Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä ja kirjaudu tai rekisteröidy.

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
02.10.22 - klo:18:37
 
  Näytä kirjoitukset
Sivuja: [1] 2 3 ... 6
1  INFO TAULU / KISAINFOT 2013 / Vs: ROKKIRALLIA JÄMSÄSSÄ 23.-24.02 2013 : 20.02.13 - klo:05:01
ALKUERIÄ JÄMSÄÄN

KARDAANIT

A               
A1   31   Salminen Mika   Korpilahti   Kemat Racing   Kimple
A2   38   Hitsari Heppi   Jämsä   Härski Racing   Toi Ota Gorilla
A3   109   Laine Samuli   Järvenpää   Team VäläysNeliö   KiisseliBiili
A4   88   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Volvo
A5   57   Purmonen Tomi   Jyväskylä   Mehtäperä Reisinki   Volvo       
A6   29   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Voortti
A7   10   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   Bemmi
A8   5   Pirhonen Arto   Heinola   PUB Vapari   JH autohuolto Opel
B               
B1   37   Härski Vävy   Jämsä   Härski Racing   BMW
B2   55   Olli Sora   Jämsä   Härski Racing   Opel
B3   16   Puhakka Matti   Hämeenkoski   ..   Lada
B4   62   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mersu
B5   122   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan BMW
B6   6   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   BMW
B7   14   Sheikki   Lahti   Rokki-Talli   Rupikasa DX
C               
C1   111   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Ford Sierra
C2   86   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Volvo
C3   7   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Ooppeli
C4   22   Corleone   Lappeenranta   Team Tapis   Toyo
C5   15   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Lada
C6   4   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Dexi
C7   2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Opel
D               
D1   50   Lörtsy   Hämeenlinna   Moukari Team   Volvo
D2   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BMW
D3   108   Swoop   Järvenpää   Sunday Cruisers   KiisseliBiili
D4   135   Kuhlman Manne   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
D5   28   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Koistisen Volga
D6   27   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Volvo
D7   8   Luostarinen Marko   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ascona



SUPER LAUANTAI

A               
A1   36   Baby Possu   Vantaa   ..   Ford Esort
A2   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
A3   6   Nissinen Kalle   Heinävesi    Tykkireisinki   BMW
A4   42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW 320i
A5   1   Nissinen Juha   Heinävesi    Tykkireisinki   Mazda
A6   40   Voitto Hassi   Salo   ..   Pösö
B               
B1   22   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Honda
B2   35   Polvilampi Tomppa   Jämsä   Tehopaine Racing   Tehopaine Ford
B3   74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing   Ooppeli
B4   38   Turkki Janne   Jämsänkoski   ..   LA Pösö, - SU Escort
B5   34   Lehtonen Henri   Kuhmoinen   Natiaiset Racing   Volvo
B6   13   Savolainen Jani   Nurmijärvi   Kukko Racing    Vonda
C               
C1   61   Oikku   Varkaus   Tykkireisinki   BMW
C2   28   Koikkalainen Kari   Kuopio   Kansitec Racing   Datsun
C3   47   Vepsäläinen Markus   Suonenjoki   Team PPTC   Ford Sierra
C4   5   Tomipöö   Heinävesi    Tykkireisinki   Starlet
C5   20   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Golf


JUNNUT

A               
A1   9   Loponen Lassi   Hartola   Moukari team   Mitsu
A2   24   Atte   Maalta   Sunday Cruisers   Auto
A3   35   Huugo Junior   Jämsänkoski   Huugo Racing   Ooppeli
A4   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   ?
A5   16   Hiien Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Opel
B               
B1   7   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
B2   32   Henri Kallioniemi   Jämsä   Härskiracing   Honda Civic
B3   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Ooppeli
B4   5   Poju   Joroinen   Caranburu   Red Devil
B5   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Volvo
C               
C1   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Ooppeli
C2   3   Frejborg Kristoffer   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Mauto
C3   18   Löfqvist Benjami   Jämsä   Pönttö Reisinki   BMW 520i
C4   15   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö 2
C5   14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Civikki



VETARIT

A               
A1   52   Kivelä Pekka   Jämsä   Söpö-Team   Matukka
A2   45   Valtteri   Jämsänkoski   Huugo Racing   Honda
A3   60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Bözö
A4   27   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
A5   69   Laakso Nico   Lahti   Rokki-Talli   Masta
A6   111   Hämäläinen Joona   Orimattila   Rectum Racing   Honda Civic
A7   9   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
A8   18   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
B               
B1   46   Virtanen Ville   Jämsä   Härski Racing   Pösö
B2   50   TV Kokki   Hämeenlinna   Moukari Team   Camry
B3   85   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Nissani
B4   36   Saarelainen Tuomo   Iisalmi   ..   Opel Astra
B5   10   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
B6   31   Salmi Make   Porvoo   Devwil Racers   323
B7   13   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Lentävä Matsi
B8   2   Vape Osmo    Heinola   Team Osmo Heinola   Perunapussi
C               
C1   93   Halonen Benjamin   Iisalmi   ..   Saab
C2   125   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Pösö
C3   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
C4   14   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   ?
C5   25   Hynynen V-P   Iisalmi   ..   Toyota Corolla
C6   7   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
C7   22   Sheikki   Lahti   Rokki-Talli   Mazda F



SUPERIT SUNNUNTAI

A               
A1   13   Savolainen Jani   Nurmijärvi   Kukko Racing    Vonda
A2   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
A3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rally   RMS Rally Datsun
A4   4   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Ford
A5   6   Nissinen Kalle   Heinävesi    Tykkireisinki   BMW
A6   5   Tomipöö   Heinävesi    Tykkireisinki   Starlet
B               
B1   16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Renault
B2   74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing   Ooppeli
B3   29   Luurre Aato   Jämsä   Kansitec Racing   Datsun
B4   61   Oikku   Varkaus   Tykkireisinki   BMW
B5   22   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Honda
B6   42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW 320i
C               
C1   48   Eetu   Vilppula   Hitekki Motorsport   Austin A40
C2   6   Nissinen Kalle   Heinävesi    Tykkireisinki   BMW
C3   4   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Ford
C4   29   Luurre Aato   Jämsä   Kansitec Racing   Datsun
C5   38   Turkki Janne   Jämsänkoski   ..   LA Pösö, - SU Escort
C6   13   Savolainen Jani   Nurmijärvi   Kukko Racing    Vonda
D               
D1   5   Tomipöö   Heinävesi    Tykkireisinki   Starlet
D2   22   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Honda
D3   58   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rally   RMS Rally Datsun
D4   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
D5   16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Renault
E               
E1   42   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW 320i
E2   38   Turkki Janne   Jämsänkoski   ..   LA Pösö, - SU Escort
E3   61   Oikku   Varkaus   Tykkireisinki   BMW
E4   74   Huugo   Jämsänkoski   Huugo Racing   Ooppeli
E5   48   Eetu   Vilppula   Hitekki Motorsport   Austin A40



LADYT

A               
A1   16   Leipuri Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Opel
A2   3   Katja   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
A3   38   Anne Sora   Jämsä   Härski Racing   Toyota
A4   25   Nanna   Jämsä   Juke Racing   Pösö
A5   37   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Bemari
A6   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   ?
B               
B1   24   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
B2   36   Saarelainen Jenni   Iisalmi   ..   Opel Astra
B3   1   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
B4   18   Paape   Jämsänkoski   Huugo Racing   Corsa
B5   5   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari team   Mazda F
B6   17   Memma Mamma   Jämsänkoski   Huugo Racing   Honda
C               
C1   17   Memma Mamma   Jämsänkoski   Huugo Racing   Honda
C2   37   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Bemari
C3   18   Paape   Jämsänkoski   Huugo Racing   Corsa
C4   38   Anne Sora   Jämsä   Härski Racing   Toyota
C5   36   Saarelainen Jenni   Iisalmi   ..   Opel Astra
C6   16   Leipuri Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Opel
D               
D1   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   ?
D2   5   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari team   Mazda F
D3   25   Nanna   Jämsä   Juke Racing   Pösö
D4   1   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
D5   3   Katja   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
D6   24   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
2  INFO TAULU / KISAINFOT 2013 / Vs: ROKKIRALLIA JÄMSÄSSÄ 23.-24.02 2013 : 17.02.13 - klo:16:31
HUOM!
Muistattehan varata kilpureiden alle pressut (=vuotosuojat  Näyttää kieltä )
Ja jos tulet isommalla autolla ota yhteyttä Härskiin puh. 046- 636 4917 (ajoreitti radalle eri kautta)
3  INFO TAULU / KISAINFOT 2013 / Vs: ROKKIRALLIA SIPOOSSA 09.02 2013 : 06.02.13 - klo:05:56
ALKUERIÄ SIPOOSEEN


Super

A   -   1               
A1   17   Junnila Sami   Mäntsälä   Print Race   Mirahirviö
A2   26   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Starlet
A3   6   Nissinen Kalle   Heinävesi    Tykkireisinki   BMW
A4   54   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
A5   5   Tomipöö   Heinävesi    Tykkireisinki   Starlet
B   -   2               
B1   22   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Honda
B2   31   Edi   Porvoo   Maranello Team   Iisakin Kirkko
B3   32   Vuokio Juha   Otava   Kelmi Racing   Biimä
B4   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Saab
B5   20   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Golf
C   -   3               
C1   44   Humppi Tero   Vihti   Kreisi Racing   Ooppeli
C2   13   Savolainen Jani   Nurmijärvi   Kukko Racing    Vonda
C3   23   Piipponen Matias   Porvoo   ..   Sitikka
C4   43   The Pora   Hausjärvi   Mopar Racing   BMW
C5   10   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Ford  
D   -   4               
D1   27   Sinisalo Marko   Heinola   Long Hand Racing Team   Bemari
D2   61   Oikku   Varkaus   Tykkireisinki   BMW
D3   24   Kinnunen Juhani   Kerava   ..   Opeli
D4   1   Nissinen Juha   Heinävesi    Tykkireisinki   Mazda



Kardaanit


A   -   6               
A1   76   Varpenius Petri   Tammisaari   ..   Bemari 730
A2   135   Kuhlman Manne   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
A3   34   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Volvo
A4   20   Mäkilä Mika   Orimattila   No Power Team   Voortti
A5   10   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   Bemmi
A6   27   Haukkala Juha   Petäjävesi   Mehtäperä Reisinki   Volvo
A7   29   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Voortti
B   -   7               
B1   64   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Kivistön patska
B2   94   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
B3   58   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Regorddi
B4   19   Pappa Jensen   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
B5   33   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Omega
B6   14   Sheikki   Viilähde   Rokki-Talli   Corolla DX
B7   4   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Auto
C   -   8               
C1   88   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Volvo
C2   62   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Öky Mersu
C3   108   Swoop   Järvenpää   Sunday Cruisers   KiisseliBiili
C4   18   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Joku
C5   11   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Esko
C6   2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
C7   5   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Salkapuu Opel
D   -   9               
D1   78   Varpenius Sami   Tammisaari   ..   Bemari 730
D2   46   Kaitsu   Nummenkylä   Sunday Cruisers   Joku eläin
D3   24   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
D4   15   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Lada
D5   6   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Ford  
D6   8   Luostarinen Marko   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ascona



