Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
26.11.22 - klo:17:52
 
  Näytä kirjoitukset
Sivuja: 1 [2] 3 4 ... 6
16  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: VILPPULA 21.-22.04 2011 : 11.04.12 - klo:18:45
mikäli en hirveesti laskuissa sekoillut, niin Vilppulaan ilmottautuneita olis

lauantaille

supereita 32 kipaletta

3   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   Bemari
8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   jep-jep
15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
26   Rissanen Janne   Kuopio      Corolla
27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Ahjo MS Kadett
28   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
29   Anttila Aaro   Lyly   Koirikko Team   Escort
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
54   Pyyhtiä Risto   Oitti   KKP Racing   BMW
58   Nummela Mikko   Hausjärvi   KKP Racing   Opgeot
66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Volvo
74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ajokki
81   Heikkinen Jarno   Joroinen   Holant Racing   Mazda 323 STV
102   Koikkalainen Kari   Kuopio   KansiTec- Racing   Datsuni
113   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Escort
126   Liimatainen Kari   Hirvensalmi      Toyota
128   Mixu   Vilppula   Torvelo Racing   Anglia
131   Baby Possu   Vantaa      Ford Escort
133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Eskortti
139   Mikkola Aki   Jämsä   Mikkola Racing   GT Corolla
143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   Bemari
152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
181   Pohja Paavo   Vilppula      Villi
313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Ford
403   Tavi Mikko   Kemi      Bemari



kardaaneja 41

1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Porche
2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Toyota
3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   BMW
9   Edi   Pornoo   Maranello Team   BMW
10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Pahnapuhallin
11   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Venäjän Mahti
13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-DX
15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Omega
18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Lyhyt Jatke
22   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä Korolla
41   Sinkku   Lohja   Kreisi Racing   Romu
43   Liimatainen Petri   Jämsänkoski   Camo Team   Camo RT- BMW
46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulva
54   Pahis   Heinola   Mylly Racing   Pösö
55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Lamminhovi Opel
57   Purmonen Toni   Jyväskylä      Volvo
59   Mäkilä Marko   Hausjärvi   No Power Team   Foortti
60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
64   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
73   Mäkiaho Tero   Mänttä      BMW
79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
84   Pynnönen Samuli         BMW
87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Sama Riesu
99   Peku   Kirkkonummi   Kreisi Racing   Opel Kadett
109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Sierra
130   Lindström Jani   Espoo   RK-Racing   BMW
141   Humppi Tero   Vihti   Kreisi Racing   Bemari
144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Vuokko
186   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Toyota
187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Wauxhall
217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
248   Lindström Toni   Espoo   RK-Racing   BMW
257   Haukkala Juha   Petäjävesi      Volvo
343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo RacingTeam   Sierra
387   Ripa Falck   Jyväskylä      Wauxhall


ladyja 14

2   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
5   Nina Villikissa   Myrskylä   No Power Mirri   Mazda
6   Mara-katti   Porvoo   Mirri Team   Peukalopotti
7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Auto
9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
30   Mari Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Joo
38   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Pösö
41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Romurekka.fi-Masa
43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
105   Nieminen Anna-Mari   Jämsä   Vikke Racing   Pösö
444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny



sunnuntaille

supereita 26

1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   Skoda
9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   Bemari
10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Jep-jep
15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
24   Nepponen Mikko   Sipoo      Foortti
26   Rissanen Janne   Kuopio      Corolla
27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Ahjo MS Kadett
29   Anttila Aaro   Lyly   Koirikko Team   Escort
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
50   Jakke   Pornainen   Majax Racing   BMW
66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Volvo
101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Kosvortti
113   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Escort
126   Liimatainen Kari   Hirvensalmi      Toyota
128   Mixu   Vilppula   Torvelo Racing   Anglia
132   Turkki Janne   Jämsänkoski      Ford Escort
133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Eskortti
138   Mikkola Niko   Jämsä   Mikkola Racing   GT Corolla
158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
181   Pohja Paavo   Vilppula      Villi
202   Koikkalainen Kai   Jämsä   KansiTec- Racing   Datsuni
281   Savolainen Janne   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
403   Tavi Mikko   Kemi      Bemari


