Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
29.10.20 - klo:10:16
 
  Näytä kirjoitukset
Sivuja: [1] 2 3 ... 8
1  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Sanktiolista päivitetty 17.2.2020 : 17.02.20 - klo:14:23
Sanktiolista on nyt päivitetty Rantasalmen kisan jälkeen. Laittakaa viestiä jos listassa jotain häikkää.
Lista päivittyy nyt atk:lla ja saattaa vähän yskähdelllä näin käytön alussa.

Listä löytyy täältä:
http://www.rokkiralli.info/kausi2020/varoitukset_2020.pdf

t. Kai
2  INFO TAULU / KISAINFOT 2020 / Vs: RANTASALMI 16.2.2020 : 12.02.20 - klo:17:19
#1.2 16.2.2020

Rantasalmi  16.2.2020 Lähtölistat:

SUPER: 17

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   70   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Ford mondeo st200
A2   166   Tino Kiiskinen   Juva   Tykkireisinki   Bmw
A3   63   Alex Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   Mazda 323 GTS
A4   305   Koli Marko   Mäntsälä   Koli Racing   ooppeli
A5   303   Maljanen Lauri   Mikkeli   Tykkireisinki   Volvo343
A6   18   Oksanen Jukka   Toivakka   JMT Rallyteam   Bimmeri

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   76   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Volvo320
B2   159   Jaakko Hiltunen   Varkaus   TeamRevittävätSiilit   Opel
B3   56   Oscar selander   Porvoo   Os racing team   Honda
B4   50   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   BMW
B5   190   Timo Heinonen   Porvoo   Riversideracing   Mazda 323 GTI
B6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   340   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda
C2   95   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Gti Almera
C3   35   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Starlet
C4   167   Jesse Pehkonen   Joroinen      Ford Escort
C5   22   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford


KARDAANI: 14

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   36   Lauri Pöyry   Mikkeli   Kurko Racing   Volovoo
A2   54   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Volovo
A3   183   Julle   Rantasalmi   Reikäpääracing Team   OBEL
A4   355   Antti Toivanen   Joroinen   Team RevittävätSiilit   BMW
A5   28   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Wolsson
A6   8   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
A7   2   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   ooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   50   Jesperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing Team   AMG Mercedes
B2   49   Jani Ilkas   Tuusula    Rantakare Racing   Ford
B3   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Nöfnöf
B4   173   petteri bergström   porvoo   maranello   bmw
B5   17   Masi   Korpilahti   Team Jarwen   Dedford
B6   6   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Riesa
B7   24   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu


VETARI: 18

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   35   Tino  Kiiskinen   Juva   Tykkireisinki   Rosmariini
A2   48   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   mazda
A3   183   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Mitsu
A4   16   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Rusina Evo2
A5   10   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Peugeot 406
A6   5   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Sotaratsu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   33   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   museo auto
B2   32   Petri Hyvönen   Rantasalmi   RÄHY Racing   ooppeli
B3   25   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
B4   15   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Lootavamma volkkari
B5   8   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Luottopeli
B6   51   Janne Sirkiä   Kuivanto    Wannabee Paukku    Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   128   Marko stenberg   Leivonmäki      Mazda
C2   45   Pasi Pulkkinen   Rantasalmi   Lintula Racing   Mitsu
C3   21   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
C4   11   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Ampiainen
C5   6   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan
C6   1   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mazda


LADY: 8

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   25   Auli Ikäheimonen   Heinävesi   Tykkireisinki   Matukka
A2   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Volvo
A3   3   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Iskän auto
A4   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
A5   9   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
A6   17   Virpi Autio   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Sotaratsu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   17   Virpi Autio   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Sotaratsu
B2   9   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
B3   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
B4   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
B5   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Ampiainen

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   Ampiainen
C2   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda
C3   3   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Iskän auto
C4   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Volvo
C5   25   Auli Ikäheimonen   Heinävesi   Tykkireisinki   Matukka


JUNIOR: 11

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   11   Joni Viljasalo   Karstula   JS Team   Wolsson
A2   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
A3   13   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   Datsunionmunratsuni
A4   10   Otto Valkonen   Pieksämäki   Hans racing team   Hilipan kikotin
A5   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
A6   36   Cassandra Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   rellu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   36   Cassandra Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   rellu
B2   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
B3   10   Otto Valkonen   Pieksämäki   Hans racing team   Hilipan kikotin
B4   13   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   Datsunionmunratsuni
B5   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   Foortti
B6   19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Fokkus

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Fokkus
C2   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   Foortti
C3   5   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula Racing   Masukka
C4   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Honlei
C5   169   Aatu   Orimattila   PA-Racing   Paukkumaza

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   169   Aatu   Orimattila   PA-Racing   Paukkumaza
D2   21   Björn Jesse   Rantasalmi   Karhu Racing   Honlei
D3   5   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula Racing   Masukka
D4   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Opel
D5   11   Joni Viljasalo   Karstula   JS Team   Wolsson


3  INFO TAULU / KISAINFOT 2020 / Vs: RANTASALMI 16.2.2020 : 02.02.20 - klo:18:40
#1 16.2.2020

Rantasalmi 16.2.2020 Ilmoittautuneet:

su 16. helmikuuta 2020 19.38.36
Ilmoittautuneita: 61

Super: 15

3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet    (e)
22   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford     (e)
35   Taskinen Mikko,  Varkaus,  Tykkireisinki,   Starlet    (e)
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   BMW    (e)
56   Oscar selander,  Porvoo,  Os racing team,   Honda    (e)
63   Alex Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Mazda 323 GTS    (e)
70   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Ford mondeo st200    (u)
76   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Volvo320    (u)
95   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Gti Almera    (e)
159   Jaakko Hiltunen,  Varkaus,  TeamRevittävätSiilit,   Opel    (e)
166   Tino Kiiskinen,  Juva,  Tykkireisinki,   Bmw    (e)
167   Jesse Pehkonen,  Joroinen,  ,   Ford Escort    (e)
190   Timo Heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 GTI    (e)
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo343    (e)
340   Pulkkinen Roope,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Honda    (e)


Vetari: 17

1   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda    [L14]    (j)
5   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Sotaratsu    [L17]    (e)
6   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan    (e)
10   Lukkarinen Matti,  Iisalmi,  ,   Peugeot 406    (e)
11   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Ampiainen    [L369]    (e)
15   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Lootavamma volkkari    (e)
16   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Rusina Evo2    [J13]    (e)
21   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel    (e)
25   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323    (e)
32   Petri Hyvönen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   ooppeli    (e)
33   Hannes Paukku,  Vaajakoski,  Paukku Team,   museo auto    (e)
45   Pasi Pulkkinen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Mitsu    (e)
48   Björn Jani,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   mazda    (e)
51   Janne Sirkiä,  Kuivanto ,  Wannabee Paukku ,   Mazda     (j)
128   Marko stenberg,  Leivonmäki,  ,   Mazda    (e)
183   Toni Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mitsu    (e)
210   Ari Mäkilä,  Pakaa,  Shameless Racing,   Mazda    [J21]    (j)


Kardaani: 12

2   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   ooppeli    (e)
6   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Riesa    (e)
8   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo     (e)
28   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Wolsson    [J11]    (e)
36   Lauri Pöyry,  Mikkeli,  Kurko Racing,   Volovoo    (u)
49   Jani Ilkas,  Tuusula ,  Rantakare Racing,   Ford    (e)
50   Jesperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing Team,   AMG Mercedes     (u)
54   Toni Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Volovo    (u)
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Nöfnöf    (e)
183   Julius Alhomäki,  Rantasalmi,  Reikäpääracing Team,   OBEL    (e)
199   Mikko Ryynänen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Bemari     (j)
355   Antti Toivanen,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   BMW    (e)


Junior: 10

5   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Masukka    (e)
10   Otto Valkonen,  Pieksämäki,  Hans racing team,   Hilipan kikotin    (e)
11   Joni Viljasalo,  Karstula,  JS Team,   Wolsson    [K28]    (u)
13   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Datsunionmunratsuni    (e)
21   Björn Jesse,  Rantasalmi,  Karhu Racing,   Honlei    (e)
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda    (e)
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Foortti    (e)
36   Cassandra Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   rellu    (e)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Opel    (e)
169   Aatu,  Orimattila,  PA-Racing,   Paukkumaza    (e)


Lady: 7

4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda    (e)
9   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda    (e)
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda    (j)
17   Virpi Autio,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Sotaratsu    [V5]    (e)
25   Auli Ikäheimonen,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Matukka    (u)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Volvo    (e)
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Ampiainen    [V11]    (e)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
4  INFO TAULU / KISAINFOT 2020 / RANTASALMI 16.2.2020 : 02.02.20 - klo:18:39
Lopultakin talvea jossain ja Talvisarjan ensimmäinen kisa
ajetaan Rantasalmella SUNNUNTAINA 16.2.

Sunnuntaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 3.2.2020 ja loppuu Sunnuntaina 9.2.2020

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K100 Rantasalmi
 

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle



HUOM!!
Kuskilistoihin on nyt lisätty tieto jos sinulla on kilpailunumero muissa luokissa.
Tarkistakaa kuskilistasta että tuo tieto on oikein. Minulle tietoa jos
noissa löytyy häikkää.

Esim Superin listalta:
9   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing
         [kardaani   126]
     
Nimesi alta pitää löytyä muiden luokkien numerot.
Tämä tarvitaan jotta saadaaan uudistettu sanktiolista käsittely
toimimaan. Sanktiot kun ovat kuljettaja kohtaisia.

Muistakaa myös että jos teiltä on numero poistunut tai muuten tarvitset
uuden numeron niin saat numeron kun ilmoittaudut luokkaasi numerolla 0.
Tässä tapauksessa sinulta kysytään mahdollisen muun luokan numero.

- Kaius
5  INFO TAULU / KISAINFOT 2020 / Vs: PIEKSÄMÄKI 1.2.2020 : 16.01.20 - klo:08:32
#1 1.2.2020

ilmoittautuneet:
6  INFO TAULU / KISAINFOT 2020 / PIEKSÄMÄKI 1.2.2020 : 16.01.20 - klo:08:31
Eipä se Talvi nyt tule eli tämäkin kisa on PERUTTU.....



Toivottavasti talvi tulee ja pääsemme aloittamaan Rokkirallikauden 2020
Jos kelit sallii ajetaan kisaa Pieksämäellä 1.2.2020

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 20.1.2020 ja loppuu Sunnuntaina 26.1.2020

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  V50 Pieksämäki
  

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle



HUOM!!
Kuskilistoihin on nyt lisätty tieto jos sinulla on kilpailunumero muissa luokissa.
Tarkistakaa kuskilistasta että tuo tieto on oikein. Minulle tietoa jos
noissa löytyy häikkää.