Vetarit

A   -   10               
A1   41   Heinonen Toni   Porvoo   Devwil Racers   Golf
A2   44   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
A3   49   Matti   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
A4   26   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
A5   10   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Joku golffi?
A6   70   Tervo Teppo   Tornio   PPRC   Suohirviö Volvo
A7   9   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Ford  
A8   2   Vape Osmo    Heinola   Team Osmo Heinola   Perunapussi
B   -   11               
B1   42   Osmo Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Hardcore Mazda
B2   92   Nepponen Mikko   Sipoo   ..   Pösö 205
B3   121   Lönnqvist Christian   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Mazda
B4   7   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
B5   14   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Opeli
B6   31   Salmi Make   Porvoo   Devwil Racers   323
B7   22   Sheikki   Viilähde   Rokki-Talli   Masta
C   -   12               
C1   111   Hämäläinen Joona   Orimattila   Rectum Racing   Honda Civic
C2   40   Suune   Porvoo   Team Sipoon Pojat   Toyota
C3   29   Sipoon Vanha Kettu   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Paholainen
C4   5   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
C5   69   Laakso Nico   Lahti   Rokki-Talli   Masta
C6   13   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Matsi
C7   18   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana


Ladyt

A   -   13               
A1   9   Gamala Kati   Maalta   Sunday Cruisers   Skorppari
A2   15   Meidän Mutzi   Joroinen   Caranburu   Red Devil
A3   3   Katja   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
A4   45   Mirtsu   Sirppilästä   Sunday Cruisers   Smakko
A5   5   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari team   Mazda F
A6   8   Tiita   Sipoo   Team Sipoon Tytöt   Ford  
B   -   23               
B1   5   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari team   Mazda F
B2   45   Mirtsu   Sirppilästä   Sunday Cruisers   Smakko
B3   8   Tiita   Sipoo   Team Sipoon Tytöt   Ford  
B4   44   Paula Luumi   Hikiä   Sunday Cruisers   Kivistön patska
B5   1   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
C   -   31               
C1   1   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
C2   44   Paula Luumi   Hikiä   Sunday Cruisers   Kivistön patska
C3   3   Katja   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
C5   9   Gamala Kati   Maalta   Sunday Cruisers   Skorppari
C5   15   Meidän Mutzi   Joroinen   Caranburu   Red Devil


Junnut

A   -   5               
A1   15   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö 2
A2   5   Poju   Joroinen   Caranburu   Red Devil
A3   24   Atte   Maalta   Sunday Cruisers   Tuleva Dino
A4   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Rottelo
A5   7   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
A6   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Ooppeli
B   -   17               
B1   32   Henri Kallioniemi   Jämsä   Härskiracing   Honda Civic
B2   3   Frejborg Kristoffer   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Auto
B3   14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Honda
B4   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Volvo
B5   22   Tulitikku Timo   Maalta   Sunday Cruisers   Joku Eläin
B6   11   Ekku   Maalta   Sunday Cruisers   Smakko
C   -   26               
C1   19   Aksu   Maalta   Sunday Cruisers   Skorppari
C2   9   Loponen Lassi   Hartola   Moukari team   Ford  
C3   24   Atte   Maalta   Sunday Cruisers   Tuleva Dino
C4   5   Poju   Joroinen   Caranburu   Red Devil
C5   3   Frejborg Kristoffer   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Auto
C6   32   Henri Kallioniemi   Jämsä   Härskiracing   Honda Civic
D   -   34               
D1   11   Ekku   Maalta   Sunday Cruisers   Smakko
D2   7   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
D3   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Volvo
D4   14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Honda
D5   19   Aksu   Maalta   Sunday Cruisers   Skorppari
E   -   40               
E1   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Ooppeli
E2   22   Tulitikku Timo   Maalta   Sunday Cruisers   Joku Eläin
E3   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Rottelo
E4   9   Loponen Lassi   Hartola   Moukari team   Ford  
E5   15   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   TynkäRytö 2
4  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: JOUTSA 2 - 13.-14.10 2012 : 11.10.12 - klo:12:35
ALKUERIÄ....

lauantain super

A               
A1   144   Keskinen Jouni   Kyröskoski      Ford Escort
A2   164   Junnila Sami   Mäntsälä   Print Race   Mirahirviö
A3   54   Pyyhtiä Risto   Oitti   KKP Racing   BMW
A4   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Venäjän mahti
A5   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   AHJO Motorsport Opel
B               
B1   63   Mononen Petri   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
B2   17   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
B3   167   Kai Rasku   Jämsä   Härski Racing   Toyota Starlet
B4   147   Pömpiäinen   Niittylä   Lehmä Racing   BMW
B5   1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   V8DX
C               
C1   80   Suoja Jari   Hämeenkyrö      Ford Escort
C2   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Opel Kadett
C3   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
C4   165   Mononen Janne   Selänkylä   Selänkylä Racing   Volvo
C5   31   Edi   Porvoo   Maranello Team   auto
D               
D1   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Kultivaattori
D2   160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escort
D3   75   Sappinen Jari   Kangasniemi   Kurko Racing   Toyota
D4   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   BMW
E               
E1   76   Heikkilä Keijo   Hämeenkyrö      Ford Escort
E2   2   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Pösö
E3   65   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW 320i
E4   68   Seppälä Väinö   Lahti   Väiski Team   Volvo 240
F               
F1   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
F2   161   Löppönen Timo   Joroinen   JoroistenMoottorikerho   Escort
F3   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Saab 93
F4   32   Juha Vuokio   Otava   Team Su-Si   Biimä-auto
G               
G1   108   Holopainen Juho   Joensuu   Lahnalahti Racing   Ford Sierra
G2   49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Saab
G3   48   Raivio Janne   Suolahti      BMW 325
G4   13   Putki Kukko   Nurmijärvi   Kukko racing   Vonda



vetari


A               
A1   133   Niininen Aleksi   Palokka   Paukku Team   Volvo
A2   120   KalaKukko   Joutsa   Kukko Racing   Ooppeli
A3   78   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Type R
A4   88   Hokkis   Saarijärvi   Tussari Team   Toyota
A5   119   Nykänen Tomi   Rantasalmi   Apina Racing   Rytö
A6   93   V-P Hynynen   Iisalmi      Corolla
A7   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
A8   2   Kalle   Askola   Riverside Racing   Amis Ferrari
A9   199   Jussi Vares   Jyväskylä   Ranta Team   Corolla
B               
B1   134   Lasse   Heinola   RHR Team   Toyota
B2   21   Linström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Sivikki
B3   61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
B4   60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
B5   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
B6   24   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
B7   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Joku toinen
B8   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
B9   135   Ville Merisalo   Vääksy   Putikka Patrol   Saab-99
C               
C1   137   Autio Lasse   Haapajärvi   Paratiisin/MU   Pösö 309
C2   155   Loberg Jari   Saarijärvi   Norppa Racing   Munny
C3   105   Jykke Paukku   Uurainen   Paukku Team   Ooppeli
C4   206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaw Racers   Opeli
C5   43   Antsa   Heinola      Ooppeli
C6   29   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
C7   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golf
C8   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mitsu
C9   130   Sopanen Teemu   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda
D               
D1   177   Aronen Jarkko   Vilppula   T&T Dream Team Ry   VW Golf
D2   125   Piipponen Matias   Porvoo      AA ÄKS
D3   85   TV-kokki   Renko   Moukari Team   Sekasikiö
D4   109   Niininen Arto   Palokka   Paukku Team   Matukka
D5   91   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Mazda
D6   444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan
D7   55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Matukka
D8   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ässä Mazda
E               
E1   313   Ferland Ronald   Kanada   Pelle Peloton Racing   Ford Escort
E2   107   Turunen Henri   Lappeenranta   Henkka Racing   Toyota Corolla
E3   192   KP   Espoo   RK Racing   Opel
E4   9   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
E5   48   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
E6   30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
E7   15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mitsu
E8   4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
F               
F1   132   Valtteri   Jämsänkoski   Härski Racing   Honda Civic
F2   99   Ahokas Joonas   Jyväskylä   Kemat Racing   Maksalaatikko
F3   84   Rautiainen Markku   Karstula   Pommikone Racing   Pommikone Volvo
F4   16   Hämäläinen Joona   Lahti   Rectum Racing   Sivikki
F5   169   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Scorpioni
F6   22   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
F7   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Maksalaatikko
F8   12   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   Mitsu


junnut

A               
A1   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Honta
A2   24   Poju   Joroinen   Caranburu   Red Devil
A3   26   Jesse   Onkiniemi      Lada
A4   14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Honta
A5   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
A6   5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Mazda
B               
B1   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
B2   25   Rautiainen Niko   Pieksämäki   Outlaw Racers   Opelix
B3   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Töpö
B4   39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
B5   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Volvo
B6   112   Atte Vävypoika   Maalta   Sunday Cruisers   Scorpioni
C               
C1   27   Mäntynen Ville   Jämsä   Härski Racing   Mazda
C2   4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Mazda
C3   32   Kallioniemi Henri   Jämsä   Härski Racing   Civikki
C4   43   Sironen Roope   Saarijärvi      Volvo
C5   20   Hiien Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Opelix
C6   44   Åvist Roni   Haapajärvi   Päppärä Racing   Pösö 309
D               
D1   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Mazda
D2   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
D3   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
D4   444   Jasu   Lahti   Yytsi Racing   Nissan
D5   23   Wass Rosa   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
E               
E1   15   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Tynkärytö
E2   126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaw Racers   Opel
E3   61   Kemppainen Lassi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
E4   29   Söderström Oliver   Tammisaari      Camry
E5   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda


sunnuntai ja kardaanit

A               
A1   172   Wenkula   Korpilahti   Team Jarwen   Ford Escort
A2   214   Saarinen Jari   Vääksy   Putikka Patrolli   Toyota DX
A3   137   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Volvo
A4   57   Purmonen Toni   Jyväskylä      Volvo
A5   42   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Opelix
A6   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   auto
A7   55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   C Kadett
A8   302   Kauppinen Panu   Saarijärvi   Tussari Team   Heppilänpaja Toyota
B               
B1   174   Mike Taipale   Korpilahti   Äikkälä Motorsport   Juoko EVO 1
B2   167   Varpenius Petri   Tammisaari      Bemari
B3   95   Viidakko Vekara   Mikkeli   Team Kelmi Racing   Cosfort
B4   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
B5   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Naapurin Sierra
B6   50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulva
B7   18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Esko
B8   147   Laakso Ossi   Heinola   LHM   Voortti
C               
C1   178   Kuivalainen Miikka   Jyväskylä   Liiteri Reising   Mazda 616 Capello
C2   154   Hau Hau Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   BMW
C3   160   Hannusladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
C4   272   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   Ooppeli
C5   257   Haukkala Juha   Petäjävesi      Volvo
C6   7   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
C7   11   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   Corolla DX
C8   126   K-P   Jämsä   Härski Racing   Escort
D               
D1   176   Dona   Otava   RS-Team   HOO Volvo
D2   117   Kankkunen Timo   Kerma   Peräkylän Mopo& Patteri   Datsun
D3   19   Sirppi   Sirppilä   Sunday Cruisers   Joku Volvo
D4   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BMW
D5   212   Masi   Korpilahti   Kemat Racing   240 Capri
D6   313   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Venäjän mahti
D7   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   DX
E               
E1   177   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola   Volvo
E2   112   Loponen Petri   Hämeenlinna   Moukari Team   Auto
E3   158   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Record
E4   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   BMW
E5   200   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Mersu
E6   15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   MerSSu
E7   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   BMW
F               
F1   175   Hitsari Heppi   Jämsä   Härski Racing   BMW
F2   282   Saarinen Sami-Petteri   Heinola   Selänkylä Racing   Escort
F3   443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Kauheen Iso Volvo
F4   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   DKV
F5   134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
F6   20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Volvo (ehkä)
F7   2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Opel
G               
G1   179   Honkanen Jarkko   Jyväskylä   Liiteri Reising   Mazda 616 Capello
G2   161   Poori Kettu   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
G3   387   Ripa Falck   Jyväskylä      Ooppeli
G4   26   Ikonen Esa   Lahnalahti   Pörö Racing Team   Bemari
G5   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Voortti
G6   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ascona
G7   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
H               
H1   197   Vävy Härski   Jämsä   Härski Racing   BMW
H2   43   Liimatainen Petri   Jämsänkoski   Camo Racing Team   BMW
H3   77   Tarmosladi   Muurame   Äikkälä Motorsport   Juoko EVO 1
H4   218   Anttila Toni   Hyvinkää   Majax Racing   Sierra
H5   79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   auto
H6   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Holden Gemini
H7   156   Häyrinen Veijo   Askola   Askola Pushing   auto


ladyt

A               
A1   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   auto
A2   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Raketti Ooppeli
A3   92   Mirtsu   Sirppilä   Sunday Cruisers   Joku Volvo
A4   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan
A5   29   Susanna   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
B               
B1   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
B2   15   Heidi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
B3   84   Pekkarinen Heli   Karstula   Pommikone Team   Pommikone volvo
B4   27   Ylennysmäki Mirva   Palokka   Paukku Team   Matukka
B5   42   Justiina Kotko   Toivakka   Kanaparvi   Nippon
C               
C1   18   Nixu   Loviisa   Devwil Racers   Golf
C2   48   Klaara Kotko   Lievestuore   Kanaparvi   Reppana
C3   7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Matukka
C4   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
C5   35   Leipuri Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Mazda
D               
D1   46   Manninen Marika   Vääksy   Putikka Patrolli   Saab 99
D2   17   Paape   Jämsä   Härski Racing   Honda
D3   24   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Opelix
D4   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D5   36   Kiukku Paukku   Kerava   Paukku Team   Mazda


sunnuntain superit alustavasti (pidätän itselläni oikeuden muutoksiin)

A               
A1   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Kultivaattori
A2   65   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW 320i
A3   49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Saab
A4   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   BMW
A5   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Venäjän mahti
B               
B1   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
B2   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Opel Kadett
B3   16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   BMW
B4   75   Sappinen Jari   Kangasniemi   Kurko Racing   Toyota
B5   31   Edi   Porvoo   Maranello Team   auto
C               
C1   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
C2   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
C3   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Saab 93
C4   32   Juha Vuokio   Otava   Team Su-Si   Biimä-auto
C5   1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   V8DX
D               
D1   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
D2   2   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Pösö
D3   82   Hautala Kari   Suolahti      BMW
D4   167   Kai Rasku   Jämsä   Härski Racing   Toyota Starlet
D5   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   AHJO Motorsport Opel

5  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: JOUTSA 2 - 13.-14.10 2012 : 08.10.12 - klo:08:43
AIKATAULUA JOUTSAAN

Olethan paikalla ajoissa, niin ei tuo päivänvalo lopu kesken kaiken. (näkee vielä ne autoarvatkin lukea )

7.00 Toimistoväki ja katastusmiehet olis paikalla
8.30 kuskikokous
9.00 harjotellaan (järjestys yms. kerrotaan kokouksessa ja näkyy taululla)
10.00 ajetaan jo kilpaa

Alueellahan on sähköä saatavilla rajoitetusti
sähköpaikkavaraukset ja lisäinfot
Hannes Paukku
040-7715 457
6  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: JOUTSA 15-16.09 2012 : 13.09.12 - klo:19:54
ALKUERIÄ

SUPER LAUANTAI

A               
A1   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
A2   15   Trogen Mika   Lohja   Print Race   Pösö
A3   68   Seppälä Väinö   Lahti   Väiski Team   Volvo 242
A4   43   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rally Team   RMS Rally Datsun
A5   65   Salo Jari   Korpilahti   Team Jarwen   BMW 320i
A6   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
B               
B1   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starletti
B2   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Calibra
B3   47   Myllyvirta Pasi   Karstula   Lehmä Racing   BMW
B4   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
B5   45   Laitinen Jarppi   Lappeenranta   Laitinen Racing   Subaru Le 1
B6   67   K-P Saari   Jämsä   Härski Racing   Ford Escort
C               
C1   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
C2   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Opel Kadett
C3   64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Ooppeli
C4   313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Ford
C5   403   Tavi Mikko   Kemi   Mierontie Racing   BMW
C6   281   Savolainen Janne   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
D               
D1   73   Salonen Harri   Onkiniemi   Ravintola Hovi   Mini
D2   26   Rissanen Janne   Kuopio   Jr-Racing   Hämärä Datsuni
D3   48   Raivio Janne   Suolahti      BMW 325
D4   13   Putki Kukko   Nurmijärvi   Kukko racing   Vonda
D5   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
D6   63   Mononen Petri   Heinola   Selänkylä Racing   Mersu
E               
E1   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
E2   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
E3   155   Komi Jarmo   Lemi   Toukkala Racing Team   Volvo
E4   32   Juha Vuokio   Otava   Team Su-Si   Biimä-Auto
E5   31   Edi   Porvoo   Maranello Team   Starlet
E6   29   Anttila Aaro   Lyly   Koivula 1   Ford Escort


KARDAANI

A               
A1   150   Räkis   Hollola   Marasko   Marasko Lada
A2   170   Olli Sora   Jämsä   Härski Racing   BMW
A3   147   Laakso Ossi   Heinola   LHM   auto
A4   217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
A5   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   DKV
A6   79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
A7   14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Rokki-Talli Corolla
A8   2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo 240 GL
A9   77   Tarmosladi   Muurame   Äikkälä Motorsport   JUOKO evo 1
B               
B1   244   Mäkinen Ari   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Volvo
B2   158   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Record
B3   145   Heikkilä Taito   Pertunmaa      BMW
B4   343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo RacingTeam   Ford Sierra
B5   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Se toimiva…?
B6   50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulva
B7   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ascona
B8   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Corolla
C               
C1   159   Tikka Sami   Pieksämäki   Karvaturpa Reisinki   Corolla
C2   213   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Volov
C3   124   Väätänen Jussi   Saarijärvi   Heppilänpaja    Toyota
C4   57   Purmonen Toni   Jyväskylä      Auto
C5   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Rytöjä rivistä
C6   168   Mambo Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Ukko Volvo
C7   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Vuokko
C8   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Bemari
D               
D1   163   Rautiainen Jarkko   Pieksämäki   Outlaw Racers   Corolla
D2   443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Volvo
D3   95   Viidakko Vekara   Mikkeli   Team Kelmi Racing   Cosworth
D4   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
D5   134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Lata
D6   109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ford
D7   15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   MerSSu
D8   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
E               
E1   164   Rahnu   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Jatke
E2   348   Rauhanen Teemu   Espoo   RK Racing   BMW
E3   92   Lavio Teijo   Heinola   Team Osmo Heinola   Oldsmobile
E4   5   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   TynkäTimon Kadett
E5   108   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   KiisseliBiili
E6   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   CazzoGrandeMacchinaCorsa
E7   20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Volvo
E8   1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Mazda
F               
F1   166   Kuitunen Tomi   Laukaa   Kurko Racing   Volvo
F2   161   Poori Kettu   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
F3   54   Pahis   Heinola   Mylly Racing   Pösö
F4   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Vauxhall
F5   257   Haukkala Juha   Petäjävesi      Auto
F6   149   Laesvaara Niko   Lahti   Black Flag Racing   Ooppel
F7   11   Loponen Tommi   Lahti   Moukari Team   Mitsu
F8   10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Kupla
G               
G1   167   Varpenius Petri   Tammisaari      Bemari 730
G2   160   Hannusladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
G3   51   Vatanen Jani   Joroinen   Pörö Racing Team   Ford
G4   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BMW
G5   212   Masi   Korpilahti   Kemat Racing   Langsames auto
G6   8   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bimmeri
G7   55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Iso Volvo
G8   61   Sepposladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   JUOKO evo 1
H               
H1   169   Laine Hannu   Hollola   Moukari Team   Volvo
H2   156   Häyrinen Veijo   Askola   Askola Pushing   Lada
H3   43   Liimatainen Petri   Jämsänkoski   Camo Racing Team   BMW
H4   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   PUSU Bmw
H5   313   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Venäjän mahti
H6   7   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
H7   18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
H8   135   Manne Kuhlman   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto


JUNNUT

A               
A1   5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Civikki
A2   23   Wass Rosa   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
A3   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Volvo
A4   48   Siirtonen Joni   Hämeenkoski   Hill Street Blues   Perätön Pahilainen
A5   14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Mitsu
A6   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Jöpö
B               
B1   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Mazda
B2   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Joku romu
B3   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
B4   69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Rokki-Talli Mazda 626
B5   444   Jasu   Lahti   Yytsi Racing   Nissani
C               
C1   20   Hiien Kukko   Lievestuore   Kukko Racing   Opel Vectra
C2   10   Frejborg Kristoffer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
C3   38   Ville   Jämsä   Härski Racing   Härskin Mosse
C4   107   Turunen Miika   Lappeenranta   Henkka Racing   Toyota Corolla
C5   29   Söderström Oliver   Tammisaari      Toyota Camry
D               
D1   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Scorpiooni
D2   25   Rautiainen Niko   Pieksämäki   Outlaw Racers   Opeli
D3   24   Poju   Joroinen   Caranburu   Red Devil
D4   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Opeli
D5   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Civikki
E               
E1   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   auto
E2   26   Jesse   Onkiniemi      Lada
E3   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
E4   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
E5   51   Aksu   Maalta   Sunday Cruisers   Smakko


VETARIT

A               
A1   118   Andrei Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   P.Motorsport Honda
A2   197   Jallu Paukku   Kemi   Paukku Team   Volov
A3   125   Piipponen Matias   Porvoo      AA ÄKS
A4   74   Virtanen Jukka   Heinola      Fiat
A5   157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Leasing Kaara
A6   48   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda
A7   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golf
A8   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
B               
B1   119   Nykänen Toni   Rantasalmi   Apina Racing   Rytö
B2   313   Ferland Ronald   Kanada   Pelle Peloton Racing   Ford Escort
B3   99   Ahokas Joonas   Jyväskylä   Kemat Racing   Maksalaatikko
B4   206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaw Racers   Ooppeli
B5   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
B6   93   V-P Hynynen   Iisalmi      Corolla
B7   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Obeli
B8   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda
C               
C1   120   KalaKukko   Joutsa   Kukko Racing   Ooppeli
C2   52   Mici   Rääkkylä   Killer Brothers   Vara-auto
C3   98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
C4   192   KP   Espoo   RK Racing   Mitsu
C5   59   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Munny
C6   56   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   auto
C7   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Sivisi
C8   4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Perunapussi
D               
D1   128   Raatikainen Tema   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
D2   21   Linström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Honda
D3   94   Santtu   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
D4   109   Niininen Arto   Palokka   Paukku Team   Matukka
D5   27   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   Golf
D6   24   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
D7   55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Matukka
D8   12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda 323
E               
E1   129   Hartsa Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Mazda
E2   1   Nurmi Pasi   Askola   Maranello Team   Mazda
E3   77   Aronen Sauli   Vilppula   T&T Dream Team Ry   VW Golf
E4   106   Alottelija JPS   Heinola   Westmac    Mazda
E5   151   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Ongelmajäte Ooppeli
E6   29   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
E7   15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
E8   50   Toivonen Mikko   Heinola   Triim Tiim   Triim Tiim Mitsu
F               
F1   130   Sopanen Teemu   Rantasalmi   Lintula Racing   Honda
F2   216   Ikonen Taru   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Menopeli
F3   72   Huvila Markus   Heinola   SLR-Racing   Kadetti
F4   88   Hokkis   Saarijärvi   Tussari Team   Corolla
F5   18   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Type R
F6   444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan
F7   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Horatsun veli
G               
G1   169   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Joku romu
G2   140   Samanen Hannu   Saarijärvi   Saarijärven UA   Saab
G3   61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Se kasassa oleva
G4   60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
G5   91   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Ooppeli
G6   30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
G7   2   Kalle   Askola   Riverside Racing   The Car
H               
H1   170   Kaapo Kukko   Jyväskylä   Kukko Racing   Honda
H2   127   Söderström Jan   Tammisaari      Camry
H3   85   TV Kokki   Renko   Moukari Team   Mazda 232ss
H4   73   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Corolla
H5   20   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Tojo
H6   22   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Paukku Mazda
H7   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mitsu

LADYT

A               
A1   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan
A2   26   Tiitu   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
A3   32   Suhmura Kotko   Lievestuore   Kanaparvi   Nipponi
A4   31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Sierra
A5   18   Nixu   Loviisa   Devwil Racers   Mitsu
A6   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voortti
B               
B1   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
B2   24   Koskinen Auli   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
B3   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
B4   27   Ylennysmäki Mirva   Palokka   Paukku Team   Matukka
B5   29   Susanna   Heinola   Team Hardcore Heinola   Honda Civic
B6   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
C               
C1   17   Paape   Jämsä   Härski Racing   Honda Civic
C2   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Opeli
C3   7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Matukka
C4   28   Lundberg Jessica   Tammisaari      auto
C5   48   Klaara Kotko   Lievestuore   Kanaparvi   Rellun pippana
C6   15   Heidi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli


Sunnuntain supereitten kohtalo selviää taas lauantai-iltana...
7  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: TAMMISAARI 25.-26.08 2012 : 23.08.12 - klo:12:15
ALKUERIÄ

VETARIT

A
125   Piipponen Matias   Porvoo      AA ÄKS
113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Nissani
17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Opel 16V
55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Rellu
49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Perunapussi

B
127   Söderström Jan   Tammisaari      Camry
18   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Type R
30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Sivisi
37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Horatsu
3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda 323

C
29   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
56   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   auto
8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golf
15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mazda
13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Raketti
5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda



lauantai super

A
171    Matilainen Marko    Vihtavuori    Paukku Team    Escort
118    Majanen Riku    Järvenpää    Majax Racing    BMW
5    Klasu    Järvenpää    Majax Racing    BMW
149    Jänkälä Toni    Askola    Askola Pushing    Bemari
64    Avi    Joroinen    Pörö Racing Team    Ooppeli
62    Grönval Roni    Lohja    Print Race    Mitsubishi EVO 4

B
151    Eräfaija    Askola    Askola Pushing    Bemari
46    Holmström Sebastian    Porvoo    Riverside Racing    VR6
70    Mici    Rääkkylä    Killer Brothers    Volvo
10    Nissinen Juha    Heinävesi    Tykkireisinki    V8DX
13    Putki Kukko    Nurmijärvi    Kukko racing    Vonda

C
25    Rinne Tomi    Kiikala    Kaaos Racing    Lada 1200S
101    Selander Oscar    Porvoo    OS Racing Team    Honda
403    Tavi Mikko    Kemi    Mierontie Racing    BMW 328
15    Trogen Mika    Lohja    Print Race    Pösö
9    Väisänen Timo    Porvoo    Team Kehno    BMW



LADYT

A            
2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voorti
18   Nixu   Loviisa   Devwil Racers   Golf
13   Pimu Nalle   Veikkola   Team Karhumetsä   Honda
7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Matukka
20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda

B            
43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissani
41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   romurekka Mazda
26   Tiitu   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voorti

C            
20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
26   Tiitu   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
13   Pimu Nalle   Veikkola   Team Karhumetsä   Honda
444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissani
28   Lundström Jessica   Tammisaari      Camry

D            
28   Lundström Jessica   Tammisaari      Camry
7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Matukka
41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   romurekka Mazda
18   Nixu   Loviisa   Devwil Racers   Golf
43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda



SUNNUNTAI

kardaanit

A
135   Manne Kuhlman   Paippinen   Team Sipoon Pojat   auto
131   Junnila Sami   Mäntsälä   Print Race   Lada
313   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Kyssärillä mennään
2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Mazda

B
156   Häyrinen Veijo   Askola   Askola Pushing   Lada
217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
218   Anttila Toni   Hyvinkää   Majax Racing   Sierra
21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Opel on POP
11   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Volvo
10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Reppana

C
348   Rauhanen Teemu   Espoo   RK Racing   BMW
17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Bemari
108   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   KiisseliBiili
8   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Joku romu montusta
13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   DX

D
137   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Volvo
12   Kukkonen Kai   Järvenpää   Sunday Cruisers   Bumba
99   Peku   Kirkkonummi   Kreisi Racing   Ford Escort
14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka Corolla
3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Bemari
46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada



junnut

A            
69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka Mazda
2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   auto
28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Volvo
65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda 323
444   Jasu   Lahti   Yytsi Racing   Nissani
22   Alhonen Joni   Tammisaari      Bemari

B            
8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Opel 16V
112   Atte Vävypoika   Maalta   Sunday Cruisers   Bumba
6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Joku raato
39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo

C            
29   Söderström Oliver   Tammisaari      Camry
51   Aksu   Maalta   Sunday Cruisers   Smako
65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda 323
2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   auto
69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka Mazda

D            
22   Alhonen Joni   Tammisaari      Bemari
444   Jasu   Lahti   Yytsi Racing   Nissani
28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   Volvo
112   Atte Vävypoika   Maalta   Sunday Cruisers   Bumba
8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Opel 16V

E            
10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Joku raato
51   Aksu   Maalta   Sunday Cruisers   Smako
29   Söderström Oliver   Tammisaari      Camry



Sunnuntain supereihin pidätän oikeuden tehdä muutoksia kuskimäärien mahdollisesti muuttuessa  Virnistää
8  ROKKIRALLI / Kysy ja vastaa / Vs: Tomi Mularin muistolle. : 09.07.12 - klo:18:46
Mestarin muistolle

Timo Väisänen
Jari Nurmi
Tuija Hartonen
9  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: KOUVOLA 07.-08.07 2012 : 05.07.12 - klo:20:56
ALKUERIIIII.......

VETARI

A               
A1   85   TV-kokki   Renko   Moukari Team   Mazda
A2   122   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Saab
A3   74   Virtanen Jukka   Heinola      Westmac Mazda
A4   192   KP   Espoo   RK Racing   Joku
A5   20   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Datsun
A6   131   Grönval Roni   Lohja   Print Race   Mazda
A7   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Ryppypeppu
A8   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Se Aito ja Oikea
B               
B1   86   Holmström Jonny   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Nissan Sunny
B2   208   Peltola Janne   Askola   Oikotie Racing   Opel Astra
B3   72   Huvila Markus   Heinola   SLR-Racing   Opel Kadett
B4   84   Rautiainen Markku   Karstula   Pommikone Racing   Pommikone Volvo
B5   18   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Honda
B6   15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mitsu
B7   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
B8   2   Kalle   Askola   Riverside Racing   The Romu
C               
C1   91   Lindström Toni   Espoo   RK Racing Team   Mazda
C2   188   Seppä Ville   Hamina   VTJ Racing   Ooppeli
C3   61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ylläri
C4   60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
C5   56   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   auto
C6   30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
C7   55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Rellu
C8   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Mazda
D               
D1   92   Nepponen Mikko   Sipoo      Pösö
D2   44   Gregu Huikuri   Porvoo   Devwil Racers   323
D3   29   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Marcel
D4   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
D5   43   Antsa   Heinola      Mitsu
D6   22   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissani
D7   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Horatsu
D8   3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
E               
E1   94   Santtu   Heinola   Team Hardcore Heinola   Opeli
E2   126   Tikka Sami   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
E3   157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Honda
E4   50   Toivonen Mikko   Heinola   Triim Tiim   Mitsu
E5   24   Björn Jani   Rantasalmi   Karhu Racing   Reppana
E6   53   Pulkkinen Pasi   Rantasalmi   Lintula Racing   auto
E7   4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Perunapussi
E8   12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
F               
F1   96   Juke   Lappeenranta   Team Tapis   Pikkumusta
F2   36   Artsi   Lahti   RHR Team   Carina
F3   136   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola   Tumppu Urakointi Honda
F4   59   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Munny
F5   444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Datsun
F6   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
F7   10   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Ei mitään käryä
F8   16   Hämäläinen Joona   Lahti   Rectum Racing   Volvo
G               
G1   151   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Ooppeli
G2   98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
G3   48   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
G4   27   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   Mazda
G5   121   Lönnqvist Christian   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
G6   11   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Ropeli
G7   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
G8   97   Kittipallo Kylliäinen   Orimattila   Pakaan AA-Racing   Camry
 