vetareita 36

3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   TJO:n Mazda
5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
8   Nyberg Cisse   Porvoo   Dewil Racers   Golffi
10   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Verkkosilmä
11   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Alfa
12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-Masa
20   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Mazda
27   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   Mazda
28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Ryppypeppu
30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Viiatti
37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Tipu
43   Antsa   Heinola      Mitsu
48   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Auto
56   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
57   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Ooppeli
60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Patonki
63   Kapanen Heikki   Jyväskylä      MerennaRockRenu
66   Mäkinen Eetu   Mänttä   Kultsu Racing Team   Samara
71   Aronen Janne   Kauhajoki      Vaarin Golf
81   Jartza   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subukka
113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
131   Grönval Roni   Lohja   Team Karhumetsä   Mazda
140   Samanen Hannu   Saarijärvi   Saarijärven UA   Saab
192   KP   Espoo   RK Racing   Nissani
205   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Pösö
206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Nissan
444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny


junnuja 25

2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Honta
5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Sivikki
6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Lada
13   Terhelä Aleksi   Vehmaa   Team Karhumetsä   Mazda
16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu 2
28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Team   Volle
35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ajokki
37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Volvo
38   Ville   Jämsä   Härski Racing   Pösö
39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
48   Siirtonen Joni   Hämeenkoski   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
49   Mäkelä Teemu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu 2
65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-Masa
81   Joonas   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subukka
84   Papinsaari Pyry   Vilppula      BMW
86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Corolla
107   Turunen Miika   Vilppula      Corolla
126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto



17  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: JÄMSÄ 10-11.03 2012 : 08.03.12 - klo:20:47
Kaikki jotka tulee isommilla kulkuneuvoilla (siis rekoilla, linjureilla yms.) Ottakaahan yhteyksiä Valkeisen Ariin niin hää neuvoo radalle vähemmän mäkisen ja suoremman reitin...
PUH.046-636 4917
18  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: JÄMSÄ 10-11.03 2012 : 06.03.12 - klo:14:44
AIKATAULUA JÄMSÄÄN

8.00 ILMOTTAUTUMISET / KATSASTUKSET
9.30  KOKOUKSET
10.00  HARJOTUKSET
           (super
             kard / vetari
             junnu / lady)
11.00  KISA ALKAKOON!!!

HUOM !!
Kilpureitten alle suoja
19  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: JÄMSÄ 10-11.03 2012 : 06.03.12 - klo:14:29
ALKUERIÄ

KARDAANI

A               
A1   387   Ripa Falck   Jyväskylä      Wauxhall
A2   212   Masi   Korpilahti   Kemat Racing   Bedford
A3   7   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
A4   132   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Faijan BMW
A5   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Ihan Sama
A6   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Volvo
A7   20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
A8   1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Belarus
B               
B1   55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Hovi Escort
B2   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Wauxhall
B3   5   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Mazda
B4   109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ford
B5   15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
B6   168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Kikotin
B7   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
B8   38   Frejborg Harry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Mikä Kännistyy
C               
C1   52   Wenkula   Korpilahti   Kemat Racing   Sierra
C2   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Vuokko
C3   711   Tupo   Heinola   Tupo motorsport stLusi   Sammalmätäs
C4   40   Ahokas Joonas   Jyväskylä   Kemat Racing   Starletti
C5   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
C6   8   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
C7   10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Volvo
C8   121   Häkä   Suolahti   CamoRacing Team   BMW
D               
D1   44   Tahvo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lata
D2   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Jatke
D3   186   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Toyota
D4   222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan Pösö
D5   79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
D6   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
D7   14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi DX


JUNNU

A               
A1   38   Ville   Jämsä   Härski Racing   Pösö
A2   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Sama Romu
A3   24   Poju   Kolma   Caranburu   Blue Devil
A4   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Mazda
A5   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
B               
B1   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
B2   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Ladivaattor
B3   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
B4   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
B5   155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
C               
C1   69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi Masa
C2   39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
C3   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
C4   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
C5   10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo kai
D               
D1   155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
D2   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
D3   24   Poju   Kolma   Caranburu   Blue Devil
D4   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Ladivaattor
D5   69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi Masa
E               
E1   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
E2   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
E3   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
E4   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Sama Romu
E5   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
F               
F1   10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo kai
F2   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Mazda
F3   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
F4   39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
F5   38   Ville   Jämsä   Härski Racing   Pösö