Esim Superin listalta:
9   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing
         [kardaani   126]
      
Nimesi alta pitää löytyä muiden luokkien numerot.
Tämä tarvitaan jotta saadaaan uudistettu sanktiolista käsittely
toimimaan. Sanktiot kun ovat kuljettaja kohtaisia.

Muistakaa myös että jos teiltä on numero poistunut tai muuten tarvitset
uuden numeron niin saat numeron kun ilmoittaudut luokkaasi numerolla 0.
Tässä tapauksessa sinulta kysytään mahdollisen muun luokan numero.

- Kaius
7  INFO TAULU / KISAINFOT 2020 / Vs: RANTASALMI 18.1.2020 : 05.01.20 - klo:14:20
#1 18.1.2020

Rantasalmi 18.1.2020 Ilmoittautuneet:

ke  8. tammikuuta 2020 07.33.15
Ilmoittautuneita: 35

Super: 13

8   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Ässävolovo    (e)
16   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   BMW    (e)
18   Oksanen Jukka,  Toivakka,  JMT Rallyteam,   BMW    (e)
20   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Matukka    [L25]    (e)
22   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford     (e)
35   Taskinen Mikko,  Varkaus,  Tykkireisinki,   Starlet     (e)
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Bemari    (e)
63   Alex Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Mazda 323 GTS    (e)
70   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Ford mondeo 2.5 v6    (u)
95   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan Almera GTI    (e)
166   Tino Kiiskinen,  Juva,  Tykkireisinki,   Jatke    (e)
190   Timo Heinonen,  Porvoo,  Riversideracing,   Mazda 323 GTI    (e)
303   Maljanen Lauri,  Mikkeli,  Tykkireisinki,   Volvo343    (e)


Vetari: 7

6   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan    (e)
11   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Ampiainen    [L369]    (e)
15   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Lootavamma volkkari    (e)
16   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   DatsuniOnMunRatsuni    [J13]    (e)
25   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323    (e)
37   Nico Laakso,  Myllykoski,  Paukku Team,   Alle 2.0l mopo    (e)
128   Marko stenberg,  Leivonmäki,  ,   Mazda    (e)


Kardaani: 2

2   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   uusi    (e)
28   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Wolssoni    (e)


Junior: 10

5   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Masukka    (e)
10   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   WRC Nissan    (e)
11   Joni Viljasalo,  Karstula,  JS Team,   Wolssoni    [K28]    (u)
13   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Cherry    [V16]    (e)
19   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Foorti    (e)
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   sinine romu    (e)
36   Cassandra Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Rellu    (e)
47   Niclas Bergström,  porvoo,  maranello,   Golf    (e)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Neljä pyörää ja kasa peltiä    (e)
77   Jepstec,  Otava,  MRM RacingTeam,   VTR     (u)


Lady: 3

9   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda    (e)
25   Auli Ikäheimonen,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Matukka    (u)
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   Ampiainen    [V11]    (e)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
8  INFO TAULU / KISAINFOT 2020 / RANTASALMI 18.1.2020 : 02.01.20 - klo:16:33
KISA PERUTTU !!!!

Kauden 2020 aloitus ja Talvisarjan ensimmäinen kisa ajetaan Rantasalmella 18.1.

Lauantaina ajetaan kaikki luokat.

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 6.1.2020 ja loppuu Sunnuntaina 12.1.2020

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php


Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K100 Karstula
  

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle



HUOM!!
Kuskilistoihin on nyt lisätty tieto jos sinulla on kilpailunumero muissa luokissa.
Tarkistakaa kuskilistasta että tuo tieto on oikein. Minulle tietoa jos
noissa löytyy häikkää.

Esim Superin listalta:
9   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing
         [kardaani   126]
      
Nimesi alta pitää löytyä muiden luokkien numerot.
Tämä tarvitaan jotta saadaaan uudistettu sanktiolista käsittely
toimimaan. Sanktiot kun ovat kuljettaja kohtaisia.

Muistakaa myös että jos teiltä on numero poistunut tai muuten tarvitset
uuden numeron niin saat numeron kun ilmoittaudut luokkaasi numerolla 0.
Tässä tapauksessa sinulta kysytään mahdollisen muun luokan numero.

- Kaius
9  ROKKIRALLI / Kysy ja vastaa / Vs: Hyvinkäällä sattunut epistola : 06.11.19 - klo:20:34
Nicon viesti poistettu asianomaisten pyynnöstä.
Annetaan asianomaisten itse julkaista rangaistuksiaan jos näkevät tarpeelliseksi.
Käsittely asian tiimoilta käsittääkseni myös jatkuu
t. Kaius
10  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: KARSTULA 5.-6.10.2019 : 01.10.19 - klo:18:41
#14.2 5.-6.10.2019

Karstula  5.-6.10.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 44

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   201   Jorma hipsu paananen   Karstula   Team voiman/pommikone ford   Ford
A2   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302S
A3   314   Lasse bussman   Espoo   Bussman Racing   Pösö
A4   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
A5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
A6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   213   Mika Hauta   Kauhava      BMW E30
B2   33   Pinkki Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing/LevinneetLaitteet   Camaro
B3   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
B4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
B5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
B6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   217   Captain morgan   Utsjoki   Team viimeinen vapaus   Chevroletkö?
C2   149   Jere Hintikka   Karstula   JCRX Team    Honda
C3   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
C4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
C5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun Finn
C6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   61   Nissinen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Bmw
D2   154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Bmw
D3   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
D4   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bemari
D5   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
D6   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing   Sorsanpoika
E2   167   Jesse Pehkonen    Joroinen      Ford fiesta
E3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada
E4   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
E5   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja kaara
F2   168   Asko Aho   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus V.Vesterinen pösö
F3   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
F4   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   Some kind of racing vehicle
F5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja kaara
G2   211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   vara auto
G3   162   Esa Nieminen   Karstula   Hertta Racing Volvo   Herttaracing Ford
G4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
G5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing   Sorsanpoika
H2   215   Aleksanteri Honkonen    Sumiainen    Kunto MotorSport   Starlet
H3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
H4   6   Paananen Ville   Karstula      mazda
H5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Jta-Asennus Volvo


SUPER SU: 44

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   166   Tino Kiiskinen    Juva   Tykkireisinki    Bmw325
A2   296   Pehkonen Miika   Joroinen   RevittävätSiilit   Ford fiesta
A3   314   Lasse bussman   Espoo   Bussman Racing   Pösö
A4   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
A5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
A6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   176   Panu Valkeinen   Karstula   OSSP Racing Team   rms-rallyteam starlet
B2   169   Valtoaho Juha   Karstula   MetsäkoneetValtoahoRacing   MB sierra
B3   179   Kuhmonen Kari   Soini   Moka Racing   Bmw
B4   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Starlet
B5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
B6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   61   Nissinen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Bmw
C2   33   Pinkki Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing/LevinneetLaitteet   Camaro
C3   178   Hirvonen Jarmo   Saarijärvi      Jta lada
C4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
C5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun Finn
C6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing   Sorsanpoika
D2   149   Jere Hintikka   Karstula   JCRX Team    Honda
D3   75   Vainiomaa Marko   Laukaa   PUKE   BMW
D4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
D5   175   Heikkinen Jarno   Juva   JRH Motors   JRH-Motors Volvo
D6   308   Igor Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Corolla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   170   Muhonen Risto   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja kaara
E2   154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Bmw
E3   162   Esa Nieminen   Karstula   Hertta Racing Volvo   Herttaracing Ford
E4   98   Oksanen Jukka    Toivakka   JMT Rallyteam   Some kind of racing vehicle
E5   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   171   Hyvönen Kimmo   Karstula   K-Aho Racing   Konepaja kaara
F2   168   Asko Aho   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus V.Vesterinen pösö
F3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Ford
F4   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
F5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   216   Ville pommi rautiainen   Karstula   Team voiman/pommikone ford   Ford
G2   211   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   vara auto
G3   118   Kapanen Heikki   Karstula   Vikke Racing   205 Mi16
G4   6   Paananen Ville   Karstula      mazda
G5   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   274   Hugo Junior   Jämsä   Hugo Racing   Sorsanpoika
H2   301   Loberg Jari   Uurainen   Köpö racing   Jta-asennus ford
H3   214   Kaskismaa Sami   Sumiainen   Kunto Motorsport   Scarlet
H4   24   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   BMW
H5   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Jta-Asennus Volvo


KARDAANI: 49

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   213   Juuso Lilja   Äänekoski   Virtasen RalliTalli   VajaaKonttiVolle
A2   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
A3   212   Vito paukku   Jyväskylä   Paukku team   Sierra
A4   343   Lehtinen   Kuivanto   Team KukaOnRatissa   Dx
A5   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Jatke
A6   12   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   0pel
A7   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Bubbla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   214   Pekujeevits   Siilinjärvi   Piikki siili racing team   Pihtari bemu
B2   167   Karri Juvani   Porvoo      Bemari
B3   209   Eetu   Lievestuore   Välikorpi Racing team   Baijerilainen
B4   81   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Toyota corolla dx
B5   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   Varaauto
B6   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo
B7   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   No ooppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   215   Paananen teemu   Kannonkoski   No more limits racing   Bmw 325
C2   182   Tinippa   Lahti   Paukku team   Riesa
C3   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Bayerische Motoren Werke
C4   55   Jica Budde   Järvenpää   AlmostFastRacingTeam   Volvo
C5   274   Vesterinen Ilpo   Kannonkoski   Kannonjärven KovatPojat   KuljetusV.Vesterinen Opel
C6   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Merssu
C7   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   Hv

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   355   Harju   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
D2   185   Saku Karppanen   Asikkala   AlmostFastRacingTeam   Ruttu
D3   199   Mikko Ryynänen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Volle
D4   32   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Riesa
D5   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Buimuri
D6   6   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Tappara
D7   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   Miun Siera

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   165   Ilpo Saari   Kannonkoski   Team Saari   tojota
E2   187   Jere Patrik   Kylmälä   Nenne raicing   BWH Racing opel
E3   169   Häkkinen Marko   Lannevesi   Virtasen Rallitalli   BMW
E4   78   Saku Klemola   Karstula   JS Team   Wolsson
E5   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   riesa
E6   24   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   lada
E7   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   JuhlaKALU

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   87   Löytänä Marko   Petäjävesi   ML-Racing    ford sierra
F2   195   Juha Äijälä   Leppävesi      Bmw
F3   115   Artturi Kaukoranta    ASIKKALA   AllmostFastRacingTeam   Hybridi
F4   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   volvo
F5   174   Jussi Turpeinen   Pihtipudas   Svv Racing Team   Volovo
F6   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Vanhus
F7   170   Ville Järvelä   Orimattila      Opel

