Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
26.11.22 - klo:17:40
 
  Näytä kirjoitukset
Sivuja: 1 2 [3] 4 5 6
31  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Vs: Kauden päätöskisan ilmottautumiset : 13.10.11 - klo:17:35
Alkueriä

superin LA
(erät 1 - 3 )

A               .
A1   11   Jan Corander   Myrskylä   No Power Team   Mirahirviö
A2   313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Fooppeli
A3   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing   Volvo
A4   167   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
A5   69   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
A6   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
B               .
B1   28   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing   Auto
B2   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
B3   9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlett
B4   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Uusi Tulokas
B5   121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
B6   143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW
C               .
C1   64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Ooppeli
C2   51   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlett
C3   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200 s
C4   168   Hinttu Tuomo   Jämijärvi      Escort
C5   6   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Auto


Junnut
( erät 4 - 9 )

A               .
A1   52   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Nissan
A2   55   Järvinen Oskari   Heinola   Team Hardcore Heinola   Emicity Ford
A3   40   Tavi Jere   Lappeenranta   Tavikset   Volvo
A4   6   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Honda
A5   38   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösöööö
A6   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Aasi
B               .
B1   4   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Honsani
B2   71   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Joku Eläin
B3   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
B4   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Opel
B5   13   Terhelä Aleksi   Vehmaa   Team Karhumetsä   Mazda
B6   51   Aleksi Vilkman   Maalta   Sunday Cruisers   Dumbo
C               .
C1   42   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
C2   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Foordi
C3   244   Lukkarinen Matti   Iisalmi   Kukka&Mehiläiset RT   Saabi
C4   34   Alanko Joonas   Heinola   Team Hardcore Heinola   Opel Kadett
C5   2   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Auto
C6   8   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda
D               .
D1   69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Mazda
D2   155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda 626
D3   46   Iso A   Kausala   Rokki-Talli   Tikru
D4   24   Poju   Joroinen   Caranpuru   Massa
D5   48   Siirtonen Joni   Hämeenkoski   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
E               .
E1   82   Ulmala Mika   Onkiniemi   SelänkyläRacing   Voortti
E2   59   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Mazda
E3   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Toyota
E4   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Pösö 205
E5   10   Turunen Henkka   Lappeenranta   Henkka Racing   Toyota Corolla
F               .
F1   193   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Honda
F2   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
F3   81   Joonas   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
F4   444   Jasu   Lahti   Yytsi Racing   Nissani
F5   1   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto


kardaanit
( erät 10 - 16 )

A               .
A1   87   Metsäoja Marko   Heinola      Sierra
A2   118   Puuha Pete   Otava   RS-Team   Voortti
A3   343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo RacingTeam   Sierra
A4   89   Tolvanen Jari   Hartola   Viinamäki Racing   Darra-BMW
A5   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
A6   114   Fagerholm Calle   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
A7   218   Anttila Toni   Hyvinkää   Team Ytte & Mosse   Rieska
A8   191   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä Corolla
A9   88   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   DX
A10   4   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Kadutti
B               .
B1   94   Jauhiainen Teemu   Vantaa   Killer Brothers   BMW
B2   119   Sappinen Jari   Kangasniemi   Kurko Racing   Volovo
B3   71   Temmi Timonen   Werla   Hirttokaasu   Opeli
B4   85   Niemi Tomi   Tuusula   Team Ytte & Mosse   Bemari
B5   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
B6   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
B7   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Ford Escort
B8   40   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Ripuli
B9   47   Kukkonen Kai   Järvenpää   Sunday Cruisers   Pupu
B10   8   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
C               .
C1   140   Suutarinen Eero   Varkaus   Kreisi Racing   Mersu
C2   96   Mononen Janne   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
C3   51   Vatanen Jani   Joroinen   Pörö Racing Team   Volvo
C4   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   DKW
C5   78   Upi Sorvali   Heinola      Sierra
C6   121   Häkä   Suolahti   CamoRacing Team   Bemari
C7   13   Ikonen Esa   Lahnalahti   Pörö Racing Team   BMW
C8   27   Sirppi   Sirppilä   Sunday Cruisers   Volvo
C9   237   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Lada
C10   7   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Mazda
D               .
D1   100   Stark Henry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   ÖÖ-Volvo
D2   282   Saarinen Sami-Petteri   Heinola   Selänkylä Racing   Foortti
D3   316   Pehkonen Marko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
D4   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Wauxhall
D5   70   Lievonen Toni   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Kostaja Evo 2
D6   28   Laurila Juha   Lappeenranta   Keltanokka Racing Team   Volvo
D7   168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Komia
D8   97   Kinnunen Jami   Hatsola   Maranello Team   Voortti
D9   11   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Mikä Liikkuu
D10   10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo            
E               .
E1   109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Foordi
E2   157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Foordi
E3   311   Kuusisto Jukka   Askola   Kuhan Ajellaan   Bemari
E4   142   Seppälä Väinö   Lahti   Väiski Team   Sierra
E5   38   Frejborg Harry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Merikontti
E6   23   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Mersu
E7   145   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
E8   53   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
E9   170   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
F               .
F1   112   Myllyviita Timo   Jyväskylä   Lehmä Racing   Datsuni
F2   248   Lindström Toni   Espoo   RK-Racing   BMW
F3   196   Aki Lehtimäki   Kausala   Sunday Cruisers   Tikru
F4   101   Salonen Harri   Onkiniemi   Niemelä Racing   Bemari
F5   188   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Sierra
F6   134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Se Sama
F7   41   Mäkilä Mika   Pakaa   No Power Team   Foortti
F8   25   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
F9   19   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
G               .
G1   113   Kätkäläinen   Joroinen   Caranpuru   Sierra
G2   117   Kankkunen Timo   Kerma   Peräkylän Mopo& Patteri   Volvo
G3   127   Kuhlström Pete   Kotka   Fantom Racing   Esko
G4   103   Lampila Pertti   Oitti   Team Haisuli   Volvo
G5   64   Swoop   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
G6   12   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
G7   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Volvo
G8   61   Frejborg Daniel   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ooppeli
G9   120   Hartikainen Teemu   Jokela   Team Ytte & Mosse   Op
el


lady

A               .
A1   50   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
A2   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
A3   42   Nadia Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   KolhusempiMazda
A4   12   Kemppainen Johanna   Karstula   Team Johanna   Mazda
A5   48   Klaara Kotko   Lievestuore   Kanaparvi   Nissani
A6   4   Gamala Kati   Kellokoski   Sunday Cruisers   Joku Eläin
A7   24   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
B               .
B1   24   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
B2   10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Muumi
B3   48   Klaara Kotko   Lievestuore   Kanaparvi   Nissani
B4   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
B5   42   Nadia Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   KolhusempiMazda
B6   81   Mia   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
B7   61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
C               .
C1   6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
C2   81   Mia   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
C3   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
C4   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissani
C5   10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Muumi
C6   50   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
D               .
D1   61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
D2   4   Gamala Kati   Kellokoski   Sunday Cruisers   Joku Eläin
D3   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissani
D4   12   Kemppainen Johanna   Karstula   Team Johanna   Mazda
D5   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
D6   6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli


vetari


A               .
A1   344   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
A2   155   Loberg Jari   Uurainen   Norppa Racing   Munny
A3   444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Nissani
A4   115   Pirssi Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
A5   212   Kemppainen Olli   Karstula   Team Johanna   Mazda
A6   20   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
A7   7   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Camry
A8   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Ainoo Oikee
A9   233   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
A10   10   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
B               .
B1   252   Frejborg Fredrik   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissan
B2   110   Hemppa   Mutala   Maranello Team   Muumi
B3   33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Fiat
B4   105   Jykke Paukku   Uurainen   Paukku Team   Ooppeli
B5   16   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
B6   58   Lankinen Simo   Lappeenranta   Team Rasala   Matukka
B7   4   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
B8   174   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   mazda
B9   1   Nurmi Jari (Nupa)   Porvoo   Maranello Team   Mazda
B10   27   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Sama Vanha
C               .
C1   234   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
C2   103   Härski Vävy   Jämsä   Härski Racing   Pösö
C3   188   Seppä Ville   Hamina   VTJ Racing   Ooppeli
C4   81   Jartza   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
C5   43   Antsa   Heinola      Lancer
C6   50   Toivonen Mikko   Heinola   Selänkylä Racing   Lanceri
C7   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Masa
C8   83   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Honsani
C9   12   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Masat
C10   2   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D               .
D1   62   Tema   Heinola   Team Hardcore Heinola   Kaarina
D2   151   Tuominen Joni   Hartola   Selänkylä Racing   Opel / Team Hape
D3   41   Heinonen Toni   Porvoo   Devwil Racers   Mummon Vanha Omega
D4   217   Vihilä Anssi   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
D5   61   Yacco Aki   Heinola   LHM - Team   Patonki
D6   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Opel Kadett
D7   150   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
D8   277   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Jollain
D9   56   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
D10   119   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda


sunnuntain superit tulee sitte kisa-aamuna


32  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Ilmottautuneet : 05.10.11 - klo:21:27
KARDAANIT 66