SUPER LAUANTAI

A               
A1   102   Koikkalainen Kari   Kuopio   KansiTec- Racing   Datsun
A2   138   Mikkola Niko   Jämsä   Mikkola Racing   Corolla
A3   5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
A4   21   Sinisalo Marko   Heinola   LongHandRacingTeam   Ooppeli
A5   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
B               
B1   131   Baby Possu   Vantaa      Ritmo
B2   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Fiasko
B3   136   Pessinen Mika   Jämsänkoski   Haavisto Racing   Corolla
B4   252   Wenkula   Korpilahti   Kemat Racing   Sierra
B5   132   Turkki Janne   Jämsänkoski      Ford Escort
C               
C1   14   Lindström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Honda
C2   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Yhtiön Bemari
C3   137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Escort
C4   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
C5   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
D               
D1   22   Lehtonen Henri   Kuhmoinen   Natiaiset Racing   Volvo
D2   152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola   Huh
D3   121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Marjapuuro
D4   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
D5   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli


VETARIT

A               
A1   60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
A2   30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
A3   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
A4   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
A5   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
A6   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
A7   206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
B               
B1   57   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Ooppeli
B2   11   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Honda
B3   55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Auto
B4   121   Lönnqvist Christian   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
B5   19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi Masa
B6   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
C               
C1   59   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Munny
C2   10   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Mazda
C3   15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
C4   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
C5   3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Potkukelkka
C6   12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
D               
D1   285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Sunny
D2   56   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
D3   9   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
D4   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
D5   2   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
D6   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Maksalaatikko



LADYT

A
A1   102   Memma-Mamma   Jämsä   Härski Racing   Honda
A2   38   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Härski Pösö
A3   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
A4   7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Mazda
A5   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
A6   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
B               
B1   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
B2   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
B3   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Romurekka.fi Masa
B4   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
B5   38   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Härski Pösö
C               
C1   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
C2   7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Mazda
C3   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Romurekka.fi Masa
C4   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
C5   102   Memma-Mamma   Jämsä   Härski Racing   Honda



20  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: JÄMSÄ 10-11.03 2012 : 01.03.12 - klo:06:22
Lauantaina
KARDAANEJA 32 kipaletta


   1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Belarus
   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Volvo
   5   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Mazda
   7   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
   8   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
   10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Volvo
   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
   14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi DX
   15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
   20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Jatke
   38   Frejborg Harry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Mikä Kännistyy
   40   Ahokas Joonas   Jyväskylä   Kemat Racing   Starletti
   44   Tahvo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lata
   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
   55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Hovi Escort
   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
   79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Ihan Sama
   109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ford
   121   Häkä   Suolahti   CamoRacing Team   BMW
   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   NaapurinSierra
   132   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Faijan BMW
   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Vuokko
   168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Kikotin
   186   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Toyota
   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Wauxhall
   212   Masi   Korpilahti   Kemat Racing   Bedford
   222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan Pösö
   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   DKW
   387   Ripa Falck   Jyväskylä      Wauxhall
   711   Tupo   Heinola   Tupo motorsport stLusi   Sammalmätäs


SUPEREITA 20


4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Fiasko
14   Lindström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Honda
21   Sinisalo Marko   Heinola   LongHandRacingTeam   Ooppeli
22   Lehtonen Henri   Kuhmoinen   Natiaiset Racing   Volvo
27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Yhtiön Bemari
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
102   Koikkalainen Kari   Kuopio   KansiTec- Racing   Datsun
121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Marjapuuro
131   Baby Possu   Vantaa      Ritmo
132   Turkki Janne   Jämsänkoski      Ford Escort
133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
136   Pessinen Mika   Jämsänkoski   Haavisto Racing   Corolla
137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Escort
138   Mikkola Niko   Jämsä   Mikkola Racing   Corolla
152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola   Huh
171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
252   Wenkula   Korpilahti   Kemat Racing   Sierra



JUNNUJA 15


   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
   10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo kai
   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Ladivaattor
   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
   24   Poju   Kolma   Caranburu   Blue Devil
   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Mazda
   38   Ville   Jämsä   Härski Racing   Pösö
   39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
   69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi Masa
   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Sama Romu
   155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto



Sunnuntaille

VETAREITA 25


2   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Potkukelkka
5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
9   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
10   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Mazda
11   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Honda
12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi Masa
28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Maksalaatikko
49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Auto
56   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
57   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Ooppeli
59   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Munny
60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
121   Lönnqvist Christian   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Sunny



SUPEREITA 19


   1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   BMW
   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Fiasko
   16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
   21   Sinisalo Marko   Heinola   LongHandRacingTeam   Ooppeli
   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
   50   Jakke   Pornainen   Majax Racing   BMW
   52   Tyvi Kukko   Leivonkäki   Kukko Racing   Mazda
   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
   102   Koikkalainen Kari   Kuopio   KansiTec- Racing   Datsun
   121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Marjapuuro
   131   Baby Possu   Vantaa      Ford Escort
   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
   136   Pessinen Mika   Jämsänkoski   Haavisto Racing   Corolla
   137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Escort
   139   Mikkola Aki   Jämsä   Mikkola Racing   Corolla
   160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escort
   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
  252   Wenkula   Korpilahti   Kemat Racing   Sierra



LADYJA kaikki 8


2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Mazda
9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
38   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Härski Pösö
41   Nadia Reikäpää   Ei MIstäänKotosin   Mirri Team    Romurekka.fi Masa
102   Memma-Mamma   Jämsä   Härski Racing   Honda


alkueriä tulee kun kerkeen tekemään... Virnistää
21  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: SIPOO 11.-12.02 2012 : 09.02.12 - klo:07:10
ALKUERIÄ

Lauantain superit (erät 1,2,3 )

A               .
A1   18   Pehkonen Marko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
A2   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
A3   49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Ruotsalainen Tykki
A4   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
A5   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Ööbeli
A6   19   Piipponen Matias   Porvoo      Sitikka

B               .
B1   121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
B2   289   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Navetan Takaa
B3   149   Jänkälä Toni   Askola   Team Eräfaijat.fi   Bemari
B4   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Laada
B5   64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Ford
B6   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
C               .
C1   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
C2   5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
C3   14   Lindström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Honda
C4   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
C5   143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW



Vetarit (erät 4,5,6,7)


A               .
A1   55   Nurdström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Honda
A2   289   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Navetan Takaa
A3   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
A4   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Masa
A5   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
A6   19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi 626
B               .
B1   56   Aspelin Johnny   Sipoo   SGP-Racing   Mazda
B2   252   Frejborg Fredrik   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissan
B3   107   Turunen Henri   Lappeenranta   Henkka Racing   Corolla
B4   15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
B5   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
B6   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda 626
C               .
C1   121   Lönnqvist Christian   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
C2   9   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Honda
C3   61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Atomi
C4   7   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Saletisti Natsaa
C5   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
C6   3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D               .
D1   201   Suune   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Corolla
D2   2   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
D3   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Matstalaatikko
D4   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ropelli
D5   18   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Mazda
D6   12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda



ladyt (erät 8,9,17,18)


A               .
A1   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
A2   21   Tiita   Sipoo   Team Sipoon Tytöt   Auto
A3   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ropelli
A4   26   Tiitu   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
A5   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
B               .
B1   8   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
B2   3   Gamala    Kellokoski   Sunday Cruisers   Dumbo
B3   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
B4   7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Ei Hajuakaan
B5   6   Mara-katti   Porvoo   Mirri Team   Saletisti Natsaa
C               .
C1   6   Mara-katti   Porvoo   Mirri Team   Saletisti Natsaa
C2   26   Tiitu   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
C3   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
C4   21   Tiita   Sipoo   Team Sipoon Tytöt   Auto
C5   8   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
D               .
D1   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D2   7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Ei Hajuakaan
D3   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ropelli
D4   3   Gamala    Kellokoski   Sunday Cruisers   Dumbo
D5   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti



Sunnuntain superit alustavasti (erät 1,2,3)


A               .
A1   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
A2   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
A3   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Laada
A4   141   Hämäläinen Joona   Orimattila   Rectum Racing   Honda
A5   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Ööbeli
A6   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
B               .
B1   121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
B2   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Yhtiön Bemari
B3   64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Ford
B4   16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
B5   50   Jakke   Pornainen   Majax Racing   BMW
C               .
C1   289   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Navetan Takaa
C2   21   Sinisalo Marko   Heinola   LongHandRacingTeam   Ooppeli
C3   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
C4   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
C5   49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Ruotsalainen Tykki




kardaanit (erät 4,5,6,7,8,)