JUNNUT

A               
A1   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
A2   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Jöpö
A3   126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
A4   5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Civikki
A5   39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
B               
B1   18   Rautiainen Minttu   Karstula   Pommikone Team   Pommikone Volvo
B2   24   Poju   Joroinen   Caranburu   Red Devil
B3   48   Siirtonen Joni   Hämeenkoski   Hill Street Blues   Perätön pahilainen
B4   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pahkasika
B5   14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Tatsuni
C               
C1   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Tumppu Urakointi Honda
C2   69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-Toitsu
C3   10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
C4   107   Turunen Miika   Lappeenranta   Henkka Racing   Toyota Corolla
C5   38   Ville   Jämsä   Härski Racing   Pösö
D               
D1   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Joku eläin
D2   15   Metsäoja Matti   Heinola   Mylly Racing   Pahiksen Pösö
D3   4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   auto
D4   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   auto
E               
E1   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Racing   auto
E2   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Mazda
E3   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Joku Rottelo
E4   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda



SUPERIT LAUVANTAINA

A               
A1   13   Putki Kukko   Nurmijärvi   Kukko racing   Vonda
A2   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
A3   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlet
A4   2   Kaapo Irri   Lahti   Team Mainos Visitor   Pösö
A5   110   Emppu   Lemi   Lyijynen Racing Team   Pikkuvolvo
B               
B1   66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
B2   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
B3   1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   JR Racing Datsun
B4   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
B5   12   Mr. Raymond   Porvoo   No Power Team   Escort
C               
C1   143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW
C2   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR6
C3   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
C4   15   Trogen Mika   Lohja   Print Race   Pösö
C5   149   Jänkälä Toni   Askola   Team Eräfaijat.fi   Metalliromu Bemmi
D               
D1   37   Hänninen Pekka   Jyväskylä      Ford Fiesta MK1
D2   7   Laitinen Tero   Varkaus   Holehead Racing   BMW
D3   152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
D4   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
D5   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
E               
E1   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Ooppeli
E2   49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Saab 9-3
E3   5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
E4   155   Komi Jarmo   Lemi   Toukkala Racing Team   Lainalaatikko
E5   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti


KARDAANIT

A               
A1   136   Kujala Mika   Kotka   KB-Racing   Toyota
A2   173   Sipiläinen Kari   Kouvola   Maasu Team   Hupa
A3   311   Kuusisto Jukka   Askola   Kuhan Ajellaan   auto
A4   86   Kujala Sami   Kotka   KB-Racing   Volvo
A5   57   Purmonen Toni   Jyväskylä      Volvo
A6   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Vauxhall
A7   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Vuokko
A8   7   Puhakka Matti   Hämeenkoski      Lada
A9   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   VOLDA
B               
B1   137   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Volvo
B2   161   Poori Kettu   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
B3   69   Kemppi Kimmo   Kouvola   Toukkala Racing   Toyota
B4   38   Frejborg Harry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Joku Vimpula
B5   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
B6   61   Sepposladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Juoko EVO 1
B7   15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   MerSSu
B8   55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Toyota DX
B9   54   Pahis   Heinola   Mylly Racing   Pahiksen Pösö
C               
C1   143   Mallat Marko   Kotka   Tako Racing Team   BMW
C2   160   Hannusladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Volvo
C3   443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Volvo
C4   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   BMW
C5   50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Volvo
C6   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   BMW
C7   8   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Bemari
C8   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Sledgehammer Ascona
D               
D1   145   Heikkilä Taito   Pertunmaa      BMW
D2   198   Iso A   Kausala   Sunday Cruisers   Edelleen uusi
D3   217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
D4   127   Kuhlström Pete   Kotka   Fantom Racing   Escort
D5   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Mafiavaunu
D6   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Sierra
D7   109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ford
D8   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   BMW
E               
E1   146   Koski Ari   Tuusula   Sunday Cruisers   BMW
E2   257   Haukkala Juha   Petäjävesi      Volvo
E3   196   Aki Lehtimäki   Kausala   Sunday Cruisers   Tikru
E4   272   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   Vauxhall
E5   12   Kukkonen Kai   Järvenpää   Sunday Cruisers   Bumba
E6   99   Peku   Kirkkonummi   Kreisi Racing   Opel Kadett
E7   79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
E8   20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Volvo
F               
F1   147   Laakso Ossi   Heinola   LHM   Foorti
F2   313   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Lada
F3   135   Manne Kuhlman   Paippinen   Team Sipoon Pojat   auto
F4   134   Oranen Jani   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
F5   5   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Evo Mazda
F6   108   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   KiisseliBiili
F7   11   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Bemmi
F8   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Obelix
G               
G1   148   Ricardo   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Jatko
G2   33   Corander Jani   Myrskylä   No Power Team   Kolmiovinen Taunus
G3   131   Junnila Sami   Mäntsälä   Print Race   BMW
G4   77   Tarmosladi   Muurame   Äikkälä Motorsport   Juoko EVO 1
G5   9   Edi   Pornoo   Maranello Team   BMW
G6   212   Masi   Korpilahti   Kemat Racing   Cosworth
G7   18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
G8   10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   BMW
H               
H1   151   Ylläripylläri   Lahti   Ravintola Hovi   Hovi Kadett
H2   114   Fagerholm Calle   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Volvo
H3   124   Väätänen Jussi   Saarijärvi   Heppilänpaja    Toyota
H4   26   Ikonen Esa   Lahnalahti   Pörö Racing Team   WV Kupla
H5   222   Erola Jari   Heinola   Noybody Racing   Sampolan BMW
H6   200   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Mersu
H7   29   Mäkilä Mika   Pakaa   No Power Team   Voortti
H8   1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Käteensopimaton Mazda


LADYT

A               
A1   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Voorti
A2   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
A3   23   Ewalds Päivi   Porvoo   Maranello Team   BMW
A4   14   Marsupilami   Kouvola   Maasu Team   Hupa
A5   22   Lady-Lotsa   Jämsä   Härski Racing   BMW
A6   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Datsun
B               
B1   112   BB-Janica   BB-Talo   Sundayn BB:läinen   Bumba
B2   8   Swoopeli   Järvenpää   Sunday Cruisers   KiisseliBiili
B3   6   Mara-katti   Porvoo   Mirri Team   Pökötin
B4   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
B5   31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Sierra
B6   18   Nixu   Loviisa   Devwil Racers   Golffi
C               
C1   148   Merkku   Lahti   Team Hardcore Heinola   Royal Power Mersu
C2   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
C3   7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Honda
C4   3   Gamala    Kellokoski   Sunday Cruisers   Scorpioni
C5   13   Pimu Nalle   Veikkola   Team Karhumetsä   Honda
C6   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda


SUUPPERIT SUNNUNTAINA (pidätän oikeuden muutoksiin...)

A               
A1   333   Rautiainen Tapani   Joutsa   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
A2   4   Pöllänen Tomppa   Heinävesi   Tykkireisinki   Starlet
A3   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Ooppeli
A4   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
A5   17   Matilainen Jani   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
A6   49   Blomqvist Markus   Porvoo   Mr Machine   Saab 9-3
B               
B1   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
B2   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
B3   32   Juha Vuokio   Otava   Team Su-Si   Joku Koppero
B4   37   Hänninen Pekka   Jyväskylä      Ford Fiesta MK1
B5   152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
C               
C1   16   Ari Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   BMW
C2   15   Trogen Mika   Lohja   Print Race   Pösö
C3   43   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rally Team   RMS Rally Datsun
C4   66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
C5   1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   JR Racing Datsun
D               
D1   105   Majanen Jani   Pornainen   Majax Racing   BMW
D2   77   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo   BMW 325
D3   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR6
D4   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
D5   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada1200S
E               
E1   70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Volvo
E2   50   Jakke   Pornainen   Majax Racing   BMW
E3   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
E4   7   Laitinen Tero   Varkaus   Holehead Racing   BMW
E5   13   Putki Kukko   Nurmijärvi   Kukko racing   Vonda


10  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: KOUVOLA 07.-08.07 2012 : 05.07.12 - klo:08:16
yleisestä painostuksesta johtuen aikataulu uusiutui

8.00 toimisto aukeaa ja katsastus alkaa
9.30 kuskikokous
10.00 harjotellaan
11.00 aletaan kisaamaan
11  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: KARSTULA 09.-10.06 2012 : 06.06.12 - klo:15:19
ALKUERIÄ....