4   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Kadutti
7   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Mazda
8   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
11   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Mikä liikkuu
12   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
13   Ikonen Esa   Lahnalahti   Pörö Racing Team   BMW
17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Volvo
19   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
23   Akseli Von Kardan   Hartola   Royal Power   Mersu
25    Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
27   Sirppi   Sirppilä   Sunday Cruisers   Härkä
28   Laurila Juha   Lappeenranta   Keltanokka Racing Team   Volvo
38   Frejborg Harry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Merikontti
40   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Ripuli
41   Mäkilä Mika   Pakaa   No Power Team   Foortti
47   Kukkonen Kai   Järvenpää   Sunday Cruisers   Pupu
51   Vatanen Jani   Joroinen   Pörö Racing Team   Volvo
53   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
61   Frejborg Daniel   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ooppeli
64   Swoop   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
70   Lievonen Toni   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Kostaja Evo 2
71   Temmi Timonen   Werla   Hirttokaasu   Opeli
78   Upi Sorvali   Heinola      Sierra
85   Niemi Tomi   Tuusula   Team Ytte & Mosse   Bemari
87   Metsäoja Marko   Heinola      Sierra
88   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   DX
89   Tolvanen Jari   Hartola   Viinamäki Racing   Darra-BMW
94   Jauhiainen Teemu   Vantaa   Killer Brothers   BMW
96   Mononen Janne   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
97   Kinnunen Jami   Hatsola   Maranello Team   Voortti
100   Stark Henry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   ÖÖ-Volvo
101   Salonen Harri   Onkiniemi   Niemelä Racing   Bemari
103   Lampila Pertti   Oitti   Team Haisuli   Volvo
109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Foordi
112   Myllyviita Timo   Jyväskylä   Lehmä Racing   Datsuni
113   Kätkäläinen   Joroinen   Caranpuru   Sierra
114   Fagerholm Calle   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
117   Kankkunen Timo   Kerma   Peräkylän Mopo& Patteri   Volvo
118   Puuha Pete   Otava   RS-Team   Voortti
119   Sappinen Jaari   Kangasniemi   Kurko Racing   Volovo
121   Häkä   Suolahti   CamoRacing Team   Bemari
127   Kuhlström Pete   Kotka   Fantom Racing   Esko
129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Ford Escort
134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Se Sama
140   Suutarinen Eero   Varkaus   Kreisi Racing   Mersu
142   Seppälä Väinö   Lahti   Väiski Team   Sierra
144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
145   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Foordi
168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Komia
170   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Wauxhall
188   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Sierra
191   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä Corolla
196   Aki Lehtimäki   Kausala   Sunday Cruisers   Tikru
218   Anttila Toni   Hyvinkää   Team Ytte & Mosse   Rieska
237   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Lada
242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
248   Lindström Toni   Espoo   RK-Racing   BMW
282   Saarinen Sami-Petteri   Heinola   Selänkylä Racing   Foortti
296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   DKW
311   Kuusisto Jukka   Askola   Kuhan Ajellaan   Bemari
316   Pehkonen Marko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo RacingTeam   Sierra


LA SUPERIT 17


6   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Auto
9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlett
11   Jan Corander   Myrskylä   No Power Team   Mirahirviö
25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200 s
28   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing   Auto
51   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlett
64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Ooppeli
69   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Uusi Tulokas
143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW
154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing   Volvo
167   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
168   Hinttu Tuomo   Jämijärvi      Escort
313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Fooppeli



JUNNUT  33


1   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
2   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Auto
4   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Honsani
6   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Honda
8   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda
10   Turunen Henkka   Lappeenranta   Henkka Racing   Toyota Corolla
13   Terhelä Aleksi   Vehmaa   Team Karhumetsä   Mazda
16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Toyota
19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Aasi
24   Poju   Joroinen   Caranpuru   Massa
28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Pösö 205
33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
34   Alanko Joonas   Heinola   Team Hardcore Heinola   Opel Kadett
35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Opel
37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Foordi
38   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösöööö
40   Tavi Jere   Lappeenranta   Tavikset   Volvo
42   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
46   Iso A   Kausala   Rokki-Talli   Tikru
48   Siirtonen Joni   Hämeenkoski   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
51   Aleksi Vilkman   Maalta   Sunday Cruisers   Dumbo
52   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Nissan
55   Järvinen Oskari   Heinola   Team Hardcore Heinola   Emicity Ford
59   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Mazda
65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Mazda
71   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Joku Eläin
81   Joonas   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
82   Ulmala Mika   Onkiniemi   SelänkyläRacing   Voortti
155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda 626
193   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Honda
244   Lukkarinen Matti   Iisalmi   Kukka&Mehiläiset RT   Saabi
444   Jasu   Lahti   Yytsi Racing   Nissani



VETARIT 50


1   Nurmi Jari (Nupa)   Porvoo   Maranello Team   Mazda
2   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
3   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Masat
4   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
7   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Camry
8   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
10   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
12   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Masat
13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Ainoo Oikee
15   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
16   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
20   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
27   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Sama Vanha
33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Fiat
41   Heinonen Toni   Porvoo   Devwil Racers   Mummon Vanha Omega
43   Antsa   Heinola      Lancer
44   Gregu Huikuri   Porvoo   Devwil Racers   Rokolla
46   Jari Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Toyota
48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Masa
50   Toivonen Mikko   Heinola   Selänkylä Racing   Lanceri
56   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
58   Lankinen Simo   Lappeenranta   Team Rasala   Matukka
61   Yacco Aki   Heinola   LHM - Team   Patonki
62   Tema   Heinola   Team Hardcore Heinola   Kaarina
70   Laakso Ossi   Heinola   LHM - Team   Pösö
81   Jartza   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
83   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Honsani
98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
103   Härski Vävy   Jämsä   Härski Racing   Pösö
105   Jykke Paukku   Uurainen   Paukku Team   Ooppeli
110   Hemppa   Mutala   Maranello Team   Muumi
113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Opel Kadett
115   Pirssi Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
119   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda
130   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
144   Halonen Benjamin   Iisalmi      Saabi
150   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
151   Tuominen Joni   Hartola   Selänkylä Racing   Opel / Team Hape
155   Loberg Jari   Uurainen   Norppa Racing   Munny
172   Kallinen Timo   Hamina   VTJ Racing   Mazda
174   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   mazda
188   Seppä Ville   Hamina   VTJ Racing   Ooppeli
212   Kemppainen Olli   Karstula   Team Johanna   Mazda
217   Vihilä Anssi   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
233   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
234   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
252   Frejborg Fredrik   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissan
277   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Jollain
344   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Nissani



LADY 13


4   Gamala Kati   Kellokoski   Sunday Cruisers   Joku Eläin
6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Muumi
12   Kemppainen Johanna   Karstula   Team Johanna   Mazda
20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
24   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
42   Nadia Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   KolhusempiMazda
43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
48   Klaara Kotko   Lievestuore   Kanaparvi   Nissani
50   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
81   Mia   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissani


Alustavasti SU SUPERIT 9


1   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Starlett
9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlett
12   Mr. Raymond   Porvoo   No Power Team   Escortti
51   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlett
105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Uusi Tulokas
154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
167   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
168   Hinttu Tuomo   Jämijärvi      Escort
33  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Kauden päätöskisan ilmottautumiset : 26.09.11 - klo:16:26
Valppaimmat kuskit on jo huomanneetkin, että ilmottautumiset kauen viimeseen kisaan alkoi MA 26.9 ja päättyy KE 5.10 klo 19.00
Arkena en voi taata työaikana puhelimeen vastaamista...
34  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Vs: Joutsaan ilmottautuneet : 13.09.11 - klo:17:53
Alkuerät

