velho,  Lievestuore,  Välikorpi Racing Team,   Ford
147   Janne Anttila,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Plerude
164   Mikko Mänttäri,  Kouvola,  Löysät Kukot,   Daiota    (u)
165   Kasperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda    [L14]    (u)
166   Viltsu,  Rutalahden keisarikunta,  kukko Racing,   Zonda    (e)
167   Heikki Niemelä,  Paimela ,  Rs racing,   Mazda     (u)
170   Heinonen toni,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda    (e)
172   Hanksi,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Nismo
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   mazda
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   mazda
289   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu    [L289]
310   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   TynkäRytö
441   Asko Autio,  Jyväskylä,  Team Jarwen,   Tiivi-Taavi    [L41]    (j)
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Mazda


Kardaani: 65

2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   thsuthsutin
3   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   Opel Corolla
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   kysymysmerkki
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Kupla
6   Nieminen Toni,  Lahti,  MV Racing,   Yliviivattu pallosalama
10   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
11   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Renault 5
14   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   volvo
16   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Merssu
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   EM KAIVUU JA KONETYÖ suzuki
19   Hietanen Tero,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   volvo
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   volovo
22   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   BMWolvo
23   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   toi ota
24   Lehtonen Markus,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada
27   Kervinen Jesse,  Varkaus,  Nallen talli,   Ford
29   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
32   Oranen Jani,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Joku rytö
33   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing ,   Starbba Star
39   Kimmen ,  Tammisaari,  ,   Kitty 2    (e)
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rally Team,   Mazda
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
48   Vesterinen Ville,  Jyväskylä,  Kannonjärven KovatPojat,   escort    (e)
51   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Opeli
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Kysymysmerkki
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Hiivatin opeli
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Partybimmeri
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Egotykki
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemuri
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   EM Kaivuu ja Konetyö Rykimäsukka
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Ropeli
72   Valkeinen Panu,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Lada    (j)
81   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
86   Valkeapää Pete,  Tampere,  4 Evo Race,   fiat 124
87   Löytänä Marko,  Petäjävesi,  Pengerjoen UA,   Ford sierra
90   Jan Corander,  Myrskylä,  Shameless Racing,   7 yli 9    (e)
93   Janne Oikari,  Karstula,  PUKE,   bmw
99   Penkka Late,  Juva,  MRM Racing Team,   Lippulaiva
111   Hullumpi,  Karjaa,  Rämä Racing,   Bemari    (e)
120   Tv Kokki,  Hollola,  Moukari Team,   volvo
138   Alcohoolistig,  Heinola,  alcohooligans garage,   Ford sierra
140   Rajala Vellu,  Nastola,  Reikäpää racing Team,   Volvo
142   Janari Kolsar,  Paimela ,  Viinamäki Racing ,   Bmw
157   Kuusisto Jukka,  Porvoo,  Riverside Racing,   Volvo 360
160   Juha Hannula,  Heinola,  Selänkylä Racing,   Car-Pro Mazda    (e)
161   Tino Välimäki,  Mäntsälä,  Reikäpää Racing Team,   VoLa    (e)
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli    (u)
164   Roni gronvall,  Lohja,  RST-motorsport,   Sierra    (e)
165   Ilpo Saari,  Kannonkoski,  Team Saari,   Volvo  244    (u)
166   Koskinen Manu,  Espoo,  RK Racing Team,   BMW    (u)
209   Eetu,  Lievestuore,  Välikorpi Racing team,   Ascona
210   Sini Uurainen,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada
225   Sappinen Niko,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Volle    [J16]    (e)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   bmw
258   Nieminen Niko,  Pertunmaa,  Hillokinkama reisinki,   Raketti
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   opel
309   Noponen Erpo,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Riesa
314   Mallat Marko,  Kotka,  KB- Racing,   EM Kaivuu ja Konetyö PÖSÖ
317   Siponen Toni,  Jyväskylä,  Team Jarwen,   Ford    (e)
320   Jarno Myyryläinen,  Pihtipudas,  ,   Majori    (e)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
344   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Jakarikorjaamo Opel
347   Lähdelahti Esa,  Nurmijärvi,  Viinamäki Racing,   Kärkikiinnike BMW
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   ykkönen


Junior: 21

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  PP Racing team,   Rosmariini
6   Bergström Petteri,  Porvoo,  Maranello Team,   maza
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Japsilainen
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
16   Pöyry Lauri,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Volle    [K225]
17   Make,  Loviisa,  AlmostFastRacingTeam,   Mato
25   Häkkinen Janna,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Pöströnautti
31   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa
38   Kemppainen Markus,  Karstula,  MakuRacing,   Volvo
39   Elmeri Suosaari,  Jämsä,  VeSu Team,   Mazda
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   opel
42   Luumi Janne,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Seiskasatku
44   Kauppinen Arttu,  Jyväskylä,  Kukko Racing,   Siperian mersu    (u)
45   Tiitus Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW    (u)
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Japanialainen H**ra
47   Turma kasperi,  Jämsä,  ,   Matukka    (u)
48   Sofia,  Kannonjärvi,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazda    (j)
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Matsa
75   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
78   Suikkari Hanna,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   bilika    (j)
96   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   MuotiMazda


Lady: 23

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   Polkuauto 1.0
3   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazda
4   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazzda
5   Anne  ,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda    [V165]
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
28   sari Kärkkäinen ,  pieksämäki,  team tukikohta,   Mazda
32   Luoto Erja,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda    (e)
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Honda    [V 69]    (j)
35   Heli Matilainen,  Saarijärvi,  RMS rally Team,   Mazda    (j)
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Laina Honda
40   Petra Vesterinen,  Karstula,  Kannonjärve kovat pojat,   opel    (u)
41   Tatjaana,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Tiivi-Taavi
43   Suhmura ,  Lievestuore,  Kukko Racing,   Evo mitsu    [V18]    (e)
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata    (j)
74   Mirtsu,  Sirppilä,  CountrySIdeRacing,   Matador    [V74]
91   SalmariSanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Vompatti    [V91]
120   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
289   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Pikku misu    [V289]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
4  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / JOUTSA 11.-12.08 : 26.07.18 - klo:20:07
Joutsan Rokkirallikisat ajetaan 11.-12.08

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit, Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit, Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 30.7.2018 ja loppuu Sunnuntaina 5.8.2018


Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta:
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Joutsa


------

Supereissa max 60 autoa päivä (myös ladyt ja juniorit)
Ylimenevät joutuvat jonotukseen odottamaan peruutuksia.

Jos luokassa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.

-------

Tarkistakaa ilmoittautumis listalta uusi kuski  (u) ja ei kaudella ajanut  (e)
tieto. Minulle tietoa jos ne ei kohdillaan.
5  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: KARSTULA 14.-15.7.2018 : 10.07.18 - klo:13:31
Ylhäällä eka vedos lähtölistoista. Muistakaa sitten kisa-aamuna tarkistaa
lähtönne tulostaululta. Aina näihin jotain muutoksia voi tulla.
t. Kaius
6  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: KARSTULA 14.-15.7.2018 : 10.07.18 - klo:12:45
#11.2 14.-15.07.2018

Karstula  14.-15.07.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 46

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   209   Bädi   Lappeenranta   Team Voiman   Ford Escort RS 2000
A2   184   Pastori   Karstula   Tykkireisinki   H.Helin/Inna-Emilia Ford
A3   283   Virtanen Antti   Laukaa   Antin tiimi   fort escort
A4   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
A5   8   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
A6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Veight Racing Team Peugeot 306

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   270   Mikko Liikala   Vimpeli      Volvo
B2   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
B3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
B4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
B5   17   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford
B6   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   276   Tino Ukonmäki   Alajärvi      Fiat
C2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Starlet
C3   14   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
C4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
C5   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
C6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
D2   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
D3   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing/Wilsson Power Ford
D4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
D5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
D6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ÄssäVolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   121   Kemppainen Kari   Karstula      Ha-Ka Juhlapalvelu Ford
E2   139   Oinonen Aki   Saarijärvi      Datsun Finn
E3   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
E4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
E5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   SPL-Sähkö Volvo
E6   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   beemari

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   148   Rautiainen Tapani   Heinola   Tykkireisinki   ford escord
F2   164   Sami Laine    Iittala    Lada team   Lada
F3   43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   dx
F4   316   Matinaho Teemu   Vilppula      Volvo
F5   6   Paananen Ville   Karstula      Ford
F6   13   Tarkkanen Karo   Vilppula      Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
G2   171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   K.Aho Racing BMW
G3   58+2   Destian mies 60v   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
G4   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippo evo1
G5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   seo uurainen s40
H2   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
H3   28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
H4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
H5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Autokorjaamo Ford STW