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   116   Pietari    Jyväskylä   Paukku Team   Riesahan
G2   205   Henri Hagert   Espoo      Bussman Racing Volvo
G3   144   Ilmari Kovanen   Niemisjärvi   Kiviset ja Soraset   Mersu
G4   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
G5   28   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Sotaratsu
G6   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Öpossumi
G7   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Bemari


VETARI: 45

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   186   Sebu paukku   Jyväskylä   Paukku team   Kaarina
A2   196   Jami Klemola   Karstula   JS Team   Nipponi
A3   72   Vänninen Kari   Joroinen   Team SuSi   Vectra
A4   128   Marko stenberg   Leivonmäki      Mazda
A5   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
A6   78   Aleksi Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Volvo
A7   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
A8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   187   Sampsa Junka   Petäjävesi      Ford Escort
B2   230   Antinaho Jari-Pekka   Karstula   Kituperä Racing   kituperä racing volokkari
B3   83   Janne Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Tikkurilan värikartta
B4   64   Kekki Janne   Karstula   Kituperä Racing   Vectra
B5   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Honda
B6   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi Vol 2
B7   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Leasing volvo
B8   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mitsu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   194   Teemu soukka   Saarijärvi   RMS  rallyteam   Nipponi
C2   46   Nico Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Hanneksen Museoajoneuvo
C3   105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS  rallyteam   Masta
C4   96   Juho Pirttinen   Karstula   Pirttiracing   Pirttiracing Corolla Evo
C5   34   Make   Porvoo   AllmostFastRacingTeam   Mopoauto
C6   18   Lilja Aleksi   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   Suabilla
C7   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Joku katiska
C8   280   Sari Kärkkäinen    Pieksämäki    Hans racing team    Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   118   Autio Risto   Kannonkoski   Autio Racing team   Ranskan ihme
D2   27   Pastori Paukku    Myllykoski    Paukku Team    Hoppakiesi II
D3   109   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin
D4   13   Järveläinen Roope   Viitasaari   Svv Racing team   Maza
D5   231   Taskinen Tapani   Siilinjärvi      Opel
D6   36   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Mikroaaltouuni
D7   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   183   Toni Laitinen   Kangasniemi   Kurko Racing   Mäzdä
E2   42   Pappa Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   Vextra
E3   117   Renska    Konnevesi    Tpp Racing   Opel getout
E4   70   Antinaho Ossi   Karstula   Kituperä racing   Toyota
E5   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
E6   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Lootavamma volkkari
E7   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   185   Autio Tero   Jyväskylä   Autio Racing team   Laina Honda
F2   67   Samanen Hannu   Saarijärvi   HP Team   Saab
F3   137   Pekka Hovi   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Obel
F4   165   Kasperi Koskinen   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
F5   80   Juha Valtoaho   Karstula   Metsäkoneet Valtoaho Racing   Volvo
F6   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
F7   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti


LADY: 32

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   42   Iida Kauppinen   Laukaa   Kurko Racing   Volovo
A2   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Mazda
A3   500   Honkanen Taru   Espoo   Kukko Racing   Honda
A4   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   HooRatsu
A5   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda
A6   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   44   Anu Lehmonen   Karstula   Kituperä Racing   Toyota
B2   29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit   Mazda
B3   13   Janna Häkkinen   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   BMW
B4   33   Kaisa Niininen   Jyväskylä   Paukku Team   Vulva
B5   2   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Arse
B6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   222   Paula Vesterinen   Kannonkoski   Kannonjärven Kovat Pojat   Kuljetus Vesterinen Ekkari
C2   72   Honkamäki Katja   Karstula   OSSP Racing team   Lata
C3   35   Heli Ahola    Saarijärvi   RMS Rallyteam   Monni
C4   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
C5   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mafda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   47   Satu Seijari   Karstula   JS Team   Nipponi
D2   99   Henna Jokinen    Hämeenkyrö    Team Laskeutumisvalo   KakkosKilpuri
D3   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Joku katiska
D4   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
D5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   48   Hanna Saari   Kannonkoski   Team Saari   tojota
E2   119   Lilli   Hollola   Mv -racing   Vesitaso
E3   15   Anne   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
E4   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   Savukone
E5   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   57   Autio Carita   Petäjävesi      Peugeot
F2   162   Pauliina Vierre   Karkku   Team Laskeutumisvalo   Laina vecculi
F3   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
F4   91   SalmariSanni   Heinola   RMS Rallyteam   Smurffiina
F5   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin


JUNIOR: 23

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   50   Juuso Jokinen   Uurainen      Opel getout
A2   36   Cassandra Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   Renault
A3   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   joku vekotin
A4   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   Foordi
A5   8   Lilja Juuso   Äänekoski   Virtasen Rallitalli   VajaaKonttiVolle
A6   4   Kiiskinen Tino   Juva   Tykkireisinki   Majori

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   72   Sini Vänninen   Joroinen   Team Susi   Vectra
B2   47   Niclas Bergström   porvoo   maranello    Golf
B3   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
B4   31   Lauri Jämsen   Pihtipudas   Simon Auto racing team   Simon auto racing team Mazda
B5   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   Rollaattori
B6   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   351   Roni Siistonen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Rotta
C2   16   Pöyry Lauri   Kangasniemi   Kurko Racing   Volovo
C3   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Teippihelvetti
C4   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   PrimeraCompact
C5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Lumi-Aura
C6   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mitsu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   30   Jesse Loberg   Uurainen   Leepulandia   Laada
D2   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Tikkurilan värikartta
D3   41   Oskari Jauhiainen   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Foortti
D4   11   Otto Valkonen   Hans racing team   Pieksämäki   Nissan
D5   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka


11  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: KARSTULA 5.-6.10.2018 : 23.09.19 - klo:11:08
#14 5.-6.10.2019

Karstula 5.-6.10.2019 Ilmoittautuneet:

su  6. lokakuuta 2019 10.20.15
Ilmoittautuneita: 250

Super Lauantai: 45

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   mazda
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jta-Asennus Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   Honda
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302S
33   Pinkki Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing/LevinneetLaitteet,   Camaro
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Volvo     (j)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
61   Nissinen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Bmw    (e)
74   Huugo,  Jämsänkoski,  Huugo Racing,   Sorsanpoika    (e)
75   Vainiomaa Marko,  Laukaa,  PUKE,   BMW
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   Some kind of racing vehicle
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bemari
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
149   Jere Hintikka,  Karstula,  JCRX Team ,   Honda
154   Juho viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Bmw
162   Esa Nieminen,  Karstula,  Hertta Racing Volvo,   Herttaracing Ford
167   Jesse Pehkonen ,  Joroinen,  ,   Ford fiesta
168   Asko Aho,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus V.Vesterinen pösö
170   Muhonen Risto,  Karstula,  K-Aho Racing,   Konepaja kaara    (e)
171   Hyvönen Kimmo,  Karstula,  K-Aho Racing,   Konepaja kaara    (e)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw
201   Jorma hipsu paananen,  Karstula,  Team voiman/pommikone ford,   Ford    (u)
211   Svan Jarmo,  Suolahti,  Camo Racing Team,   vara auto
213   Mika Hauta,  Kauhava,  ,   BMW E30    (u)
215   Aleksanteri Honkonen ,  Sumiainen ,  Kunto MotorSport,   Starlet
217   Captain morgan,  Utsjoki,  Team viimeinen vapaus,   Chevroletkö?    (u)
274   Hugo Junior,  Jämsä,  Hugo Racing,   Sorsanpoika    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
308   Igor Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Corolla     (j)
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Pösö


Super Sunnuntai: 46

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
6   Paananen Ville,  Karstula,  ,   mazda
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jta-Asennus Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
24   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   BMW
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
33   Pinkki Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing/LevinneetLaitteet,   Camaro
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
50   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Volvo     (j)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
61   Nissinen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   Bmw    (e)
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Starlet
74   Huugo,  Jämsänkoski,  Huugo Racing,   Sorsanpoika    (e)
75   Vainiomaa Marko,  Laukaa,  PUKE,   BMW
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
90   Siirakki,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Lada    (j)
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Ford
98   Oksanen Jukka,   Toivakka,  JMT Rallyteam,   Some kind of racing vehicle
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
118   Kapanen Heikki,  Karstula,  Vikke Racing,   205 Mi16
149   Jere Hintikka,  Karstula,  JCRX Team ,   Honda
154   Juho viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Bmw
162   Esa Nieminen,  Karstula,  Hertta Racing Volvo,   Herttaracing Ford
166   Tino Kiiskinen ,  Juva,  Tykkireisinki ,   Bmw325    (u)
168   Asko Aho,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus V.Vesterinen pösö
169   Valtoaho Juha,  Karstula,  MetsäkoneetValtoahoRacing,   MB sierra    (e)
170   Muhonen Risto,  Karstula,  K-Aho Racing,   Konepaja kaara    (e)
171   Hyvönen Kimmo,  Karstula,  K-Aho Racing,   Konepaja kaara    (e)
175   Heikkinen Jarno,  Juva,  JRH Motors,   JRH-Motors Volvo
176   Panu Valkeinen,  Karstula,  OSSP Racing Team,   rms-rallyteam starlet    (u)
178   Hirvonen Jarmo,  Saarijärvi,  ,   Jta lada
179   Kuhmonen Kari,  Soini,  Moka Racing,   Bmw
211   Svan Jarmo,  Suolahti,  Camo Racing Team,   vara auto
214   Kaskismaa Sami,  Sumiainen,  Kunto Motorsport,   Scarlet
216   Ville pommi rautiainen,  Karstula,  Team voiman/pommikone ford,   Ford    (e)
274   Hugo Junior,  Jämsä,  Hugo Racing,   Sorsanpoika    (e)
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
296   Pehkonen Miika,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Ford fiesta    (e)
301   Loberg Jari,  Uurainen,  Köpö racing,   Jta-asennus ford
308   Igor Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Corolla     (j)
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Pösö