Vetarit


A               .
A1   144   Halonen Benjamin   Iisalmi      Saappi
A2   42   Hoikka Jarmo   Heinola   Long Hand Racing Team   Mazda
A3   182   Mini-Tema   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Audi 100
A4   33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Fiat Uno
A5   130   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
A6   150   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Ressukka
A7   15   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
A8   26   Osmo Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Opel
B               .
B1   43   Antsa   Heinola      Mitsubishi
B2   52   Mici   Kitee   Killer Brothers   L52
B3   136   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Camry
B4   209   Myyrä Ilari   Kouvola   No Power Team   Honda
B5   14   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Veku
B6   7   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
B7   111   Humppi Tero   Vihti   Kreisi Racing   Ehkä Mazda
B8   10   Kalle   Askola   Riverside Racing   Kailain
C               .
C1   171   Kinnunen Juho   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
C2   45   Vanhis   Lahti   Rectum Racing   Saab 99
C3   102   Härski Pappa   Jämsä   Härski Racing   Pösö
C4   98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
C5   157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Honda
C6   6   Linström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Ooppeli
C7   233   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Honda
C8   5   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Mazda
D               .
D1   46   Jari Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Nissani
D2   55   Komi Jarmo   Lemi   Toukkala Racing   Mazda
D3   77   Aronen Sauli   Vilppula   T&T Dream Team Ry   Golffi
D4   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   GetaDeal Kadett GT
D5   172   Kallinen Timo   Hamina   VTJ Racing   Mazda
D6   174   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-si   Mazda
D7   56   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
E               .
E1   147   Pirhonen Arto   Lammi   Team Ravintola Hovi   Lamminhovi Opel
E2   22   Hartsa Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Toyota
E3   70   Laakso Ossi   Heinola   LHM - Team   Pösö
E4   205   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Sivic
E5   104   Tolvanen Juha   Myllykoski   No Power Team   Katiska
E6   83   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Honsani
E7   27   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Ei Tietoo               
F               .
F1   50   Toivonen Mikko   Heinola   Selänkylä Racing   Lancer
F2   444   Yyrtsi   Kytölä   Yytsi Racing   Kai Nissani
F3   41   Heinonen Toni   Porvoo   Devwil Racers   Ooppeli
F4   114   Sakke   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
F5   20   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Mazda
F6   277   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
F7   2   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
G               .
G1   81   Jartza   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subaru
G2   217   Vihilä Anssi   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
G3   40   Laakso Sami   Heinola   LHM - Team   Volkkari
G4   30   Mononen Juha-M   Heinola   Selänkylä Racing   Mazda
G5   4   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
G6   18   Hämäläinen Joona   Lahti   Rectum Racing   Mazda
G7   8   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Matukka
H               .
H1   126   Tikka Sami   Pieksamäki   Outlaws Racers   Opel
H2   187   Lenni   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Kaarina
H3   35   Henry Starck   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissani
H4   285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Nissani
H5   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
H6   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
H7   119   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda



Junnut


A               .
A1   36   Rap-Nega   Kausala   Rokki-Talli   Audi
A2   51   Aleksi Vilkman   Maalta   Sunday Cruisers   Bumba
A3   46   Iso-A   Kausala   Rokki-Talli   Tikru
A4   244   Lukkarinen Matti   Iisalmi   Kukka&Mehiläiset RT   Saappi
A5   93   Ex-Heviletti   Vantaa   Killer Brothers   Sivikki
A6   42   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
B               .
B1   59   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
B2   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
B3   11   Vilkman Erika   Kellokoski   Sunday Cruisers   Dumbo
B4   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
B5   40   Tavi Jere   Lappeenranta   Tavikset   Volvo
B6   6   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Sivikki
C               .
C1   24   Poju   Joroinen   Caranpuru   Mazda
C2   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Corolla
C3   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Foortti
C4   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Toyota
C5   10   Turunen Henkka   Lappeenranta   Henkka Racing   Honda Accort
C6   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu
D               .
D1   71   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Pässi
D2   13   Terhelä Aleksi   Vehmaa   Team Karhumetsä   Mazda
D3   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Pösö 205
D4   38   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
D5   126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaws Racers   Opel
D6   444   Jasu   Lahti   Yytsi Racing   Kai Nissani
E               .
E1   2   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Auto
E2   34   Alanko Joonas   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Kadett GT
E3   69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Mazda
E4   8   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Honta
E5   52   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Honda
E6   55   Lind Henry   Sipoo   Sipoontytöt   Toyota
F               .
F1   32   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Foordi
F2   193   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Honda
F3   1   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
F4   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
F5   4   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda




Superit



A               .
A1   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing   Volvo
A2   157   Kouvo Sami   Lemi      Escort
A3   1   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Starlett
A4   125   Ahonen Mikko   Lemi      Escort
A5   106   Lindström Toni   Espoo   RK Racing   Mazda
A6   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
B               .
B1   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
B2   11   Jan Corander   Myrskylä   No Power Team   Mirahirviö
B3   28   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
B4   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
B5   167   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
B6   69   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
C               .
C1   56   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Golffi
C2   4   Pehkonen Marko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
C3   2   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
C4   9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlett
C5   136   Pessinen Mika   Jämsänkoski   Haavisto Racing   Toyota
C6   117   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   BMW M3




Kardaanit   


A               .
A1   81   Tonttila Olli   Hausjärvi      Sierra
A2   63   Igor Kukko   Jyväskylä   Kukko Racing   Bemari
A3   196   Aki Lehtimäki   Kausala   Sunday Cruisers   Tikru
A4   56   Heiskanen Sami   Heinävesi   Tykkireisinki   Mintun Korolla
A5   66   Inkinen Kimmo   Hausjärvi   Lopenuupuneet   Volvo
A6   218   Anttila Toni   Hyvinkää   Team Ytte & Mosse   Riesa
A7   25   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
A8   61   Frejborg Daniel   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ooppeli

B               .
B1   85   Uusiniemi Toni   Tuusula   Team Ytte & Mosse   Bemarinraato
B2   127   Kuhlström Pete   Kotka   Fantom Racing   Esko
B3   139   Seitti Iiro   Otava   Team Kelmi Racing   Elvis Elää
B4   51   Vatanen Jani   Joroinen   Pörö Racing Team   Volvo
B5   98   Flinkkilä Matti   Sipoo   Maranello Team   Sierra
B6   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
B7   47   Kukkonen Kai   Järvenpää   Sunday Cruisers   Korilla
B8   4   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Escortti

C               .
C1   105   Haasanen Tuomo   Oitti   Talon Jätkät   Volvo
C2   1   Haikala Juho   Heinola   Long hand Racing Team   Leipro Mazda
C3   80   Nikka Jari   Joroinen   Pörö Racing Team   Sierra
C4   171   Hämäläinen Jani   Joutseno   Toukkala Racing Team   Lada
C5   222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan Pösö
C6   13   Ikonen Esa   Lahnalahti   Pörö Racing Team   Bemari
C7   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Volvo
C8   7   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Mazda

D               .
D1   132   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Foordi
D2   443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Volvo
D3   78   Upi Sorvali   Heinola      Sierra
D4   90   Pitkänen Visa   Hausjärvi   KKP Racing   Volvo
D5   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
D6   145   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Volvo
D7   88   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Escort
D8   8   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo

E               .
E1   340   Nappi   Otava   Kelmi Racing   Keksintö
E2   343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo Team   Ford Sierra
E3   70   Lievonen Toni   Heinola      Kostaja evo 2
E4   59   Mäkilä Marko   Hausjärvi   No Power Team   Foortti
E5   121   Häkä   Suolahti   Camo Team   BMW
E6   238   Lindström Mika   Espoo   RK-Racing   BMW
E7   170   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
E8   10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
               
F               .
F1   89   Tolvanen Jari   Hartola   Viinamäki Racing   Darra-BMW
F2   311   Kuusisto Jukka   Askola   Kuhan Ajellaan   Bemari
F3   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   RS-Sierra
F4   38   Frejborg Harry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Joku Romu
F5   20   Kivistö Toni   Maalta   Sunday Cruisers   Lahna 2
F6   12   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
F7   237   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Ooppeli
F8   99   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Suzuki

G               .
G1   103   Lampila Pertti   Oitti   Team Haisuli   Voortti
G2   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
G3   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Wauxhall
G4   188   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Sierra
G5   28   Laurila Juha   Lappenranta   KeltanokkaRacingTeam   Volvo
G6   97   Kinnunen Jami   Hatsola   Maranello Team   Ford : )
G7   30   Edi   Pornoo   Maranello Team   Ooppeli