SUPER SU: 39

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   212   Suppo   Karstula   Team Voiman   Ford Escort RS 2000
A2   91   Moniala Make   Jyväskylä   S40 Racing   seo uurainen s40
A3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
A4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
A5   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
A6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
B2   184   Pastori   Karstula   Tykkireisinki   H.Helin/Inna-Emilia Ford
B3   118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   Pösö 205 Mi16
B4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
B6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ÄssäVolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   110   Pietinen Jari   Karstula   Kituperä Racing   sivuluisu racing ford
C2   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
C3   14   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
C4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
C5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   SPL-Sähkö Volvo
C6   88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   121   Kemppainen Kari   Karstula      Ha-Ka Juhlapalvelu Ford
D2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Starlet
D3   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing/Wilsson Power Ford
D4   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippo evo1
D5   6   Paananen Ville   Karstula      Ford
D6   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   beemari

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Mb Sierra
E2   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
E3   43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   dx
E4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet/Wilsson power
E5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing   K-aho racing BMW
F2   214   Kaskismaa Sami   Äänekoski   Camo Racing Team   Starlet
F3   28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
F4   8   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
F5   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Veight Racing Team Peugeot 306

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
G2   235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Bmw
G3   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
G4   17   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford
G5   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara


KARDAANI: 36

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   158   Manne Virtanen    Äänekoski    Virtasen rallitalli    Fofd
A2   80   Rinne Joni   Alavus      Räksä
A3   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   bmw
A4   25   Avi   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Dexi
A5   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   siera
A6   12   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   volvo
A7   33   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing    Dumboke
A8   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Jaaa-a

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   196   Soukka Jari   Saarijärvi      ford
B2   87   Löytänä Marko   Petäjävesi   Pengerjoen UA   Ford sierra
B3   29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B4   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   PubLankila Rykimäsukka
B5   27   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Ford
B6   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   ooppeli
B7   11   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team   Renault

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   246   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rally Team   toyota
C2   99   Penkka Late   Juva   MRM Racing Team   Lippulaiva
C3   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
C4   51   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Opeli
C5   93   Janne Oikari   Karstula   PUKE   bmw
C6   6   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Yliviivattu pallosalama
C7   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   asko 400

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus Vesterinen Opel
D2   142   Janari Kolsar   Paimela    Viinamäki Racing    Bmw
D3   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Munuainen
D4   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Beeämwee
D5   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Obelix
D6   23   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   toi ota
D7   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   opeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Bmw
E2   190   Hanka Mikko   Laihia   VE-TO Racing   Tytin VOLOVO
E3   72   Valkeinen Panu   Karstula   OSSP Racing Team   Vinolistamosse
E4   24   Lehtonen Markus   Heinola   CRC Racing Team   Toyota
E5   185   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Jollai oopelilla
E6   344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Peräpukama
E7   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   kupla


VETARI: 38

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   153   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Mazda
A2   127   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Romukoppa
A3   21   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   Honda
A4   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Mazda
A5   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Citroen
A6   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
A7   22   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Lilli
A8   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   157   Pusi Hoivinen   Porvoo   Team Polttarit   Joku Biili
B2   159   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mitsubishi
B3   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
B4   9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Rytö
B5   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Autohuolto Jarpekka Toyota
B6   12   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   mazda
B7   5   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Laina auto?
B8   3   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   158   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS rally Team   Afrikan varaosa
C2   230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing   autohuolto jarpekka vw
C3   140   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
C4   96   Juho Pirttinen   Karstula   Pirttiracing   Pirttiracing Corolla
C5   120   Jani Saarinen   Vesivehmaa   Rs racing   Mikä lie
C6   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   vara auto
C7   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine h##ra
C8   69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   202   Tarja Kilkki   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
D2   109   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Ei Honda
D3   146   Viriili Velho   Lievestuore   Välikorpi Racing Team   Ford
D4   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   Opel
D5   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pikku maza
D6   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Maza
D7   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Ehkä honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   79   Laitinen Pasi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   RELLU
E2   64   Kekki Janne   Karstula   Kituperä Racing   kituperäracing opel
E3   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Team Tukikohta   Ford
E4   86   Manne Virtanen    Äänekoski    Virtasen rallitalli    Makda
E5   91   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Volex
E6   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
E7   6   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda


LADY: 20

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   5   Anne     Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
A2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Vaz2101 EVO III
A3   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Lainahonda
A4   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
A5   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Keltainen
B2   91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing   Pätkis
B3   89   Myyry Tanja   Kotka      Mikä lie
B4   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
B5   3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   18   Luoto Ira   Jämsä   SteralRacing   Matleena
C2   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
C3   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
C4   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti
C5   4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazzda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   28   sari Kärkkäinen    pieksämäki   team tukikohta   Ooppeli
D2   289   Lilli   Hollola   Moukariteam   pikku misu
D3   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
D4   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
D5   35   Heli Matilainen   Saarijärvi   RMS rally Team   Mazda


JUNIOR: 18

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus Vesterinen Opel
A2   79   Flinkman Kimi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   RELLU
A3   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Sillmannin Vekkuli<3
A4   22   Juuso Kukko   Korpilahti   Kukko Racing   joku 4 pyöränen
A5   5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Rosmariini
A6   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Nissani

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   43   Hannes Pirnes   Lievestuore   Välikorpi Racing Team   Ford
B2   26   Jokela Veera   Lievestuore   VälikorpiRacing   Röpötti
B3   25   Häkkinen Janna   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Pösö
B4   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Matukka
B5   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
B6   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Mopoauto

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   38   Kemppainen Markus   Karstula   MakuRacing   Ha-Ka Juhlapalvelu Volvo
C2   76   Niininen Kaisa   Jyväskylä   Paukku Team   kahtellaan?
C3   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Matsa
C4   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
C5   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   TulpanTappaja
C6   6   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Mazda


7  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: KARSTULA 14.-15.7.2018 : 02.07.18 - klo:08:11
#11 14.-15.07.2018

Karstula 14.-15.07.2018 Ilmoittautuneet:

ke 11. heinäkuuta 2018 20.23.18
Ilmoittautuneita: 198

Super Lauantai: 46

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Autokorjaamo Ford STW
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
8   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Veight Racing Team Peugeot 306
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
13   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   Ford Escort    (j)
14   Koljonen Arttu,  Viitasaari,  OPK Racing,   Datsun
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   SPL-Sähkö Volvo
17   Varis Eetu,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ÄssäVolovo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing/Wilsson Power Ford
28   Tomi Kujala,  Kouvola,  Löysät Kukot,   BMW
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   dx
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   kippo evo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
58+2   Destian mies 60v,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet/Wilsson power
75   Vainiomaa Marko,  Laukaa,  PUKE,   BMW    (e)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  CountrySideRacing,   Starlet
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
91   Moniala Make,  Jyväskylä,  S40 Racing,   seo uurainen s40    (e)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
121   Kemppainen Kari,  Karstula,  ,   Ha-Ka Juhlapalvelu Ford    (e)
139   Oinonen Aki,  Saarijärvi,  ,   Datsun Finn
148   Rautiainen Tapani,  Heinola,  Tykkireisinki,   ford escord    (e)
164   Sami Laine ,  Iittala ,  Lada team,   Lada
171   Hyvönen Kimmo,  Karstula,  K-Aho Racing,   K.Aho Racing BMW
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw    (e)
184   Pastori,  Karstula,  Tykkireisinki,   H.Helin/Inna-Emilia Ford    (e)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
209   Bädi,  Lappeenranta,  Team Voiman,   Ford Escort RS 2000    (u)
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   beemari    (j)
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
270   Mikko Liikala,  Vimpeli,  ,   Volvo    (u)
276   Tino Ukonmäki,  Alajärvi,  ,   Fiat    (u)
283   Virtanen Antti,  Laukaa,  Antin tiimi,   fort escort
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
316   Matinaho Teemu,  Vilppula,  ,   Volvo


Super Sunnuntai: 39

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
8   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Veight Racing Team Peugeot 306
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
14   Koljonen Arttu,  Viitasaari,  OPK Racing,   Datsun
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   SPL-Sähkö Volvo
17   Varis Eetu,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ÄssäVolovo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing/Wilsson Power Ford
28   Tomi Kujala,  Kouvola,  Löysät Kukot,   BMW
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   dx
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   kippo evo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet/Wilsson power
75   Vainiomaa Marko,  Laukaa,  PUKE,   BMW    (e)
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  CountrySideRacing,   Starlet
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
88   Tarkkanen Lauri,  Vilppula,  ,   Ford Escort    (j)
91   Moniala Make,  Jyväskylä,  S40 Racing,   seo uurainen s40    (e)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet
110   Pietinen Jari,  Karstula,  Kituperä Racing,   sivuluisu racing ford    (e)
118   Kapanen Heikki,  Karstula,  Vikke Racing,   Pösö 205 Mi16
121   Kemppainen Kari,  Karstula,  ,   Ha-Ka Juhlapalvelu Ford    (e)
169   Valtoaho Juha,  Karstula,  MetsäkoneetValtoahoRacing,   Mb Sierra    (e)
170   Muhonen Risto,  Karstula,  K-Aho Racing,   K-aho racing BMW    (e)
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw    (e)
184   Pastori,  Karstula,  Tykkireisinki,   H.Helin/Inna-Emilia Ford    (e)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
212   Suppo,  Karstula,  Team Voiman,   Ford Escort RS 2000    (u)
214   Kaskismaa Sami,  Äänekoski,  Camo Racing Team,   Starlet
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   beemari    (j)
235   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Bmw
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW


Vetari: 38

3   Heinonen Timo,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
5   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Laina auto?
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
9   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly racing,   Rytö
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   mazda
12   Vape Osmo,  Heinola,  Team Osmo Heinola,   mazda
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ehkä honda
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   vara auto
21   Valtoaho Juha,  Karstula,  MetsäkoneetValtoahoRacing,   Honda     (e)
22   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Lilli
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine h##ra    [L135]
36   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Maza
45   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J31]
64   Kekki Janne,  Karstula,  Kituperä Racing,   kituperäracing opel    (e)
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Citroen
69   Laakso Nico,  Anjala,  romurekka.fi,   mazda    (j)
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Autohuolto Jarpekka Toyota
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pikku maza
79   Laitinen Pasi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   RELLU    [J79]    (e)
86   Manne Virtanen ,  Äänekoski ,  Virtasen rallitalli ,   Makda
91   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Volex    [L91]
96   Juho Pirttinen,  Karstula,  Pirttiracing,   Pirttiracing Corolla
109   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Ei Honda    (e)
120   Jani Saarinen,  Vesivehmaa,  Rs racing,   Mikä lie
127   Autio Virpi,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Romukoppa    (e)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi    [J46]
140   Anne  ,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Team Tukikohta,   Ford
146   Viriili Velho,  Lievestuore,  Välikorpi Racing Team,   Ford
153   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Mazda     (u)
157   Pusi Hoivinen,  Porvoo,  Team Polttarit,   Joku Biili    (u)
158   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS rally Team,   Afrikan varaosa    (u)
159   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mitsubishi    (e)
202   Tarja Kilkki,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0    (u)
230   Antinaho Jari-Pekka,  Karstula,  Kituperä Racing,   autohuolto jarpekka vw    (e)
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
310   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Mazda


Kardaani: 37

2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Jaaa-a
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   asko 400
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   kupla
6   Nieminen Toni,  Lahti,  MV Racing,   Yliviivattu pallosalama
10   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   ooppeli
11   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Renault
12   Haukkala Juha,  Petäjävesi,  Mehtäperä Reisinki,   volvo
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   opeli
23   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   toi ota
24   Lehtonen Markus,  Heinola,  CRC Racing Team,   Toyota
25   Avi,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Dexi
27   Kervinen Jesse,  Varkaus,  Nallen talli,   Ford
29   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
33   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing ,   Dumboke
51   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Opeli
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Obelix
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Bmw
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Beeämwee
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Munuainen
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   PubLankila Rykimäsukka
72   Valkeinen Panu,  Karstula,  OSSP Racing Team,   Vinolistamosse
80   Rinne Joni,  Alavus,  ,   Räksä
83   Oscar Selander,  Porvoo,  OS Racing Team,   Toyota    (j)
87   Löytänä Marko,  Petäjävesi,  Pengerjoen UA,   Ford sierra
93   Janne Oikari,  Karstula,  PUKE,   bmw
99   Penkka Late,  Juva,  MRM Racing Team,   Lippulaiva
142   Janari Kolsar,  Paimela ,  Viinamäki Racing ,   Bmw
158   Manne Virtanen ,  Äänekoski ,  Virtasen rallitalli ,   Fofd    (e)
185   Myllyvirta Timo,  Palokka,  EmmanPaja,   Jollai oopelilla
190   Hanka Mikko,  Laihia,  VE-TO Racing,   Tytin VOLOVO
196   Soukka Jari,  Saarijärvi,  ,   ford    (e)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   bmw
246   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rally Team,   toyota    (e)
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   Kuljetus Vesterinen Opel    (e)
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
344   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Peräpukama
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   siera


Junior: 18

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  PP Racing team,   Rosmariini
6   Bergström Petteri,  Porvoo,  Maranello Team,   Mazda    (j)
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mopoauto
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Nissani
22   Juuso Kukko,  Korpilahti,  Kukko Racing,   joku 4 pyöränen
25   Häkkinen Janna,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Pösö
26   Jokela Veera,  Lievestuore,  VälikorpiRacing,   Röpötti
31   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V45]
38   Kemppainen Markus,  Karstula,  MakuRacing,   Ha-Ka Juhlapalvelu Volvo    (e)
39   Elmeri Suosaari,  Jämsä,  VeSu Team,   Matsa
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus Vesterinen Opel    (u)
43   Hannes Pirnes,  Lievestuore,  Välikorpi Racing Team,   Ford    [V146]    (u)
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Sillmannin Vekkuli<3    [V135]
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Matukka
75   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
76   Niininen Kaisa,  Jyväskylä,  Paukku Team,   kahtellaan?
79   Flinkman Kimi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   RELLU    [V79]    (e)
96   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   TulpanTappaja


Lady: 20

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
3   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazda
4   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazzda
5   Anne  ,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Keltainen
18   Luoto Ira,  Jämsä,  SteralRacing,   Matleena
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
28   sari Kärkkäinen ,  pieksämäki,  team tukikohta,   Ooppeli
35   Heli Matilainen,  Saarijärvi,  RMS rally Team,   Mazda    (j)
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Lainahonda
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Vaz2101 EVO III
89   Myyry Tanja,  Kotka,  ,   Mikä lie
91   Sanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Pätkis    [V91]
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko
289   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   pikku misu



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
8  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / KARSTULA 14.-15.7.2018 : 02.07.18 - klo:08:10
Kartulan Rokkirallikisat ajetaan 14.-15.07

Lauantaina ajetaan Superit, Vetarit, Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit, Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 2.7.2018 ja loppuu Sunnuntaina 8.7.2018

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta:
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Karstula


------

Tarkistakaa ilmoittautumis listalta uusi kuski  (u) ja ei kaudella ajanut  (e)
tieto. Minulle tietoa jos ne ei kohdillaan.
9  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: KOUVOLA 30.6.-1.7.2018 : 26.06.18 - klo:18:11
#10.2 30.6.-1.7.2018

Kouvola  30.6.-1.7.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 57

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   93   Hänninen Pekka   Jyväskylä   Team Formeltec   Volvo 242
A2   138   Mononen Janne   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu 280
A3   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   BMW
A4   28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
A5   29   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford escort
A6   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Wilsson Power Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
B2   192   Jukka Saarinen   Lappeenranta      Volvo
B3   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMW
B4   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
B5   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
B6   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
C2   223   Härski   Jämsä   Härski Racing   Härski racing Bmw
C3   66   Juoko?   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Starletti
C4   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda T5
C5   8   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
C6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Weight Racing Team Peugeot 306

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   195   Tero Mösö   Jyväskylä   Team Formeltec   bmw
D2   544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport   Volvo
D3   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
D4   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
D5   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippo evo1
D6   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   197   Teemu Kuusisto   Pusula      Bmw
E2   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
E3   341   Turpeinen Jussi   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford Fiesta
E4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
E5   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
E6   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   198   Olli Komppa   Hirvensalmi      Fiat 131
F2   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   bmw
F3   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   tt-savela toyota
F4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
F5   12   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
F6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   204   Tero Korhonen   Kuusa      Peugeot
G2   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
G3   48   Mäkelä Tommi   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
G4   34   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   Dx
G5   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   Beemari
G6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   272   Verneri Marjakaarto   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Bmw
H2   238   Kinnunen Jani   Tuusula   Leepun paja racing   Bmw
H3   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
H4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
H5   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   208   Marko Malinen   Uurainen    MM-Racing   Diesel BMW
I2   26   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
I3   14   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
I4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
I5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
J1   36   Nico Grönholm   Porvoo   NgRacingTeam   Tatsuni
J2   305   Koli Marko   Mäntsälä   Koli Racing   Le Pözöö
J3   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
J4   88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort
J5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort


SUPER SU: 52

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   108   Ismo Raappana   Vihti      Starlet
A2   208   Marko Malinen   Uurainen    MM-Racing   Diesel BMW
A3   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   BMW
A4   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
A5   8   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   OS-Vortti
A6   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Wilsson Power Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
B2   440   Grönholm Kenneth   Porvoo      Datsun
B3   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMW
B4   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
B5   17   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Laina foordi
B6   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   197   Teemu Kuusisto   Pusula      Bmw
C2   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   MRM Racing Team   Volvo 343
C3   84   Väätänen Jussi   Saarijärvi   RMS Rallyteam   tt-savela toyota
C4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
C5   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
C6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   Weight Racing Team Peugeot 306

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   199   Ville Komppa   Kotka      Fiat 131
D2   544   Lamponen Sami   Lemi   Lamponen MotorSport   Volvo
D3   48   Mäkelä Tommi   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
D4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
D5   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippo evo1
D6   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   273   Tomi Niemi   Jokela   Leepun Paja Racing   Bmw
E2   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
E3   28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
E4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
E5   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   Beemari
E6   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   BMW
F2   242   Lipponen Harri   Huittinen   Kukko Racing   bmw
F3   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
F4   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Escort
F5   87   Tikkinen Henri   Äänekoski   T.I.K motorsport   BMW
F6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   99   Joona    Mikkeli    JiiTiimi   Volvo T4
G2   26   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
G3   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
G4   29   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford escort
G5   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
G6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   192   Jukka Saarinen   Lappeenranta      Volvo
H2   109   Härski Jr   Jämsä   Härski racing team   Härski racing Bmw
H3   43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   Dx
H4   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      FORD ESCORT
H5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   203   Toni Anttila   Hyvinkää   Leepun paja racing   Jankun bmw
I2   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
I3   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda T5
I4   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
I5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort


KARDAANI: 63

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   143   Jarno Soikkeli   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Laina kupee
A2   145    Jamppapappa   Karstula      Toyota Corolla
A3   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
A4   15   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Opel ite
A5   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Datsun
A6   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   PubLankila Lata
A7   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   siera
A8   344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   148   Lari Virtanen   Kouvola      volvo 360
B2   76   Aki Rantala   Lappeenranta   Team Tapis   Lolvo 240
B3   138   Alcohoolistig   Heinola   alcohooligans garage   Ford sierra
B4   210   Sini Uurainen   Heinola   CRC Racing Team   Lada
B5   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemuri
B6   3   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Opel Corolla
B7   27   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Volvo
B8   33   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing    Murjake

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   47   Harri Hoikkanen   Mäntsälä    Hoikkanen Racing Team   Lada 2105
C2   347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing   Kärkikiinnike BMW
C3   135   Ärväs Tommi   Lahti   MV-Racing   Rs 200
C4   343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Volvo
C5   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Bimmeri
C6   14   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   volvo
C7   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Takametsien taittaja
C8   11   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team   Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   338   Vauhti Ville   Asikkala   RS Racing   Lada
D2   314   Mallat Marko   Kotka   KB- Racing   PubLankila Pösö
D3   68   Kainlauri Joni   Luumäki   Jorni Racing   ford sierra
D4   79   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Opel
D5   19   Hietanen Tero   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Happo
D6   93   Janne Oikari   Karstula   PUKE   bmw
D7   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   PubLankila suzuki
D8   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   327   Lampela Miikka   Hausjärvi   CountrySideRacing   Ööppeli
E2   106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Lada
E3   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ropeli
E4   315   Koskiaita Jan   Rantasalmi   Lintula Racing   Opel manta
E5   16   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Merssu
E6   9   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Joku
E7   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   ooppeli
E8   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   hylkyhaavi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   156   Jani Suur-Uski   Kotka   JT Racing Team   Opel
F2   25   Avi   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Varma kone ooppeli
F3   88   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Volvo
F4   20   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   riesa
F5   185   Myllyvirta Timo   Palokka   EmmanPaja   Ylijäämä osa cih opel
F6   24   Lehtonen Markus   Heinola   CRC Racing Team   Lada
F7   12   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   tappara
F8   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   149   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit   Finni
G2   29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
G3   99   Penkka Late   Juva   MRM Racing Team   Lippulaiva
G4   120   Tv Kokki   Hollola   Moukari Team   volvo
G5   51   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Volvo
G6   22   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   volvo
G7   6   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Yliviivattu pallosalama
G8   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   JokuRomu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   147   Sheikki    Kouvola   Harem racing   Yes, DX is back
H2   142   Janari Kolsar   Paimela    Viinamäki Racing    Bmw
H3   157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Riverside Racing   Volvo 360
H4   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
H5   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Riesa
H6   85   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   EVO Volvo
H7   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Ugly Boy


VETARI: 39

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   111   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Lahnake
A2   147   Janne Anttila   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Civic
A3   252   Välimäki Tino   Nastola   ReikäpääRacing   Corsapa*ka
A4   138   Lauri Hietsalo   Elimäki   Elimäen moottoriurheilijat   fjort
A5   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pikku maza
A6   20   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   opel
A7   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Mazaa
A8   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine h##ra

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   146   Viriili Velho   Lievestuore   Välikorpi Racing Team   Ford
B2   152   Joonas Keränen   Hollola   MV Racing/Keränen Motorsport   Mazda 626
B3   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Team Tukikohta   Ford
B4   24   Luuri Antti   Kärkölä   CountrySideRacing   Mazda
B5   69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Honda
B6   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
B7   5   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Shitroeen
B8   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golf

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   65   Nieminen Toni      Mv Racing   Pyllerö
C2   98   Budde Jica   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Toyota
C3   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi
C4   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
C5   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
C6   91   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Volex
C7   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
C8   6   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   143   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Misu vol 1
D2   29   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
D3   60   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   matsa
D4   38   Mollikainen    Hirvensalmi   MRM Racing Team   Sitikka
D5   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Mazda
D6   105   Juusti Ari   Askola      Mazda
D7   22   Lukkarinen Matti   Iisalmi      ooppeli mazdalla?
D8   3   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Toyota

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   145   Kittipallo Kylliäinen   Orimattila   MV racing   Toyota Corolla FX
E2   41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
E3   229   Tonteri Roope   Kouvola   Moukari Team   V-229
E4   49   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti
E5   12   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
E6   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   vara auto
E7   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   Förd


LADY: 25

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   149   Sanni Lahti   Joroinen   Revittävät siilit   Finni
A2   51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis   Volvo
A3   74   Mirtsu   Sirppilä   CountrySIdeRacing   Matador
A4   89   Myyry Tanja   Kotka      Mitsu
A5   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   30   Sanni   Karstula   Team voiman   Toyota
B2   28   sari Kärkkäinen    pieksämäki   team tukikohta   0pel
B3   289   Lilli   Hollola   Moukariteam   Misu
B4   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
B5   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   85   Vainio Kristiina   Kouvola   Moukari Team   Nisukka
C2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   vaz2101 EVO III
C3   68   Hattunen Nina   Mäntsälä   Koli Racing   Mazda
C4   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
C5   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
D2   91   Sanni   Heinola   Selänkylä racing   Pyllerö
D3   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
D4   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW
D5   4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazzda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Joku keltainen
E2   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
E3   10   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team   Lada
E4   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
E5   3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda


JUNIOR: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   13   Oljemark Antton   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
A2   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Matsa
A3   25   Häkkinen Janna   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   PöSö
A4   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
A5   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Maksalaatikko
A6   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Japsilainen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   26   Jokela Veera   Lievestuore   VälikorpiRacing   Mazda
B2   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   UpeeKupee
B3   22   Juuso Kukko   Korpilahti   Kukko Racing   vessanpönttö
B4   5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Rosmariini
B5   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Faketaxi
C2   40   Anton Jokela   Lievestuore   Välikorpi Racing Team   FORD
C3   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Matsa
C4   6   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   Masa
C5   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Nissani


10  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: KOUVOLA 30.6.-1.7.2018 : 15.06.18 - klo:08:32
#10 30.6.-1.7.2018