Vetari: 49

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mitsu    [J2]
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Mazda
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Joku katiska
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]
13   Järveläinen Roope,  Viitasaari,  Svv Racing team,   Maza
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Leasing volvo    [L91]
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
18   Lilja Aleksi,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   Suabilla
27   Pastori Paukku ,  Myllykoski ,  Paukku Team ,   Hoppakiesi II
34   Make,  Porvoo,  AllmostFastRacingTeam,   Mopoauto
36   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Mikroaaltouuni     [J60]
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
42   Pappa Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Vextra
46   Nico Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Hanneksen Museoajoneuvo    (e)
64   Kekki Janne,  Karstula,  Kituperä Racing,   Vectra
67   Samanen Hannu,  Saarijärvi,  HP Team,   Saab
70   Antinaho Ossi,  Karstula,  Kituperä racing,   Toyota
72   Vänninen Kari,  Joroinen,  Team SuSi,   Vectra    [J72]
78   Aleksi Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Volvo
80   Juha Valtoaho,  Karstula,  Metsäkoneet Valtoaho Racing,   Volvo
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Tikkurilan värikartta    [J52]
96   Juho Pirttinen,  Karstula,  Pirttiracing,   Pirttiracing Corolla Evo
105   Tero Savela,  Saarijärvi,  RMS  rallyteam,   Masta    [J24]
109   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
117   Renska ,  Konnevesi ,  Tpp Racing,   Opel getout    [J50]
118   Autio Risto,  Kannonkoski,  Autio Racing team,   Ranskan ihme    (e)
128   Marko stenberg,  Leivonmäki,  ,   Mazda
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi Vol 2    [L99]
137   Pekka Hovi,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Obel    [L162]
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
165   Kasperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
183   Toni Laitinen,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Mäzdä    (e)
185   Autio Tero,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Laina Honda    (e)
186   Sebu paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Kaarina    (u)
187   Sampsa Junka,  Petäjävesi,  ,   Ford Escort    (u)
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Lootavamma volkkari
194   Teemu soukka,  Saarijärvi,  RMS  rallyteam,   Nipponi    (u)
196   Jami Klemola,  Karstula,  JS Team,   Nipponi    (e)
200   Joonas Vainio,  Viitasaari,  ,   Escort    (j)
230   Antinaho Jari-Pekka,  Karstula,  Kituperä Racing,   kituperä racing volokkari    (e)
231   Taskinen Tapani,  Siilinjärvi,  ,   Opel
247   Satu Seijari,  Karstula,  JS Team,   Nipponi    (j)
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
280   Sari Kärkkäinen ,  Pieksämäki ,  Hans racing team ,   Mazda     (j)
288   Aaltokoski Markus,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Laina mazda    (j)
344   Tomi Oikari,  Karstula,  Hertta Racing  Mazda,   Auto    [J34]    (j)
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [L369]
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Honda    [L500]


Kardaani: 52

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   Hv
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   JuhlaKALU
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Bemari     (j)
6   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   Tappara
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Bubbla
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Jatke
12   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   0pel
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   No ooppeli
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   Miun Siera
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   Varaauto
24   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   lada
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Merssu
28   Wenkula,  Korpilahti,  Team Jarwen,   Sotaratsu
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   riesa
32   Oranen Jani,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Riesa
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Vanhus
55   Jica Budde,  Järvenpää,  AlmostFastRacingTeam,   Volvo
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Buimuri
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Öpossumi
78   Saku Klemola,  Karstula,  JS Team,   Wolsson
81   Jami Klemola,  Karstula,  JS Team,   Toyota corolla dx
87   Löytänä Marko,  Petäjävesi,  ML-Racing ,   ford sierra
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   volvo
115   Artturi Kaukoranta ,  ASIKKALA,  AllmostFastRacingTeam,   Hybridi
116   Pietari ,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesahan
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Bayerische Motoren Werke
144   Ilmari Kovanen,  Niemisjärvi,  Kiviset ja Soraset,   Mersu
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli
165   Ilpo Saari,  Kannonkoski,  Team Saari,   tojota    (e)
167   Karri Juvani,  Porvoo,  ,   Bemari
169   Häkkinen Marko,  Lannevesi,  Virtasen Rallitalli,   BMW    [L13]
170   Ville Järvelä,  Orimattila,  ,   Opel    (j)
174   Jussi Turpeinen,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Volovo
182   Tinippa,  Lahti,  Paukku team,   Riesa
185   Saku Karppanen,  Asikkala,  AlmostFastRacingTeam,   Ruttu
187   Jere Patrik,  Kylmälä,  Nenne raicing,   BWH Racing opel
195   Juha Äijälä,  Leppävesi,  ,   Bmw
199   Mikko Ryynänen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Volle
205   Henri Hagert,  Espoo,  ,   Bussman Racing Volvo
209   Eetu,  Lievestuore,  Välikorpi Racing team,   Baijerilainen
212   Vito paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Sierra
213   Juuso Lilja,  Äänekoski,  Virtasen RalliTalli,   VajaaKonttiVolle    (u)
214   Pekujeevits,  Siilinjärvi,  Piikki siili racing team,   Pihtari bemu    (u)
215   Paananen teemu,  Kannonkoski,  No more limits racing,   Bmw 325    (u)
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
274   Vesterinen Ilpo,  Kannonkoski,  Kannonjärven KovatPojat,   KuljetusV.Vesterinen Opel
316   Tomi Holländer,  Palokka,  Mehtäperä Reisinki,   Ford    (j)
324   Aaltokoski Markus,  Pihtipudas,  SVV Racing Team,   Volvo    (j)
343   Lehtinen,  Kuivanto,  Team KukaOnRatissa,   Dx
355   Harju,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli    (e)
385   Nico Hänninen,  Vääksy,  AllmostFastRacingTeam,   Lada    (j)


Junior: 24

2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mitsu     [V2]
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   Rollaattori
4   Kiiskinen Tino,  Juva,  Tykkireisinki,   Majori
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Lumi-Aura
8   Lilja Juuso,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   VajaaKonttiVolle
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   Nissan
16   Pöyry Lauri,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Volovo
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   joku vekotin
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Foordi
30   Jesse Loberg,  Uurainen,  Leepulandia,   Laada
31   Lauri Jämsen,  Pihtipudas,  Simon Auto racing team,   Simon auto racing team Mazda
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Teippihelvetti
34   Vihikangas Otto,  Karstula,  Hertta Racing,   Auto    [V344]    (j)
36   Cassandra Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Renault
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Nissan
41   Oskari Jauhiainen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Foortti
47   Niclas Bergström,  porvoo,  maranello ,   Golf
50   Juuso Jokinen,  Uurainen,  ,   Opel getout    [V117]    (u)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Tikkurilan värikartta    [V83]
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   PrimeraCompact    [V36]
72   Sini Vänninen,  Joroinen,  Team Susi,   Vectra    [V72]    (u)
351   Roni Siistonen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Rotta    (u)


Lady: 34

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mafda
2   Magia Möhis,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Arse
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
13   Janna Häkkinen,  Äänekoski,  Virtasen Rallitalli,   BMW    [K169]
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mazda
15   Anne,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Sähkötykkivatkain    (j)
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
29   Sofia,  Kannonkoski,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazda
33   Kaisa Niininen,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Vulva
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Monni
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Joku katiska
37   Hannele,  Karstula,  Team Saari,   tojota    (j)
42   Iida Kauppinen,  Laukaa,  Kurko Racing,   Volovo    [J16]    (u)
44   Anu Lehmonen,  Karstula,  Kituperä Racing,   Toyota    (u)
47   Satu Seijari,  Karstula,  JS Team,   Nipponi    (e)
57   Autio Carita,  Petäjävesi,  ,   Peugeot    (e)
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   Savukone
72   Honkamäki Katja,  Karstula,  OSSP Racing team,   Lata
91   SalmariSanni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Smurffiina    [V14]
99   Henna Jokinen ,  Hämeenkyrö ,  Team Laskeutumisvalo,   KakkosKilpuri    [V135]
119   Lilli,  Hollola,  Mv -racing,   Vesitaso
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   HooRatsu
162   Pauliina Vierre,  Karkku,  Team Laskeutumisvalo,   Laina vecculi    [V137]
222   Paula Vesterinen,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kovat Pojat,   Kuljetus Vesterinen Ekkari    (u)
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [V369]
500   Honkanen Taru,  Espoo,  Kukko Racing,   Honda    [V500]



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
12  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / KARSTULA 5.-6.10.2019 : 23.09.19 - klo:11:07
Karstulassa ajetaan kesän viimeinen Rokkiralli kisa 5.-6.10.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Vetarit ja Junnut
Sunnuntaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Leidit

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 23.9.2019 ja päättyy Sunnuntaina 29.9.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K100 Karstula
  

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle
13  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: HYVINKÄÄ 21.9.-22.9.2019 : 18.09.19 - klo:14:28
#13.2 21.-22.9.2019

Hyvink??  21.-22.9.2019 Lähtölistat:

SUPER LA: 56

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   102   Lipsanen Timi   Espoo   TL Racing Team   Bmw
A2   260   Janne Anttila   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Bmw
A3   314   Lasse bussman   Espoo   Bussman Racing   Pösö
A4   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
A5   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
A6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   191   Ville Lind   Hanko      Volvo
B2   332   Kai Uusi-Äijö   Kauhajoki   Kauhua   Volvo s40
B3   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   Pösö205
B4   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      Ford escort
B5   21   Vidqvist Perttu   Ulvila   Team Tapis   Starlet
B6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   192   Jere Rodas   Ojakkala   Rodas Racing   MörköCivic Type R
C2   207   Laitinen Pasi   Mäntyharju   Team Rengaspalvelu   Opel Ascona
C3   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
C4   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
C5   86   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Bm8Vee
C6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Jta-Asennus Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   306   Pauli-ukki   Helsinki   Koli Racing   ooppeli
D2   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Ford T5
D3   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   ESCORT
D4   28   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
D5   96   Kermanrannan Kyntteri   Heinävesi   Tykkireisinki   ÄssäVolovo
D6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   699   Sami Kujala    Kotka    KB-Racing   KohokammioMotorsport BeRolla
E2   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302S
E3   272   Verneri Marjakaarto   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Bmw
E4   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
E5   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
E6   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   51   Matias Piipponen   Porvoo      Starlet
F2   33   Pinkki Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing/LevinneetLaitteet   camaro
F3   163   Viander Aleksi   Pihtipudas   Svv Racing Team   BMW
F4   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
F5   24   Varis Ville   Pihtipudas   Svv Racing team   BMW
F6   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   165   Jukka Hyttinen   Leppävesi   CDI Power Racing   MB 190
G2   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   Bemari
G3   203   Toni Anttila   Hyvinkää   Leepun paja racing   Bmw
G4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
G5   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   189   Pasi nurmi   Askola   Maranello   Ford escort
H2   149   Jere Hintikka   Karstula   JCRX Team    Honda
H3   122   antti styf   tuusula      toyota starlet
H4   23   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
H5   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   210   Timo Savolainen    Mäntsälä    Blue Bullets    Escortti
I2   167   Jesse Pehkonen    Joroinen      Ford escort
I3   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Bmw
I4   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
I5   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
J1   231   Anttila Tapani   Hämeenlinna   AnttilaRacingteam   ford escor
J2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
J3   206   Laitinen Jani   Koria   Team Rengaspalvelu   Ford Sierra
J4   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
J5   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort


SUPER SU: 57

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   102   Lipsanen Timi   Espoo   TL Racing Team   Bmw
A2   130   Jukka Leinonen   Ojakkala      BMW e36
A3   273   Tomi Niemi   Jokela   Leepun Paja Racing   Bmw
A4   94   Soukka Jukka   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Bmw
A5   23   Junnila Sami   Mäntsälä   RSt Motorsport   Bmw v8
A6   11   Kulomäki Tero   Iittala   TK racing   Datsun finn
A7   4   Gabrielsson Lucas   Porvoo   GRT Racing Team   Starlet

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   192   Jere Rodas   Ojakkala   Rodas Racing   MörköCivic Type R
B2   135   Mänttäri Mikko   Kouvola   Team Löysät Kukot   Bemari
B3   305   Koli Marko   Mäntsälä   Koli Racing   Ooppeli
B4   16   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Maxda
B5   101   Kenneth Karlsson   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Ford
B6   10   Poikonen Jorma   Karstula   PUKE   Starlet
B7   2   Simonen Miko   Pieksämäki   MS-Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   194   Hermansson   Kellokoski   Blue Bullets   Kärry
C2   149   Jere Hintikka   Karstula   JCRX Team    Honda
C3   314   Lasse bussman   Espoo   Bussman Racing   Pösö
C4   113   Tarkkanen Santeri   Vilppula      Ford escort
C5   80   Kivistö Toni   Järvenpää   Blue Bullets   Starlet
C6   15   Virkkunen Janne   Jämsä   Kolhi racing   Escort
C7   444   Jani Taipale   Vihti      Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   51   Matias Piipponen   Porvoo      Starlet
D2   152   Aaro Anttila   Juuupajoki      ford escor
D3   331   Robert Inna   Iittala   Stone Racing   Pösö205
D4   17   The Pora   Hausjärvi   CountrySideRacing   volvo
D5   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rallyteam   RMS rally Pösö V8
D6   1   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   ÄssäVolovo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   189   Pasi nurmi   Askola   Maranello   Ford escort
E2   154   Juho viander   Pihtipudas   Svv Racing Team   Bmw
E3   38   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
E4   28   Nixu   Vantaa   Nixu Racing   BMW Turbo
E5   86   Ari Ilvonen   Kitee   Tykkireisinki   Bm8Vee
E6   49   Kinnunen Jukka   Rantasalmi   Lintula  Racing   Ford Escort

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   332   Kai Uusi-Äijö   Kauhajoki   Kauhua   Volvo s40
F2   167   Jesse Pehkonen    Joroinen      Ford escort
F3   173   Pasi Mäkinen   Tampere      BMW 325
F4   87   Kärppä   Jokela   CountrySideRacing   BMW
F5   100   Eetu varis   Pihtipudas   Svv racing team   Bemari
F6   9   Tarkkanen Karo   Vilppula      suzuki

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   31   Jomi Pulli   Kouvola   Team Löysät Kukot   Ford T5
G2   205   Henri Terävä   Hyvinkää   Leepun Paja Racing   Bmw
G3   44   Lauri Kallanto   Suonenjoki   Kallanto Racing   Volvo 242
G4   72   Vidqvist Panu   Sastamala   Team Tapis   Toyota Starlet
G5   310   Häkkinen Jarno   Jyväskylä   Häkkinen Racing   Renault Clio
G6   5   Kulomäki Tomi   Iittala   TK racing   datsun 1600 stw

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   32   Roni Grönvall   Lohja   RST Motorsport   Vw 1302S
H2   234   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
H3   14   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   ESCORT
H4   48   Timantti   Hikiä   CountrySideRacing   V8LVO
H5   27   Toni Nieminen   Lahti   MV-Racing   Kalma taxi
H6   8   Ruotsalainen Mika   Saarijärvi   Köpö Racing   Jta-Asennus Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   33   Pinkki Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing/LevinneetLaitteet   camaro
I2   239   Pulkkinen Kari   Hyvinkää   Leepun paja racing   Bmw
I3   122   antti styf   tuusula      toyota starlet
I4   282   Snygg Riku   Tampere      Bmw e30
I5   57   Loponen Sami   Iittala   TK racing   Datsun Finn
I6   3   Putkonen Rolf   Jyväskylä   Putkonen Motorsport   Starlet


KARDAANI: 68

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   201   Sammalsaari Petri   Tuusula      Pösö
A2   180   Emil Hintsanen   Ekenäs   Etmkua   BMW
A3   106   Rajala Jouni   Nastola   Reikäpää Racing team   Sekasikiö
A4   325   Nordman Niklas   Hanko   MultiToolRacing   Volvo 340
A5   450   Kukkonen Kai   Mäntsälä   Racing 45   Bööppeli
A6   11   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Pötkylä
A7   10   Junnu   Joroinen   Team RevittävätSiilit   Ooppeli
A8   4   Hannu   Pieksämäki   Hans Racing Team   Foorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   205   Henri Hagert   Espoo      Bussman Racing Volvo
B2   187   Jere Patrik   Kylmälä   Nenne raicing   BWH Racing opel
B3   116   Pietari    Jyväskylä   Paukku Team   Riesahan
B4   343   Lehtinen   Lahti   Team KukaOnRatissa   Volvo
B5   39   Kimmen   Tammisaari      Bemari
B6   21   Lappalainen Juri   Nurmijärvi   Rämä Racing   EXBMW
B7   149   Jani Vatanen   Joroinen   Revittävät siilit   volvo
B8   20   Jäkälä   Otava   MRM Racing Team   ww kupla

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   207   Jani Sietiö   Kouvola   Fiakk ry   Volvo 360
C2   296   Pirhonen Arto   Lammi      Ei tietoo
C3   118   Oksanen Tapio   Pieksämäki   Hans Racing Team   Honda
C4   70   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Rämä Racing   Sierra
C5   61   KP   Espoo   RK Racing Team   Buimuri
C6   9   Mäkilä Mika   Pakaa   Shameless Racing   Taistelusukkula
C7   6   JuhaPekka   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   TOI OTA
C8   3   Lempinen Juho   Hollola   MV Racing   Haikeula

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   208   Janne Liiman   Pornainen      Ford
D2   204   Pelonniemen Pehtoori   Pelonniemi   Country Side Racing   Remari
D3   123   Awi Nikka   Joroinen   Revittävät siilit   Asennuspalvelu toyota
D4   115   Artturi Kaukoranta    ASIKKALA   AllmostFastRacingTeam   Hybridi
D5   18   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Pub Lankila bmw
D6   31   Vike Paukku   Jyväskylä   Paukku Team   riesa
D7   41   Kai Samanen   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Vanhus
D8   36   Vesterinen Ismo   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   211   Juhana Riiheläinen    Nurmijärvi    Entiset nuoret   Sierra
E2   347   Lähdelahti Esa   Nurmijärvi   Viinamäki Racing   BMW
E3   125   Alex Zils-Leinonen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   Nöf Nöf
E4   191   Jens Nordberg   Tammisaari      Volvo
E5   114   tero hietanen   jyväskylä   mehtäperä   happo
E6   174   Jussi Turpeinen   Pihtipudas   Svv Racing Team   Volovo
E7   24   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
E8   7   Axe   Kannonkoski   Kannonjärven Kulkukollit   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   212   Vito paukku   Jyväskylä   Paukku team   Sierra
F2   76   Aki Rantala   Lappeenranta   Team Tapis   Riesa
F3   128   Mäkelä Teemu   Hikiä   CountrySideRacing   TiiminVolvo
F4   231   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Lada
F5   170   Ville Järvelä   Orimattila      Opel
F6   29   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Lahdenromu Mazda
F7   66   Pasi Niemi   Kouvola   Moukari Team   Öpossumi

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   203   Lindström fredrik   Sipoo   Team sipoon pojat   Opel
G2   45   Esamies Kukko   Espoo   Kukko Racing   BMW
G3   162   Lauri Siekkinen   Pihtipudas   Svv Racing team   Opeli
G4   150   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
G5   51   Kuhlman Manne   Paippinen   Sipoon pojat   BMW
G6   73   Janne   Lohja   Rämä Racing   Opel
G7   19   Lindström Jani   Espoo   RK Racing Team   Ööppeli

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
H1   333   Frasse   Tammisaari   Team Trollywood   Volvo 144
H2   47   Harri Hoikkanen   Mäntsälä   Hoikkanen Racing Team   Lada 2105
H3   199   Mikko Ryynänen   Siilinjärvi   PiikkiSiili Racing Team   BMW
H4   151   Andrei Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Lada vfts
H5   240   Tuominen Teemu   Lahti   Viinamäki Racing   BMW
H6   12   Partanen Eetu   Joroinen   RevittävätSiilit   Opel
H7   2   Ikonen Esa   Joroinen   TeamRevittävätSiilit   Volvo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
I1   167   Karri Juvani   Porvoo      Bmw
I2   75   Riku Soukkalahti   Turenki   4 evo race   Fiat
I3   210   Sini Uurainen   Heinola   CRC Racing Team   Auto
I4   82   Jani Saarinen   Paimela   Rs Racing   Johtotähti
I5   27   Luostarinen Marko   Heinävesi   Moukari Team   Lortotonlahna
I6   26   Black Pete   Lohja   Rämä Racing   Mersu
I7   1   Peiponen Niko   Hollola   MV Racing   TheTötteRö


VETARI: 55

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   150   Hannu Hietapohja   Ummeljoki   Fiakk ry,   Toyota corolla
A2   84   Virtanen   Hikiä   CountrySideRacing   maxa
A3   77   Kalmari Kalle   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Mazda
A4   169   Jari   Orimattila   Pakaan AA Racing   JokuPoljettava
A5   69   Välimäki Jan   Hollola   RS Racing   Golwi
A6   91   Roope Pulkkinen   Rantasalmi   Lintula Racing   Mitsu
A7   193   Nico Hänninen   Vääksy   AlmostFastRacingTeam   Lootavamma volkkari
A8   142   Kari Karjalainen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   162   Janne Jokinen   Hämeenkyrö   Team Laskeutumisvalo   Laina vecculi
B2   172   Sirppi    Sirppilä    Blue Bullets    Matador
B3   83   Janne Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Honda
B4   269   Vesa   Järvelä   Country side racing   mazda?
B5   76   Mikael Österholm    Tammisaari      Audi coupe
B6   500   Repa Kukko   Helsinki   Kukko Racing   Honda
B7   369   Sami Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   666
B8   9   Autio Mikko   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   173   Mikko Tonttila   riihimäki   Country side racing team   aamutossu mondeo
C2   184   Vesa Eemola   Pornainen   Velmeri Racing   Opel vectra
C3   105   Tero Savela   Saarijärvi   RMS  rallyteam   Mazda
C4   74   JARSSE    Sirppil�   Blue Bullets   Masala
C5   159   Timo Savolainen   Järvenpää   Blue Bullets   Matukka
C6   34   Make   Porvoo   AllmostFastRacingTeam   Mopoauto
C7   12   Soikkeli Jarno   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Hratsu
C8   17   Ari Vuorinen   Porvoo   Pemasi racing   Voorti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   175   Leka Paukku    Jyväskylä    Paukku Team    VEX-TRA
D2   181   Malmen   Tammisaari   Roima racing   Volf b52
D3   117   Renska    Konnevesi    Tpp Racing   Nissan
D4   98   Romu-ukko   Mikkeli   MRM Racing Team   Citikka
D5   15   Ewalds Alex   Porvoo   Maranello Team   Mazda
D6   273   Jussi   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
D7   14   Tuominen Joni   Heinola   CRC Racing Team   Leasing volvo
D8   3   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Ford Mondeo