A               .
A1   41   Sinkku   Lohja   Kreisi Racing   Lada
A2   186   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Toyota
A3   47   Kivistö Toni   Maalta   Sunday Cruisers   Lahna 2
A4   12   Kukkonen Kai   Järvenpää   Sunday Cruisers   Bumba
A5   168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Kikotin
A6   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Volvo
A7   4   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
B               .
B1   99   Peku   Kirkkonummi   Kreisi Racing   Bemari
B2   311   Kuusisto Jukka   Askola   Kuhan Ajellaan   Merikontti
B3   18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
B4   128   Laurila Juha   Lappeenranta   Keltanokka Racing Team   Volvo
B5   10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Volvo
B6   1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Valmet
B7   218   Anttila Toni   Hyvinkää   Team Ytte & Mosse   Foorti
C               .
C1   108   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
C2   222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan Pösö
C3   35   Muhli Aarne   Hyvinkää   Lopenuupuneet   Voortti
C4   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Sama Reuhka
C5   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
C6   8   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
D               .
D1   130   Lindström Jani   Espoo   RK-Racing   BMW
D2   282   Saarinen Sami-Petteri   Heinola   Selänkylä Racing   Volovo
D3   23   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Navetan Takaa
D4   109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Sierra
D5   79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
D6   14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi DX



Junnut (erät 8,9,10,19,20)


A               .
A1   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Masa
A2   51   Aksu   Maalta   Sunday Cruisers   HHHMMMM
A3   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
A4   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Corolla
A5   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
A6   155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
B               .
B1   24   Poju   Kolma   Caranburu   Blue Devil
B2   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
B3   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
B4   69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Romurekka.fi 626
B5   11   Ekku   Kellokoski   Sunday Cruisers   Dumbo
B6   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Lada
C               .
C1   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
C2   10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
C3   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
C4   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
C5   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ropelli
C6   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Masa
D               .
D1   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Lada
D2   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ropelli
D3   69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Romurekka.fi 626
D4   51   Aksu   Maalta   Sunday Cruisers   HHHMMMM
D5   24   Poju   Kolma   Caranburu   Blue Devil
E               .
E1   155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
E2   11   Ekku   Kellokoski   Sunday Cruisers   Dumbo
E3   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Corolla
E4   10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
E5   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
22  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / sipoon kuskit : 07.02.12 - klo:06:57
Lauantaina kurvailemaan pääsee
Vetarikuskeja 24 kiippaletta


   2   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
   3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
   7   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Saletisti Natsaa
   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
   9   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Honda
   12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda 626
   15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ropelli
   18   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Mazda
   19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi 626
   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Masa
   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Matstalaatikko
   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
   55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Honda
   56   Aspelin Johnny   Sipoo   SGP-Racing   Mazda
   61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Atomi
   107   Turunen Henri   Lappeenranta   Henkka Racing   Corolla
   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
   121   Lönnqvist Christian   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
   201   Suune   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Corolla
   252   Frejborg Fredrik   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissan
   289   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Navetan Takaa



Supereita 17

4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Ööbeli
14   Lindström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Honda
18   Pehkonen Marko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
19   Piipponen Matias   Porvoo      Sitikka
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Ruotsalainen Tykki
64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Ford
101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW
149   Jänkälä Toni   Askola   Team Eräfaijat.fi   Bemari
154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Laada
171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
289   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Navetan Takaa



ladyja ratalle kurvailee  10


   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
   3   Gamala    Kellokoski   Sunday Cruisers   Dumbo
   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ropelli
   6   Mara-katti   Porvoo   Mirri Team   Saletisti Natsaa
   7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Ei Hajuakaan
   8   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
   21   Tiita   Sipoo   Team Sipoon Tytöt   Auto
   26   Tiitu   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo



sunnuntaina kardaaneja 27 koopeeäl


1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Valmet
3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Volvo
4   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
8   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Volvo
12   Kukkonen Kai   Järvenpää   Sunday Cruisers   Bumba
14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi DX
18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
23   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Navetan Takaa
35   Muhli Aarne   Hyvinkää   Lopenuupuneet   Voortti
41   Sinkku   Lohja   Kreisi Racing   Lada
46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
47   Kivistö Toni   Maalta   Sunday Cruisers   Lahna 2
79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Sama Reuhka
99   Peku   Kirkkonummi   Kreisi Racing   Bemari
108   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Sierra
128   Laurila Juha   Lappeenranta   Keltanokka Racing Team   Volvo
130   Lindström Jani   Espoo   RK-Racing   BMW
144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Corolla
168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Kikotin
186   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Toyota
218   Anttila Toni   Hyvinkää   Team Ytte & Mosse   Foorti
222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan Pösö
282   Saarinen Sami-Petteri   Heinola   Selänkylä Racing   Volovo
311   Kuusisto Jukka   Askola   Kuhan Ajellaan   Merikontti



suuppereita 16


   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Ööbeli
   16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
   21   Sinisalo Marko   Heinola   LongHandRacingTeam   Ooppeli
   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Yhtiön Bemari
   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
   49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Ruotsalainen Tykki
   50   Jakke   Pornainen   Majax Racing   BMW
   64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Ford
   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
   121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
   141   Hämäläinen Joona   Orimattila   Rectum Racing   Honda
   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Laada
   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team  Escortti
   289   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Navetan Takaa




junnuja 14


2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ropelli
10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
11   Ekku   Kellokoski   Sunday Cruisers   Dumbo
12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Lada
16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
24   Poju   Kolma   Caranburu   Blue Devil
51   Aksu   Maalta   Sunday Cruisers   HHHMMMM
65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Masa
69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Romurekka.fi 626
86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Corolla

155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
23  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Vs: Rantasalmelle ilmottautuneet : 26.01.12 - klo:13:51
ALKUERÄT

Vetari

V   NRO   NIMI   PAIKKAKUNTA   KERHO   AUTO
A               .
A1   150   Laukkanen Erik   Savonlinna   Karhu Racing   Honda
A2   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Mazdalaatikko
A3   93   V-P Hynynen   Iisalmi      Corolla
A4   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
A5   24   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
A6   18   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   joku vaan
A7   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Ooppeli
A8   7   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Saletisti Natsaa
B               .
B1   81   Jartza   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
B2   244   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Saappi
B3   61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Patonki
B4   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
B5   20   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Mazda
B6   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Peukalosilppuri
B7   12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
B8   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
C               .
C1   107   Turunen Henri   Lappeenranta   Henkka Racing   Corolla
C2   115   Pirssi Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
C3   53   Pulkkinen Pasi   Rantasalmi   Lintula Racing   Honta
C4   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Masta
C5   19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
C6   15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
C7   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
C8   3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda


kardaani

K   NRO   NIMI   PAIKKAKUNTA   KERHO   AUTO
A               .
A1   34   Jansku Bansku   Joroinen   ADHD-Racing Team   Sierra
A10   8   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
A11   1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   John Deere
A2   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Sierra
A3   127   Kuhlström Pete   Kotka   Fantom Racing   Esko
A4   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
A5   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
A6   188   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Riesa
A7   168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Nikotin
A8   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Rusinantempi
A9   14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   DX
B               .
B1   40   Ahokas Joonas   Jyväskylä   Kemat Racing   Starletti
B10   4   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
B2   128   Laurila Juha   Lappeenranta   Keltanokka Racing Team   Volvo
B3   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   Pomputin
B4   42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   HuhHuh?
B5   171   Hämäläinen Jani   Joutseno   Toukkala Racing Team   Lada
B6   134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Lata
B7   29   Mäkilä Mika   Pakaa   No Power Team   Ford
B8   18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
B9   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
C               .
C1   79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
C10   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Lada
C2   711   Tupo   Heinola   Tupo motorsport stLusi   sammalmätäs
C3   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Vauxhall
C4   50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Volvo
C5   109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Voortti
C6   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
C7   26   Ikonen Esa   Lahnalahti   Pörö Racing Team   Bemari
C8   15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
C9   10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Volvo


super

LA   Nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A               .
A1   143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW
A2   51   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
A3   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
A4   5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
A5   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Bemari
A6   313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Ford
A7   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
B               .
B1   121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
B2   14   Lindström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Honda
B3   161   Löppönen Timo   Joroinen   JoroistenMoottorikerho   Escortti
B4   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
B5   159   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
B6   18   Pehkonen Marko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
C               .
C1   160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escortti
C2   15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Bösö
C3   42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   joo
C4   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Ööbeli
C5   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
C6   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escortti