Kouvola 30.6.-1.7.2018 Ilmoittautuneet:

to 28. kesäkuuta 2018 07.44.15
Ilmoittautuneita: 253

Super Lauantai: 57

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
8   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Weight Racing Team Peugeot 306
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
12   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
14   Koljonen Arttu,  Viitasaari,  OPK Racing,   Datsun
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Wilsson Power Volvo
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
24   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
26   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo    (e)
28   Tomi Kujala,  Kouvola,  Löysät Kukot,   BMW
29   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford escort
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda T5
34   Virtanen,  Hikiä,  CountrySideRacing,   Dx
36   Nico Grönholm,  Porvoo,  NgRacingTeam,   Tatsuni    (e)
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
48   Mäkelä Tommi,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   kippo evo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
66   Juoko?,  Jyväskylä,  Äikkälä Motorsport,   Starletti
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   tt-savela toyota
88   Tarkkanen Lauri,  Vilppula,  ,   Ford Escort
93   Hänninen Pekka,  Jyväskylä,  Team Formeltec,   Volvo 242    (u)
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet    (u)
119   Corleone,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort
135   Mänttäri Mikko,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   BMW
138   Mononen Janne,  Heinola,  Selänkylä Racing,   Mersu 280    (e)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (u)
192   Jukka Saarinen,  Lappeenranta,  ,   Volvo    (e)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
195   Tero Mösö,  Jyväskylä,  Team Formeltec,   bmw    (u)
197   Teemu Kuusisto,  Pusula,  ,   Bmw    (u)
198   Olli Komppa,  Hirvensalmi,  ,   Fiat 131    (u)
204   Tero Korhonen,  Kuusa,  ,   Peugeot    (u)
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra     (e)
208   Marko Malinen,  Uurainen ,  MM-Racing,   Diesel BMW    (e)
215   Kärppä,  Helsinki,  CountrySideRacing,   BMW
223   Härski,  Jämsä,  Härski Racing,   Härski racing Bmw    (e)
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   Beemari
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
238   Kinnunen Jani,  Tuusula,  Leepun paja racing,   Bmw    (e)
242   Lipponen Harri,  Huittinen,  Kukko Racing,   bmw    (e)
272   Verneri Marjakaarto,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw    (u)
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
305   Koli Marko,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Le Pözöö
310   Häkkinen Jarno,  Jyväskylä,  Häkkinen Racing,   Renault Clio    (e)
341   Turpeinen Jussi,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford Fiesta
544   Lamponen Sami,  Lemi,  Lamponen MotorSport,   Volvo    (e)


Super Sunnuntai: 52

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
8   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   OS-Vortti
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   Weight Racing Team Peugeot 306
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Wilsson Power Volvo
17   Varis Eetu,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Laina foordi
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
24   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
26   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo    (e)
28   Tomi Kujala,  Kouvola,  Löysät Kukot,   BMW
29   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford escort
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda T5
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Dx
48   Mäkelä Tommi,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Escort
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   kippo evo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
84   Väätänen Jussi,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   tt-savela toyota
87   Tikkinen Henri,  Äänekoski,  T.I.K motorsport,   BMW
99   Joona ,  Mikkeli ,  JiiTiimi,   Volvo T4    (e)
108   Ismo Raappana,  Vihti,  ,   Starlet    (u)
109   Härski Jr,  Jämsä,  Härski racing team,   Härski racing Bmw
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   FORD ESCORT
119   Corleone,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort
135   Mänttäri Mikko,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   BMW
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (u)
192   Jukka Saarinen,  Lappeenranta,  ,   Volvo    (e)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
197   Teemu Kuusisto,  Pusula,  ,   Bmw    (u)
199   Ville Komppa,  Kotka,  ,   Fiat 131    (u)
203   Toni Anttila,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Jankun bmw    (e)
208   Marko Malinen,  Uurainen ,  MM-Racing,   Diesel BMW    (e)
215   Kärppä,  Helsinki,  CountrySideRacing,   BMW
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   Beemari
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   BMW    (e)
242   Lipponen Harri,  Huittinen,  Kukko Racing,   bmw    (e)
273   Tomi Niemi,  Jokela,  Leepun Paja Racing,   Bmw    (u)
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Volvo 343    (e)
310   Häkkinen Jarno,  Jyväskylä,  Häkkinen Racing,   Renault Clio    (e)
440   Grönholm Kenneth,  Porvoo,  ,   Datsun    (e)
544   Lamponen Sami,  Lemi,  Lamponen MotorSport,   Volvo    (e)


Vetari: 40

3   Heinonen Timo,  Porvoo,  Riverside Racing,   Toyota
5   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Shitroeen
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   Förd
12   Vape Osmo,  Heinola,  Team Osmo Heinola,   Mazda
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Golf
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   vara auto
20   Hannes Paukku,  Vaajakoski,  Paukku Team,   opel
22   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   ooppeli mazdalla?
24   Luuri Antti,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Mazda
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine h##ra    [L135]
29   Ewalds Alex,  Porvoo,  Maranello Team,   Mazda    (e)
36   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Mazaa
38   Mollikainen ,  Hirvensalmi,  MRM Racing Team,   Sitikka
41   Huhtala Ossi,  Salo,  Kaaos Racing,   Mazda 323
45   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [J31]
49   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti     [L6]
60   Puuha-Pete,  Heinola,  Pro Racing team,   matsa
65   Nieminen Toni,  ,  Mv Racing,   Pyllerö    (e)
69   Laakso Nico,  Anjala,  romurekka.fi,   Honda
74   Jari,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Matador     [L74]
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pikku maza
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  JT Racing,   Mazda
91   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Volex    [L91]
98   Budde Jica,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Toyota    (e)
105   Juusti Ari,  Askola,  ,   Mazda
111   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Lahnake    (u)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi
138   Lauri Hietsalo,  Elimäki,  Elimäen moottoriurheilijat,   fjort
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Team Tukikohta,   Ford
143   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Misu vol 1    (e)
145   Kittipallo Kylliäinen,  Orimattila,  MV racing,   Toyota Corolla FX    (e)
146   Viriili Velho,  Lievestuore,  Välikorpi Racing Team,   Ford    [J40]    (u)
147   Janne Anttila,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Civic    (e)
152   Joonas Keränen,  Hollola,  MV Racing/Keränen Motorsport,   Mazda 626    (e)
229   Tonteri Roope,  Kouvola,  Moukari Team,   V-229
239   Pessala Kauri,  Kouvola,  Savon Piika Racing team,   ?    (j)
252   Välimäki Tino,  Nastola,  ReikäpääRacing,   Corsapa*ka
289   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu    [L289]
310   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö


Kardaani: 63

2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   JokuRomu
3   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   Opel Corolla
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   hylkyhaavi
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   kupla
6   Nieminen Toni,  Lahti,  MV Racing,   Yliviivattu pallosalama
9   Pakarinen Jesse,  Kouvola,  Moukari Team,   Joku
10   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   ooppeli
11   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Ford
12   Haukkala Juha,  Petäjävesi,  Mehtäperä Reisinki,   tappara
14   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   volvo
15   Nevalainen Sami,  Järvelä,  CountrySideRacing,   Opel ite
16   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Merssu
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   PubLankila suzuki
19   Hietanen Tero,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Happo
20   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   riesa
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Ooppeli
22   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   volvo
24   Lehtonen Markus,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada
25   Avi,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Varma kone ooppeli
27   Kervinen Jesse,  Varkaus,  Nallen talli,   Volvo
29   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
33   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing ,   Murjake
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
47   Harri Hoikkanen,  Mäntsälä ,  Hoikkanen Racing Team,   Lada 2105    (e)
51   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Volvo
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Ugly Boy
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Takametsien taittaja
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Bimmeri
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemuri
68   Kainlauri Joni,  Luumäki,  Jorni Racing,   ford sierra
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   PubLankila Lata
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Ropeli
76   Aki Rantala,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Lolvo 240    (e)
79   Julkunen Ville,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Opel
85   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   EVO Volvo
88   Jari,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Volvo
93   Janne Oikari,  Karstula,  PUKE,   bmw
99   Penkka Late,  Juva,  MRM Racing Team,   Lippulaiva
106   Rajala Jouni,  Nastola,  Reikäpää Racing team,   Lada
120   Tv Kokki,  Hollola,  Moukari Team,   volvo
135   Ärväs Tommi,  Lahti,  MV-Racing,   Rs 200
138   Alcohoolistig,  Heinola,  alcohooligans garage,   Ford sierra
142   Janari Kolsar,  Paimela ,  Viinamäki Racing ,   Bmw
143   Jarno Soikkeli,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Laina kupee    [J46]    (u)
145    Jamppapappa,  Karstula,  ,   Toyota Corolla    [L30]    (e)
147   Sheikki ,  Kouvola,  Harem racing,   Yes, DX is back    (e)
148   Lari Virtanen,  Kouvola,  ,   volvo 360    (u)
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Finni    (e)
156   Jani Suur-Uski,  Kotka,  JT Racing Team,   Opel    (e)
157   Kuusisto Jukka,  Porvoo,  Riverside Racing,   Volvo 360
185   Myllyvirta Timo,  Palokka,  EmmanPaja,   Ylijäämä osa cih opel
210   Sini Uurainen,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada
272   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Datsun
309   Noponen Erpo,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Riesa
314   Mallat Marko,  Kotka,  KB- Racing,   PubLankila Pösö    (e)
315   Koskiaita Jan,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Opel manta
327   Lampela Miikka,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Ööppeli    (e)
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
338   Vauhti Ville,  Asikkala,  RS Racing,   Lada    (e)
343   Lehtinen ,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Volvo    [L51]
344   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Voorti
347   Lähdelahti Esa,  Nurmijärvi,  Viinamäki Racing,   Kärkikiinnike BMW    (e)
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   siera