LAUANTAIN SUPERIT

A   1               
A1   34   Viljasalo Juha   Karstula   Talotaikuri Racing   Ford Escort
A2   64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Ford
A3   113   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Ford Escort
A4   403   Tavi Mikko   Kemi   Mierontie Racing   Bemari
A5   28   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
A6   55   Leppänen Sami   Karstula   Hertta Racing   BMW
B   2               
B1   126   Liimatainen Kari   Hirvensalmi      Toyota
B2   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
B3   39   Kemppainen Kari   Karstula      Ford Escort
B4   102   Koikkalainen Kari   Kuopio   KansiTec- Racing   Datsun
B5   29   Anttila Aaro   Lyly   Koivula 1   Ford Escort
B6   88   Liimatainen Henri   Karstula   Hertta Racing   Saab 96
C   3               
C1   17   Matilainen Jari   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
C2   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
C3   35   Tuomas Söder-Kultalahti   Alajärvi   Sötky Racing   Bemari kolmekaxfemma
C4   313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Ford
C5   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
D   4               
D1   72   Hau Hau Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Mersu
D2   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
D3   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
D4   43   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rally Team   Datsun
D5   15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö



JUNNUT

A   5               
A1   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
A2   244   Lukkarinen Matti   Iisalmi      Saab
A3   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
A4   106   Niinikoski Joni   Karstula   Talotaikuri Racing   Ooppeli
A5   107   Turunen Miika   Lappeenranta   Henkka Racing   Toyota Corolla
B   6               
B1   4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Civic
B2   39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
B3   14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Datsun
B4   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
B5   84   Papinsaari Pyry   Vilppula   Nöpö Race Team   Bemari
C   7               
C1   24   Poju   Joroinen   Caranburu   Red Devil
C2   63   Liimatainen Jessica   Karstula   Hertta Racing   Renu
C3   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Ladivaattori
C4   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
C5   69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
D   8               
D1   17   Pirttinen Juho   Karstula   Pirtti Racing   Volvo
D2   5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Honda
D3   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
D4   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Scorppiooni
D5   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Honda



KARDAANIT

A   9               
A1   97   Härski   Jämsä   Härski Racing   auto
A2   131   Junnila Sami   Mäntsälä   Print Mix Motorsport   BMW
A3   84   Pynnönen Samuli   Vilppula   Nöpö Race Team   Bemari
A4   257   Haukkala Juha   Petäjävesi      Volvo
A5   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Vauxhall
A6   18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
A7   14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Toyota Corolla
A8   135   Manne Khulman   Paippinen   Team Sipoon Tytöt   Auto
B   10               
B1   102   Pylkkönen Kari   Karstula   Lehmä Racing   Lada 1200
B2   30   Myllyvirta Timo   Jyväskylä   Lehmä Racing   Romu BMW'
B3   77   Tarmosladi   Muurame   Äikkälä Motorsport   Juoko Evo 1
B4   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Vuokko
B5   141   Humppi Tero   Vihti   Kreisi Racing   BMW
B6   109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Ford
B7   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
C   11               
C1   104   Muhonen Risto   Karstula    K-Aho Team   Mitsubishi Galant
C2   272   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   vauxhall cavalier
C3   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Bemari
C4   22   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä korolla
C5   101   Salonen Harri   Onkiniemi   Team Ravintola Hovi   Hovi Foortti
C6   20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Volvo
C7   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   Bemari
D   12               
D1   106   Niinikoski Urpo   Karstula   Talotaikuri Racing   Ooppeli
D2   155   Stig   Karstula      Vuokko
D3   43   Liimatainen Petri   Jämsänkoski   Camo Racing Team   BMW
D4   57   Purmonen Toni   Jyväskylä      Volvo
D5   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Rytö
D6   11   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Ascona
D7   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Opelix
E   13               
E1   123   Muhonen Vesa   Karstula      Datsun
E2   443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Volvo
E3   61   Sepposladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Juoko Evo 1
E4   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
E5   212   Masi   Korpilahti   Kemat Racing   Bedford
E6   55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Lamminhovi Toyota
E7   1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Popeda
F   14               
F1   124   Väätänen Jussi   Saarijärvi   Heppilänpaja    Toyota
F2   132   Kuusisto Miki   Porvoo   Kuhan Ajellaan   auto
F3   343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo RacingTeam   Sierra
F4   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Mafiavaunu
F5   125   Laine Samuli   Järvenpää   SLRacing   Volvo
F6   10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Pahnapuhallin
F7   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo



LADYT

A               
A1   102   Memma-Mamma   Jämsä   Härski Racing   Honda Civic
A2   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
A3   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Mazda
A4   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
A5   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan Sunny
A6   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
B               
B1   106   Seijari Satu   Karstula   Talotaikurit Racing   Ooppeli
B2   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
B3   17   Paape   Jämsä   Härski Racing   Pösö
B4   7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Sivikki
B5   105   Nieminen Anna-Mari   Jämsä   Vikke Racing   Vikke Racing Pösö
B6   102   Memma-Mamma   Jämsä   Härski Racing   Honda Civic
C               
C1   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
C2   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
C3   17   Paape   Jämsä   Härski Racing   Pösö
C4   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
C5   106   Seijari Satu   Karstula   Talotaikurit Racing   Ooppeli
D               
D1   105   Nieminen Anna-Mari   Jämsä   Vikke Racing   Vikke Racing Pösö
D1   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan Sunny
D2   7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Sivikki
D3   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Mazda
D4   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu



VETARIT

A               
A1   123   Muhonen Vesa   Karstula      Ford Escort
A2   64   Kekki Janne   Viitasaari   Kituperä Racing   Golf
A3   155   Loberg Jari   Saarijärvi   Norppa Racing   Honda
A4   60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
A5   20   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Datsun
A6   4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Perunapussi
A7   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
A8   140   Samanen Hannu   Saarijärvi   Saarijärven UA   Saab
B               
B1   99   Ahokas Joonas   Jyväskylä   Kemat Racing   Maksalaatikko
B2   76   Hynynen Tero   Uurainen      Kadett
B3   72   Huvila Markus   Heinola   SLR-Racing   Opel Kadett
B4   285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Nissani
B5   131   Grönval Roni   Lohja   Team Karhumetsä   Mazda
B6   30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
B7   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Ooppeli
C               
C1   88   Hokkis   Saarijärvi   Tussari Team   Toyota Corolla
C2   78   Tyvi Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Honda
C3   57   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Mazda
C4   93   V-P Hynynen   Iisalmi      Corolla
C5   22   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   West Mack Nissan
C6   19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
C7   10   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Mazda
D               
D1   84   Rautiainen Markku   Karstula   Pommikone Racing   Pommikone Volvo
D2   144   Halonen Benjamin   Iisalmi      Saab
D3   33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Fiiatti
D4   444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Nissan Sunny
D5   15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Mitsu
D6   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Ryppypeppu
D7   3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
E               
E1   82   Laakso Nico   Viilähde   Rokki-Talli   Mazda
E2   105   Jykke Paukku   Uurainen   Paukku Team   Oikee auto
E3   63   Kapanen Heikki   Jyväskylä   Vikke Racing   Renu
E4   59   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Munny
E5   11   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Ropelli
E6   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
E7   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
F               
F1   79   Nieminen Esa   Karstula   Hertta Racing   Toyota Corolla DX
F2   77   Aronen Sauli   Vilppula   T&T Dream Team Ry   VW Golf
F3   205   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Vikke Racing Pösö
F4   56   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
F5   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
F6   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Horatsu
F7   12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda



SUPERIT alustavasti sunnuntaille

A               
A1   202   Koikkalainen Kai   Jämsä   KansiTec- Racing   Escort
A2   64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Ford
A3   403   Tavi Mikko   Kemi   Mierontie Racing   Bemari
A4   15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
A5   43   Samanen Erkki   Saarijärvi   RMS Rally Team   Datsun
A6   113   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Ford Escort
B               
B1   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
B2   88   Liimatainen Henri   Karstula   Hertta Racing   Saab 96
B3   281   Savolainen Janne   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
B4   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ooppeli
B5   34   Viljasalo Juha   Karstula   Talotaikuri Racing   Ford Escort
B6   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
C               
C1   255   Vihikangas Teemu   Karstula   Hertta Racing   BMW
C2   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
C3   172   Jani Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Mersu
C4   36   Topias Söder-Kultalahti   Alajärvi   Sötky Racing   Bemari kolmekaxfemma
C5   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
C6   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR6

12  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: HEINOLA 19.-20.05 2012 : 16.05.12 - klo:20:13
Ja vihdoinkin alkuerät jaettuna....

La superit
A               
A1   150   Kujala Mika   Kotka      Lada
A2   1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   DX Corolla
A3   15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
A4   64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Escort
A5   155   Komi Jarmo     Lemi   Toukkala Racing Team  Mazda
B               
B1   127   Samppa   Heinola   Selänkylä Racing   Laatikkoon.com
B2   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Ford Escort
B3   256   Loponen Tommi   Hollola   Moukari Team   Golf
B4   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR6
B5   126   Liimatainen Kari   Hirvensalmi      Toyota
C               
C1   14   Lindström Juha   Orimattila   Rectum Racing   Honda
C2   143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   BMW
C3   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
C4   66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
C5   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
D               
D1   77   Koivisto Teemu   Heinola   Team Osmo   BMW 325
D2   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
D3   6   Jan Corander   Myrskylä   No Power Team   Piinattu Rellu
D4   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   AHJO Motorsport Opel
E               
E1   17   Matilainen Jari   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
E2   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
E3   152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
E4   160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escort



vetarit

A               
A1   67   Jääskeläinen Kari   Loppi   Kituperä Racing   Saapikas
A2   151   Tuominen Joni   Heinola   Selänkylä Racing   Urakointi Opel
A3   157   Vänninen Timo   Varkaus   Tykkireisinki   Honda
A4   48   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
A5   15   Heinonen Timo   Porvoo   Devwil Racers   Joku kikotin
A6   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
A7   3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Lada 110  
A8   74   Virtanen Jukka   Heinola      Fiat 127
B               
B1   187   Lenni   Heinola   Team Hardcore Heinola   Chevy Van  
B2   216   Ikonen Taru   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
B3   29   Lindström Jani   Espoo   RK Racing   Mazda
B4   43   Antsa   Heinola      Mitsu
B5   30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
B6   19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
B7   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
C               
C1   83   Aaltonen Erkki   Vantaa   Aaltoset Racing Team   Saab 900
C2   180   Seppä Jani   Hamina   VTJ Racing   Ooppeli
C3   22   Tontza Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Nissan
C4   192   KP   Espoo   RK Racing   Nissan
C5   11   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Pikkumusta
C6   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Ryppypeppu
C7   12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
D               
D1   73   Sergei Kukko   Heinola   Kukko Racing   Urakointi Corolla
D2   136   Hannula Jesse   Heinola   Team Hardcore Heinola   Joku rassi
D3   444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny
D4   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
D5   4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D6   55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Auto
D7   10   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Verkkosilmä
E               
E1   72   Huvila Markus   Heinola   SLR-Racing   Opel Kadet
E2   98   Ikonen Juha   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ooppeli
E3   61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Patonki
E4   20   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Kuhan joku
E5   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Maksalaatikko
E6   2   Kalle   Askola   Riverside Racing   Mazda
E7   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Yäk Mazda
F               
F1   68   Sola Pasi   Kärkölä      Katjuska
F2   50   Toivonen Mikko   Heinola   Driim Tiim   Mitsu
F3   57   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Ooppeli
F4   131   Grönval Roni   Lohja   Team Karhumetsä   Mazda
F5   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
F6   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
F7   75   Stenberg Ari   Laukaa   Devwil Racers   Toyota



