Lauvantaille saatiin kaikkiaan 134 kuskia, jakautuen seuraavanlaisesti;
Kardaaneihin saatiin 62 innokasta kuskia
K NUMERO NIMI PAIKKAKUNTA KERHO AUTO
2 Tyvi Kukko Leivonmäki Kukko Racing Laina-auto
4 Black Pete Lohja Kreisi Racing Kadett
7 Koskinen Mikko Heinola RyssänRinne Reisinki Mazda
8 Jensen Pappa Sipoo Team Sipoon Pojat Volvo
10 Oksanen Kimmo Kangasniemi Kurko Racing Volvo
11 Paasto Ville Vantaa Kuhan Ajellaan BMW
12 Kankkunen Pasi Heinävesi Peräkylän Mopo& Patteri Mersu
14 Peku Kirkkonummi Kreisi Racing Kadetti
17 Hullumpi Karjaa Kreisi Racing Volvo
23 Akseli von Gardan Hartola Royal Power Mersu
25 Nevalainen Sami Järvelä Maranello Team Riesa
26 Rautiainen Jarkko Pieksamäki Outlaw Racers Takkuturkki
27 Sirppi Sirppilä Sunday Cruisers Härkä
28 Laurila Juha Lappeenranta Keltanokka Racing Team Volvo
30 Edi Pornoo Maranello Team Jollain
38 Frejborg Harry Porvoo Kuhan Ajellaan Volvo
40 Corleone Lappeenranta Karvaturpa Reisinki Rusinante
41 Mäkilä Mika Pakaa Pakaan AA Racing Foortti
47 Kukkonen Kai Järvenpää Sunday Cruisers Korilla
53 Laitinen Sami Kangasniemi Kurko Racing Volvo
61 Frejborg Daniel Porvoo Kuhan Ajellaan Volvo
66 Inkinen Kimmo Hausjärvi Lopenuupuneet volvo 240
69 Kemppi Kimmo Kouvola Toukkala Racing Sierra
70 Lievonen Toni Heinola Kostaja
76 Malo Jari Loppi Lopenuupuneet BMW
88 Sheikki Villähde Rokki-Talli Mersu
90 Pitkänen Visa Hausjärvi KKP Racing Volvo
99 Leino Kari Heinola Long Hand Racing Team Mazda
102 HärskiPappa(Hartikainen) Jämsä Härski Racing Bemari
103 Lampila Pertti Oitti Team Haisuli Volvo
104 Saarinen Jani Vesivehmaa RS Team Vesivehmaa Bemari
114 Fagerholm Calle Porvoo Kuhan Ajellaan Volvo
121 Häkä Suolahti Camo Racing Team Ford Sierra
129 Klem Jari Otava Team Kelmi Racing Sierra RS
134 Oranen Jani Kangasniemi Kurko Racing 1200 s
142 Seppälä Väinö Lahti Väiski Team Sierra
144 Lamperi Antti Jyväskylä Möhis Racing Team Volvo
145 Juhapekka Jyväskylä Möhis Racing Team Volvo
170 Puhakka Matti Hämeenkoski Lada
171 Hämäläinen Jani Joutseno Toukkala Racing Team Lada
180 Ihalainen Jani Kausala Keltanokka Racing Team Bemari
186 Valkeapää Pete Tampere 4 Evo Race Toyota
187 JUOKO Korhonen Jyväskylä Old Cock MC Wauxhall
188 Svan Jarmo Suolahti Camo Racing Team Sierra
191 Loberg Sami Uurainen Norppa Racing Ascona
196 Aki Lehtimäki Kausala Sunday Cruisers Tikru
217 Malmsten Stig Kirkkonummi Team Karhumetsä Ford Sierra
218 Anttila Toni Hyvinkää Opel Kadett
219 Seitti Sami Otava Kelmi Racing Kaunis Karina
220 Kilkki Tatu Orimattila Moukari Team Toyota
229 Savon Sonni Otava Camo Racing Team Sierra RS
236 Malinen Jyri Hollola J&J Racing Jussin Omega
237 Loponen Tommi Hämeenlinna Moukari Team Ooppeli
238 Lindström Mika Espoo RK-Racing BMW
239 Karjalainen Janne Suomusjärvi Kaaos Racing Kadett
240 Hartialukko Vihti Kreisi Racing Bemari
241 Hämäläinen Joona Lahti Rectum Racing Datsun
296 Kungfu Panda Otava RS-Team Sierra RS
300 Jokkis Hausjärvi KKP Racing Kadett Coupe
311 Kuusisto Jukka Askola Kuhan Ajellaan Joku Villeltä
360 Muhli Jani Hyvinkää Ahjon Curvailijat Foortti
443 Riihimäki Ismo Konvesi Camo Racing Team Bemari
Superin puolelle tuloillaan 30
LA Numero Nimi Paikkakunta Team Auto
1 Kaapo Irri Lahti Team Mainos Visitor BMW
3 Väisänen Timo Porvoo Team Kehno BMW