Junior: 16

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  PP Racing team,   Rosmariini
6   Bergström Petteri,  Porvoo,  Maranello Team,   Masa
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Japsilainen
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Nissani
13   Oljemark Antton,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Mazda    (e)
22   Juuso Kukko,  Korpilahti,  Kukko Racing,   vessanpönttö
25   Häkkinen Janna,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   PöSö
26   Jokela Veera,  Lievestuore,  VälikorpiRacing,   Mazda    (e)
31   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa    [V45]
39   Elmeri Suosaari,  Jämsä,  VeSu Team,   Matsa
40   Anton Jokela,  Lievestuore,  Välikorpi Racing Team,   FORD
42   Luumi Janne,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Faketaxi
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   UpeeKupee
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Matsa
75   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
96   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   Maksalaatikko


Lady: 25

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
3   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazda
4   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazzda
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti     [V49]
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
10   Uurainen Sini,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Joku keltainen
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
28   sari Kärkkäinen ,  pieksämäki,  team tukikohta,   0pel
30   Sanni,  Karstula,  Team voiman,   Toyota    (e)
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda
51   Paalanen Jemina,  Hämeenkoski,  KukaOnRatis,   Volvo    [K343]
68   Hattunen Nina,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Mazda
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   vaz2101 EVO III
74   Mirtsu,  Sirppilä,  CountrySIdeRacing,   Matador
85   Vainio Kristiina,  Kouvola,  Moukari Team,   Nisukka    [V229]    (e)
89   Myyry Tanja,  Kotka,  ,   Mitsu
91   Sanni,  Heinola,  Selänkylä racing,   Pyllerö    [V91]
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
120   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V26]
149   Sanni Lahti,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Finni    [K149]    (u)
289   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Misu    [V289]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
11  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / KOUVOLA 30.6.-1.7.2018 : 15.06.18 - klo:08:30
Kouvolassa ajetaan Rokkirallia 30.6.-1.7.2018

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit, Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit, Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 18.6.2018 ja loppuu Sunnuntaina 24.6.2018

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta:
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Supereissa max 60 autoa päivä (myös ladyt ja juniorit Hymyilee)
Ylimenevät joutuvat jonotukseen odottamaan peruutuksia.
Nopeat siis syövät hitaat.


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Kouvola


--- HUOM!!
Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.

Lomakkeen pitäisi ilmoittaa jos joudut varalle jonoon.
(jos olen koodannut tuon oikein Hymyilee)


--HUOM2 !!
Ilmoittautuneet listaan nyt lisätty tieto onko kuski ajanut tällä kaudella.
Jos ei ole niin rivin perässä lukee: (e) joka tarkoittaa että et ole ajannut
ja tämä tuo sinulle paremman lähtöpaikan.

Ilmoita minulle jos tuo tieto on mielestäsi kohdallasi väärin.

Nuo menee sekaisin ainakin tilanteessa jossa olet ilmoittautunut kisaan
mutta peruutat ilmoittautumisesi. Nuo olen yrittänyt sitten käsin korjata
vaihtelevalla menestyksellä.

Väärin merkkausten huomautukset mielellään viimeistään ensi tiistai päivän aikana koska
yleensä teen lähtölistat tiistai iltana.
12  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: HEINOLA 16.-17.6.2018 : 12.06.18 - klo:17:22
Superiin LA  tulee vielä muutoksia. Jälki-ilmoittautuneita pukkaa ....

Nyt Super LA päivitetty. Muistakaa sitten tarkistaa tulostaululta lopulliset lähtöpaikat.
Nämähän elää aina.

13  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: HEINOLA 16.-17.6.2018 : 12.06.18 - klo:17:00
#9.2 16.-17.6.2018

Heinola  16.-17.6.2018 Lähtölistat:

SUPER LA: 43

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   164   Sami Laine    Iittala    Lada team   Lada
A2   80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Starletti
A3   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMW
A4   43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   dx
A5   17   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford
A6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   PEUGEOT

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
B2   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda T5
B3   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
B4   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
B5   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
B6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Toyota
C2   153   Kaipainen Samuli   Lahti   Racemies team   Ford Escort Mk2
C3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
C4   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
C5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   tk- racing datsun vinni
C6   13   Tarkkanen Karo   Vilppula      Suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bmw
D2   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
D3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
D4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
D5   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   215   Kärppä   Helsinki   CountrySideRacing   BMW
E2   14   Koljonen Arttu   Viitasaari   OPK Racing   Datsun
E3   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
E4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
E5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   KF-Kuljetus Oy Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   161   Pullikka Juha-Matti   Alavus      Viljami martta fiesta
F2   48   Mäkelä Tommi   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
F3   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      FORD ESCORT
F4   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
F5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   138   Mononen Janne   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu 280
G2   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
G3   28   Tomi Kujala   Kouvola   Löysät Kukot   BMW
G4   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippo evo1
G5   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   85   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   kalmataxi
H2   154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Bmw
H3   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
H4   73   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
H5   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw


SUPER SU: 39

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   Mb-190
A2   19   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
A3   235   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Bmw
A4   297   Kaius Kukko   Järvenpää   Kukko Racing   BMW
A5   279   Kinnunen Joni   Pihtipudas   Simon Auto Oy   Datsun Finn
A6   194   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Stara

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Mazda T5
B2   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Toyota
B3   245   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
B4   88   Tarkkanen Lauri   Vilppula      Ford Escort
B5   67   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   tk- racing datsun vinni
B6   11   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   53   Nieminen Eero   Lahti   Racemies team   Ford Escort Mk2
C2   48   Mäkelä Tommi   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
C3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
C4   29   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Escort
C5   230   Autio Marko   Muurame   AM Racing   Beemari
C6   9   Rimpeläinen Tommi   Muurame   Veight Racing team   PEUGEOT

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   69   Joni   Mikkeli   Jii Tiimi   Volvo T4
D2   25   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Herttaracing ford
D3   50   Sirppi   Sirppilä   CountrySideRacing   Esco
D4   30   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
D5   15   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   KF-Kuljetus Oy Volvo
D6   22   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Ässävolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   80   Kivistö Toni   Järvenpää   CountrySideRacing   Starletti
E2   102   Toni Siponen   Muurame   Team Jarwen   Ford
E3   43   Virtanen Olli   Hausjärvi   CountrySideRacing   dx
E4   24   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
E5   6   Paananen Ville   Karstula      Ford

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   264   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bmw
F2   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   BMW
F3   119   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Escort
F4   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   kippo evo1
F5   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   122   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
G2   154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Bmw
G3   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Bmw
G4   17   Varis Eetu   Pihtipudas   Svv Racing team   Ford
G5   1   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Volvo 360


KARDAANI: 59

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   135   Ärväs Tommi   Lahti   MV-Racing   Volvo
A2   136   Matti Kangas   Espoo   TeamAhmatti   TeamAhmatti-Lada
A3   3   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Opel Corolla
A4   338   Vauhti Ville   Asikkala   RS Racing   Lada
A5   75   Riku Soukkalahti   Turenki   4 evo race   Lada
A6   60   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Ecotykki
A7   23   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   toi ota
A8   29   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   138   Alcohoolistig   Heinola   alcohooligans garage   Ford Sierra
B2   139   Virtanen    Heinola      Opel B Ascona
B3   1   Nipuli Janne   Heinola   Team Osmo Heinola   Peugeot
B4   335   Kohomäki Ari   Kouvola   Team LöysätKukot   Ford sierra
B5   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Bemuri
B6   152   Renlund Janne   Konnevesi   TPP Racing   Toyota
B7   11   Hines Pasi   Mikkeli   MRM Racing Team   Renault
B8   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   Kuljetus Vesterinen Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   140   Rajala Vellu   Nastola   Reikäpää racing Team   Pojan Vanha
C2   106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Voda
C3   120   Tv Kokki   Hollola   Moukari Team   volvo
C4   309   Noponen Erpo   Nurmijärvi   LevinneetLaitteet   Riesa
C5   62   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Bimmeri
C6   27   Kervinen Jesse   Varkaus   Nallen talli   Volvo
C7   33   Mäkilä Mika   Orimattila   Shameless Racing    Murjake
C8   10   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   142   Janari Kolsar   Paimela    Viinamäki Racing    Bmw
D2   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo
D3   99   Penkka Late   Juva   MRM Racing Team   Syylä
D4   355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Mazda
D5   262   Koskensilta Miikka   Lievestuore      Korttiina
D6   85   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   HerrasMiesVolvo
D7   344   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   343   Lehtinen    Lahti   Team KukaOnRatissa   Jylle
E2   190   Hanka Mikko   Laihia   VE-TO Racing   Tytin VOLOVO
E3   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Ropeli
E4   15   Nevalainen Sami   Järvelä   CountrySideRacing   Opel
E5   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rally Team   Toyota
E6   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   PubLankila suzuki
E7   21   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Ooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Opel
F2   157   Kuusisto Jukka   Porvoo   Riverside Racing   Volvo 360
F3   130   Jesse Beloff   Hankasalmi      Sierra
F4   272   Siekkinen Teemu   Pihtipudas   SVV Racing Team   Datsun
F5   22   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Volvo
F6   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   siera
F7   4   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   asko 400