ladyt


A               
A1   15   Heidi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Sontiainen
A2   148   Merkku   Lahti   Team Hardcore Heinola   Mazda
A3   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Auto
A4   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny
A5   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Mazda
A6   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
B               
B1   7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Mazda
B2   3   Gamala    Kellokoski   Sunday Cruisers   Lahna 2
B3   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Lada 110  
B4   83   Aaltonen Sanna   Vantaa   Aaltoset Racing Team   Saab 900
B5   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
B6   15   Heidi   Heinola   Team Hardcore Heinola   Sontiainen
C               
C1   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
C2   83   Aaltonen Sanna   Vantaa   Aaltoset Racing Team   Saab 900
C3   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny
C4   3   Gamala    Kellokoski   Sunday Cruisers   Lahna 2
C5   148   Merkku   Lahti   Team Hardcore Heinola   Mazda
D               
D1   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
D2   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Mazda
D3   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Lada 110  
D4   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Auto
D5   7   Milli Kukko   Rutalahti   Kukko Racing   Mazda



kardaanit


A               
A1   86   Kujala Sami   Kotka      Volvo
A2   125   Laine Samuli   Järvenpää   SLRacing   Volvo
A3   111   Frasse   Tammisaari   Trolly wood   Volvo
A4   188   Svan Jarmo   Suolahti   Camo Racing Team   Naapurin Sierra
A5   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Vuokko
A6   129   Klem Jari   Otava   Team Kelmi Racing   Ilmeisesti Escort
A7   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
B               
B1   61   Sepposladi   Jyväskylä   Äikkälä Motorsport   Juoko EVO 1
B2   299   HuimaHaima   Heinola   Team Hardcore Heinola   Jyllis
B3   70   Lievonen Toni   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ruttupurkki
B4   127   Kuhlström Pete   Kotka   Fantom Racing   Escort
B5   50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulva
B6   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Riepu
B7   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Opelix
C               
C1   64   Mika Leino   Helsinki      Volvo
C2   443   Riihimäki Ismo   Konnevesi   Camo Racing Team   Volovo
C3   101   Salonen Harri   Onkiniemi   Team Ravontola Hovi   Lamminhovi Escort
C4   54   Pahis   Heinola   Mylly Racing   Pösö
C5   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Benaali
C6   55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Lamminhovi Toyota
C7   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   BMW
D               
D1   88   Ahvenranta Aaro   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Ascona
D2   200   Akseli von Gardan   Hartola   Royal Power   Mersu
D3   43   Liimatainen Petri   Jämsänkoski   Camo Racing Team   BMW
D4   18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
D5   8   Nyström Freddy   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
D6   14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Corolla
D7   95   Viidakkovekara   Mikkeli   Kelmi Racing Team   Carina
E               
E1   83   Rautiainen Markku   Karstula   Pommikone Team   Pommikone BMW
E2   234   Spiderman   Otava   Team Kelmi Racing   Elvis elää
E3   343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo RacingTeam   Sierra
E4   29   Mäkilä Mika   Pakaa   No Power Team   Foortti
E5   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Vauxhall
E6   15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
E7   1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Ford
F               
F1   77   Tarmosladi   Muurame   Äikkälä Motorsport   Juoko EVO 1
F2   196   Aki Lehtimäki   Kausala   Sunday Cruisers   Tikru
F3   296   Kungfu Panda   Otava   RS-Team   DKW
F4   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   BMW
F5   11   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Ooppeli
F6   2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Lada
F7   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
G               
G1   92   Lavio Teijo   Heinola   Team Osmo Heinola   Dodge
G2   85   Niemi Tomi   Tuusula    Majax Racing   Bemarin raato
G3   217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
G4   5   Koskinen Mikko   Heinola   RyssänRinne Reisinki   Kadetti
G5   10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Pahnapuhallin
G6   38   Frejborg Harry   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Merikontti




junnut


A               
A1   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Seat
A2   33   Putkinen Niko   Rantasalmi   Retu-Racing   Nöpö
A3   64   Markus Parviainen   Kerava      Volvo
A4   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 EVO RACE   Corolla
A5   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
A6   24   Poju   Kolma   Caranburu   Red Devil
B               
B1   69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Mazda
B2   13   Terhelä Aleksi   Vehmaa   Team Karhumetsä   Mazda
B3   55   Järvinen Oskari   Heinola   Triim Tiim   Triim Tiim Ford
B4   10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
B5   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
B6   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Joku mikä liikkuu
C               
C1   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
C2   14   Ritvanen Kalle   Heinävesi   Tykkireisinki   Datsun
C3   39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
C4   4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Auto
C5   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulva
C6   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto




su super alustavasti


A               
A1   32   Juha Vuokio   Otava   Team Su-Si   BMW
A2   154   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Lada
A3   12   Mr. Raymond   Porvoo   No Power Team   Escort
A4   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Ford Escort
A5   461   Holmström Matts   Porvoo   Riverside Racing   VR6
A6   66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
B               
B1   142   Liukkonen Heimo   Hirvensalmi      Escortti
B2   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200S
B3   15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
B4   171   Matilainen Marko   Vihtavuori   Paukku Team   Escort
B5   64   Avi   Joroinen   Pörö Racing Team   Escort
B6   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
C               
C1   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Honda
C2   6   Jan Corander   Myrskylä   No Power Team   Piinattu Rellu
C3   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   AHJO Motorsport Opel
C4   160   Putkinen Pasi   Varkaus   Holehead Racing   Escort
C5   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   BMW
D               
D1   152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
D2   19   Piipponen Matias   Porvoo      Sitikka
D3   141   Hämäläinen Joona   Orimattila   Rectum Racing   Honda
D5   26   Rissanen Janne   Kuopio      DX Corolla
D5   56   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Golf
               
13  INFO TAULU / Rokkiralli ry tiedottaa / katsastuskortti hukassa???? : 07.05.12 - klo:04:43
Toimistoon on kertynyt melkoinen kasa  uusittuja ja sinne unohdettuja katsastuskortteja
jos kortin olinpaikasta ei ole varmuutta, tarkistahan alla oleva lista, jos vaikka koordinaatit kortin luo selviäisi

Tällä kaudella uusitut kortit on mukana Heinolassa, joten jos olet paikalla vaikka et ajaisi, käy hakemassa omasi pois

Vuodelta 2011  uusitut:

S-1192     Susuki     S40
S-1186     Ford        S101
S-1211     Ford        S129
S-1222     Ford        S137
S-1169     BMW       S145
S-1233     Lada       S166
S-1234     Volvo      S165

E-1600     Opel        V6
E-1592     Peugeot   V/L51
E-1572     Opel        V149

T-1326     Toyota     S151
T-1549     Volvo       K139
T-1512     BMW        K36
T-1550     Ford         K82
T-1370     BMW        K107
T-1291     Volvo       K201
T-1284     Volvo       K393


suraavat kortit saa mukaansa 10€:n maksua vastaan

kaudella 2011 unohdettuja kortteja    

E-1409      Nissan     L48
E-1422      Mazda     ei numeroa
E-1414      Opel       V188

T-1381      Volvo     K51



Vuoden 2012 unohdetut

S-1070      BMW          S149
S-1156      Toyota       S51
S-1216      BMW          S54
S-1165      Opgeot       S58
S-1217      BMW          S143
2025-S      Corolla        S138/S139
2027-S      Datsun       S102/S202
S-1134      Volvo         S70
S-1054      Ford           S113

T-1300       BMW         J31
T-1533       Lada         K171
T-1248       Toyota      K14
T-1369       Ford          K18

E-1606       Toyota      V107


14  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: VILPPULA 21.-22.04 2011 : 20.04.12 - klo:06:24
VIHDOINKIN ALKUERIÄ...

KARDAANIT

A               
A1   57   Purmonen Toni   Jyväskylä      Volvo
A2   54   Pahis   Heinola   Mylly Racing   Pösö
A3   59   Mäkilä Marko   Hausjärvi   No Power Team   Foortti
A4   9   Edi   Pornoo   Maranello Team   BMW
A5   109   Enström Isak   Porvoo   Kuhan Ajellaan   Sierra
A6   21   Corleone   Lappeenranta   Karvaturpa Reisinki   Lyhyt Jatke
A7   15   Kankkunen Pasi   Heinävesi   Peräkylän Mopo& Patteri   Mersu
A8   13   Laitinen Sami   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
A9   1   Leino Kari   Heinola   Long Hand Racing Team   Porche
B               
B1   73   Mäkiaho Tero   Mänttä      BMW
B2   43   Liimatainen Petri   Jämsänkoski   Camo Team   Camo RT- BMW
B3   217   Malmsten Stig   Kirkkonummi   Team Karhumetsä   Sierra
B4   2   Oksanen Kimmo   Kangasniemi   Kurko Racing   Toyota
B5   99   Peku   Kirkkonummi   Kreisi Racing   Opel Kadett
B6   18   Nevalainen Sami   Järvelä   Maranello Team   Riesa
B7   64   Swoopix   Järvenpää   Sunday Cruisers   Töpix
B8   10   Paasto Ville   Vantaa   Kuhan Ajellaan   Pahnapuhallin
C               
C1   141   Humppi Tero   Vihti   Kreisi Racing   Bemari
C2   248   Lindström Toni   Espoo   RK-Racing   BMW
C3   22   Loberg Sami   Uurainen   Norppa Racing   Puumäntä Korolla
C4   387   Ripa Falck   Jyväskylä      Wauxhall
C5   50   Juutilainen Jussi   Joroinen   Niko Racing   Töpö Vulva
C6   187   Juoko? Korhonen   Jyväskylä   Old Cocks  MC   Wauxhall
C7   20   Juhapekka   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
C8   3   Black Pete   Lohja   Kreisi Racing   BMW
D               
D1   84   Pynnönen Samuli         BMW
D2   343   Parantainen Tuomo   Suolahti   Camo RacingTeam   Sierra
D3   17   Hullumpi   Karjaa   Kreisi Racing   Omega
D4   144   Lamperi Antti   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Vuokko
D5   41   Sinkku   Lohja   Kreisi Racing   Romu
D6   55   Pirhonen Arto   Lammi   Ravintola Hovi   Lamminhovi Opel
D7   60   Make   Heinävesi   Peräkylän mopo&patteri   Ooppeli
D8   46   Sappinen Niko   Kangasniemi   Kurko Racing   Volvo
E               
E1   257   Haukkala Juha   Petäjävesi      Volvo
E2   242   Kake   Saarijärvi   Tussari Team   Volvo
E3   11   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Venäjän Mahti
E4   130   Lindström Jani   Espoo   RK-Racing   BMW
E5   186   Valkeapää Pete   Tampere   4 Evo Race   Toyota
E6   87   Metsäoja Marko   Heinola   Mylly Racing   Sama Riesu
E7   79   Tico   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
E8   14   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-DX