H               .
H1   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
H2   239   Karjalainen Janne   Suomusjärvi   Kaaos Racing   Kadett
H3   75   Jankku   Tuusula   Team Ytte & Mosse   Ooppeli
H4   217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
H5   23   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Mersu
H6   40   Corleone   Lappenranta   Karvaturpa Reisinki   Rusinante
H7   11   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Pahnapuhallin

i               .
i1   67   Nina Villikissa   Myrskylä   No Power Mirri   Votsun
i2   234   Spiderman   Otava   Kelmi Racing   Keksintö
i3   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
i4   168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Volvo
i5   134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Kuhan Joku
i6   53   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
i7   19   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Tinneribemari




Lady      


A               .
A1   8   Ewalds Päivi   Porvoo   Maranello Team   Kirottu Ooppeli
A2   24   Napri   Orimattila   No Power Team   Foordi
A3   102   Memma-Mamma   Jämsä   Härski Racing   Honda Sivic
A4   42   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Sama Peli
A5   5   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
B               .
B1   53   Huugoliina   Jämsänkoski   Huugo Racing   Ooppeli
B2   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Kai Nissani
B3   2   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Honda
B4   47   Saparo   Järvelä   Maranello Team   Hemmetin Ooppeli
B5   6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
C               .
C1   31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Sierra
C2   52   Jonna Luuri-Soininen   Kärkölä   Maranello Team   Mazda
C3   10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Muumi
C4   11   Ruopas Eeva   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
C5   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Katotaa
D               .
D1   25   Tuominen Laura   Lahti   Peräkylän Mopo& Patteri   Ooppeli
D2   61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
D3   4   Gamala Kati   Kellokoski   Sunday Cruisers   Eläin
D4   155   Minttu   Heinävesi   Tykkireisinki   DX Corolla



Ja niitä sunnuntain supererit tulee taas kisa-aamuna taululle....     Näyttää kieltä    Näyttää kieltä     Näyttää kieltä
35  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Joutsan kuskit, info ja alkuerät : 07.09.11 - klo:22:04
Vetareita saatiin kasaan 59 kipaletta


V   NRO   NIMI   PAIKKAKUNTA   KERHO   AUTO
   2   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
   4   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
   5   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Mazda
   6   Linström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Ooppeli
   7   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
   8   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Matukka
   10   Kalle   Askola   Riverside Racing   Kailain
   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
   14   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Veku
   15   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
   18   Hämäläinen Joona   Lahti   Rectum Racing   Mazda
   20   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Mazda
   22   Hartsa Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Toyota
   26   Osmo Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Opel
   27   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Ei Tietoo
   30   Mononen Juha-M   Heinola   Selänkylä Racing   Mazda
   33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Fiat Uno
   35   Henry Starck   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissani
   40   Laakso Sami   Heinola   LHM - Team   Volkkari
   41   Heinonen Toni   Porvoo   Devwil Racers   Ooppeli
   42   Hoikka Jarmo   Heinola   Long Hand Racing Team   Mazda
   43   Antsa   Heinola      Mitsubishi
   45   Vanhis   Lahti   Rectum Racing   Saab 99
   46   Jari Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Nissani
   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
   50   Toivonen Mikko   Heinola   Selänkylä Racing   Lancer
   52   Mici   Kitee   Killer Brothers   L52
   55   Komi Jarmo   Lemi   Toukkala Racing   Mazda
   56   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
   70   Laakso Ossi   Heinola   LHM - Team   Pösö
   77   Aronen Sauli   Vilppula   T&T Dream Team Ry   Golffi
   81   Jartza   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subaru
   83   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Honsani
   98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
   102   Härski Pappa   Jämsä   Härski Racing   Pösö
   104   Tolvanen Juha   Myllykoski   No Power Team   Katiska
   111   Humppi Tero   Vihti   Kreisi Racing   Ehkä Mazda
   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Kadett GT
   114   Sakke   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
   119   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda
   126   Tikka Sami   Pieksamäki   Outlaws Racers   Opel
   130   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
   136   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Camry
   144   Halonen Benjamin   Iisalmi      Saappi
   147   Pirhonen Arto   Lammi   Team Ravintola Hovi   Lamminhovi Opel
   150   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Ressukka
   157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Honda
   171   Kinnunen Juho   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
   172   Kallinen Timo   Hamina   VTJ Racing   Mazda
   174   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-si   Mazda
   182   Mini-Tema   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Audi 100
   187   Lenni   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Kaarina
   205   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Sivic
   209   Myyrä Ilari   Kouvola   No Power Team   Honda
   217   Vihilä Anssi   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
   233   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Honda
   277   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
   285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Nissani
   444   Yyrtsi   Kytölä   Yytsi Racing   Kai Nissani


junnuja  35


1   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
2   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Auto
4   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
6   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Sivikki
8   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Honta
10   Turunen Henkka   Lappeenranta   Henkka Racing   Honda Accort
11   Vilkman Erika   Kellokoski   Sunday Cruisers   Dumbo
13   Terhelä Aleksi   Vehmaa   Team Karhumetsä   Mazda
16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Toyota
19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu
24   Poju   Joroinen   Caranpuru   Mazda
28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Pösö 205
32   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Foordi
33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
34   Alanko Joonas   Heinola   Team Hardcore Heinola   Geta Deal Kadett GT
35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
36   Rap-Nega   Kausala   Rokki-Talli   Audi
37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Foortti
38   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
40   Tavi Jere   Lappeenranta   Tavikset   Volvo
42   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
46   Iso-A   Kausala   Rokki-Talli   Tikru
51   Aleksi Vilkman   Maalta   Sunday Cruisers   Bumba
52   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Honda
55   Lind Henry   Sipoo   Sipoontytöt   Toyota
59   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Mazda
71   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Pässi
86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Corolla
93   Ex-Heviletti   Vantaa   Killer Brothers   Sivikki
126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaws Racers   Opel
193   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Honda
244   Lukkarinen Matti   Iisalmi   Kukka&Mehiläiset RT   Saappi
444   Jasu   Lahti   Yytsi Racing   Kai Nissani


supereita lauantaille 18


1   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Starlett
2   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
4   Pehkonen Marko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlett
11   Jan Corander   Myrskylä   No Power Team   Mirahirviö
28   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
56   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Golffi
69   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
106   Lindström Toni   Espoo   RK Racing   Mazda
117   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   BMW M3
125   Ahonen Mikko   Lemi      Escort
136   Pessinen Mika   Jämsänkoski   Haavisto Racing   Toyota
154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
157   Kouvo Sami   Lemi      Escort
158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing   Volvo
167   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW


sunnuntaille saatiin
kardaaneja 69

1   Haikala Juho   Heinola   Long hand Racing Team   Leipro Mazda
4   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Escortti
7   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Mazda
8   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
11   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Pahnapuhallin
12   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
13   Ikonen Esa   Lahnalahti   Pörö Racing Team   Bemari
17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Volvo
19   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Tinneribemari
20   Kivistö Toni   Maalta   Sunday Cruisers   Lahna 2
23   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Mersu
25   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
28   Laurila Juha   Lappenranta   KeltanokkaRacingTeam   Volvo
30   Edi   Pornoo   Maranello Team   Ooppeli
38   Frejborg Harry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Joku Romu
40   Corleone   Lappenranta   Karvaturpa Reisinki   Rusinante
46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
47   Kukkonen Kai   Järvenpää   Sunday Cruisers   Korilla
51   Vatanen Jani   Joroinen   Pörö Racing Team   Volvo
53   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
56   Heiskanen Sami   Heinävesi   Tykkireisinki   Mintun Korolla
59   Mäkilä Marko   Hausjärvi   No Power Team   Foortti
60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
61   Frejborg Daniel   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ooppeli
63   Igor Kukko   Jyväskylä   Kukko Racing   Bemari
66   Inkinen Kimmo   Hausjärvi   Lopenuupuneet   Volvo
67   Nina Villikissa   Myrskylä   No Power Mirri   Votsun
70   Lievonen Toni   Heinola      Kostaja evo 2
75   Jankku   Tuusula   Team Ytte & Mosse   Ooppeli
78   Upi Sorvali   Heinola      Sierra
80   Nikka Jari   Joroinen   Pörö Racing Team   Sierra
81   Tonttila Olli   Hausjärvi      Sierra
85   Uusiniemi Toni   Tuusula   Team Ytte & Mosse   Bemarinraato
88   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Escort
89   Tolvanen Jari   Hartola   Viinamäki Racing   Darra-BMW
90   Pitkänen Visa   Hausjärvi   KKP Racing   Volvo
97   Kinnunen Jami   Hatsola   Maranello Team   Ford  : )
98   Flinkkilä Matti   Sipoo   Maranello Team   Sierra
99   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Suzuki
103   Lampila Pertti   Oitti   Team Haisuli   Voortti
105   Haasanen Tuomo   Oitti   Talon Jätkät   Volvo
121   Häkä   Suolahti   Camo Team   BMW
127   Kuhlström Pete   Kotka   Fantom Racing   Esko
129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
132   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Foordi
134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Kuhan Joku
139   Seitti Iiro   Otava   Team Kelmi Racing   Elvis Elää
144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
145   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Volvo
168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Volvo
170   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
171   Hämäläinen Jani   Joutseno   Toukkala Racing Team   Lada
187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Wauxhall
188   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Sierra
196   Aki Lehtimäki   Kausala   Sunday Cruisers   Tikru
217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
218   Anttila Toni   Hyvinkää   Team Ytte & Mosse   Riesa
222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan Pösö
234   Spiderman   Otava   Kelmi Racing   Keksintö
237   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Ooppeli
238   Lindström Mika   Espoo   RK-Racing   BMW
239   Karjalainen Janne   Suomusjärvi   Kaaos Racing   Kadett
242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   RS-Sierra
311   Kuusisto Jukka   Askola   Kuhan Ajellaan   Bemari
340   Nappi   Otava   Kelmi Racing   Keksintö
343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo Team   Ford Sierra
443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Vo
lvo