junnu

Erä   Numero   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A               .
A1   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
A2   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
A3   155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
A4   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
A5   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
A6   244   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Saappi
B               .
B1   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
B2   24   Poju   Kolmankylä   Caranpuru   Red Devil
B3   31   Teemu   Rantasalmi   Maranello Team   Bemari
B4   69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Mazda
B5   10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
B6   4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Sivikki
C               .
C1   81   Joonas   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
C2   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
C3   41   Milad   Lahti   Rokki-Talli   Mazda
C4   5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Sivisi
C5   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli


lady

Erä   nro   Nimi   Paikkakunta   Team   Auto
A               .
A1   71   kurnauskis   Joutseno   Mirri Team   Lada
A2   34   Jemina Lumi   Joroinen   ADHD-Racing   Sierra
A2   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Mazda
A4   24   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
A5   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
B               .
B1   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
B2   7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Sivikki
B3   6   Marakatti   Porvoo   Mirri Team   Saletisti Natsaa
B4   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
B5   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Ford
C               .
C1   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Ford
C2   24   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
C3   6   Marakatti   Porvoo   Mirri Team   Saletisti Natsaa
C4   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Mazda
C5   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
D               .
D1   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D2   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
D3   34   Jemina Lumi   Joroinen   ADHD-Racing   Sierra
D4   7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Sivikki
D5   71   kurnauskis   Joutseno   Mirri Team   Lada
24  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: RANTASALMI 1 - 28.-29.01 2012 : 26.01.12 - klo:12:33
Aamu alkaa kun toimisto aukeaa klo 7.30
katsastusjonoon voi asettautua n. klo 8.00
Kuskit kuuntelee joukolla ohjeistuksia klo 9.30
Harjottelut alotetaan klo 10.00
         (super, junnut, vetarit, kardaanit, ladyt)
Kisa alotellaan klo 11.00
ja lopetellaan 53 lähdön jälkeen
25  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Rantasalmen aikastaulutus : 26.01.12 - klo:12:32
Aamu alkaa kun toimisto aukeaa klo 7.30
katsastusjonoon voi asettautua n. klo 8.00
Kuskit kuuntelee joukolla ohjeistuksia klo 9.30
Harjottelut alotetaan klo 10.00
         (super, junnut, vetarit, kardaanit, ladyt)
Kisa alotellaan klo 11.00
ja lopetellaan 53 lähdön jälkeen
26  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Rantasalmelle ilmottautuneet : 18.01.12 - klo:21:07
Kuskimäärät jäi alle 100, joten ajetaan yksipäiväinen kisa....

vetareita ratalle tyrkyllään olis 24 kipaletta


3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
7   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Saletisti Natsaa
8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Ooppeli
15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Peukalosilppuri
18   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   joku vaan
19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
20   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Mazda
24   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Masta
37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Mazdalaatikko
49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
53   Pulkkinen Pasi   Rantasalmi   Lintula Racing   Honta
61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Patonki
81   Jartza   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
93   V-P Hynynen   Iisalmi      Corolla
107   Turunen Henri   Lappeenranta   Henkka Racing   Corolla
113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
115   Pirssi Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
150   Laukkanen Erik   Savonlinna   Karhu Racing   Honda
244   Lukkarinen Antti   Iisalmi      Saappi


kardaaneja 31


1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   John Deere
3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Lada
4   Jensen Pappa   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Volvo
8   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Volvo
13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   DX
15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Rusinantempi
26   Ikonen Esa   Lahnalahti   Pörö Racing Team   Bemari
29   Mäkilä Mika   Pakaa   No Power Team   Ford
34   Jansku Bansku   Joroinen   ADHD-Racing Team   Sierra
40   Ahokas Joonas   Jyväskylä   Kemat Racing   Starletti
42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   HuhHuh?
46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Volvo
60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Sierra
109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Voortti
127   Kuhlström Pete   Kotka   Fantom Racing   Esko
128   Laurila Juha   Lappeenranta   Keltanokka Racing Team   Volvo
129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Lata
168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing    Nikotin
171   Hämäläinen Jani   Joutseno   Toukkala Racing Team   Lada
187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Vauxhall
188   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Riesa
296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   Pomputin
711   Tupo   Heinola   Tupo motorsport stLusi   Sammalmätäs