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   202   Ahvenranta Aaro   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Big Money Wasting
G2   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
G3   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Bernari
G4   82   Jani Saarinen   Paimela   Rs Racing   Pyyrylän tilan volovo
G5   28   Kervinen Mika   Varkaus   Nallen talli   Auto
G6   6   Nieminen Toni   Lahti   MV Racing   Yliviivattu pallosalama
G7   5   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing   TiiminVolvo
H2   241   Liukas Kukko   Joutsa   Kukko Racing   Sierra
H3   210   Sini Uurainen   Heinola   CRC Racing Team   Lada
H4   69   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   PubLankila Lata
H5   24   Lehtonen Markus   Heinola   CRC Racing Team   Lada
H6   53   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Skijumphillroad f-group
H7   2   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Ekohybridiöljypoltin


VETARI: 43

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   113   Tuukka Rauhala   Lahti   Country Side Racing   Opel
A2   139   kiminki jukka   Nastola   jh racing   mazda
A3   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi   HT-Racing   Opel
A4   41   Huhtala Ossi   Salo   Kaaos Racing   Mazda 323
A5   74   Jari   Sirppilä   CountrySideRacing   Matador
A6   27   Takala Oskari   Heinola   CRC Racing Team   Peugeot
A7   10   Koskinen Oskari      TPP Racing   mazda
A8   3   Heinonen Timo   Porvoo   Riverside Racing   Toyota

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   138   Lauri Hietsalo   Elimäki   Elimäen moottoriurheilijat   Ford focus
B2   172   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Nismo
B3   381   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   sitikka
B4   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   mazda
B5   77   Tinippa   Lahti   Paukku Team   Pikku maza
B6   289   Puustinen Sami   Lahti   Moukari Team   Pikku Misu
B7   22   Lukkarinen Matti   Iisalmi      ooppeli?

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Team Tukikohta   Ford
C2   190   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Ohjus
C3   24   Luuri Antti   Kärkölä   CountrySideRacing   Mazda
C4   310   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö
C5   201   Koivisto Teemu   Heinola   Osmo Team Heinola   MAZDA 626 2.0 16V
C6   36   Järveläinen Roope   Viitasaari   Esson Baari   Mazaa
C7   45   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Mazda
D2   269   Vesa   Järvelä   Country side racing   Fiesta
D3   12   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D4   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   mazda
D5   91   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Datsuni evo2
D6   5   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Toyota
D7   26   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Saksalaine h##ra

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Escort
E2   252   Välimäki Tino   Nastola   ReikäpääRacing   Tupalankorsa
E3   60   Puuha-Pete   Heinola   Pro Racing team   Matsa
E4   69   Laakso Nico   Anjala   romurekka.fi   Honda
E5   88   Suur-Uski Jani   Kotka   JT Racing   Mazda
E6   105   Juusti Ari   Askola      Mazda
E7   6   Autio Mikko   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   47   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Leipro Pösö
F2   229   Tonteri Roope   Kouvola   Moukari Team   v229 hikilauta
F3   220   Timonen Juha   Juankoski   Savon Piika Racing team   Matula
F4   9   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly racing   Volvo
F5   129   Rusinen Tommi   Vääksy   RS Racing   Kannonperä Nissani
F6   15   Karlsson Kenneth   Sipoo   AbuDhabiRacers   vara auto
F7   14   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Golf


LADY: 19

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   51   Paalanen Jemina   Hämeenkoski   KukaOnRatis   Jylle
A2   68   Hattunen Nina   Mäntsälä      Mazda
A3   10   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team   Lada
A4   2   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0
A5   6   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   villi violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   69   Nina      Järvelä   CountrySideRacing   Escort
B2   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
B3   120   Timonen Saara   Kouvola   Savon Piika racing team   Mazda
B4   8   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Honda
B5   3   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Toyota
C2   28   sari Kärkkäinen    pieksämäki   team tukikohta   Opel
C3   107   Autio Virpi   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
C4   7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
C5   4   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mazzda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   135   Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Sisko
D2   289   Lilli   Hollola   Moukariteam   pikku misu
D3   21   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
D4   9   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   VW


JUNIOR: 16

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   17   Make   Loviisa   AlmostFastRacingTeam   Joku vihree
A2   39   Elmeri Suosaari   Jämsä   VeSu Team   Mazda
A3   40   Anton Jokela   Lievestuore   Välikorpi Racing Team   Mazda
A4   5   Kiiskinen Tino   Juva   PP Racing team   Koppiromu
A5   31   Lilja Tomi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   SaBa
A6   9   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Nissani

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   78   Suikkari Hanna   Hausjärvi   CountrySideRacing   Sierra
B2   46   Höpöhöpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   CossuSierra
B3   25   Häkkinen Janna   Äänekoski   CamoRacing   raktori(ko?)
B4   75   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   TuHnu
B5   6   Bergström Petteri   Porvoo   Maranello Team   maza

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   42   Luumi Janne   Kärkölä   CountrySideRacing   Seiskasatku
C2   22   Parkki Kukko   Korpilahti   Kukko Racing   en tiiä
C3   60   Severi   Jämsä   VeSuTeam   Mazda
C4   96   Kivistö Niko   Maalta   TMS   Matukka
C5   8   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Fjörd Hymyilee leve&#228;sti


14  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / Vs: HEINOLA 16.-17.6.2018 : 28.05.18 - klo:06:39
#9 16.-17.6.2018

Heinola 16.-17.6.2018 Ilmoittautuneet:

ti 12. kesäkuuta 2018 18.42.15
Ilmoittautuneita: 219

Super Lauantai: 43

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   PEUGEOT
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
13   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   Suzuki    (j)
14   Koljonen Arttu,  Viitasaari,  OPK Racing,   Datsun
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   KF-Kuljetus Oy Volvo
17   Varis Eetu,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
24   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
28   Tomi Kujala,  Kouvola,  Löysät Kukot,   BMW
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda T5
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   dx
48   Mäkelä Tommi,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Esco
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   kippo evo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   tk- racing datsun vinni
73   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  CountrySideRacing,   Starletti
85   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   kalmataxi
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   FORD ESCORT
119   Corleone,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort
135   Mänttäri Mikko,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   BMW
138   Mononen Janne,  Heinola,  Selänkylä Racing,   Mersu 280
153   Kaipainen Samuli,  Lahti,  Racemies team,   Ford Escort Mk2
154   Juho viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Bmw
161   Pullikka Juha-Matti,  Alavus,  ,   Viljami martta fiesta
164   Sami Laine ,  Iittala ,  Lada team,   Lada    (u)
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (u)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
215   Kärppä,  Helsinki,  CountrySideRacing,   BMW
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
264   Nyström Freddy,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Bmw
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
308   Igor Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Toyota


Super Sunnuntai: 39

1   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Volvo 360
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   Ford
9   Rimpeläinen Tommi,  Muurame,  Veight Racing team,   PEUGEOT
11   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
15   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   KF-Kuljetus Oy Volvo
17   Varis Eetu,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Ford
19   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
22   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo
24   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
25   Nieminen Esa,  Karstula,  Hertta Racing,   Herttaracing ford
29   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Escort
30   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Mazda T5
43   Virtanen Olli,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   dx
48   Mäkelä Tommi,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
50   Sirppi,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Esco
53   Nieminen Eero,  Lahti,  Racemies team,   Ford Escort Mk2
54   Laine Jari,  Hollola,  Moukari Team,   kippo evo1
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Bmw
67   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   tk- racing datsun vinni
69   Joni,  Mikkeli,  Jii Tiimi,   Volvo T4
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  CountrySideRacing,   Starletti
88   Tarkkanen Lauri,  Vilppula,  ,   Ford Escort
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
102   Toni Siponen,  Muurame,  Team Jarwen,   Ford
119   Corleone,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Escort
122   Vape Osmo,  Heinola,  Team Osmo Heinola,   Mazda
135   Mänttäri Mikko,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   BMW
154   Juho viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Bmw
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   Mb-190    (u)
194   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Stara
230   Autio Marko,  Muurame,  AM Racing,   Beemari
235   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Bmw
245   Asikainen Jarno,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Ford Fiesta
264   Nyström Freddy,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Bmw
279   Kinnunen Joni,  Pihtipudas,  Simon Auto Oy,   Datsun Finn
297   Kaius Kukko,  Järvenpää,  Kukko Racing,   BMW
308   Igor Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Toyota