ladyja peräti 19


2   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Honda
4   Gamala Kati   Kellokoski   Sunday Cruisers   Eläin
5   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
8   Ewalds Päivi   Porvoo   Maranello Team   Kirottu Ooppeli
10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Muumi
11   Ruopas Eeva   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
24   Napri   Orimattila   No Power Team   Foordi
25   Tuominen Laura   Lahti   Peräkylän Mopo& Patteri   Ooppeli
31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Sierra
42   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Sama Peli
43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Katotaa
47   Saparo   Järvelä   Maranello Team   Hemmetin Ooppeli
52   Jonna Luuri-Soininen   Kärkölä   Maranello Team   Mazda
53   Huugoliina   Jämsänkoski   Huugo Racing   Ooppeli
61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
102   Memma-Mamma   Jämsä   Härski Racing   Honda Sivic
156   Minttu   Heinävesi   Tykkireisinki   DX Corolla
444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Kai Nissani



ja supereita 23



1   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Starlett
2   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
4   Pehkonen Marko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
5   Laitinen Tero   Varkaus   Holehead Racing   Volvo
9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlett
11   Jan Corander   Myrskylä   No Power Team   Mirahirviö
12   Mr. Raymond   Porvoo   No Power Team   Escort
16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200 s
64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Ooppeli
69   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
107   Alappo   Otava   Kelmi Racing   Kootut Teokset
117   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   BMW M3
120   Laine Samuli   Järvenpää   SLRacing   Volvo
130   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
136   Pessinen Mika   Jämsänkoski   Haavisto Racing   Toyota
143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW
152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo
154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
167   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW Heinola   BMW
560   Loponen Tommi   Hämmenlinna   Moukari Team   Golf
fi


               
      
36  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Joutsan ilmottautuminen alkaa! : 29.08.11 - klo:17:15
Siispä Joutsan ilmottautuminen alkaaMa 29.8
ja loppuu Ke 7.9 klo 19.00
37  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / HUOMIO LADYT!!!! : 25.08.11 - klo:10:48
jouduin vähän muuttelemaan ladyjen alkueriä peruutuksien takia.
Tarkistathan oikean eräsi!
38  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / aikataulua Heinolaan : 24.08.11 - klo:15:51
klo 7:00   Toimisto aukeaa ja katsastukset alkaa
klo 9:00   Kuljettaja- ja lippumieskokoukset
klo 10:00  Harjoitukset  (Vetarit ,superit, ladyt )
klo 11:00  Start
39  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / alkueriä : 23.08.11 - klo:20:06
vetarit  ( erät 1,2,3,4,5,6 )

V   NRO   NIMI   PAIKKAKUNTA   KERHO   AUTO
A               .
A1   182   Mini-Tema   Heinola   Team Hardcore Heinola   Kaiketi Audi
A2   51   Pappa   Tammisaari   Team Sukuvika   Pösö 200
A3   151   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Opel
A4   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Opel
A5   16   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
A6   183   Töytäri Paavo   Hamina   Womppi Racing   Mazda 323F
A7   7   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
A8   15   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Vanha Tuttu
A9   3   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   ? ? ?
B               .
B1   187   Lenni   Heinola   Team Hardcore Heinola   Saabi
B2   54   Pakkanen Marko   Miehikkälä      Ford Escort
B3   136   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola   Joku Japanialainen
B4   70   Laakso Ossi   Heinola   LHM - Team   Pösö
B5   157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Honda
B6   285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Nissani
B7   6   Linström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Audi
B8   233   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
B9   26   Osmo Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Opel
C               .
C1   33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Fiat Uno
C2   77   Aronen Sauli   Vilppula   T&T Dream Team Ry   Golffi
C3   130   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
C4   44   Gregu Huikuri   Porvoo   Devwil Racers   Corolla
C5   155   Loberg Jari   Uurainen   Norppa Racing   Munny
C6   24   Höyläri Osmo   Heinola    Team Osmo Heinola   Mitzu
C7   83   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Honsani
C8   27   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
C9   8   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Matukka
D               .
D1   39   Laakso Joni   Sysmä   Selänkylä Racing   Corolla
D2   102   Härski Pappa   Jämsä   Härski Racing   Pöpö
D3   30   Mononen Juha-M   Heinola   Selänkylä Racing   Mazda
D4   35   Henry Starck   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissani
D5   98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
D6   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
D7   277   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
D8   2   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D9   10   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
E               .
E1   40   Laakso Sami   Heinola   LHM - Team   Golffi
E2   65   Hezzi   Team Amigo's   Nurmijärvi   Masa
E3   9   Lönnqvist Christian   Sipoo   Team Sipoon Pojat   jompikumpi
E4   32   Seuranen Sebastian   Tammisaari   Team Sukuvika   Pösö
E5   61   Yacco Aki   Heinola   LHM - Team   Patonki
E6   4   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
E7   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
E8   119   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda
F               .
F1   41   Heinonen Toni   Porvoo   Devwil Racers   Ooppeli
F2   114   Salmi Markku   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
F3   444   Yyrtsi   Kytölä   Yytsi Racing   Datsunny
F4   31   Seuranen Richard   Tammisaari   Team Sukuvika   Escortti
F5   205   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Honda Civic
F6   150   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Ressukka
F7   56   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
F8   12   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Potkuri



lauantain superit (erät 7,8,9,10,11 )


LA   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A               .
A1   7   Mulari Tomi   Varkaus   Tomu Team   BMW8
A2   13   Putki Kukko   Nurmijärvi   Kukko racing   Volvo
A3   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
A4   160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escort
A5   5   Laitinen Tero   Varkaus   Holehead Racing   Volvo
A6   9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
B               .
B1   117   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   BMW M3
B2   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing   Volvo
B3   143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW
B4   69   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
B5   165   Mononen Janne   Selänkylä   Selänkylä Racing   Volvo
B6   51   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
C               .
C1   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
C2   118   Majanen Riku   Järvenpää   Majax Racing   BMW
C3   56   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Golffi
C4   157   Kouvo Sami   Lemi      Escortti
C5   2   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
D               .
D1   403   Tavi Mikko   Kemi      BMW325
D2   77   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo   BMW
D3   110   Emppu   Lemi   Lyijynen Racing   Pikku Volvo
D4   125   Ahonen Mikko   Lemi      Escortti
D5   166   Henri   Riihimäki   Heka Racing   Lada
E               .
E1   300   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Escortti
E2   3   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
E3   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada 1200
E4   81   Heikkinen Jarno   Joroinen   Holant Racing   Escortti
E5   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW



ladyt ( erät 12,20,27,35 )