LAUANTAIN SUPERIT



A1   15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
A2   29   Anttila Aaro   Lyly   Koirikko Team   Escort
A3   54   Pyyhtiä Risto   Oitti   KKP Racing   BMW
A4   74   Haaviston Huugo   Jämsä   Huugo Racing   Ajokki
A5   81   Heikkinen Jarno   Joroinen   Holant Racing   Mazda 323 STV
A6   113   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Escort
B               
B1   139   Mikkola Aki   Jämsä   Mikkola Racing   GT Corolla
B2   313   Tuovinen Asko   Joroinen   Niko Racing   Ford
B3   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   jep-jep
B4   28   Kuusisto Keni   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
B5   58   Nummela Mikko   Hausjärvi   KKP Racing   Opgeot
B6   126   Liimatainen Kari   Hirvensalmi      Toyota
C               
C1   131   Baby Possu   Vantaa      Ford Escort
C2   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
C3   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
C4   181   Pohja Paavo   Vilppula      Villi
C5   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   Bemari
D               
D1   66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
D2   152   Heilman Toni   Heinola   Team Osmo Heinola   Bemari
D3   3   Voronovski Dimitri   Tuusula   Tykkireisinki   Skoda
D4   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
D5   143   The Pora   Oitti   Mopar Racing Team   Bemari
E               
E1   25   Rinne Tomi   Kiikala   Kaaos Racing   Lada 1200s
E2   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Ahjo MS Kadett
E3   128   Mixu   Vilppula   Torvelo Racing   Anglia
E4   26   Rissanen Janne   Kuopio      Corolla
E5   403   Tavi Mikko   Kemi      Bemari
F               
F1   137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Eskortti
F2   5   Klasu   Järvenpää   Majax Racing   BMW
F3   70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Volvo
F4   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
F5   102   Koikkalainen Kari   Kuopio   KansiTec- Racing   Datsuni


LADYT

A               
A1   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
A2   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
A3   38   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Pösö
A4   105   Nieminen Anna-Mari   Jämsä   Vikke Racing   Pösö
A5   5   Nina Villikissa   Myrskylä   No Power Mirri   Mazda
A6   30   Mari Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
B               
B1   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny
B2   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
B3   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Romurekka.fi-Masa
B4   31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Joo
B5   6   Mara-katti   Porvoo   Mirri Team   Peukalopotti
B6   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
C               
C1   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti
C2   7   Mirri Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Auto
C3   38   Lady Possu   Vantaa   Härski Racing   Pösö
C4   41   Nadja Reikäpää   EiMistäänKotosin   Mirri Team   Romurekka.fi-Masa
C5   9   Magia Möhis   Jyväskylä   Möhis Racing Team   Possu
C6   444   Yytsin( E )mäntä   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny
D               
D1   43   Permanto Tarja   Kouvola   Moukari Team   Mazda
D2   5   Nina Villikissa   Myrskylä   No Power Mirri   Mazda
D3   31   Pamaus   Porvoo   Maranello Team   Joo
D4   20   Katja Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
D5   4   Ninni Paukku   Perho   Paukku Team   Ooppeli
E               
E1   30   Mari Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
E2   6   Mara-katti   Porvoo   Mirri Team   Peukalopotti
E3   105   Nieminen Anna-Mari   Jämsä   Vikke Racing   Pösö
E4   7   Mirri Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Auto
E5   2   Napri   Orimattila   No Power Team   Foortti



VETARIT

A               
A1   66   Mäkinen Eetu   Mänttä   Kultsu Racing Team   Samara
A2   444   Yytsi   Kytölä   Yytsi Racing   Sunny
A3   27   Kallinen Timo   Hamina   Devwil Racers   Mazda
A4   61   Yacco Aki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Patonki
A5   37   Juki Kukko   Toivakka   Kukko Racing   Tipu
A6   28   Jyrgen   Mylsä   Hill Street Blues   Ryppypeppu
A7   3   Jani Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   Mazda
A8   8   Nyberg Cisse   Porvoo   Devwil Racers   Golffi
B               
B1   192   KP   Espoo   RK Racing   Nissani
B2   33   Jari   Vilppula   Kultsu-Team   Viiatti
B3   4   Vape Osmo   Heinola   Team Osmo Heinola   TJO:n Mazda
B4   60   Härski Junior   Jämsä   Härski Racing   Pösö
B5   20   Vänninen Kari   Niinimäki   Team Su-Si   Mazda
B6   17   Hannes Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
B7   13   Kilkki Tatu   Orimattila   Moukari Team   Mazda
C               
C1   131   Grönval Roni   Lohja   Team Karhumetsä   Mazda
C2   48   Juki   Heinola   Team Hardcore Heinola   Mazda
C3   285   Lahti Tommi   Jämsä   Tomppa Racing   Nissan
C4   57   Laine Jari   Hollola   Moukari Team   Ooppeli
C5   30   Henrys Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
C6   19   Sheikki   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-Masa
C7   12   Loponen Tommi   Hämeenlinna   Moukari Team   Mazda
D               
D1   140   Samanen Hannu   Saarijärvi   Saarijärven UA   Saab
D2   43   Antsa   Heinola      Mitsu
D3   206   Rautiainen Jarkko   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
D4   113   Saarela Saku   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
D5   55   Nordström Ronny   Porvoo   NR-Racing   Auto
D6   10   Hakki   Lappeenranta   Team Tapis   Verkkosilmä
D7   5   Pakarinen Jesse   Kouvola   Moukari Team   Ooppeli
E               
E1   71   Aronen Janne   Kauhajoki      Vaarin Golf
E2   205   Krook Jukka   Jämsä   Juke Racing   Pösö
E3   81   Jartza   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subukka
E4   56   Aspelin Johnny   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
E5   11   Janzu   Lappeenranta   Team Tapis   Alfa
E6   49   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   Mazda
E7   63   Kapanen Heikki   Jyväskylä      MerennaRockRenu



JUNNU


A               
A1   2   Lindström Fredrik   Paippinen   Team Sipoon Pojat   Auto
A2   10   Frejborg Kristofer   Porvoo   Kuhan Ajellan   Volvo
A3   13   Terhelä Aleksi   Vehmaa   Team Karhumetsä   Mazda
A4   19   Ruttu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu 2
A5   35   Huugo Jr   Jämsä   Huugo Racing   Ajokki
B               
B1   48   Siirtonen Joni   Hämeenkoski   Hill Street Blues   Perätön Pahilaine
B2   81   Joonas   Rantasalmi   Jarin ja Mian Rallitalli   Subukka
B3   107   Turunen Miika   Lappeenranta   Henkka Racing   Corolla
B4   126   Pusa Jesse   Pieksamäki   Outlaws Racers   Ooppeli
B5   8   Nico Paukku   Tikkakoski   Paukku Team   Ooppeli
C               
C1   38   Ville   Jämsä   Härski Racing   Pösö
C2   86   Soukkalahti Riku   Tuulos   4 Evo Race   Corolla
C3   4   Pulkkinen Roope   Rantasalmi   Lintula Racing   Honta
C4   12   Mikkonen Ville   Heinävesi   Tykkireisinki   Lada
C5   37   Pehkonen Niko   Joroinen   Niko Racing   Volvo
D               
D1   39   Jani Paukku   Kerava   Paukku Team   Ooppeli
D2   69   Laakso Nico   Villähde   Rokki-Talli   Romurekka.fi-Masa
D3   28   Tuominen Tero   Kellokoski   Majax Team   Volle
D4   65   Loponen Lassi   Hartola   Moukari Team   Mazda
D5   155   Lindh Henry   Sipoo   Team Sipoon Pojat   Auto
E               
E1   16   Hannula Juha   Heinola   Team Hardcore Heinola   Ooppeli
E2   49   Mäkelä Teemu   Hikiä   Sunday Cruisers   Pupu 2
E3   6   Mäkelä Janne   Hikiä   Sunday Cruisers   Matukka
E4   5   Viltsu Kukko   Leivonmäki   Kukko Racing   Sivikki
E5   84   Papinsaari Pyry   Vilppula      BMW



SUNNUNTAI SUPERIT ALUSTAVASTI


A               
A1   9   Väisänen Timo   Porvoo   Team Kehno   Bemari
A2   15   Trogen Mika   Lohja   Team Karhumetsä   Pösö
A3   50   Jakke   Pornainen   Majax Racing   BMW
A4   113   Alli Lyyra   Joroinen   Tykkireisinki   Escort
A5   132   Turkki Janne   Jämsänkoski      Ford Escort
A6   133   Kaikkonen Sami   Karstula   Inna-Emilia Foortti   Inna-Emilia Foortti
B               
B1   281   Savolainen Janne   Jyväskylä   Kemat Racing   Escort
B2   24   Nepponen Mikko   Sipoo      Foortti
B3   27   Ahola Joni   Heinola   LongHandRacingTeam   Ahjo MS Kadett
B4   70   Mici   Kitee   Killer Brothers   Volvo
B5   128   Mixu   Vilppula   Torvelo Racing   Anglia
C               
C1   137   Polvilampi Tuomo   Jämsä   Tehopaine Racing   Eskortti
C2   403   Tavi Mikko   Kemi      Bemari
C3   46   Holmström Sebastian   Porvoo   Riverside Racing   VR 6
C4   158   Lamponen Sami   Lemi   Lyijynen Racing Team   Volvo
C5   10   Nissinen Juha   Heinävesi   Tykkireisinki   V8DX
D               
D1   66   Rane   Nurmijärvi      Mersu
D2   181   Pohja Paavo   Vilppula      Villi
D3   11   Nupa   Porvoo   Maranello Team   Jep-jep
D4   138   Mikkola Niko   Jämsä   Mikkola Racing   GT Corolla
D5   1   Nissinen Kalle   Varkaus   Tykkireisinki   Skoda
E               
E1   101   Selander Oscar   Porvoo   OS Racing Team   Kosvortti
E2   29   Anttila Aaro   Lyly   Koirikko Team   Escort
E3   126   Liimatainen Kari   Hirvensalmi      Toyota
E4   26   Rissanen Janne   Kuopio      Corolla
E5   202   Koikkalainen Kai   Jämsä   KansiTec- Racing   Datsuni

15  INFO TAULU / KISAINFOT 2012 / Vs: VILPPULA 21.-22.04 2011 : 19.04.12 - klo:04:02
INFOA KISAAN....

7.30 TOIMISTO AUKEAA JA KATSASTUKSET ALKAA
9.15 KUSKIKOKOUS
10.00 HARJOTUKSET (järjestys tulee taululle)
11.00 START

- OPASTUKSET RADALLE OLIS PAIKALLAAN PERJANTAINA KLO 19 MENNESSÄ.
- RADALLA VOI YÖPYÄ, MUTTA SÄHKÖÄ EI OLE SAATAVILLA.
- KILPURIT VOI JÄTTÄÄ YÖN YLI VARIKOLLE, PAIKALLA ON VÄKEÄ.
Sivuja: [1] 2 3 ... 6