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   178   Jerry Heinonen   Porvoo   Maranello Team   Nissan
E2   26   Torbjörn Lindström   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
E3   123   Jarkko   Keuruu   Pirunkorpi racing   Calibra
E4   239   Pessala Kauri   Kouvola   Savon Piika Racing team   Pösö
E5   220   Timonen Juha   Juankoski   Savon Piika Racing team   Masi
E6   41   Huhtala Ossi   Pertteli   Kaaos Racing   Mazda 323
E7   10   Autio Juhani   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
E8   6   Tatu Kilkki   Orimattila   Moukari Team   Ruttu evo3

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   182   Tuke paukku   Jyväskylä   Paukku team   Kaarina
F2   30   Hannes Paukku   Vaajakoski   Paukku Team   museo auto
F3   156   Mini Tema   Heinola   Crc racing team   Foordi
F4   116   Hannu Syrjä   Järvelä   Countryside racing   Maatuzda
F5   278   Rane   Nurmijärvi   Pirunkorpiracing   Mazda
F6   135   Sillman Matti   Nokia   Team Laskeutumisvalo   Vecculi Vol 2
F7   8   Metsäoja Antti   Heinola   Mylly Racing   Mazda
F8   2   Koskinen Oskari   Konnevesi   TPP Racing   Mitsu

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   450   Vepa   Mäntsälä   Sunday cruisers   Mazda
G2   71   Hanksi   Lahti   AllmostFastRacingTeam   Mopo
G3   160   Eetu Pollari   Kärkölä   Maranelloteam   Mazda
G4   140   Anne   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
G5   59   Cisse nyberg   porvoo   devil racers   vw
G6   36   Höpö Höpö Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Kurkkumopo Evo4?
G7   310   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö


LADY: 39

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   34   karoliina ojala   porvoo   devil racers   golffi
A2   51   Paalanen Jemina   Kuivanto   KukaOnRatissa   Pösö
A3   89   Myyry Tanja   Kotka   FIAKK r.y   Narina
A4   11   Sallamainen   Pakaa   Shameless Racing   sexidexi
A5   8   Huhtinen Laura   Jämsä   SteralRacing   Punto
A6   4   Kallioniemi Susanna   Jämsä   Härski Racing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   76   Linda Österholm   Tammisaari      Audi coupe
B2   450   Ekku   Järvenpää   Racing 45   Mazda
B3   99   Henna Jokinen    Hämeenkyrö    Team Laskeutumisvalo   KakkosKilpuri
B4   16   Hanna Suikkari   Hausjärvi   Country Side Racing   Mondeo
B5   10   Autio Virpi   Jyväskylä   RMS Rallyteam   Mazda
B6   6   Autio Tiia   Jyväskylä   Autio Racing team   Räpsytin

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   162   Pauliina Vierre   Karkku   Team Laskeutumisvalo   Laina vecculi
C2   14   Johanna Renlund   Konnevesi   TPP Racing   Nissan
C3   119   Lilli   Hollola   Moukariteam   Misuli
C4   35   Heli Ahola    Saarijärvi   RMS Rallyteam   Nizmo
C5   71   Pikku Myy   Espoo   RK Racing team   VasenOikee
C6   5   Kilkki Tarja   Kouvola   Moukari Team   polkuauto.1.0

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   741   Tia   Hyvinkää   Blue Bullets    Masala
D2   29   Sofia   Kannonkoski   Kannonjärven kulkukollit   Mazda
D3   161   Heidi Välimäki   Mäntsälä   Team Tilikeskus Saagel   Broidi sierra
D4   39   Cessi   Tammisaari      Mersu
D5   91   SalmariSanni   Heinola   RMS Rallyteam   Smurffi
D6   7   Heidi   Lievestuore   Kanaparvi   Villi Violetti

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
E1   38   Taru Mikkonen   HEINÄVESI   Tykkireisinki   Matleena
E2   46   Uurainen Sini   Heinola   CRC Racing Team   Auto
E3   500   Honkanen Taru   Espoo   Kukko Racing   Honda
E4   36   Flinkman Nina   Jyväskylä   Autio Racing team   Mazda
E5   28   Sari Kärkkäinen   Pieksämäki   Hans Racing Team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
F1   45   Kati Kamala   Mäntsälä   Sunday cruisers   Mazda
F2   69   Nina   Järvelä   CountrySideRacing   Maatuzda
F3   15   Anne   Jämsä   Kolhi Racing   Mazda
F4   369   Mira Nevalainen   Järvelä   Country Side Racing   626
F5   3   Mustonen Nina   Jämsä   SteralRacing   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
G1   50   Piraattimirri   Tammisaari   Blue Bullets   Matador
G2   78   Rosa   Nurmijärvi   Pirunkorpi Racing   Mazda
G3   21   Jenna Kinnunen   Vääksy   RSracing   Sähkötykkivatkain
G4   135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna   Nokia   Team Laskeutumisvalo   HooRatsu
G5   1   Minttu   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Mafda


JUNIOR: 21

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
A1   46   Adrian Granqvist   Sipoo   Racing 45   Toyota
A2   36   Cassandra Ewalds   Porvoo   Maranelloteam   Renault
A3   24   Noora Savela   Saarijärvi   RMS Rallyteam   Mazda
A4   60   Eetu Vesanen   Nurmijärvi   Kukko Racing   SamaraGTI
A5   23   Mika Mehtonen   Rantasalmi   Lintula  Racing   Masukka
A6   1   Laitinen Toni   Kangasniemi   Kurko Racing   Nissan

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
B1   47   Niclas Bergström   porvoo   maranello    golf
B2   169   Aatu   Orimattila   Pakaan AA Racing   Jokupoljettava
B3   56   Elli Varis   Pihtipudas   SVV racing team   Maza
B4   11   Otto Valkonen   Hans racing team   Pieksämäki   Nissan
B5   7   Suosaari Severi   Jämsä   VeSuTeam   Murokulho

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
C1   49   Patrik Åkerfelt   Porvoo   Maranelloteam   Nissan Almera
C2   52   Jessica Manninen   Rantasalmi   RÄHY Racing   Honda
C3   29   Kimi Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA Racing   foordi
C4   3   Kivistö Niko   Maalta   Blue Bullets   Senku Tietäs
C5   39   Suosaari Elmeri   Jämsä   VeSu Team   Mazda

     Nro  Nimi    Paikkakunta    Tiimi    Auto
D1   19   Veeti Kekäläinen   Mikkeli      Foorti
D2   161   Manu Tamminen   Padasjoki   RS Racing   PitkäSelkäFoortti
D3   33   Janina Bergström   Porvoo   MaranelloTeam   Mazda
D4   9   Turma kasperi   Jämsä      Ei ainakaan voorti
D5   2   Koskinen Jesperi   Konnevesi   TPP Racing team   Mazda


14  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / Vs: HYVINKÄÄ 21.9.-22.9.2019 : 06.09.19 - klo:10:13
#13 21.-22.9.2019

Hyvinkää 21.-22.9.2019 Ilmoittautuneet:

su 22. syyskuuta 2019 07.31.12
Ilmoittautuneita: 300

Super Lauantai: 56

2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jta-Asennus Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   ESCORT
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
21   Vidqvist Perttu,  Ulvila,  Team Tapis,   Starlet
23   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
24   Varis Ville,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   BMW
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
28   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Ford T5    (e)
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302S
33   Pinkki Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing/LevinneetLaitteet,   camaro
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
51   Matias Piipponen,  Porvoo,  ,   Starlet    (e)
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
86   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Bm8Vee
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Bmw
96   Kermanrannan Kyntteri,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ÄssäVolovo
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
102   Lipsanen Timi,  Espoo,  TL Racing Team,   Bmw    (u)
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford escort
122   antti styf,  tuusula,  ,   toyota starlet
135   Mänttäri Mikko,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Bemari
149   Jere Hintikka,  Karstula,  JCRX Team ,   Honda
163   Viander Aleksi,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   BMW
165   Jukka Hyttinen,  Leppävesi,  CDI Power Racing,   MB 190    (e)
167   Jesse Pehkonen ,  Joroinen,  ,   Ford escort
189   Pasi nurmi,  Askola,  Maranello,   Ford escort    (e)
191   Ville Lind,  Hanko,  ,   Volvo    (u)
192   Jere Rodas,  Ojakkala,  Rodas Racing,   MörköCivic Type R     (u)
203   Toni Anttila,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw
206   Laitinen Jani,  Koria,  Team Rengaspalvelu,   Ford Sierra
207   Laitinen Pasi,  Mäntyharju,  Team Rengaspalvelu,   Opel Ascona    (e)
210   Timo Savolainen ,  Mäntsälä ,  Blue Bullets ,   Escortti    (e)
231   Anttila Tapani,  Hämeenlinna,  AnttilaRacingteam,   ford escor    (e)
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
260   Janne Anttila,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw    (e)
272   Verneri Marjakaarto,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
306   Pauli-ukki,  Helsinki,  Koli Racing,   ooppeli    (u)
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Pösö
331   Robert Inna,  Iittala,  Stone Racing,   Pösö205
332   Kai Uusi-Äijö,  Kauhajoki,  Kauhua,   Volvo s40    (e)
699   Sami Kujala ,  Kotka ,  KB-Racing,   KohokammioMotorsport BeRolla    (u)