Erä   nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A               .
A1   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
A2   51   Sabbe   Tammisaari   Team Sukuvika   Pösö 200
A3   6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Vanha Tuttu
A4   24   Napri   Orimattila   No Power Team   Escortti
A5   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Datsunny
B               .
B1   61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
B2   10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Joku Muumi
B3   6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Vanha Tuttu
B4   3   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Honda
B5   15   Heidi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
C               .
C1   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Datsunny
C2   2   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Honda
C3   156   Minttu   Heinävesi   Tykkireisinki   DX Corolla
C4   10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Joku Muumi
C5   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
D               .
D1   15   Heidi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
D2   24   Napri   Orimattila   No Power Team   Escortti
D3   156   Minttu   Heinävesi   Tykkireisinki   DX Corolla
D4   51   Sabbe   Tammisaari   Team Sukuvika   Pösö 200
D5   61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
                     



kardaanit


K   NRO   NIMI   PAIKKAKUNTA   KERHO   AUTO
A               .
A1   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
A2   393   Nurminen Matti   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Volvo
A3   5   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
A4   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cock MC   Wauxhall
A5   168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Tamara Lund
A6   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
A7   47   Kukkonen Kai   Järvenpää   Sunday Cruisers   Joku Eläin
A8   7   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Mazda
B               .
B1   260   Asko Kerpele   Järvenpää   Sunday Cruisers   Peterin Pullasorsa
B2   82   Rantala Jorma   Onkiniemi   Selänkylä Racing   BMW
B3   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
B4   104   Saarinen Jani   Vesivehmaa   RS Team Vesivehmaa   Bemari
B5   222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan Pösö
B6   238   Lindström Mika   Espoo   RK-Racing   BMW
B7   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   ? ? ?
B8   8   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
C               .
C1   62   Latva Niko   Lahti   JKK-Racing   Volvo
C2   78   Upi Sorvali   Heinola      Sierra
C3   240   Hartialukko   Vihti   Kreisi Racing   Bemari
C4   56   Heiskanen Sami   Heinävesi   Tykkireisinki   Dx CorollA
C5   98   Flinkkilä Matti   Sipoo   Maranello Team   Sierra
C6   40   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Rusinante
C7   170   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
C8   10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
D               .
D1   64   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
D2   59   Mäkilä Marko   Hausjärvi   No Power Team   Sierra
D3   196   Aki Lehtimäki   Kausala   Sunday Cruisers   Tikru
D4   107   Pälli Mikko   Nastola   Team Amin Paja   BMW
D5   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
D6   102   HärskiPappa(Hartikainen)   Jämsä   Härski Racing   Bemmi
D7   237   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Ooppeli
D8   99   Leino Kari   Heinola   LongHandRacingTeam   Mersu
E               .
E1   71   Temmi Timonen   Werla   Hirttokaasu   Ooppeli
E2   66   Inkinen Kimmo   Hausjärvi   Lopenuupuneet   Volvo
E3   186   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Corolla
E4   26   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaw Racers   Escortti
E5   97   Kinnunen Jami   Hatsola   Maranello Team   Ford
E6   191   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä Korolla
E7   11   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Pahnapuhallin
F               .
F1   72   Lapa Lahtinen   Otava   Team Kelmi Racing   Kaunis Kaarina
F2   139   Seitti Iiro   Otava   Team Kelmi Racing   Elvis Elää
F3   101   Salonen Harri   Onkiniemi   Niemelä Racing   Foortti
F4   23   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Mersu
F5   28   Laurila Juha   Lappeenranta   Keltanokka Racing Team   Volvo
F6   25   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
F7   19   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
G               .
G1   73   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   AHJOmotorsportOpel
G2   122   Alanko Ilkka   Heinola   Team Hardcore Heinola   Volvo
G3   70   Lievonen Toni   Heinola      Kostaja Evo 2
G4   218   Anttila Toni   Hyvinkää      jompikumpi
G5   12   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
G6   53   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
G7   61   Frejborg Daniel   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Romu
H               .
H1   75   Jankku   Tuusula   Team Ytte & Mosse   Kadetti
H2   6   Corander Jani   Myrskylä   No Power Team   Datsun
H3   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   Sierra RS
H4   217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
H5   162   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo Heinola   Mersu
H6   27   Sirppi   Sirppilä   Sunday Cruisers   Härkä
H7   4   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Escortti



junnut


Erä   Numero   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A               .
A1   32   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellan   Foordi
A2   38   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pöpö
A3   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Pösö 205
A4   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
A5   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Ford
A6   46   Iso A   Kausala   Rokki-Talli   Tikru
B               .
B1   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Joku Japsi
B2   127   Lehtimäki Elmo   Sirppilä   Sunday Cruisers   Lada
B3   6   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Honda
B4   10   Turunen Henkka   Lappeenranta   Henkka Racing   Honda Accort
B5   54   Simola Jesse   Taavetti      Ford Escort
B6   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Toyota
C               .
C1   34   Alanko Joonas   Heinola   Team Hardcore Heinola   Opel
C2   193   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Joku Japsi
C3   52   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Nissani
C4   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
C5   4   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
C6   2   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Mazda
D               .
D1   82   Kulmala Mika   Onkiniemi   SelänkyläRacing   BMW
D2   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Bumba
D3   24   Poju   Joroinen   Caranpuru   Massa
D4   71   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu
D5   42   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
D6   93   Ex-Heviletti   Vantaa   Killer Brothers   Sivikki
E               ,
E1   1   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
E2   51   Aleksi Vilkman   Maalta   Sunday Cruisers   Dumbo
E3   69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Mazda
E4   59   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Vanha Tuttu
E5   40   Tavi Jere   Lappeenranta   Tavikset   Volvo



sunnuntain supereita en laita koska tilanteet muuttuu aina lauantaisin sen verran että mikään ei kuitenkaan olis oikein...
40  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / katsastuskorteista : 23.08.11 - klo:13:32
Kortteja on taas lähetetty postissa... mikäli kuitenkaan et ole saanut korttiasi, tule käymään kilpailutoimistossa, niin katsotaan onko kortti hävinnyt postin rattaisiin vai onko se meillä syystä tai toisesta.

Jos sinulla on jo myydyn auton kortti, etkä tiedä ostajan osoitetta tms... tule jälleen kerran toimistolle niin koitetaan saada kortti oikeaan osoitteeseen.

Pieniä muutoskatsastuksia, kuten penkin tai vöiden vaihto tai tankin siirto ei tarvitse merkitä erilliselle kaavakkeelle katsastuksessa. Muutokset suoraan korttiin ja autoa näyttämään niin katsastusmies kuittaa tarkistetuksi.

Uusien autojen katsastuskaavakkeeseen edelleenkin nimi ja osoitetiedot, niin se posti saattaa jonain päivänä tuoda muutakin kun mainoksia. Hymyilee leveästi
41  ROKKIRALLI / Yleistä Rokki-Rallista / Vs: HEINOLAN ASFALTTIKISA : 23.08.11 - klo:13:11
alkuerät tulee näkyviin sinne ilmottautuneiden perään varmaan tänä iltana.
Kaaviot nähdään sitten Heinolassa tulostaululla kisa-aamuna.
42  ROKKIRALLI / Kysy ja vastaa / Vs: Ilmoittautujien luettelo : 23.08.11 - klo:13:07
yritetään... eli siis opettelen
43  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Heinolaan ilmottautuneet : 17.08.11 - klo:21:04
vetareita saatiin kokoon 52


V NRO   NIMI   PAIKKAKUNTA   KERHO   AUTO   
   2   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
   3   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   ? ? ?
   4   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
   6   Linström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Audi
   7   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
   8   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Matukka
   9   Lönnqvist Christian  Sipoo   Team Sipoon Pojat    jompikumpi
   10   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
   12   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Potkuri
   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
   15   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Vanha Tuttu
   16   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
   24   Höyläri Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mitzu  
   26   Osmo Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Opel
   27   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
   30   Mononen Juha-M   Heinola   Selänkylä Racing   Mazda
   31   Seuranen Richard   Tammisaari   Team Sukuvika   Escortti
   32   Seuranen Sebastian   Tammisaari   Team Sukuvika   Pösö
   33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Fiat Uno
   35   Henry Starck   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissani
   39   Laakso Joni   Sysmä   Selänkylä Racing   Corolla
   40   Laakso Sami   Heinola   LHM - Team   Golffi
   41   Heinonen Toni   Porvoo   Devwil Racers   Ooppeli
   44   Gregu Huikuri   Porvoo   Devwil Racers   Corolla
   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
   51   Pappa   Tammisaari   Team Sukuvika   Pösö 200
   54   Pakkanen Marko    Miehikkälä    Ford Escort
   56   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
   61   Yacco Aki   Heinola   LHM - Team   Patonki
   65   Hezzi   Team Amigo's   Nurmijärvi   Masa
   70   Laakso Ossi   Heinola   LHM - Team   Pösö
   77   Aronen Sauli   Vilppula   T&T Dream Team Ry   Golffi
   83   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Honsani
   98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
   102   Härski Pappa   Jämsä   Härski Racing   Pöpö
   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Opel
   114   Salmi Markku   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
   119   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda
   130   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
   136   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola   Joku Japanialainen
   150   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Ressukka
   151   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Opel
   155   Loberg Jari   Uurainen   Norppa Racing   Munny
   157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Honda
   182   Mini-Tema   Heinola   Team Hardcore Heinola   Kaiketi Audi
   183   Töytäri Paavo   Hamina   Womppi Racing   Mazda 323F
   187   Lenni   Heinola   Team Hardcore Heinola   Saabi
   205   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Honda Civic
   233   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
   277   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
   285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Nissani
   444   Yyrtsi   Kytölä   Yytsi Racing   Datsunny