supereita 19
4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Ööbeli
14   Lindström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Honda
15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä     Bösö
18   Pehkonen Marko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
27   Ahonen Joni   Heinola   Long Hand Racing Team   Bemari
42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Ford
46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
51   Nissinen Pete   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
121   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW
154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
159   Asikainen Jarno   Rantasalmi   Lintula Racing   Ford Fiesta
160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escortti
161   Löppönen Timo   Joroinen   JoroistenMoottorikerho   Escortti
171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escortti
313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Ford



junnuja 17


2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Sivikki
5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Sivisi
6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
24   Poju   Kolmankylä   Caranpuru   Red Devil
31   Teemu   Rantasalmi   Maranello Team   Bemari
33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Datsuni
41   Milad   Lahti   Rokki-Talli   Mazda
65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
69   Laakso Nico   Kouvola   Rokki-Talli   Mazda
81   Joonas   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subu
155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
244   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Saappi



ja ladyja 10


2   Napri   Orimattila   No Power Team   Ford
4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
6   Marakatti   Porvoo   Mirri Team   Saletisti Natsaa
7   Milli Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Sivikki
9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
24   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
34   Jemina Lumi   Joroinen   ADHD-Racing   Sierra
41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Mazda
71   kurnauskis   Joutseno   Mirri Team   Lada






27  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Vs: Kokous : 03.12.11 - klo:15:32
Kokouksessa sovittiin Rantasalmelta tutun Stop-merkin käyttöön otosta joka kisaan
Samalla tarkennettiin joillekkin hieman epäselväksi jääneitä asioita mm.
 promilleraja:
Varikkoalueella 0,5 promillea
Rata-alueella (keräilystä Stop-merkille, siis sille varikolle paluu stopin jälkeen) 0 promillea

Kypärän käyttö
Voi ottaa päästä pois
- keskeyttäessä (siis siellä penkalla lippumiehen vieressä)
- Hinauksessa
- Keskeytyksen ja penkasta nykäisyn jälkeen varikolle RAUHALLISESTI ajaessa, kilpakumppaneiden jo ollessa pois radalta.
- Stop- merkillä, erän jälkeen

Lisäksi sovittiin takavalojen näkyvyyden parantamiseksi, että takavalopolttimen tulee olla 21w.
28  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / kisakalenterista.... : 03.12.11 - klo:15:10
Kunnon talvea odotellessa saatiin varmistettua vain yksi kisa.
Kausi starttaa Rantasalmelta 28.-29.1.-12 oli sitten millanen keli tahansa.
Siitä eteenpäin kisat olisi tarkoitus järjestää 2:n viikon välein, säävarauksella.  Järkyttynyt
Kesäkisojen osalta kalenteri tarvitsee lisämuokkauksia, joten niiden osalta palataan aiheeseen myöhemmin.
29  ROKKIRALLI / Kysy ja vastaa / Vs: 2012 talvi/kevätkisat : 22.10.11 - klo:17:18
vastahan tuo viikko sitte saatii tää kausi päätökseen, se työllistää vielä pikkasen, joten koita pysyä
pöksyissäs vielä vähän aikaa. Kisakalenteri julkastaan kyllä kunhan saadaan kasaan.  Virnistää
30  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / Vs: Kauden päätöskisan ilmottautumiset : 13.10.11 - klo:18:30
Tiedottajassa ilmenneen teknisen vian vuoksi infon päivitys viivästyy.(Swoop kipeenä)
Pyrimme korjaamaan vian mahdollisimman pian. (paljon lämpöä ja hoivaa swoopille)
Sinne saakka syydetään tietoa tänne foorumille...

aikataulua Joutsaan tarjoillaan heti....

7.30   Toimisto aukeaa ja katsastukset alkaa
9.15   Kuskikokous
10.00 Harjotukset
          -super 15 min
          -junnu/lady 15 min
          -kardaani/vetari 15 min
11.00 Kisataan ihan toen perrää


Lauantai: Superit / Kadaanit / Junnut

Sunnuntai: Superit / Vetarit / Ladyt
Sivuja: 1 [2] 3 4 ... 6