Vetari: 43

3   Heinonen Timo,  Porvoo,  Riverside Racing,   Toyota
5   Lukkarinen Antti,  Iisalmi,  ,   Toyota
6   Autio Mikko,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda    [L107]
9   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly racing,   Volvo
10   Koskinen Oskari,  ,  TPP Racing,   mazda
12   Vape Osmo,  Heinola,  Team Osmo Heinola,   Mazda
14   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Golf
15   Karlsson Kenneth,  Sipoo,  AbuDhabiRacers,   vara auto
22   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   ooppeli?
24   Luuri Antti,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Mazda
26   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Saksalaine h##ra    [L135]
27   Takala Oskari,  Heinola,  CRC Racing Team,   Peugeot
36   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Esson Baari,   Mazaa
41   Huhtala Ossi,  Salo,  Kaaos Racing,   Mazda 323
45   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa
47   Erola Jari,  Heinola,  Noybody Racing,   Leipro Pösö    [L 47]
60   Puuha-Pete,  Heinola,  Pro Racing team,   Matsa
69   Laakso Nico,  Anjala,  romurekka.fi,   Honda
74   Jari,  Sirppilä,  CountrySideRacing,   Matador
77   Tinippa,  Lahti,  Paukku Team,   Pikku maza
88   Suur-Uski Jani,  Kotka,  JT Racing,   Mazda
91   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Datsuni evo2
105   Juusti Ari,  Askola,  ,   Mazda
113   Tuukka Rauhala,  Lahti,  Country Side Racing,   Opel    (u)
129   Rusinen Tommi,  Vääksy,  RS Racing,   Kannonperä Nissani
138   Lauri Hietsalo,  Elimäki,  Elimäen moottoriurheilijat,   Ford focus    (u)
139   Juki,  Nastola,  jh racing,   mazda
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Team Tukikohta,   Ford    (u)
172   Hanksi,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Nismo
190   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Ohjus
201   Koivisto Teemu,  Heinola,  Osmo Team Heinola,   MAZDA 626 2.0 16V
220   Timonen Juha,  Juankoski,  Savon Piika Racing team,   Matula    [L120]
229   Tonteri Roope,  Kouvola,  Moukari Team,   v229 hikilauta
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  HT-Racing,   Opel
252   Välimäki Tino,  Nastola,  ReikäpääRacing,   Tupalankorsa
269   Vesa,  Järvelä,  Country side racing,   Fiesta
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   mazda
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   mazda
289   Puustinen Sami,  Lahti,  Moukari Team,   Pikku Misu    [L289]
310   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   TynkäRytö
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Escort    [L 69]
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   sitikka
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Mazda    (u)


Kardaani: 59

1   Nipuli Janne,  Heinola,  Team Osmo Heinola,   Peugeot
2   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Ekohybridiöljypoltin
3   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   Opel Corolla
4   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   asko 400
5   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   kupla
6   Nieminen Toni,  Lahti,  MV Racing,   Yliviivattu pallosalama
10   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo    (j)
11   Hines Pasi,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Renault
15   Nevalainen Sami,  Järvelä,  CountrySideRacing,   Opel
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   PubLankila suzuki
21   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Ooppeli
22   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Volvo
23   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   toi ota
24   Lehtonen Markus,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada
27   Kervinen Jesse,  Varkaus,  Nallen talli,   Volvo
28   Kervinen Mika,  Varkaus,  Nallen talli,   Auto
29   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo    (j)
33   Mäkilä Mika,  Orimattila,  Shameless Racing ,   Murjake
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rally Team,   Toyota
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
53   Masi,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Skijumphillroad f-group
60   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Ecotykki
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Bernari
62   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Bimmeri
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Bemuri
69   Kujala Sami,  Kotka,  KB-Racing,   PubLankila Lata
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Ropeli
75   Riku Soukkalahti,  Turenki,  4 evo race,   Lada
82   Jani Saarinen,  Paimela,  Rs Racing,   Pyyrylän tilan volovo
85   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   HerrasMiesVolvo
99   Penkka Late,  Juva,  MRM Racing Team,   Syylä
106   Rajala Jouni,  Nastola,  Reikäpää Racing team,   Voda
120   Tv Kokki,  Hollola,  Moukari Team,   volvo
128   Mäkelä Teemu,  Hikiä,  CountrySideRacing,   TiiminVolvo
130   Jesse Beloff,  Hankasalmi,  ,   Sierra
135   Ärväs Tommi,  Lahti,  MV-Racing,   Volvo    (u)
136   Matti Kangas,  Espoo,  TeamAhmatti,   TeamAhmatti-Lada
138   Alcohoolistig,  Heinola,  alcohooligans garage,   Ford Sierra    (u)
139   Virtanen ,  Heinola,  ,   Opel B Ascona
140   Rajala Vellu,  Nastola,  Reikäpää racing Team,   Pojan Vanha    (u)
142   Janari Kolsar,  Paimela ,  Viinamäki Racing ,   Bmw    (u)
152   Renlund Janne,  Konnevesi,  TPP Racing,   Toyota    [L14]
157   Kuusisto Jukka,  Porvoo,  Riverside Racing,   Volvo 360
190   Hanka Mikko,  Laihia,  VE-TO Racing,   Tytin VOLOVO
202   Ahvenranta Aaro,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Big Money Wasting
210   Sini Uurainen,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada
231   Katajainen Arto,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Opel
241   Liukas Kukko,  Joutsa,  Kukko Racing,   Sierra    [J46]
262   Koskensilta Miikka,  Lievestuore,  ,   Korttiina
272   Siekkinen Teemu,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Datsun
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   Kuljetus Vesterinen Opel    (j)
309   Noponen Erpo,  Nurmijärvi,  LevinneetLaitteet,   Riesa
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo
335   Kohomäki Ari,  Kouvola,  Team LöysätKukot,   Ford sierra
338   Vauhti Ville,  Asikkala,  RS Racing,   Lada
343   Lehtinen ,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Jylle    [L51]
344   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Voorti
355   Harju,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Mazda
381   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   siera


Junior: 16

5   Kiiskinen Tino,  Juva,  PP Racing team,   Koppiromu
6   Bergström Petteri,  Porvoo,  Maranello Team,   maza
8   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Fjörd Hymyilee leve&#228;sti
9   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Nissani
17   Make,  Loviisa,  AlmostFastRacingTeam,   Joku vihree
22   Parkki Kukko,  Korpilahti,  Kukko Racing,   en tiiä
25   Häkkinen Janna,  Äänekoski,  CamoRacing,   raktori(ko?)
31   Lilja Tomi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   SaBa
39   Elmeri Suosaari,  Jämsä,  VeSu Team,   Mazda
40   Anton Jokela,  Lievestuore,  Välikorpi Racing Team,   Mazda
42   Luumi Janne,  Kärkölä,  CountrySideRacing,   Seiskasatku
46   Höpöhöpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   CossuSierra    [K241]
60   Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Mazda
75   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   TuHnu
78   Suikkari Hanna,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   Sierra
96   Kivistö Niko,  Maalta,  TMS,   Matukka


Lady: 19

2   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
3   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazda
4   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mazzda
6   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   villi violetti
7   Miss Rokkiralli Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
8   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda
9   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   VW
10   Uurainen Sini,  Heinola,  CRC Racing Team,   Lada
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Toyota    [K152]
21   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
28   sari Kärkkäinen ,  pieksämäki,  team tukikohta,   Opel
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Honda
51   Paalanen Jemina,  Hämeenkoski,  KukaOnRatis,   Jylle    [K343]
68   Hattunen Nina,  Mäntsälä,  ,   Mazda
69   Nina   ,  Järvelä,  CountrySideRacing,   Escort
107   Autio Virpi,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda    [V6]
120   Timonen Saara,  Kouvola,  Savon Piika racing team,   Mazda    [V220]
135   Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Sisko    [V26]
289   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   pikku misu    [V289]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut
15  INFO TAULU / KISAINFOT 2018 / HEINOLA 16.-17.6.2018 : 28.05.18 - klo:06:38
Kesäkauden kolmas kilpailu ajetaan Heinolassa 16.-17.6.2018

Lauantaina ajetaan Superit, Vetarit, Leidit 
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit, Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 28.5.2018 ja loppuu Sunnuntaina 10.6.2018

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady  40€
Junior 30€  (Rokkiralli ry tukee junioreita 15€ ja kuski maksaa itse 15€)

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
    J4 Heinola
Sivuja: [1] 2 3 4