Super Sunnuntai: 57

1   Ritvanen Kalle,  Heinävesi,  Tykkireisinki,   ÄssäVolovo
2   Simonen Miko,  Pieksämäki,  MS-Racing,   Ford Escort
3   Putkonen Rolf,  Jyväskylä,  Putkonen Motorsport,   Starlet
4   Gabrielsson Lucas,  Porvoo,  GRT Racing Team,   Starlet
5   Kulomäki Tomi,  Iittala,  TK racing,   datsun 1600 stw
8   Ruotsalainen Mika,  Saarijärvi,  Köpö Racing,   Jta-Asennus Volvo
9   Tarkkanen Karo,  Vilppula,  ,   suzuki
10   Poikonen Jorma,  Karstula,  PUKE,   Starlet
11   Kulomäki Tero,  Iittala,  TK racing,   Datsun finn
14   Selander Oscar,  Porvoo,  OS Racing Team,   ESCORT
15   Virkkunen Janne,  Jämsä,  Kolhi racing,   Escort
16   Jyrgen,  Mylsä,  Hill Street Blues,   Maxda
17   The Pora,  Hausjärvi,  CountrySideRacing,   volvo
23   Junnila Sami,  Mäntsälä,  RSt Motorsport,   Bmw v8
27   Toni Nieminen,  Lahti,  MV-Racing,   Kalma taxi
28   Nixu,  Vantaa,  Nixu Racing,   BMW Turbo
31   Jomi Pulli,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Ford T5    (e)
32   Roni Grönvall,  Lohja,  RST Motorsport,   Vw 1302S
33   Pinkki Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing/LevinneetLaitteet,   camaro
38   Rinne Tomi,  Kiikala,  Kaaos Racing,   Lada 1200S
44   Lauri Kallanto,  Suonenjoki,  Kallanto Racing,   Volvo 242
48   Timantti,  Hikiä,  CountrySideRacing,   V8LVO
49   Kinnunen Jukka,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Ford Escort
51   Matias Piipponen,  Porvoo,  ,   Starlet    (e)
57   Loponen Sami,  Iittala,  TK racing,   Datsun Finn
58   Samanen Erkki,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   RMS rally Pösö V8
72   Vidqvist Panu,  Sastamala,  Team Tapis,   Toyota Starlet
80   Kivistö Toni,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Starlet
86   Ari Ilvonen,  Kitee,  Tykkireisinki,   Bm8Vee
87   Kärppä,  Jokela,  CountrySideRacing,   BMW
94   Soukka Jukka,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Bmw
100   Eetu varis,  Pihtipudas,  Svv racing team,   Bemari
101   Kenneth Karlsson,  Sipoo,  Team Sipoon Pojat,   Ford
102   Lipsanen Timi,  Espoo,  TL Racing Team,   Bmw    (u)
113   Tarkkanen Santeri,  Vilppula,  ,   Ford escort
122   antti styf,  tuusula,  ,   toyota starlet
130   Jukka Leinonen,  Ojakkala,  ,   BMW e36
135   Mänttäri Mikko,  Kouvola,  Team Löysät Kukot,   Bemari
149   Jere Hintikka,  Karstula,  JCRX Team ,   Honda
152   Aaro Anttila,  Juuupajoki,  ,   ford escor
154   Juho viander,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Bmw
167   Jesse Pehkonen ,  Joroinen,  ,   Ford escort
173   Pasi Mäkinen,  Tampere,  ,   BMW 325
189   Pasi nurmi,  Askola,  Maranello,   Ford escort    (e)
192   Jere Rodas,  Ojakkala,  Rodas Racing,   MörköCivic Type R     (u)
194   Hermansson,  Kellokoski,  Blue Bullets,   Kärry    (u)
205   Henri Terävä,  Hyvinkää,  Leepun Paja Racing,   Bmw
234   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW
239   Pulkkinen Kari,  Hyvinkää,  Leepun paja racing,   Bmw
273   Tomi Niemi,  Jokela,  Leepun Paja Racing,   Bmw
282   Snygg Riku,  Tampere,  ,   Bmw e30
305   Koli Marko,  Mäntsälä,  Koli Racing,   Ooppeli
310   Häkkinen Jarno,  Jyväskylä,  Häkkinen Racing,   Renault Clio
314   Lasse bussman,  Espoo,  Bussman Racing,   Pösö
331   Robert Inna,  Iittala,  Stone Racing,   Pösö205
332   Kai Uusi-Äijö,  Kauhajoki,  Kauhua,   Volvo s40    (e)
444   Jani Taipale,  Vihti,  ,   Ford Escort    (j)


Vetari: 58

2   Koskinen Oskari,  Konnevesi,  TPP Racing,   Mitsu
3   Holmström Sebastian,  Porvoo,  Riverside Racing,   Ford Mondeo
6   Tatu Kilkki,  Orimattila,  Moukari Team,   Ruttu evo3
8   Metsäoja Antti,  Heinola,  Mylly Racing,   Mazda
9   Autio Mikko,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
10   Autio Juhani,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
12   Soikkeli Jarno,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Hratsu    [L135]
14   Tuominen Joni,  Heinola,  CRC Racing Team,   Leasing volvo    [L91]
15   Ewalds Alex,  Porvoo,  Maranello Team,   Mazda
17   Ari Vuorinen,  Porvoo,  Pemasi racing,   Voorti
26   Torbjörn Lindström,  Paippinen,  Team Sipoon Pojat,   Mazda    (e)
27   Pastori Paukku ,  Myllykoski ,  Paukku Team ,   No se Punainen    (j)
30   Hannes Paukku,  Vaajakoski,  Paukku Team,   museo auto
34   Make,  Porvoo,  AllmostFastRacingTeam,   Mopoauto
36   Höpö Höpö Kukko,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   Kurkkumopo Evo4?     [J60]
41   Huhtala Ossi,  Pertteli,  Kaaos Racing,   Mazda 323
59   Cisse nyberg,  porvoo,  devil racers,   vw
69   Välimäki Jan,  Hollola,  RS Racing,   Golwi    [L21]
71   Hanksi,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Mopo
74   JARSSE ,  Sirppil�,  Blue Bullets,   Masala     [L741]
76   Mikael Österholm ,  Tammisaari,  ,   Audi coupe    [L76]
77   Kalmari Kalle,  Lahti,  AllmostFastRacingTeam,   Mazda
83   Janne Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Honda    [J52]
84   Virtanen,  Hikiä,  CountrySideRacing,   maxa    (e)
91   Roope Pulkkinen,  Rantasalmi,  Lintula Racing,   Mitsu
98   Romu-ukko,  Mikkeli,  MRM Racing Team,   Citikka
105   Tero Savela,  Saarijärvi,  RMS  rallyteam,   Mazda    [J24]
116   Hannu Syrjä,  Järvelä,  Countryside racing,   Maatuzda    [L69]
117   Renska ,  Konnevesi ,  Tpp Racing,   Nissan    [L14]
123   Jarkko,  Keuruu,  Pirunkorpi racing,   Calibra
128   Marko stenberg,  Leivonmäki,  ,   Mazda    (j)
135   Sillman Matti,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   Vecculi Vol 2    [L99]
140   Anne,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda
142   Kari Karjalainen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Nissan
150   Hannu Hietapohja,  Ummeljoki,  Fiakk ry,,   Toyota corolla     (u)
156   Mini Tema,  Heinola,  Crc racing team,   Foordi
159   Timo Savolainen,  Järvenpää,  Blue Bullets,   Matukka
160   Eetu Pollari,  Kärkölä,  Maranelloteam,   Mazda
162   Janne Jokinen,  Hämeenkyrö,  Team Laskeutumisvalo,   Laina vecculi    [L162]    (u)
165   Kasperi Koskinen,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissani    (j)
169   Jari,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   JokuPoljettava    [J169]
172   Sirppi ,  Sirppilä ,  Blue Bullets ,   Matador    [J3]    (e)
173   Mikko Tonttila,  riihimäki,  Country side racing team,   aamutossu mondeo    [L16]    (u)
175   Leka Paukku ,  Jyväskylä ,  Paukku Team ,   VEX-TRA     (u)
178   Jerry Heinonen,  Porvoo,  Maranello Team,   Nissan    (u)
181   Malmen,  Tammisaari,  Roima racing,   Volf b52    (e)
182   Tuke paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Kaarina    (u)
184   Vesa Eemola,  Pornainen,  Velmeri Racing,   Opel vectra    (e)
193   Nico Hänninen,  Vääksy,  AlmostFastRacingTeam,   Lootavamma volkkari
220   Timonen Juha,  Juankoski,  Savon Piika Racing team,   Masi
239   Pessala Kauri,  Kouvola,  Savon Piika Racing team,   Pösö
269   Vesa,  Järvelä,  Country side racing,   mazda?
273   Jussi,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda
278   Rane,  Nurmijärvi,  Pirunkorpiracing,   Mazda    [L78]
310   Metsäoja Matti,  Heinola,  Mylly Racing,   Tynkärytö
369   Sami Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   666    [L369]
450   Vepa,  Mäntsälä,  Sunday cruisers,   Mazda    (u)
500   Repa Kukko,  Helsinki,  Kukko Racing,   Honda    [L500]