4 Pehkonen Marko Joroinen Niko Racing Datsuni
5 Laitinen Tero Varkaus Holehead Racing Volvo 240
7 Mulari Tomi Varkaus Tomu Team BMW 8
11 Jan Corander Myrskylä No Power Team Mirahirviö
12 Mr. Raymond Porvoo No Power Team Escort
20 Laine Kari Järvenpää SLRacing Escort
25 Rinne Tomi Kiikala Kaaos Racing Lada 1200 s
54 Pyyhtiä Risto Oitti KKP Racing BMW
58 Nummela Mikko Hausjärvi KKP Racing Opgeot
69 Voronovski Dimitri Tuusula Tykkireisinki Skoda
70 Mici Kitee Killer Brothers Nissani
74 Haaviston Huugo Jämsä Huugo Racing City Kadett
81 Heikkinen Jarno Joroinen Holant Racing Escort
101 Selander Oscar Porvoo OS Racing Team Foordi
105 Majanen Jani Pornainen Majax Racing BMW
106 Lindström Toni Espoo RK Racing Volvo
117 Nissinen Kalle Varkaus Tykkireisinki BMW M3
118 Majanen Riku Järvenpää Majax Racing BMW
121 Vape Osmo Heinola Team Osmo Heinola Mazda
125 Ahonen Mikko Lemi Escort
143 The Pora Oitti Mopar Racing Team BMW
149 Jänkälä Toni Askola Team Eräfaijat.fi Bemari
150 Kujala Mika Kotka Lada
151 Eräfaija Askola Team Eräfaijat.fi Starlett
152 Heilman Toni Heinola Team Osmo Heinola Bemari
154 Laine Jari Hollola Moukari Team Lada
155 Komi Jarmo Lemi Toukkala Racing Team Lainalaatikko
313 Tuovinen Asko Joroinen Niko Racing Ehkä Voortilla Ehkä Ei
Junnuja olis 25 auton verran
Erä Numero Nimi Paikkakunta Team Auto
1 Lindström Fredrik Paippinen Team Sipoon Pojat Auto
2 Matilainen Jani Vihtavuori Paukku Team Ooppeli?
4 Holmström Sebastian Porvoo Riverside Racing Mazda
6 Viltsu Kukko Leivonmäki Kukko Racing Kuvankaunis
8 Pulkkinen Roope Rantasalmi Lintula Racing Ooppeli
10 Turunen Henkka Lappeenranta Henkka Racing Toyota Camry
19 Ruttu Hikiä Sunday Cruisers Tikru
28 Tuominen Tero Kellokoski Majax Racing Pösö 205
30 Tavi Ilona Lappenranta Tavikset Fiesta
32 Enström Isak Porvoo Kuhan Ajellaan Ford
37 Pehkonen Niko Joroinen Niko Racing Datsuni
38 Härski Junior Jämsä Härski Racing Bemari
40 Tavi Jere Lappeenranta Tavikset Volvo
46 Iso A Kausala Rokki-Talli Taz
51 Aleksi Vilkman Maalta Sunday Cruisers Dumbo
52 Frejborg Kristofer Porvoo Kuhan Ajellan Honsani
56 Janzi Kausala Sorateiden Kunkut Mazda
59 Nico Paukku Tikkakoski Paukku Team Musti kai
69 Laakso Nico Kouvola Rokki-Talli Sivikki
71 Mäkelä Janne Hikiä Sunday Cruisers Pupu
86 Soukkalahti Riku Tuulos 4 Evo Race Toyo
93 Heviletti Vantaa Killer Brothers Sivikki
127 Lehtimäki Elmo Sirppilä Sunday Cruisers Iskän Lada
193 Nordström Ronny Porvoo RN-Racing Auto
444 Jasu Lahti Yytsi Racing Sunny
Ladytkin starttaa liikkeelle 17:n auton voimalla
Erä Numero Nimi Paikkakunta Team Auto
1 Nina Villikissa Myrskylä No Power Mirri Cisulla
5 Swoopix Järvenpää Sunday Cruisers Töpix
6 Ninni Paukku Perho Paukku Team Ooppeli
7 Pehkonen Susanna Joroinen Niko Racing Datsuni
8 Ewalds Päivi Porvoo Maranello Team Jollain
10 Purhonen Senni Rantasalmi Maranello Team Alisa
14 Marsupilami Kouvola No Power Team Volvo
24 Napri Pakaa Pakaan AA Racing Foortti
25 Tuominen Laura Lahti Peräkylän Mopo& Patteri Ooppeli
31 Pamaus Porvoo Maranello Team Sierra
39 Noora Heinola Royal Power Mersu
60 Nasu Lahti Rectum Racing Audi
61 Magia Möhis Jyväskylä Möhis Racing Team Possu
69 Piruetti Mirri Kausala Mirri Team Lainapeli
83 Anttonen Katja Porvoo Kuhan Ajellaan Escort