supereita lauantaille 27


LA   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
   2   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
   3   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
   5   Laitinen Tero   Varkaus   Holehead Racing   Volvo
   7   Mulari Tomi   Varkaus   Tomu Team   BMW8
   9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
   13   Putki Kukko   Nurmijärvi   Kukko racing   Volvo
   51   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
   56   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Golffi
   69   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
   77   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo   BMW
   81   Heikkinen Jarno   Joroinen   Holant Racing   Escortti
   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
   110   Emppu   Lemi   Lyijynen Racing   Pikku Volvo
   117   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   BMW M3
   118   Majanen Riku   Järvenpää   Majax Racing   BMW
   125   Ahonen Mikko   Lemi      Escortti
   143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW
   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada 1200
   157   Kouvo Sami   Lemi      Escortti
   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing   Volvo
   160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escort
   165   Mononen Janne   Selänkylä   Selänkylä Racing   Volvo
   166   Henri   Riihimäki   Heka Racing   Lada
   300   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Escortti
   403   Tavi Mikko   Kemi      BMW325

   



ladyja 12


Erä   nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
   2   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Honda
   6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Vanha Tuttu
   10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Joku Muumi
   15   Heidi   heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
   24   Napri   Orimattila   No Power Team   Escortti
   25   Tuominen Laura   Lahti   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
   51   Sabbe   Tammisaari   Team Sukuvika   Pösö 200
   61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
   69   Piruetti Mirri   Kausala   Mara-Katti   Muumi
   156   Minttu   Heinävesi   Tykkireisinki   DX Corolla
   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Datsunny



kardaaneja 60


K   NRO   NIMI   PAIKKAKUNTA   KERHO   AUTO
   4   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Escortti
   5   Katajainen Arto   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
   6   Corander Jani   Myrskylä   No Power Team   Datsun
   7   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Mazda
   8   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
   10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
   11   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Pahnapuhallin
   12   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   ? ? ?
   19   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
   23   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Mersu
   25   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
   26   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaw Racers   Escortti
   27   Sirppi   Sirppilä   Sunday Cruisers   Härkä
   28   Laurila Juha   Lappeenranta   Keltanokka Racing Team   Volvo
   40   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Rusinante
   47   Kukkonen Kai   Järvenpää   Sunday Cruisers   Joku Eläin
   53   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
   56   Heiskanen Sami   Heinävesi   Tykkireisinki   Dx CorollA
   59   Mäkilä Marko   Hausjärvi   No Power Team   Sierra
   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
   61   Frejborg Daniel   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Romu
   62   Latva Niko   Lahti   JKK-Racing   Volvo
   64   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
   66   Inkinen Kimmo   Hausjärvi   Lopenuupuneet   Volvo
   70   Lievonen Toni   Heinola      Kostaja Evo 2
   71   Temmi Timonen   Werla   Hirttokaasu   Ooppeli
   72   Lapa Lahtinen   Otava   Team Kelmi Racing   Kaunis Kaarina
   73   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   AHJOmotorsportOpel
   75   Jankku   Tuusula   Team Ytte & Mosse   Kadetti
   78   Upi Sorvali   Heinola      Sierra
   82   Rantala Jorma   Onkiniemi   Selänkylä Racing   BMW
   97   Kinnunen Jami   Hatsola   Maranello Team   Ford
   98   Flinkkilä Matti   Sipoo   Maranello Team   Sierra
   99   Leino Kari   Heinola   LongHandRacingTeam   Mersu
   101   Salonen Harri   Onkiniemi   Niemelä Racing   Foortti
   102   HärskiPappa(Hartikainen)   Jämsä   Härski Racing   Bemmi
   104   Saarinen Jani   Vesivehmaa   RS Team Vesivehmaa   Bemari
   107   Pälli Mikko   Nastola   Team Amin Paja   BMW
   122   Alanko Ilkka   Heinola   Team Hardcore Heinola   Volvo
   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
   139   Seitti Iiro   Otava   Team Kelmi Racing   Elvis Elää
   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
   162   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo Heinola   Mersu
   168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Tamara Lund
   170   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
   186   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Corolla
   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cock MC   Wauxhall
   191   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä Korolla
   196   Aki Lehtimäki   Kausala   Sunday Cruisers   Tikru
   217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
   218   Anttila Toni   Hyvinkää      jompikumpi
   222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan Pösö
   237   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Ooppeli
   238   Lindström Mika   Espoo   RK-Racing   BMW
   240   Hartialukko   Vihti   Kreisi Racing   Bemari
   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
   260   Asko Kerpele   Järvenpää   Sunday Cruisers   Peterin Pullasorsa
   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   Sierra RS
   393   Nurminen Matti   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Volvo



supereita sunnuntaille 25


Su   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
   1   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Starlet
   2   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
   3   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
   5   Laitinen Tero   Varkaus   Holehead Racing   Volvo
   7   Mulari Tomi   Varkaus   Tomu Team   BMW8
   9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
   12   Mr. Raymond   Porvoo   No Power Team   Escort
   13   Putki Kukko   Nurmijärvi   Kukko Racing   Volvo
   16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200 S
   41   Mäkilä Mika   Orimattila   No Power Team   BMW
   51   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
   69   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
   106   Lindström Toni   Espoo   RK Racing   Mazda
   113   Alli Lyyra   Joroinen   Pörö Racing Team   Ford Escort
   117   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   BMWM3
   118   Majanen Riku   Järvenpää   Majax Racing   BMW
   160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escort
   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada 1200
   163   Arttu Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
   403   Tavi Mikko   Kemi      BMW325
   560   Loponen Tommi   Hämmenlinna   Moukari Team   Golffi



junnuja 29


Erä   Numero   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
   1   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
   2   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Mazda
   4   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
   6   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Honda
   10   Turunen Henkka   Lappeenranta   Henkka Racing   Honda Accort
   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Joku Japsi
   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Bumba
   24   Poju   Joroinen   Caranpuru   Massa
   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Pösö 205
   32   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Foordi
   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
   34   Alanko Joonas   Heinola   Team Hardcore Heinola   Opel
   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Ford
   38   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pöpö
   40   Tavi Jere   Lappeenranta   Tavikset   Volvo
   42   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
   46   Iso A   Kausala   Rokki-Talli   Tikru
   51   Aleksi Vilkman   Maalta   Sunday Cruisers   Dumbo
   52   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Nissani
   54   Simola Jesse   Taavetti      Ford Escort
   59   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Vanha Tuttu
   69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Mazda
   71   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu
   82   Kulmala Mika   Onkiniemi   SelänkyläRacing   BMW
   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Toyota
   93   Ex-Heviletti   Vantaa   Killer Brothers   Sivikki
   127   Lehtimäki Elmo   Sirppilä   Sunday Cruisers   Lada
   193   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Joku Japsi
44  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Heinolan ilmottautumiset : 08.08.11 - klo:16:41
alkaa Ma 8.8 ja päättyy Ke 17.8 klo 19
Soittelut arkisin taas mieluiten klo 16-22 välillä.
Viikonloppuna 10-22
45  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Rantsuun ilmottautuneet : 20.07.11 - klo:21:07
Kuskeja tuli sen verran naftisti, että ei vieläkään saatu Rantsuun 2-päiväisiä kekkereitä...
Eli kaikki luokat ajetaan lauantaina!