Kardaani: 69

1   Peiponen Niko,  Hollola,  MV Racing,   TheTötteRö
2   Ikonen Esa,  Joroinen,  TeamRevittävätSiilit,   Volvo
3   Lempinen Juho,  Hollola,  MV Racing,   Haikeula
4   Hannu,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Foorti
6   JuhaPekka,  Jyväskylä,  Mehtäperä Reisinki,   TOI OTA
7   Axe,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo    (j)
9   Mäkilä Mika,  Pakaa,  Shameless Racing,   Taistelusukkula
10   Junnu,  Joroinen,  Team RevittävätSiilit,   Ooppeli
11   Lindström Toni,  Espoo,  RK Racing Team,   Pötkylä
12   Partanen Eetu,  Joroinen,  RevittävätSiilit,   Opel
18   Kujala Mika,  Kotka,  KB-Racing,   Pub Lankila bmw
19   Lindström Jani,  Espoo,  RK Racing Team,   Ööppeli
20   Jäkälä,  Otava,  MRM Racing Team,   ww kupla
21   Lappalainen Juri,  Nurmijärvi,  Rämä Racing,   EXBMW
24   Oksanen Kimmo,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Lada
26   Black Pete,  Lohja,  Rämä Racing,   Mersu
27   Luostarinen Marko,  Heinävesi,  Moukari Team,   Lortotonlahna
29   Koskinen Mikko,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Lahdenromu Mazda
31   Vike Paukku,  Jyväskylä,  Paukku Team,   riesa
36   Vesterinen Ismo,  Kannonkoski,  Kannonjärven Kulkukollit,   Volvo    (j)
39   Kimmen,  Tammisaari,  ,   Bemari
41   Kai Samanen,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Vanhus
45   Esamies Kukko,  Espoo,  Kukko Racing,   BMW    (e)
47   Harri Hoikkanen,  Mäntsälä,  Hoikkanen Racing Team,   Lada 2105
51   Kuhlman Manne,  Paippinen,  Sipoon pojat,   BMW
61   KP,  Espoo,  RK Racing Team,   Buimuri
66   Pasi Niemi,  Kouvola,  Moukari Team,   Öpossumi
70   Malmsten Stig,  Kirkkonummi,  Rämä Racing,   Sierra
73   Janne,  Lohja,  Rämä Racing,   Opel
75   Riku Soukkalahti,  Turenki,  4 evo race,   Fiat
76   Aki Rantala,  Lappeenranta,  Team Tapis,   Riesa    (e)
82   Jani Saarinen,  Paimela,  Rs Racing,   Johtotähti
106   Rajala Jouni,  Nastola,  Reikäpää Racing team,   Sekasikiö
114   tero hietanen,  jyväskylä,  mehtäperä,   happo
115   Artturi Kaukoranta ,  ASIKKALA,  AllmostFastRacingTeam,   Hybridi
116   Pietari ,  Jyväskylä,  Paukku Team,   Riesahan
118   Oksanen Tapio,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Honda
123   Awi Nikka,  Joroinen,  Revittävät siilit,   Asennuspalvelu toyota
125   Alex Zils-Leinonen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   Nöf Nöf
128   Mäkelä Teemu,  Hikiä,  CountrySideRacing,   TiiminVolvo
149   Jani Vatanen,  Joroinen,  Revittävät siilit,   volvo
150   Puhakka Matti,  Hämeenkoski,  ,   Lada
151   Andrei Kukko,  Leivonmäki,  Kukko Racing,   Lada vfts
161   Tino Välimäki,  Mäntsälä,  RS Racing,   Auto    (j)
162   Lauri Siekkinen,  Pihtipudas,  Svv Racing team,   Opeli
167   Karri Juvani,  Porvoo,  ,   Bmw    (e)
170   Ville Järvelä,  Orimattila,  ,   Opel
174   Jussi Turpeinen,  Pihtipudas,  Svv Racing Team,   Volovo
180   Peter Hintsanen,  Ekenäs,  Etmkua,   BMW    (e)
187   Jere Patrik,  Kylmälä,  Nenne raicing,   BWH Racing opel    (e)
191   Jens Nordberg,  Tammisaari,  ,   Volvo
199   Mikko Ryynänen,  Siilinjärvi,  PiikkiSiili Racing Team,   BMW
201   Sammalsaari Petri,  Tuusula,  ,   Pösö    (u)
203   Lindström fredrik,  Sipoo,  Team sipoon pojat,   Opel    (e)
204   Pelonniemen Pehtoori,  Pelonniemi,  Country Side Racing,   Remari    (e)
205   Henri Hagert,  Espoo,  ,   Bussman Racing Volvo    (u)
207   Jani Sietiö,  Kouvola,  Fiakk ry,   Volvo 360    (u)
208   Janne Liiman,  Pornainen,  ,   Ford    (u)
210   Sini Uurainen,  Heinola,  CRC Racing Team,   Auto
211   Juhana Riiheläinen ,  Nurmijärvi ,  Entiset nuoret,   Sierra    (u)
212   Vito paukku,  Jyväskylä,  Paukku team,   Sierra    (u)
231   Katajainen Arto,  Heinola,  RyssänRinne Reisinki,   Lada
240   Tuominen Teemu,  Lahti,  Viinamäki Racing,   BMW
296   Pirhonen Arto,  Lammi,  ,   Ei tietoo     (e)
325   Nordman Niklas,  Hanko,  MultiToolRacing,   Volvo 340
333   Frasse,  Tammisaari,  Team Trollywood,   Volvo 144    (e)
343   Lehtinen,  Lahti,  Team KukaOnRatissa,   Volvo
347   Lähdelahti Esa,  Nurmijärvi,  Viinamäki Racing,   BMW    (e)
450   Kukkonen Kai,  Mäntsälä,  Racing 45,   Bööppeli


Junior: 21

1   Laitinen Toni,  Kangasniemi,  Kurko Racing,   Nissan
2   Koskinen Jesperi,  Konnevesi,  TPP Racing team,   Mazda
3   Kivistö Niko,  Maalta,  Blue Bullets,   Senku Tietäs
7   Suosaari Severi,  Jämsä,  VeSuTeam,   Murokulho
9   Turma kasperi,  Jämsä,  ,   Ei ainakaan voorti
11   Otto Valkonen,  Hans racing team,  Pieksämäki,   Nissan
19   Veeti Kekäläinen,  Mikkeli,  ,   Foorti
23   Mika Mehtonen,  Rantasalmi,  Lintula  Racing,   Masukka
24   Noora Savela,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Mazda    [V105]
29   Kimi Kylliäinen,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   foordi
33   Janina Bergström,  Porvoo,  MaranelloTeam,   Mazda
36   Cassandra Ewalds,  Porvoo,  Maranelloteam,   Renault
39   Suosaari Elmeri,  Jämsä,  VeSu Team,   Mazda
46   Adrian Granqvist,  Sipoo,  Racing 45,   Toyota    (u)
47   Niclas Bergström,  porvoo,  maranello ,   golf    (u)
49   Patrik Åkerfelt,  Porvoo,  Maranelloteam,   Nissan Almera    (e)
52   Jessica Manninen,  Rantasalmi,  RÄHY Racing,   Honda    [V83]
56   Elli Varis,  Pihtipudas,  SVV racing team,   Maza
60   Eetu Vesanen,  Nurmijärvi,  Kukko Racing,   SamaraGTI    [V36]
161   Manu Tamminen,  Padasjoki,  RS Racing,   PitkäSelkäFoortti
169   Aatu,  Orimattila,  Pakaan AA Racing,   Jokupoljettava    [V169]


Lady: 39

1   Minttu,  Jyväskylä,  Möhis Racing Team,   Mafda
3   Mustonen Nina,  Jämsä,  SteralRacing,   Mazda
4   Kallioniemi Susanna,  Jämsä,  Härski Racing,   Mazda
5   Kilkki Tarja,  Kouvola,  Moukari Team,   polkuauto.1.0
6   Autio Tiia,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Räpsytin
7   Heidi,  Lievestuore,  Kanaparvi,   Villi Violetti
8   Huhtinen Laura,  Jämsä,  SteralRacing,   Punto
10   Autio Virpi,  Jyväskylä,  RMS Rallyteam,   Mazda
11   Sallamainen,  Pakaa,  Shameless Racing,   sexidexi
14   Johanna Renlund,  Konnevesi,  TPP Racing,   Nissan    [V117]
15   Anne,  Jämsä,  Kolhi Racing,   Mazda
16   Hanna Suikkari,  Hausjärvi,  Country Side Racing,   Mondeo
21   Jenna Kinnunen,  Vääksy,  RSracing,   Sähkötykkivatkain    [V69]
28   Sari Kärkkäinen,  Pieksämäki,  Hans Racing Team,   Mazda
29   Sofia,  Kannonkoski,  Kannonjärven kulkukollit,   Mazda
34   karoliina ojala,  porvoo,  devil racers,   golffi    [V59]    (u)
35   Heli Ahola ,  Saarijärvi,  RMS Rallyteam,   Nizmo
36   Flinkman Nina,  Jyväskylä,  Autio Racing team,   Mazda
38   Taru Mikkonen,  HEINÄVESI,  Tykkireisinki,   Matleena    (e)
39   Cessi,  Tammisaari,  ,   Mersu
45   Kati Kamala,  Mäntsälä,  Sunday cruisers,   Mazda    (e)
46   Uurainen Sini,  Heinola,  CRC Racing Team,   Auto
50   Piraattimirri,  Tammisaari,  Blue Bullets,   Matador    [V172]    (e)
51   Paalanen Jemina,  Kuivanto,  KukaOnRatissa,   Pösö     (e)
69   Nina,  Järvelä,  CountrySideRacing,   Maatuzda    [V116]
71   Pikku Myy,  Espoo,  RK Racing team,   VasenOikee
76   Linda Österholm,  Tammisaari,  ,   Audi coupe    [V76]    (u)
78   Rosa,  Nurmijärvi,  Pirunkorpi Racing,   Mazda    [V278]
89   Myyry Tanja,  Kotka,  FIAKK r.y,   Narina
91   SalmariSanni,  Heinola,  RMS Rallyteam,   Smurffi    [V14]
99   Henna Jokinen ,  Hämeenkyrö ,  Team Laskeutumisvalo,   KakkosKilpuri    [V135]
119   Lilli,  Hollola,  Moukariteam,   Misuli
135   Miss Rokkiralli Sillman Sanna,  Nokia,  Team Laskeutumisvalo,   HooRatsu    [V12]
161   Heidi Välimäki,  Mäntsälä,  Team Tilikeskus Saagel,   Broidi sierra    [K82]
162   Pauliina Vierre,  Karkku,  Team Laskeutumisvalo,   Laina vecculi    [V162]    (u)
369   Mira Nevalainen,  Järvelä,  Country Side Racing,   626    [V369]
450   Ekku,  Järvenpää,  Racing 45,   Mazda    (e)
500   Honkanen Taru,  Espoo,  Kukko Racing,   Honda    [V500]
741   Tia,  Hyvinkää,  Blue Bullets ,   Masala     [V74]    (u)



(u)= Uusi kuski, (j)= Jälki-ilmoittautunut, (e) = Ei ajanut tällä kaudella
15  INFO TAULU / KISAINFOT 2019 / HYVINKÄÄ 21.9.-22.9.2019 : 06.09.19 - klo:10:12
Hyvinkäällä ajetaan Rokkirallia 21.9.-22.9.2019

Lauantaina ajetaan Superit, Kardaanit ja Leidit
Sunnuntaina ajetaan Superit, Vetarit ja Junnut

Ilmoittautuminen alkaa Maanantaina 9.9.2019 ja päättyy Sunnuntaina 15.9.2019

Ilmoittautuminen rokkiralli kotisivun lomakkeen kautta
http://www.rokkiralli.info/lomake/step1.php

Jos Superissa tulee päivän maksimi määrä 60 täyteen niin varalle
ilmoittaudutaan myös lomakkeen kautta.



Maksut maksetaan tilille FI8342130010030042

Super, kardaani ja vetari  60€/luokka
Lady   40€
Junior 0€

Viestikenttään KILPAILUNUMERO ja Paikkakunta
   Esim:  K100 Hyvinkää
   

Jälki-ilmoittautumiset ja peruutukset ilmoitetaan Naprille.
Jos Napri kadoksissa niin sitten minulle
Sivuja: [1] 2 3 ... 8