127 Piratti Sirppilä Mirri Team Iskän Lada
444 Yytsin( E )mäntä Kytölä Yytsi Racing Sunny
Sunnuntaina onkin paljon lyhyempi päivä tiedossa. Vain 65 kuskia
Vetareissa 45 autoa
V NUMERO NIMI PAIKKAKUNTA KERHO AUTO
1 Nurmi Jari Porvoo Maranello Team Mazda
2 Vape Osmo Heinola Team Osmo Heinola Mazda
3 Hakki Lappeenranta Team Tapis Tapis Special
5 Nurmi Pasi Askola Maranello Team Öö-Mazda
6 Linström Juha Orimattila Rectum Racing Audi
7 Tontza Osmo Heinola Team Osmo Heinola Nissani
8 Jani Osmo Heinola Team Osmo Heinola Mazda
10 Kalle Askola Riverside Racing Mazda
12 Janzu Lappeenranta Team Tapis Ropelli
13 Kilkki Tatu Orimattila Moukari Team Mazda
15 Hannes Paukku Tikkakoski Paukku Team Ei Voi Tietää
20 Henrys Paukku Kerava Paukku Team Ooppeli
26 Osmo Osmo Heinola Team Osmo Heinola Toyota
27 Nyberg Cisse Porvoo Devwil Racers Mazda
28 Tuominen Ville Ryttylä Esko Racing Team Ooppeli
36 Artsi Lahti RHR Team Carina
44 Gregu Huikuri Porvoo Devwil Racers Toyota
56 Loponen Tommi Hämeenlinna Moukari Team Ooppeli
61 Yacco Aki Heinola LHM - Team Patonki
70 Laakso Ossi Heinola LHM - Team Pösö
83 Kuusisto Miki Porvoo Kuhan Ajellaan Honsani
90 Kemppi Kimmo Kouvola Toukkala Racing Peugeot
98 Ikonen Juha Heinola RyssänRinne Reisinki Ooppeli
100 Villikissa Nina Myrskylä No Power Mirri Cisulla
104 Tolvanen Juha Myllykoski No Power Team Katiska
111 Humppi Tero Vihti Kreisi Racing Mazda
119 Pakarinen Jesse Kouvola Moukari Team Ooppeli
145 Häkä Suolahti Camo Racing Team Opel Vectra
149 Valkokivi Markku Kerava Tarakkapojat Kalikka
172 Kallinen Timo Hamina VTJ Racing Mazda
174 Vänninen Kari Niinimäki Team Su-Si Honda
180 Seppä Jani Hamina VTJ Racing Ooppeli
183 Töytäri Paavo Hamina Womppi Racing Mazda 323
188 Seppä Ville Hamina VTJ Racing Ooppeli
191 Vepe Lappeenranta Team Tapis X-Ritsa
203 Laine Tero Heinola RS Team Vesivehmaa Nissan Luupää
207 Julkunen Ville Rantasalmi Lintula Racing Ooppeli
208 Peltola Janne Askola Oikotie Racing Opel Astra
211 Paananen Jari Helsinki Möhis Racing Team Joku Corolla
216 Ikonen Taru Heinola RyssänRinne Reisinki Ooppeli
217 Vihilä Anssi Jyväskylä Möhis Racing Team Corolla
233 Holmström Matts Porvoo Riverside Racing Ooppeli
277 Heinonen Timo Porvoo Devwil Racers Mazda
444 Yyrtsi Kytölä Yytsi Racing Sunny
551 Grefberg Niko Porvoo Devwil Racers Mazda
Supereissa 20
Su Numero Nimi Paikkakunta Team Auto
3 Väisänen Timo Porvoo Team Kehno BMW
4 Pehkonen Marko Joroinen Niko Racing Datsuni
5 Laitinen Tero Varkaus Holehead Racing Volvo 240
7 Mulari Tomi Varkaus Tomu Team BMW 8
11 Jan Corander Myrskylä No Power Team Mirahirviö
12 Mr. Raymond Porvoo No Power Team Escort
30 Nunnu Lahti Team Mainos Visitor BMW
69 Voronovski Dimitri Tuusula Tykkireisinki Skoda
74 Haaviston Huugo Jämsä Huugo Racing City Kadett
101 Selander Oscar Porvoo OS Racing Team Foordi
105 Majanen Jani Pornainen Majax Racing BMW
113 Alli Lyyra Joroinen Pörö Racing Team Escort
117 Nissinen Kalle Varkaus Tykkireisinki BMW M3
118 Majanen Riku Järvenpää Majax Racing BMW
120 Laine Samuli Järvenpää SLRacing Escort
125 Ahonen Mikko Lemi Escort
145 Rask Roger Pornainen Maranello Team BMW
149 Jänkälä Toni Askola Team Eräfaijat.fi Bemari
152 Heilman Toni Heinola Team Osmo Heinola Bemari
154 Laine Jari Hollola Moukari Team Lada
Jotta tällasta... :P