Naiset ensin kauden ennätysmäärällä... da-daa... 11 kuskia


5   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Joku Muumi
24   Napri   Orimattila      No Power Team     Foortti
25   Tuominen Laura   Lahti   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Paukkulaakeri
43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Jollain
47   Saparo   Järvelä      Riemurasia
50   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Obelix
61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
69   Piruetti   Kausala   Mara-Katti   Muumi



Junnuja yllättävän nihkeesti... 18 kpl


1   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
2   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Mazda
4   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
6   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Kuvankaunis
8   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Civic
19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Korilla
24   Poju   Joroinen   Caranpuru   Riesa
28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   205 Pösö
32   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Foordi
33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Foorti
42   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo 360
52   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Nissani
59   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
71   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu 2
77   Purhonen Saku   Rantasalmi   Maranello Team   Muumi
93   Ex Heviletti   Vantaa   Killer Brothers   Sivikki
126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaws Racers   Opel




Supereita   22 kipaletta


1   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Starlet
2   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
3   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlet
11   Jan Corander   Myrskylä   No Power Team   Mirahirviö
25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200 s
56   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   VW Golffi
69   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Sunny
105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
110   Emppu   Lemi   Lyijynen Racing   Sianpää
113   Alli Lyyra   Joroinen   Pörö Racing Team   Escortti
117   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   BMW M3
125   Ahonen Mikko   Lemi      Escort
154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada 1200 L
157   Kouvo Sami   Lemi      Escortti
158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing   Volvo
159   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escortti
161   Löppönen Timo   Joroinen   JoroistenMoottorikerho   Ford Escort
162   Juhis   Helsinki      Bemari E30
313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Ford Escort



Vetareita hintsusti 25 koopeeäl


2   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
3   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Sammal-Musti
5   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Mazda
7   Alokas Tontza    Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
8   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
10   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
15   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
16   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Japsi
26   Osmo Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
27   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
35   Stark Henry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissani
38   Viini Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Ooppeli
48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
56   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
83   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Honsani
98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
111   Humppi Tero   Vihti   Kreisi Racing   Mazda
119   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda
150   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Rassukka
157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Honda
174   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Ku Tietäs
190   Komi Jarmo   Lemi   Toukkala Racing   Honda
206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaws Racers   Opel
277   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda



Kardaaneja saatiin kisaamaan eniten, 38 kiippaletta


4   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Mersu
7   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Joku Neljästä
8   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
11   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   BMW
12   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
13   Ikonen Esa     Joroinen    Pörö Racing Team    Escortti
17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Volvo
19   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
25   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
29   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Sierra
30   Edi   Pornoo   Maranello Team   Kadetti
40   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Vastatuuli
49   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Opel Ascona
50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulvu
51   Vatanen Jani   Joroinen   Pörö Racing Team   Volvo
52   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
53   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Corolla
56   Heiskanen Sami   Heinävesi   Tykkireisinki   DX Corolla
58   Karvonen Esa   Joroinen   Team SuSi   Sierra
61   Frejborg Daniel   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
97   Kinnunen Jami   Hatsola   Maranello Team   Foortti
99   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Mazda
121   Häkä   Suolahti   Camo Team   BMW
129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
185   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Ajokki
187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cock MC   Vauxhall
188   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Kulkematon Sierra
191   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä Korolla
222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan Pösö
237   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Ooppeli
242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
272   Kallinen Timo   Hamina   VTJ-Racing   Volvo
296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   Sierra RS
311   Kuusisto Jukka   Askola   Kuhan Ajellaan   Foordi
343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo Team   Sierra
443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Volvo


yhteensä siis kaiketi, kutakuinkin 114 kisaajaa....


 
 superin erät 1,2,3,4


ERÄ   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A               .
A1   11   Jan Corander   Myrskylä   No Power Team   Mirahirviö
A2   159   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
A3   56   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   VW Golffi
A4   70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Sunny
A5   1   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Starlet
A6   125   Ahonen Mikko   Lemi      Escort
B               .
B1   157   Kouvo Sami   Lemi      Escortti
B2   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing   Volvo
B3   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada 1200 L
B4   313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Ford Escort
B5   161   Löppönen Timo   Joroinen   JoroistenMoottorikerho   Ford Escort
B6   162   Juhis   Helsinki      Bemari E30
C               .
C1   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200 s
C2   113   Alli Lyyra   Joroinen   Pörö Racing Team   Escortti
C3   160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escortti
C4   69   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
C5   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
D               .
D1   2   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
D2   110   Emppu   Lemi   Lyijynen Racing   Sianpää
D3   3   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
D4   9   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlet
D5   117   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   BMW M3



junnuerät 5,6,7


A               .
A1   59   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
A2   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Foorti
A3   77   Purhonen Saku   Rantasalmi   Maranello Team   Muumi
A4   24   Poju   Joroinen   Caranpuru   Riesa
A5   32   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Foordi
A6   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
B               .
B1   93   Ex Heviletti   Vantaa   Killer Brothers   Sivikki
B2   8   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Civic
B3   2   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Mazda
B4   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   205 Pösö
B5   42   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo 360
B6   1   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Mazda
C               .
C1   71   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu 2
C2   4   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
C3   6   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Kuvankaunis
C4   52   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Nissani
C5   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Korilla
C6   126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaws Racers   Opel



kardaani erät 8,9,10,11,12


A1   49   Julkunen Ville   Rantasalmi   Lintula Racing   Opel Ascona
A2   51   Vatanen Jani   Joroinen   Pörö Racing Team   Volvo
A3   343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo Team   Sierra
A4   272   Kallinen Timo   Hamina   VTJ-Racing   Volvo
A5   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
A6   30   Edi   Pornoo   Maranello Team   Kadetti
A7   61   Frejborg Daniel   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
A8   10   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
B               .
B1   97   Kinnunen Jami   Hatsola   Maranello Team   Foortti
B2   50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulvu
B3   311   Kuusisto Jukka   Askola   Kuhan Ajellaan   Foordi
B4   188   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Kulkematon Sierra
B5   40   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Vastatuuli
B6   25   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
B7   7   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Joku Neljästä
B8   11   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   BMW
C               .
C1   58   Karvonen Esa   Joroinen   Team SuSi   Sierra
C2   185   Taskinen Mikko   Varkaus   Tykkireisinki   Ajokki
C3   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
C4   222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan Pösö
C5   14   Peku   Kirkkonummi   Kreisi Racing   Omega
C6   237   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Ooppeli
C7   8   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
C8   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
D               .
D1   56   Heiskanen Sami   Heinävesi   Tykkireisinki   DX Corolla
D2   29   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Sierra
D3   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   Sierra RS
D4   121   Häkä   Suolahti   Camo Team   BMW
D5   191   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä Korolla
D6   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Volvo
D7   4   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Mersu
D8   13   Ikonen Esa   Joroinen   Pörö Racing Team   Escortti
E               .
E1   52   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
E2   443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Volvo
E3   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cock MC   Vauxhall
E4   12   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
E5   53   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Corolla
E6   19   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
E7   99   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Mazda



vetarerät 13,14,15,16


A               .
A1   35   Stark Henry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissani
A2   98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
A3   277   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
A4   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
A5   2   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
A6   8   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
A7   206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaws Racers   Opel
B               .
B1   38   Viini Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Ooppeli
B2   150   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Rassukka
B3   83   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Honsani
B4   15   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
B5   27   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
B6   10   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
C               .
C1   157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Honda
C2   48   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
C3   174   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Ku Tietäs
C4   119   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda
C5   3   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Sammal-Musti
C6   5   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Mazda
D               .
D1   16   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Japsi
D2   7   Alokas Tontza   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
D3   56   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
D4   111   Humppi Tero   Vihti   Kreisi Racing   Mazda
D5   26   Osmo Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D6   190   Komi Jarmo   Lemi   Toukkala Racing   Honda



ladyjen erät 17,30,50,54


A               .
A1   6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
A2   25   Tuominen Laura   Lahti   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
A3   69   Piruetti   Kausala   Mara-Katti   Muumi
A4   24   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
A5   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Jollain
A6   61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
B               .
B1   50   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Obelix
B2   5   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
B3   24   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
B4   69   Piruetti   Kausala   Mara-Katti   Muumi
B5   47   Saparo   Järvelä      Riemurasia
B6   6   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
C               .
C1   10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Joku Muumi
C2   47   Saparo   Järvelä      Riemurasia
C3   31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Paukkulaakeri
C4   5   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
C5   50   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Obelix
D               .
D1   61   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
D2   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Jollain
D3   31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Paukkulaakeri
D4   25   Tuominen Laura   Lahti   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
D5   10   Purhonen Senni   Rantasalmi   Maranello Team   Joku Muumi
Sivuja: 1 2 [3] 4 5 6